RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
44 44 0 0 750 20 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:34:45500:00:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4257SALVADOR PEREZ MARTITRANSTRIATLONJNM00:35:141100:00:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHE LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M00:31:361600:00:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:33:562400:00:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:34:561000:00:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:35:111200:00:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7003JORGE RODRIGUEZ NEIRALLICENCIA DE DIAV1M00:35:131400:00:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3401DAVID VERGES MARTINEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:35:144100:01:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5539ALBERTO CUERPO ROMEROCLUB VO2 TEAMV1M00:35:143100:00:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:151900:00:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:35:16900:00:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3178JUAN CARLOS PEREA FERNANDTRANSTRIATLONV1M00:35:193200:00:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M00:35:292600:00:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M00:39:133400:00:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:303600:00:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDIENTEV1M00:42:562000:00:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:50:403900:00:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7004FRANCISCO ZUMAQUERO LORELLICENCIA DE DIAV1M01:03:501800:00:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV2M00:35:19400:00:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M00:35:203000:00:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1129XAVI ALONSO NOGUESINDEPENDIENTEV2M00:35:253300:00:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M00:40:284000:01:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:44:314200:01:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7001CARLOS FINA CARRERASLLICENCIA DE DIAV2M00:46:083500:00:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M00:42:274300:01:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF00:40:232300:00:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4250DANIELA BURGUETE PIQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:35:331700:00:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:40:322900:00:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7005LOURDES FERNÁNDEZ MUÑOZ LLICENCIA DE DIAV1F00:45:573800:00:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7006MARTA DIEGUEZ ROCALLICENCIA DE DIAV1F00:48:132800:00:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7007VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F00:48:272700:00:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3132JESSICA SANCHEZ MARTINC.E. MEDITERRANIV1F00:49:363700:00:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:31:34100:00:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:31:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:32:07200:00:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM00:34:45800:00:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:34:50300:00:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM00:35:10600:00:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7002JOSE MOLINA ROBLESLLICENCIA DE DIAABM00:35:20700:00:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8002XAVIER SOLÉ RAMONLLICENCIA DE DIAABM00:40:281500:00:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3943JOSE MARIA BEA GONZALEZTRANSTRIATLONABM00:40:361300:00:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:35:152500:00:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8001EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF00:40:282200:00:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:40:312100:00:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32