RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 21 4 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:49:125800:17:38501:12:5317.2901:30:311500:18:4100:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:55:032900:13:58801:16:1716.5201:30:154000:24:4800:00:0000:00:00
3 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM02:15:043300:14:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8007MARC QUERALT LLOPLLICENCIA DE DIAJNM02:45:135900:17:414202:01:1510.3902:18:564400:26:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:37:15300:10:59301:10:0917.9601:21:08100:16:0700:00:0000:00:00
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:231800:12:57201:07:3418.6501:20:31300:16:5200:00:0000:00:00
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:27500:11:121401:20:2715.6601:31:39700:17:4800:00:0000:00:00
4 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:30:596600:21:353601:43:5212.1302:05:274200:25:3200:00:0000:00:00
5 7009ELIAS ROLDAN BERENGUELLICENCIA DE DIASUB23M03:23:315500:17:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:40:13400:11:05401:11:2117.6601:22:26600:17:4700:00:0000:00:00
2 427SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:46:472200:13:17701:15:0516.7801:28:221200:18:2500:00:0000:00:00
3 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M01:49:39600:11:131101:18:5415.9701:30:072000:19:3200:00:0000:00:00
4 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:53:424400:15:351301:19:3015.8501:35:051400:18:3700:00:0000:00:00
5 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:54:571700:12:441601:22:1515.3201:34:592300:19:5800:00:0000:00:00
6 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:483600:14:312301:26:4914.5101:41:20500:17:2800:00:0000:00:00
7 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:59:323800:14:331901:24:3614.8901:39:092600:20:2300:00:0000:00:00
8 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:02:484200:15:142101:26:0714.6301:41:213000:21:2700:00:0000:00:00
9 8003RICARD FLORENSA PJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:09:153500:14:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 8005EDUARD TARREFEECV1M02:10:224800:16:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5559JORDI LLEVAT PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:13:426300:18:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:16:042400:13:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8001CLAUDIO NAVARRO CAMPOSLLICENCIA DE DIAV1M02:18:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8015JOSU LOTINA GAUBEKAGETXO TRIATLOI TALDEAV1M02:19:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7013ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:19:306400:18:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7017AMADEU PROS FRANQUETLLICENCIA DE DIAV1M02:28:285200:16:333801:46:1911.8502:02:524300:25:3600:00:0000:00:00
17 8006FIDEL FLORENSA PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M02:31:173000:13:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8010JORDI VERDU BARBELLICENCIA DE DIAV1M02:31:344600:15:513901:49:2511.5202:05:164500:26:1800:00:0000:00:00
19 7014SANTI TABOADA NORAYLLICENCIA DE DIAV1M02:32:114900:16:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7011JOAN PERIS GARRIDOLLICENCIA DE DIAV1M02:32:125300:16:344001:50:3711.3902:07:114100:25:0100:00:0000:00:00
21 3267JOSEP MANEL TAPIA ORTIZC.A. IGUALADAV1M02:37:321600:12:434101:52:0211.2502:04:455100:32:4700:00:0000:00:00
22 7015AITOR ARRIETA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1M02:44:196500:18:454402:05:2710.0402:24:122400:20:0700:00:0000:00:00
23 7018JOSEP AANTONI RIUSLLICENCIA DE DIAV1M02:44:306200:18:294302:04:0210.1602:22:313200:21:5900:00:0000:00:00
24 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:55:103100:14:034802:18:059.1202:32:083600:23:0200:00:0000:00:00
25 8012JORDI FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV1M03:08:407000:23:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:57:221300:12:171701:23:4715.0401:36:042900:21:1800:00:0000:00:00
2 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:03:101400:12:272701:28:1014.2901:40:373500:22:3300:00:0000:00:00
3 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:13:171500:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:37:322700:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 8013XAVIER FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV2M03:08:486900:22:594702:16:279.2302:39:265000:29:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZGRUP ESPORTIU ESTEVESUB23F02:06:266000:17:542201:26:4814.5201:44:423100:21:4400:00:0000:00:00
2 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:16:072500:13:343501:39:0612.7101:52:403900:23:2700:00:0000:00:00
3 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:21:471200:12:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:50:554300:15:154502:06:489.9402:22:034900:28:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:10:354100:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4243NÚRIA MORA BOADAC.E.T. DISTANCEV1F02:30:075400:17:023701:45:3811.9302:02:404600:27:2700:00:0000:00:00
3 8004IRENE RAMOSLLICENCIA DE DIAV1F03:19:446800:22:255102:29:018.4602:51:264700:28:1800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F03:07:315700:17:344902:21:328.9002:39:064800:28:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3289VICTOR MANUEL DEL CORRAL TRICBM-CALELLAABM01:35:591000:12:10101:07:1418.7401:19:24200:16:3500:00:0000:00:00
2 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:44:432300:13:23601:12:5917.2601:26:221100:18:2100:00:0000:00:00
3 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM01:46:36700:11:14901:17:0916.3301:28:231000:18:1300:00:0000:00:00
4 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:50:392000:13:141001:17:5416.1701:31:081900:19:3100:00:0000:00:00
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:55:21800:12:042001:24:4214.8801:36:461300:18:3500:00:0000:00:00
6 7010MARC ARESTE SEGURALLICENCIA DE DIAABM02:02:143400:14:262501:27:5514.3301:42:212200:19:5300:00:0000:00:00
7 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM02:02:341100:12:102901:31:3213.7701:43:421600:18:5200:00:0000:00:00
8 8014RUBEN ARRIBAS SALAZARSESTAO TRIATLOI TALDEAABM02:05:512600:13:413001:31:3413.7601:45:152700:20:3600:00:0000:00:00
9 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:454500:15:442801:30:0713.9801:45:512800:20:5400:00:0000:00:00
10 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM02:07:282100:13:143101:32:0713.6801:45:213400:22:0700:00:0000:00:00
11 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:08:443900:14:523401:34:3113.3301:49:231800:19:2100:00:0000:00:00
12 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:09:09900:12:093301:33:3713.4601:45:463700:23:2300:00:0000:00:00
13 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:13:474000:14:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7012JOSÉ MANUEL CAMACHO CABAÑLLICENCIA DE DIAABM02:15:256700:22:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 8008KIKO LÓPEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:17:375600:17:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3120CARLOS GARROTE CLAVERASC.E. MEDITERRANIABM02:37:045100:16:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:43:283700:14:334602:09:209.7402:23:532100:19:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:57:58100:10:492601:27:5914.3201:38:481700:19:1000:00:0000:00:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:06:402800:13:523201:32:2813.6301:46:202500:20:2000:00:0000:00:00
3 8011OLGA NAVARRO CAVALLEFEECABF03:02:503200:14:125002:25:148.6802:39:263800:23:2400:00:0000:00:00
4 8009NAUSICA CORNADÓ PASCUALLLICENCIA DE DIAABF03:12:296100:18:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32