RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
48 44 43 1 0 750 20 5 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 72ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12200:10:404202:30:077.9902:40:474200:37:2500:01:2600:00:59
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74SERGI DEL BARRIO AGUILARINDEPENDENTJNM02:04:143700:15:422501:25:0114.1101:40:432900:23:3100:01:2400:01:26
2 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:502600:13:48101:05:0718.4301:18:55200:18:5500:01:2400:00:49
2 84JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23500:11:23901:12:5816.4501:24:21300:19:0200:01:1800:00:50
3 83JACOB SANCHEZ PAREJAINDEPENDENTSUB23M01:47:36700:11:41801:12:4016.5101:24:212800:23:1500:01:1800:00:53
4 82HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:051800:12:592801:27:4513.6801:40:442200:22:2100:01:4100:01:02
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 118ALBERT TORRES CARLESC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36600:11:40201:07:5917.6501:19:39600:19:5700:01:1200:00:47
2 94SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:41:442300:13:13401:09:1417.3301:22:27500:19:1700:01:1400:00:58
3 91ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:001600:12:581301:16:4715.6301:29:451400:21:1500:01:4000:01:24
4 106TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:00:222500:13:442301:24:1514.2401:37:592300:22:2300:01:4100:01:08
5 117JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:01:411400:12:452601:25:1214.0801:37:573100:23:4400:02:1100:01:15
6 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZINDEPENDENTV1M02:11:243800:16:003001:30:5013.2101:46:503200:24:3400:01:5800:01:16
7 111GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:11:363900:16:253301:32:1013.0201:48:352600:23:0100:02:4200:01:26
8 92GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:16:093200:14:163401:39:4212.0401:53:581900:22:1100:02:1000:01:09
9 112FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:25:463600:15:123501:45:0811.4102:00:203400:25:2600:01:4600:01:19
10 97TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M03:17:514100:17:024102:27:348.1302:44:364100:33:1500:02:4500:02:46
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 133SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:132800:13:521401:17:1715.5301:31:09700:20:0400:01:4700:01:05
2 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:481100:12:321801:20:0914.9701:32:412700:23:0700:01:1800:01:01
3 132JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:07:332400:13:322901:29:2013.4301:42:523300:24:4100:01:1500:01:10
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 11SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:464200:17:143802:01:179.8902:18:314000:28:1500:01:5700:02:00
2 12GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:56:454000:17:004002:12:189.0702:29:183900:27:2700:02:0900:01:37
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 42RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:04100:10:22701:12:3816.5201:23:00800:20:0400:01:0200:00:44
2 35MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:183500:14:46301:08:1717.5701:23:031000:20:1500:01:2600:00:45
3 37ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:44:07400:11:171101:15:0615.9801:26:23100:17:4400:01:2100:00:55
4 31PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:46:221700:12:58601:12:3416.5401:25:321200:20:5000:01:1800:00:45
5 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06300:10:51501:11:4816.7101:22:393500:25:2700:01:0700:00:49
6 29EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:49:331500:12:541001:13:5116.2501:26:452500:22:4800:01:3400:01:05
7 13CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:452100:13:061201:16:0615.7701:29:121100:20:3300:01:0700:00:57
8 47FRANCESC LOPEZ MARISCALINDEPENDENTABM01:51:521000:12:191501:17:5115.4101:30:101500:21:4200:00:5900:01:00
9 19ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:52:343000:14:091601:19:1915.1301:33:28400:19:0600:01:0800:00:59
10 40FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:55:322200:13:071901:20:2214.9301:33:291800:22:0300:01:3500:00:55
11 43AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:39900:12:142401:24:1614.2401:36:30900:20:0900:01:1400:00:53
12 27ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:57:582000:13:052001:22:1614.5901:35:212400:22:3700:02:4200:00:56
13 48ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051200:12:373201:32:0713.0301:44:442100:22:2100:01:3900:01:10
14 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:133100:14:123101:31:4213.0901:45:542000:22:1900:01:5100:01:15
15 36JUAN JAVIER GÓMEZ GARCIAINDEPENDENTABM02:25:172900:14:063601:45:2511.3801:59:313600:25:4600:01:3200:01:49
16 16CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM02:42:113400:14:343702:01:149.9002:15:483700:26:2300:02:0400:01:25
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:53:441300:12:381701:19:5515.0201:32:331300:21:1100:01:5200:00:57
2 8MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGC.N. MATAROABF01:59:04800:12:092101:23:1814.4101:35:273000:23:3700:01:2300:00:59
3 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:572700:13:492201:24:1114.2501:38:001600:21:5700:01:3700:00:57
4 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:483300:14:272701:25:2014.0601:39:471700:22:0100:02:0100:01:20
5 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:231900:13:013902:11:119.1502:24:123800:27:1100:01:3100:01:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32