RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM02:02:231900:00:015001:26:5227.6301:26:53600:35:3000:00:0000:00:00
2 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM02:09:405400:26:58301:03:2137.8801:30:193300:39:2100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:02:09200:00:014801:26:3927.7001:26:40500:35:2900:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:06:345100:26:28701:03:4037.7001:30:08900:36:2600:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBM-CALELLASUB23M02:06:405500:27:17101:02:5038.2001:30:071000:36:3300:00:0000:00:00
4 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:08:256200:28:07601:03:2937.8101:31:361200:36:4900:00:0000:00:00
5 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBM-CALELLASUB23M02:11:553300:00:016501:35:1025.2201:35:111100:36:4400:00:0000:00:00
6 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M02:20:204600:00:016601:35:2425.1601:35:256400:44:5500:00:0000:00:00
7 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M02:21:08800:00:016901:37:4924.5401:37:505300:43:1800:00:0000:00:00
8 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:34:57900:00:017601:44:1023.0401:44:118300:50:4600:00:0000:00:00
9 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M02:44:369300:44:223801:17:4330.8802:02:054900:42:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M02:06:313600:00:015401:30:1526.5901:30:16800:36:1500:00:0000:00:00
2 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:163800:00:015901:31:2326.2601:31:243100:38:5200:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M02:10:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M02:12:173200:00:016301:33:2425.7001:33:253000:38:5200:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:16:442200:00:016401:34:2125.4401:34:224800:42:2200:00:0000:00:00
6 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M02:20:481500:00:017401:42:2723.4301:42:282600:38:2000:00:0000:00:00
7 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M02:43:078800:39:363701:16:2731.3901:56:037200:47:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M02:09:484000:00:016001:31:4226.1701:31:432200:38:0500:00:0000:00:00
2 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M02:10:524300:00:016201:33:1925.7201:33:201600:37:3200:00:0000:00:00
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M02:17:476700:30:001401:05:3036.6401:35:304600:42:1700:00:0000:00:00
4 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M02:25:036400:28:121801:06:2836.1101:34:408200:50:2300:00:0000:00:00
5 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M02:44:479400:47:353501:13:1832.7402:00:535700:43:5400:00:0000:00:00
6 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:46:577300:31:584401:21:4529.3601:53:438900:53:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF02:19:425900:27:392601:10:3933.9701:38:184100:41:2400:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF02:22:516100:27:412701:10:3933.9701:38:206100:44:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:21:332500:00:017101:38:1124.4401:38:125400:43:2100:00:0000:00:00
2 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:21:446000:27:402501:10:3234.0301:38:125600:43:3200:00:0000:00:00
3 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F02:23:587100:31:282901:11:4733.4301:43:153700:40:4300:00:0000:00:00
4 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTSUB23F02:25:29500:00:017701:44:3322.9601:44:344000:40:5500:00:0000:00:00
5 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F02:27:261200:00:017501:44:0123.0701:44:025500:43:2400:00:0000:00:00
6 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F02:35:592100:00:018001:48:5822.0301:48:597100:47:0000:00:0000:00:00
7 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:40:363700:00:018301:50:3821.6901:50:398100:49:5700:00:0000:00:00
8 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F02:48:531800:00:018701:55:4520.7301:55:468800:53:0700:00:0000:00:00
9 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F02:56:168900:39:444301:20:2629.8402:00:109300:56:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:30:387600:32:213001:11:5933.3401:44:206800:46:1800:00:0000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:35:378700:37:372801:11:3633.5201:49:136900:46:2400:00:0000:00:00
3 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:44:289200:42:553301:12:5332.9301:55:487500:48:4000:00:0000:00:00
4 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLÓ ATLESV1F02:52:478000:34:414201:19:5030.0601:54:319500:58:1600:00:0000:00:00
5 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAV1F03:09:403100:00:019402:14:4017.8202:14:419100:54:5900:00:0000:00:00
6 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:20:431100:00:019502:22:4316.8202:22:449400:57:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F02:49:072300:00:018901:59:5320.0201:59:547800:49:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM02:01:283000:00:014901:26:5127.6301:26:52100:34:3600:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:02:274900:23:111101:03:5537.5501:27:06400:35:2100:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:05:385000:23:162101:07:0635.7701:30:22300:35:1600:00:0000:00:00
4 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM02:05:512900:00:015201:27:3427.4101:27:352500:38:1600:00:0000:00:00
5 2632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEFLOR DE TRIATLÓABM02:07:205700:27:34901:03:4737.6301:31:21700:35:5900:00:0000:00:00
6 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM02:07:425200:26:301001:03:4937.6101:30:191500:37:2300:00:0000:00:00
7 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:08:013900:00:015101:27:0527.5601:27:063900:40:5500:00:0000:00:00
8 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:08:112600:00:015701:30:2426.5501:30:251800:37:4600:00:0000:00:00
9 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM02:08:152700:00:015501:30:1626.5901:30:171900:37:5800:00:0000:00:00
10 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:08:381700:00:015601:30:2326.5501:30:242300:38:1400:00:0000:00:00
11 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:09:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM02:09:196300:28:08201:03:1037.9901:31:182000:38:0100:00:0000:00:00
13 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:275800:27:38801:03:4637.6401:31:242100:38:0300:00:0000:00:00
14 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:10:001300:00:015301:30:1426.6001:30:153500:39:4500:00:0000:00:00
15 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM02:10:02100:00:015801:30:4026.4701:30:413200:39:2100:00:0000:00:00
16 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM02:10:421600:00:016101:32:5825.8201:32:591700:37:4300:00:0000:00:00
17 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:12:117000:31:28501:03:2837.8201:34:561400:37:1500:00:0000:00:00
18 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:176500:29:011601:06:0136.3501:35:022400:38:1500:00:0000:00:00
19 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:14:127400:31:59401:03:2337.8601:35:222800:38:5000:00:0000:00:00
20 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:14:234100:00:016701:35:3125.1301:35:322900:38:5100:00:0000:00:00
21 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSC.E. RAYOTEAMABM02:14:465600:27:221901:06:5835.8401:34:203600:40:2600:00:0000:00:00
22 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:094800:00:017201:38:5724.2501:38:581300:37:1100:00:0000:00:00
23 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:16:197700:32:521301:04:5436.9801:37:462700:38:3300:00:0000:00:00
24 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:496800:30:481201:04:2637.2501:35:144300:41:3500:00:0000:00:00
25 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM02:17:476600:29:462201:07:1435.7001:37:003800:40:4700:00:0000:00:00
26 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:17:52300:00:016801:35:3225.1201:35:334700:42:1900:00:0000:00:00
27 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:19:227200:31:501501:05:5836.3801:37:484200:41:3400:00:0000:00:00
28 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM02:19:352000:00:017301:40:0024.0001:40:013400:39:3400:00:0000:00:00
29 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:20:06700:00:017001:37:5524.5101:37:564500:42:1000:00:0000:00:00
30 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:23:197800:33:002001:07:0135.8101:40:015200:43:1800:00:0000:00:00
31 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM02:25:465300:26:324701:24:0628.5401:50:38200:35:0800:00:0000:00:00
32 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM02:27:258400:36:191701:06:1636.2201:42:356300:44:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:26:117900:34:292301:09:5434.3301:44:234400:41:4800:00:0000:00:00
2 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:28:507500:32:173101:12:0333.3101:44:206000:44:3000:00:0000:00:00
3 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF02:30:038200:35:252401:10:1234.1901:45:375900:44:2600:00:0000:00:00
4 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF02:31:411000:00:017801:45:0822.8301:45:097000:46:3200:00:0000:00:00
5 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF02:32:296900:30:533201:12:2833.1201:43:217700:49:0800:00:0000:00:00
6 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:33:123500:00:017901:48:5322.0401:48:545800:44:1800:00:0000:00:00
7 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF02:34:148300:36:043401:12:5732.9001:49:016500:45:1300:00:0000:00:00
8 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF02:35:194500:00:018101:49:1421.9701:49:156700:46:0400:00:0000:00:00
9 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:36:328100:35:213601:13:4332.5601:49:047300:47:2800:00:0000:00:00
10 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:40:502400:00:018201:49:4721.8601:49:488500:51:0200:00:0000:00:00
11 1863BARBARA RUBIO FORCADAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:41:184700:00:018401:52:1021.4001:52:117600:49:0700:00:0000:00:00
12 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:42:559000:40:204101:19:1830.2601:59:385100:43:1700:00:0000:00:00
13 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF02:43:033400:00:019002:00:0020.0002:00:015000:43:0200:00:0000:00:00
14 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:44:234200:00:018601:54:3520.9501:54:368000:49:4700:00:0000:00:00
15 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉ TRIDIRABF02:44:469100:41:124001:18:5730.4002:00:096200:44:3700:00:0000:00:00
16 3731MARIA BOIX FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF02:46:41600:00:018501:54:2520.9801:54:268700:52:1500:00:0000:00:00
17 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF02:48:308600:37:334501:22:2829.1002:00:017400:48:2900:00:0000:00:00
18 6266LUCÍA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF02:50:34400:00:018801:58:5620.1801:58:578600:51:3700:00:0000:00:00
19 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:53:199500:49:013901:18:5630.4102:07:576600:45:2200:00:0000:00:00
20 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:55:428500:36:584601:23:3528.7102:00:339200:55:0900:00:0000:00:00
21 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF02:59:021400:00:019102:08:0118.7502:08:028400:51:0000:00:0000:00:00
22 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF03:00:284400:00:019202:10:4418.3602:10:457900:49:4300:00:0000:00:00
23 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF03:05:242800:00:019302:11:2018.2702:11:219000:54:0300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32