RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 1500 38 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM02:24:19500:23:478801:14:0430.7801:37:518000:46:2800:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M02:09:102200:25:222001:04:3035.3501:29:521000:39:1800:00:0000:00:00
2 7093ADRIÀ DUARRI GUILÀLLICENCIA DE DIASUB23M02:11:236900:29:17701:02:1536.6301:31:321700:39:5100:00:0000:00:00
3 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:17:534400:27:081701:04:2035.4401:31:287800:46:2500:00:0000:00:00
4 8014ORIOL RODRÍGUEZ VALLS LLICENCIA DE DIASUB23M02:20:578600:30:565901:09:1032.9601:40:062600:40:5100:00:0000:00:00
5 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M02:24:577200:29:354501:07:3633.7301:37:118700:47:4600:00:0000:00:00
6 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:27:439100:31:357601:11:5131.7301:43:265600:44:1700:00:0000:00:00
7 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M02:30:006600:29:138601:13:4330.9301:42:568300:47:0400:00:0000:00:00
8 8001ALEIX VECIANA CABRELLICENCIA DE DIASUB23M02:36:227400:29:409001:15:1430.3101:44:5411600:51:2800:00:0000:00:00
9 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M02:37:5812300:34:519901:16:4529.7101:51:367700:46:2200:00:0000:00:00
10 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M02:38:439700:32:3410001:16:5529.6401:49:2910300:49:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M02:02:57300:22:45601:02:0736.7101:24:52300:38:0500:00:0000:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M02:03:501000:23:53401:01:0137.3701:24:54700:38:5600:00:0000:00:00
3 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M02:06:49900:23:531601:04:0835.5501:28:01600:38:4800:00:0000:00:00
4 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M02:07:541100:23:541501:04:0735.5601:28:011800:39:5300:00:0000:00:00
5 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M02:11:00600:23:493601:06:1234.4401:30:012900:40:5900:00:0000:00:00
6 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M02:11:511200:23:563501:06:0034.5501:29:563500:41:5500:00:0000:00:00
7 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:11:572000:25:223001:05:4434.6901:31:062700:40:5100:00:0000:00:00
8 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:091600:24:202801:05:3834.7401:29:585500:44:1100:00:0000:00:00
9 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M02:16:188300:30:314001:06:4334.1701:37:14800:39:0400:00:0000:00:00
10 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:16:513200:26:025601:08:5933.0501:35:013400:41:5000:00:0000:00:00
11 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M02:18:051900:25:213701:06:2434.3401:31:457600:46:2000:00:0000:00:00
12 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M02:18:085900:28:593101:05:4834.6501:34:474700:43:2100:00:0000:00:00
13 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:18:569000:31:274701:07:5333.5901:39:201400:39:3600:00:0000:00:00
14 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:21:044900:27:434401:07:1333.9201:34:567400:46:0800:00:0000:00:00
15 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M02:21:2010100:32:374101:07:0034.0301:39:373300:41:4300:00:0000:00:00
16 8015JESÚS SORROCHE GOMERALLICENCIA DE DIAV1M02:21:239400:31:403901:06:4034.2001:38:204600:43:0300:00:0000:00:00
17 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M02:21:599900:32:362401:04:5835.0901:37:345700:44:2500:00:0000:00:00
18 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:22:136400:29:095101:08:2633.3201:37:355900:44:3800:00:0000:00:00
19 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:22:275500:28:404901:08:1533.4101:36:556500:45:3200:00:0000:00:00
20 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:22:446500:29:127201:10:5432.1601:40:064200:42:3800:00:0000:00:00
21 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:23:134000:26:515301:08:3733.2301:35:288600:47:4500:00:0000:00:00
22 2510JAVIER BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:24:459200:31:375001:08:2233.3501:39:596100:44:4600:00:0000:00:00
23 2060CESAR LAZAROINDEPENDENTV1M02:25:548800:31:187801:12:0831.6101:43:263900:42:2800:00:0000:00:00
24 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M02:26:1812100:34:376901:10:2032.4201:44:573000:41:2100:00:0000:00:00
25 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:27:275200:28:056701:10:1332.4701:38:1810200:49:0900:00:0000:00:00
26 3127OSCAR SOAZ PLAZASINDEPENDENTV1M02:28:351700:25:138301:13:1031.1601:38:2310500:50:1200:00:0000:00:00
27 3548VÍCTOR PLANAS BASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:29:505700:28:538901:14:5330.4501:43:467200:46:0400:00:0000:00:00
28 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M02:31:094800:27:426501:10:0832.5101:37:5012100:53:1900:00:0000:00:00
29 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:31:337900:30:078401:13:2231.0801:43:299200:48:0400:00:0000:00:00
30 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M02:32:1010500:33:008001:12:4431.3501:45:447900:46:2600:00:0000:00:00
31 2804VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:33:4812800:36:298701:13:5330.8601:50:224800:43:2600:00:0000:00:00
32 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLOV1M02:37:2110000:32:369501:16:1929.8801:48:559400:48:2600:00:0000:00:00
33 3572TXEMA GONZALEZ RUBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:39:5311800:34:309701:16:3929.7501:51:099900:48:4400:00:0000:00:00
34 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M02:40:0312200:34:4511601:20:4328.2501:55:285800:44:3500:00:0000:00:00
35 8016XESCO PADRÓSLLICENCIA DE DIAV1M02:44:4813600:38:328201:13:0131.2301:51:3312000:53:1500:00:0000:00:00
36 1092JOSEP SALMORAL GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:48:0611300:34:1211401:20:2428.3601:54:3612300:53:3000:00:0000:00:00
37 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M02:51:5611400:34:1411801:21:2328.0201:55:3712800:56:1900:00:0000:00:00
38 3451SALVADOR PEÑALVER SEGOVICLUB TRIATLO SANT VICENÇV1M02:55:5413500:38:3112101:22:2527.6602:00:5612500:54:5800:00:0000:00:00
39 8011LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M03:01:4913700:38:3512801:24:4926.8802:03:2413200:58:2500:00:0000:00:00
40 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M03:04:0113400:38:3014001:35:5923.7502:14:2910400:49:3200:00:0000:00:00
41 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M03:21:2314500:42:5314401:39:5922.8002:22:5213300:58:3100:00:0000:00:00
42 7082PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:22:4312000:34:3514101:38:2023.1902:12:5514201:09:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:05:461500:24:161201:03:5635.6601:28:12200:37:3400:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M02:16:272600:25:336001:09:1232.9501:34:453200:41:4200:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:19:102800:25:382701:05:2934.8201:31:079100:48:0300:00:0000:00:00
4 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M02:20:055400:28:196301:09:2632.8401:37:453800:42:2000:00:0000:00:00
5 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M02:20:296100:29:023201:05:4834.6501:34:506700:45:3900:00:0000:00:00
6 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:25:473100:25:476101:09:1532.9201:35:0210800:50:4500:00:0000:00:00
7 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:28:527000:29:247101:10:5032.1901:40:149800:48:3800:00:0000:00:00
8 8003RAMON CAMPS QUESADALLICENCIA DE DIAV2M02:29:0110200:32:509601:16:3829.7501:49:281300:39:3300:00:0000:00:00
9 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:29:074300:27:066801:10:1332.4701:37:1911700:51:4800:00:0000:00:00
10 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M02:43:2810800:33:1810501:19:0528.8301:52:2311100:51:0500:00:0000:00:00
11 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV2M02:43:327800:30:0112301:23:0627.4401:53:0710700:50:2500:00:0000:00:00
12 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:46:055800:28:5711201:20:1728.4001:49:1412900:56:5100:00:0000:00:00
13 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:46:4512400:35:0111501:20:3028.3201:55:3111400:51:1400:00:0000:00:00
14 4602JORDI SANLLEEHI MANUBENSCLUB NATACIO MINORISAV2M02:51:3413200:37:4513201:26:4626.2802:04:318200:47:0300:00:0000:00:00
15 3845SERGEY MOSININDEPENDENTV2M03:06:4213100:37:3413001:25:5626.5302:03:3013901:03:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M02:30:383500:26:277301:11:1532.0001:37:4211900:52:5600:00:0000:00:00
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M02:38:133300:26:1710601:19:0628.8201:45:2311800:52:5000:00:0000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M03:10:5111600:34:1613601:31:2124.9602:05:3714001:05:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F02:41:288400:30:4513101:26:0526.4901:56:506000:44:3800:00:0000:00:00
2 7091ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F03:26:5813000:37:3114301:39:2422.9402:16:5514301:10:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSV1F02:23:183900:26:497001:10:3232.3301:37:217000:45:5700:00:0000:00:00
2 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F03:03:3114000:39:2813801:33:0624.4902:12:3410900:50:5700:00:0000:00:00
3 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F03:05:2311100:33:5513901:34:0624.2302:08:0113000:57:2200:00:0000:00:00
4 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F03:08:2511900:34:3113501:31:0825.0202:05:3913801:02:4600:00:0000:00:00
5 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F03:09:5014200:42:2414201:38:5623.0502:21:209500:48:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F03:18:3413900:39:2313301:28:2725.7802:07:5014401:10:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:57:4313300:38:0214501:56:4619.5302:34:4814501:22:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM02:01:28800:23:52100:58:2938.9901:22:21900:39:0700:00:0000:00:00
2 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM02:03:40400:23:471401:04:0135.6201:27:48100:35:5200:00:0000:00:00
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:04:46700:23:50201:00:5237.4601:24:422100:40:0400:00:0000:00:00
4 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAABM02:05:341300:24:02301:01:0037.3801:25:022500:40:3200:00:0000:00:00
5 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:113600:26:321001:03:1836.0201:29:50400:38:2100:00:0000:00:00
6 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:08:12200:22:432101:04:3235.3301:27:152800:40:5700:00:0000:00:00
7 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:08:202100:25:221901:04:2935.3601:29:51500:38:2900:00:0000:00:00
8 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:09:214200:27:04901:02:2936.4901:29:331600:39:4800:00:0000:00:00
9 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM02:09:272700:25:341801:04:2135.4301:29:551200:39:3200:00:0000:00:00
10 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:09:504500:27:19801:02:2036.5801:29:392200:40:1100:00:0000:00:00
11 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:09:51100:22:422301:04:5135.1601:27:333700:42:1800:00:0000:00:00
12 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:09:562500:25:322201:04:3935.2701:30:111500:39:4500:00:0000:00:00
13 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:11:453000:25:401301:03:5735.6501:29:373600:42:0800:00:0000:00:00
14 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSCLUB TRIATLO SANT VICENÇABM02:13:013400:26:182501:05:0735.0101:31:253100:41:3600:00:0000:00:00
15 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:13:494100:27:031101:03:5335.6901:30:564400:42:5300:00:0000:00:00
16 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:13:585600:28:483301:05:4834.6501:34:361100:39:2200:00:0000:00:00
17 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:14:536000:28:593401:06:0034.5501:34:591900:39:5400:00:0000:00:00
18 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM02:15:197300:29:38501:01:5536.8201:31:335100:43:4600:00:0000:00:00
19 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM02:16:512400:25:302901:05:3934.7301:31:096800:45:4200:00:0000:00:00
20 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:17:243700:26:454601:07:3733.7201:34:224500:43:0200:00:0000:00:00
21 8008JAUME AGUILERA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:18:155000:27:496601:10:1132.4901:38:002300:40:1500:00:0000:00:00
22 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDENTABM02:18:337100:29:332601:05:2534.8501:34:585000:43:3500:00:0000:00:00
23 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:18:331800:25:216201:09:1832.9001:34:395200:43:5400:00:0000:00:00
24 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM02:19:055100:28:014301:07:0434.0001:35:055300:44:0000:00:0000:00:00
25 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:19:538900:31:245201:08:2733.3101:39:512000:40:0200:00:0000:00:00
26 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:20:365300:28:083801:06:2934.2901:34:377100:45:5900:00:0000:00:00
27 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM02:20:396200:29:045501:08:5533.0801:37:594300:42:4000:00:0000:00:00
28 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM02:21:372300:25:255701:09:0133.0401:34:268400:47:1100:00:0000:00:00
29 7094JOSEP CANTOSLLICENCIA DE DIAABM02:22:506300:29:055401:08:4933.1301:37:546200:44:5600:00:0000:00:00
30 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM02:24:4610300:32:577401:11:1731.9901:44:142400:40:3200:00:0000:00:00
31 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM02:24:4610700:33:074801:08:0833.4601:41:154900:43:3100:00:0000:00:00
32 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:24:519600:32:314201:07:0134.0201:39:326400:45:1900:00:0000:00:00
33 7084POL ADAME HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:26:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM02:27:346800:29:149301:15:4430.1101:44:584100:42:3600:00:0000:00:00
35 7092ROBERTS JAUNZEMSLLICENCIA DE DIAABM02:27:547600:29:586401:10:0032.5701:39:588900:47:5600:00:0000:00:00
36 8010FRANCESC GIL APARICIOLLICENCIA DE DIAABM02:28:119500:32:277501:11:3731.8401:44:045400:44:0700:00:0000:00:00
37 3622RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUEC.A. IGUALADAABM02:28:2010400:32:575801:09:0433.0101:42:017500:46:1900:00:0000:00:00
38 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM02:29:339300:31:387701:12:0031.6701:43:386900:45:5500:00:0000:00:00
39 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM02:30:097500:29:478501:13:2731.0401:43:148100:46:5500:00:0000:00:00
40 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:30:528000:30:148101:12:4631.3301:43:008800:47:5200:00:0000:00:00
41 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:36:3912500:35:1010401:18:5328.9001:54:034000:42:3600:00:0000:00:00
42 3811GERARD ARGERICH SOLANELLEINDEPENDENTABM02:37:1911000:33:549401:15:5730.0201:49:518500:47:2800:00:0000:00:00
43 2805VICTOR CABALLERO CASTILLOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:37:3312700:35:559101:15:3030.2001:51:257300:46:0800:00:0000:00:00
44 8004VÍCTOR RAYO CARMONA LLICENCIA DE DIAABM02:38:331400:24:1410201:18:0229.2201:42:1612700:56:1700:00:0000:00:00
45 3024FRANCISCO JAVIER VEGA GUECLUB TRIATLO CORNELLAABM02:39:408100:30:229201:15:4030.1301:46:0212400:53:3800:00:0000:00:00
46 8012XAVIER CLEMENTLLICENCIA DE DIAABM02:40:378700:30:5910301:18:3629.0101:49:3511000:51:0200:00:0000:00:00
47 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM02:40:562900:25:4012601:24:0427.1201:49:4411300:51:1200:00:0000:00:00
48 8009DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:43:1311500:34:1411301:20:2428.3601:54:389700:48:3500:00:0000:00:00
49 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:44:3411200:34:0911001:20:1028.4401:54:1910600:50:1500:00:0000:00:00
50 7086FRANCISCO JAVIER CABRELLELLICENCIA DE DIAABM02:48:4814100:40:5010801:19:2428.7202:00:149600:48:3400:00:0000:00:00
51 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM02:50:2112600:35:2512501:23:4927.2001:59:1411200:51:0700:00:0000:00:00
52 8002RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:51:4510600:33:057901:12:1631.5501:45:2114101:06:2400:00:0000:00:00
53 7090ALEJANDRO SANTIAGO GARRIGLLICENCIA DE DIAABM02:52:5514400:42:3611901:21:2927.9802:04:0510000:48:5000:00:0000:00:00
54 8007VICTOR RIERA SITGESLLICENCIA DE DIAABM02:53:134600:27:2612401:23:4227.2401:51:0813701:02:0500:00:0000:00:00
55 8005ALFRED GARRIDO RIBAS LLICENCIA DE DIAABM02:55:3311700:34:1811101:20:1528.4101:54:3313501:01:0000:00:0000:00:00
56 8017ALBERT TEMPORAL DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:56:5313800:39:0412701:24:2127.0302:03:2512200:53:2800:00:0000:00:00
57 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:59:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7089MANUEL SERNA IGUALLLICENCIA DE DIAABM03:04:4114300:42:3012001:22:1327.7302:04:4313400:59:5800:00:0000:00:00
59 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB TRIATLO CORNELLAABM03:07:3910900:33:1913701:32:5524.5402:06:1413601:01:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:31:597700:29:589801:16:4429.7101:46:426300:45:1700:00:0000:00:00
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:476700:29:1310101:17:3329.4001:46:469000:48:0100:00:0000:00:00
3 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:38:448200:30:2410701:19:1628.7601:49:4010100:49:0400:00:0000:00:00
4 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:42:5312900:37:2810901:19:5228.5501:57:206600:45:3300:00:0000:00:00
5 7085GABRIELA PAMIAS TRIEDOLLICENCIA DE DIAABF02:43:278500:30:5011701:21:1128.0801:52:0111500:51:2600:00:0000:00:00
6 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:43:339800:32:3612201:22:3427.6101:55:109300:48:2300:00:0000:00:00
7 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:49:593800:26:4812901:25:3126.6601:52:1913100:57:4000:00:0000:00:00
8 7081IRIS VISIO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF02:52:084700:27:2813401:29:0625.5901:56:3412600:55:3400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32