RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 57 9 0 750 24 5 34 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:45:06300:14:54401:13:3319.5801:28:271300:16:3900:00:0000:00:00
2 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM02:02:58900:17:231201:26:3216.6401:43:552500:19:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M02:34:522100:19:334301:54:4412.5502:14:173300:20:3500:00:0000:00:00
2 8024ELOI CORTASA FEECSUB23M02:45:484400:24:174401:59:1412.0802:23:314200:22:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:45:17500:15:35301:13:2119.6301:28:561100:16:2100:00:0000:00:00
2 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAV1M01:46:512000:19:32101:12:2219.9001:31:54200:14:5700:00:0000:00:00
3 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:52:04400:15:11801:19:5818.0101:35:091400:16:5500:00:0000:00:00
4 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:58:361000:17:44901:23:0417.3401:40:481700:17:4800:00:0000:00:00
5 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M02:06:481200:17:551701:31:3615.7201:49:311500:17:1700:00:0000:00:00
6 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:07:062600:20:461601:30:4115.8801:51:27600:15:3900:00:0000:00:00
7 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:07:292500:20:421401:27:3516.4401:48:172600:19:1200:00:0000:00:00
8 8019CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M02:14:372800:21:051901:33:1115.4501:54:163200:20:2100:00:0000:00:00
9 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:15:584200:23:482001:33:5115.3401:57:392100:18:1900:00:0000:00:00
10 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:17:465600:30:341801:31:4615.6902:02:20300:15:2600:00:0000:00:00
11 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:19:152400:20:403001:42:1714.0802:02:571000:16:1800:00:0000:00:00
12 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:20:201700:19:142501:39:2614.4801:58:403800:21:4000:00:0000:00:00
13 7029TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:26:263200:21:473101:43:0313.9702:04:503700:21:3600:00:0000:00:00
14 8016JORGE CARMONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M02:28:534900:26:263201:43:0413.9702:09:302800:19:2300:00:0000:00:00
15 8028JOAN MOLINS VILARDELLLLICENCIA DE DIAV1M02:30:495500:30:132301:38:2714.6302:08:404100:22:0900:00:0000:00:00
16 8018JORDI FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV1M02:33:205100:27:263501:45:3713.6302:13:033100:20:1700:00:0000:00:00
17 7030JAIME FERRANDO CASTILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:39:095400:29:013901:48:5113.2302:17:523500:21:1700:00:0000:00:00
18 8027JORDI VERDU BARBELLICENCIA DE DIAV1M02:41:313700:22:354101:53:4012.6702:16:155200:25:1600:00:0000:00:00
19 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M02:51:043500:22:194902:12:2810.8702:34:47900:16:1700:00:0000:00:00
20 7025RAMON MENA PACHELLICENCIA DE DIAV1M02:52:584700:24:524602:04:2011.5802:29:124600:23:4600:00:0000:00:00
21 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M03:06:042300:20:385402:23:4210.0202:44:204000:21:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:01:291400:18:061101:25:5916.7501:44:051600:17:2400:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:04:18800:16:501501:28:2916.2701:45:192400:18:5900:00:0000:00:00
3 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:20:241300:18:012801:41:2314.2001:59:243400:21:0000:00:0000:00:00
4 221ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:29:154800:26:173301:43:3913.8902:09:562700:19:1900:00:0000:00:00
5 2352JORDI ESTRADA MITJANSINDEPENDENTV2M02:57:225200:27:264702:05:1811.4902:32:445100:24:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF02:35:441800:19:294001:51:5212.8702:11:214800:24:2300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:16:102700:20:502201:35:3215.0701:56:222900:19:4800:00:0000:00:00
2 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:29:304000:23:353601:45:5113.6002:09:263000:20:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8026ALEJANDRO PAREJA VILLARCLUB TRIATLÓN ONDARRETA AABM01:42:37100:13:21501:13:4119.5401:27:02500:15:3500:00:0000:00:00
2 8017JUAN CARLOS NIETO GRACIAMONTILLA-CORDOBA TRIATLONABM01:46:461900:19:32201:12:2319.8901:31:55100:14:5100:00:0000:00:00
3 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:21700:16:43701:17:0918.6601:33:521200:16:2900:00:0000:00:00
4 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:50:251600:18:59601:15:3519.0501:34:34700:15:5100:00:0000:00:00
5 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:08:083900:23:241001:25:4716.7901:49:112300:18:5700:00:0000:00:00
6 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:09:28600:16:342101:34:5415.1701:51:281900:18:0000:00:0000:00:00
7 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:17:011500:18:142601:40:2714.3401:58:412200:18:2000:00:0000:00:00
8 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM02:19:174100:23:422401:39:2214.4902:03:04800:16:1300:00:0000:00:00
9 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM02:20:051100:17:533401:44:2013.8002:02:131800:17:5200:00:0000:00:00
10 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:27:264600:24:492701:41:1614.2202:06:053600:21:2100:00:0000:00:00
11 3560JUAN ANTONIO RUIZ VERGELC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:28:065300:28:022901:42:0314.1102:10:052000:18:0100:00:0000:00:00
12 8023JORDI SANCHEZFEECABM02:30:202200:19:523801:48:4513.2402:08:373900:21:4300:00:0000:00:00
13 7028MARC PUYUELO ROCALLICENCIA DE DIAABM02:34:373400:22:163701:48:2613.2802:10:424700:23:5500:00:0000:00:00
14 7026SASHA VILADES MARINLLICENCIA DE DIAABM02:54:383000:21:364802:08:3711.2002:30:134900:24:2500:00:0000:00:00
15 7023IGNASI CASAS CLARAMUNTLLICENCIA DE DIAABM02:55:335700:31:434502:00:5911.9002:32:424400:22:5100:00:0000:00:00
16 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM03:00:584500:24:265102:13:1610.8102:37:424500:23:1600:00:0000:00:00
17 7021PERE GELABERT CULLALLICENCIA DE DIAABM03:10:374300:24:155202:20:2710.2502:44:425300:25:5500:00:0000:00:00
18 8021RICARDO MARTÍN PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM03:14:155000:27:035302:22:4510.0902:49:485000:24:2700:00:0000:00:00
19 7019ATRURO ALVAREZ ORTIZLLICENCIA DE DIAABM03:22:372900:21:095702:31:099.5302:52:185600:30:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:57:31200:14:471301:27:1616.5001:42:03400:15:2800:00:0000:00:00
2 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:38:393600:22:314201:53:4712.6602:16:184300:22:2100:00:0000:00:00
3 721LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF03:00:573300:21:485002:13:0210.8202:34:505500:26:0700:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF03:14:003800:23:035502:24:529.9402:47:555400:26:0500:00:0000:00:00
5 7020ARIADNA COBOS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABF03:22:373100:21:435602:30:299.5702:52:125700:30:2500:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32