RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
301 193 190 2 1 750 18 5 13 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM00:28:10800:10:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM00:28:27500:10:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:28:301200:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4899CESC LLAURADO VERNETFLOR DE TRIATLOCDM00:28:491300:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:29:492000:11:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:31:002100:11:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM00:31:081000:10:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:101700:10:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:32:345300:12:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:32:355400:12:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:33:073300:11:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:33:244300:12:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM00:33:256500:12:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:33:515500:12:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM00:34:054600:12:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:34:337900:13:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:36:0411300:14:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM00:36:419900:14:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM00:36:586400:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 4737ORIOL ROBADOR I MUÑOZG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:39:059600:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:40:329800:14:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:41:5216900:18:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM00:44:2210900:14:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:28:521900:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:29:30600:10:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:30:492400:11:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM00:32:325600:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:33:35900:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3866ALBERT CODINA URGELESCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:33:527100:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM00:34:598500:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:45:1212800:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:45:1217500:19:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:28:461800:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:28:481600:10:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:31:243200:11:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:32:342300:11:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4910ROGER FARRUS MORELLCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:33:139100:13:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:33:265800:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:34:126600:12:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M00:36:3810000:14:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:37:4513400:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:38:265100:12:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:38:3113600:16:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4892SERGIO RUIZ SANCHEZC.T. LA BISBAL DEMPORDASUB23M00:40:2813700:16:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M00:29:37700:10:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M00:30:401400:10:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:30:432500:11:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:31:343900:11:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:32:014400:12:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M00:33:435700:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M00:33:522700:11:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:34:057800:13:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:34:057600:13:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:34:388400:13:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M00:34:565200:12:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:35:035000:12:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M00:35:0511200:14:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M00:35:125900:12:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8018MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M00:36:1012100:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7138TONI PONT BOIXLLICENCIA DE DIAV1M00:37:1210800:14:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M00:37:5411700:14:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:38:1513100:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7137DANI NEGRE CORNETLLICENCIA DE DIAV1M00:39:0512900:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:39:1711900:14:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8011EDUARD TARRÉ FREIXASLLICENCIA DE DIAV1M00:39:4113000:15:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 8027SERGIO ANGUITA ROVIRALLICENCIA DE DIAV1M00:40:4915800:17:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4914NARCÍS BARTINA TGCBINNV1M00:41:1214700:16:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 7135CARLES ANTONER PUJALSLLICENCIA DE DIAV1M00:41:2510500:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 8025XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAV1M00:41:2616100:17:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4297SANTIAGO MECA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:42:1511600:14:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 8012DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M00:43:5115100:17:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7144DAVID RISSECH ROIGTRIVILAV1M00:43:5914900:17:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M00:44:2414500:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7141DAVID GARCIA MANZANOLLICENCIA DE DIAV1M00:45:2117700:19:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7121CARLOS VACA VIÑUELAS LLICENCIA DE DIAV1M00:45:4717300:19:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:31:533500:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:35:018800:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:35:2311500:14:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:35:3610100:14:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:36:459400:13:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M00:37:3016800:18:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M00:37:3610400:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M00:37:5314200:16:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:3811400:14:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7145OSCAR PUNTÍ FIESTAS LLICENCIA DE DIAV2M00:40:1813300:16:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARINDEPENDIENTEV2M00:40:5512200:15:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5289F. XAVIER AVELLANA REVUELCLUB NATACIO BANYOLESV2M00:41:0114400:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8020SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M00:41:3914300:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8024LLUIS CARRERAS SALESLLICENCIA DE DIAV2M00:42:0112500:15:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5287JOSEP LLUÍS SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M00:42:5216700:18:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4025JAVIER DEL AGUILA RODAC.E. VILA OLIMPICAV2M00:47:3618100:20:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7106MICHAEL STOLLERYLLICENCIA DE DIAV3M00:46:4017600:19:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M00:48:0017200:19:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M00:48:2718200:20:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:31:572600:11:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF00:33:393400:11:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF00:35:444800:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:36:128900:13:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:36:147200:13:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:46:0214800:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:47:1215900:17:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTJNF00:31:281500:10:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF00:34:203000:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1839JULIA RAJA GUBAUC.N. MATAROJNF00:34:427700:13:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 649ANNA MORALES VILAMAJOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF00:37:387400:13:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLSUB23F00:30:561100:10:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:41:3210300:14:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F00:42:2610600:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:43:5815600:17:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7110FOUTEL FRÉDÉRIQUELLICENCIA DE DIAV1F00:50:5018300:20:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7109MILLIEN CÉCILELLICENCIA DE DIAV1F00:58:2618700:26:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7115SALLES MARIE-PIERRE LLICENCIA DE DIAV1F01:01:0019000:31:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:44:2516400:18:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:45:0217400:19:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:47:1318000:19:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:47200:09:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:49100:09:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:26:52300:09:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:27:21400:09:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:28:442200:11:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:30:254000:12:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO LEIX DE NAVAABM00:30:333700:11:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:30:502800:11:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:31:063800:11:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:31:084700:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:31:362900:11:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM00:31:513600:11:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:33:016200:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7123FERRAN COLL ARXERLLICENCIA DE DIAABM00:33:0410700:14:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:33:088700:13:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:33:187300:13:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4785OSCAR ESTORACH SOLFLOR DE TRIATLOABM00:33:206000:12:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:33:264500:12:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM00:33:417500:13:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:33:444900:12:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:34:149200:13:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM00:34:258300:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM00:34:2911800:14:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM00:34:488100:13:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:34:519000:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7129DIEGO INFANTE GARIJOLLICENCIA DE DIAABM00:35:028600:13:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:35:046700:13:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM00:35:4010200:14:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1179ALBERT BONILLA SOLERNAN OLIVERAS TEAMABM00:35:443100:11:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:35:469300:13:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:526300:12:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB NATACIO OLOTABM00:35:5811000:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 4849SERGI LIZ MADRIDC.E. RAYOTEAMABM00:36:004200:12:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM00:36:019700:14:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1476XAVIER NAVARRO CIURANAC.E. VILA OLIMPICAABM00:36:5311100:14:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 7143MARCO TAMARIT DE TOROC.T. CAMALEÓNABM00:37:206100:12:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 5299IBRAHIM TAKLIATC.A. XALOCABM00:37:5214100:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7132ALBERT GRATACÓS GRAULLICENCIA DE DIAABM00:37:546800:13:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7146ALVARO SANTAMARIA MARTINELLICENCIA DE DIAABM00:38:0213500:16:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 7136XAVI ALONSO ESPUÑESLLICENCIA DE DIAABM00:38:3312300:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 4682DANIEL LEON ALONSOCLUB TRIATLO ATLESABM00:39:0014000:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 5285ALBERTO MELGOSA GARCIAC.E. VILA OLIMPICAABM00:39:3214600:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 5009ARNAU SACOT BISBETGCBINNABM00:39:4613900:16:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7134JORGE BLEDA SAHUQUILLOLLICENCIA DE DIAABM00:39:4912600:15:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM00:40:3215700:17:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 5286ORIOL NAVARRO PEREZC.N. MOLINS DE REIABM00:40:3515500:17:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:40:4013800:16:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 8014ÁLEX MARTÍN PASTORLLICENCIA DE DIAABM00:41:2516500:18:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM00:42:0615300:17:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 7128CARLOS MENDAÑA CARRASCOSALLICENCIA DE DIAABM00:42:3916600:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 8006POL CHERTÓ SARRETLLICENCIA DE DIAABM00:42:3917000:18:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7111JOSEP RAMOS HIDALGOLLICENCIA DE DIAABM00:42:4115400:17:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 5082ABEL MOLERO LOPEZCLUB TRIATLO ATLESABM00:42:4217100:19:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM00:44:4615200:17:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7139GUILLEM DELGADO GONZALOLLICENCIA DE DIAABM00:46:0612700:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7117JOAQUIM MILLAN BRITOLLICENCIA DE DIAABM00:48:1016000:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 8002SERGIO BERTRÁN GARCÍALLICENCIA DE DIAABM00:48:2117800:19:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7101CARLOS ESGUEVILLAS GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:51:3018400:21:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7127NESTOR ZARALLO CHAPARROLLICENCIA DE DIAABM00:51:5618500:22:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 7112ARNAU TORRUELLA I CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM00:57:3918800:29:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 5276RAFAEL BERTELLI FERNANDESC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:10:5818600:24:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:32:504100:12:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5290PRAGNYA MOHANCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF00:34:466900:13:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF00:35:587000:13:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF00:36:148200:13:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF00:36:4312400:15:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5036HELENA FERNÁNDEZ LAGOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF00:37:198000:13:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5288MARINA LUQUE MARTINEZC.A. XALOCABF00:38:039500:14:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:39:4716300:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAFLOR DE TRIATLOABF00:40:3712000:14:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7103CELIA MENCIA BANZOLLICENCIA DE DIAABF00:40:5418900:30:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOTGCBINNABF00:41:0713200:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3913ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:2215000:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 7113RAQUEL SERRABELLA QUINTANLLICENCIA DE DIAABF00:45:4416200:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7108MARIA ZAMBRANO OLIVALLICENCIA DE DIAABF00:52:3817900:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32