RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
50 105 92 11 2 750 20 5 30 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 72ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12400:10:408702:30:077.9902:40:478900:37:2500:01:2600:00:59
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74SERGI DEL BARRIO AGUILARINDEPENDENTJNM02:04:146200:15:423201:25:0114.1101:40:433900:23:3100:01:2400:01:26
2 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 77JORDI DALMAU BARAZALLICENCIA DE DIAJNM02:24:255300:14:595501:46:0011.3202:00:593800:23:2600:02:3000:00:47
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:503500:13:48101:05:0718.4301:18:55200:18:5500:01:2400:00:49
2 84JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23700:11:231001:12:5816.4501:24:21300:19:0200:01:1800:00:50
3 83JACOB SANCHEZ PAREJAINDEPENDENTSUB23M01:47:361000:11:41901:12:4016.5101:24:213700:23:1500:01:1800:00:53
4 82HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:052400:12:593501:27:4513.6801:40:442700:22:2100:01:4100:01:02
5 87DAVID MILLAN MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:34:135000:14:436001:51:0210.8102:05:457100:28:2800:02:0700:02:17
6 88DUNCAN CARSE LLICENCIA DE DIASUB23M02:39:42200:10:207202:01:469.8502:12:066500:27:3600:01:4400:02:01
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 118ALBERT TORRES CARLESC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36900:11:40201:07:5917.6501:19:39600:19:5700:01:1200:00:47
2 94SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:41:442900:13:13401:09:1417.3301:22:27500:19:1700:01:1400:00:58
3 115FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:50:071300:12:171601:16:0715.7701:28:242000:21:4300:01:2500:00:55
4 91ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:002200:12:581801:16:4715.6301:29:451800:21:1500:01:4000:01:24
5 114XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:55:124900:14:422201:19:4415.0501:34:261400:20:4600:01:2500:00:52
6 106TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:00:223400:13:443001:24:1514.2401:37:592900:22:2300:01:4100:01:08
7 117JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:01:411900:12:453301:25:1214.0801:37:574300:23:4400:02:1100:01:15
8 131ARISTIDES MIRANDA BOTALLICENCIA DE DIAV1M02:09:343300:13:444301:32:5412.9201:46:383200:22:5600:01:5700:01:10
9 105ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M02:10:142000:12:464401:35:4012.5401:48:262100:21:4800:01:1600:01:17
10 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZINDEPENDENTV1M02:11:246400:16:003701:30:5013.2101:46:504900:24:3400:01:5800:01:16
11 111GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:11:366900:16:254101:32:1013.0201:48:353300:23:0100:02:4200:01:26
12 92GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:16:094400:14:164901:39:4212.0401:53:582500:22:1100:02:1000:01:09
13 121ROMAN PEDRA AGULLESLLICENCIA DE DIAV1M02:23:546700:16:175101:43:1511.6201:59:324700:24:2200:02:5600:01:24
14 112FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:25:465700:15:125301:45:0811.4102:00:205300:25:2600:01:4600:01:19
15 130Jose De La Roz IglesiasLLICENCIA DE DIAV1M02:28:066100:15:415201:44:5311.4402:00:346400:27:3200:02:2300:01:33
16 129Ramón Arbós PérezLLICENCIA DE DIAV1M02:40:187400:16:596501:59:1010.0702:16:094400:24:0900:02:5700:01:39
17 98XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M02:41:207300:16:486401:58:2310.1402:15:115700:26:0900:03:1800:00:59
18 93DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:47:065600:15:116602:00:159.9802:15:268300:31:4000:02:1100:01:32
19 126JORGE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:54:448000:17:277602:08:429.3202:26:097400:28:3500:01:5800:01:24
20 96JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M02:58:478300:17:357902:10:599.1602:28:347800:30:1300:02:2700:01:40
21 109JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M03:01:286500:16:108202:16:128.8102:32:227700:29:0600:01:5500:00:54
22 107SIXTO RODRIGO GARCIAINDEPENDENTV1M03:15:049000:20:198602:28:028.1102:48:216000:26:4300:01:5900:01:41
23 97TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M03:17:517600:17:028502:27:348.1302:44:368600:33:1500:02:4500:02:46
24 122RICARD ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M03:21:567200:16:358802:36:577.6502:53:327000:28:2400:03:5900:01:28
25 124Alberto Barroso valdiviaLLICENCIA DE DIAV1M03:30:407700:17:118902:37:437.6102:54:548800:35:4600:03:3600:02:47
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 133SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:133800:13:521901:17:1715.5301:31:09800:20:0400:01:4700:01:05
2 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:481500:12:322401:20:0914.9701:32:413500:23:0700:01:1800:01:01
3 132JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:07:333000:13:323601:29:2013.4301:42:525000:24:4100:01:1500:01:10
4 140JOSEP MANUEL POMADA ANTICC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV2M02:08:293200:13:403801:31:0813.1701:44:484100:23:4100:01:4100:01:13
5 136MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:15:113100:13:324701:36:4212.4101:50:145200:24:5700:01:3800:01:18
6 138ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:44:544600:14:277002:01:309.8802:15:577600:28:5700:02:5400:02:28
7 142Joan Salvador SauchLLICENCIA DE DIAV2M02:49:419100:20:207502:05:399.5502:25:594200:23:4200:03:1300:01:07
8 139JOSEP ISERN ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M03:20:158400:17:358402:27:138.1502:44:488700:35:2700:02:5700:03:18
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 143MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:16:468200:17:334501:36:0812.4801:53:413400:23:0500:02:5800:01:24
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 11SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:467800:17:146802:01:179.8902:18:316800:28:1500:01:5700:02:00
2 12GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:56:457500:17:008102:12:189.0702:29:186300:27:2700:02:0900:01:37
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65ALEJANDRO PAREJA VILLARCRONOS TRIATLON SOTO DEL ABM01:40:39100:10:15501:09:5417.1701:20:091200:20:3000:01:1100:00:56
2 42RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:04300:10:22801:12:3816.5201:23:00700:20:0400:01:0200:00:44
3 35MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:185100:14:46301:08:1717.5701:23:031000:20:1500:01:2600:00:45
4 37ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:44:07600:11:171401:15:0615.9801:26:23100:17:4400:01:2100:00:55
5 31PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:46:222300:12:58701:12:3416.5401:25:321500:20:5000:01:1800:00:45
6 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06500:10:51601:11:4816.7101:22:395400:25:2700:01:0700:00:49
7 38PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:49:13800:11:371701:16:4315.6401:28:201600:20:5300:01:3200:00:52
8 29EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:49:332100:12:541101:13:5116.2501:26:453100:22:4800:01:3400:01:05
9 13CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:452700:13:061501:16:0615.7701:29:121300:20:3300:01:0700:00:57
10 18JEREMY MARTINEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:50:075200:14:501301:14:4816.0401:29:381100:20:2900:02:2000:00:58
11 47FRANCESC LOPEZ MARISCALINDEPENDENTABM01:51:521400:12:192001:17:5115.4101:30:101900:21:4200:00:5900:01:00
12 19ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:52:344200:14:092101:19:1915.1301:33:28400:19:0600:01:0800:00:59
13 40FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:55:322800:13:072501:20:2214.9301:33:292400:22:0300:01:3500:00:55
14 43AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:391200:12:143101:24:1614.2401:36:30900:20:0900:01:1400:00:53
15 27ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:57:582600:13:052601:22:1614.5901:35:213000:22:3700:02:4200:00:56
16 48ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051600:12:374001:32:0713.0301:44:442800:22:2100:01:3900:01:10
17 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:134300:14:123901:31:4213.0901:45:542600:22:1900:01:5100:01:15
18 68Jose joaquin Manzano GallC.D. BICI CAMACHO SALAZARABM02:10:405900:15:172801:23:5214.3101:39:098200:31:3100:01:3500:01:12
19 28FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM02:12:155400:15:054201:32:2412.9901:47:295100:24:4600:02:2300:01:41
20 70iñigo catalan echaveLLICENCIA DE DIAABM02:18:053900:13:535001:40:0212.0001:53:554500:24:1000:02:2200:01:14
21 54ISAAC CRUZ ALBACETELLICENCIA DE DIAABM02:18:155800:15:144601:36:1412.4701:51:286100:26:4700:01:4300:01:28
22 60Kevin GrietenLLICENCIA DE DIAABM02:24:096000:15:244801:38:0512.2301:53:297900:30:4000:01:5600:01:48
23 36JUAN JAVIER GÓMEZ GARCIAINDEPENDENTABM02:25:174000:14:065401:45:2511.3801:59:315600:25:4600:01:3200:01:49
24 61jordi rios monteroLLICENCIA DE DIAABM02:26:434100:14:075601:48:0211.1102:02:094800:24:3400:01:2200:01:08
25 69Anselm Gonzalez AnjaumaLLICENCIA DE DIAABM02:33:546600:16:125801:49:0411.0002:05:167500:28:3800:01:4900:01:46
26 17JUAN MARTOS ARANDAASS ESPORTIVA ROCKETSABM02:34:081800:12:406301:58:1810.1402:10:583600:23:1000:01:2300:01:04
27 56JORGE JIMÉNEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:34:108100:17:326101:51:1110.7902:08:435500:25:2700:02:4100:02:03
28 58SEBASTIÀ CERVERÓ BRUNETLLICENCIA DE DIAABM02:37:178700:17:546201:53:1010.6002:11:045800:26:1300:02:5500:01:08
29 16CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM02:42:114800:14:346702:01:149.9002:15:485900:26:2300:02:0400:01:25
30 49XAVIER PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM02:44:567000:16:287402:04:109.6602:20:384600:24:1800:02:3600:01:47
31 64VÍCTOR JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM02:46:347900:17:197102:01:349.8702:18:536600:27:4100:03:1700:01:41
32 53RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM02:47:566800:16:247302:03:019.7502:19:257300:28:3100:02:3500:02:04
33 46MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:49:377100:16:296902:01:279.8802:17:568400:31:4100:02:0700:01:25
34 67JORDI CORBERA GIMENOLLICENCIA DE DIAABM02:56:418600:17:547802:10:179.2102:28:117200:28:3000:03:0000:01:22
35 51XAVIER VIU MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM03:07:398500:17:538302:18:228.6702:36:158100:31:2400:02:4200:03:34
36 63Joan Marcual MedinaLLICENCIA DE DIAABM03:25:198900:17:599002:38:597.5502:56:586900:28:2100:05:5800:01:29
37 62MARCOS EDUARDO VILLENLLICENCIA DE DIAABM03:35:276300:15:479102:40:387.4702:56:259000:39:0200:03:0800:02:11
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:53:441700:12:382301:19:5515.0201:32:331700:21:1100:01:5200:00:57
2 8MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGC.N. MATAROABF01:59:041100:12:092701:23:1814.4101:35:274000:23:3700:01:2300:00:59
3 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:573600:13:492901:24:1114.2501:38:002200:21:5700:01:3700:00:57
4 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:484700:14:273401:25:2014.0601:39:472300:22:0100:02:0100:01:20
5 10Francisca Pons BenejamLLICENCIA DE DIAABF02:19:018800:17:571201:14:3516.0901:32:329100:46:2900:02:0100:01:22
6 9Angela Manzano GallardoC.D. TRIATLON HUELVAABF02:31:333700:13:515901:49:3410.9502:03:256700:28:0800:01:3600:01:35
7 2CRISTINA INIESTA PEREZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF02:34:015500:15:095701:48:1111.0902:03:208000:30:4100:02:0300:01:32
8 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:232500:13:018002:11:119.1502:24:126200:27:1100:01:3100:01:23
9 3LAURA DUOCASTELLA TORRUELCLUB NATACIO MINORISAABF02:56:254500:14:207702:08:519.3102:23:118500:33:1400:01:5600:01:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32