RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
191 178 177 1 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2528MARC PUJADAS BUJALDÓNGAVA TRIATLOCDM00:58:232300:19:192000:30:4139.1100:50:002300:08:2300:00:0000:00:00
2 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM01:01:032700:19:357200:32:5436.4700:52:293000:08:3400:00:0000:00:00
3 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:449100:22:129900:34:3934.6300:56:519700:09:5300:00:0000:00:00
4 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:08:278300:21:5611800:36:0133.3200:57:5711900:10:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM00:58:132200:19:012700:30:5938.7300:50:001700:08:1300:00:0000:00:00
2 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM00:58:531500:18:344200:31:2938.1200:50:033900:08:5000:00:0000:00:00
3 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:06:4510300:22:498900:34:0135.2800:56:5010000:09:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:53:33400:17:27100:28:3841.9100:46:05200:07:2800:00:0000:00:00
2 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:56:01600:17:501400:30:2439.4700:48:141100:07:4700:00:0000:00:00
3 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:56:071400:18:33800:29:4040.4500:48:131400:07:5400:00:0000:00:00
4 7110UNAI BENGOETXEA IBARGARALLICENCIA DE DIASUB23M01:03:174700:20:287900:33:2935.8400:53:576700:09:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNCHEZINDEPENDENTV1M00:56:21300:17:173700:31:1638.3800:48:331200:07:4800:00:0000:00:00
2 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:56:321600:18:35700:29:3440.5900:48:092400:08:2300:00:0000:00:00
3 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M00:58:152100:19:003100:31:0438.6300:50:041600:08:1100:00:0000:00:00
4 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M00:58:201900:18:573300:31:0838.5400:50:052000:08:1500:00:0000:00:00
5 8032ENRIC ALVAREZLLICENCIA DE DIAV1M00:58:572600:19:302300:30:5238.8800:50:223200:08:3500:00:0000:00:00
6 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M00:59:313000:19:472500:30:5838.7500:50:453700:08:4600:00:0000:00:00
7 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:59:443700:20:021800:30:3739.1900:50:395400:09:0500:00:0000:00:00
8 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M00:59:502900:19:472800:31:0038.7100:50:475200:09:0300:00:0000:00:00
9 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:00:505800:20:542400:30:5838.7500:51:524900:08:5800:00:0000:00:00
10 8040RICARDO GÓMEZ HERREROTRIATLON VILLALBILLAV1M01:01:325500:20:445000:31:5037.7000:52:344800:08:5800:00:0000:00:00
11 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:374300:20:196600:32:2337.0600:52:424300:08:5500:00:0000:00:00
12 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:01:596900:21:153200:31:0738.5600:52:228700:09:3700:00:0000:00:00
13 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:02:153600:20:008500:33:5035.4700:53:502600:08:2500:00:0000:00:00
14 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:02:30000:00:00000:00:000.0000:52:2710600:10:0300:00:0000:00:00
15 8039BRAULIO SANZ PALACIOSLLICENCIA DE DIAV1M01:02:404100:20:168400:33:4635.5400:54:023300:08:3800:00:0000:00:00
16 8016CARLOS SOBRINO JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M01:03:083300:19:529300:34:1035.1200:54:025600:09:0600:00:0000:00:00
17 8044DAVID ELVIRA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:03:088400:21:585900:32:0637.3800:54:045300:09:0400:00:0000:00:00
18 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M01:03:177700:21:456000:32:0637.3800:53:517400:09:2600:00:0000:00:00
19 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:04:2610100:22:354600:31:3937.9100:54:1411200:10:1200:00:0000:00:00
20 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:04:375100:20:379600:34:3134.7700:55:087600:09:2900:00:0000:00:00
21 2467FELIPE NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:4414000:24:4011100:35:3033.8001:00:10100:04:3400:00:0000:00:00
22 8048JAVI MARTÍNEZ PADILLALLICENCIA DE DIAV1M01:04:466200:21:0110100:34:4834.4800:55:494600:08:5700:00:0000:00:00
23 7108JUAN JOSÉ MARTÍNEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:05:334600:20:2512100:36:1133.1600:56:364500:08:5700:00:0000:00:00
24 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:06:4212500:23:457800:33:2335.9500:57:088000:09:3400:00:0000:00:00
25 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:06:5310700:23:029000:34:0235.2600:57:049400:09:4900:00:0000:00:00
26 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:2811700:23:327300:32:5936.3800:56:3113400:10:5700:00:0000:00:00
27 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLTRANSTRIATLONV1M01:07:3612700:23:496800:32:3236.8900:56:2114500:11:1500:00:0000:00:00
28 8036JORDI BONICH SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:2212000:23:3910300:34:5134.4300:58:309600:09:5200:00:0000:00:00
29 8018IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAV1M01:08:2511000:23:248800:33:5735.3500:57:2113900:11:0400:00:0000:00:00
30 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:4213400:24:1511200:35:3133.7900:59:4613300:10:5600:00:0000:00:00
31 3274ABELARDO RODERO MEDINAITRIATLETES SOLIDARISV1M01:10:4412100:23:3912900:36:4132.7101:00:2011500:10:2400:00:0000:00:00
32 8029ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5714100:24:4210600:35:0734.1700:59:4914100:11:0800:00:0000:00:00
33 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:2912900:23:5413100:36:5232.5501:00:4613100:10:4300:00:0000:00:00
34 8007CARLOS MASIP DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0011300:23:268000:33:3035.8200:56:5617400:15:0400:00:0000:00:00
35 7102JONATHAN GIRALDEZ SANCHEZOCTAVUS TRIATLONV1M01:12:3915100:25:4311000:35:2833.8301:01:1114800:11:2800:00:0000:00:00
36 8046CARLES SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:13:3711100:23:2614800:38:5830.8001:02:2414400:11:1300:00:0000:00:00
37 1681JAVIER LOSADA CARBALLOPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:0414400:25:0214200:38:2231.2801:03:2412800:10:4000:00:0000:00:00
38 8034JOSE VICTORIA GALDEANOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1016100:27:0111600:35:5633.4001:02:5716200:12:1300:00:0000:00:00
39 856LUIS CARRIÓN ESCUDEROITRIATLETES SOLIDARISV1M01:35:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:00:555200:20:403000:31:0138.6900:51:416000:09:1400:00:0000:00:00
2 8030 RICARDO MORENO RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:02:383500:19:599100:34:0435.2300:54:033100:08:3500:00:0000:00:00
3 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:04:529500:22:205400:31:5837.5400:54:1812300:10:3400:00:0000:00:00
4 8021PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M01:05:1910900:23:174100:31:2738.1600:54:4412400:10:3500:00:0000:00:00
5 8026JAVIER CAMPOS CANASLLICENCIA DE DIAV2M01:05:218200:21:558700:33:5435.4000:55:497800:09:3200:00:0000:00:00
6 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M01:07:3712600:23:486700:32:3236.8900:56:2014600:11:1700:00:0000:00:00
7 3269JUAN RAMÓN ÁLAMOS RAMOSITRIATLETES SOLIDARISV2M01:08:0110600:22:5910400:34:5734.3300:57:5610800:10:0500:00:0000:00:00
8 478PEDRO JUAREZ BENAVENTEC.E. RAYOTEAMV2M01:08:4211500:23:298200:33:4035.6400:57:0915100:11:3300:00:0000:00:00
9 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:09:1611800:23:3210800:35:1833.9900:58:5011700:10:2600:00:0000:00:00
10 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:11:0212200:23:4113400:37:0732.3301:00:4811300:10:1400:00:0000:00:00
11 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:11:4113900:24:3512800:36:3832.7601:01:1311800:10:2800:00:0000:00:00
12 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:14:0714200:24:4613000:36:4432.6701:01:3016900:12:3700:00:0000:00:00
13 3476ESTEVE GRANADA I SALESCLUB TRITRAININGV2M01:14:4014500:25:0414700:38:5030.9001:03:5413200:10:4600:00:0000:00:00
14 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:15:1215700:26:2412500:36:2732.9201:02:5116400:12:2100:00:0000:00:00
15 7105JASON BALLLLICENCIA DE DIAV2M01:16:5715900:26:4214900:39:0730.6801:05:4914000:11:0800:00:0000:00:00
16 7106NICOLA BALLLLICENCIA DE DIAV2M01:18:1816000:26:4315400:39:5230.1001:06:3515400:11:4300:00:0000:00:00
17 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:18:2715300:25:5715600:40:1229.8501:06:0916300:12:1800:00:0000:00:00
18 1289JUAN SALVADOR VILLAR LARACLUB TRITRAININGV2M01:22:0016800:28:3615900:40:5829.2901:09:3416600:12:2600:00:0000:00:00
19 8047FRANCISCO OBISPO VALLECILLLICENCIA DE DIAV2M01:24:0816500:27:4616500:44:3626.9101:12:2215500:11:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:04:017100:21:337400:33:0236.3300:54:357500:09:2600:00:0000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:10:0413000:23:5511300:35:3433.7400:59:2912700:10:3500:00:0000:00:00
3 2519JORGE JURADO VIRGILIOGAVA TRIATLOV3M01:17:1413800:24:3216100:41:2329.0001:05:5514700:11:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:02:095300:20:415700:32:0337.4400:52:447100:09:2500:00:0000:00:00
2 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:17:3516700:28:1912300:36:2033.0301:04:3917000:12:5600:00:0000:00:00
3 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:24:1615200:25:4816600:45:0726.6001:10:5517100:13:2100:00:0000:00:00
4 1446MARIA SIERRA LOSADAC.E. RAYOTEAMCDF01:35:1316900:31:2216900:49:1724.3501:20:3917300:14:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:03:157200:21:345800:32:0537.4000:53:398600:09:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:09:179300:22:1413200:36:5832.4600:59:1210900:10:0500:00:0000:00:00
2 8038YOLANDA MANZANERA FACERÍALLICENCIA DE DIAV1F01:14:2214600:25:0714600:38:4930.9101:03:5611600:10:2600:00:0000:00:00
3 3263MARI CARMEN CAPARROS ROMAITRIATLETES SOLIDARISV1F01:15:2413600:24:1615800:40:3729.5401:04:5312100:10:3100:00:0000:00:00
4 8025MARISOL SOLER PERRUSQUIALLICENCIA DE DIAV1F01:19:1016400:27:3315000:39:3030.3801:07:0315900:12:0700:00:0000:00:00
5 3332VERÓNICA OLLÉ SESÉTRANSTRIATLONV1F01:20:0614700:25:1716200:42:3628.1701:07:5316100:12:1300:00:0000:00:00
6 1802ESTER GONZALEZ MELEROCLUB TRIATLO SANT FELIUV1F01:21:4916200:27:1116400:42:5927.9201:10:1015200:11:3900:00:0000:00:00
7 3256GISELLE SANTORO SOCALICLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:26:1616600:28:1816700:45:2626.4101:13:4416800:12:3200:00:0000:00:00
8 6046MAYTE LOSADA PEREZITRIATLETES SOLIDARISV1F01:35:1317000:31:2317000:49:1824.3401:20:4117200:14:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:06:3811200:23:267600:33:1836.0400:56:449900:09:5400:00:0000:00:00
2 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:11:5212800:23:5113700:37:1932.1601:01:1013000:10:4200:00:0000:00:00
3 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:17:0915600:26:1715100:39:3930.2601:05:5614300:11:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:53:45500:17:28200:28:4241.8100:46:10300:07:3500:00:0000:00:00
2 8049JOAQUIN CATALAN NUÑEZC.E.A. BÉTERAABM00:53:53200:17:14300:28:5341.5500:46:071000:07:4600:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:54:54100:17:081100:30:0339.9300:47:11800:07:4300:00:0000:00:00
4 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:55:04800:17:53500:29:1940.9300:47:121300:07:5200:00:0000:00:00
5 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:55:09900:17:55400:29:0341.3100:46:581500:08:1100:00:0000:00:00
6 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:55:461700:18:37600:29:3240.6300:48:09500:07:3700:00:0000:00:00
7 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM00:55:56700:17:521500:30:2839.3900:48:20400:07:3600:00:0000:00:00
8 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM00:55:581100:18:181000:29:5840.0400:48:16700:07:4200:00:0000:00:00
9 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:061000:18:161200:30:0539.8900:48:21900:07:4500:00:0000:00:00
10 4832JAVIER CANO MORALESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:56:251200:18:30900:29:4140.4300:48:111900:08:1400:00:0000:00:00
11 7101MARCOS LAMASLLICENCIA DE DIAABM00:56:41000:00:00000:00:000.0000:47:345700:09:0700:00:0000:00:00
12 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM00:58:412500:19:272900:31:0038.7100:50:271800:08:1400:00:0000:00:00
13 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:58:451300:18:314800:31:4237.8500:50:132900:08:3200:00:0000:00:00
14 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:58:492400:19:251700:30:3239.3000:49:574100:08:5200:00:0000:00:00
15 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLAINDEPENDENTABM00:58:57000:00:00000:00:000.0000:50:352200:08:2200:00:0000:00:00
16 8041MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM00:59:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM00:59:231800:18:524700:31:4037.8900:50:324000:08:5100:00:0000:00:00
18 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:00:063800:20:044500:31:3837.9300:51:422500:08:2400:00:0000:00:00
19 8027RAFAEL DIAZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:00:073400:19:584900:31:5037.7000:51:482100:08:1900:00:0000:00:00
20 8002RAUL COCA GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:00:164500:20:213600:31:1438.4200:51:353500:08:4100:00:0000:00:00
21 3264XAVIER BARRERO SOJOINDEPENDENTABM01:00:202000:18:588300:33:4335.5900:52:41600:07:3900:00:0000:00:00
22 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:00:224400:20:203400:31:0938.5200:51:294200:08:5300:00:0000:00:00
23 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:00:226700:21:111300:30:1539.6700:51:264400:08:5600:00:0000:00:00
24 3259CARLOS PERALES REYPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:252800:19:455500:31:5837.5400:51:433600:08:4200:00:0000:00:00
25 8019MARCOS JUÁREZ MANSILLALLICENCIA DE DIAABM01:00:253200:19:515100:31:5437.6200:51:453400:08:4000:00:0000:00:00
26 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM01:00:444900:20:333500:31:0938.5200:51:425000:09:0200:00:0000:00:00
27 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:00:454800:20:322600:30:5938.7300:51:316100:09:1400:00:0000:00:00
28 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:00:463100:19:486200:32:0837.3400:51:563800:08:5000:00:0000:00:00
29 8035ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:00:535400:20:422100:30:4639.0000:51:287000:09:2500:00:0000:00:00
30 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM01:01:025600:20:502200:30:4738.9800:51:377200:09:2500:00:0000:00:00
31 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:01:126600:21:101600:30:2839.3900:51:388300:09:3400:00:0000:00:00
32 7109AITOR NIETO TORRENTLLICENCIA DE DIAABM01:01:143900:20:086900:32:3936.7500:52:472800:08:2700:00:0000:00:00
33 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:196500:21:061900:30:3939.1500:51:458100:09:3400:00:0000:00:00
34 8010DANIEL MANJON MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:01:28000:00:00000:00:000.0000:51:538400:09:3500:00:0000:00:00
35 8037MIKI PEREZ NOGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:01:416300:21:023900:31:2238.2600:52:246300:09:1700:00:0000:00:00
36 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM01:01:456000:20:564400:31:3637.9700:52:325900:09:1300:00:0000:00:00
37 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM01:01:546100:20:584300:31:3038.1000:52:287300:09:2600:00:0000:00:00
38 7113IGNACIO MARTÍN FAGÚNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:177300:21:366400:32:1537.2100:53:512700:08:2600:00:0000:00:00
39 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM01:02:217000:21:243800:31:2138.2800:52:458500:09:3600:00:0000:00:00
40 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM01:02:496800:21:136500:32:2237.0800:53:356200:09:1400:00:0000:00:00
41 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM01:02:526400:21:047000:32:5136.5300:53:554700:08:5700:00:0000:00:00
42 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:02:578600:22:004000:31:2338.2400:53:238200:09:3400:00:0000:00:00
43 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:03:017600:21:435300:31:5537.6000:53:386800:09:2300:00:0000:00:00
44 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:04:128900:22:055600:32:0337.4400:54:0810700:10:0400:00:0000:00:00
45 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:04:319700:22:266100:32:0737.3600:54:3310200:09:5800:00:0000:00:00
46 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:04:335900:20:559700:34:3334.7300:55:285500:09:0500:00:0000:00:00
47 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:3410000:22:336300:32:1237.2700:54:459300:09:4900:00:0000:00:00
48 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM01:04:545000:20:3410500:35:0334.2400:55:376400:09:1700:00:0000:00:00
49 2521JUAN JOSÉ PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOABM01:05:007800:21:488600:33:5335.4200:55:416500:09:1900:00:0000:00:00
50 7104IVAN GONZALEZ PELLICERLLICENCIA DE DIAABM01:05:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:05:579800:22:287500:33:1736.0500:55:4511100:10:1200:00:0000:00:00
52 2494RADHOUEN KOCHBATI SAHLIGAVA TRIATLOABM01:05:588700:22:017700:33:2235.9600:55:2312600:10:3500:00:0000:00:00
53 8014ELEAZAR PRIETOLLICENCIA DE DIAABM01:06:008100:21:549800:34:3434.7200:56:287900:09:3200:00:0000:00:00
54 3257MARC CALDINO MARTINEZC.E. NO TE PARESABM01:06:314000:20:1512700:36:3232.8500:56:478900:09:4400:00:0000:00:00
55 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:06:345700:20:5212400:36:2233.0000:57:146600:09:2000:00:0000:00:00
56 5566JOSE CARLOS REGUEIRAINDEPENDENTABM01:06:4610400:22:547100:32:5336.4900:55:4713600:10:5900:00:0000:00:00
57 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:2210200:22:459200:34:0735.1700:56:5212000:10:3000:00:0000:00:00
58 8028IVAN JIMENEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:259400:22:149500:34:3034.7800:56:4412900:10:4100:00:0000:00:00
59 8020BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIAABM01:07:319600:22:2510900:35:2633.8700:57:518800:09:4000:00:0000:00:00
60 8013ALBERT VILASPASA REALLLICENCIA DE DIAABM01:07:3910500:22:598100:33:3035.8200:56:2914200:11:1000:00:0000:00:00
61 5865DANIEL PAVON LÓPEZTRANSTRIATLONABM01:08:149000:22:1111700:36:0133.3200:58:1210500:10:0200:00:0000:00:00
62 8043RAUL GOMEZ PRIETOLLICENCIA DE DIAABM01:08:229200:22:1312200:36:1333.1300:58:2610100:09:5600:00:0000:00:00
63 8003OSCAR GUTIERREZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:3010800:23:0411500:35:3933.6600:58:439100:09:4700:00:0000:00:00
64 8022EDUARDO GALAN SÁNCHEZ LLICENCIA DE DIAABM01:08:3013100:23:559400:34:2334.9000:58:1811000:10:1200:00:0000:00:00
65 8015CARLOS MORRONDO LLICENCIA DE DIAABM01:09:107900:21:5013900:37:3231.9700:59:229200:09:4800:00:0000:00:00
66 3124IÑAKI ERAZO MARTÍNEZC.E. MEDITERRANIABM01:09:104200:20:1715300:39:5130.1101:00:085100:09:0200:00:0000:00:00
67 8001OSCAR NIETO RUIZ LLICENCIA DE DIAABM01:09:308800:22:0213800:37:2632.0600:59:2810400:10:0200:00:0000:00:00
68 8012JOAQUIN GALLEGO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:1313500:24:1511400:35:3733.6900:59:5211400:10:2100:00:0000:00:00
69 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM01:10:5711600:23:3012600:36:2832.9100:59:5813800:10:5900:00:0000:00:00
70 8017JAVIER MARTIN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:019900:22:3114300:38:3931.0501:01:109500:09:5100:00:0000:00:00
71 8031JOAN RUIZ MURESLLICENCIA DE DIAABM01:11:0711900:23:3613300:36:5932.4501:00:3512200:10:3200:00:0000:00:00
72 7103MARCEL FOLCH SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:1712400:23:4412000:36:0233.3000:59:4615000:11:3100:00:0000:00:00
73 8008DAVID PEREZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAABM01:11:2514900:25:3610200:34:5034.4501:00:2613500:10:5900:00:0000:00:00
74 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:13:3115500:26:1710700:35:1334.0701:01:3015800:12:0100:00:0000:00:00
75 2226JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:14:4915000:25:4013500:37:1032.2901:02:5015700:11:5900:00:0000:00:00
76 8045FRANCESC ALCONCHER RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:16:0214800:25:2614400:38:4330.9901:04:0915600:11:5300:00:0000:00:00
77 3261ALBERT COSTA SOLEC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:16:2012300:23:4316300:42:4428.0801:06:279800:09:5300:00:0000:00:00
78 8023EMILIO MARILL SANTANALLICENCIA DE DIAABM01:16:3314300:24:5815500:39:5430.0801:04:5215300:11:4100:00:0000:00:00
79 8006ALBERTO FERNANDEZ GAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:16:5013700:24:1816000:41:0129.2601:05:1914900:11:3100:00:0000:00:00
80 1059ENRIQUE CASAS GALLEGOSINDEPENDENTABM01:16:5815800:26:2814100:38:1931.3201:04:4716000:12:1100:00:0000:00:00
81 7107FERNANDO MELLADO HORTALLICENCIA DE DIAABM01:16:5816300:27:2313600:37:1432.2301:04:3716500:12:2100:00:0000:00:00
82 8011DAVID QUIROS VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM01:18:2615400:26:1215200:39:4730.1601:05:5916700:12:2700:00:0000:00:00
83 8005SERGIO FERNANDEZ GAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:20:5813300:24:1316800:45:4626.2201:09:5913700:10:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8024SABINA ORTEGA COSCULLUELALLICENCIA DE DIAABF01:03:097500:21:435200:31:5537.6000:53:387700:09:3100:00:0000:00:00
2 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:05:317400:21:3910000:34:4134.6000:56:205800:09:1100:00:0000:00:00
3 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:07:268500:21:5911900:36:0233.3000:58:016900:09:2500:00:0000:00:00
4 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:10:5911400:23:2814000:37:4531.7901:01:139000:09:4600:00:0000:00:00
5 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF01:12:218000:21:5115700:40:3029.6301:02:2110300:10:0000:00:0000:00:00
6 2918MARTA CUARTERO GUERRERO INDEPENDENTABF01:13:1813200:23:5914500:38:4430.9801:02:4312500:10:3500:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32