RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 266 248 13 5 750 24 5 30 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 04:18:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15143MARTA SANCHEZ HERNANDEZ01:21:19
23516NURIA PEIX TARRES01:25:28
31859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPUZZI01:31:26

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 04:22:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
140ANNA FLAQUER PORTI01:24:55
222DOLÇA OLLE GATELL01:26:22
34095EMANUELA VENTURELLI01:30:47

3. - C.N. MATARO - 04:26:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:27:28
26259MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGUIGOITIA01:28:54
321AIDA FABREGA ARGERICH01:30:14

4. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:29:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15118EVA LEDESMA CALVET01:21:10
21816NATALIA BADIA BUSQUETS01:34:17
36034ANNA VALLVERDÚ CORTADA01:34:17

5. - C.N. SABADELL - 04:39:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11819NEUS VIDAL PUCHADES01:30:02
26080JUDIT UGAS MERINO01:33:39
359MARTA ROMANCE OMS01:36:17

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:40:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
16214SOFIA AGUAYO MAURI01:32:35
24003TANIA GUERRA ROMERO01:33:31
33558TERESA PONS MUNILL01:33:55

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:11:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
134JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:35:49
23501MIRIAM CODINA CASTILLO01:39:44
36272MARTA PLANELLAS BACHS01:56:06

8. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 05:13:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14070SUSANA CASTAN SALINAS01:42:45
23566SARA DE DIEGO NAVARRA01:42:46
31624VANESSA ARRIBAS VALENCIA01:47:41

9. - CLUB TRIATLO PROSAN - 05:19:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1109EVA RIBALTA FERRER01:35:28
2276NURIA RIBALTA FERRER01:43:14
3758MERCÈ BADIA MORA02:01:08

10. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:35:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
16180ANNA ILLA GALERA01:51:00
26181EVA BUSQUETS BOSCH01:51:15
34024SONIA MARTINEZ TIJERAS01:53:40

11. - C.E. VILA OLIMPICA - 05:38:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11410SARAH FURLAN AMARANTE01:46:14
26043ALICIA CONDE LÓPEZ01:51:46
36133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDA02:00:00

12. - CLUB TRIATLO ATLES - 05:45:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
16219MIRIAM EGIDO BAYOD01:45:09
26249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:53:10
3731MAITE DELGADO MARTÍNEZ02:07:39

13. - C.E. RAYOTEAM - 05:46:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
16138SARA DELPUEYO CASANOVA01:49:12
26062MIRIAM CATALÁN GIL01:50:50
31904DANIELA GOMIS PÉREZ02:06:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32