RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
132 128 2 2 5 2000 5 28 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:18:153400:21:022800:33:563536.3500:54:583800:23:1700:00:0000:00:00
2 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:18:412500:20:295100:35:293381.8700:55:582700:22:4300:00:0000:00:00
3 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:18:416900:22:321400:32:023746.1000:54:344800:24:0700:00:0000:00:00
4 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:19:232100:19:556000:36:213301.2400:56:163500:23:0700:00:0000:00:00
5 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:24:207700:23:194400:35:003428.5700:58:197400:26:0100:00:0000:00:00
6 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:27:247200:22:447100:37:263205.7001:00:109400:27:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:11:271400:19:081300:31:363797.4700:50:44800:20:4300:00:0000:00:00
2 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:12:041700:19:171000:31:293811.5400:50:461900:21:1800:00:0000:00:00
3 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:24:585600:22:006900:37:163220.0400:59:167000:25:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:06:17200:18:00500:28:534154.6500:46:53100:19:2400:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:48500:18:08300:28:074267.9300:46:15600:20:3300:00:0000:00:00
3 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:13:39400:18:024300:34:563435.1100:52:58700:20:4100:00:0000:00:00
4 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:15:401500:19:145000:35:283383.4600:54:421100:20:5800:00:0000:00:00
5 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:16:032000:19:544500:35:033423.6800:54:571600:21:0600:00:0000:00:00
6 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:20:422200:20:028300:38:443098.1100:58:462200:21:5600:00:0000:00:00
7 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:32:299000:24:169200:40:092988.7901:04:2510700:28:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4788JORGE GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOV1M01:10:51300:18:012000:32:513652.9700:50:52200:19:5900:00:0000:00:00
2 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:181100:18:412600:33:313580.3100:52:121400:21:0600:00:0000:00:00
3 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M01:16:101600:19:155400:35:393366.0600:54:541800:21:1600:00:0000:00:00
4 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:222800:20:523000:34:023525.9500:54:542000:21:2800:00:0000:00:00
5 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:17:373900:21:152700:33:433559.0700:54:582600:22:3900:00:0000:00:00
6 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:564800:21:392400:33:213598.2000:55:003000:22:5600:00:0000:00:00
7 5687PACO GOMEZCLUB ESPORTIU Z5V1M01:19:274500:21:284200:34:423458.2100:56:103700:23:1700:00:0000:00:00
8 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:20:084700:21:382300:33:183603.6000:54:566400:25:1200:00:0000:00:00
9 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:21:276000:22:133600:34:293479.9400:56:425700:24:4500:00:0000:00:00
10 7011MIGUEL ARA FERNÁNDEZZ5 X-TREMEV1M01:22:024900:21:427300:37:353192.9000:59:172800:22:4500:00:0000:00:00
11 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M01:22:234100:21:227400:37:453178.8100:59:073600:23:1600:00:0000:00:00
12 8010MIQUEL PASCUAL TORRESLLICENCIA DE DIAV1M01:22:406300:22:204800:35:073417.1800:57:276500:25:1300:00:0000:00:00
13 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:22:423000:20:558400:39:093065.1301:00:042500:22:3800:00:0000:00:00
14 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:22:576100:22:145600:35:593334.8800:58:135600:24:4400:00:0000:00:00
15 3146JORDI JOU OLIVERASC.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:22:587800:23:204600:35:053420.4300:58:255300:24:3300:00:0000:00:00
16 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:23:402900:20:548900:39:443020.1301:00:383300:23:0200:00:0000:00:00
17 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M01:23:425500:21:527800:38:133139.9901:00:054400:23:3700:00:0000:00:00
18 905ALEX DOT PIULACHSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:24:218700:23:573100:34:103512.2000:58:077800:26:1400:00:0000:00:00
19 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:24:516800:22:257900:38:143138.6201:00:395000:24:1200:00:0000:00:00
20 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:25:198000:23:384900:35:203396.2300:58:587900:26:2100:00:0000:00:00
21 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:25:403500:21:039100:39:513011.2901:00:545800:24:4600:00:0000:00:00
22 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:26:196400:22:219000:39:513011.2901:02:124900:24:0700:00:0000:00:00
23 8007AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M01:26:457600:23:166500:36:553250.5601:00:118300:26:3400:00:0000:00:00
24 8014IGOR AYERBE ZABALZAZUMAIAKO TRIATLOI TALDEAV1M01:27:085800:22:079600:41:032923.2601:03:104700:23:5800:00:0000:00:00
25 8012ALEJANDRO VILCHES DEL CASLLICENCIA DE DIAV1M01:27:135200:21:468600:39:383027.7501:01:247300:25:4900:00:0000:00:00
26 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:28:5111700:26:463300:34:193496.8401:01:0510300:27:4600:00:0000:00:00
27 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:30:499800:24:457500:37:473176.0001:02:3210800:28:1700:00:0000:00:00
28 8006DANIEL SEGURA FERRÉLLICENCIA DE DIAV1M01:32:108500:23:5310300:41:512867.3801:05:448100:26:2600:00:0000:00:00
29 7005AITOR ESCAURIAZALLICENCIA DE DIAV1M01:32:177900:23:2310100:41:162907.9201:04:3910200:27:3800:00:0000:00:00
30 8011JAVIER VICENTE DE VERA SALLICENCIA DE DIAV1M01:33:139700:24:349800:41:072918.5201:05:4110000:27:3200:00:0000:00:00
31 8013FELIX CALVO BORDONABALLICENCIA DE DIAV1M01:33:139600:24:3210000:41:162907.9201:05:489700:27:2500:00:0000:00:00
32 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M01:34:0210000:24:559500:40:462943.5801:05:4110900:28:2100:00:0000:00:00
33 5303JOSE MANUEL FRUCTUOSO REGTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:35:078900:24:1410400:42:092846.9801:06:2311000:28:4400:00:0000:00:00
34 7001JOSEP ESCOLÀ ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M01:37:0312000:26:598800:39:433021.4001:06:4211900:30:2100:00:0000:00:00
35 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:38:5311100:25:5611200:45:262641.2301:11:229900:27:3100:00:0000:00:00
36 8003LUIS ORIOL CASTILLA NAVARLLICENCIA DE DIAV1M01:39:097300:22:5812100:49:122439.0201:12:108800:26:5900:00:0000:00:00
37 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M01:41:1711200:26:0111500:46:302580.6501:12:3111100:28:4600:00:0000:00:00
38 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:00:3212700:33:1012600:51:322328.5901:24:4212600:35:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:293700:21:121900:32:513652.9700:54:034200:23:2600:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:19:182400:20:216300:36:503257.9200:57:112300:22:0700:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:22:364200:21:256400:36:533253.5000:58:185100:24:1800:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:23:035900:22:086600:37:023240.3200:59:104600:23:5300:00:0000:00:00
5 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:28:0610600:25:076200:36:273292.1801:01:348200:26:3200:00:0000:00:00
6 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:31:529500:24:309400:40:442945.9901:05:148400:26:3800:00:0000:00:00
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:33:578800:23:5810600:42:432809.2101:06:419500:27:1600:00:0000:00:00
8 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M01:50:5312300:27:4312500:51:102345.2801:18:5312400:32:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:45:5812200:27:2011900:48:402465.7501:16:0011800:29:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF01:30:5211500:26:343400:34:263485.0001:01:0011700:29:5200:00:0000:00:00
2 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:37:3212400:28:248100:38:263122.2901:06:5012000:30:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:25:2710500:25:072100:33:143610.8300:58:219000:27:0600:00:0000:00:00
2 8009NATALIA BAÑÓ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:3111000:25:422200:33:143610.8300:58:5610100:27:3500:00:0000:00:00
3 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F01:30:0011300:26:073800:34:343471.5501:00:4111200:29:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:25:059100:24:194100:34:413459.8800:59:007600:26:0500:00:0000:00:00
2 5429BERTA ROMERA VAZQUEZTRANSTRIATLONV1F01:25:448400:23:485500:35:443358.2100:59:327700:26:1200:00:0000:00:00
3 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:30:168200:23:439900:41:102914.9801:04:536700:25:2300:00:0000:00:00
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:32:188100:23:3910700:42:522799.3801:06:317200:25:4700:00:0000:00:00
5 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:37:5412500:28:257700:38:083146.8501:06:3312200:31:2100:00:0000:00:00
6 2887MONICA DOMINGUEZ HERNANDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:44:2211600:26:4411800:48:092492.2101:14:5311300:29:2900:00:0000:00:00
7 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F02:00:3112600:33:0612700:51:382324.0801:24:4412500:35:4700:00:0000:00:00
8 7010MERCE LOPEZ COLLLLICENCIA DE DIAV1F02:01:2712800:35:5911300:45:302637.3601:21:2912700:39:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F01:28:4910200:25:005800:36:023330.2501:01:0210400:27:4700:00:0000:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:30:4610300:25:048200:38:333112.8401:03:379100:27:0900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:19800:18:32100:26:424494.3800:45:14300:20:0500:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:28600:18:21200:26:574452.6900:45:18400:20:1000:00:0000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:34100:17:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLOABM01:09:201200:18:55600:29:204090.9100:48:151300:21:0500:00:0000:00:00
5 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:09:231900:19:42400:28:304210.5300:48:121700:21:1100:00:0000:00:00
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:10:54700:18:321500:32:103730.5700:50:42500:20:1200:00:0000:00:00
7 8008FERRAN REMOLINA RALLOLLICENCIA DE DIAABM01:11:041300:19:00800:31:073856.4500:50:071000:20:5700:00:0000:00:00
8 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:13:231800:19:251600:32:213709.4300:51:462100:21:3700:00:0000:00:00
9 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM01:13:44900:18:382900:34:003529.4100:52:381500:21:0600:00:0000:00:00
10 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM01:15:103600:21:07900:31:143842.0500:52:212900:22:4900:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:15:111000:18:405200:35:303380.2800:54:101200:21:0100:00:0000:00:00
12 5426BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM01:15:255300:21:46700:30:103977.9000:51:564300:23:2900:00:0000:00:00
13 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:15:382300:20:113700:34:323474.9000:54:43900:20:5500:00:0000:00:00
14 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:17:424000:21:171100:31:303809.5200:52:476000:24:5500:00:0000:00:00
15 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:17:445100:21:431800:32:433667.8600:54:263900:23:1800:00:0000:00:00
16 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:18:002700:20:343500:34:283481.6200:55:023100:22:5800:00:0000:00:00
17 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:20:183100:20:555900:36:173307.3000:57:123400:23:0600:00:0000:00:00
18 2647FERRAN CONILLERA VILARFLOR DE TRIATLOABM01:20:593200:20:566100:36:263293.6900:57:224500:23:3700:00:0000:00:00
19 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:21:366200:22:204000:34:353469.8800:56:555500:24:4100:00:0000:00:00
20 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:22:177000:22:343200:34:153503.6500:56:496800:25:2800:00:0000:00:00
21 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:23:177500:23:154700:35:063418.8000:58:216100:24:5600:00:0000:00:00
22 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:23:564600:21:296700:37:083231.6000:58:376600:25:1900:00:0000:00:00
23 3653DAVID RUIZ MESACLUB NATACIO SITGESABM01:24:015700:22:027000:37:213212.8500:59:235400:24:3800:00:0000:00:00
24 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:24:035400:21:517200:37:263205.7000:59:175900:24:4600:00:0000:00:00
25 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:24:476700:22:247600:37:593159.2801:00:235200:24:2400:00:0000:00:00
26 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:383300:20:599700:41:072918.5201:02:066900:25:3200:00:0000:00:00
27 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM01:28:057400:23:0210200:41:372883.4601:04:394100:23:2600:00:0000:00:00
28 5427NICOLAS FRICOUCLUB NATACIO RUBIABM01:28:159400:24:266800:37:093230.1501:01:358500:26:4000:00:0000:00:00
29 7003JORDI FRANCH TRILLALLICENCIA DE DIAABM01:31:4610400:25:068500:39:133059.9201:04:199800:27:2700:00:0000:00:00
30 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM01:33:298600:23:5710500:42:382814.7001:06:358700:26:5400:00:0000:00:00
31 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM01:33:294400:21:2811100:45:122654.8701:06:408600:26:4900:00:0000:00:00
32 8005PEDRO VIEITES ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:34:543800:21:1412000:48:422464.0701:09:566200:24:5800:00:0000:00:00
33 7004XAVIER MUÑOZ PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:37:288300:23:4611600:46:302580.6501:10:169300:27:1200:00:0000:00:00
34 8001BORJA MARTÍNEZ-SABADELLLLICENCIA DE DIAABM01:37:409900:24:5210800:43:172772.4301:08:0911400:29:3100:00:0000:00:00
35 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM01:37:506500:22:2112200:49:422414.4901:12:037100:25:4700:00:0000:00:00
36 8004JAVIER BONET PAGESLLICENCIA DE DIAABM01:39:2010100:24:5811400:46:242586.2101:11:2210600:27:5800:00:0000:00:00
37 7007GERARD MARSAL SOLANESLLICENCIA DE DIAABM01:48:1311400:26:0812300:50:582354.4801:17:0612100:31:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:14:242600:20:321200:31:343801.4800:52:062400:22:1800:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:185000:21:435300:35:353372.3700:57:183200:23:0000:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:494300:21:275700:36:023330.2500:57:294000:23:2000:00:0000:00:00
4 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF01:22:127100:22:412500:33:303582.0900:56:117500:26:0100:00:0000:00:00
5 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:25:179200:24:203900:34:343471.5500:58:548000:26:2300:00:0000:00:00
6 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:28:026600:22:239300:40:382953.2401:03:016300:25:0100:00:0000:00:00
7 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF01:29:1712100:27:011700:32:383677.2200:59:3911600:29:3800:00:0000:00:00
8 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:31:2910900:25:418000:38:263122.2901:04:079600:27:2200:00:0000:00:00
9 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:31:5910700:25:168700:39:413023.9401:04:578900:27:0200:00:0000:00:00
10 8015SILVIA PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABF01:35:569300:24:2110900:43:392749.1401:08:0010500:27:5600:00:0000:00:00
11 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:36:2210800:25:2011000:43:522735.5601:09:129200:27:1000:00:0000:00:00
12 7002ANDREA JOU ELENALLICENCIA DE DIAABF01:43:4411900:26:5811700:47:152539.6801:14:1311500:29:3100:00:0000:00:00
13 8016ANA DEL RÍO MARTOSLLICENCIA DE DIAABF01:49:1111800:26:4912400:51:012352.1701:17:5012300:31:2100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32