RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
206 206 0 0 5 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 03:33:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA01:09:02
21595JOSEP VILADOMS BELLART01:10:51
32823ANTONI CARULLA ABADAL01:13:27

2. - C.N. VIC-ETB - 03:33:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:09:16
23645MARTI LAZARO CORDERO01:11:29
3346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:13:00

3. - FASTTRIATLON CLUB - 03:38:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15014ANDREU MARIMON SASTRE01:10:59
26031LUCAS MOLA DIAZ01:12:11
3201AARON PAGES URBANO01:15:14

4. - C.N. MATARO - 03:39:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE01:11:43
2273FRANCESC PRAT BABILONI01:13:30
32183GERMAN GARROTE BORRULL01:14:26

5. - CERRR IGUALADA - 03:40:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:10:24
21211ISIDRE GUIXA MARTI01:14:30
34290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ01:15:46

6. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:47:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:14:38
2476RUBEN MARTIN PEINADO01:15:41
3363ALEX ZANUY FANALS01:17:09

7. - C.A. IGUALADA - 03:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:13:05
24428JOAN RIERA BALCELLS01:16:17
3913MARC CODINA PRATS01:19:01

8. - CLUB NATACIO SITGES - 03:53:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1473ALEX CASABLANCAS01:12:54
24197RAFAEL ALCARAZ RUBIO01:18:25
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:22:06

9. - C.T.S.J. ABADESSES - 03:54:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12534MIKI MARZO TORRES01:14:04
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:17:38
33906ORIOL PONS BONJORN01:22:43

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:01:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:18:45
24611RAFAEL BURN ALVAREZ01:21:32
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:21:33

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR01:10:29
22460XAVIER RIERA MARGARIT01:24:17
34358JESUS RODRIGUEZ CHARLES01:28:26

12. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:04:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSÉ01:20:18
23176JORDI ALTAYÓ RIPOLL01:21:22
31493JOAN ALARCÓN VILA01:22:44

13. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 04:05:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1729LUCAS VALLEJO GONZALEZ01:17:01
22601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO01:22:43
34849SERGI LIZ MADRID01:25:20

14. - C.E. PICORNELL - 04:06:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14379CARLES ARISA GONZALEZ01:17:59
2922JOSE ALFONSO LORENTE TORRES01:21:37
34380JORDI ARISA GONZALEZ01:26:39

15. - C.A. RIBAGORÇANA - 04:07:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14133MARIO TURRION DAURA01:19:52
2695TITO PUEYO FARRERO01:22:38
33854RAMON JORDANA PEREZ01:25:10

16. - C.E. INEF LLEIDA - 04:08:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12375JOEL FARRÀ CALVET01:18:49
22674JOSE FRANCO BO01:24:31
33041CARLES ALLÉS PONS01:24:51

17. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 04:10:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14488XAVIER GRÀCIA JOVELLAR01:22:33
22673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:23:28
33860MARC MIRABALL GÓMEZ01:24:00

18. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 04:16:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:22:14
2662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ01:22:45
3819DAVID MENDEZ TENA01:31:04

19. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 04:16:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1671JORDI PUIGFEL PALACÍN01:21:34
21628JULIO RAMONET CARRILLO01:26:39
33246ALEX TREPAT TREPAT01:28:35

20. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:37:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12498JUAN MANUEL BORRAS VIDAL01:29:44
22772FRANCISCO JOSE GARCIA CANDELA01:31:22
31359RAMON CONESA BAGUENA01:36:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32