RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 110 2 0 2 1000 2 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLACDM00:34:181600:08:32500:16:563543.3100:25:281200:08:5000:00:0000:00:00
2 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:37:54000:00:00000:00:000.0000:28:262700:09:2800:00:0000:00:00
3 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:38:574300:09:283200:19:293079.5600:28:574600:10:0000:00:0000:00:00
4 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:39:445500:09:562600:18:583163.4400:28:546600:10:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:34:13700:08:21900:17:103495.1500:25:311000:08:4200:00:0000:00:00
2 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:11800:08:241400:18:003333.3300:26:241100:08:4700:00:0000:00:00
3 985POL SIMON SANCHEZPRAT TRIATLO 1994JNM00:35:38300:08:122700:19:003157.8900:27:12400:08:2600:00:0000:00:00
4 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:44:501700:08:429000:26:192279.9200:35:013700:09:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:33:001300:08:27400:15:583757.8300:24:25700:08:3500:00:0000:00:00
2 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:35:31200:08:122400:18:473194.3200:26:59500:08:3200:00:0000:00:00
3 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:35:563300:09:19700:17:073505.3600:26:262900:09:3000:00:0000:00:00
4 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:36:371500:08:303300:19:313074.3000:28:01800:08:3600:00:0000:00:00
5 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:36:53500:08:164100:19:583005.0100:28:14900:08:3900:00:0000:00:00
6 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESSUB23M00:38:242800:09:112800:19:163114.1900:28:274400:09:5700:00:0000:00:00
7 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M00:38:461400:08:295800:21:112832.4200:29:401500:09:0600:00:0000:00:00
8 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:44:386300:10:098500:24:102482.7600:34:195400:10:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:201900:08:50800:17:103495.1500:26:002100:09:2000:00:0000:00:00
2 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:003700:09:241800:18:253257.9200:27:491800:09:1100:00:0000:00:00
3 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:38:172100:08:584200:20:052987.5500:29:032000:09:1400:00:0000:00:00
4 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M00:38:202700:09:113100:19:273084.8300:28:383500:09:4200:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:38:303200:09:183600:19:353063.8300:28:533200:09:3700:00:0000:00:00
6 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:39:015800:09:582500:18:573166.2300:28:555000:10:0600:00:0000:00:00
7 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:413500:09:225400:20:532873.1000:30:152500:09:2600:00:0000:00:00
8 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M00:39:476200:10:052300:18:433205.7000:28:487300:10:5900:00:0000:00:00
9 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:39:565100:09:475000:20:392905.5700:30:263000:09:3000:00:0000:00:00
10 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M00:40:324100:09:266200:21:252801.5600:30:513400:09:4100:00:0000:00:00
11 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:41:054400:09:315300:20:532873.1000:30:246000:10:4100:00:0000:00:00
12 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M00:42:187300:10:335500:20:552868.5300:31:286700:10:5000:00:0000:00:00
13 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M00:42:373400:09:218000:23:532512.2100:33:142300:09:2300:00:0000:00:00
14 8009AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M00:43:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M00:44:176700:10:187600:23:252562.2800:33:435900:10:3400:00:0000:00:00
16 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:44:25900:08:249100:26:302264.1500:34:543100:09:3100:00:0000:00:00
17 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:45:005400:09:538600:24:552408.0300:34:485200:10:1200:00:0000:00:00
18 8011GERARD ROSLLICENCIA DE DIAV1M00:46:327700:10:528400:24:072487.9100:34:598600:11:3300:00:0000:00:00
19 8012JORDI HERNANDEZ FABÀLLICENCIA DE DIAV1M00:46:438000:10:598300:24:042493.0700:35:038900:11:4000:00:0000:00:00
20 8004PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:269500:12:197700:23:322549.5800:35:519600:12:3500:00:0000:00:00
21 2428ORIOL MARTINEZ PICOTRI+9 EL MASNOUV1M00:48:417400:10:439300:26:552229.1000:37:387400:11:0300:00:0000:00:00
22 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:3210100:13:228900:25:322349.8700:38:5410200:14:3800:00:0000:00:00
23 8003ORIOL MARTIN VENTURALLICENCIA DE DIAV1M00:55:2910200:13:529200:26:512234.6400:40:4310400:14:4600:00:0000:00:00
24 8001OSKAR NEIRA PLA LLICENCIA DE DIAV1M01:08:5210300:14:1310500:40:001500.0000:54:1310300:14:3900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:482200:09:001100:17:423389.8300:26:425100:10:0600:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:39:152000:08:575700:21:072841.3600:30:041700:09:1100:00:0000:00:00
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:40:126500:10:122900:19:173111.5000:29:296200:10:4300:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGCLUB TRIATLO CATALUNYAV2M00:41:556600:10:135200:20:462889.2500:30:597100:10:5600:00:0000:00:00
5 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M00:43:397200:10:317200:22:412645.1100:33:125600:10:2700:00:0000:00:00
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:45:218200:11:027400:22:572614.3800:33:598100:11:2200:00:0000:00:00
7 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:57:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:44:328800:11:157000:22:252676.5800:33:406800:10:5200:00:0000:00:00
2 8002ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV3M00:51:228700:11:109700:28:392094.2400:39:498700:11:3300:00:0000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:31000:00:00000:00:000.0000:41:028400:11:2900:00:0000:00:00
4 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV3M01:08:5210400:14:2210400:38:411551.0600:53:0310700:15:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF00:40:126900:10:241900:18:263254.9700:28:508000:11:2200:00:0000:00:00
2 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:43:348300:11:036000:21:132827.9700:32:167800:11:1800:00:0000:00:00
3 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:44:489300:11:594600:20:292929.2100:32:289400:12:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:37:593800:09:242200:18:413211.4200:28:054200:09:5400:00:0000:00:00
2 4862MARGAUX ORTEGA SARMIENTOPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:38:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:39:176000:09:592100:18:363225.8100:28:356100:10:4200:00:0000:00:00
4 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:44:489400:12:023800:19:513022.6700:31:539800:12:5500:00:0000:00:00
5 7001MIRIAM ZAMORA CASTILLOLLICENCIA DE DIASUB23F00:45:578400:11:037900:23:452526.3200:34:487600:11:0900:00:0000:00:00
6 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:46:158500:11:067500:22:592610.5900:34:059200:12:1000:00:0000:00:00
7 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONASUB23F00:52:2110000:13:178200:24:032494.8000:37:2010600:15:0100:00:0000:00:00
8 8005LAURA LÓPEZ GUARDADOLLICENCIA DE DIASUB23F00:52:339100:11:219800:28:402093.0200:40:019500:12:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:39:017000:10:241700:18:143290.6800:28:385500:10:2300:00:0000:00:00
2 5485GEMMA GREGORIS DEL SAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F00:40:034600:09:394700:20:352914.9800:30:143800:09:4900:00:0000:00:00
3 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F00:45:258900:11:196800:22:082710.8400:33:279100:11:5800:00:0000:00:00
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:45:319200:11:546600:22:032721.0900:33:578800:11:3400:00:0000:00:00
5 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F00:51:049800:12:578700:24:562406.4200:37:5310000:13:1100:00:0000:00:00
6 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F00:53:559900:12:579500:28:202117.6500:41:179700:12:3800:00:0000:00:00
7 8010YOLANDA TUDELA TUDELA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:249700:12:4210000:29:302033.9000:42:1210100:13:1200:00:0000:00:00
8 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:00:019600:12:3310100:34:271741.6500:47:009900:13:0100:00:0000:00:00
9 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F01:05:0010500:14:2310300:35:401682.2400:50:0310500:14:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:43:247900:10:576300:21:302790.7000:32:277200:10:5700:00:0000:00:00
2 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:44:209000:11:196100:21:162821.3200:32:359000:11:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:581000:08:25100:15:123947.3700:23:37200:08:2100:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:591100:08:26200:15:153934.4300:23:41100:08:1800:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:04100:07:52300:15:493793.4700:23:41300:08:2300:00:0000:00:00
4 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:34:46600:08:191000:17:263441.6800:25:451400:09:0100:00:0000:00:00
5 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:34:581200:08:261300:17:583339.5200:26:24600:08:3400:00:0000:00:00
6 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:092300:09:011200:17:433386.6400:26:442400:09:2500:00:0000:00:00
7 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:36:50400:08:153700:19:453037.9700:28:001300:08:5000:00:0000:00:00
8 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:023100:09:151600:18:083308.8200:27:233300:09:3900:00:0000:00:00
9 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:38:141800:08:453500:19:343066.4400:28:194300:09:5500:00:0000:00:00
10 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:38:472500:09:024800:20:362912.6200:29:381600:09:0900:00:0000:00:00
11 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM00:38:494200:09:273000:19:203103.4500:28:474900:10:0200:00:0000:00:00
12 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:39:122400:09:015100:20:422898.5500:29:432800:09:2900:00:0000:00:00
13 4125ADRIAN MEZATRI+9 EL MASNOUABM00:39:362900:09:125900:21:112832.4200:30:231900:09:1300:00:0000:00:00
14 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:393000:09:135600:21:002857.1400:30:132600:09:2600:00:0000:00:00
15 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM00:39:503900:09:254500:20:282931.6000:29:534500:09:5700:00:0000:00:00
16 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM00:39:525600:09:562000:18:313240.3200:28:278200:11:2500:00:0000:00:00
17 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDIENTEABM00:40:005000:09:454400:20:232943.5800:30:083900:09:5200:00:0000:00:00
18 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:40:375200:09:484900:20:372910.2700:30:255300:10:1200:00:0000:00:00
19 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:165700:09:573900:19:533017.6000:29:508300:11:2600:00:0000:00:00
20 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:42:304700:09:417300:22:552618.1800:32:364100:09:5400:00:0000:00:00
21 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:43:166400:10:116900:22:132700.6800:32:246900:10:5200:00:0000:00:00
22 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM00:43:177100:10:256700:22:042719.0300:32:296400:10:4800:00:0000:00:00
23 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM00:44:494500:09:378800:25:122380.9500:34:494700:10:0000:00:0000:00:00
24 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:45:248100:11:007800:23:402535.2100:34:406300:10:4400:00:0000:00:00
25 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:48:202600:09:059900:28:432089.3800:37:485700:10:3200:00:0000:00:00
26 3909ISIDRO FERNANDEZ SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:48:205300:09:499400:27:582145.4100:37:475800:10:3300:00:0000:00:00
27 7009EMMANUEL BILLOTLLICENCIA DE DIAABM00:49:305900:09:589600:28:292106.5000:38:277500:11:0300:00:0000:00:00
28 7008KILIAN SEQUERA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:57:397800:10:5510200:34:281740.8100:45:239300:12:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:35:493600:09:23600:17:053512.2000:26:282200:09:2100:00:0000:00:00
2 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:37:394900:09:441500:18:033324.1000:27:474000:09:5200:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:424800:09:434000:19:573007.5200:29:404800:10:0200:00:0000:00:00
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:256100:10:023400:19:343066.4400:29:366500:10:4900:00:0000:00:00
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:40:434000:09:266400:21:312788.5400:30:573600:09:4600:00:0000:00:00
6 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:42:027500:10:454300:20:072982.6000:30:527700:11:1000:00:0000:00:00
7 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:43:086800:10:226500:21:512746.0000:32:137000:10:5500:00:0000:00:00
8 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:44:377600:10:517100:22:272672.6100:33:187900:11:1900:00:0000:00:00
9 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:46:378600:11:078100:23:592501.7400:35:068500:11:3100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32