RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 176 176 0 0 10 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8046VICTOR PUYAL MARTINEZLLICENCIA DE DIACDM00:55:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7035NIL SÁNCHEZ GIBELLOLLICENCIA DE DIACDM00:57:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8030ENRIC LUPIÁÑEZ GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:57:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8101BERNAT ROSET GALÍLLICENCIA DE DIACDM00:57:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7041JAN ROLDAN RIVASLLICENCIA DE DIACDM01:00:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8061JAN LARRIBA PORTLLICENCIA DE DIACDM01:01:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8063MARC BARTOLI FORTEALLICENCIA DE DIAJNM00:47:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:47:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8059BERNAT COMAS BLANCAFORTFEECSUB23M00:47:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8026DANIEL SÁNCHEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:51:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7037BERNAT AGELL MARTORELLFEECSUB23M00:52:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8070ORIOL MIRET RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIASUB23M00:59:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8011JUST SOCIATS ASENSIOFEECV1M00:41:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5646AGUSTÍ ROC AMADORP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M00:43:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8037JOSUÉ BOYANO AGÜERALLICENCIA DE DIAV1M00:44:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8099DANI RODRIGUEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8015XAVIER SANTIAGO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M00:49:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8102ISMA MOLINA ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8078CARLOS AZNALFEECV1M00:51:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8071SERGI CABALLERO DEL POZOLLICENCIA DE DIAV1M00:51:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8095ALBERTO ARRABAL MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:51:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7056COSMIN CINDEALLICENCIA DE DIAV1M00:52:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3908JORDI FLOTATS CASASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M00:53:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8005JAUME AYZA DELGADOLLICENCIA DE DIAV1M00:53:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8073IVAN RUIZ GATELLLLICENCIA DE DIAV1M00:53:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7020JOAN TRABAL ROMALLICENCIA DE DIAV1M00:53:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7032JOSE HERRERO CORBALANLLICENCIA DE DIAV1M00:54:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8038JORDI ROSET LLOBETLLICENCIA DE DIAV1M00:54:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7018MARC SORIANO VALLSLLICENCIA DE DIAV1M00:54:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8029ALBERT SATORRAS RAMÍREZLLICENCIA DE DIAV1M00:55:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8003ENRIC RUIZ DEDEULLICENCIA DE DIAV1M00:56:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8022MARC TURU SEGURALLICENCIA DE DIAV1M00:57:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8074JORDI RIMOLA GIBERTLLICENCIA DE DIAV1M00:57:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7040ISAAC RODRÍGUEZ CORRAL LLICENCIA DE DIAV1M00:58:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 8049DAVID GONZÁLEZ CÓRDOBALLICENCIA DE DIAV1M00:58:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8068FERRAN REVERTER MAXEICNSHLLICENCIA DE DIAV1M00:59:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7001DAVID DALMAU LOPOLLICENCIA DE DIAV1M00:59:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8006ALBERT OLCINA PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAV1M00:59:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8093RAFA MORALESLLICENCIA DE DIAV1M01:00:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8077MIGUEL CRUZ RASTROJOLLICENCIA DE DIAV1M01:00:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 8013LUIS LÓPEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7013VICENT GARCIA ESCRIVALLICENCIA DE DIAV1M01:05:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7063PERE EJARQUE GUILLAMATLLICENCIA DE DIAV1M01:06:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7052VICTOR CANOVAS HERRERÍASLLICENCIA DE DIAV1M01:06:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 8010SEBAS CORTÉS GARCÍA LLICENCIA DE DIAV1M01:06:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 8007CARLOS ROMÁN CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M01:07:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 8058TONI GARCIA ESTEBAN LLICENCIA DE DIAV1M01:07:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8086VÍCTOR BALAGUER SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:07:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7012JOAN CALONGE GIBERTLLICENCIA DE DIAV1M01:07:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7033JULIAN GEA RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7025SANTIAGO MARCET NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:08:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 7031RAMON ARIZALLICENCIA DE DIAV1M01:09:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7065PEDRO PINO VILLARLLICENCIA DE DIAV1M01:10:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8075ADAM NIETO CARREÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 8083EDUARD GONZALEZ PASTOR LLICENCIA DE DIAV1M01:11:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 7015ANTONI GARCÍA ESPINOSALLICENCIA DE DIAV1M01:13:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 8028DANIEL MALDONADO SOLBASLLICENCIA DE DIAV1M01:15:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7067CARLES ARCAS BALLBELLICENCIA DE DIAV1M01:16:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7028JORDI GARRETA CLUSELLAFEECV2M00:51:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8042RAMON GRIMALTFEECV2M00:51:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8072MIGUEL CUADRADO RIVERALLICENCIA DE DIAV2M00:52:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8065ALEX FABREGAT TERRICABRASLLICENCIA DE DIAV2M00:53:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8002XAVIER VINUESA FERNANDEZ LLICENCIA DE DIAV2M00:54:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8036JOSEP RIERA SUÑEFEECV2M00:54:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8008RAFEL BOSCH JANERFEECV2M00:56:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8067SALVADOR LABARÍAS VICENTELLICENCIA DE DIAV2M00:57:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7047GERARD BOSCH JANERLLICENCIA DE DIAV2M00:59:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8031AVEL.LÍ MARTORELL ESTRENJLLICENCIA DE DIAV2M01:00:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7021ERNESTO HERNANDEZ ORTEGAFEECV2M01:00:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8066FRANCISCO ORTIZ BERMUDESLLICENCIA DE DIAV2M01:02:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:04:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8045JOAN MIRET GAMUNDILLICENCIA DE DIAV2M01:04:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8057JOSEP PÉREZ COMALLICENCIA DE DIAV2M01:04:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7005RICARD ROFES MARTINFEECV2M01:07:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7066PABLO MITJANS MASLLORENSLLICENCIA DE DIAV2M01:07:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8018CARLES SATORRAS RAMIREZLLICENCIA DE DIAV2M01:08:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8009JORDI CARRASCO BOFILLLLICENCIA DE DIAV2M01:08:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8039JORDI PASCUAL AGRAMUNTLLICENCIA DE DIAV2M01:09:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8080MANUEL EXPOSITO GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:09:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7044CARLOS LÓPEZ MARTÍNEZFEECV2M01:10:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 8025MANUEL SIMÓN SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:10:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7009JOAN RUIZ SANTANDERLLICENCIA DE DIAV2M01:12:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7023FRANCISCO ESPEJO OCAÑALLICENCIA DE DIAV2M01:17:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8024JOSÉ OSÉS GÓMEZLLICENCIA DE DIAV2M01:17:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 8089TXUS ARMENGOLLLICENCIA DE DIAV2M01:21:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8060PEDRO JUAN VILASECA GESTEFEECV2M01:25:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8055AVELI LOPEZ CUADRADO LLICENCIA DE DIAV2M01:26:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8105ALEJO RUIZ VILLEGASLLICENCIA DE DIAV3M01:01:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV3M01:04:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7069EVARISTO GONZÁLEZ PRIETOFEECV3M01:12:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7019ROGER SUBIRATSLLICENCIA DE DIAV3M01:16:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8021ERNEST CORBELLA SANTILLANLLICENCIA DE DIAV3M01:21:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8051XÈNIA LÓPEZ GARCÍALLICENCIA DE DIASUB23F01:26:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8084ANCA CINDEALLICENCIA DE DIAV1F00:53:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8079MIREIA SANCHO LAJASLLICENCIA DE DIAV1F00:57:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7045CRISTINA RIBA COLLICENCIA DE DIAV1F00:57:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 113ELISENDA PRACHT MONTAMATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F01:02:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8043MARISA GONZALEZ CALLADOLLICENCIA DE DIAV1F01:02:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7064MIREIA SOL TORRESLLICENCIA DE DIAV1F01:03:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3434IRINA MARKUSHINACLUB TRIATLO CORNELLAV1F01:08:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7060MARTA PRAT LLORENSLLICENCIA DE DIAV1F01:08:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7049NOELIA ROLDÁN SORIALLICENCIA DE DIAV1F01:10:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8069CRISTINA LACASA SALAVERTLLICENCIA DE DIAV1F01:12:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7054YOLANDA ORELLANALLICENCIA DE DIAV1F01:13:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8085MARTA MUÑOZ DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1F01:14:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8056ANNA DURAN SERENAFEECV1F01:18:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8032LOURDES VIVO BOADALLICENCIA DE DIAV1F01:18:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8019DOLORS GREGORI MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1F01:20:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8044INMACULADA MORALES SALMERLLICENCIA DE DIAV2F01:14:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7024ENCARNACIÓN GARCÍA MALDONLLICENCIA DE DIAV2F01:17:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8100MARTA GALÍ REYESLLICENCIA DE DIAV2F01:18:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7029MARTA GIL TARRESFEECV2F01:19:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8052XIMENA CASTRO FERRERLLICENCIA DE DIAV2F01:26:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8053ROSA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV2F01:26:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7008RAUL CRUZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:42:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5638JORGE CANO GARCIA C.E. KATOA BARCELONAABM00:44:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7034JUAN MARTÍNEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAABM00:46:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8090DAVID LILLO RUBIOLLICENCIA DE DIAABM00:47:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8081DAVID SÁNCHEZ MESA LLICENCIA DE DIAABM00:48:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8064ERIC VELA MARCHUETFEECABM00:48:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7038ALEX ORTIZ BONILLALLICENCIA DE DIAABM00:48:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSAABM00:48:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 8098XABIER RODRIGUEZ MARTINEZSIRENO TRIATLON CLUBABM00:48:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8047MARC MASSAGUE MORENOLLICENCIA DE DIAABM00:48:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7043DAVID MILLÁN MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:49:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8016ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM00:52:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8027JOAN BURGOS PARRALLICENCIA DE DIAABM00:52:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7010EUGENIO SCHILLACILLICENCIA DE DIAABM00:53:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8094GUILLEM GRIMAU BELLLICENCIA DE DIAABM00:53:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 8087SERGIO JIMÉNEZ TORRESLLICENCIA DE DIAABM00:54:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:55:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM00:55:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7036MARC MUNOZLLICENCIA DE DIAABM00:55:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7062KILIAN JULVE SIMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8097ROBIN JULVE SIMONLLICENCIA DE DIAABM00:56:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7003MACOS CERVANTES CARCASFEECABM00:56:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 8082SALVADOR MADARIAGA BURGOSLLICENCIA DE DIAABM00:57:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7017FRANCISCO ESPEJO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM00:57:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8103JAVI LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7016ADRIÁN GÁMIZ CESPEDESLLICENCIA DE DIAABM00:57:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7070CHISCU RAMIREZ PUEDRALLICENCIA DE DIAABM00:58:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM00:59:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7007CARLES ROCHA CUTILLERLLICENCIA DE DIAABM00:59:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7004DANIEL PUIG BENAGESLLICENCIA DE DIAABM01:00:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 8088FRAN MARÍN MOYANOLLICENCIA DE DIAABM01:01:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 7068OCTAVI PAVONLLICENCIA DE DIAABM01:02:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7057NACHO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 7050MARC VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABM01:04:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 8104XAVIER ALVAREZ CAMAREROLLICENCIA DE DIAABM01:04:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 8020JAVIER MUÑOZ GALALLICENCIA DE DIAABM01:04:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7046HÉCTOR PÁEZ VACALLICENCIA DE DIAABM01:05:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 8023RAMON MARBA BLASILLICENCIA DE DIAABM01:06:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8004TONI NIETO QUESADALLICENCIA DE DIAABM01:06:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:06:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 7053ORIOL BATALLAFEECABM01:07:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8096RUBÉN VARAS GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 8033DAVID BRUNET CANOLLICENCIA DE DIAABM01:08:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 8034MARINA MALGOSA BROTOLLICENCIA DE DIAABM01:08:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 7059MARK ENERO HERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:11:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7058JOAN BENET CONGOSTLLICENCIA DE DIAABM01:12:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:52:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:54:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8012SONIA ROJAS FARRERASLLICENCIA DE DIAABF00:59:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8035EVA GUIMERÀ MULLORLLICENCIA DE DIAABF01:00:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:02:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4830LAURA LOPEZ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABF01:06:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8040ALBA COLOM MIRASLLICENCIA DE DIAABF01:08:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4435LIDIA OBRADO TORTOSACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:08:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8017ARIADNA RIBA COSTALLICENCIA DE DIAABF01:10:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 7030JESSICA PADROCKLLICENCIA DE DIAABF01:10:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7027LIDIA MONTERO MÁRQUEZLLICENCIA DE DIAABF01:11:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:11:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5272ROSER FEBRER TORRENSCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32