RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
329 320 9 0 750 24 5 28 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:17:282300:10:321300:45:1631.8100:55:482400:21:4000:00:4700:00:30
2 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:17:413700:10:592100:46:0331.2700:57:021300:20:3900:00:5400:00:36
3 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:19:521900:10:245400:48:5929.4000:59:231000:20:2900:00:4800:00:34
4 4235ROBERT DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:22:5911200:12:554000:48:1229.8801:01:072900:21:5200:00:5600:00:30
5 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:23:043000:10:485500:49:0029.3900:59:485500:23:1600:00:5000:00:31
6 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:26:124300:11:076400:50:0928.7101:01:1610900:24:5600:00:5700:00:34
7 3186JORDI SANCHIS GARCIAC.T. ATENEU LES BASESCDM01:27:319800:12:386900:50:2428.5701:03:029000:24:2900:01:0900:00:30
8 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:27:374800:11:134700:48:3529.6400:59:4819800:27:4900:00:4500:00:29
9 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:27:416600:11:566600:50:1828.6301:02:1412100:25:2700:01:0500:00:35
10 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:28:357800:12:058500:51:1328.1201:03:1811600:25:1700:00:5900:00:50
11 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:29:1114600:13:395800:49:3029.0901:03:0913500:26:0200:00:5400:00:44
12 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:30:247600:12:0213000:54:1126.5801:06:138300:24:1100:00:5600:00:36
13 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:31:2019400:14:576100:49:4628.9401:04:4315300:26:3700:00:5500:00:33
14 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:32:064500:11:0915500:56:0725.6601:07:1610400:24:5000:00:5700:00:51
15 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:32:2823000:15:498200:50:5528.2801:06:4412700:25:4400:01:2900:00:32
16 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:34:2511700:12:5813300:54:1926.5101:07:1717800:27:0800:01:0000:00:30
17 5463JOEL GALVEZ FRAILECLUB NATACIO BANYOLESCDM01:34:382800:10:4118600:58:1324.7401:08:5412800:25:4400:01:1300:00:33
18 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:35:197300:11:5914100:55:0626.1301:07:0520900:28:1400:01:0000:00:37
19 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:35:439400:12:3714800:55:3425.9101:08:1118900:27:3200:00:5900:00:35
20 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:35:547500:12:0018900:58:2024.6901:10:2012300:25:3400:01:1400:01:08
21 5384PAU PUJOL COLLELLC.T. ATENEU LES BASESCDM01:36:5414100:13:3619900:58:4624.5001:12:229600:24:3200:01:2000:00:35
22 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:36:545700:11:4610800:52:4327.3201:04:2928900:32:2500:00:5400:00:39
23 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:40:1111400:12:5620200:59:0024.4101:11:5621100:28:1500:01:2900:01:06
24 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:41:3011800:12:5920400:59:2224.2601:12:2122500:29:0900:01:2800:01:03
25 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:42:4217600:14:2414200:55:1926.0301:09:4329500:32:5900:01:1500:00:49
26 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:42:588500:12:2322801:01:3323.4001:13:5622200:29:0200:01:0400:01:08
27 3190JAN ARANDA COMASCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:43:2813200:13:1817000:56:5525.3001:10:1329900:33:1500:01:1400:00:34
28 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:52:4420700:15:2327101:05:5621.8401:21:1926800:31:2500:02:1900:01:42
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:14:17600:09:17700:44:4432.1900:54:01900:20:1600:00:4100:00:28
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:16:182100:10:30900:45:1131.8700:55:411200:20:3700:00:4300:00:28
3 3507ALBERT REDOLAD CANALDAC.N. MOLINS DE REIJNM01:22:413300:10:553400:47:4230.1900:58:377800:24:0400:00:5900:00:41
4 8028DIEGO PIQUERAS LOSILLATRINOULASJNM01:27:113900:11:049300:51:5827.7101:03:028100:24:0900:00:4900:00:28
5 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:27:409200:12:317300:50:3928.4301:03:109200:24:3000:00:5700:00:35
6 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:2610900:12:535000:48:4629.5301:01:3916500:26:4700:01:3100:00:54
7 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:29:3213300:13:218800:51:2328.0201:04:4410200:24:4800:01:0900:00:36
8 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:37:1221800:15:3617700:57:2625.0701:13:028200:24:1000:01:3500:01:06
9 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:39:531300:10:0820700:59:4224.1201:09:5024000:30:0300:01:4500:01:35
10 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:45:2918900:14:4821401:00:2023.8701:15:0824600:30:2100:02:1600:00:59
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:10:34100:08:51200:42:4233.7200:51:33700:19:0100:00:4200:00:26
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:13:03500:08:58100:42:3633.8000:51:342100:21:2900:00:4000:00:25
3 3964IBRAHIM TUPAC ALUCIN C.E.T. DISTANCESUB23M01:13:56200:08:521200:45:1531.8200:54:07800:19:4900:00:3900:00:27
4 7050LACHLAN NEILLLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:12300:08:532600:46:4830.7700:55:411100:20:3100:00:5100:00:31
5 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:17:053100:10:49800:44:5232.1000:55:412000:21:2400:00:5000:00:28
6 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:20:2210800:12:532500:46:4630.7900:59:391500:20:4300:00:5200:00:28
7 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:20:335000:11:191800:45:3631.5800:56:556500:23:3800:00:5500:00:30
8 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:21:086800:11:572300:46:2431.0300:58:215000:22:4700:00:5900:00:34
9 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:21:234900:11:163200:47:3330.2800:58:494300:22:3400:00:5100:00:28
10 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:21:506300:11:543700:47:5830.0200:59:523100:21:5800:00:5600:00:33
11 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:22:044100:11:063000:47:1530.4800:58:216800:23:4300:00:4900:00:26
12 7018ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:26:3015300:13:463600:47:5330.0701:01:3910500:24:5100:01:2200:00:54
13 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:27:368400:12:2210100:52:3027.4301:04:524800:22:4400:01:0100:00:33
14 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:1617700:14:276700:50:1928.6201:04:469400:24:3000:01:0700:00:33
15 8040NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:067700:12:0214700:55:3025.9501:07:329800:24:3400:01:3300:00:46
16 7027JORDI VILALTA HORCASLLICENCIA DE DIASUB23M01:34:0719700:15:0210700:52:3927.3501:07:4114600:26:2600:01:1900:00:57
17 7059RAMON PUJOL DESCALSLLICENCIA DE DIASUB23M01:35:2818500:14:3813800:54:5226.2501:09:3013100:25:5800:02:0900:01:06
18 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:37:3712500:13:1014600:55:2525.9801:08:3522100:29:0200:01:2300:01:02
19 8014SERGIO ACEITUNO TORRESLLICENCIA DE DIASUB23M02:00:4421100:15:2830101:10:3920.3801:26:0731100:34:3700:02:3500:00:42
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:592700:10:391100:45:1531.8200:55:545300:23:0500:00:5100:00:37
2 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:19:191700:10:171900:45:3731.5700:55:546000:23:2500:00:5300:00:35
3 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:20:021500:10:114300:48:2029.7900:58:312200:21:3100:00:5800:00:34
4 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:20:496400:11:542400:46:3930.8700:58:333300:22:1600:00:5800:00:35
5 7051MIKHAIL KUZMINLLICENCIA DE DIAV1M01:21:02900:10:044600:48:2729.7200:58:314000:22:3100:00:5100:00:35
6 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:23:073800:11:033300:47:3430.2700:58:379300:24:3000:00:5700:00:38
7 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:23:4010600:12:482900:47:0630.5700:59:547100:23:4600:00:5400:00:31
8 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:23:488900:12:294900:48:4229.5701:01:114400:22:3700:01:0000:00:34
9 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:25:011400:10:098600:51:1428.1101:01:236600:23:3800:00:5800:00:37
10 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:26:497900:12:136500:50:1628.6501:02:298800:24:2000:01:0600:00:54
11 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:27:054200:11:065200:48:5529.4401:00:0117500:27:0400:01:0800:00:37
12 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:27:5419000:14:5016100:56:2025.5601:11:10100:16:4400:01:1200:01:16
13 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:28:0010700:12:528700:51:1628.0901:04:087400:23:5200:01:0900:00:43
14 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:28:4610300:12:437700:50:4628.3701:03:2911500:25:1700:01:0100:00:56
15 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:28:4817300:14:167000:50:2428.5701:04:408000:24:0800:01:2100:00:54
16 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:30:0111600:12:579000:51:2528.0101:04:2212600:25:3900:01:0200:00:56
17 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M01:30:1815000:13:449100:51:2927.9701:05:1311100:25:0500:01:1800:00:54
18 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV1M01:30:2116800:14:098400:51:0928.1501:05:1811000:25:0300:01:2600:00:53
19 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:30:4723500:16:036300:49:5428.8601:05:5710300:24:5000:01:3800:00:45
20 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAV1M01:31:0714300:13:3710000:52:2027.5201:05:5711200:25:1000:01:0800:00:43
21 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:32:204700:11:1215900:56:1625.5901:07:2810700:24:5200:01:0700:00:36
22 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:33:0316300:14:039700:52:1627.5501:06:1916000:26:4400:02:0400:01:01
23 8044JORGE SOTOMAYOR CALVOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0827300:17:0920500:59:3724.1501:16:46200:17:2200:02:3700:01:23
24 7005ALBERTO ASSENATOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:1114700:13:4012300:53:4526.7901:07:2516400:26:4600:01:3900:00:39
25 7046XAVIER MARTÍNEZ DÍAZLLICENCIA DE DIAV1M01:34:169600:12:3715000:55:4225.8501:08:1913000:25:5700:02:0500:01:27
26 7003VICTOR ANDRES RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:34:4515600:13:5012400:53:4626.7801:07:3617900:27:0900:01:3100:00:48
27 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:35:2620900:15:2412600:54:0126.6601:09:2513300:26:0100:01:2800:01:13
28 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M01:35:2713000:13:1415200:55:5925.7201:09:1314000:26:1400:02:2500:01:10
29 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:35:2920000:15:0512700:54:0326.6401:09:0814200:26:2100:02:0000:00:55
30 7017QUIM BOSCH GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3325100:16:3421801:00:3323.7801:17:07500:18:2600:01:4300:01:22
31 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:35:5115200:13:4614300:55:2026.0201:09:0616200:26:4500:01:3200:00:44
32 2060CESAR LAZAROINDEPENDIENTEV1M01:36:0221500:15:3113200:54:1826.5201:09:4913900:26:1300:01:2800:00:56
33 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:37:2023900:16:0916800:56:4625.3701:12:558900:24:2500:02:1300:01:03
34 8016JORDI LUISLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4222200:15:3913100:54:1626.5401:09:5519700:27:4700:01:5600:01:01
35 7061DAVID MONTAÑES HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:38:1214000:13:3517800:57:3525.0101:11:1017200:27:0200:02:0000:01:13
36 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:38:2410500:12:4719000:58:2124.6801:11:0818000:27:1600:01:4100:01:19
37 5393ALBERT JULIÀ MINAYAC.N. MATAROV1M01:38:4311300:12:5621301:00:1923.8701:13:1512200:25:2800:01:2800:01:42
38 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:39:307100:11:5917300:57:0625.2201:09:0525000:30:2500:01:1000:00:48
39 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:40:0120400:15:1019500:58:2624.6401:13:3614400:26:2500:01:4800:01:32
40 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M01:40:0120300:15:0919700:58:2924.6201:13:3814300:26:2300:01:3600:01:29
41 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:40:2522800:15:4616400:56:2825.5001:12:1420700:28:1100:01:1400:01:00
42 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:40:2819300:14:5618400:58:0524.7901:13:0118600:27:2700:01:3500:00:51
43 7030EDUARD COLOMER MALLOLLLICENCIA DE DIAV1M01:42:4717500:14:2318200:58:0524.7901:12:2824400:30:1900:02:2000:01:12
44 2157J. DAVID FERNANDEZ MARTINCLUB ESPORTIU Z5V1M01:43:4026900:17:0521201:00:1523.9001:17:2014100:26:2000:01:5400:00:50
45 7034XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:44:0624700:16:2221501:00:2723.8201:16:4918200:27:1700:02:0700:01:40
46 7048MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:44:4527200:17:0822701:01:3123.4101:18:3913600:26:0600:02:0200:01:06
47 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:45:0629800:18:2716000:56:1625.5901:14:4324900:30:2300:01:5500:01:19
48 5161JOSE ANTONIO PINILLA MORINDEPENDIENTEV1M01:46:1825400:16:3722001:00:3823.7501:17:1522300:29:0300:01:3600:01:16
49 8011JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAV1M01:46:2516200:14:0120600:59:3724.1501:13:3829400:32:4700:02:4100:01:21
50 5451MIQUEL LOPEZ FONTALBACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:46:3325300:16:3622601:01:2723.4301:18:0321400:28:3000:01:4500:01:01
51 8003DAVID SABATA SALLÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:47:0418100:14:3526901:05:3221.9701:20:0717000:26:5700:02:0200:00:35
52 7013JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:48:2229600:18:2124601:03:1722.7501:21:3816100:26:4400:02:3000:01:13
53 7025OLEG FATINLLICENCIA DE DIAV1M01:48:2927700:17:1422301:00:4723.6901:18:0125100:30:2800:02:1500:01:05
54 8008DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M01:48:4115700:13:5024001:02:5322.9001:16:4327900:31:5800:01:5000:00:48
55 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:49:5728800:17:4624301:03:0322.8401:20:4922400:29:0800:01:3100:01:02
56 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:50:0727400:17:1026701:05:2921.9901:22:3918800:27:2800:01:0800:00:47
57 7055PAQUITO MUÑOZ GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:0422000:15:3731201:14:1019.4201:29:471900:21:1700:02:5000:02:24
58 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:51:4921200:15:3025301:04:0522.4701:19:3528500:32:1400:02:0000:01:51
59 8021JORGE VALBUENA LACARRALLICENCIA DE DIAV1M01:53:3428600:17:4225201:03:5722.5201:21:3927800:31:5500:01:3300:00:52
60 5227LLUÍS GARCIA ASCASOINDEPENDIENTEV1M01:53:4724100:16:1326001:04:5122.2101:21:0429300:32:4300:02:4100:00:59
61 7010ROGER VILA SERRABASA LLICENCIA DE DIAV1M01:55:1031000:19:5324701:03:1722.7501:23:1028000:32:0000:02:2500:01:17
62 7026ALVARO SOLORZANOLLICENCIA DE DIAV1M01:55:2130300:19:2323201:02:0023.2301:21:2330500:33:5800:02:0700:01:33
63 7028IVAN RICART ROTLLANTLLICENCIA DE DIAV1M01:55:4429100:18:0428101:07:1821.4001:25:2224700:30:2200:02:1500:01:32
64 5339XAVIER BASART SANCHEZTRICBM-CALELLAV1M01:56:0531800:21:4925701:04:2522.3501:26:1423600:29:5100:02:2700:01:04
65 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:57:3426400:16:5627801:06:4121.5901:23:3730400:33:5700:02:1100:00:56
66 8015ÒSCAR ROMERO DEL MOLINOLLICENCIA DE DIAV1M02:00:3526300:16:5430601:12:2719.8801:29:2126500:31:1400:02:3200:02:10
67 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:01:2812800:13:1331501:15:1519.1401:28:2829600:33:0000:04:4800:01:29
68 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:03:2530600:19:3431301:14:1219.4101:33:4623300:29:3900:01:5200:01:33
69 7015ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:03:4531700:21:3328501:08:0021.1801:29:3330800:34:1200:02:5900:01:37
70 8041PEDRO ORTEGA PARRALLICENCIA DE DIAV1M02:09:3431300:20:5131101:13:4819.5101:34:3931200:34:5500:02:2500:01:44
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M01:21:272500:10:373900:48:0929.9100:58:464700:22:4100:01:1200:00:39
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:093500:10:573500:47:4330.1800:58:409100:24:2900:01:0600:00:34
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:26:318000:12:187500:50:4328.3901:03:016200:23:3000:01:1000:00:34
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:29:028700:12:286200:49:4928.9101:02:1716300:26:4500:01:2500:00:36
5 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:5111500:12:579400:52:0327.6701:05:0010600:24:5100:01:1900:00:41
6 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:31:088600:12:259500:52:0627.6401:04:3115400:26:3700:01:1600:00:38
7 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:31:1125500:16:408100:50:4928.3401:07:296700:23:4200:01:3300:00:46
8 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:34:5917000:14:1213700:54:4526.3001:08:5713400:26:0200:01:3700:00:49
9 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:38:0812100:13:0615700:56:1125.6301:09:1721700:28:5100:01:3700:01:03
10 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDIENTEV2M01:38:2919100:14:5118800:58:1924.6901:13:1011800:25:1900:01:2200:00:50
11 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:40:1912900:13:1315600:56:1025.6401:09:2326100:30:5600:01:3900:01:09
12 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:0716900:14:1119200:58:2424.6601:12:3523100:29:3200:01:3300:00:57
13 5338JOSEP MARIA (TXUSE) RAMIRTRICBM-CALELLAV2M01:42:4523600:16:0420800:59:4524.1001:15:4916900:26:5600:02:1200:01:19
14 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:5524900:16:3020300:59:1724.2901:15:4717700:27:0800:01:5600:01:18
15 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:43:1427500:17:1115400:56:0625.6701:13:1723800:29:5700:01:2700:00:58
16 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:44:0218800:14:4718500:58:0624.7801:12:5326300:31:0900:01:5500:00:52
17 8002SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:45:0121600:15:3521000:59:5524.0301:15:3023000:29:3100:01:4600:00:53
18 7006SALVADOR ORDOÑEZ CHICALLICENCIA DE DIAV2M01:48:0129500:18:1923601:02:1923.1101:20:3818300:27:2300:02:0100:01:12
19 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:49:1625600:16:4125501:04:1422.4201:20:5521300:28:2100:01:4400:00:53
20 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:49:2422400:15:4023401:02:1323.1401:17:5326900:31:3100:02:1500:01:15
21 4386JOSEP MARIA TAPIES PERRAMCLUB NATACIO MINORISAV2M01:51:2725800:16:4625101:03:4622.5801:20:3225900:30:5500:01:5500:01:17
22 8025VICENTE ALEMANY HERNANDOLLICENCIA DE DIAV2M01:54:0828300:17:3725801:04:2822.3401:22:0528300:32:0300:02:4400:01:14
23 3845SERGEY MOSININDEPENDIENTEV2M01:55:2128200:17:3326301:05:1322.0801:22:4629200:32:3500:02:4400:01:42
24 8031JUAN ANTONIO PÉREZ LIMACHLLICENCIA DE DIAV2M01:56:2419900:15:0429501:09:4720.6401:24:5127000:31:3300:03:4200:01:42
25 7007ANTONI RIULLICENCIA DE DIAV2M01:57:1827100:17:0728901:08:5820.8801:26:0526400:31:1300:02:0800:01:08
26 7008TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M01:58:4127000:17:0628001:06:5921.5001:24:0531000:34:3600:01:5000:01:19
27 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:59:5126200:16:5429901:10:2420.4501:27:1829100:32:3300:03:3100:01:28
28 1888JOAN VAQUE MASCAROINDEPENDIENTEV2M02:02:5731100:19:5529001:09:1420.8001:29:0930200:33:4800:03:4800:02:48
29 8019VICTOR LORIZ PERALTALLICENCIA DE DIAV2M02:03:4531600:21:2928701:08:0421.1601:29:3330700:34:1200:02:5000:01:38
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:32:059300:12:3612100:53:3126.9101:06:0713200:25:5800:01:3600:00:43
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:33:197200:11:5912800:54:0426.6301:06:0318100:27:1600:01:1400:00:42
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:48:2026000:16:4821601:00:3123.8001:17:1926200:31:0100:01:5200:01:30
4 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:52:4831400:21:1230501:10:5220.3201:32:041600:20:4400:01:4900:02:05
5 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:58:0320800:15:2326101:04:5522.1801:20:1831500:37:4500:01:3300:01:08
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M02:00:1830700:19:3428301:07:3021.3301:27:0429800:33:1400:03:3900:01:32
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:49:227400:11:5924801:03:1922.7401:15:1830600:34:0400:01:0700:00:59
2 5462MARIA BERTRAN SANOUASSOCIACIO ATLETICA XAFATCDF01:51:4111000:12:5328601:08:0221.1701:20:5525500:30:4600:01:1600:01:30
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSINDEPENDIENTEJNF01:24:575900:11:487400:50:4028.4201:02:283900:22:2900:00:5800:00:27
2 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:35:5117100:14:1312500:53:4726.7701:08:0020000:27:5100:01:0000:00:43
3 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:48:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7014MARINA CASALS GODAYOLLLICENCIA DE DIAJNF01:49:1429300:18:1425601:04:2122.3801:22:3515600:26:3900:01:3100:01:32
5 5128IRENE SANCHIS GARCIAC.T. ATENEU LES BASESJNF01:54:3019200:14:5128401:07:5621.2001:22:4727400:31:4300:01:3900:00:56
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:26:416900:11:577900:50:4728.3601:02:447500:23:5700:00:5800:00:35
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F01:27:432600:10:389200:51:5327.7501:02:3111300:25:1200:00:5200:00:27
3 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:35:5614500:13:3913500:54:3426.3901:08:1319500:27:4300:01:1000:00:49
4 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:38:359100:12:3119100:58:2324.6601:10:5419400:27:4100:01:1800:00:39
5 17JESSICA BRILLAS FERNANDEZC.N. MATAROSUB23F01:47:358800:12:2924401:03:0622.8201:15:3528100:32:0000:01:0600:00:40
6 7041ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F02:04:4422700:15:4529401:09:3420.7001:25:1931700:39:2500:02:1900:01:32
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:40:4122900:15:4817200:57:0125.2601:12:4920100:27:5200:01:3200:00:46
2 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:43:0516500:14:0522201:00:4623.7001:14:5121000:28:1400:01:4400:01:12
3 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:45:4113600:13:2824501:03:1422.7701:16:4222000:28:5900:01:2400:01:26
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:50:5114200:13:3727501:06:1921.7101:19:5625800:30:5500:01:4300:00:53
5 7002NADJA AKOPIANLLICENCIA DE DIAV1F01:54:3830400:19:2526501:05:2022.0401:24:4523700:29:5300:02:5400:01:42
6 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:58:3525200:16:3428801:08:1121.1201:24:4530300:33:5000:01:3700:00:59
7 8037VIRGINIA POMARLLICENCIA DE DIAV1F02:03:2728900:17:4930701:12:3819.8301:30:2729700:33:0000:02:1300:01:27
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:46:3616700:14:0725401:04:1222.4301:18:1921200:28:1700:01:2400:01:16
2 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F01:48:3125000:16:3021101:00:0923.9401:16:3927600:31:5200:01:3900:01:14
3 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:50:1428700:17:4224901:03:2122.7301:21:0322700:29:1100:01:5100:01:58
4 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:51:4627600:17:1225901:04:4622.2301:21:5823500:29:4800:02:2300:01:08
5 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:52:0522600:15:4427301:06:0421.8001:21:4824300:30:1700:01:4700:00:52
6 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:52:3425700:16:4327001:05:5321.8601:22:3623900:29:5800:02:1100:01:48
7 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F02:00:1628000:17:2629301:09:2120.7601:26:4730000:33:2900:02:4300:01:26
8 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F02:03:5530000:18:3730901:13:2919.6001:32:0627500:31:4900:02:0000:01:03
9 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDIENTEV2F02:07:2229200:18:0729201:09:1920.7701:27:2631800:39:5600:02:5700:02:11
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:14:541100:10:06300:43:5832.7500:54:041800:20:5000:00:3900:00:25
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:14:541000:10:04400:44:0232.7000:54:061700:20:4800:00:4300:00:28
3 5343FLAVIO MORANDINIC.E.T. DISTANCEABM01:15:59400:08:561000:45:1131.8700:54:073000:21:5200:00:4100:00:30
4 7024ANTON CHUCHKOLLICENCIA DE DIAABM01:16:221600:10:141500:45:2931.6600:55:431400:20:3900:00:4200:00:32
5 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:17:225300:11:26500:44:2232.4600:55:482300:21:3400:00:5600:00:30
6 5089ALEIX FABREGAS GRAÑONCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:375100:11:21600:44:2432.4300:55:452800:21:5200:01:0600:00:29
7 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:18:241800:10:231400:45:2231.7400:55:454500:22:3900:00:4500:00:31
8 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB NATACIO RUBIABM01:18:41800:10:002700:46:5930.6500:56:592500:21:4200:00:5100:00:35
9 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:18:502000:10:251600:45:3231.6300:55:575100:22:5300:00:5300:00:34
10 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:081200:10:061700:45:3431.6000:55:406100:23:2800:00:4300:00:30
11 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:19:172900:10:432200:46:1531.1400:56:583500:22:1900:00:5500:00:31
12 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:19:393400:10:552000:45:5931.3200:56:544900:22:4500:00:5300:00:29
13 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM01:21:339700:12:382800:47:0430.5900:59:422700:21:5100:00:5100:00:28
14 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:22:095200:11:254500:48:2329.7600:59:483600:22:2100:00:5000:00:33
15 460IHOR PRISSIAJNYINAN OLIVERAS TEAMABM01:22:163200:10:515600:49:0129.3800:59:523800:22:2400:00:0000:00:32
16 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM01:23:074000:11:053100:47:2230.4000:58:2710000:24:4000:00:5600:00:35
17 4929JORDI ESCARABAJAL ARJONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:23:2910100:12:414800:48:3929.6001:01:203200:22:0900:01:3500:00:39
18 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:23:444400:11:085100:48:5229.4701:00:006900:23:4400:00:5400:00:42
19 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:23:586200:11:535900:49:3329.0601:01:264100:22:3200:01:1700:00:39
20 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM01:24:275600:11:413800:48:0529.9500:59:4610100:24:4100:01:0500:00:30
21 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:24:4312600:13:104100:48:1629.8301:01:265600:23:1700:01:0400:00:44
22 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:24:5511900:12:594200:48:1929.8001:01:186400:23:3700:01:0600:00:36
23 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:25:346000:11:487100:50:2828.5301:02:165800:23:1800:00:5800:00:38
24 8036DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:26:399900:12:3916700:56:3225.4701:09:11300:17:2800:01:4900:00:52
25 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:26:397000:11:5811200:52:5827.1901:04:562600:21:4300:01:1300:00:39
26 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:26:4512300:13:088300:50:5628.2701:04:044600:22:4100:01:2200:01:28
27 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:208300:12:217600:50:4628.3701:03:078400:24:1300:01:1700:00:37
28 5465RAUL MANSILLA ESTEBANC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:27:2212400:13:095700:49:1929.2001:02:2810800:24:5400:01:0600:00:51
29 5459GERARD COLOMER MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:27:2714400:13:386000:49:4228.9701:03:207900:24:0700:02:1100:00:37
30 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:27:428100:12:195300:48:5729.4201:01:1614500:26:2600:00:5700:00:32
31 7039JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:27:553600:10:5711900:53:2226.9801:04:196300:23:3600:01:1100:01:40
32 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:28:1120100:15:068000:50:4828.3501:05:543400:22:1700:01:1400:00:47
33 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:28:428200:12:2011700:53:1527.0401:05:355400:23:0700:01:4400:00:29
34 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:28:5112000:13:0111100:52:5427.2201:05:555200:22:5600:01:4600:00:51
35 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM01:28:5917400:14:196800:50:2028.6101:04:398700:24:2000:01:2400:00:51
36 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:29:135500:11:3811400:53:0227.1501:04:409700:24:3300:01:1900:00:49
37 7020MARC VALLDENEU ROSELLLLICENCIA DE DIAABM01:29:249500:12:3711000:52:5027.2601:05:277600:23:5700:02:3800:00:58
38 8001MANOLO MUÑOZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:3010000:12:4010400:52:3327.4001:05:138500:24:1700:02:0300:01:10
39 8027MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM01:29:386100:11:5211600:53:1227.0701:05:049900:24:3400:01:3600:01:03
40 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:1111100:12:5411300:52:5827.1901:05:528600:24:1900:01:0600:00:36
41 8042NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM01:30:2020600:15:217200:50:2828.5301:05:499500:24:3100:02:0300:00:46
42 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:30:2216600:14:0510300:52:3127.4201:06:367200:23:4600:01:2700:01:15
43 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM01:30:555400:11:3512000:53:2526.9601:05:0012900:25:5500:01:1300:00:39
44 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:31:2113400:13:228900:51:2428.0201:04:4615200:26:3500:01:1300:00:31
45 8017JORDI LLORDÉS MORELLLLICENCIA DE DIAABM01:31:2224600:16:2210600:52:3827.3601:09:003700:22:2200:02:1500:00:54
46 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:31:4015500:13:479800:52:1827.5301:06:0512400:25:3500:01:2300:00:45
47 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:32:3813100:13:1612900:54:0526.6301:07:2111700:25:1700:01:0600:00:38
48 7023IZAN BAÑOS MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:33:162200:10:3115100:55:5125.7801:06:2216700:26:5400:01:0900:00:46
49 2194SERGIO BURON DE LA TORREC.A. IGUALADAABM01:33:1916000:13:589900:52:1827.5301:06:1617300:27:0300:01:3200:00:50
50 8033ÀLEX GÓMEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM01:33:2319600:15:0014000:55:0026.1801:10:005900:23:2300:02:1100:00:52
51 7036JOAN PUJALS GRANADOSLLICENCIA DE DIAABM01:33:3813500:13:2623101:01:5923.2301:15:25400:18:1300:02:1200:01:08
52 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:34:0810400:12:469600:52:1227.5901:04:5822600:29:1000:01:0700:00:37
53 7037ALEJANDRO MARTÍNEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:34:3217200:14:1511500:53:1027.0801:07:2517600:27:0700:01:5700:00:47
54 8022JAN MARSAL MERCADERLLICENCIA DE DIAABM01:35:0224500:16:2010500:52:3427.3901:08:5413700:26:0800:01:0300:00:41
55 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:0723700:16:0610200:52:3127.4201:08:3715000:26:3000:00:5200:00:39
56 7038CARLOS BUJALANCE LUNALLICENCIA DE DIAABM01:35:3010200:12:4216300:56:2225.5501:09:0414700:26:2600:00:5900:00:49
57 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:3113700:13:2814500:55:2425.9901:08:5215500:26:3900:01:2600:00:45
58 7031CRISTIAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:36:0216400:14:0424201:03:0222.8501:17:06600:18:5600:02:0400:01:10
59 8024GUILLEM CORREDERA CAPDEVILLICENCIA DE DIAABM01:36:3321900:15:3617100:56:5525.3001:12:317700:24:0200:02:4400:01:15
60 8023MARC HERREROS GRIERALLICENCIA DE DIAABM01:36:4528500:17:3814400:55:2226.0101:13:007000:23:4500:01:3600:01:19
61 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:36:479000:12:3016600:56:3225.4701:09:0219600:27:4500:01:2100:00:56
62 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:37:0318600:14:3916900:56:4825.3501:11:2712500:25:3600:01:0800:00:41
63 957PAU SANCHEZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:37:1618200:14:3617500:57:1925.1201:11:5511900:25:2100:01:1600:00:33
64 7044XAVIER GENERÓ CASADEVALLLLICENCIA DE DIAABM01:37:4615800:13:5415800:56:1425.6101:10:0819100:27:3800:02:0100:01:13
65 3662SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM01:37:4722500:15:4318700:58:1424.7301:13:577300:23:5000:01:1400:00:38
66 7065ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:38:3717900:14:3219800:58:4224.5301:13:1412000:25:2300:01:5300:01:09
67 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:38:5122300:15:3913600:54:4126.3301:10:2021500:28:3100:01:1200:00:47
68 4871SERGI NOGUERA ROCADEMBOSCCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:145800:11:4717900:57:4124.9601:09:2823400:29:4600:02:3900:01:15
69 7062IVÁN MORÁN HUERTASLLICENCIA DE DIAABM01:39:2423100:15:5017600:57:2125.1101:13:1113800:26:1300:02:1500:01:09
70 7043MARCEL FOLCH SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:39:5426100:16:4914900:55:3925.8801:12:2818400:27:2600:01:4200:01:03
71 5461DIEGO JARA URIBEC.A. XALOCABM01:40:0619500:14:5718300:58:0524.7901:13:0217400:27:0400:01:1800:00:52
72 7011DANI BAUTISTA PIÑEIRO LLICENCIA DE DIAABM01:40:2321000:15:2515300:56:0425.6801:11:2921800:28:5400:01:5500:01:20
73 3918SERGIO NUÑEZ MARTINEZINDEPENDIENTEABM01:40:2818400:14:3718100:57:4924.9101:12:2620300:28:0200:01:2700:01:04
74 8006XAVI DÍEZ NOLLALLICENCIA DE DIAABM01:40:4920200:15:0716200:56:2125.5501:11:2822900:29:2100:02:3700:01:42
75 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:41:0324800:16:2316500:56:2925.4901:12:5220800:28:1100:02:0900:00:46
76 8038AXEL LUPIAÑEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:42:4322100:15:3821901:00:3623.7601:16:1414900:26:2900:02:0900:01:11
77 7045GUILLEM PUNTÍ GENERÓLLICENCIA DE DIAABM01:42:4421300:15:3013900:54:5326.2401:10:2328600:32:2100:02:0700:00:55
78 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:43:1724200:16:1419300:58:2524.6501:14:3921600:28:3800:01:5000:01:12
79 8030PABLO SOLIS RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:43:4927900:17:2320000:58:5324.4601:16:1619000:27:3300:02:1000:01:22
80 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:44:4329700:18:2219400:58:2624.6401:16:4820200:27:5500:01:4100:01:17
81 7029CAMILO GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:44:5323300:15:5422401:00:5123.6601:16:4520600:28:0800:01:2000:01:03
82 8032JORGE ROMERO GABARDOSLLICENCIA DE DIAABM01:45:2913800:13:3426401:05:1522.0701:18:4915700:26:4000:02:5000:01:20
83 7064XAVIER CURRIUS MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:45:4831200:20:2820100:58:5324.4601:19:2114800:26:2700:02:1000:01:16
84 7016ARNAU BLANCAFORT FONTLLICENCIA DE DIAABM01:45:5525900:16:4619600:58:2724.6401:15:1325400:30:4200:01:4700:00:57
85 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:46:4324400:16:1923801:02:4322.9601:19:0219300:27:4100:02:1200:00:58
86 7022XAVI SAFONT APARICIOLLICENCIA DE DIAABM01:47:1324300:16:1523901:02:5122.9101:19:0620500:28:0700:03:3700:01:36
87 7019DAVID FANES RAMIREZLLICENCIA DE DIAABM01:47:1427800:17:2123001:01:4723.3101:19:0820400:28:0600:02:3600:01:40
88 7058POL LLOVERAS CLAVELLLLICENCIA DE DIAABM01:47:4015900:13:5525001:03:3322.6601:17:2824200:30:1200:02:3800:01:08
89 7042VICTOR MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:48:3024000:16:1222101:00:4423.7101:16:5627200:31:3400:02:1800:01:05
90 7009VALENTI FREIXANET GENISLLICENCIA DE DIAABM01:49:3730500:19:2722501:01:1223.5301:20:3921900:28:5800:02:2200:01:15
91 7056MIGUEL ÁNGEL ÚBEDA RUZLLICENCIA DE DIAABM01:50:0423800:16:0827701:06:3021.6501:22:3818500:27:2600:01:4900:01:04
92 5395ALBERT RODRÍGUEZ OLIVACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:50:2516100:14:0027401:06:0521.7901:20:0524500:30:2000:01:5500:01:07
93 8039JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:50:4323400:16:0223501:02:1723.1201:18:1928800:32:2400:02:0100:00:46
94 8005ALAN VENTURA SÀNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:3426600:16:5926601:05:2822.0001:22:2724100:30:0700:03:1500:02:08
95 7033GUILLEM PÉREZ CABEZUELOLLICENCIA DE DIAABM01:53:0330900:19:4026801:05:3221.9701:25:1219900:27:5100:02:1000:01:50
96 5750JAUME GRANE SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:53:4320500:15:1329101:09:1720.7801:24:3022800:29:1300:01:0500:01:15
97 8007AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM01:54:3328400:17:3727201:06:0221.8101:23:3925700:30:5400:02:2600:00:57
98 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:55:4628100:17:2928201:07:2221.3801:24:5126000:30:5500:01:4700:01:37
99 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:56:2419800:15:0329701:09:4820.6301:24:5127100:31:3300:03:4400:01:44
100 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM02:03:3429400:18:1830401:10:4620.3501:29:0430900:34:3000:02:4600:01:29
101 8018RUBÉN LÓPEZ COLADOLLICENCIA DE DIAABM02:03:5229000:18:0330801:13:1819.6501:31:2129000:32:3100:02:4600:01:05
102 7012LUIS FRAMIS DE FERRATERLLICENCIA DE DIAABM02:05:3230100:18:5930201:10:4120.3701:29:4031300:35:5200:02:3400:01:38
103 7060GUILLEM DELGADO GONZALOLLICENCIA DE DIAABM02:07:4018700:14:4531701:16:4818.7501:31:3331400:36:0700:02:2100:01:12
104 7053JORGE VIDAL ORGALLICENCIA DE DIAABM02:09:2031500:21:1424101:03:0222.8501:24:1631900:45:0400:02:3600:01:07
105 8010JAVIER ALFARO MANSOLLICENCIA DE DIAABM02:09:2930800:19:3831801:17:5018.5001:37:2828200:32:0100:04:3500:02:09
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:21:282400:10:354400:48:2129.7800:58:564200:22:3200:00:4500:00:33
2 7021ANGHARAD LLEWELLYNLLICENCIA DE DIAABF01:29:13700:09:4310900:52:4827.2701:02:3115900:26:4200:00:5400:00:34
3 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:29:426700:11:567800:50:4728.3601:02:4317100:26:5900:00:5400:00:38
4 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:30:1714800:13:4011800:53:1927.0101:06:595700:23:1800:00:5600:00:37
5 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. KATOA BARCELONAABF01:32:3715400:13:4612200:53:3526.8701:07:2111400:25:1600:01:1800:00:46
6 8045ANGELA GALLENLLICENCIA DE DIAABF01:35:0315100:13:4513400:54:2226.4901:08:0716800:26:5600:01:4000:00:45
7 3959ANNABEL NAVIO ROBLESCLUB NATACIO BANYOLESABF01:36:054600:11:1017400:57:1625.1501:08:2619200:27:3900:01:1200:01:07
8 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF01:37:4412700:13:1018000:57:4724.9201:10:5716600:26:4700:01:4500:00:42
9 5457BELEN SALOMONI SCHWABC.E. RAYOTEAMABF01:43:4113900:13:3421701:00:3123.8001:14:0523200:29:3600:01:0200:00:39
10 3117CECILIA ANDION RODRIGUEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:4426500:16:5923301:02:0423.2001:19:0315800:26:4100:01:5800:01:00
11 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:46:5626800:17:0123701:02:2823.0501:19:2918700:27:2700:01:1800:00:57
12 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:47:2918000:14:3322901:01:3423.3901:16:0726700:31:2200:01:1800:01:31
13 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF01:50:5818300:14:3626201:05:0622.1201:19:4226600:31:1600:01:2800:00:41
14 5159SORAYA CLARO BRAVOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:52:0112200:13:0827901:06:4621.5701:19:5428400:32:0700:01:3100:00:51
15 7052LIDIA CLARO BRAVOLLICENCIA DE DIAABF01:53:056500:11:5530001:10:3620.4001:22:3125300:30:3400:02:1200:01:26
16 7049GEMMA CARRETERO VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABF01:54:2214900:13:4129801:09:5020.6201:23:3125600:30:5100:02:2700:02:01
17 8026PRUNELLE CHASSOTLLICENCIA DE DIAABF01:54:4829900:18:2829601:09:4720.6401:28:1515100:26:3300:02:0800:01:01
18 8004EVA MARIA ELVIRA ARIASLLICENCIA DE DIAABF01:57:1123200:15:5330301:10:4520.3501:26:3825200:30:3300:03:4900:01:45
19 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:59:3521400:15:3131001:13:4219.5401:29:1324800:30:2200:01:5500:01:11
20 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:5626700:16:5931601:16:0518.9301:33:0427700:31:5200:02:0200:01:16
21 7054MARIA DEL MAR JOSEPH GARCLLICENCIA DE DIAABF02:11:2031900:23:2131401:14:2919.3301:37:5030100:33:3000:02:3900:02:50
22 7032HELENA NAYA SAGRISTALLICENCIA DE DIAABF02:16:3030200:19:0431901:18:4418.2901:37:4831600:38:4200:03:0200:01:21
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4872PEP PERAIRE SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANEST2M01:46:5921700:15:3620900:59:4824.0801:15:2427300:31:3500:01:4500:01:08
2 7040MARC RODRÍGUEZ PALET LLICENCIA DE DIAT2M01:53:1117800:14:2727601:06:2121.7001:20:4828700:32:2300:02:4900:01:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32