RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
58 49 49 0 0 400 10 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:39:08600:06:081300:24:2424.5900:30:321000:08:3600:00:0000:00:00
2 8068DAVID SANZ GUILLENTRIATLON CIERZOCDM00:40:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:40:56300:06:031500:25:3123.5100:31:341800:09:2200:00:0000:00:00
4 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:41:551800:07:181600:25:4223.3500:33:001200:08:5500:00:0000:00:00
5 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:42:341400:06:502300:26:4922.3700:33:391300:08:5500:00:0000:00:00
6 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM00:43:082400:08:041800:25:4323.3300:33:471700:09:2100:00:0000:00:00
7 1178SERGIO LAHOZ DORANTEINDEPENDENTCDM00:47:303700:09:242800:28:2821.0800:37:522400:09:3800:00:0000:00:00
8 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:47:422100:07:253400:29:2520.4000:36:503300:10:5200:00:0000:00:00
9 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM00:47:592500:08:073300:29:1020.5700:37:173200:10:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:35:47200:05:57600:22:1826.9100:28:15200:07:3200:00:0000:00:00
2 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:39:221900:07:191000:23:1825.7500:30:371100:08:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:39:101600:07:141200:23:3625.4200:30:50700:08:2000:00:0000:00:00
2 7061EMILIO JAQUERO ALMARCHALLICENCIA DE DIASUB23M00:49:443500:09:033800:30:0619.9300:39:093100:10:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M00:37:121500:07:07300:21:4527.5900:28:52800:08:2000:00:0000:00:00
2 1018FILIPPO FACCIC.E.T. DISTANCEV1M00:37:55900:06:181100:23:3625.4200:29:54500:08:0100:00:0000:00:00
3 8073XAVIER CARRERALLICENCIA DE DIAV1M00:45:053200:08:482100:26:3822.5300:35:262500:09:3900:00:0000:00:00
4 8077JAVIER VELASCO POLONIOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:544000:10:103000:28:3321.0200:38:432800:10:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:151100:06:261400:24:4124.3100:31:071500:09:0800:00:0000:00:00
2 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:50500:06:071700:25:4323.3300:31:502700:10:0000:00:0000:00:00
3 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:38400:06:072400:26:5522.2900:33:022300:09:3600:00:0000:00:00
4 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:46:491000:06:263700:30:0319.9700:36:293000:10:2000:00:0000:00:00
5 7049CARLA ESCLUSA BALLÚSLLICENCIA DE DIACDF00:49:424200:10:283600:29:4720.1500:40:152100:09:2700:00:0000:00:00
6 7050JANA SERRA MACIÀLLICENCIA DE DIACDF00:52:202700:08:274000:32:0318.7200:40:303800:11:5000:00:0000:00:00
7 7048MERITXELL SERENA GONZALOLLICENCIA DE DIACDF00:53:313100:08:404400:32:5818.2000:41:383900:11:5300:00:0000:00:00
8 8075AINOA CONTRERAS RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIACDF01:00:042600:08:254700:36:2116.5100:44:464600:15:1800:00:0000:00:00
9 1803SHEILA GOMEZ PEREZCERDANYOLA CHCDF01:02:453400:08:504800:39:4915.0700:48:394400:14:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF00:42:542200:07:461900:25:5223.2000:33:381600:09:1600:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:43:081200:06:282500:27:0622.1400:33:342200:09:3400:00:0000:00:00
3 1765JUDIT ROVIRALTA OSUNAL´3SCOLA SANT JUSTJNF00:46:18800:06:153100:28:4120.9200:34:563600:11:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F00:44:393300:08:492000:26:2522.7100:35:142000:09:2500:00:0000:00:00
2 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F00:44:59700:06:152900:28:3221.0300:34:472900:10:1200:00:0000:00:00
3 8074ESTELA GUTIERREZ RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1F00:55:473900:09:464300:32:4618.3100:42:324100:13:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:35:351300:06:35400:21:4927.5000:28:24100:07:1100:00:0000:00:00
2 7057EDWARD RODRIGEZ CORTES LLICENCIA DE DIAABM00:36:111700:07:15200:21:2328.0600:28:38300:07:3300:00:0000:00:00
3 8071ENRIC FOLCH PUIGLLICENCIA DE DIAABM00:36:57100:05:50900:23:0825.9400:28:58400:07:5900:00:0000:00:00
4 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM00:38:012300:07:51500:21:5127.4600:29:42600:08:1900:00:0000:00:00
5 7054JOSE RUIZ NIETOLLICENCIA DE DIAABM00:43:312000:07:222200:26:4522.4300:34:071900:09:2400:00:0000:00:00
6 8070JUAN JOSÉ MARTÍNEZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM00:45:273600:09:062600:27:5021.5600:36:56900:08:3100:00:0000:00:00
7 7058JAVIER MARTIN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM00:48:194100:10:143200:29:0020.6900:39:141400:09:0500:00:0000:00:00
8 8072JOAQUIM COCA RUCAROLSLLICENCIA DE DIAABM00:49:012900:08:323500:29:3020.3400:38:023400:10:5900:00:0000:00:00
9 7060RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM00:51:154600:12:12700:22:4826.3200:35:004800:16:1500:00:0000:00:00
10 8076FRANCESC ALCONCHER RODRÍLLICENCIA DE DIAABM00:52:293000:08:384100:32:0518.7000:40:433700:11:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8078SILVIA ROMITOLLICENCIA DE DIAABF00:46:014800:12:15100:21:2228.0800:33:374000:12:2400:00:0000:00:00
2 8080ZULEMA MARTÍ I OLTRALLICENCIA DE DIAABF00:47:553800:09:422700:28:1421.2500:37:562600:09:5900:00:0000:00:00
3 7059SOFIA PERALTALLICENCIA DE DIAABF00:51:154700:12:13800:22:4826.3200:35:014700:16:1400:00:0000:00:00
4 8069NÚRIA TORRES MARTÍLLICENCIA DE DIAABF00:53:292800:08:303900:31:4318.9200:40:134200:13:1600:00:0000:00:00
5 7056ADRIANA ARMARIO AYLLON LLICENCIA DE DIAABF00:55:324500:11:594200:32:2418.5200:44:233500:11:0900:00:0000:00:00
6 7053ANDREA CÁNOVAS FUSTERLLICENCIA DE DIAABF00:59:094400:11:474500:33:1218.0700:44:594500:14:1000:00:0000:00:00
7 7052MARIANA CAMACHO PORTILLOLLICENCIA DE DIAABF01:00:304300:10:574600:36:1316.5700:47:104300:13:2000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32