RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
520 488 473 14 1 5 19 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:05:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:01:04
222DOLÇA OLLE GATELL01:01:45
345LAIA CONESA I MUR01:02:25

2. - ABSOLUT SPORT - 03:13:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11953TXELL JARQUE PUJALS01:01:48
2125MARIA REMEDIOS CARRASCO TAVERO01:02:27
36049ADRIANA LÓPEZ ULLOD01:08:53

3. - C.N. MATARO - 03:13:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:00:41
25181LEONOR FONT BALDUQUE01:01:37
35069NURIA BRUGUERA ROIG01:10:54

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:16:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14045IRENE RODRIGUEZ GUELL01:04:27
25199ANNA CARRIÓN I BAREA01:05:12
33501MIRIAM CODINA CASTILLO01:06:25

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:21:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
164GEMMA DIAZ RUIZ01:05:06
23558TERESA PONS MUNILL01:07:08
31961NURIA LLAGOSTERA PAJUELO01:09:06

6. - C.A. IGUALADA - 03:23:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15001ANNA NOGUERA RAJA01:01:16
25148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:05:18
31968SUSANNA LLOPART BELLOC01:16:32

7. - C.N. VIC-ETB - 03:29:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPUZZI01:02:08
25029ANNA VIÑOLAS RAMISA01:11:22
31958KARLA ROSELL REYNA01:15:58

8. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:30:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14071ELECTRA GARCIA MARGALEF01:09:09
26057LAURA MERCEDES LUETICH FURLAN01:10:48
34072VERONICA KAREN DELGADO01:10:58

9. - C.N. SABADELL - 03:31:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15027MARTA ROMANCE OMS01:04:39
21832CARLA PLAYA CAVALLE01:12:20
34041CAROLINA APARICIO CABANILLAS01:14:01

10. - CERRR IGUALADA - 03:34:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14097BLANCA VALLES MEJIAS01:10:00
25166ARANTXA MEJIAS REBERT01:11:35
35185ERICA CALATRAVA ZOMEÑO01:12:56

11. - TG TRIATLO SITGES - 03:39:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15154EVA LAMELA IZQUIERDO01:09:18
26068MONICA MINGUET ADROHER01:14:02
31943ALBA GRACIA PAÑELLA01:16:20

12. - C.A. LES TORTUGUES - 03:44:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15049LAURA SOTO OLIVERAS 01:13:11
25182ANNA CODINA PADRÓS 01:13:11
33565RAQUEL SANTANO CARRETERO01:18:31

13. - CLUB NATACIO SITGES - 03:49:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14093EVA PEREZ DEL RIO01:15:49
2116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZ01:16:44
31970NURI LOZADA ESPÍ01:16:53

14. - C.E. RAYOTEAM - 03:54:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11866ANTONIA CANO ALARCÓN01:14:43
2114LIDIA URBAN MURILLO01:19:12
36062MIRIAM CATALÁN GIL01:20:20

15. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:03:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
16063YOLANDA GARCÍA CABALLERO01:17:13
26065ZAIDA JURADO SANCHEZ01:17:28
36067MERITXELL LÓPEZ CONDE01:28:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32