RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 107 5 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:40:191200:08:40600:21:552737.6400:30:351400:09:4400:00:0000:00:00
2 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:44:494200:09:393300:24:442425.8800:34:233600:10:2600:00:0000:00:00
3 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:45:082900:09:194500:25:502322.5800:35:092000:09:5900:00:0000:00:00
4 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:45:131700:08:574700:25:592309.1700:34:562700:10:1700:00:0000:00:00
5 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:46:296000:10:043800:24:582403.2000:35:026700:11:2700:00:0000:00:00
6 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:46:392000:09:025900:26:482238.8100:35:504800:10:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:37:45400:08:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:39:26500:08:19700:22:072712.8900:30:26300:09:0000:00:0000:00:00
3 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:40:54700:08:21900:22:302666.6700:30:512100:10:0300:00:0000:00:00
4 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM00:51:525100:09:537200:29:102057.1400:39:039100:12:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:37:22200:08:04200:20:432896.2200:28:47200:08:3500:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:37:39800:08:22100:20:142965.4000:28:36400:09:0300:00:0000:00:00
3 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:42:421100:08:373200:24:362439.0200:33:13800:09:2900:00:0000:00:00
4 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:44:533700:09:303100:24:342442.3300:34:044700:10:4900:00:0000:00:00
5 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:49:506300:10:087100:29:042064.2200:39:123900:10:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:591400:08:51300:21:112832.4200:30:021800:09:5700:00:0000:00:00
2 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:382500:09:09400:21:122830.1900:30:212800:10:1700:00:0000:00:00
3 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:41:10900:08:222200:23:222567.7600:31:44700:09:2600:00:0000:00:00
4 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:43:113000:09:192700:24:022496.5300:33:211600:09:5000:00:0000:00:00
5 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:43:163100:09:202800:24:032494.8000:33:231700:09:5300:00:0000:00:00
6 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:43:196200:10:061300:22:552618.1800:33:012900:10:1800:00:0000:00:00
7 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:123400:09:244300:25:442331.6100:35:082200:10:0400:00:0000:00:00
8 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:45:207600:10:422400:23:322549.5800:34:145700:11:0600:00:0000:00:00
9 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M00:45:492200:09:036000:27:052215.3800:36:081200:09:4100:00:0000:00:00
10 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:47:045000:09:464900:26:032303.2600:35:496000:11:1500:00:0000:00:00
11 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:47:577500:10:404800:25:592309.1700:36:396100:11:1800:00:0000:00:00
12 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:48:054100:09:386700:28:112128.9200:37:492600:10:1600:00:0000:00:00
13 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:49:114600:09:436900:28:482083.3300:38:314100:10:4000:00:0000:00:00
14 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:49:273300:09:227400:29:212044.2900:38:434400:10:4400:00:0000:00:00
15 8003AGUSTIN PUIGDOMENECH ACARLLICENCIA DE DIAV1M00:50:227100:10:306500:27:532151.8200:38:237800:11:5900:00:0000:00:00
16 8002GERARD ROSLLICENCIA DE DIAV1M00:53:238200:11:188300:30:171981.2900:41:357300:11:4800:00:0000:00:00
17 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:277400:10:398800:34:461725.7900:45:257900:12:0200:00:0000:00:00
18 3622RAMSES RODRIGUEZ RODRIGUEC.A. IGUALADAV1M00:57:496900:10:219300:36:301643.8400:46:515100:10:5800:00:0000:00:00
19 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:05:377900:11:0310100:41:441437.7000:52:479200:12:5000:00:0000:00:00
20 3917XAVIER YAGÜE GONZALEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:098800:11:3710300:44:101358.4900:55:476400:11:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:43:093800:09:311900:23:142582.5000:32:453400:10:2400:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:46:151900:09:016100:27:062214.0200:36:072400:10:0800:00:0000:00:00
3 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGCLUB TRIATLO CATALUNYAV2M00:49:256500:10:176300:27:352175.2300:37:526900:11:3300:00:0000:00:00
4 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:53:348000:11:148400:30:251972.6000:41:397600:11:5500:00:0000:00:00
5 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M01:01:349500:11:499200:36:291644.5900:48:189800:13:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:54:239200:11:398100:30:131985.6600:41:528400:12:3100:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:02:159700:11:589500:37:231604.9900:49:219300:12:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6254JUDIT IBARRA CAZORLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:45:326600:10:182100:23:212569.5900:33:397500:11:5300:00:0000:00:00
2 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:50:458400:11:275100:26:222275.6000:37:499400:12:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:43:354700:09:431100:22:482631.5800:32:315600:11:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3975LAIA RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:42:594000:09:371400:22:572614.3800:32:343500:10:2500:00:0000:00:00
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:43:543600:09:292600:23:432529.8700:33:124200:10:4200:00:0000:00:00
3 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:50:4510000:12:044400:25:452330.1000:37:499500:12:5600:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:53:558600:11:337900:30:021997.7800:41:358100:12:2000:00:0000:00:00
5 7073MIRIAM ZAMORA CASTILLOLLICENCIA DE DIASUB23F00:55:008700:11:378500:30:421954.4000:42:198900:12:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:44:407200:10:311700:23:112588.0700:33:425200:10:5800:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:47:067700:10:453700:24:572404.8100:35:426600:11:2400:00:0000:00:00
3 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:54:279100:11:398000:30:121986.7500:41:518500:12:3600:00:0000:00:00
4 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F00:57:227000:10:289100:35:501674.4200:46:185500:11:0400:00:0000:00:00
5 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:01:159000:11:389400:36:321642.3400:48:109700:13:0500:00:0000:00:00
6 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:02:3010500:13:189000:35:331687.7600:48:5110000:13:3900:00:0000:00:00
7 8005YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F01:04:1110300:12:489600:37:551582.4200:50:439900:13:2800:00:0000:00:00
8 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:10:4310100:12:2110400:44:421342.2800:57:0310100:13:4000:00:0000:00:00
9 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F01:12:1510600:14:2210200:42:301411.7600:56:5210500:15:2300:00:0000:00:00
10 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:13:2310400:13:1710500:45:401313.8700:58:5710400:14:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:52:488900:11:387000:28:552074.9300:40:338000:12:1500:00:0000:00:00
2 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCCT SALOU COSTA DAURADAV2F00:53:479300:11:427500:29:352028.1700:41:178200:12:3000:00:0000:00:00
3 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:04:509600:11:509900:40:221486.3700:52:128800:12:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:38:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:39:16100:08:031000:22:462635.4300:30:49100:08:2700:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:39:32600:08:20500:21:522743.9000:30:12600:09:2000:00:0000:00:00
4 5499JORDI ALEMANY BARTOMEUCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:41:542300:09:031600:23:102589.9300:32:131100:09:4100:00:0000:00:00
5 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:42:001800:09:002000:23:162578.8000:32:161300:09:4400:00:0000:00:00
6 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:42:533500:09:251500:23:012606.8100:32:263700:10:2700:00:0000:00:00
7 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:43:093200:09:212300:23:242564.1000:32:453300:10:2400:00:0000:00:00
8 5426BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM00:43:256800:10:20800:22:092708.8000:32:294900:10:5600:00:0000:00:00
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM00:44:071300:08:494100:25:332348.3400:34:221500:09:4500:00:0000:00:00
10 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:44:095800:10:031200:22:482631.5800:32:516200:11:1800:00:0000:00:00
11 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:44:121600:08:554000:25:122380.9500:34:072300:10:0500:00:0000:00:00
12 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:44:281000:08:295500:26:292265.5800:34:58900:09:3000:00:0000:00:00
13 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:45:034800:09:442900:24:192467.4400:34:035300:11:0000:00:0000:00:00
14 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:45:043900:09:363400:24:452424.2400:34:214300:10:4300:00:0000:00:00
15 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:45:33300:08:196600:27:592144.1300:36:18500:09:1500:00:0000:00:00
16 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:45:402400:09:085700:26:342258.4700:35:421900:09:5800:00:0000:00:00
17 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:45:472600:09:125200:26:232274.1600:35:352500:10:1200:00:0000:00:00
18 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM00:46:042800:09:185300:26:272268.4300:35:453000:10:1900:00:0000:00:00
19 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:46:074900:09:464200:25:342346.8100:35:204600:10:4700:00:0000:00:00
20 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDIENTEABM00:46:412700:09:175000:26:222275.6000:35:395400:11:0200:00:0000:00:00
21 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:46:484500:09:425600:26:292265.5800:36:113800:10:3700:00:0000:00:00
22 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:47:012100:09:026400:27:392169.9800:36:413100:10:2000:00:0000:00:00
23 8004ERIC GARCÍA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM00:48:211500:08:557700:29:482013.4200:38:431000:09:3800:00:0000:00:00
24 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:48:225200:09:565400:26:272268.4300:36:237700:11:5900:00:0000:00:00
25 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:48:226700:10:195800:26:362255.6400:36:556800:11:2700:00:0000:00:00
26 3640SERGI SANCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:48:318500:11:333000:24:272453.9900:36:008300:12:3100:00:0000:00:00
27 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM00:49:045600:10:026800:28:232113.9200:38:254000:10:3900:00:0000:00:00
28 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:50:325400:09:597300:29:102057.1400:39:096500:11:2300:00:0000:00:00
29 7071YAROSLAV SYLKALLICENCIA DE DIAABM00:51:215300:09:577600:29:392023.6100:39:367100:11:4500:00:0000:00:00
30 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM00:59:194400:09:419800:38:291559.1200:48:105800:11:0900:00:0000:00:00
31 7074JONATHAN VIDAL DOMÍNGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:00:576400:10:159700:38:041576.1800:48:198700:12:3800:00:0000:00:00
32 5555ANTONIO ALBERTO PEREZ ALCCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:3310200:12:3110000:41:091458.0800:53:4010300:13:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:455900:10:032500:23:322549.5800:33:355900:11:1000:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:554300:09:404600:25:552315.1100:35:353200:10:2000:00:0000:00:00
3 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:495500:10:003900:25:032395.2100:35:037200:11:4600:00:0000:00:00
4 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:47:117800:11:003500:24:492417.7300:35:496300:11:2200:00:0000:00:00
5 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:47:489800:11:591800:23:122586.2100:35:118600:12:3700:00:0000:00:00
6 7072ITZIAR AMAIA ORTEGALLICENCIA DE DIAABF00:48:548100:11:173600:24:542409.6400:36:119000:12:4300:00:0000:00:00
7 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:49:347300:10:356200:27:172199.1400:37:527000:11:4200:00:0000:00:00
8 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF00:52:356100:10:068700:31:321902.7500:41:385000:10:5700:00:0000:00:00
9 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF00:53:148300:11:227800:30:021997.7800:41:247400:11:5000:00:0000:00:00
10 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:55:445700:10:028900:34:561717.5600:44:584500:10:4600:00:0000:00:00
11 4196ANNA BONET ORDERIZCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:55:449400:11:478600:30:541941.7500:42:419600:13:0300:00:0000:00:00
12 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:56:029900:12:038200:30:151983.4700:42:1810200:13:4400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32