RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
173 162 8 3 1500 37 10 29 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:01:38400:19:47301:02:2635.5601:22:131200:39:2500:00:4200:00:44
2 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM02:14:342300:22:522801:08:3332.3901:31:253800:43:0900:01:0500:01:03
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3964IBRAHIM TUPAC ALUCIN C.E.T. DISTANCESUB23M01:54:32100:17:07201:02:2235.6001:19:29200:35:0300:00:3800:00:29
2 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M02:06:221200:20:581201:05:5533.6801:26:531300:39:2900:00:4400:01:02
3 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:06:562500:23:201601:06:2733.4101:29:47500:37:0900:01:3500:00:53
4 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:12:061600:21:512301:07:5432.7001:29:453000:42:2100:01:0100:01:34
5 5281POL JIMENEZ CALULLPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:16:222700:23:263101:09:0432.1401:32:304200:43:5200:01:3200:01:00
6 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M02:16:403800:24:055401:13:4930.0701:37:54700:38:4600:02:2600:01:04
7 7024RICARD PACHECO GABALDÓNLLICENCIA DE DIASUB23M02:47:4316200:37:3910101:19:3527.9001:57:149600:50:2900:02:3100:02:09
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:03:38700:19:57401:02:3635.4601:22:332200:41:0500:00:5000:00:59
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M02:08:29500:19:502001:07:0233.1201:26:522500:41:3700:01:0400:00:59
3 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:08:392400:22:531301:06:0833.5701:29:011400:39:3800:01:3200:00:49
4 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:10:042800:23:281001:05:4633.7601:29:142000:40:5000:01:0600:00:58
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:551000:20:112201:07:5132.7201:28:023500:42:5300:00:4200:00:57
6 8023FELIX BENJUMEA MOTINOSAKANA TRIATLOI TALDEAV1M02:10:566000:25:121701:06:3833.3201:31:501100:39:0600:01:0300:01:07
7 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M02:11:397500:26:19801:05:2433.9401:31:431700:39:5600:01:0100:00:57
8 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M02:13:005900:25:082101:07:3832.8201:32:461900:40:1400:01:2800:01:14
9 5956MARIA GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:17:501700:22:103301:09:3531.9001:31:455800:46:0500:01:3000:01:25
10 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:18:123300:23:482701:08:3332.3901:32:215500:45:5100:01:0000:00:53
11 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:19:543200:23:443701:11:2631.0801:35:104600:44:4400:00:5700:01:09
12 7033ALBERTO RANDO ROMEROACCURA-ADR TRIATLÓNV1M02:21:525700:25:044601:13:0430.3801:38:084100:43:4400:01:4500:01:46
13 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M02:22:054900:24:372501:08:0732.5901:32:448600:49:2100:00:5600:01:18
14 1190XAVIER GASTO RODRIGUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:23:428100:27:245701:13:5530.0301:41:193100:42:2300:02:1600:01:22
15 3146JORDI JOU OLIVERASC.T. TRICALAVERA 3.0V1M02:23:523100:23:356901:15:0329.5801:38:384800:45:1400:01:3200:01:00
16 7016JORDI GRABULEDA VIMLLICENCIA DE DIAV1M02:26:457300:26:065601:13:5030.0701:39:566100:46:4900:01:3900:01:04
17 7017MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:27:256300:25:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2000:00:00
18 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:27:407000:26:005901:14:0829.9501:40:087100:47:3200:02:0000:01:20
19 1628JULIO RAMONET CARRILLOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:28:4011000:29:427201:15:2129.4601:45:034000:43:3700:01:1000:01:32
20 5397ENRIC MONTAÑA ROCAC.N. VIC-ETBV1M02:29:057200:26:059301:18:3128.2701:44:364400:44:2900:02:0700:01:12
21 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:29:538300:27:347401:15:3429.3801:43:086000:46:4500:01:5500:01:02
22 5444CRISTIAN ABARCA BLANCOC.N. TERRASSAV1M02:31:5412100:30:208101:15:5529.2401:46:155200:45:3900:03:4500:02:54
23 4764JOAQUIM COOPER JORDANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M02:32:299700:28:443801:11:2631.0801:40:1011100:52:1900:02:2100:01:20
24 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:32:4910800:29:325501:13:5030.0701:43:228800:49:2700:01:5100:01:21
25 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:33:019000:28:167001:15:0729.5501:43:239200:49:3800:01:4500:01:10
26 8021ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAV1M02:34:1812000:30:1510601:21:1027.3501:51:253600:42:5300:04:1300:01:31
27 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M02:36:5810400:29:1910001:19:3527.9001:48:547500:48:0400:02:0100:01:23
28 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M02:37:092000:22:3210501:21:0827.3601:43:4011900:53:2900:02:0200:01:32
29 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:39:0514200:32:188901:17:4028.5801:49:588500:49:0700:01:5700:01:24
30 8017RAÚL MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAV1M02:40:1013700:31:388801:17:2328.6901:49:0110300:51:0900:03:0500:02:02
31 7034DAVID BARRERAS MUÑOZACCURA-ADR TRIATLÓNV1M02:40:2411300:29:4912201:25:0226.1101:54:514900:45:3300:02:2000:01:57
32 8025RAÜL CAVALLERLLICENCIA DE DIAV1M02:41:566400:25:4912101:24:2426.3001:50:1310600:51:4300:02:1200:01:31
33 4821SERGI RIOS CANOTRANSTRIATLONV1M02:43:2711100:29:436101:14:1329.9101:43:5614700:59:3100:01:4900:01:49
34 4056ANTONI MARTI MASESC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:44:5013200:31:129501:18:3828.2301:49:5012700:55:0000:02:4200:02:15
35 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:45:478700:28:0813401:27:0125.5101:55:099700:50:3800:03:3200:02:03
36 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:45:5210900:29:4110901:22:2026.9601:52:0112100:53:5100:01:3700:01:33
37 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:49:4611200:29:4411101:22:5726.7601:52:4114200:57:0500:01:2800:01:08
38 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M02:52:3410200:29:1612801:25:3625.9301:54:5214600:57:4200:03:3100:01:48
39 8012RAMON SOLEY SOLERLLICENCIA DE DIAV1M02:54:2211900:30:1214601:31:2024.3102:01:3211600:52:5000:03:1700:02:37
40 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:55:2715000:33:2313201:26:3825.6302:00:0113600:55:2600:01:5300:01:30
41 8020MIGUEL ÁNGEL LLEDÓS LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:55:5811500:29:5714901:32:0324.1202:02:0012200:53:5800:03:3900:02:20
42 8018FRANCISCO JAVIER RODRIGULLICENCIA DE DIAV1M02:58:1313000:31:0815001:32:4323.9402:03:5112500:54:2200:03:0400:02:38
43 8001XAVIER FONTSECA CASAÑASLLICENCIA DE DIAV1M03:04:3415800:35:0114101:29:2224.8402:04:2315201:00:1100:01:5100:01:45
44 7035GERMÁN CONTE PÉREZACCURA-ADR TRIATLÓNV1M03:15:019200:28:3215501:35:1023.3302:03:4216101:11:1900:02:1000:02:28
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:05:461100:20:401501:06:1733.4901:26:57800:38:4900:00:5700:01:03
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:16:076600:25:521801:06:5333.1901:32:453900:43:2200:01:0200:01:14
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M02:18:254600:24:334401:12:4430.5201:37:172300:41:0800:01:1600:00:58
4 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:23:596100:25:153201:09:0832.1101:34:239100:49:3600:01:1700:01:21
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:24:145100:24:543601:10:1531.6001:35:098300:49:0500:01:3500:01:04
6 8003JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M02:25:3810500:29:204201:12:1430.7301:41:344300:44:0400:01:4600:01:44
7 3921FRANCISCO CASTILLO MISASC.E. RAYOTEAMV2M02:33:3810100:29:156501:14:3129.7901:43:469300:49:5200:02:1200:01:35
8 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:35:2011700:30:066301:14:2329.8501:44:2910000:50:5100:01:4600:01:11
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:38:518400:27:568001:15:5129.2701:43:4712900:55:0400:01:4600:01:35
10 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:44:109400:28:3511801:23:5026.4801:52:2510700:51:4500:02:4000:01:53
11 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:44:4311400:29:549801:19:2327.9701:49:1713500:55:2600:01:4200:01:47
12 3091MARTI VERGES ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M02:46:3112500:30:4710201:20:1827.6501:51:0513700:55:2600:02:1800:01:23
13 7029FRANCESC COBO VALIENLLICENCIA DE DIAV2M02:46:4812300:30:3112601:25:3125.9601:56:029800:50:4600:03:3800:03:01
14 3845SERGEY MOSININDEPENDIENTEV2M03:02:1415900:35:0413501:27:1625.4402:02:2015100:59:5400:02:3600:02:34
15 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M03:06:1615700:34:5915601:35:1323.3202:10:1213900:56:0400:03:5300:03:07
16 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M03:14:5915200:34:0415901:37:4822.7002:11:5215501:03:0700:02:4300:02:20
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M02:23:464400:24:296201:14:1829.8801:38:474700:44:5900:01:2900:01:11
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M02:26:023500:23:576601:14:4329.7101:38:406700:47:2200:00:5400:01:07
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M02:44:1012600:30:529901:19:2827.9401:50:2012000:53:5000:02:0600:01:39
4 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M03:09:5515300:34:0614501:31:0524.3702:05:1115901:04:4400:03:4500:02:26
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF02:15:511800:22:174301:12:3430.5901:34:512100:41:0000:00:5200:00:47
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:25:515800:25:066801:14:5729.6201:40:035400:45:4800:01:2400:01:12
2 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:29:025500:25:014801:13:0830.3601:38:0910100:50:5300:01:1200:01:02
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5038ADELAIDA CABO PAVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:29:0010700:29:314101:11:4330.9601:41:147300:47:4600:02:0200:01:23
2 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F02:45:124100:24:1711601:23:3726.5501:47:5414400:57:1800:02:1100:02:09
3 7018MARINA LETAEVALLICENCIA DE DIAV1F02:49:5713500:31:2710801:21:3327.2201:53:0014100:56:5700:02:1500:02:22
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F02:54:454300:24:2614301:30:3724.5001:55:0314900:59:4200:01:5700:01:37
5 8004ESTER LÓPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F03:00:5816100:36:5813601:27:3025.3702:04:2814000:56:3000:02:1700:02:40
6 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F03:08:0513600:31:3615401:34:2623.5102:06:0215401:02:0300:01:2400:01:48
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F02:58:1314700:33:0214201:30:0424.6502:03:0613300:55:0700:02:1800:02:04
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F03:02:3815100:33:5714701:31:3124.2602:05:2814300:57:1000:02:1000:01:50
3 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDIENTEV2F03:12:3414500:32:4215101:33:2023.7902:06:0216001:06:3200:02:1300:03:32
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:16200:17:09601:03:3434.9201:20:43100:34:3300:00:3600:00:43
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:56:47300:19:40101:01:0536.3401:20:45300:36:0200:00:4600:00:44
3 3466SERGI JURADO FOIXFLOR DE TRIATLOABM02:00:42600:19:52501:02:3835.4401:22:30600:38:1200:01:0000:00:56
4 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM02:05:02900:20:11701:04:4634.2801:24:571800:40:0500:00:3900:01:02
5 177ELOI MORAGUES PAÑELLAINDEPENDIENTEABM02:05:251900:22:191401:06:1033.5501:28:29400:36:5600:00:4300:00:42
6 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:07:441500:21:421901:06:5833.1501:28:401000:39:0400:00:5500:00:52
7 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM02:10:41800:20:002601:08:1232.5501:28:123300:42:2900:01:0300:01:03
8 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM02:11:202900:23:33901:05:3033.8901:29:032900:42:1700:00:5500:00:53
9 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM02:12:063900:24:081101:05:4833.7401:29:562800:42:1000:01:1100:01:01
10 2375JOEL FARRA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:12:351300:21:153901:11:4030.9801:32:551600:39:4000:00:5300:01:20
11 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:14:493600:23:583001:08:5632.2101:32:542700:41:5500:01:4000:01:21
12 1164FRANCESC CAPO MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM02:14:574500:24:322401:08:0132.6401:32:333200:42:2400:01:1500:00:58
13 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM02:20:439800:28:553501:09:5731.7401:38:522600:41:5100:01:3600:01:21
14 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM02:21:012600:23:246401:14:3029.8001:37:543700:43:0700:02:4800:01:31
15 5011JOSEP CANTOS TRIATLO L´HOSPITALETABM02:21:354700:24:347501:15:4029.3401:40:142400:41:2100:02:2400:01:26
16 8019BLAI CARANDELL SALADICHLLICENCIA DE DIAABM02:22:013400:23:499401:18:3428.2601:42:231500:39:3800:02:4800:01:33
17 2424MARC CARRERAS SALINASCLUB TRIATLO ATLESABM02:22:506500:25:513401:09:4431.8401:35:356600:47:1500:01:4100:00:56
18 4971XAVIER GOMEZ JORDANAINDEPENDIENTEABM02:24:165400:25:005101:13:3330.1801:38:335300:45:4300:02:0000:01:49
19 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMABM02:25:217100:26:025301:13:4330.1201:39:455000:45:3600:01:4100:02:05
20 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:25:286200:25:334501:12:5930.4201:38:326300:46:5600:01:3300:01:02
21 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:25:359100:28:164001:11:4230.9601:39:585100:45:3700:02:1400:01:06
22 3442NARCÍS PILLAO FIGUERASINDEPENDIENTEABM02:27:037800:26:564701:13:0730.3601:40:036400:47:0000:01:4200:01:09
23 8022MANU FERNANDEZ-ROCA SANZLLICENCIA DE DIAABM02:27:114000:24:127101:15:1129.5301:39:237400:47:4800:02:0500:02:06
24 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM02:28:167600:26:404901:13:1230.3301:39:527900:48:2400:01:5400:01:07
25 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:28:177900:27:065201:13:4030.1401:40:466900:47:3100:01:2700:00:53
26 1975EDUARD VEGA CALVERESCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:28:206700:25:547301:15:2429.4401:41:186500:47:0200:02:3400:01:23
27 7022ENRIC LOPEZ SALALLICENCIA DE DIAABM02:30:4812700:30:535801:13:5630.0301:44:495700:45:5900:01:3700:01:26
28 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:31:079500:28:367701:15:4129.3301:44:176200:46:5000:01:1100:01:02
29 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM02:31:134200:24:209001:18:0928.4101:42:298100:48:4400:01:2600:02:03
30 8005SERGI HERNANZ NOGUERASLLICENCIA DE DIAABM02:31:148900:28:148401:16:2829.0301:44:425900:46:3200:03:1500:02:26
31 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM02:33:059300:28:358301:16:0929.1501:44:447700:48:2100:01:5300:01:18
32 8007MATIAS CARANDELL WIDMERLLICENCIA DE DIAABM02:34:5514000:32:058501:16:5328.8701:48:585600:45:5700:02:1100:01:29
33 8015JOAN SELLAS BOQUETLLICENCIA DE DIAABM02:35:294800:24:349701:19:2327.9701:43:5710500:51:3200:01:5100:01:52
34 7010RON TEMPELAARSLLICENCIA DE DIAABM02:36:1611800:30:077901:15:4529.3101:45:529500:50:2400:01:5700:02:23
35 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:36:409900:29:027601:15:4129.3301:44:4311000:51:5700:02:0800:01:15
36 7023CARLOS MORILLAS HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABM02:37:2510600:29:2110301:20:3827.5301:49:596800:47:2600:03:5800:02:13
37 8027CHRISTIAN CARRANZA BOLLO LLICENCIA DE DIAABM02:38:3813300:31:179601:19:0028.1001:50:177800:48:2100:03:2400:01:42
38 7001BORJA BURGOS IBÁÑEZLLICENCIA DE DIAABM02:40:418200:27:3211701:23:3926.5401:51:118900:49:3000:03:4200:02:24
39 8014DANI PALACIOS ALCARAZLLICENCIA DE DIAABM02:40:5415400:34:148701:17:0628.7901:51:209000:49:3400:01:4200:01:44
40 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM02:41:0716000:35:187801:15:4229.3301:51:009400:50:0700:01:5300:01:45
41 7012ALEIX ALFÉREZ BENÍTEZLLICENCIA DE DIAABM02:42:492200:22:5112901:25:4225.9001:48:3312300:54:1600:04:0200:02:08
42 7025ALEX OTERO LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:46:1013400:31:2113101:26:3425.6401:57:557600:48:1500:02:5200:01:48
43 7013FERRAN MASCARELL PRUNERALLICENCIA DE DIAABM02:46:1812400:30:3310401:20:4227.5101:51:1512800:55:0300:01:4600:01:35
44 7005JOAN PAU ORTEGA CALVOLLICENCIA DE DIAABM02:46:4812200:30:3112701:25:3125.9601:56:029900:50:4600:03:3500:03:03
45 7028MARC REIG PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM02:48:3114900:33:2111401:23:2026.6401:56:4110900:51:5000:02:1900:02:26
46 7009ALEX SURIS RAMONLLICENCIA DE DIAABM02:48:357400:26:1613301:26:5125.5601:53:0713800:55:2800:04:0900:02:37
47 7031AGUSTIN VIQUE GARROTELLICENCIA DE DIAABM02:48:428000:27:0712001:24:1626.3401:51:2314500:57:1900:02:2900:01:49
48 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM02:48:4510300:29:1813801:28:1025.1801:57:2810400:51:1700:01:3100:01:38
49 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:50:0015500:34:2011001:22:5526.7701:57:1511400:52:4500:01:4400:01:44
50 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM02:52:3912800:30:5614401:30:3924.4902:01:3510200:51:0400:02:2400:01:42
51 7007ALBERT CORNET ILLALLICENCIA DE DIAABM02:52:4514100:32:1712501:25:2226.0101:57:3913200:55:0600:02:0000:02:36
52 7006MARTÍ PALLARES GORGUESLLICENCIA DE DIAABM02:52:4514300:32:2312401:25:1626.0401:57:3913100:55:0600:02:1200:02:28
53 5075ADRIAN TUNG LUCLUB PROAMABM02:53:2214800:33:0314801:31:4124.2102:04:448000:48:3800:02:1000:01:49
54 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM02:57:3210000:29:0613901:28:4225.0301:57:4815000:59:4400:02:1100:01:39
55 8010ALEJANDRO R. NODA VILALLICENCIA DE DIAABM02:57:4813800:31:5415201:34:0623.5902:06:0010800:51:4800:06:3100:02:42
56 4200SERGIO FERNANDEZ SANCHEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:58:0313100:31:1011501:23:3626.5601:54:4615701:03:1700:03:0600:01:54
57 7003JAVIER BAUTE SANJUANLLICENCIA DE DIAABM03:03:5712900:31:0014001:29:1724.8602:00:1715801:03:4000:02:2200:01:51
58 7011JOAN IGNASI ROS MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM03:05:5215600:34:4816101:38:3822.5102:13:2611300:52:2600:02:0100:01:45
59 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM03:09:3814400:32:2615701:36:0323.1102:08:2915301:01:0900:03:2100:02:54
60 8002DANIEL IBARZ PÉREZLLICENCIA DE DIAABM03:10:2314600:32:5415301:34:1323.5602:07:0715601:03:1600:02:3200:01:46
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:08:561400:21:212901:08:3732.3501:29:58900:38:5800:00:5100:01:29
2 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:23:055300:24:595001:13:2930.2101:38:284500:44:3700:01:5100:01:24
3 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:24:245200:24:578601:16:5428.8701:41:513400:42:3300:01:5400:01:16
4 4295GEMMA ANGUERA SARRETCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:27:406900:25:586001:14:1029.9301:40:087000:47:3200:01:1400:01:09
5 5389MONICA DELANCINA LOPEZ C.E.T. DISTANCEABF02:28:322100:22:449101:18:1528.3701:40:597200:47:3300:01:5500:01:29
6 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:28:565600:25:046701:14:4529.7001:39:498400:49:0700:01:0000:01:02
7 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:34:383000:23:339201:18:1828.3501:41:5111500:52:4700:01:4900:01:22
8 7027VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF02:36:198500:27:598201:15:5729.2301:43:5611200:52:2300:01:2800:01:29
9 8024MARTA CERDA LAFONTLLICENCIA DE DIAABF02:38:586800:25:5511901:24:0626.4001:50:018200:48:5700:01:3300:01:17
10 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF02:43:139600:28:3712301:25:1126.0601:53:488700:49:2500:01:3300:01:15
11 7021MARTA BOTSORA TOLOCHKOLLICENCIA DE DIAABF02:44:115000:24:4213001:26:0425.7901:50:4611800:53:2500:02:0500:02:00
12 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF02:44:3711600:29:5910701:21:3127.2301:51:3011700:53:0700:01:4700:01:42
13 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF02:45:007700:26:4711201:23:0526.7201:49:5213400:55:0800:01:3400:01:08
14 8026RAQUEL GIL SOJOLLICENCIA DE DIAABF02:45:533700:24:0413701:27:3125.3701:51:3512400:54:1800:02:1600:01:36
15 3939EVA FONTANILLES ARBONESCLUB TRIATLO ATLESABF02:46:218800:28:0911301:23:0826.7001:51:1713000:55:0400:02:2500:02:28
16 8008EVA MARIA ELVIRA ARIASLLICENCIA DE DIAABF03:00:228600:28:0715801:37:4622.7102:05:5312600:54:2900:04:2000:03:02
17 8011EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF03:09:4313900:31:5716001:38:1022.6102:10:0714800:59:3600:01:5100:01:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32