RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 181 161 20 0 3000 90 20 12 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7034CARLOS SEGARRA GONZALEZLLICENCIA DE DIASUB23M05:02:002400:52:257802:43:1833.0703:35:433801:26:1700:02:5600:02:35
2 8027ALEXANDRE BARREDA ARTIGASCLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M05:15:435100:56:207902:43:2233.0503:39:429801:36:0100:01:0400:02:01
3 8018AARON CARRASCO ALVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M05:38:3515001:11:5312702:55:4130.7404:07:347101:31:0100:01:5400:00:54
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M04:27:41800:49:351002:22:0138.0203:11:36201:16:0500:01:3700:01:13
2 2024JORDI MATOS PARDOTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M04:33:352900:53:19302:16:3539.5403:09:542001:23:4100:01:2100:01:17
3 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:35:591400:49:47802:20:1538.5003:10:023601:25:5700:01:0100:01:05
4 8042ANTONIO JOSE ADELL REVERTINDEPENDENTV1M04:38:35700:49:33402:19:0438.8303:08:376001:29:5800:01:2200:01:17
5 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:44:20500:47:01702:20:1038.5303:07:1110401:37:0900:01:0200:01:08
6 8021ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:48:195900:57:532302:27:0736.7103:25:001901:23:1900:03:4100:01:23
7 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:48:543900:55:122402:27:1936.6603:22:314001:26:2300:01:5100:01:17
8 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:50:425400:56:382802:28:2036.4003:24:583501:25:4400:01:5400:00:47
9 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:53:105500:56:382702:27:4836.5403:24:264901:28:4400:03:4000:01:03
10 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M04:55:044300:55:223702:32:2235.4403:27:444501:27:2000:03:3600:01:17
11 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:56:156200:58:074102:33:1135.2503:31:183101:24:5700:02:1000:00:55
12 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M04:56:331000:49:379302:44:4432.7803:34:211701:22:1200:02:0200:01:17
13 8012MARC FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M04:57:453300:54:014502:34:1835.0003:28:195501:29:2600:01:3500:01:09
14 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:58:545200:56:216602:40:1833.6903:36:391801:22:1500:03:4600:01:22
15 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:58:555000:56:156002:38:3434.0603:34:492301:24:0600:02:1900:02:30
16 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M05:00:0310501:02:383802:32:3735.3803:35:152801:24:4800:01:4700:00:49
17 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M05:01:348300:59:465102:37:0834.3703:36:542601:24:4000:03:5800:01:44
18 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:02:487300:59:115002:36:3134.5003:35:424401:27:0600:02:4400:01:29
19 3364MIGUEL BARRERO DURANT3 TEAMV1M05:04:255300:56:214002:32:5935.3003:29:209501:35:0500:03:2000:01:00
20 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:09:507200:59:116902:41:1833.4803:40:295401:29:2100:02:3600:01:49
21 7018ALBERTO RANDO ROMEROAVIVA!-ADR TRIATLÓNV1M05:11:339001:00:176502:40:1033.7103:40:277301:31:0600:03:1100:01:26
22 3255RAMON BONET OLIVARTINDEPENDIENTEV1M05:12:1711701:03:049002:44:2332.8503:47:273001:24:5000:03:5100:02:38
23 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M05:13:357100:59:089102:44:4132.7903:43:495701:29:4600:02:2100:01:50
24 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M05:14:374000:55:1710402:48:3232.0403:43:496901:30:4800:03:3600:01:14
25 8025GONZALO BLASCO MARTINCCP ANDORRA-TRIATLÓNV1M05:14:388701:00:088202:43:3533.0103:43:437001:30:5500:03:0000:01:19
26 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M05:15:518601:00:049202:44:4432.7803:44:487201:31:0300:02:4000:02:07
27 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M05:17:144200:55:217202:41:5333.3603:37:1412001:40:0000:02:1800:02:05
28 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M05:17:5813801:07:476802:40:5633.5503:48:435201:29:1500:03:4800:01:34
29 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:18:4614701:11:064802:35:5634.6303:47:027801:31:4400:02:3200:01:24
30 8001ALBERT FELIX ROSASLLICENCIA DE DIAV1M05:18:478500:59:558902:44:1932.8603:44:149201:34:3300:03:2400:01:31
31 8017HÉCTOR DANIEL VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M05:19:0711501:02:558602:43:5832.9303:46:538201:32:1400:03:3800:01:58
32 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M05:19:309701:01:118702:44:0732.9003:45:189001:34:1200:04:4100:03:12
33 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M05:20:076100:58:058802:44:1132.8903:42:1610701:37:5100:02:3300:01:09
34 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M05:20:179801:01:2911502:53:3231.1203:55:013201:25:1600:03:0400:02:10
35 8043RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M05:21:1013901:07:486102:39:2133.8903:47:098901:34:0100:03:1500:01:32
36 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:25:2514501:10:519602:45:1732.6703:56:085301:29:1700:03:0800:01:40
37 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M05:26:426000:58:0011202:52:4131.2703:50:419901:36:0100:02:5100:01:06
38 8014CARLOS DÍEZ FERRERLLICENCIA DE DIAV1M05:26:535600:56:4810502:48:5331.9703:45:4112601:41:1200:02:2400:02:21
39 7027MARC BENAVENTELLICENCIA DE DIAV1M05:27:056400:58:139702:45:3932.6003:43:5213101:43:1300:05:1000:01:49
40 8004XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M05:28:086700:58:3610102:46:3332.4203:45:0913001:42:5900:04:1000:01:35
41 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M05:28:376600:58:2711602:53:3931.1003:52:0610101:36:3100:04:3400:02:05
42 8036VICENTE GIL COSME2XTRIV1M05:29:4511401:02:539802:45:5732.5403:48:5012301:40:5500:02:4300:01:35
43 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:30:4910901:02:427102:41:3633.4203:44:1814101:46:3100:02:3300:01:34
44 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDIENTEV1M05:32:287500:59:1713602:59:4430.0403:59:018601:33:2700:07:1800:02:41
45 2496SERGIO SOLANO SIERRAGAVA TRIATLOV1M05:38:3815301:14:3111002:51:5731.4004:06:288101:32:1000:04:1500:01:41
46 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M05:40:4811601:02:5712102:54:0131.0303:56:5813201:43:5000:04:2200:02:28
47 5065PERE CASAS COLOMERT3 TEAMV1M05:41:3910301:02:1413803:00:0929.9804:02:2311601:39:1600:02:3300:02:23
48 7021RAFAEL CASTELLÓ ALMAZÁNCLUB ATLETISME BENISSAV1M05:47:2310101:02:1112602:55:1730.8103:57:2814801:49:5500:02:0100:01:32
49 8029PABLO ARDIT SORIANOC.T. REHAB ESPORT ALDAIAV1M05:51:2512201:03:3715003:07:1628.8404:10:5312201:40:3200:03:1500:03:01
50 8007DANIEL REQUENA GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M05:51:5615401:14:3212802:56:0630.6604:10:3812701:41:1800:04:0600:02:13
51 4624JOSE JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M05:53:419201:00:3915203:08:1028.7004:08:4913501:44:5200:05:0100:03:01
52 8039DAVID ODENA TERUELLLICENCIA DE DIAV1M05:55:3714101:08:2511702:53:4831.0704:02:1315401:53:2400:03:4900:02:50
53 7035DARYN WIESELLICENCIA DE DIAV1M05:59:0715801:20:5310302:48:2332.0704:09:1614701:49:5100:04:0400:02:24
54 8038GERMAN PALOP TABERNERTRICULPELAT ALAQUÀS C.T.V1M05:59:1415201:13:5614803:06:4028.9304:20:3611201:38:3800:02:4800:01:59
55 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M06:01:0113701:07:3514103:01:4429.7104:09:1915201:51:4200:03:5600:01:46
56 8008DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M06:24:2115601:16:2315503:18:5127.1604:35:1414401:49:0700:04:1000:01:59
57 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M06:34:4115901:24:2015903:26:1326.1904:50:3313401:44:0800:04:1300:01:41
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M05:01:2510401:02:162502:27:3536.5903:29:517501:31:3400:01:3600:00:57
2 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M05:12:0413101:05:565602:38:0134.1703:43:574701:28:0700:04:1200:01:26
3 4769BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV2M05:17:1711001:02:436302:39:5633.7603:42:399301:34:3800:03:1600:01:21
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M05:19:164400:55:2611302:53:1431.1703:48:406501:30:3600:03:1000:01:55
5 5070CARLES REYES COMORERACLUB TRIATLO SERRADELLS AV2M05:21:428100:59:434702:35:2034.7603:35:0314201:46:3900:02:1700:01:15
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M05:24:518901:00:148302:43:4032.9903:43:5412401:40:5700:03:0000:01:07
7 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M05:25:541300:49:4613202:56:4130.5603:46:2711701:39:2700:03:0300:01:30
8 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M05:27:1514301:08:3410202:46:4532.3803:55:197901:31:5600:04:2200:01:58
9 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M05:33:3710201:02:1210002:46:1432.4803:48:2613601:45:1100:02:2800:01:37
10 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:38:0512701:05:4011802:53:5931.0403:59:3911101:38:2600:04:5500:01:19
11 658ANTONIO GORDUN QUILESC.A. RIBAGORÇANAV2M05:44:3914201:08:2611402:53:2831.1304:01:5412901:42:4500:03:3900:02:46
12 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M05:46:16000:00:00000:00:000.0004:05:1012501:41:0600:00:0000:00:00
13 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M05:48:3713001:05:559402:45:0032.7303:50:5515701:57:4200:03:5400:03:02
14 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDIENTEV2M05:50:5812101:03:2913703:00:0030.0004:03:2914301:47:2900:03:3900:01:55
15 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDIENTEV2M05:51:4414901:11:3812302:54:1430.9904:05:5213801:45:5200:03:3600:02:59
16 8033MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:59:4511801:03:1014903:07:0528.8604:10:1514601:49:3000:04:4900:01:35
17 7030OTTO PEREZ ECHEVERRIALLICENCIA DE DIAV2M06:04:206900:58:5614503:03:5429.3604:02:5015902:01:3000:08:0100:04:58
18 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV2M06:04:3910701:02:3914603:04:2429.2804:07:0315601:57:3600:02:3700:02:11
19 7004JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M06:10:3013301:06:3814403:03:3429.4204:10:1215802:00:1800:05:1700:02:23
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M05:43:164900:55:5614003:01:0029.8303:56:5614001:46:2000:02:2200:01:22
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M06:27:4615501:15:4515803:26:1126.1904:41:5613701:45:5000:07:1300:03:42
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8028GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:17:274500:55:2810902:51:1831.5203:46:466601:30:4100:01:3700:01:22
2 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:26:126800:58:4011902:53:5931.0403:52:398701:33:3300:06:3300:01:06
3 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F05:34:449501:00:5412002:54:0031.0303:54:5411901:39:5000:03:0900:01:03
4 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F05:49:3513201:06:1315303:08:4028.6204:14:539401:34:4200:02:4700:01:35
5 8023ESTIBALIZ HERNANDEZ GONZAINDEPENDENTV1F06:02:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV2F06:26:3014401:08:3815603:20:5126.8904:29:2915501:57:0100:04:5600:04:16
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7024SANTIAGO MARTINEZ TORRES2XTRIABM04:15:27900:49:35102:06:4842.5902:56:23701:19:0400:01:0100:01:03
2 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:22:38200:42:37202:15:4239.7902:58:192401:24:1900:00:5700:01:26
3 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM04:27:38100:42:341702:24:0837.4703:06:421301:20:5600:01:4700:00:49
4 4053OSCAR MARQUEZ BALTAT3 TEAMABM04:31:003800:55:07502:19:2938.7103:14:36401:16:2400:01:0100:01:07
5 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM04:32:131500:50:272002:25:3137.1103:15:58301:16:1500:01:0800:01:17
6 8020RUBEN GAMBIN MANZANOBITEC TRI IMPULSOABM04:36:07300:44:101902:25:3137.1103:09:414101:26:2600:01:4000:01:28
7 7033MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM04:36:242200:51:591402:23:3037.6303:15:291201:20:5500:01:2000:01:53
8 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM04:37:05600:49:27902:21:2138.2003:10:483701:26:1700:01:1900:01:07
9 3510ROMAIN WEILT3 TEAMABM04:37:222000:51:181802:24:3537.3503:15:531601:21:2900:01:4500:01:36
10 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM04:37:322600:52:561502:23:3637.6003:16:321401:21:0000:01:5200:00:40
11 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM04:37:341600:50:422202:26:1736.9103:16:591101:20:3500:01:3800:01:22
12 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM04:38:563700:55:02602:19:5638.5903:14:582201:23:5800:00:5700:01:37
13 8015FERRAN BETLLOCHLLICENCIA DE DIAABM04:40:57400:46:575802:38:2834.0803:25:25101:15:3200:02:0300:01:06
14 1098JUAN MANUEL CARDENAS MAEST3 TEAMABM04:41:137900:59:391202:23:2837.6403:23:07501:18:0600:01:0200:01:22
15 7001MARIO A SALVADOR SUTTONLLICENCIA DE DIAABM04:43:183500:55:001302:23:2837.6403:18:282901:24:5000:01:1600:00:58
16 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:43:236500:58:142102:25:5936.9903:24:13801:19:1000:01:2100:01:36
17 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:561700:50:434602:34:5234.8703:25:35601:18:2100:01:1300:02:23
18 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:46:462300:52:183002:29:4836.0503:22:062701:24:4000:02:2900:01:52
19 7016SERGIO MARTIN AMATC.D. TRIATLON EL EJIDOABM04:46:542700:53:071102:23:1937.6803:16:266401:30:2800:01:5900:02:08
20 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:47:383200:53:534402:34:1335.0203:28:06901:19:3200:01:1900:01:46
21 7036HECTOR REVUELTA MIGUELCLUB TRIATLON EUROPAABM04:49:023100:53:313402:31:0435.7503:24:352501:24:2700:01:4800:00:46
22 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM04:49:581800:50:442602:27:3736.5803:18:217601:31:3700:01:3700:01:17
23 7002ADAN NAVARRO GRANDALLICENCIA DE DIAABM04:50:084600:55:283302:30:4235.8303:26:102101:23:5800:01:2700:01:19
24 8011FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM04:50:483400:54:523202:30:3535.8603:25:273401:25:2100:01:4200:02:40
25 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM04:52:091100:49:441602:24:0437.4803:13:4811001:38:2100:01:5500:01:03
26 3830VICTOR RIOS PALOMARESSOCIETAT ATLETICA CORBERAABM04:54:364800:55:404202:33:3835.1503:29:183301:25:1800:01:3400:02:33
27 8034DAVID ALDEA PERONALLICENCIA DE DIAABM04:57:022500:52:454302:33:5435.0903:26:396301:30:2300:03:2200:01:08
28 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:01:011900:51:055402:37:5334.2003:28:588001:32:0300:01:1400:01:21
29 7010PABLO ESTEBAN CASTANLLICENCIA DE DIAABM05:04:175800:57:512902:29:1536.1803:27:0610501:37:1100:03:2200:02:22
30 8010FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM05:04:359401:00:505302:37:2434.3103:38:143901:26:2100:02:1400:01:24
31 7003PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM05:05:214100:55:186702:40:2333.6703:35:415601:29:4000:03:4600:01:23
32 8003DAVID REGAL MORENOLLICENCIA DE DIAABM05:09:3312601:05:073602:31:2635.6603:36:338501:33:0000:02:1400:01:50
33 2949CARLES SOLE PIZARROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM05:10:088000:59:416402:40:0933.7203:39:506201:30:1800:02:0700:01:52
34 8040ALEJANDRO LACUEVA CENTELLLLICENCIA DE DIAABM05:10:147400:59:157502:42:1233.2903:41:275001:28:4700:04:3400:02:39
35 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM05:11:1910001:02:0010602:49:4231.8203:51:421001:19:3700:03:0400:01:58
36 8032IKER SARASA GONZALEZCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM05:11:308200:59:453902:32:4735.3403:32:3211501:38:5800:02:0500:01:37
37 3508OSCAR CORBALAN CLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:11:5611901:03:115502:37:5834.1803:41:096801:30:4700:03:0400:02:01
38 5601FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM05:12:0113501:06:415902:38:3134.0703:45:124301:26:4900:01:5900:03:02
39 1076JORDI MARTI SAN JOSEC.E. RAYOTEAMABM05:13:0610801:02:407002:41:2333.4603:44:035101:29:0300:02:1000:01:29
40 708MARC ANDRES CABREROC.E.T. DISTANCEABM05:13:472100:51:373502:31:1335.7103:22:5015001:50:5700:02:3800:01:30
41 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:13:582800:53:137602:42:3133.2303:35:4410901:38:1400:02:3300:01:08
42 8002ADRIAN SERENA CUESTALLICENCIA DE DIAABM05:14:013600:55:017402:42:1033.3003:37:1110301:36:5000:01:1600:01:50
43 8041GERARD BARGALLO SEVELLICENCIA DE DIAABM05:14:415700:56:596202:39:2833.8603:36:2710801:38:1400:03:0000:01:09
44 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM05:15:097000:58:589502:45:0132.7203:43:597401:31:1000:02:5300:01:50
45 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM05:15:2112001:03:248102:43:3133.0203:46:554801:28:2600:02:4800:01:25
46 7020JUAN IGNACIO SANCHO DE LASANTURTZIKO TRIRUKI TRIATABM05:15:287700:59:257302:42:0533.3203:41:308801:33:5800:03:5400:01:06
47 3346DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:19:114700:55:3710802:51:0231.5703:46:398401:32:3200:03:3000:01:52
48 4916PAU GONZALVO CASTELLSTRIATLO LHOSPITALETABM05:20:3012301:04:279902:46:0232.5203:50:296101:30:0100:04:4600:01:44
49 8009JAVIER GARCIA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM05:21:2914001:08:124902:36:2934.5103:44:4110201:36:4800:03:0900:01:20
50 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:22:409601:01:047702:42:4033.2003:43:4411401:38:5600:02:4400:01:31
51 7014ALBERT GUILUZLLICENCIA DE DIAABM05:22:5312501:05:048002:43:3133.0203:48:359101:34:1800:06:3400:01:55
52 3623RAMON ESTRADA GARCIAINDEPENDIENTEABM05:23:537800:59:3513302:56:4730.5503:56:224601:27:3100:02:0400:01:01
53 7015DAVID FERRIZ GRACIALLICENCIA DE DIAABM05:25:569301:00:4910702:49:4831.8003:50:379601:35:1900:04:3100:02:21
54 8005GERMÁN JOVER SELLÉSLLICENCIA DE DIAABM05:26:0111301:02:5213102:56:3830.5703:59:304201:26:3100:03:2600:01:14
55 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPEZCLUB TRITRAININGABM05:28:429101:00:1911102:52:3931.2803:52:589701:35:4400:03:4800:02:14
56 8019RAFA PUERTO CASALSLLICENCIA DE DIAABM05:36:4112401:04:4012402:54:1430.9903:58:5410601:37:4700:03:1000:01:42
57 7028CARLOS MIÑANA BOLUDA2XTRIABM05:36:5212901:05:4812502:55:0030.8604:00:4810001:36:0400:05:4600:02:37
58 4436FRANCESC MARTINEZ RIDAURACLUB NATACIO RUBIABM05:37:3511101:02:4614203:02:2629.6004:05:128301:32:2300:02:2400:00:50
59 7023CRISTIAN BERTOMEU BELLÉSLLICENCIA DE DIAABM05:37:3811201:02:4812902:56:0830.6603:58:5611301:38:4200:04:1500:02:34
60 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:38:5715101:13:278402:43:5432.9503:57:2112801:41:3600:03:1800:01:45
61 1009SAMUEL CIFUENTES SEGURACLUB TRITRAININGABM05:46:0512801:05:4013903:00:2129.9404:06:0112101:40:0400:04:0700:02:15
62 7026FELIX BAUERLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613601:06:5813402:57:5730.3504:04:5513301:44:0100:03:1200:01:39
63 7005JOEL ALONSO FORTONLLICENCIA DE DIAABM05:48:5613401:06:4013002:56:1430.6404:02:5413901:46:0200:02:5000:01:34
64 8016DANIEL DÓLERA LOSADALLICENCIA DE DIAABM05:55:2710601:02:3814303:02:3829.5704:05:1614901:50:1100:03:3600:02:02
65 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM06:05:3214801:11:2115403:14:3027.7604:25:5111801:39:4100:05:3200:03:30
66 7019EUGEN DOLHAINDEPENDENTABM06:25:4315701:20:2612202:54:0131.0304:14:2716002:11:1600:03:3600:02:21
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF04:50:541200:49:463102:30:2135.9203:20:076701:30:4700:01:3000:00:55
2 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF04:59:218400:59:475702:38:1934.1103:38:061501:21:1500:04:1400:00:56
3 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:00:233000:53:225202:37:1334.3503:30:355801:29:4800:01:1400:01:00
4 7029MARIA RODRIGUEZ PEÑARROCH2XTRIABF05:15:478801:00:138502:43:5732.9403:44:107701:31:3700:02:4500:01:24
5 3517CRISTINA SOLE MARCET3 TEAMABF05:47:0214601:11:0114703:06:1129.0004:17:125901:29:5000:04:3300:02:32
6 7012IMAI NESVARALLICENCIA DE DIAABF05:49:296300:58:0813502:59:3230.0803:57:4015301:51:4900:02:2100:01:32
7 5060ALBA GIRBAU MORENOONVELO MATARO CLUB CICLISABF06:01:219901:01:5815103:08:0928.7004:10:0715101:51:1400:04:5300:02:59
8 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:13:237600:59:2215703:24:4126.3804:24:0314501:49:2000:03:3300:02:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32