RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
180 171 171 0 0 2 1000 2 24 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:35:34500:07:495100:18:493188.6600:26:381500:08:5600:00:0000:00:00
2 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:36:292400:08:263100:18:123296.7000:26:384900:09:5100:00:0000:00:00
3 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONCDM00:38:182700:08:368500:20:292929.2100:29:052600:09:1300:00:0000:00:00
4 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:39:528200:09:446100:19:173111.5000:29:019400:10:5100:00:0000:00:00
5 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:40:335000:09:0110300:21:242803.7400:30:256800:10:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:35300:07:37400:16:133699.9000:23:501200:08:4500:00:0000:00:00
2 3018ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONAJNM00:33:551400:08:021200:17:113491.7600:25:131000:08:4200:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:34:251000:07:581400:17:243448.2800:25:222000:09:0300:00:0000:00:00
4 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONAJNM00:35:324800:09:01900:16:493567.8900:25:504200:09:4200:00:0000:00:00
5 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:38:402500:08:279100:20:452891.5700:29:123300:09:2800:00:0000:00:00
6 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM00:39:562900:08:397600:20:032992.5200:28:4210600:11:1400:00:0000:00:00
7 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:40:026700:09:287200:19:583005.0100:29:268400:10:3600:00:0000:00:00
8 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:40:312300:08:2611400:22:292668.6400:30:553700:09:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:31:51100:07:28500:16:163688.5200:23:44100:08:0700:00:0000:00:00
2 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:55700:07:52100:15:423821.6600:23:34300:08:2100:00:0000:00:00
3 851ALBERT BERROCAL CABALLEROFLOR DE TRIATLOSUB23M00:32:06800:07:53200:15:453809.5200:23:38400:08:2800:00:0000:00:00
4 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:33:181600:08:05600:16:173684.7500:24:221600:08:5600:00:0000:00:00
5 4846MARTI MORENO PRATS CAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M00:35:391800:08:075300:18:523180.2100:26:59900:08:4000:00:0000:00:00
6 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:25600:07:506000:19:153116.8800:27:053000:09:2000:00:0000:00:00
7 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M00:36:551700:08:067400:19:593002.5000:28:051300:08:5000:00:0000:00:00
8 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:397600:09:348200:20:252938.7800:29:598800:10:4000:00:0000:00:00
9 8022ALEX FUNEZ GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M00:44:169700:10:138400:20:282931.6000:30:4114700:13:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:33:401500:08:051000:16:523557.3100:24:571100:08:4300:00:0000:00:00
2 8007RAUL TORTAJADA OBRADÓLLICENCIA DE DIAV1M00:34:052100:08:22800:16:483571.4300:25:101400:08:5500:00:0000:00:00
3 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M00:35:572000:08:175600:19:013155.1300:27:18800:08:3900:00:0000:00:00
4 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:013600:08:463600:18:173281.6800:27:031700:08:5800:00:0000:00:00
5 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:36:102800:08:383800:18:193275.7100:26:572500:09:1300:00:0000:00:00
6 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:325600:09:033200:18:133293.6900:27:162900:09:1600:00:0000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:403700:08:463500:18:163284.6700:27:023900:09:3800:00:0000:00:00
8 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:075800:09:052400:18:033324.1000:27:086100:09:5900:00:0000:00:00
9 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:37:081900:08:157900:20:142965.4000:28:29700:08:3900:00:0000:00:00
10 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:37:464500:09:004600:18:363225.8100:27:367200:10:1000:00:0000:00:00
11 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:38:035700:09:045700:19:023152.3600:28:065800:09:5700:00:0000:00:00
12 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:38:086200:09:115500:18:573166.2300:28:086300:10:0000:00:0000:00:00
13 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:38:095300:09:026800:19:363061.2200:28:383500:09:3100:00:0000:00:00
14 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:38:137500:09:344800:18:423208.5600:28:165700:09:5700:00:0000:00:00
15 8011ALBERTO FERNANDEZ CARRASCLLICENCIA DE DIAV1M00:38:265500:09:036500:19:283082.1900:28:315300:09:5500:00:0000:00:00
16 3146JORDI JOU OLIVERASC.T. TRICALAVERA 3.0V1M00:38:337000:09:315800:19:063141.3600:28:375600:09:5600:00:0000:00:00
17 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:39:066500:09:236900:19:503025.2100:29:135000:09:5300:00:0000:00:00
18 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:115400:09:038000:20:182955.6700:29:214700:09:5000:00:0000:00:00
19 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:39:271100:07:5910900:21:572733.4900:29:563400:09:3100:00:0000:00:00
20 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:394300:08:569400:20:552868.5300:29:514500:09:4800:00:0000:00:00
21 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:39:576300:09:149700:21:022852.6100:30:164100:09:4100:00:0000:00:00
22 8021JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M00:40:104400:08:5710000:21:132827.9700:30:106200:10:0000:00:0000:00:00
23 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:40:1412600:10:483300:18:153287.6700:29:0310300:11:1100:00:0000:00:00
24 8020AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M00:40:287200:09:337800:20:072982.6000:29:409200:10:4800:00:0000:00:00
25 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:528300:09:479500:20:562866.2400:30:437000:10:0900:00:0000:00:00
26 5361RAÜL EXPÓSITO GUZMANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:41:013800:08:4711200:22:202686.5700:31:075100:09:5400:00:0000:00:00
27 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:41:129000:09:529900:21:112832.4200:31:036900:10:0900:00:0000:00:00
28 8019GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4010500:10:188700:20:362912.6200:30:549100:10:4600:00:0000:00:00
29 8018GUILLERMO ESCUDERO VALVERLLICENCIA DE DIAV1M00:42:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7131JOSEP MARIA BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:43:5611500:10:3310200:21:222808.1100:31:5512700:12:0100:00:0000:00:00
31 8003LLUÍS ALBERT SANCHEZ MANELLICENCIA DE DIAV1M00:44:2914200:11:569000:20:422898.5500:32:3812400:11:5100:00:0000:00:00
32 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:44:3812500:10:4011700:22:392649.0100:33:1910800:11:1900:00:0000:00:00
33 8012ANTONIO BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:5311100:10:3011600:22:362654.8700:33:0612100:11:4700:00:0000:00:00
34 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:3810300:10:1712800:23:542510.4600:34:1111300:11:2700:00:0000:00:00
35 7127XAVI BORRELL CANALSLLICENCIA DE DIAV1M00:45:4610800:10:2512100:23:232565.9300:33:4812600:11:5800:00:0000:00:00
36 2738JORDI SUNYER PUJOLC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:46:2312100:10:3613200:24:202465.7500:34:5611200:11:2700:00:0000:00:00
37 8009PEDRO FERNÁNDEZ LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M00:46:5111600:10:3311900:23:042601.1600:33:3714000:13:1400:00:0000:00:00
38 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:48:0611400:10:3213600:25:232363.7600:35:5513000:12:1100:00:0000:00:00
39 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDIENTEV1M00:48:159600:10:1113800:25:532318.0900:36:0413100:12:1100:00:0000:00:00
40 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:5716000:13:1313300:24:512414.4900:38:0416100:15:5300:00:0000:00:00
41 8010DAVID LUNA TORRADOLLICENCIA DE DIAV1M00:54:5612800:10:5315600:30:481948.0500:41:4114100:13:1500:00:0000:00:00
42 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:56:4416200:14:0014700:27:352175.2300:41:3515800:15:0900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:35:523900:08:471600:17:263441.6800:26:134000:09:3900:00:0000:00:00
2 7135EDUARDO BURGUETELLICENCIA DE DIAV2M00:36:164000:08:472500:18:063314.9200:26:533100:09:2300:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:37:585200:09:026300:19:223098.1100:28:243600:09:3400:00:0000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:357900:09:375400:18:533177.4100:28:306500:10:0500:00:0000:00:00
5 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:1810400:10:176200:19:203103.4500:29:378900:10:4100:00:0000:00:00
6 3767JOAN FREGINALS FERRERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:42:017100:09:3210800:21:532741.8100:31:258300:10:3600:00:0000:00:00
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M00:45:128800:09:5113100:24:192467.4400:34:109800:11:0200:00:0000:00:00
8 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:48:3013400:11:1913400:25:012398.4000:36:2012900:12:1000:00:0000:00:00
9 7138ENRIC COROMINAS I BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M00:50:018600:09:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4492ESTEBAN PEÑA PITARCHINDEPENDIENTEV2M00:54:3615500:12:5815300:28:182120.1400:41:1614300:13:2000:00:0000:00:00
11 8016JORDI GARCIA I VICENTELLICENCIA DE DIAV2M00:59:3614500:12:2216100:32:561821.8600:45:1815100:14:1800:00:0000:00:00
12 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M01:01:4116400:14:0915800:32:081867.2200:46:1715900:15:2400:00:0000:00:00
13 8002MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:02:1015600:12:5816300:34:421729.1100:47:4015300:14:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:018500:09:497500:20:022995.0100:29:517100:10:1000:00:0000:00:00
2 839JOSEP M ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:46:1114000:11:4111800:22:412645.1100:34:2212300:11:4900:00:0000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:0113000:10:5414500:27:042216.7500:37:5812800:12:0300:00:0000:00:00
4 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M00:51:0411000:10:2815500:28:482083.3300:39:1612200:11:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:41:2612400:10:396600:19:293079.5600:30:0810700:11:1800:00:0000:00:00
2 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:41:4214100:11:462900:18:113299.7300:29:5712000:11:4500:00:0000:00:00
3 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:42:1111800:10:348300:20:262936.3800:31:0010400:11:1100:00:0000:00:00
4 3952JULIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:2813300:11:172800:18:103302.7500:29:2713800:13:0100:00:0000:00:00
5 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:42:3810900:10:2610400:21:332784.2200:31:598600:10:3900:00:0000:00:00
6 5410AINA MÉNDEZ RODRÍGUEZC.A. IGUALADACDF00:42:3913900:11:374000:18:253257.9200:30:0213400:12:3700:00:0000:00:00
7 4530DUNA SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDF00:49:5614400:12:1013000:24:192467.4400:36:2914500:13:2700:00:0000:00:00
8 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:54:1515800:13:0315000:27:522153.1100:40:5514200:13:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:35:173400:08:421300:17:203461.5400:26:022800:09:1500:00:0000:00:00
2 4809AIDA PADILLA GONZALEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:44:4210200:10:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:34:103200:08:42700:16:283643.7200:25:101900:09:0000:00:0000:00:00
2 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:38:069200:09:532100:17:483370.7900:27:417700:10:2500:00:0000:00:00
3 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:38:307300:09:334300:18:333234.5000:28:067500:10:2400:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:39:489100:09:536700:19:313074.3000:29:247600:10:2400:00:0000:00:00
5 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:1212200:10:373900:18:213269.7500:28:5810500:11:1400:00:0000:00:00
6 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:40:2212000:10:353000:18:123296.7000:28:4711500:11:3500:00:0000:00:00
7 162CRISTINA BAREAS EGEACLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:45:5313700:11:3411100:22:002727.2700:33:3413300:12:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:37:348000:09:382200:17:493367.6300:27:276600:10:0700:00:0000:00:00
2 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:1313500:11:268600:20:342917.3400:32:0013200:12:1300:00:0000:00:00
3 8017ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZ LLICENCIA DE DIAV1F00:45:3012900:10:5312400:23:322549.5800:34:2510100:11:0500:00:0000:00:00
4 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:45:4611300:10:3212700:23:532512.2100:34:2510900:11:2100:00:0000:00:00
5 8015YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F00:52:0614900:12:3713900:25:592309.1700:38:3614600:13:3000:00:0000:00:00
6 8014EVA PAYÀ RINCÓNLLICENCIA DE DIAV1F00:53:0515700:12:5914000:26:182281.3700:39:1714900:13:4800:00:0000:00:00
7 8008VERONICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:55:0215900:13:0415200:28:132126.4000:41:1714800:13:4500:00:0000:00:00
8 8004MIREIA GARCÍA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1F00:55:5216100:13:1514900:27:442163.4600:40:5915600:14:5300:00:0000:00:00
9 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:4416300:14:0114800:27:362173.9100:41:3715700:15:0700:00:0000:00:00
10 6137M ROSARIO CAÑETE JIMENEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:58:5514700:12:2915900:32:141861.4300:44:4315000:14:1200:00:0000:00:00
11 7129JUDITH ALMONACID VICTORIALLICENCIA DE DIAV1F00:59:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 7128MAR CLAPERSLLICENCIA DE DIAV1F01:00:1915300:12:5216000:32:371839.5500:45:2915500:14:5000:00:0000:00:00
13 7124MARIA DEL CARMEN DOMÍNGUELLICENCIA DE DIAV1F01:03:1715000:12:4016200:34:391731.6000:47:1916300:15:5800:00:0000:00:00
14 7123ELISABET GARCÍA MÉNDEZLLICENCIA DE DIAV1F01:14:1016600:14:2116400:41:331444.0400:55:5416400:18:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:1710000:10:158100:20:242941.1800:30:398500:10:3800:00:0000:00:00
2 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:41:4212700:10:527100:19:513022.6700:30:439700:10:5900:00:0000:00:00
3 7136ISABEL CASA ALVAREZLLICENCIA DE DIAV2F00:42:1711700:10:339300:20:482884.6200:31:219600:10:5600:00:0000:00:00
4 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:54:0614800:12:3015400:28:362097.9000:41:0613700:13:0000:00:0000:00:00
5 1920ESTER LAFITA SANCHEZC.E. CERDANYOLA A.T.V2F00:57:1816700:14:3214600:27:062214.0200:41:3816000:15:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:51:0614600:12:2813700:25:392339.1800:38:0713600:12:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:31:29200:07:29300:15:513785.4900:23:20200:08:0900:00:0000:00:00
2 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:34:42900:07:553400:18:153287.6700:26:10500:08:3200:00:0000:00:00
4 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:533500:08:431100:17:033519.0600:25:462100:09:0700:00:0000:00:00
5 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:34:572200:08:231500:17:253444.9800:25:482200:09:0900:00:0000:00:00
6 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:35:06400:07:454900:18:453200.0000:26:30600:08:3600:00:0000:00:00
7 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:35:081200:08:012300:17:573342.6200:25:582300:09:1000:00:0000:00:00
8 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:35:513100:08:421700:17:263441.6800:26:084300:09:4300:00:0000:00:00
9 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:152600:08:314500:18:343231.6000:27:052400:09:1000:00:0000:00:00
10 7133JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM00:36:344600:09:001900:17:363409.0900:26:366000:09:5800:00:0000:00:00
11 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:36:353300:08:422700:18:093305.7900:26:514400:09:4400:00:0000:00:00
12 3615GERARD FLORIACH BIGORRAINDEPENDIENTEABM00:36:365100:09:022600:18:073311.8700:27:093200:09:2700:00:0000:00:00
13 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:154100:08:505000:18:473194.3200:27:373800:09:3800:00:0000:00:00
14 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:194200:08:554200:18:293246.1700:27:245400:09:5500:00:0000:00:00
15 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:38:201300:08:0110100:21:212810.3000:29:221800:08:5800:00:0000:00:00
16 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM00:38:226400:09:195900:19:133122.2900:28:324800:09:5000:00:0000:00:00
17 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:387700:09:354700:18:383220.0400:28:137800:10:2500:00:0000:00:00
18 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:38:533000:08:419600:20:572863.9600:29:382700:09:1500:00:0000:00:00
19 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:38:594900:09:017000:19:513022.6700:28:526700:10:0700:00:0000:00:00
20 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM00:39:074700:09:017700:20:062985.0700:29:076400:10:0000:00:0000:00:00
21 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:39:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:39:199300:09:563700:18:183278.6900:28:1410000:11:0500:00:0000:00:00
23 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM00:40:346000:09:1010500:21:352779.9200:30:454600:09:4900:00:0000:00:00
24 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:436100:09:1112500:23:352544.1700:32:465900:09:5700:00:0000:00:00
25 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:42:539800:10:139800:21:052845.8500:31:1811600:11:3500:00:0000:00:00
26 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:078900:09:5110600:21:352779.9200:31:2611900:11:4100:00:0000:00:00
27 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:44:0911200:10:3111500:22:312664.6900:33:0210200:11:0700:00:0000:00:00
28 7126LEANDRO ROSA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:1810600:10:1812300:23:302553.1900:33:4811400:11:3000:00:0000:00:00
29 7137CHRISTIAN ARRIAGA MATEOLLICENCIA DE DIAABM00:46:2511900:10:3512900:23:542510.4600:34:2912500:11:5600:00:0000:00:00
30 7132TOMÁS COBO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:2813800:11:3410700:21:472754.4000:33:2113900:13:0700:00:0000:00:00
31 7134JAVIER ORTEGA ORTEGALLICENCIA DE DIAABM00:48:2214300:12:0212600:23:392537.0000:35:4113500:12:4100:00:0000:00:00
32 3994TOBIA BORDONICLUB NATACIO SITGESABM00:48:508700:09:5015100:27:562147.9700:37:469900:11:0400:00:0000:00:00
33 8001PEPE ESPINOSA MORALLICENCIA DE DIAABM00:52:3013600:11:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 8006MARC FERRE CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM00:53:4115200:12:5014100:26:212277.0400:39:1115400:14:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:36:385900:09:091800:17:353412.3200:26:445200:09:5400:00:0000:00:00
2 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:266800:09:304100:18:273252.0300:27:577900:10:2900:00:0000:00:00
3 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:38:529400:09:574400:18:333234.5000:28:307400:10:2200:00:0000:00:00
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:037400:09:335200:18:503185.8400:28:238700:10:4000:00:0000:00:00
5 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:216600:09:287300:19:583005.0100:29:265500:09:5500:00:0000:00:00
6 5388GEORGINA DELGADO NOEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:39:349500:10:006400:19:233095.4400:29:237300:10:1100:00:0000:00:00
7 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:1813100:10:552000:17:453380.2800:28:4011700:11:3800:00:0000:00:00
8 1820ELISABET COLOMER GALLARDOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:41:007800:09:368900:20:402903.2300:30:169000:10:4400:00:0000:00:00
9 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:41:469900:10:148800:20:362912.6200:30:509500:10:5600:00:0000:00:00
10 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:41:5510100:10:169200:20:482884.6200:31:049300:10:5100:00:0000:00:00
11 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF00:42:388400:09:4811300:22:202686.5700:32:088000:10:3000:00:0000:00:00
12 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:43:4510700:10:2411000:21:592729.3400:32:2311000:11:2200:00:0000:00:00
13 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF00:45:1412300:10:3912000:23:102589.9300:33:4911100:11:2500:00:0000:00:00
14 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:5913200:10:5512200:23:232565.9300:34:1811800:11:4100:00:0000:00:00
15 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:46:326900:09:3114400:26:302264.1500:36:018100:10:3100:00:0000:00:00
16 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:46:408100:09:3814300:26:292265.5800:36:078200:10:3300:00:0000:00:00
17 7130BÁRBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:4015400:12:5513500:25:212366.8600:38:1614400:13:2400:00:0000:00:00
18 8005RAQUEL LAG LAGELLICENCIA DE DIAABF00:53:4115100:12:5014200:26:222275.6000:39:1215200:14:2900:00:0000:00:00
19 7121AINA ANDREU HAYLESLLICENCIA DE DIAABF01:01:1816500:14:1115700:31:091926.1600:45:2016200:15:5800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32