RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 1900 72 20 23 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M03:48:58500:26:591202:09:0633.4602:36:05301:12:5300:02:1500:00:00
2 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M03:53:353300:30:321402:09:2133.4002:39:53501:13:4200:01:3600:00:00
3 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:10:43900:27:342402:13:5332.2702:41:278701:29:1600:01:2000:00:00
4 8024IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M05:25:2220200:42:4721702:55:1224.6603:37:5919801:47:2300:03:3300:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:54:27800:27:091102:08:5533.5102:36:041701:18:2300:01:2200:00:00
2 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:57:17100:24:53602:07:1633.9402:32:094901:25:0800:02:0200:00:00
3 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M03:59:10600:27:031302:09:1833.4102:36:213301:22:4900:01:4300:00:00
4 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:09:126500:32:332602:14:2032.1602:46:533201:22:1900:01:4400:00:00
5 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M04:09:174500:31:034402:19:0531.0602:50:081801:19:0900:02:5700:00:00
6 2167JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:09:535500:31:402302:13:5232.2702:45:324301:24:2100:02:0200:00:00
7 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:11:495800:32:133702:18:0131.3002:50:142901:21:3500:02:0900:00:00
8 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:12:07700:27:074202:18:4931.1202:45:565801:26:1100:01:2900:00:00
9 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M04:13:364600:31:033802:18:0231.3002:49:054601:24:3100:01:5600:00:00
10 4810ISRAEL MARFIL FLORESG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:13:427300:33:043502:17:4131.3802:50:453601:22:5700:02:1900:00:00
11 1227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROC.E. RAYOTEAMV1M04:14:198500:33:343202:16:3031.6502:50:044201:24:1500:01:4500:00:00
12 3364MIGUEL BARRERO DURÁNINDEPENDENTV1M04:16:297800:33:123402:17:3831.3902:50:505501:25:3900:02:2400:00:00
13 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M04:16:324800:31:064002:18:1531.2502:49:216401:27:1100:02:1600:00:00
14 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M04:20:071200:27:594902:20:2030.7802:48:1910401:31:4800:02:1600:00:00
15 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:21:575200:31:345602:22:0030.4202:53:348201:28:2300:02:3400:00:00
16 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:22:264100:30:573602:17:4631.3602:48:4312001:33:4300:02:2000:00:00
17 3873HARTMANN ESTRUCH GAYC.E. PICORNELLV1M04:23:039000:34:037102:24:3729.8702:58:404501:24:2300:03:0100:00:00
18 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:23:2613000:36:3911302:30:1528.7503:06:541001:16:3200:02:5300:00:00
19 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:23:423600:30:437502:25:4529.6402:56:286601:27:1400:01:5900:00:00
20 2060CESAR LAZAROINDEPENDENTV1M04:23:588200:33:247302:25:0529.7802:58:295201:25:2900:02:3700:00:00
21 3359TONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M04:24:2010200:34:557202:25:0229.7902:59:574401:24:2300:02:4100:00:00
22 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:25:0212300:36:079502:28:1529.1403:04:222601:20:4000:03:1100:00:00
23 2431XAVIER MICHAVILA ASENSIOC.E. PICORNELLV1M04:25:3811600:35:326302:23:0330.2002:58:356301:27:0300:03:0900:00:00
24 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M04:27:543400:30:386102:22:4130.2802:53:1912501:34:3500:02:0600:00:00
25 3197JOAQUIN LAVADO TRASMONTESBR OPEN TEAMV1M04:28:068400:33:274802:20:0630.8402:53:3312401:34:3300:01:4900:00:00
26 573AGUSTI TORRES DIOSCLUB TRI5UV1M04:29:136600:32:3610002:28:4029.0603:01:167201:27:5700:02:1400:00:00
27 8045RAMÓN ULLDEMOLINS SANTISLLICENCIA DE DIAV1M04:29:519300:34:367602:26:0029.5903:00:368601:29:1500:02:1100:00:00
28 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:32:034000:30:559602:28:1729.1302:59:1211401:32:5100:01:3900:00:00
29 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M04:32:3016700:38:535502:21:5930.4303:00:5210101:31:3800:02:3200:00:00
30 8051FRANCESC BARRERA FONTRODOLLICENCIA DE DIAV1M04:33:5016000:38:3211902:31:3428.5003:10:064001:23:4400:02:4900:00:00
31 8047TONI FERNÁNDEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M04:34:1217900:39:3514602:34:5227.8903:14:272201:19:4500:03:0100:00:00
32 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV1M04:34:467500:33:097802:26:0429.5802:59:1313601:35:3300:03:3100:00:00
33 8048DANIEL SUÁREZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M04:35:3817600:39:266002:22:3830.2903:02:0411701:33:3400:02:3300:00:00
34 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M04:36:5413200:37:008302:27:1329.3403:04:1311301:32:4100:03:3200:00:00
35 3843FRANCESC POVEDA UBACHCERDANYOLA CHV1M04:37:1714200:37:148102:26:2629.5003:03:4011801:33:3700:03:4200:00:00
36 1721OSCAR TOMAS TORRESTRI+9 EL MASNOUV1M04:37:3812200:36:0013602:33:2728.1503:09:277701:28:1100:02:4700:00:00
37 8016JORDI CABALL REIGLLICENCIA DE DIAV1M04:38:0412600:36:2511702:31:2528.5303:07:509501:30:1400:04:2800:00:00
38 8036ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M04:38:069800:34:457702:26:0229.5803:00:4714901:37:1900:03:2600:00:00
39 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:38:165100:31:336702:23:3230.1002:55:0518201:43:1100:02:1900:00:00
40 8058CARLOS BALAGUE JORDANINDEPENDENTV1M04:38:2516100:38:3813902:33:3428.1303:12:125901:26:1300:02:3400:00:00
41 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:39:018100:33:178802:27:4429.2403:01:0115401:38:0000:02:4200:00:00
42 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDENTV1M04:40:2311900:35:3611102:30:0328.7903:05:3912701:34:4400:02:1400:00:00
43 3836BORJA MARCOS RODRIGUEZC.E. RAYOTEAMV1M04:40:316400:32:3113402:33:0428.2203:05:3513001:34:5600:03:2300:00:00
44 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:41:3519300:41:276902:23:5830.0103:05:2514101:36:1000:02:5000:00:00
45 2392DAVID GARCÍA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:43:2112100:35:4212002:31:3428.5003:07:1614001:36:0500:02:5200:00:00
46 3551ABRAHAM LOPEZ ODENACLUB TRIATLO CORNELLAV1M04:43:429200:34:3414702:35:1327.8303:09:4712101:33:5500:02:2500:00:00
47 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M04:44:505300:31:3613702:33:2828.1503:05:0416401:39:4600:02:0100:00:00
48 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M04:45:537700:33:1110702:29:3628.8803:02:4718101:43:0600:02:3300:00:00
49 1315FIDEL LEON PEREZCLUB TRIATLO BLANESV1M04:48:3316400:38:4710402:29:0228.9903:07:4916901:40:4400:02:5200:00:00
50 2058JORDI FREIXAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESV1M04:49:5613700:37:1014102:33:5128.0803:11:0116101:38:5500:02:2500:00:00
51 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:50:129700:34:4415602:38:3627.2403:13:2014301:36:5200:02:3400:00:00
52 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M04:50:347600:33:1015802:39:0427.1603:12:1415801:38:2000:03:0200:00:00
53 8031MARCO ANTONIO ESTRADA DIALLICENCIA DE DIAV1M04:51:4015500:38:0718402:44:2326.2803:22:308501:29:1000:03:0800:00:00
54 4137PACO GARRIDO SALIDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:54:1613800:37:1012802:32:2528.3403:09:3519101:44:4100:03:5300:00:00
55 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M04:55:3917200:39:1013502:33:0928.2103:12:1918401:43:2000:02:4300:00:00
56 7016JOSÉ IGNACIO BAGÜESTE BLALLICENCIA DE DIAV1M04:56:1319800:42:0415202:37:0827.4903:19:1214401:37:0100:02:5400:00:00
57 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:56:4714700:37:5115102:36:4327.5703:14:3417301:42:1300:02:4100:00:00
58 8029CARLOS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M04:57:2319400:41:2716802:40:2726.9203:21:5413501:35:2900:03:2900:00:00
59 8035DAVID GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1M04:58:1020300:42:488002:26:0829.5603:08:5620201:49:1400:02:3600:00:00
60 7002JORDI PRADELLS GEREZLLICENCIA DE DIAV1M04:59:1118800:40:2917302:41:3326.7403:22:0214801:37:0900:03:3300:00:00
61 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M04:59:1411000:35:1517602:42:0626.6503:17:2117101:41:5300:03:1800:00:00
62 8025IBAN QUEROL VELILLALLICENCIA DE DIAV1M05:00:2514900:37:5620102:48:1025.6903:26:0612201:34:1900:02:4800:00:00
63 7012CARLOS SERRANO VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M05:01:5820500:43:3617002:40:3726.9003:24:1315101:37:4500:02:5000:00:00
64 8043JOSE ANTONIO GARCIA GORDILLICENCIA DE DIAV1M05:02:0721200:44:1617702:42:1326.6303:26:2913701:35:3800:04:4400:00:00
65 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M05:03:016700:32:3716502:40:0027.0003:12:3720501:50:2400:02:0800:00:00
66 8040MARÇAL PEDRALS MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M05:04:4915800:38:2017902:42:5526.5203:21:1518601:43:3400:03:5000:00:00
67 3620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRAINDEPENDENTV1M05:07:1317800:39:3419702:47:4725.7503:27:2116601:39:5200:03:2400:00:00
68 4861SERGI MADIROLAS GARCIAINDEPENDENTV1M05:07:1313900:37:1114402:34:3827.9403:11:4921501:55:2400:02:5600:00:00
69 8015LUIS DAUNIS MENDAÑALLICENCIA DE DIAV1M05:09:4012500:36:1315302:37:2527.4403:13:3821801:56:0200:03:0800:00:00
70 7018OSCAR ARTAL BELENGUERLLICENCIA DE DIAV1M05:10:0116600:38:5217402:41:4726.7003:20:3920401:49:2200:00:0000:00:00
71 470ADRIAN PEREZ CANTEROTRIATLO L´HOSPITALETV1M05:11:0612400:36:1220502:49:1325.5303:25:2519201:45:4100:03:4600:00:00
72 7007ALBERTO HURTADO POVEDALLICENCIA DE DIAV1M05:11:3415700:38:1520802:50:0525.4003:28:2018301:43:1400:00:0000:00:00
73 864MANEL SÁNCHEZ-LOZANOINDEPENDENTV1M05:12:1110900:35:1018902:45:4626.0603:20:5620901:51:1500:05:2700:00:00
74 8019FLORENCI ARIAS CONCHELLOLLICENCIA DE DIAV1M05:12:1818200:39:4119302:46:2725.9503:26:0819401:46:1000:03:2600:00:00
75 3781ARTUR VALBUENA RODRIGUEZINDEPENDENTV1M05:15:0017300:39:2219502:46:4625.9003:26:0820001:48:5200:03:0600:00:00
76 4474SVEN KEIMERINDEPENDENTV1M05:16:2114300:37:3720002:48:0825.6903:25:4520601:50:3600:02:5900:00:00
77 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M05:20:348700:33:5013302:33:0328.2303:06:5322802:13:4100:02:5500:00:00
78 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M05:22:2216500:38:4918702:44:5426.2003:23:4321901:58:3900:02:4600:00:00
79 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M05:23:5922700:48:2621002:51:0725.2503:39:3319001:44:2600:04:3600:00:00
80 8042JUAN LUIS CHAVEZ LOBATOLLICENCIA DE DIAV1M05:24:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M05:25:1217100:39:0621802:55:2224.6303:34:2820701:50:4400:03:4900:00:00
82 8008FRANCISCO LUQUE ANGUITALLICENCIA DE DIAV1M05:26:3621900:45:5322503:01:3523.7903:47:2816201:39:0800:03:5600:00:00
83 8005ROBERTO MORGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M05:27:5922600:47:4522102:57:3124.3403:45:1617801:42:4300:03:2300:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M03:47:352300:28:24302:05:5334.3202:34:17401:13:1800:01:2400:00:00
2 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M04:03:332200:28:221502:09:4733.2902:38:095101:25:2400:01:2700:00:00
3 1376ANGEL BUSQUETS PORTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:24:087000:32:586802:23:3930.0702:56:376701:27:3100:01:5700:00:00
4 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M04:24:5219500:41:304702:20:0530.8403:01:353701:23:1700:05:2000:00:00
5 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:30:148300:33:269202:27:5729.2003:01:238401:28:5100:01:5100:00:00
6 3829JOSEP PLANAS VICENTEINDEPENDENTV2M04:33:524900:31:097402:25:3529.6702:56:4414701:37:0800:03:2400:00:00
7 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M04:34:4813400:37:058202:26:3029.4903:03:359801:31:1300:02:3100:00:00
8 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M04:35:0211200:35:199402:28:1529.1403:03:3410001:31:2800:04:4200:00:00
9 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M04:36:0911500:35:289702:28:1929.1303:03:4710801:32:2200:02:2900:00:00
10 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:36:2610100:34:539102:27:5429.2103:02:4711901:33:3900:03:1400:00:00
11 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M04:41:0619200:41:1112402:32:1828.3703:13:296801:27:3700:03:1700:00:00
12 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M04:44:278800:33:5413802:33:3028.1403:07:2414501:37:0300:02:1200:00:00
13 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M04:49:415400:31:3914802:35:3427.7703:07:1317501:42:2800:01:4400:00:00
14 8006MIGUEL ANGEL RIOS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M04:59:1020800:43:4416602:40:0926.9703:23:5313301:35:1700:04:5400:00:00
15 8028JOAQUIM ROSELLO LLABRESLLICENCIA DE DIAV2M05:01:5514000:37:1418602:44:4126.2303:21:5516701:40:0000:03:1200:00:00
16 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M05:02:292100:28:2218102:43:0126.5003:11:2320801:51:0600:02:0800:00:00
17 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M05:04:2013500:37:0814302:34:0828.0303:11:1621301:53:0400:03:1100:00:00
18 3460FRANCESC GAROFANO MONTORTEAM CALELLA TRIATHLONV2M05:04:3922300:47:0116002:39:2127.1103:26:2215701:38:1700:04:1300:00:00
19 7017LLUIS SEBBAK GIMENOLLICENCIA DE DIAV2M05:09:0615200:38:0319602:47:4125.7603:25:4418501:43:2200:03:0100:00:00
20 8027JORDI NARCISO PEDROLLICENCIA DE DIAV2M05:11:0021100:44:1417802:42:2526.6003:26:3918901:44:2100:04:3300:00:00
21 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M05:12:304300:31:0119102:46:0426.0103:17:0521601:55:2500:01:2500:00:00
22 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:15:0717700:39:2821902:56:5124.4303:36:1916001:38:4800:03:2200:00:00
23 8023JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M05:15:3222800:53:3216702:40:1426.9603:33:4617001:41:4600:05:0700:00:00
24 8041PEDRO HINAREJOS GOMEZLLICENCIA DE DIAV2M05:15:5121600:44:2517502:42:0526.6503:26:3020301:49:2100:03:0800:00:00
25 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:20:1618300:40:0320902:51:0125.2603:31:0420101:49:1200:02:5100:00:00
26 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:31:4217000:39:0519802:48:0325.7103:27:0822402:04:3400:03:1900:00:00
27 3198ANTONIO BERMUDO MORASBR OPEN TEAMV2M05:42:4722100:46:5121602:55:0424.6803:41:5522202:00:5200:04:1300:00:00
28 8012AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M05:46:5622400:47:3622303:00:0823.9803:47:4422001:59:1200:03:1400:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M05:28:473900:30:5321302:51:4825.1503:22:4122502:06:0600:03:3900:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M05:36:0818000:39:3822603:03:5823.4803:43:3621201:52:3200:03:4100:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7013IMMA COLLELL VERDAGUERLLICENCIA DE DIAV1F05:11:3719600:41:5021202:51:4225.1603:33:3215501:38:0500:03:3600:00:00
2 758MERCÈ BADIA MORACLUB TRIATLO PROSANV1F05:47:1120100:42:4622703:04:2423.4303:47:1022102:00:0100:02:5900:00:00
3 13JUDITH LLUENT VALLETTRIATLO JOVENT 79V1F05:50:2815400:38:0520602:49:1425.5303:27:1922902:23:0900:02:3000:00:00
4 3505NOEMI APARICIO CABANILLASCLUB TRIATLO SABADELLV1F06:09:4221000:44:0522903:13:3122.3203:57:3622702:12:0600:02:3900:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6296MONTSE CORONA SANTMARTITRIATLO JOVENT 79V2F05:37:4722500:47:3719402:46:2825.9503:34:0522302:03:4200:03:2000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM03:45:331700:28:10102:05:2534.4502:33:35201:11:5800:01:4700:00:00
2 3513ALIAKSEI TRAKHIMCHYKTRIATLO JOVENT 79ABM03:50:483200:30:08202:05:5134.3302:35:59601:14:4900:01:2200:00:00
3 7011XAVI QUERAL FORCADELLLLICENCIA DE DIAABM03:52:2010500:34:581002:08:4133.5702:43:39101:08:4100:02:1700:00:00
4 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:54:03400:26:57702:07:4133.8302:34:382001:19:2500:01:2900:00:00
5 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM03:54:151300:28:00502:06:2334.1802:34:232301:19:5200:01:2200:00:00
6 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM03:55:141000:27:38802:08:1233.7002:35:501901:19:2400:01:3100:00:00
7 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM03:56:521400:28:012002:12:1032.6902:40:111101:16:4100:01:3700:00:00
8 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM03:57:511600:28:051702:11:4332.8002:39:481501:18:0300:01:1600:00:00
9 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM03:58:493800:30:47402:06:2034.2002:37:073001:21:4200:01:4800:00:00
10 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM03:59:276800:32:471602:10:4933.0202:43:36901:15:5100:01:5000:00:00
11 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM03:59:451100:27:432802:14:5432.0202:42:371201:17:0800:01:3500:00:00
12 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:572700:28:293102:16:1931.6902:44:48701:15:0900:01:2700:00:00
13 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM04:01:002900:28:322502:14:0932.2002:42:411601:18:1900:01:4100:00:00
14 3597JORDAN BELEFFICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:01:195000:31:111902:12:0632.7002:43:171301:18:0200:01:3400:00:00
15 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:01:311900:28:18902:08:1633.6802:36:344801:24:5700:01:4900:00:00
16 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:04:042500:28:282102:12:1632.6602:40:443801:23:2000:01:4100:00:00
17 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM04:04:132800:28:302702:14:2732.1302:42:572801:21:1600:01:1100:00:00
18 328MIQUEL SOLÉFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:06:203100:29:361802:11:5532.7502:41:314701:24:4900:01:4400:00:00
19 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:07:032400:28:262202:13:2932.3602:41:555001:25:0800:01:2000:00:00
20 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM04:09:127900:33:123302:16:3331.6402:49:452101:19:2700:01:4300:00:00
21 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM04:09:24200:26:522902:14:5432.0202:41:466901:27:3800:01:1700:00:00
22 8050ERIC TERUEL CASAJUANALLICENCIA DE DIAABM04:10:405600:31:514102:18:2031.2302:50:112401:20:2900:02:1200:00:00
23 2950JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:11:4915600:38:153002:15:3231.8702:53:471401:18:0200:02:2200:00:00
24 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM04:12:561800:28:154502:19:0731.0502:47:225301:25:3400:02:0100:00:00
25 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:14:4710000:34:523902:18:1231.2602:53:043101:21:4300:02:2800:00:00
26 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM04:15:431500:28:045402:21:2330.5602:49:276001:26:1600:01:3800:00:00
27 8053DANIEL GARCIA MORATALLAC.T. A CORRE-CUITAABM04:17:0712000:35:365102:20:5330.6602:56:292501:20:3800:02:0800:00:00
28 8049PERE CALDÚ DÍEZ LLICENCIA DE DIAABM04:17:296300:32:275702:22:0630.4002:54:333401:22:5600:01:5700:00:00
29 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:17:584400:31:035202:20:5930.6402:52:025601:25:5600:02:1000:00:00
30 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:18:164700:31:065002:20:2730.7602:51:336201:26:4300:02:1100:00:00
31 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM04:18:332000:28:196602:23:3230.1002:51:516101:26:4200:02:2300:00:00
32 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM04:21:594200:31:006202:22:5230.2402:53:527401:28:0700:02:0600:00:00
33 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM04:22:2710600:34:594302:18:5931.0802:53:588301:28:2900:01:5600:00:00
34 7003ABEL TRIOLA I PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM04:22:4416300:38:4110202:28:5329.0203:07:34801:15:1000:02:3800:00:00
35 8039XAVI COMALLICENCIA DE DIAABM04:23:1311800:35:354602:19:3030.9702:55:057501:28:0800:02:4100:00:00
36 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:24:185900:32:145902:22:1730.3602:54:319201:29:4700:01:5100:00:00
37 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:24:507400:33:067902:26:0529.5702:59:115401:25:3900:02:4300:00:00
38 1878JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM04:25:5512900:36:339802:28:3029.0903:05:032701:20:5200:02:4000:00:00
39 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:26:083700:30:468402:27:2229.3102:58:087301:28:0000:02:0000:00:00
40 8034ALFONS NAVARRO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM04:26:3010400:34:578702:27:3629.2703:02:334101:23:5700:02:1700:00:00
41 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM04:28:062600:28:2812702:32:2528.3403:00:536501:27:1300:02:3400:00:00
42 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:28:4310300:34:5611202:30:1428.7603:05:103901:23:3300:02:4700:00:00
43 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM04:28:533500:30:429902:28:3329.0802:59:159101:29:3800:02:3800:00:00
44 8030ADRIÁN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM04:29:459500:34:4012302:32:0928.3903:06:493501:22:5600:02:3700:00:00
45 1150FERRAN BONELL TORRES CLUB TRIATLO CORNELLAABM04:30:025700:32:0112102:31:5428.4403:03:555701:26:0700:01:4900:00:00
46 7015AUGUSTO CILENTOLLICENCIA DE DIAABM04:31:0510800:35:066502:23:2530.1202:58:3111101:32:3400:01:3600:00:00
47 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:31:326000:32:178902:27:4829.2303:00:059901:31:2700:02:3500:00:00
48 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:32:29300:26:5510302:28:5829.0002:55:5314201:36:3600:02:1600:00:00
49 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM04:32:328000:33:156402:23:1930.1402:56:3413901:35:5800:02:2000:00:00
50 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM04:32:388600:33:3411402:30:4728.6503:04:217901:28:1700:02:2100:00:00
51 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM04:33:009900:34:4910802:29:4828.8403:04:378101:28:2300:02:0500:00:00
52 8055DIMAS GALLEGO BARREIROC.T. A CORRE-CUITAABM04:34:1714600:37:4510102:28:4529.0403:06:307101:27:4700:02:1700:00:00
53 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:34:5311400:35:285302:21:1430.5902:56:4215601:38:1100:01:2100:00:00
54 8017ALEJANDRO MARTÍNLLICENCIA DE DIAABM04:36:0812800:36:2711802:31:2628.5303:07:537801:28:1500:04:3000:00:00
55 3922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM04:36:296100:32:227002:24:2329.9202:56:4516301:39:4400:01:5200:00:00
56 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM04:36:3214100:37:145802:22:1230.3802:59:2614601:37:0600:02:1500:00:00
57 8044DANIEL DOMINGUEZ RUBIO LLICENCIA DE DIAABM04:38:0214800:37:5511502:30:5028.6403:08:458801:29:1700:03:0500:00:00
58 7019GERARD GIMENEZ SAN ANDRELLICENCIA DE DIAABM04:38:3712700:36:2613002:32:4228.2903:09:088901:29:2900:03:0200:00:00
59 1354PABLO HUERTA CLIMENTTGCBINNABM04:39:307200:33:0215002:36:2827.6103:09:309301:30:0000:03:3300:00:00
60 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM04:39:4417400:39:239302:28:0329.1803:07:2610701:32:1800:03:2600:00:00
61 7008JOSEP Mª SANCHEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM04:40:3118700:40:2411002:29:5728.8103:10:219401:30:1000:03:1100:00:00
62 3830VÍCTOR RÍOS PALOMARESSOCIETAT ATLETICA CORBERAABM04:40:3711100:35:1910902:29:5328.8203:05:1213401:35:2500:02:4600:00:00
63 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM04:40:4010700:35:029002:27:4929.2303:02:5115201:37:4900:02:0900:00:00
64 5255CHRISTIAN REINA MUÑOZINDEPENDENTABM04:41:136900:32:5712502:32:2128.3603:05:1813801:35:5500:02:4700:00:00
65 202JOSEP RUBIO PALAUINDEPENDENTABM04:41:1314400:37:3914902:35:5427.7103:13:337001:27:4000:04:3200:00:00
66 5783JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM04:41:4016900:38:5812602:32:2428.3503:11:229601:30:1800:02:5500:00:00
67 2405CARLOS ESPAÑA GADEATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:42:3511300:35:2314002:33:5028.0803:09:1311601:33:2200:02:3300:00:00
68 7006ROGER TOBAL QUESADALLICENCIA DE DIAABM04:46:1119900:42:1710502:29:2228.9203:11:3912301:34:3200:03:1200:00:00
69 8018DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM04:46:1416200:38:3813102:32:4228.2903:11:2012901:34:5400:02:5000:00:00
70 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM04:46:316200:32:2611602:31:1528.5603:03:4117901:42:5000:02:3100:00:00
71 1133MARC ESTEVE I GARCIAINDEPENDENTABM04:47:1313600:37:1012902:32:3528.3103:09:4515001:37:2800:01:2000:00:00
72 7005ALBERT MASIP GUASCHLLICENCIA DE DIAABM04:48:1018500:40:108502:27:2229.3103:07:3216801:40:3800:03:1100:00:00
73 3766JOSEP TORRENT VALLSTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:49:209400:34:3816302:39:4327.0503:14:2113201:34:5900:02:2700:00:00
74 8056RAÚL MARTÍNEZ MONSALVEC.T. A CORRE-CUITAABM04:49:349600:34:4218302:44:1726.3003:18:599701:30:3500:02:4500:00:00
75 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994ABM04:49:449100:34:048602:27:2329.3103:01:2719901:48:1700:02:1100:00:00
76 3848MARC JUNYENT LAVADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:50:1220600:43:3914502:34:4927.9003:18:2810201:31:4400:03:0600:00:00
77 8014ALVARO TORNERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM04:51:3020700:43:4316102:39:2527.1003:23:088001:28:2200:03:5900:00:00
78 8009ÈRIC BADRENA CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM04:51:5118600:40:1815702:39:0227.1603:19:2011001:32:3100:04:4200:00:00
79 3786JONATHAN OBADIA GILFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:51:587100:33:0213202:32:5028.2703:05:5219301:46:0600:03:1200:00:00
80 8026FRANCESC OLIVARES BAILENLLICENCIA DE DIAABM04:54:5818900:40:4817202:41:2926.7503:22:1711201:32:4100:02:3600:00:00
81 5882CARLOS MORALES FERNANDEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:57:2417500:39:2316202:39:2627.1003:18:4915901:38:3500:03:3300:00:00
82 8038MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM04:59:0822200:46:5115502:37:4027.4003:24:3112601:34:3700:02:5300:00:00
83 8032JAUME GONZALEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAABM05:00:4820400:43:0719002:45:5526.0403:29:0210301:31:4600:04:5100:00:00
84 7009SERGI NICOLAS BENEDICOLLICENCIA DE DIAABM05:04:5921500:44:2520202:48:2125.6603:32:4610501:32:1300:02:0700:00:00
85 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM05:05:1211700:35:3518002:42:5726.5103:18:3219601:46:4000:01:3700:00:00
86 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM05:06:208900:34:0120702:49:5125.4303:23:5217401:42:2800:03:2300:00:00
87 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM05:06:3918100:39:4022202:58:5024.1603:38:307601:28:0900:04:3400:00:00
88 3357BERTRAN GUASCH PARERAU.C. SANT CUGATABM05:07:1519700:41:5415902:39:0927.1403:21:0319501:46:1200:03:0500:00:00
89 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM05:07:2016800:38:5718502:44:2826.2703:23:2518701:43:5500:03:4400:00:00
90 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:07:5313300:37:0115402:37:3127.4303:14:3221401:53:2100:01:5200:00:00
91 7004JOEL BAGES SANABRALLICENCIA DE DIAABM05:10:5418400:40:0919902:48:0525.7003:28:1417701:42:4000:04:3500:00:00
92 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM05:16:3722900:53:4616402:39:5627.0103:33:4218001:42:5500:03:0100:00:00
93 8011OSCAR VENTOSA VICENTELLICENCIA DE DIAABM05:22:4622000:46:2921402:52:0125.1103:38:3018801:44:1600:04:1900:00:00
94 3257MARC CALDINO MARTINEZC.E. NO TE PARESABM05:45:0814500:37:4222803:11:5122.5203:49:3321701:55:3500:03:4900:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF04:31:013000:29:1010602:29:2728.9102:58:3710901:32:2400:01:3600:00:00
2 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF04:41:2515000:37:5714202:33:5728.0603:11:549001:29:3100:02:2100:00:00
3 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF04:49:3220000:42:4212202:32:0628.4003:14:4812801:34:4400:01:3700:00:00
4 8054LAILA LAKKIS CASESC.T. A CORRE-CUITAABF04:50:5115100:38:0016902:40:3426.9003:18:3410601:32:1700:01:4400:00:00
5 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF04:55:3413100:36:4818802:45:4626.0603:22:3411501:33:0000:02:5000:00:00
6 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF04:57:1115300:38:0517102:41:1526.7903:19:2015301:37:5100:02:2900:00:00
7 7014LAURA BALETA FARRERASLLICENCIA DE DIAABF05:07:4921300:44:2118202:43:3826.4003:27:5916501:39:5000:02:4200:00:00
8 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF05:11:5215900:38:2419202:46:1725.9803:24:4119701:47:1100:02:4700:00:00
9 8057NURIA CARO CABELLOC.T. A CORRE-CUITAABF05:14:4419000:40:5221102:51:4225.1603:32:3417201:42:1000:02:1700:00:00
10 8021FRANCISCA PONS BENEJAMLLICENCIA DE DIAABF05:14:5321800:45:4621502:54:1024.8003:39:5613101:34:5700:02:0800:00:00
11 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF05:16:5121700:45:1620402:49:0125.5603:34:1717601:42:3400:02:5000:00:00
12 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF05:21:0919100:40:5420302:48:5025.5903:29:4421001:51:2500:02:2900:00:00
13 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF05:32:4220900:43:4722002:56:5324.4203:40:4021101:52:0200:02:5200:00:00
14 846IZASKUN VALDUVIECO RUIZITRIATLETES SOLIDARISABF05:52:1821400:44:2422403:00:5523.8803:45:1922602:06:5900:04:1100:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32