RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 20 5 18 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:13:09600:00:012200:53:2922.4400:53:30800:19:3900:00:0000:00:00
2 4244ARNAU GÓMEZ RECASENSINDEPENDENTCDM01:26:571400:00:014401:05:1718.3801:05:182000:21:3900:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:132300:00:012300:53:3222.4200:53:33400:18:4000:00:0000:00:00
2 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:17:124600:00:012600:56:2821.2500:56:291300:20:4300:00:0000:00:00
3 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:17:424800:00:012900:57:3220.8600:57:331100:20:0900:00:0000:00:00
4 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:24:156600:18:18900:43:1627.7301:01:342800:22:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:25:147300:20:57800:42:5727.9401:03:541600:21:2000:00:0000:00:00
2 7032BRIAN ALCALÁ LUISLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:181900:00:015301:08:2117.5601:08:223900:23:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:10:015500:14:25100:36:3132.8600:50:56600:19:0500:00:0000:00:00
2 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:13:105600:14:26300:39:0930.6500:53:35700:19:3500:00:0000:00:00
3 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:17:152400:00:013000:58:1320.6100:58:14500:19:0100:00:0000:00:00
4 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:17:575700:14:34400:40:5129.3800:55:252700:22:3200:00:0000:00:00
5 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:17:584200:00:013100:58:1620.5900:58:17900:19:4100:00:0000:00:00
6 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDENTV1M01:24:473500:00:013701:03:0519.0201:03:062200:21:4100:00:0000:00:00
7 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:26:056700:18:311100:44:4926.7801:03:202900:22:4500:00:0000:00:00
8 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:28:083300:00:014301:05:1718.3801:05:183000:22:5000:00:0000:00:00
9 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:28:31100:00:014001:04:4218.5501:04:433700:23:4800:00:0000:00:00
10 3267JOSEP MANEL TAPIA ORTIZC.A. IGUALADAV1M01:29:543800:00:014601:05:3218.3101:05:334000:24:2100:00:0000:00:00
11 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:35:471700:00:016001:10:3017.0201:10:314700:25:1600:00:0000:00:00
12 8027DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:40:304000:00:016701:13:4616.2701:13:475900:26:4300:00:0000:00:00
13 7039RAMON ADELL I APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:05900:00:015401:09:4017.2201:09:417700:32:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M01:22:096100:16:19700:42:1428.4100:58:333500:23:3600:00:0000:00:00
2 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:25:454900:00:013601:01:5119.4001:01:523800:23:5300:00:0000:00:00
3 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:29:07300:00:013801:03:5818.7601:03:594600:25:0800:00:0000:00:00
4 3767JOAN FREGINALS FERRERCERDANYOLA CHV2M01:39:186900:19:401800:52:0723.0301:11:476400:27:3100:00:0000:00:00
5 7029VICENTE ILLERA SANTOSLLICENCIA DE DIAV2M01:40:247800:25:451400:50:0723.9401:15:524100:24:3200:00:0000:00:00
6 8036RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:59:224400:00:018001:28:0813.6201:28:097600:31:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:41:194100:00:016901:14:1016.1801:14:116100:27:0800:00:0000:00:00
2 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:46:262900:00:017701:20:2714.9201:20:285300:25:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:18:126400:16:23500:41:5628.6200:58:191000:19:5300:00:0000:00:00
2 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:19:585400:13:461000:43:4927.3900:57:352500:22:2300:00:0000:00:00
3 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:33:595900:16:151300:49:4824.1001:06:036800:27:5600:00:0000:00:00
4 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:43:576200:16:203300:59:0720.3001:15:277000:28:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8025MARIA RICART FONTLLICENCIA DE DIAJNF01:43:251200:00:017601:18:2315.3101:18:244300:25:0100:00:0000:00:00
2 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESJNF01:48:10500:00:017001:14:3816.0801:14:397900:33:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:28:46200:00:014201:05:1218.4001:05:133400:23:3300:00:0000:00:00
2 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:34:151100:00:016501:12:5716.4501:12:581400:21:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:33:323700:00:015701:10:2417.0501:10:253200:23:0700:00:0000:00:00
2 7036GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:36:412500:00:015501:10:0417.1301:10:055700:26:3600:00:0000:00:00
3 7030NURIA LOPEZ MATONSLLICENCIA DE DIAV1F01:44:007600:23:552100:53:2522.4601:17:205800:26:4000:00:0000:00:00
4 8042ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:45:317200:20:472400:54:3721.9701:15:247400:30:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7035NURIA HERNANDO BARTRALLICENCIA DE DIAV2F01:45:057100:19:593500:59:4520.0801:19:444800:25:2100:00:0000:00:00
2 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:46:595200:00:017301:17:1315.5401:17:147300:29:4500:00:0000:00:00
3 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F01:49:551000:00:017401:17:1515.5301:17:167800:32:3900:00:0000:00:00
4 8026MARTA FORN OSORIOLLICENCIA DE DIAV2F02:10:027700:24:274901:06:5417.9401:31:218000:38:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:13:535800:15:11200:38:2531.2400:53:361200:20:1700:00:0000:00:00
2 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:17:523400:00:013400:59:1620.2500:59:17300:18:3500:00:0000:00:00
3 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:451800:00:013200:58:2720.5300:58:281500:21:1700:00:0000:00:00
4 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM01:20:476300:16:21600:42:0528.5100:58:262400:22:2100:00:0000:00:00
5 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:23:526000:16:181200:45:1726.5001:01:352300:22:1700:00:0000:00:00
6 3937OUSSAMA CHOUATICLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:25:44400:00:015101:07:5417.6701:07:55200:17:4900:00:0000:00:00
7 8028VÍCTOR ANULA COSTOYALLICENCIA DE DIAABM01:25:562200:00:013901:04:2418.6301:04:251800:21:3100:00:0000:00:00
8 8037MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:26:422800:00:014101:05:0118.4601:05:022100:21:4000:00:0000:00:00
9 3782JOSEP SANCHEZ RUIZCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:28:163000:00:014801:05:4918.2301:05:502600:22:2600:00:0000:00:00
10 8032MARC CEBRIAN ARIZALLICENCIA DE DIAABM01:29:282000:00:014701:05:4818.2401:05:493600:23:3900:00:0000:00:00
11 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:323600:00:015001:07:3817.7401:07:393100:22:5300:00:0000:00:00
12 8029XAVIER ROCABERT PÉREZ-PORLLICENCIA DE DIAABM01:31:265300:00:015201:08:1317.5901:08:143300:23:1200:00:0000:00:00
13 8034MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:35:387000:19:431600:51:0723.4801:10:504200:24:4800:00:0000:00:00
14 8039JOAQUIM MARTI RECODERLLICENCIA DE DIAABM01:35:574700:00:015601:10:1317.0901:10:145100:25:4300:00:0000:00:00
15 7024GONZALO MANZANEDA TUDELALLICENCIA DE DIAABM01:36:186800:19:191500:50:4723.6301:10:065500:26:1200:00:0000:00:00
16 7025JORDI MAS RISPALLICENCIA DE DIAABM01:36:181600:00:016201:11:1416.8501:11:154400:25:0300:00:0000:00:00
17 8041MARC CALAFELL PLAZALLICENCIA DE DIAABM01:37:021500:00:017801:25:1514.0801:25:16100:11:4600:00:0000:00:00
18 2611ALFONSO MARTINEZ EZPELETACLUB NATACIO RUBIABM01:37:046500:18:112000:52:4722.7301:10:585400:26:0600:00:0000:00:00
19 8033ALEJANDRO PASCUAL MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:37:481300:00:016101:10:4916.9501:10:506000:26:5800:00:0000:00:00
20 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:38:552700:00:017501:17:2115.5101:17:221900:21:3300:00:0000:00:00
21 7027DANIEL DE LOS COBOS CASTELLICENCIA DE DIAABM01:39:193200:00:016601:13:0316.4301:13:045600:26:1500:00:0000:00:00
22 8035ALBERT VIDAL PASTORLLICENCIA DE DIAABM01:41:144500:00:016801:13:4716.2601:13:486300:27:2600:00:0000:00:00
23 7040EUGEN DOLHALLICENCIA DE DIAABM01:46:353100:00:017201:16:5815.5901:16:597200:29:3600:00:0000:00:00
24 8038CURRO POMARES VALDIVIALLICENCIA DE DIAABM01:47:128000:27:111900:52:2022.9301:19:316600:27:4100:00:0000:00:00
25 7038ALBERT RODRIGUEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAABM01:48:517900:26:302700:56:3821.1901:23:085200:25:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:18:595100:00:012800:57:3120.8600:57:321700:21:2700:00:0000:00:00
2 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:30:312100:00:014501:05:2618.3401:05:274500:25:0400:00:0000:00:00
3 2237MARTA MIRON MARTINEZC.N. MATAROABF01:37:012600:00:016301:11:3616.7601:11:375000:25:2400:00:0000:00:00
4 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:38:08700:00:015801:10:2517.0401:10:266700:27:4200:00:0000:00:00
5 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:38:084300:00:015901:10:2717.0301:10:286500:27:4000:00:0000:00:00
6 8040EUGÈNIA NAVARRO ER-RAJYLLICENCIA DE DIAABF01:39:447500:23:001700:51:2023.3801:14:204900:25:2400:00:0000:00:00
7 7033NADEZHDA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAABF01:40:39800:00:016401:12:3316.5401:12:346900:28:0500:00:0000:00:00
8 7023MAI LY MIFFRELLICENCIA DE DIAABF01:44:307400:21:262500:55:4921.5001:17:156200:27:1500:00:0000:00:00
9 7028JOANNA KAJCALLICENCIA DE DIAABF01:45:143900:00:017101:14:3916.0801:14:407500:30:3400:00:0000:00:00
10 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:54:335000:00:017901:25:1714.0701:25:187100:29:1500:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32