RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
147 139 137 2 0 5 20 2 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:313000:20:501400:38:1031.4400:59:004600:11:3100:00:2400:00:38
2 2692MAGIN JORDI DE VAL GILCLUB TRIATLO ARENYSCDM01:11:002500:20:384500:39:3930.2601:00:172200:10:4300:00:4500:00:51
3 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:11:233800:21:062800:38:4930.9100:59:554300:11:2800:00:3200:00:33
4 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:12:416400:22:294100:39:1930.5201:01:482900:10:5300:00:4000:00:35
5 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDM01:13:374000:21:135400:40:4129.5001:01:545800:11:4300:00:3200:00:32
6 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:19:114900:22:039100:46:1425.9601:08:173000:10:5400:00:2700:00:28
7 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:23:0610000:25:336600:42:5727.9401:08:3011700:14:3600:00:3300:00:36
8 5672MÀRIUS FABRA BOLAÑOSTRICBM-CALELLACDM01:28:129300:24:3810900:49:1924.3301:13:5711100:14:1500:00:5400:00:59
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:09:572800:20:472100:38:2031.3000:59:072700:10:5000:00:2600:00:37
2 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLAJNM01:11:233400:21:003200:38:5630.8200:59:564100:11:2700:00:2500:00:25
3 6175PABLO MANUEL GARCIA MORALCLUB TRIATLO SABADELLJNM01:12:391700:20:046200:41:5928.5801:02:031700:10:3600:00:4900:00:54
4 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM01:13:516300:22:254200:39:2930.3901:01:546400:11:5700:00:3900:00:33
5 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONJNM01:24:25800:19:3312800:54:1422.1301:13:471800:10:3800:00:3600:01:08
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:47600:18:54300:37:1532.2100:56:09500:09:3800:00:2200:00:25
2 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:07:32700:19:301000:38:0131.5700:57:31800:10:0100:00:3000:00:33
3 3866ALBERT CODINA URGELESINDEPENDIENTESUB23M01:08:49900:19:362000:38:2031.3000:57:562800:10:5300:00:3100:00:35
4 5670GONZALO MARTIN LOPEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M01:11:322600:20:404000:39:1630.5600:59:564900:11:3600:00:2500:00:27
5 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:12:514200:21:345000:40:1529.8101:01:493200:11:0200:00:3400:00:37
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6196OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:08:241300:19:511500:38:1331.4000:58:041200:10:2000:00:2800:00:45
2 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:341600:20:00700:37:5531.6500:57:551900:10:3900:00:2700:00:39
3 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:09:222000:20:082900:38:5030.9000:58:581300:10:2400:00:2500:00:33
4 5930OSCAR BERTRAN AGUILARC.N. SABADELLV1M01:09:221500:19:563900:39:0830.6600:59:041100:10:1800:00:3100:00:34
5 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:09:542900:20:491900:38:1931.3200:59:082300:10:4600:00:4200:00:42
6 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:10:201800:20:054900:40:0829.9001:00:13900:10:0700:00:3400:00:37
7 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:252200:20:193400:39:0030.7700:59:193500:11:0600:00:3100:00:44
8 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:10:402400:20:354400:39:3430.3301:00:091400:10:3100:00:4000:00:35
9 8014AGUSTÍN RODRÍGUEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:11:081900:20:085200:40:2029.7501:00:282000:10:4000:00:5300:00:49
10 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:354400:21:501700:38:1531.3701:00:054400:11:3000:00:2500:00:37
11 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:533900:21:125300:40:3829.5301:01:503300:11:0300:00:2700:00:36
12 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:13:165100:22:084300:39:3230.3501:01:405000:11:3600:00:3100:00:27
13 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:13:215700:22:144600:39:4130.2401:01:554000:11:2600:00:2700:00:37
14 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:345300:22:104700:39:5630.0501:02:068300:12:2800:00:4200:00:42
15 6188LLUÍS ARMENGOL DULCETSBR OPEN TEAMV1M01:16:146200:22:256000:41:5028.6901:04:156700:11:5900:00:5800:01:03
16 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:125200:22:095800:41:3328.8801:03:429800:13:3000:00:4000:00:46
17 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M01:18:577700:23:287000:43:1727.7201:06:457700:12:1200:01:1600:00:50
18 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:20:295600:22:139300:46:3025.8101:08:436000:11:4600:00:4900:00:50
19 6000IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:20:2912200:27:392300:38:2431.2501:06:0311200:14:2600:00:3100:00:43
20 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:21:037400:23:028900:45:5526.1301:08:577300:12:0600:00:5500:01:19
21 1401JORDI MONGAY HERNANDOINDEPENDIENTEV1M01:21:476000:22:229800:47:3925.1801:10:015900:11:4600:00:5200:01:23
22 8006ANGEL MONGAY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV1M01:24:149800:25:098800:45:4426.2401:10:539300:13:2100:00:4400:00:56
23 6136SAMUEL MARTÍNEZ FLORENTÍNSBR OPEN TEAMV1M01:28:5111500:27:069000:45:5926.1001:13:0512600:15:4600:01:1200:01:12
24 8008JOAN NAVAS OLIVERALLICENCIA DE DIAV1M01:29:3810800:26:2011100:49:4024.1601:16:0010300:13:3800:00:5300:01:12
25 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:4811600:27:149700:47:3625.2101:14:5011900:14:5800:00:3900:00:56
26 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:2212100:27:3111900:51:0023.5301:18:3112900:15:5100:00:4600:01:24
27 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M01:38:3512700:29:0712400:52:3722.8101:21:4413300:16:5100:00:4300:01:02
28 7009IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:41:2313000:29:5113100:56:2321.2801:26:1412100:15:0900:01:1700:01:25
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:09:332100:20:093000:38:5130.8900:59:001600:10:3300:00:2500:00:31
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:10:052300:20:242700:38:4630.9500:59:103100:10:5500:00:2600:00:39
3 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV2M01:11:244100:21:223100:38:5330.8601:00:153600:11:0900:00:3100:00:43
4 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:11:524500:21:512400:38:2431.2501:00:155100:11:3700:00:2800:00:42
5 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:456800:22:395600:41:1329.1101:03:526300:11:5300:00:4700:00:46
6 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M01:18:327500:23:127100:43:3127.5801:06:436100:11:4900:00:4300:00:48
7 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM TRIRELAYV2M01:18:447300:22:487500:43:5727.3001:06:456600:11:5900:00:5500:00:50
8 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V2M01:20:417600:23:218200:45:1926.4801:08:407000:12:0100:00:3700:00:49
9 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:21:127900:23:318600:45:3226.3501:09:037500:12:0900:00:3500:01:02
10 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:21:258800:24:097900:44:2727.0001:08:368800:12:4900:00:4700:00:42
11 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M01:22:238300:23:489200:46:2625.8401:10:147600:12:0900:00:4500:00:51
12 8007JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:22:419600:25:038300:45:2426.4301:10:277900:12:1400:01:0500:01:09
13 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBINDEPENDIENTEV2M01:29:4311100:26:4310200:48:2324.8001:15:0611800:14:3700:00:4300:00:52
14 8013JESUS GRACIA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:30:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8009RICARDO BAYO PLAZALLICENCIA DE DIAV2M01:30:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 6002FRANCISCO JOSÉ ALMAGRO LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:32:4112300:27:5211000:49:2724.2701:17:1912400:15:2200:01:3300:02:11
17 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:33:1212000:27:2311700:50:3823.7001:18:0112200:15:1100:00:5700:01:07
18 8001FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:35:3810900:26:3012900:55:2921.6301:21:5910400:13:3900:01:0800:00:50
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:14:084700:21:595100:40:1729.7901:02:166200:11:5200:00:5600:00:55
2 8011MARTIN CESPEDES LACALLICENCIA DE DIAV3M01:17:405800:22:187300:43:4827.4001:06:064800:11:3400:01:1700:00:56
3 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV3M01:18:367800:23:316700:43:0527.8501:06:366900:12:0000:00:2800:00:39
4 297RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V3M01:19:299700:25:065900:41:3828.8201:06:448700:12:4500:00:4200:00:53
5 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:22:1210500:26:016400:42:4428.0801:08:459500:13:2700:00:5100:00:46
6 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV3M01:22:418400:23:519400:46:3725.7401:10:287800:12:1300:01:1000:01:03
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:26:378700:24:0711500:50:2423.8101:14:317400:12:0600:00:3900:00:36
2 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:31:2111900:27:2211300:49:5324.0601:17:1510900:14:0600:00:2600:00:33
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:36:1012500:28:3012200:51:5023.1501:20:2012800:15:5000:00:4500:00:50
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:456600:22:3411200:49:5124.0701:12:258100:12:2000:00:3800:00:41
2 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:32:5011700:27:1711800:50:5923.5401:18:1611500:14:3400:00:5200:01:00
3 3757ELISABETH MARTI RODRIGUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:36:2512600:28:4412600:53:1422.5401:21:5811300:14:2700:02:1200:01:19
4 6001VIRGINIA POMAR SOLCHAGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:37:0012800:29:1512500:52:3722.8101:21:5212000:15:0800:01:1400:01:02
5 6179RAISA DIÉGUEZ PENTÓNCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:39:3013200:30:5512300:52:1222.9901:23:0713200:16:2300:00:4900:00:53
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV2F01:29:2511400:27:0210300:48:2624.7801:15:2810600:13:5700:01:0200:01:12
2 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:30:2111000:26:3210800:49:1824.3401:15:5011400:14:3100:00:5000:00:50
3 4457ISABEL SANSA ALCANTARAINDEPENDIENTEV2F01:33:5410600:26:0212700:53:5322.2701:19:5510700:13:5900:00:4200:00:41
4 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:34:0412400:27:5712100:51:3123.2901:19:2811600:14:3600:00:5900:01:12
5 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:43:2113300:31:0613000:55:5921.4301:27:0513000:16:1600:00:5800:01:13
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV3F01:55:2813500:35:1313401:02:1219.2901:37:2513400:18:0300:01:5400:01:38
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:01100:17:22200:34:3834.6500:52:00100:09:0100:00:2500:00:26
2 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:28200:17:30100:34:3634.6800:52:06200:09:2200:00:2400:00:30
3 4400JOAN MENGUAL BORDASC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:05:34300:18:27400:37:4231.8300:56:09300:09:2500:00:2500:00:20
4 5647FERRAN COLL ARXERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:06:06400:18:37600:37:5431.6600:56:31400:09:3500:00:3700:00:35
5 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:06:46500:18:49900:38:0031.5800:56:49700:09:5700:00:3100:00:57
6 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM01:07:461000:19:391600:38:1531.3700:57:54600:09:5200:00:4000:00:32
7 7006DANILA SMIRNOVLLICENCIA DE DIAABM01:08:141200:19:47800:37:5531.6500:57:421500:10:3200:00:3300:00:39
8 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:351400:19:53500:37:5331.6800:57:462500:10:4900:00:2400:00:29
9 5209DAVID RUBIO CERDANC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:09:512700:20:462200:38:2331.2600:59:092100:10:4200:00:3400:00:37
10 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSAABM01:10:173100:20:532600:38:3531.1000:59:282600:10:4900:00:3100:00:52
11 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:10:183300:20:541300:38:0931.4500:59:033800:11:1500:00:3900:00:30
12 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:483700:21:051200:38:0631.5000:59:115200:11:3700:00:2600:00:36
13 8017SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:553600:21:023800:39:0530.7001:00:072400:10:4800:00:5900:00:36
14 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:11:073500:21:013600:39:0130.7601:00:023400:11:0500:00:3600:00:34
15 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:434600:21:512500:38:2431.2501:00:154200:11:2800:00:4400:00:39
16 8016ALEX PORTILLO MEDINALLICENCIA DE DIAABM01:12:103200:20:544800:40:0229.9801:00:563700:11:1400:00:5100:00:46
17 8010PEDRO ROLDÁN VILLARLLICENCIA DE DIAABM01:12:335000:22:071100:38:0131.5701:00:088200:12:2500:00:3900:00:34
18 7008JOEL GARCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAABM01:13:157200:22:443700:39:0130.7601:01:454500:11:3000:00:3000:00:33
19 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:207000:22:403300:38:5930.7801:01:395500:11:4100:00:2700:00:29
20 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:13:495500:22:131800:38:1831.3301:00:319200:13:1800:00:2600:01:02
21 1718ALEX MARTÍNEZ RAMOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:226900:22:395500:41:0129.2601:03:405700:11:4200:00:4300:00:37
22 8005SERGIO VAZQUEZ CASADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:124300:21:426500:42:5128.0001:04:335300:11:3900:00:5500:00:52
23 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:205900:22:216100:41:5828.5901:04:197100:12:0100:00:4100:00:45
24 4173ERIC BADRENA CORTESCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:18:377100:22:437400:43:5627.3101:06:396500:11:5800:00:3500:00:40
25 8012DANIEL JIMENEZ GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:18:396500:22:317600:44:0827.1901:06:396800:12:0000:00:4700:00:47
26 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:408000:23:356800:43:1227.7801:06:478900:12:5300:00:4800:00:51
27 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM01:20:308900:24:296300:42:2728.2701:06:5610000:13:3400:00:3800:00:52
28 7010MARÇAL SORIANO GINESTALLICENCIA DE DIAABM01:20:348100:23:436900:43:1627.7301:06:5910100:13:3500:01:3100:01:01
29 7011JOAN BORRÓS VENDRELLLLICENCIA DE DIAABM01:20:459100:24:368000:44:2826.9901:09:045600:11:4100:01:1700:01:09
30 4074DANI SOBRAL TIRADOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:21:1610200:25:375700:41:3228.8901:07:0911000:14:0700:01:2400:01:20
31 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:22:085400:22:1110400:48:3424.7101:10:453900:11:2300:01:0900:01:17
32 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:22:349400:24:498500:45:3026.3701:10:198000:12:1500:01:2300:00:58
33 8004JAVIER LÓPEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:578600:24:027800:44:2327.0401:08:2512500:15:3200:01:0100:00:52
34 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:24:3711200:26:507700:44:1827.0901:11:089700:13:2900:00:5400:00:49
35 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:24:599000:24:359900:47:4925.1001:12:248400:12:3500:00:5500:00:57
36 8002CONRAD CASTANERA CARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:25:148200:23:4610600:48:5224.5601:12:388500:12:3600:01:5600:00:49
37 7002JOSE NORBERTO MARTINEZ LOLLICENCIA DE DIAABM01:25:289200:24:3710100:48:1524.8701:12:528600:12:3600:02:3600:02:08
38 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM01:25:499900:25:159600:47:2125.3401:12:369100:13:1300:01:0300:01:19
39 8015JORDI VILLAR ESPARZACLUB TRIATLO TARRAGONAABM01:25:519500:25:0210000:47:5325.0601:12:559000:12:5600:01:0500:00:58
40 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:27:498500:23:5111400:49:5624.0301:13:4710800:14:0200:00:5100:00:54
41 7012JORDI FERRER MUNSLLICENCIA DE DIAABM01:28:1311800:27:208700:45:3426.3401:12:5412300:15:1900:01:2200:01:08
42 7003JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM01:30:0610700:26:0811600:50:3023.7601:16:389600:13:2800:01:0900:01:05
43 7004RAMON GALERA MASLLICENCIA DE DIAABM01:42:4212900:29:2313300:57:2920.8801:26:5212700:15:5000:01:5900:01:51
44 4604JOSÉ ANTONIO MARTÍN ARIAGAVA TRIATLOABM02:02:0213400:35:0913501:07:2817.7901:42:3713500:19:2500:01:0100:00:50
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:08:571100:19:463500:39:0130.7600:58:471000:10:1000:00:2600:00:35
2 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:17:476700:22:357200:43:3927.4901:06:144700:11:3300:00:2700:00:32
3 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:18:406100:22:228100:44:3926.8801:07:015400:11:3900:00:5000:00:46
4 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:19:334800:22:028400:45:2526.4201:07:277200:12:0600:00:3000:00:41
5 2406LAIA FRUTOS RUIZC.A. LES TORTUGUESABF01:26:1510300:25:399500:47:0325.5001:12:429900:13:3300:00:4500:00:55
6 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:27:5310100:25:3710500:48:5024.5701:14:279400:13:2600:00:4900:00:52
7 6089MERITXELL SOLÉ AGUSTÍCLUB TRIATLO SABADELLABF01:28:3410400:25:4610700:49:1224.3901:14:5810200:13:3600:00:5700:00:59
8 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF01:31:4911300:26:5212000:51:1623.4101:18:0810500:13:4100:01:0200:00:56
9 6222MAMEN ROMAN MARINCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABF01:43:2113100:30:1213200:56:5021.1101:27:0213100:16:1900:01:0900:01:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32