RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
212 192 176 16 0 750 24 5 30 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:30:503500:12:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2500:00:00
2 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:35:571900:12:004600:56:2725.5101:08:276200:27:3000:02:1600:00:00
3 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:37:188800:15:033500:55:0226.1701:10:055700:27:1300:02:2900:00:00
4 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:52:077000:14:1413601:07:2221.3801:21:3611700:30:3100:03:5600:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:31:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:34:187300:14:211900:52:5127.2501:07:125500:27:0600:02:2700:00:00
3 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:41:475500:13:426500:58:2524.6501:12:0710100:29:4000:02:0900:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8051GUILLEM SEGURA ARNAUC.T. JIJI-JAJA VINARÒSSUB23M01:25:01200:09:28800:49:2829.1100:58:563700:26:0500:01:4300:00:00
2 1760ALBERT MONTES FERNANDEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOSUB23M01:34:36800:11:033000:54:0326.6401:05:069800:29:3000:02:1300:00:00
3 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROSUB23M01:38:491000:11:119501:01:2623.4401:12:374100:26:1200:02:0100:00:00
4 7024ALEIX MUÑOZ LÓPEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:3411800:16:233400:54:4926.2701:11:129700:29:2200:03:5100:00:00
5 8019NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:495100:13:3512701:05:5321.8601:19:285900:27:2100:03:0400:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:30:017100:14:151200:51:2128.0401:05:361700:24:2500:02:1700:00:00
2 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:33:413600:12:593200:54:4326.3201:07:423300:25:5900:02:3200:00:00
3 2672ENRIC SUBIÑA COLLC.N. MATAROV1M01:33:568100:14:433600:55:1626.0601:09:591200:23:5700:02:5400:00:00
4 7036FELIX JIMENEZ LARALLICENCIA DE DIAV1M01:33:591200:11:312500:53:3826.8501:05:098400:28:5000:03:1200:00:00
5 647RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:37:35600:10:558601:00:2123.8601:11:164400:26:1900:02:3100:00:00
6 7042SERGI SUREDA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:39:208000:14:394100:56:0825.6501:10:477800:28:3300:02:5900:00:00
7 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:39:2313600:16:544700:56:3825.4301:13:323000:25:5100:03:3900:00:00
8 4205NARCÍS ROCA BALSELLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:40:0410300:15:466200:58:0824.7701:13:543900:26:1000:02:5200:00:00
9 7030ANDREA CIUTILLICENCIA DE DIAV1M01:40:149900:15:286300:58:1924.6901:13:474600:26:2700:03:0600:00:00
10 8025SERGI SIERRA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:40:421800:11:596100:57:5424.8701:09:5312600:30:4900:03:0600:00:00
11 8013HECTOR FIBLALLICENCIA DE DIAV1M01:40:579700:15:248000:59:5124.0601:15:152900:25:4200:03:1200:00:00
12 419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:41:0912000:16:297800:59:4824.0801:16:172300:24:5200:03:0200:00:00
13 703FRANCISCO MANUEL AGUILAR CLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:41:171400:11:469201:00:5323.6501:12:397900:28:3800:02:4000:00:00
14 8027DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M01:41:322700:12:215700:57:4024.9701:10:0113800:31:3100:03:0000:00:00
15 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:41:435300:13:377900:59:5124.0601:13:287400:28:1500:04:1500:00:00
16 8039MARCI CAMAÑO LEONLLICENCIA DE DIAV1M01:41:4910000:15:346800:59:0124.4001:14:355800:27:1400:03:0800:00:00
17 8037JORDI RICART BARNIOLLLICENCIA DE DIAV1M01:43:555600:13:4311501:04:1322.4201:17:563400:25:5900:03:2200:00:00
18 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:45:529400:15:147500:59:3024.2001:14:4412900:31:0800:03:0900:00:00
19 7049CHRISTIAN RECODER SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:46:167400:14:2410401:02:3423.0201:16:589400:29:1800:03:5700:00:00
20 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:50:109000:15:0811701:04:4022.2701:19:4811500:30:2200:03:0900:00:00
21 8002DAVID SABATA SALLESLLICENCIA DE DIAV1M01:50:208400:14:5313801:07:3421.3101:22:276700:27:5300:04:0200:00:00
22 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:51:525800:13:4814001:07:5321.2101:21:4111300:30:1100:02:5600:00:00
23 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:52:442000:12:0315201:10:5220.3201:22:5510600:29:4900:08:4500:00:00
24 8030ALBERT G. DIGÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:53:4313300:16:4613901:07:5021.2301:24:369100:29:0700:03:2700:00:00
25 7037DARIO CASTAGNOLILLICENCIA DE DIAV1M01:54:1117500:21:0110301:02:2823.0501:23:2912000:30:4200:03:1000:00:00
26 8021HECTOR AYUSOLLICENCIA DE DIAV1M01:54:2515400:18:0411901:05:0222.1401:23:0613200:31:1900:04:0300:00:00
27 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:56:0316100:18:4913001:06:3821.6101:25:2711900:30:3600:03:3200:00:00
28 1928DAVID BASSAGANYA VILAINDEPENDENTV1M01:56:2714100:17:0011301:04:0822.4501:21:0815900:35:1900:02:4300:00:00
29 7048FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:56:457700:14:3111801:04:5922.1601:19:3016300:37:1500:03:0200:00:00
30 8007DAVID AGUSTI MONTINSLLICENCIA DE DIAV1M01:59:1716600:19:2615301:11:0720.2501:30:338100:28:4400:03:5200:00:00
31 7017ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:00:2516900:20:0313501:07:1921.3901:27:2214800:33:0300:03:5100:00:00
32 8004VÍCTOR LÓRIZ PERALTALLICENCIA DE DIAV1M02:00:2517200:20:2513101:06:5621.5101:27:2114900:33:0400:04:0700:00:00
33 8014ORIOL ROGÉ SERRALLICENCIA DE DIAV1M02:00:4014300:17:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4200:00:00
34 7028MARIANO VICENTE DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:3012300:16:3614801:09:5520.6001:26:3116200:35:5900:00:0000:00:00
35 8040ALBERT PERRIN MASSANALLICENCIA DE DIAV1M02:03:0113900:16:5916401:13:2019.6401:30:1914700:32:4200:04:2700:00:00
36 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M02:05:0917400:20:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1800:00:00
37 7043PEP FONT ALEMANYLLICENCIA DE DIAV1M02:05:3615300:18:0315801:12:1319.9401:30:1616000:35:2000:04:1500:00:00
38 333JAVIER BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:06:1214800:17:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:0100:00:00
39 906DANIEL SALVADOR SANCHEZINDEPENDENTV1M02:08:1316400:18:5816601:13:3319.5801:32:3116100:35:4200:03:4100:00:00
40 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:08:3415700:18:1315701:11:3720.1101:29:5016600:38:4400:03:3100:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:29:292900:12:461700:52:4527.3001:05:311300:23:5800:02:0400:00:00
2 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARINDEPENDENTV2M01:32:414800:13:252100:53:0827.1001:06:333800:26:0800:02:4100:00:00
3 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:33:50300:10:325800:57:4524.9401:08:172600:25:3300:03:2000:00:00
4 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:35:081600:11:486600:58:3324.5901:10:212100:24:4700:03:0600:00:00
5 7010DAVID SERRA MASFERRERLLICENCIA DE DIAV2M01:37:246200:14:014400:56:1525.6001:10:165600:27:0800:02:5700:00:00
6 8050RAFAEL GUERRA GOMEZINDEPENDENTV2M01:37:403000:12:484900:56:5025.3401:09:387000:28:0200:02:5000:00:00
7 8043JAUME ALTIMIRAS GALMÉSLLICENCIA DE DIAV2M01:45:507800:14:357300:59:2324.2501:13:5814200:31:5200:03:0100:00:00
8 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:49:1213500:16:537000:59:1224.3201:16:0515000:33:0700:03:0700:00:00
9 7009JOSEP PRAT NOGUÉLLICENCIA DE DIAV2M01:51:1113800:16:5610701:02:4722.9401:19:4313700:31:2800:03:4400:00:00
10 508DAVID BALAGUER LÓPEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:51:1515800:18:189301:01:1023.5401:19:2814000:31:4700:03:2600:00:00
11 7033JOSEP AULET VILALLICENCIA DE DIAV2M01:57:1017300:20:2712801:05:5821.8301:26:2512400:30:4500:05:5200:00:00
12 7023MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M01:59:2711000:16:0615601:11:2920.1401:27:3514100:31:5200:04:5900:00:00
13 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M01:59:588700:15:0013701:07:3121.3301:22:3116500:37:2700:04:0500:00:00
14 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M02:01:5116000:18:3115501:11:2820.1501:29:5914300:31:5200:04:1500:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8048JOSE MARISCAL PEREZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV3M02:00:1913700:16:5616101:12:3419.8401:29:3012500:30:4900:04:5000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:35:551700:11:534300:56:1225.6201:08:056600:27:5000:02:1900:00:00
2 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF02:02:233100:12:4916901:17:0118.7001:29:5014600:32:3300:02:2200:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:38:393300:12:5610001:02:1823.1101:15:14900:23:2500:02:3800:00:00
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB NATACIO CORNELLAJNF01:43:118900:15:067700:59:4424.1101:14:507600:28:2100:02:5900:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:34:073400:12:564000:56:0625.6701:09:022400:25:0500:02:1600:00:00
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:35:134300:13:094200:56:1125.6301:09:203100:25:5300:02:5600:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8038ALENA KRALICKOVA SRAMKOVALLICENCIA DE DIAV1F01:44:173900:13:048801:00:2823.8101:13:3212300:30:4500:02:5700:00:00
2 7044ROSA ESPINALLICENCIA DE DIAV1F01:45:148200:14:479101:00:4623.7001:15:3310200:29:4100:03:0900:00:00
3 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:49:338600:14:5812101:05:1622.0601:20:149500:29:1900:03:1100:00:00
4 8029LEIRE GARTZIA IBARROLALLICENCIA DE DIAV1F01:51:345400:13:4113201:06:5721.5101:20:3812800:30:5600:03:3500:00:00
5 8017SANDRA CASTILLO MARTINLLICENCIA DE DIAV1F01:52:4514500:17:0912601:05:4721.8901:22:5610700:29:4900:03:3900:00:00
6 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:54:4112100:16:3016001:12:3119.8601:29:012800:25:4000:02:5600:00:00
7 7046CELIA CABEZAS GUELLLLICENCIA DE DIAV1F02:04:2514000:16:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:2200:00:00
8 8024MARISOL SOLER PERRUSQUIALLICENCIA DE DIAV1F02:07:1416700:19:3016301:12:5819.7401:32:2815500:34:4600:03:5200:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:17:49100:08:02600:47:4630.1500:55:48400:22:0100:01:4000:00:00
2 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:20:062200:12:07100:46:2930.9800:58:36300:21:3000:01:5400:00:00
3 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:20:19900:11:09200:46:3930.8700:57:48600:22:3100:01:4900:00:00
4 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZCLUB NATACIO CORNELLAABM01:20:521100:11:29500:47:1030.5300:58:39500:22:1300:02:3600:00:00
5 8026OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:22:364000:13:05700:48:0429.9601:01:09200:21:2700:02:0500:00:00
6 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:22:421500:11:48400:47:0130.6300:58:491000:23:5300:02:1100:00:00
7 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:22:582100:12:04300:46:5330.7100:58:571400:24:0100:02:0200:00:00
8 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:24:15400:10:33900:49:4628.9401:00:191100:23:5600:02:1000:00:00
9 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:27:246000:13:591000:50:5428.2901:04:53700:22:3100:02:3500:00:00
10 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:28:111300:11:411400:52:0027.6901:03:411800:24:3000:02:0300:00:00
11 1500JORDI TOLEDANO BRAVODIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:28:386600:14:042600:53:3826.8501:07:42100:20:5600:02:3900:00:00
12 8049MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM01:29:27700:10:592900:53:5626.7001:04:551900:24:3200:02:1400:00:00
13 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:32:02500:10:372400:53:2726.9401:04:046900:27:5800:02:0900:00:00
14 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMABM01:32:027200:14:182300:53:2626.9501:07:441600:24:1800:03:1100:00:00
15 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:074700:13:251600:52:1327.5801:05:384700:26:2900:02:2800:00:00
16 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:32:323200:12:521500:52:0727.6301:04:596300:27:3300:02:2600:00:00
17 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:33:019200:15:102000:53:0327.1401:08:132200:24:4800:02:1800:00:00
18 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:33:1810500:15:471100:51:1028.1401:06:574500:26:2100:01:5900:00:00
19 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM01:34:077600:14:303100:54:1126.5801:08:412500:25:2600:02:5100:00:00
20 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:34:152300:12:085500:57:2825.0601:09:362000:24:3900:03:1000:00:00
21 7031ANTONIO GARZA CETINALLICENCIA DE DIAABM01:34:496800:14:082700:53:5526.7101:08:035100:26:4600:02:4400:00:00
22 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:35:166300:14:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2700:00:00
23 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:35:5713400:16:483900:56:0025.7101:12:48800:23:0900:03:2700:00:00
24 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM01:35:576100:13:593700:55:2725.9701:09:264800:26:3100:02:4600:00:00
25 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:36:0012400:16:362200:53:1427.0501:09:504000:26:1000:03:1000:00:00
26 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:36:085200:13:361800:52:5027.2601:06:2610300:29:4200:02:5700:00:00
27 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:36:336500:14:034500:56:2625.5201:10:293500:26:0400:02:3300:00:00
28 8031ISRAEL FERNÁNDEZ PUERTOLLICENCIA DE DIAABM01:36:474100:13:063800:55:3525.9101:08:417100:28:0600:03:1900:00:00
29 7003VICTOR FONT JORDANALLICENCIA DE DIAABM01:37:1710400:15:472800:53:5626.7001:09:436400:27:3400:03:4100:00:00
30 464ADRIÁN OLMO MORACLUB NATACIO CORNELLAABM01:37:365000:13:305200:57:0525.2301:10:355400:27:0100:02:2900:00:00
31 8001ISAAC RODRIGUEZ MARDONESLLICENCIA DE DIAABM01:37:4111400:16:145300:57:1325.1701:13:271500:24:1400:02:3400:00:00
32 4376MARCEL GALLACH BARRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:38:182500:12:106000:57:5324.8801:10:037500:28:1500:03:4000:00:00
33 7014ALBERTO MARTINEZ DE ORUETLLICENCIA DE DIAABM01:38:314500:13:147200:59:2024.2701:12:343200:25:5700:02:3700:00:00
34 1640MARC JUNYENT LAVADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:39:579600:15:245600:57:3724.9901:13:015300:26:5600:03:2500:00:00
35 7034IÑAKI VERMEERSCHLLICENCIA DE DIAABM01:40:142800:12:448201:00:0123.9901:12:456100:27:2900:03:0100:00:00
36 8011RAMON BOSCH PALAULLICENCIA DE DIAABM01:40:3614400:17:065000:56:5025.3401:13:564900:26:4000:03:4900:00:00
37 8009JOSEP LLUÍS LOZANO GARRIGLLICENCIA DE DIAABM01:40:404400:13:105100:57:0425.2301:10:1411600:30:2600:03:5200:00:00
38 1618ALBERT JIMENEZ CAMPOSC.E. TREVOL LLEIDAABM01:41:003800:13:047400:59:2424.2401:12:287700:28:3200:03:3700:00:00
39 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:3315000:17:383300:54:4826.2801:12:269200:29:0700:03:1400:00:00
40 8041ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:41:4213000:16:414800:56:4925.3401:13:307200:28:1200:02:5100:00:00
41 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:41:434600:13:187600:59:3924.1401:12:578200:28:4600:02:4800:00:00
42 7016ORIOL BARNET PIZARROLLICENCIA DE DIAABM01:42:032400:12:099001:00:4523.7001:12:549300:29:0900:03:2800:00:00
43 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:42:136700:14:076900:59:0124.4001:13:088900:29:0500:03:0200:00:00
44 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM01:42:1310100:15:448501:00:1223.9201:15:564300:26:1700:02:4800:00:00
45 8044XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:42:1513200:16:437100:59:1924.2801:16:024200:26:1300:03:2900:00:00
46 7002XAVIER CURRIUS MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:42:2416500:19:025900:57:4824.9101:16:502700:25:3400:03:5900:00:00
47 7029JONATAN LEAL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:43:1515100:17:596700:58:3524.5801:16:345000:26:4100:04:0600:00:00
48 8035JORDI ROMERA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:43:306400:14:029801:01:5023.2901:15:526500:27:3800:03:2100:00:00
49 7008GONZALO SANZ PINOLLICENCIA DE DIAABM01:43:3111500:16:195400:57:1525.1501:13:3410800:29:5700:03:3300:00:00
50 7015JAVIER FERNANDEZ TOPHAMLLICENCIA DE DIAABM01:44:279100:15:099901:01:5023.2901:16:596000:27:2800:03:3700:00:00
51 8033ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:44:5414900:17:276400:58:2124.6801:15:489000:29:0600:03:1800:00:00
52 8015MIQUEL NOVELL BARDAJILLICENCIA DE DIAABM01:45:2012200:16:338100:59:5724.0201:16:308500:28:5000:03:0100:00:00
53 8012MARC SIEIRO TORRUELLALLICENCIA DE DIAABM01:45:385900:13:529701:01:4923.2901:15:4110900:29:5700:04:5100:00:00
54 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:45:467500:14:2610201:02:2323.0801:16:498800:28:5700:02:4600:00:00
55 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:45:4810600:15:4711001:03:0722.8101:18:545200:26:5400:02:4300:00:00
56 8016SERGIO ASENSIO GILLLICENCIA DE DIAABM01:45:5114200:17:0210601:02:4422.9501:19:463600:26:0500:03:3600:00:00
57 4685JOSE ANTONIO TIRADO LARGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:45:5312900:16:398701:00:2423.8401:17:038600:28:5000:02:5800:00:00
58 279JORDI GRAU VILLAESCUSAC.N. VIC-ETBABM01:46:2612500:16:378401:00:1123.9301:16:4810000:29:3800:02:5400:00:00
59 8042SAMUEL RABANAQUE AGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:47:3811900:16:2810101:02:2123.1001:18:498300:28:4900:03:0800:00:00
60 1625NICOLAS GALVEZ ANDRÉCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:48:029300:15:1111401:04:1122.4401:19:228000:28:4000:03:4100:00:00
61 7047ENRIC LORENTE VENTURALLICENCIA DE DIAABM01:48:399500:15:1911201:03:3722.6401:18:5610400:29:4300:03:1800:00:00
62 8018FRANCISCO JAVIER COMINO RLLICENCIA DE DIAABM01:49:0417000:20:108901:00:4223.7201:20:527300:28:1200:03:0000:00:00
63 8010SERGIO MORENO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:49:582600:12:1114301:08:0121.1701:20:1210500:29:4600:03:3200:00:00
64 8047ERIC VILLARONGA VIVESLLICENCIA DE DIAABM01:50:498500:14:5611601:04:3022.3301:19:2613600:31:2300:03:4300:00:00
65 8045CRISTIAN ARAN GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:50:4917100:20:169601:01:3923.3601:21:558700:28:5400:03:4300:00:00
66 8052ALFRED GARRIDO RIBASLLICENCIA DE DIAABM01:50:5410700:15:5012001:05:0322.1401:20:5311100:30:0100:04:5000:00:00
67 7039MARC FONT FONTLLICENCIA DE DIAABM01:50:5915900:18:2810901:02:5722.8801:21:259900:29:3400:03:5500:00:00
68 7027JESUS COTILLA VILALLICENCIA DE DIAABM01:51:0911300:16:1411101:03:3322.6601:19:4713400:31:2200:05:1900:00:00
69 2821RUBÈN SEGURA CASTELLINDEPENDENTABM01:51:457900:14:3813401:06:5821.5001:21:3611200:30:0900:02:5300:00:00
70 8028ALBERT FONT CORREDERALLICENCIA DE DIAABM01:51:5815600:18:1010801:02:5322.9001:21:0312700:30:5500:03:2700:00:00
71 7032VALENTÍ FREIXANET GENÍSLLICENCIA DE DIAABM01:51:5916800:20:019401:01:2623.4401:21:2711800:30:3200:03:1500:00:00
72 7001DAMIÀ LÓPEZ SANDOVALLLICENCIA DE DIAABM01:52:0616200:18:518301:00:0823.9501:18:5915100:33:0700:03:5900:00:00
73 7019MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:54:0810900:16:0512401:05:3821.9401:21:4314500:32:2500:03:2100:00:00
74 7011CARLOS GARRIDO BETESLLICENCIA DE DIAABM01:54:3110200:15:4514501:08:4620.9401:24:3111000:30:0000:06:2000:00:00
75 8003ORIOL PEDRET GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:54:3511600:16:2013301:06:5821.5001:23:1813000:31:1700:03:3500:00:00
76 7025ADRIAN AZORIN ALBEROLLICENCIA DE DIAABM01:54:4514600:17:1312901:06:1421.7401:23:2713100:31:1800:04:1800:00:00
77 5994DANIEL GARCIA ORTIGATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:54:504900:13:281300:51:3027.9601:04:5816900:49:5200:02:1100:00:00
78 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB NATACIO CORNELLAABM01:55:176900:14:1114701:09:1920.7701:23:3013900:31:4700:03:1400:00:00
79 8008ALBERT GARCIA MARMOLLLICENCIA DE DIAABM01:55:5712700:16:3714201:08:0021.1801:24:3713300:31:2000:03:3300:00:00
80 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:56:4014700:17:2415401:11:2320.1701:28:476800:27:5300:04:3700:00:00
81 7004MARC GIL SORRIBESLLICENCIA DE DIAABM02:00:3415200:18:0215901:12:1819.9201:30:2011400:30:1400:03:2600:00:00
82 7021VICTOR ROCALLICENCIA DE DIAABM02:00:4411700:16:2214601:09:0420.8501:25:2615800:35:1800:04:4600:00:00
83 8005VICTOR BERNABÉ MIGUELLLICENCIA DE DIAABM02:03:1115500:18:0514901:10:2220.4601:28:2715400:34:4400:04:1800:00:00
84 7020FRANCESC BERTRAN ESPONALLICENCIA DE DIAABM02:08:3611100:16:1216801:15:0319.1901:31:1516400:37:2100:04:5900:00:00
85 8034JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAABM02:11:259800:15:2715001:10:2620.4401:25:5316800:45:3200:04:4400:00:00
86 8006AGUSTIN BARBERIS ABADLLICENCIA DE DIAABM02:12:3513100:16:4316701:15:0119.2001:31:4416700:40:5100:04:1800:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF01:46:283700:13:0210501:02:4222.9701:15:4412200:30:4400:03:0400:00:00
2 7050SILVIA RIERA SALARICHLLICENCIA DE DIAABF01:50:075700:13:4412501:05:4121.9201:19:2512100:30:4200:02:4400:00:00
3 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:50:5910800:16:0112301:05:3721.9501:21:389600:29:2100:02:5600:00:00
4 7038QUERALT BROS PIÑOLLLICENCIA DE DIAABF01:55:308300:14:5312201:05:3221.9701:20:2515700:35:0500:03:2600:00:00
5 1546ALEXANDRA COLL GRAÑAITRIATLETES SOLIDARISABF01:55:5712800:16:3714101:07:5821.1901:24:3513500:31:2200:03:3500:00:00
6 7006NARA PLANAS LUMBIARRESLLICENCIA DE DIAABF01:56:5711200:16:1314401:08:2421.0501:24:3714400:32:2000:04:2900:00:00
7 7013SÍLVIA CODINA HUIXLLICENCIA DE DIAABF01:58:144200:13:0915101:10:3420.4101:23:4315300:34:3100:03:4200:00:00
8 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF02:03:3112600:16:3716201:12:5219.7601:29:2915200:34:0200:03:0500:00:00
9 6185IDOIA VILA ROCATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF02:07:1816300:18:5316501:13:2919.6001:32:2215600:34:5600:05:0800:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32