RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 216 4 0 5 20 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:19100:17:51500:29:4540.3400:47:36600:08:4300:00:2300:00:29
2 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:522600:18:452400:30:0939.8000:48:545200:09:5800:00:2800:00:31
3 2124IÑAKI MORET MARTINEZASS ESPORTIVA ROCKETSCDM00:59:325500:20:001100:29:5540.1100:49:552200:09:3700:00:2700:00:32
4 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:01:457000:20:445100:31:2438.2200:52:082400:09:3700:00:2900:00:31
5 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:513300:19:005200:31:2838.1400:50:2813400:11:2300:00:3200:00:54
6 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:04:288300:21:227600:32:5336.4900:54:157200:10:1300:00:3000:00:30
7 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDM01:04:316400:20:199900:34:0035.2900:54:197100:10:1200:01:0500:00:40
8 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:5610300:21:5816800:40:0129.9901:01:594900:09:5700:01:2600:02:16
9 5871CHAKIB HAMZACLUB NATACIO BARCELONACDM01:17:1214900:24:2317300:40:1629.8001:04:3917000:12:3300:00:5000:01:12
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:204600:19:432700:30:1439.6900:49:571300:09:2300:00:4200:00:26
2 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM00:59:224500:19:432900:30:1539.6700:49:581600:09:2400:00:4100:00:25
3 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:106900:20:436400:32:2037.1100:53:036700:10:0700:00:3100:00:30
4 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:06:089300:21:3910000:34:0135.2800:55:408700:10:2800:00:3400:00:34
5 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTJNM01:07:309900:21:4810800:34:3434.7200:56:2212200:11:0800:00:4500:00:00
6 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIAJNM01:14:3217600:25:5013300:36:0033.3301:01:5017800:12:4200:00:5500:00:52
7 2595ALEXANDER AMILL GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:15:5713800:23:5416600:39:4230.2301:03:3616000:12:2100:00:4900:00:36
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:55:48600:17:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:55:58300:17:52200:29:3740.5200:47:29300:08:2900:00:2000:00:23
3 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M00:58:31900:18:001600:30:0040.0000:48:008800:10:3100:00:2400:00:28
4 2249DAVID ROVIRA VALLEJOCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:58:351200:18:094000:30:3639.2200:48:453900:09:5000:00:2800:00:28
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:58:391600:18:133300:30:2439.4700:48:375800:10:0200:00:2300:00:24
6 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:59:181700:18:153200:30:2339.5000:48:389400:10:4000:00:2400:00:27
7 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:59:36000:00:00000:00:000.0000:50:19800:09:1700:00:0000:00:39
8 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:01:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:01:456200:20:145600:31:5437.6200:52:082300:09:3700:00:4800:00:28
10 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:03:037200:20:456000:32:1337.2500:52:586400:10:0500:00:3100:00:31
11 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:3011500:22:3612100:35:1134.1100:57:4714000:11:4300:01:0000:00:53
12 8023SERGI CUNILL SERRALLICENCIA DE DIASUB23M01:12:1013600:23:3514900:37:2332.1001:00:5812900:11:1200:01:1800:01:01
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:58:301000:18:011900:30:0439.9100:48:058300:10:2500:00:2300:00:32
2 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALIC.N. MATAROV1M00:58:32800:17:592100:30:0539.8900:48:048600:10:2800:00:2900:00:32
3 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZC.N. MATAROV1M00:58:462500:18:441400:29:5740.0700:48:416600:10:0500:00:2800:00:34
4 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:58:502800:18:451800:30:0139.9800:48:466000:10:0400:00:3100:00:30
5 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M00:59:373700:19:094700:31:0438.6300:50:131500:09:2400:00:2700:00:35
6 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M00:59:393800:19:094500:31:0238.6700:50:111800:09:2800:00:2900:00:34
7 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:59:494900:19:463500:30:2839.3900:50:142000:09:3500:00:3600:00:42
8 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:00:183600:19:024900:31:1738.3600:50:195400:09:5900:00:3900:00:42
9 608MARC TORO GARCIATRICBM-CALELLAV1M01:01:124200:19:286500:32:2137.0900:51:491400:09:2300:00:4200:00:37
10 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:02:366000:20:117100:32:3336.8700:52:444300:09:5200:00:3500:00:53
11 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:03:036700:20:396900:32:3036.9200:53:094600:09:5400:00:3500:00:39
12 1514CARLES CASANOVA CORDOBASBR OPEN TEAMV1M01:03:177300:20:496100:32:1437.2300:53:037300:10:1400:00:2800:00:33
13 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:04:398100:21:177900:33:0236.3300:54:197700:10:2000:00:4500:00:38
14 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:04:577400:20:529100:33:3835.6800:54:308500:10:2700:00:5900:00:52
15 8015JORDI MIRAS ISERNLLICENCIA DE DIAV1M01:07:159600:21:4210500:34:2934.8000:56:1111500:11:0400:01:0800:00:42
16 8016DIEGO GONZÁLEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:07:588600:21:2812400:35:2233.9300:56:5012300:11:0800:01:2100:01:15
17 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:488400:21:257800:32:5736.4200:54:2220600:14:2600:00:3100:00:40
18 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:09:14000:00:00000:00:000.0000:58:2610000:10:4800:00:0000:00:45
19 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:09:419100:21:3714400:36:5432.5200:58:3112500:11:1000:01:2300:00:52
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:51000:00:00000:00:000.0000:58:4511800:11:0600:00:0000:00:54
21 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:0011400:22:3612700:35:3833.6800:58:1414200:11:4600:01:1900:00:51
22 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:10:0115900:24:568100:33:1336.1300:58:0914800:11:5200:00:3400:00:32
23 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:10:1414800:24:2310200:34:0835.1600:58:3114100:11:4300:00:5800:01:00
24 8014DAVID MONTERO ALCANTARALLICENCIA DE DIAV1M01:10:348500:21:2615600:38:1831.3300:59:4410400:10:5000:00:5200:00:48
25 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV1M01:10:4314400:24:0412500:35:3233.7700:59:3611900:11:0700:00:3500:00:50
26 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:11:1113000:23:2313400:36:0133.3200:59:2414300:11:4700:00:3900:01:37
27 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:1913400:23:3114100:36:3632.7901:00:0712800:11:1200:01:2800:01:13
28 2230SERGI RIERA DURANINDEPENDENTV1M01:11:57000:00:00000:00:000.0001:01:0011100:10:5700:00:0000:00:54
29 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:14:2815800:24:5214500:36:5432.5201:01:4617900:12:4200:00:4900:01:34
30 7005JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4715100:24:2914700:37:0332.3901:01:3219200:13:1500:01:1700:01:03
31 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:15:5915500:24:4016200:39:1130.6301:03:5115600:12:0800:01:0300:00:56
32 8003RAUL RUBIO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:4817700:25:5215500:38:1531.3701:04:0717600:12:4100:00:5800:00:59
33 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:16:4817500:25:4315900:38:3531.1001:04:1816600:12:3000:00:5100:00:58
34 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:0718900:27:2216000:38:5230.8701:06:1414900:11:5300:00:5300:01:12
35 8021OSCAR FUSTER MALLAFRELLICENCIA DE DIAV1M01:21:5516100:25:0019300:44:0427.2301:09:0418300:12:5100:01:4600:01:04
36 8010ALBERT SANZ GALLARDO LLICENCIA DE DIAV1M01:21:5516200:25:0019400:44:0827.1901:09:0818100:12:4700:01:4300:01:08
37 3738JUAN CARLOS CASTAÑO TUBIOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:27:2119700:29:5919000:43:2027.6901:13:1920100:14:0200:01:1900:00:54
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:086500:20:247400:32:4636.6200:53:105100:09:5800:00:4200:00:37
2 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:04:339800:21:466700:32:2437.0400:54:108200:10:2300:00:3700:00:40
3 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:5211200:22:268900:33:3435.7500:56:0010500:10:5200:00:4800:00:43
4 2479JORDI BADIA PEREAC.A. IGUALADAV2M01:08:1012100:22:4611200:34:3934.6300:57:259900:10:4500:00:5500:00:49
5 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV2M01:09:3114500:24:099800:33:5735.3500:58:0613500:11:2500:00:3500:00:40
6 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M01:10:3614700:24:1710700:34:3234.7500:58:4914400:11:4700:00:5900:01:11
7 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:12:3914100:24:0114800:37:1032.2901:01:1113600:11:2800:01:1700:01:17
8 8011JOSEP COMA GAMISANSLLICENCIA DE DIAV2M01:14:2717800:25:5710400:34:2734.8301:00:2420200:14:0300:00:3800:00:37
9 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBM-CALELLAV2M01:16:5715000:24:2717500:40:3929.5201:05:0614500:11:5100:01:2800:01:50
10 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:18:4816300:25:0117800:41:1729.0701:06:1816700:12:3000:00:4600:00:42
11 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:19:0017300:25:3418000:41:3428.8701:07:0814700:11:5200:03:1100:01:36
12 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:21:3718500:26:3318100:41:5028.6901:08:2319100:13:1400:00:4900:01:04
13 7003JOAQUIN MARTIM QUILEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:4018200:26:1218900:43:1827.7101:09:3020300:14:1000:02:3400:02:22
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:11:5714200:24:0214200:36:3732.7701:00:3913100:11:1800:00:4600:00:54
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:14:3517900:25:5813100:35:5633.4001:01:5417500:12:4100:00:5500:00:57
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:21000:00:00000:00:000.0001:05:4019700:13:4100:00:0000:01:19
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:05:519200:21:3910100:34:0335.2400:55:427000:10:0900:00:2900:00:32
2 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:07:5712300:23:039700:33:5635.3600:56:5911200:10:5800:00:3700:00:29
3 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:2213300:23:319200:33:4035.6400:57:1112700:11:1100:00:3000:00:42
4 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:09:4010900:22:2013800:36:2632.9400:58:4610700:10:5400:00:2700:00:35
5 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:18:3016700:25:0917400:40:3829.5301:05:4718000:12:4300:00:5500:00:40
6 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:20:3019000:27:2417100:40:1229.8501:07:3618600:12:5400:00:5600:00:43
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:01:265600:20:005300:31:3837.9300:51:383600:09:4800:00:2500:00:31
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:21:5818000:26:0118500:42:5927.9201:09:0018800:12:5800:00:5700:00:43
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1984NATALIA RODRIGUEZ GRAGERAC.N. MATAROV1F01:03:376100:20:138400:33:1636.0700:53:296900:10:0800:00:3800:00:41
2 6145SANDRA DENISE JONES RODRÍTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:10:1115200:24:349000:33:3635.7100:58:1015200:12:0100:00:4300:00:39
3 2718ALICIA RODRÍGUEZ MARCOSTRICBM-CALELLAV1F01:20:5319100:27:4017200:40:1629.8001:07:5618700:12:5700:00:5100:00:54
4 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:21:4219400:27:5517000:40:1229.8501:08:0719500:13:3500:00:3800:00:41
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:26:0219300:27:4719600:44:3526.9201:12:2219600:13:4000:01:1700:01:04
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:24:1419600:29:4317900:41:2129.0201:11:0419000:13:1000:00:3500:00:29
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:55:47200:17:51300:29:3840.4900:47:29100:08:1800:00:2300:00:23
2 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:55:52500:17:52400:29:3940.4700:47:31200:08:2100:00:2500:00:26
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:28400:17:522000:30:0439.9100:47:56400:08:3200:00:0000:00:27
4 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:56:291100:18:03800:29:5240.1800:47:55500:08:3400:00:2200:00:24
5 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:33700:17:584400:30:4838.9600:48:463400:09:4700:00:5300:00:32
6 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:341800:18:163100:30:2239.5200:48:384800:09:5600:00:2600:00:25
7 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:58:361300:18:103000:30:1839.6000:48:286800:10:0800:00:2600:00:19
8 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:58:373200:18:59600:29:4540.3400:48:444400:09:5300:00:2700:00:32
9 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:381900:18:263400:30:2539.4500:48:513500:09:4700:00:2700:00:32
10 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM00:58:402700:18:451300:29:5640.0900:48:415300:09:5900:00:2600:00:27
11 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM00:58:411500:18:114300:30:4439.0500:48:553300:09:4600:01:0400:00:31
12 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:422300:18:431200:29:5640.0900:48:395900:10:0300:00:2800:00:29
13 2245RUBEN MANAU CASASC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM00:58:4310700:22:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:01:14
14 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:442100:18:412600:30:1439.6900:48:553800:09:4900:00:2800:00:34
15 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:58:453000:18:51700:29:5040.2200:48:416100:10:0400:00:2100:00:20
16 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:472900:18:49900:29:5340.1600:48:426500:10:0500:00:2500:00:30
17 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM00:58:493100:18:56100:29:3240.6300:48:288000:10:2100:00:2300:00:22
18 2300ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLÓABM00:58:512400:18:442200:30:0639.8700:48:505700:10:0100:00:2800:00:29
19 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM00:58:532200:18:422500:30:1339.7100:48:555000:09:5800:00:3100:00:29
20 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:58:543500:19:011000:29:5340.1600:48:545500:10:0000:00:2800:00:34
21 5843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISCERDANYOLA CHABM00:58:562000:18:393900:30:3439.2600:49:132900:09:4300:00:3700:00:45
22 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:59:195200:19:552800:30:1439.6900:50:09700:09:1000:00:2300:00:31
23 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM00:59:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:59:253400:19:004800:31:0638.5900:50:06900:09:1900:00:2800:00:33
26 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:285100:19:531500:30:0040.0000:49:531900:09:3500:00:2400:00:23
27 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:59:291400:18:115800:31:5937.5200:50:101000:09:1900:00:2400:00:31
28 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM00:59:314700:19:442300:30:0639.8700:49:502600:09:4100:00:3500:00:27
29 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZFLOR DE TRIATLÓABM00:59:353900:19:124600:31:0338.6500:50:151100:09:2000:00:3600:00:34
30 4241RICARD BOIXCLUB VO2 TEAMABM00:59:45000:00:00000:00:000.0000:49:554000:09:5000:00:0000:00:26
31 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:474000:19:244200:30:4339.0700:50:072500:09:4000:00:2500:00:33
32 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:534300:19:393600:30:3039.3400:50:093000:09:4400:00:3900:00:33
33 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:584400:19:393700:30:3039.3400:50:093700:09:4900:00:4000:00:37
34 2600ALEX PAGAN MONTOROT3R TRIATLOABM01:00:064800:19:454100:30:3939.1500:50:242700:09:4200:00:3500:00:44
35 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:005000:19:475500:31:4637.7800:51:331700:09:2700:00:4500:00:30
36 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:01:145800:20:085000:31:2238.2600:51:303100:09:4400:00:3100:00:32
37 8007JORDI BARRACHINA RODERALLICENCIA DE DIAABM01:01:194100:19:277000:32:3236.8900:51:591200:09:2000:01:0800:00:49
38 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM01:01:347600:20:573800:30:3239.3000:51:296300:10:0500:00:3100:00:34
39 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:02:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:02:066600:20:365400:31:3837.9300:52:144200:09:5200:00:2900:00:36
41 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:02:156300:20:175900:32:1237.2700:52:293200:09:4600:00:3300:00:37
42 5717QUIM GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABM01:02:16000:00:00000:00:000.0000:52:234500:09:5300:00:0000:00:34
43 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:02:185300:19:586800:32:2936.9400:52:274100:09:5100:00:3100:00:37
44 8009FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:485700:20:067200:32:4136.7200:52:475600:10:0100:01:0100:00:58
45 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZINDEPENDENTABM01:03:385900:20:108000:33:1136.1600:53:217400:10:1700:01:0000:00:50
46 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDENTABM01:04:088000:21:167500:32:4836.5900:54:046200:10:0400:00:4400:00:33
47 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDENTABM01:04:227900:21:097700:32:5636.4400:54:057500:10:1700:00:3300:00:38
48 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:04:227700:21:018600:33:2635.8900:54:274700:09:5500:00:4900:00:49
49 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBM-CALELLAABM01:04:357500:20:568500:33:1836.0400:54:147900:10:2100:00:5900:00:35
50 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:04:4110200:21:586200:32:1637.1900:54:148400:10:2700:00:5400:00:43
51 8022ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:04:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM01:04:5410100:21:566300:32:1737.1700:54:139500:10:4100:01:0300:00:54
53 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:04:567800:21:038300:33:1636.0700:54:199100:10:3700:00:3700:00:40
54 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:05:019400:21:397300:32:4336.6800:54:229200:10:3900:00:5600:00:44
55 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDENTABM01:05:0210500:22:005700:31:5837.5400:53:5811300:11:0400:00:2800:00:29
56 7011ROGER SALVADOR MONNERLLICENCIA DE DIAABM01:05:267100:20:459500:33:5235.4300:54:3710300:10:4900:01:0400:00:54
57 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:06:298800:21:3410300:34:1335.0700:55:479700:10:4200:00:3600:00:42
58 8008MARCOS JUÁREZ MANSILLALLICENCIA DE DIAABM01:06:408200:21:2111700:34:5634.3500:56:178100:10:2300:00:4300:00:42
59 8027MIKI PEREZ NOGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:06:5411700:22:378800:33:2835.8600:56:0510200:10:4900:00:4700:00:43
60 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:558900:21:349600:33:5235.4300:55:2613700:11:2900:00:3400:00:27
61 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBM-CALELLAABM01:07:019700:21:4411300:34:4334.5700:56:278900:10:3400:00:5400:00:46
62 8002RAUL MATAMOROS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:118700:21:3011800:35:0234.2500:56:329300:10:3900:01:0600:00:56
63 8017ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIAABM01:07:179000:21:3612300:35:2133.9500:56:577800:10:2000:01:3000:01:10
64 2243ENRIC DOMENECH CARBONERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:2211000:22:219400:33:5135.4500:56:1212600:11:1000:00:4300:00:00
66 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:07:2412500:23:1710600:34:3134.7700:57:482100:09:3600:00:4800:00:39
67 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:07:2411900:22:398700:33:2735.8700:56:0613200:11:1800:00:3400:00:40
68 2648XEVI GARRIGA SANTAELLAINDEPENDENTABM01:07:286800:20:4012800:35:4333.6000:56:2311600:11:0500:01:1300:00:48
69 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:07:4210600:22:1211000:34:3634.6800:56:4810600:10:5400:00:3300:00:57
70 8013GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:08:3010000:21:5513500:36:1733.0700:58:127600:10:1800:00:5600:00:37
71 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:09:1215700:24:518200:33:1536.0900:58:0611700:11:0600:00:5400:00:41
72 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:1511600:22:3712900:35:4333.6000:58:2010900:10:5500:00:3800:00:45
73 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:2012700:23:1911600:34:5434.3800:58:1312100:11:0700:01:5800:00:41
74 8001BERNAT PARELLADA ROCHLLICENCIA DE DIAABM01:09:3211300:22:3213700:36:2432.9700:58:569000:10:3600:01:2800:01:12
75 7002JOAN AMETLLER SERRALLICENCIA DE DIAABM01:09:48000:00:00000:00:000.0000:58:5910100:10:4900:00:0000:01:20
76 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM01:09:5413200:23:3011900:35:0334.2400:58:3313300:11:2100:01:0100:00:58
77 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:0112600:23:1811100:34:3834.6500:57:5615500:12:0500:00:5600:00:36
78 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:1612000:22:4413600:36:2332.9800:59:0712400:11:0900:01:0200:01:52
79 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:2213100:23:2311500:34:5134.4300:58:1415800:12:0800:00:5700:00:44
80 8018OT AGUILERA SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:10:2411800:22:3912200:35:1734.0100:57:5616500:12:2800:01:1700:01:08
81 7001CARLES PIERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:5812400:23:1313000:35:4633.5500:58:5915100:11:5900:01:1500:01:19
82 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:3214000:23:5612600:35:3633.7100:59:3218900:13:0000:00:4700:00:47
83 2260EDUARDO LOPEZ LAZCANOCLUB TRIATLO PROSANABM01:12:359500:21:4116900:40:1129.8601:01:529800:10:4300:00:5600:00:46
84 5734ÒSCAR TORRUELLA LLOBETCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:4813700:23:5114000:36:3332.8301:00:2416300:12:2400:00:5000:00:36
85 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:13:1615300:24:3615100:37:3631.9101:02:1211400:11:0400:01:3000:01:15
86 5566JOSE CARLOS REGUEIRAINDEPENDENTABM01:13:1917100:25:2812000:35:1134.1101:00:3917400:12:4000:00:3100:00:43
87 2732PEDRO ALONSO BLANCO PILAINDEPENDENTABM01:13:3214300:24:0314600:36:5432.5201:00:5717300:12:3500:01:4100:00:56
88 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:14:1813900:23:5615300:38:0231.5501:01:5815900:12:2000:01:0700:01:13
89 8006IÑAKI ERAZO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
90 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:15:1614600:24:1615400:38:0831.4701:02:2418400:12:5200:01:2000:01:09
91 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSCERDANYOLA CHABM01:15:30000:00:00000:00:000.0001:03:0716100:12:2300:00:0000:00:42
92 8025FERNANDO SÁNCHEZ ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:16:3317200:25:3315800:38:2631.2201:03:5917100:12:3400:01:0600:01:01
93 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:16:5916600:25:0816500:39:2730.4201:04:3516200:12:2400:01:0900:01:09
94 2268GUILLEM ALCALÁ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:18:1918800:27:1515000:37:3531.9301:04:5019400:13:2900:00:3200:00:55
95 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2316000:24:5917600:40:5229.3601:05:5116900:12:3200:01:3100:01:04
96 2144SERGIO PULIDO PIÑACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2318700:27:1315200:37:5131.7001:05:0419300:13:1900:00:5300:01:27
97 7010FRANCESC XAVIER PIE LLUCLLICENCIA DE DIAABM01:19:30000:00:00000:00:000.0001:07:3515000:11:5500:00:0000:01:43
98 2302ANTONIO JOSÉ BENITO PELLICLUB VO2 TEAMABM01:20:2216800:25:1318600:43:0427.8601:08:1715400:12:0500:01:0700:01:40
99 7004PEPE MEDINA FALCESLLICENCIA DE DIAABM01:20:3916500:25:0618400:42:5827.9301:08:0417200:12:3500:00:0000:00:00
100 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDENTABM01:21:1016900:25:1619100:43:2227.6701:08:3816800:12:3200:01:0900:00:52
101 8024ROBERTO ORDAZ RAMÓNLLICENCIA DE DIAABM01:22:4018400:26:2818200:42:3028.2401:08:5819800:13:4200:01:0200:00:53
102 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILINDEPENDENTABM01:23:0519200:27:4217700:41:0429.2201:08:4620500:14:1900:01:1400:01:08
103 8020FRANCESC ALCONCHER RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:23:4218300:26:2418800:43:1727.7201:09:4120000:14:0100:01:2700:01:28
104 7008ABEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:23:4616400:25:0319500:44:3326.9401:09:3620400:14:1000:00:4400:00:42
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:59:425400:20:001700:30:0040.0000:50:002800:09:4200:00:2700:00:32
2 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:05:0310400:21:596600:32:2337.0600:54:229600:10:4100:00:3400:00:42
3 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF01:07:4310800:22:1310900:34:3634.6800:56:4910800:10:5400:00:5700:00:53
4 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF01:08:4012900:23:219300:33:4735.5200:57:0813800:11:3200:00:3900:00:36
5 56ANNA PLANAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:3013500:23:3411400:34:4334.5700:58:1713000:11:1300:00:3900:00:37
6 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4711100:22:2113900:36:3132.8600:58:5211000:10:5500:00:5800:01:11
7 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF01:12:5112800:23:2115700:38:2331.2601:01:4412000:11:0700:01:0700:00:46
8 8005ANDREA CARROGGIO DIAZ-PLALLICENCIA DE DIAABF01:13:2012200:22:4816100:38:5830.8001:01:4613900:11:3400:01:0000:00:37
9 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:13:3515400:24:3914300:36:4832.6101:01:2715700:12:0800:01:1400:01:23
10 2237MARTA MIRON MARTINEZC.N. MATAROABF01:13:3515600:24:4913200:35:5733.3801:00:4618200:12:4900:00:3300:00:43
11 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:13:37000:00:00000:00:000.0001:01:4614600:11:5100:00:0000:00:47
12 8026LAIA RAMOS AROCALLICENCIA DE DIAABF01:17:2317400:25:3616700:39:4430.2001:05:2015300:12:0300:01:0600:00:45
13 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 TEAMABF01:18:2018100:26:0116400:39:2630.4301:05:2718500:12:5300:01:0800:01:11
14 2588ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:18:3818600:26:4516300:39:1230.6101:05:5717700:12:4100:00:5400:00:48
15 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:21:2117000:25:2219200:43:3227.5701:08:5416400:12:2700:01:0400:00:43
16 2323CASSANDRA LÓPEZ ZAPATAC.T. PARETS DEL VALLESABF01:24:5419500:27:5718700:43:1227.7801:11:0919900:13:4500:01:0300:00:55
17 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATABF01:27:2019800:30:0818300:42:4228.1001:12:5020700:14:3000:00:4800:00:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32