RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 184 160 24 0 1900 90 21 20 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM05:19:135400:33:255903:05:2229.1303:38:474301:40:2600:00:0000:00:00
2 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSJNM06:17:4610800:38:5712003:28:0225.9604:06:5913302:10:4700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 844DANIEL LUCENA BUSTOSITRIATLETES SOLIDARISSUB23M04:51:38800:28:431502:44:2032.8603:13:034201:38:3500:00:0000:00:00
2 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M05:34:062100:29:537003:08:5128.5903:38:449601:55:2200:00:0000:00:00
3 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M05:58:296100:34:0610203:20:3426.9203:54:4011702:03:4900:00:0000:00:00
4 4600XAVI BRUMOS CARBONELLINDEPENDENTSUB23M06:55:389400:37:1013403:33:3725.2804:10:4715902:44:5100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:31:20500:28:30402:38:4734.0103:07:17601:24:0300:00:0000:00:00
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:35:19900:28:45902:41:1833.4803:10:03701:25:1600:00:0000:00:00
3 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M04:37:52600:28:31202:38:3034.0703:07:011501:30:5100:00:0000:00:00
4 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M04:45:16300:27:491702:45:4432.5803:13:331801:31:4300:00:0000:00:00
5 1310FRANCESC CALABUIG SANCHEZINDEPENDENTV1M04:46:251600:29:412402:49:4131.8203:19:22801:27:0300:00:0000:00:00
6 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:52:423700:31:232302:48:4931.9903:20:122301:32:3000:00:0000:00:00
7 678DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M04:56:424600:32:413402:54:5730.8703:27:381101:29:0400:00:0000:00:00
8 454JORDI SANCHEZ PADILLAC.N. REUS PLOMSV1M05:01:428100:36:163302:54:0931.0103:30:251701:31:1700:00:0000:00:00
9 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMV1M05:08:043900:31:332702:51:0831.5503:22:416401:45:2300:00:0000:00:00
10 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M05:16:536000:34:067303:10:0828.4003:44:142401:32:3900:00:0000:00:00
11 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M05:19:497500:35:467703:11:4728.1603:47:332101:32:1600:00:0000:00:00
12 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M05:20:353500:31:164202:57:4930.3703:29:058001:51:3000:00:0000:00:00
13 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M05:26:047100:35:236103:05:5729.0403:41:206001:44:4400:00:0000:00:00
14 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M05:26:363600:31:217903:12:3028.0503:43:515001:42:4500:00:0000:00:00
15 959JORDI TRIADU BORRASTGCBINNV1M05:28:185300:33:246303:07:0128.8703:40:257001:47:5300:00:0000:00:00
16 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M05:29:398600:36:345503:04:1629.3103:40:507401:48:4900:00:0000:00:00
17 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M05:32:453100:31:086903:08:4428.6103:39:528801:52:5300:00:0000:00:00
18 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:34:1313500:41:494302:57:5230.3603:39:419401:54:3200:00:0000:00:00
19 3965DANIEL PERALES CARBONEROCLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:34:529600:37:366703:08:0428.7103:45:407601:49:1200:00:0000:00:00
20 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M05:35:291300:29:347603:11:3328.1903:41:079201:54:2200:00:0000:00:00
21 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M05:37:057300:35:408303:12:5727.9903:48:377201:48:2800:00:0000:00:00
22 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M05:37:327700:35:585103:02:4829.5403:38:4610501:58:4600:00:0000:00:00
23 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M05:38:494900:33:118503:13:1527.9403:46:268701:52:2300:00:0000:00:00
24 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M05:43:3712500:40:057803:11:5228.1403:51:578201:51:4000:00:0000:00:00
25 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M05:44:178700:36:368803:15:5827.5603:52:348301:51:4300:00:0000:00:00
26 4689GUILLEM BUJOSA PORTELLSTRIATLO AMICS DE RIUDOMSV1M05:44:379000:36:579003:16:1427.5203:53:117901:51:2600:00:0000:00:00
27 4502JORDI CUTRINA ILLAMOLACLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M05:47:2011800:39:4710503:22:2026.6904:02:076201:45:1300:00:0000:00:00
28 4329ANTONIO CABALLERO CARVAJAC.E. TRIATLO.CATV1M05:49:3411100:39:2510803:22:4326.6404:02:086801:47:2600:00:0000:00:00
29 5930OSCAR BERTRAN AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:52:257400:35:439803:17:5727.2803:53:4010401:58:4500:00:0000:00:00
30 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHV1M05:53:034400:32:293002:51:5831.4003:24:2715202:28:3600:00:0000:00:00
31 8009JOSE LUIS MARTINEZ AINOZALLICENCIA DE DIAV1M05:57:3814900:44:295403:04:1229.3203:48:4112602:08:5700:00:0000:00:00
32 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M05:58:4115200:44:4810403:21:4426.7704:06:328601:52:0900:00:0000:00:00
33 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M06:02:111500:29:4010103:20:2526.9403:50:0513402:12:0600:00:0000:00:00
34 5933FRANCESC PAUL GALCERANCLUB ATLETIC CASTELLARV1M06:03:426300:34:1110603:22:3226.6603:56:4312202:06:5900:00:0000:00:00
35 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:04:1813000:40:4813603:34:4425.1504:15:327301:48:4600:00:0000:00:00
36 8022MIQUEL GARCIA FORTOLLICENCIA DE DIAV1M06:06:458200:36:188603:14:2527.7803:50:4314102:16:0200:00:0000:00:00
37 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M06:09:3712100:39:569103:16:2427.4903:56:2013602:13:1700:00:0000:00:00
38 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M06:10:494300:32:2610903:23:1026.5803:55:3614002:15:1300:00:0000:00:00
39 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:10:5611900:39:5012703:30:3025.6504:10:2011202:00:3600:00:0000:00:00
40 8010XAVIER FRANCO MORENOLLICENCIA DE DIAV1M06:14:355800:34:0412903:31:4925.4904:05:5312502:08:4200:00:0000:00:00
41 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M06:18:2810400:37:5711703:26:5826.0904:04:5513702:13:3300:00:0000:00:00
42 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M06:20:168900:36:5013703:35:4925.0204:12:3912302:07:3700:00:0000:00:00
43 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M06:21:1513600:41:4912503:30:1925.6804:12:0812802:09:0700:00:0000:00:00
44 745DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M06:21:3010700:38:5513103:32:4725.3804:11:4212902:09:4800:00:0000:00:00
45 572XAVIER GRANYO PLAINDEPENDENTV1M06:22:5810500:38:0411503:26:0526.2004:04:0914302:18:4900:00:0000:00:00
46 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M06:29:2211300:39:3913803:36:0324.9904:15:4213802:13:4000:00:0000:00:00
47 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M06:31:0414200:42:5312303:29:0025.8404:11:5314402:19:1100:00:0000:00:00
48 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:37:075600:34:0114803:42:2924.2704:16:3014502:20:3700:00:0000:00:00
49 8013PEDRO SANCHEZ PINOLLICENCIA DE DIAV1M06:42:0510900:39:0015904:04:5822.0404:43:5810201:58:0700:00:0000:00:00
50 303JOSEP MANUEL CALVO FERNANINDEPENDENTV1M06:47:0714500:43:4215303:50:3123.4304:34:1313502:12:5400:00:0000:00:00
51 3387ADOLFO CHAVERO FERNANDEZINDEPENDENTV1M06:49:3210200:37:5213503:34:2525.1804:12:1715802:37:1500:00:0000:00:00
52 8016ERNESTO GERMÁN BENTANCUR LLICENCIA DE DIAV1M07:08:2215700:48:0215403:51:0923.3604:39:1115302:29:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 807SANTIAGO HERNANDO BARTRAC.N. TARRACOV2M05:20:116700:34:166603:07:4428.7603:42:004101:38:1100:00:0000:00:00
2 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:23:225000:33:194903:02:1129.6403:35:306901:47:5200:00:0000:00:00
3 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M05:39:5914700:44:246803:08:1928.6803:52:436701:47:1600:00:0000:00:00
4 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M05:50:4513900:42:247503:11:2328.2203:53:479901:56:5800:00:0000:00:00
5 8019RAMON FITO RIBALTALLICENCIA DE DIAV2M05:59:2514100:42:468903:16:0427.5403:58:5011102:00:3500:00:0000:00:00
6 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M06:21:3312200:39:5714903:43:4824.1304:23:4510101:57:4800:00:0000:00:00
7 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M06:22:1413700:42:1014003:37:2924.8304:19:3911402:02:3500:00:0000:00:00
8 7107ALFREDO FERNANDEZ VILLATELLICENCIA DE DIAV2M06:39:0912900:40:2515003:48:3223.6304:28:5713202:10:1200:00:0000:00:00
9 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M06:43:377900:36:1413003:32:2025.4304:08:3415702:35:0300:00:0000:00:00
10 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M06:44:3713200:40:5314203:38:2924.7204:19:2214802:25:1500:00:0000:00:00
11 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M07:05:1615000:44:3515503:52:1923.2404:36:5415102:28:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1605JORDI GARCIA BANALTGCBINNV3M06:32:2613400:41:1211203:24:4026.3804:05:5215002:26:3400:00:0000:00:00
2 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M06:46:4715500:46:4713903:37:1624.8504:24:0314702:22:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:36:1410100:37:479303:17:0427.4003:54:514601:41:2300:00:0000:00:00
2 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F05:46:2712000:39:559603:17:2327.3603:57:187501:49:0900:00:0000:00:00
3 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F05:54:3912600:40:0710703:22:3826.6504:02:458501:51:5400:00:0000:00:00
4 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F06:26:3911700:39:4614503:40:5324.4504:20:3912002:06:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F06:16:4915100:44:3713203:32:5725.3604:17:3410601:59:1500:00:0000:00:00
2 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F07:14:5315400:45:0515703:56:3922.8204:41:4415602:33:0900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:27:573400:31:13102:35:0234.8303:06:15101:21:4200:00:0000:00:00
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM04:33:102900:31:03302:38:4534.0203:09:48501:23:2200:00:0000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM04:35:582500:30:471102:42:2733.2403:13:14401:22:4400:00:0000:00:00
4 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:36:55700:28:31802:41:1133.5003:09:42901:27:1300:00:0000:00:00
5 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM04:38:19200:25:44702:40:3333.6303:06:172001:32:0200:00:0000:00:00
6 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:39:421900:29:421302:42:4433.1803:12:261001:27:1600:00:0000:00:00
7 8014OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM04:42:214800:32:552002:46:5732.3503:19:52301:22:2900:00:0000:00:00
8 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:43:112200:29:552902:51:3231.4803:21:27201:21:4400:00:0000:00:00
9 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM04:43:551800:29:42602:40:2633.6603:10:082701:33:4700:00:0000:00:00
10 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM04:44:064000:31:371002:41:3733.4103:13:141601:30:5200:00:0000:00:00
11 8004MIQUEL ANGEL GALLEGO ROYELLICENCIA DE DIAABM04:47:08400:27:511602:44:4832.7703:12:393101:34:2900:00:0000:00:00
12 8011ALIAKSEI TRAKHIMCHYKLLICENCIA DE DIAABM04:47:256400:34:121202:42:2833.2403:16:401401:30:4500:00:0000:00:00
13 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:51:34100:25:392502:50:4131.6403:16:203501:35:1400:00:0000:00:00
14 1098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESGAVA TRIATLOABM04:51:455500:33:462202:48:0832.1203:21:541301:29:5100:00:0000:00:00
15 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:57:103200:31:09502:39:0133.9603:10:106501:47:0000:00:0000:00:00
16 8020JON TRIGUEROS ALVAREZYEPA! TRIATLOI KLUBAABM04:57:1111200:39:321402:43:5132.9603:23:232801:33:4800:00:0000:00:00
17 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:00:161100:29:324602:58:2630.2603:27:582201:32:1800:00:0000:00:00
18 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:05:105200:33:224402:58:1230.3003:31:342601:33:3600:00:0000:00:00
19 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:05:332600:30:502602:50:5131.6103:21:415401:43:5200:00:0000:00:00
20 2807CARLES RIBOT BERNABÉTGCBINNABM05:05:596600:34:153202:53:4131.0903:27:563901:38:0300:00:0000:00:00
21 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM05:06:372300:30:043102:52:1531.3503:22:195601:44:1800:00:0000:00:00
22 8021ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUINDEPENDENTABM05:06:592400:30:153702:56:0730.6603:26:224401:40:3700:00:0000:00:00
23 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:07:0312400:40:031802:46:2032.4603:26:234501:40:4000:00:0000:00:00
24 7105IGNASI FERRER NIETOLLICENCIA DE DIAABM05:07:1315900:50:591902:46:5632.3503:37:551201:29:1800:00:0000:00:00
25 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:08:207200:35:364002:56:5030.5403:32:263701:35:5400:00:0000:00:00
26 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:08:555700:34:044703:00:1829.9503:34:223201:34:3300:00:0000:00:00
27 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM05:09:071400:29:363802:56:1430.6403:25:505201:43:1700:00:0000:00:00
28 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:09:512700:30:512102:47:1332.2903:18:048401:51:4700:00:0000:00:00
29 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:10:333800:31:275803:05:0629.1703:36:332901:34:0000:00:0000:00:00
30 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM05:12:279800:37:385203:02:5929.5103:40:371901:31:5000:00:0000:00:00
31 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM05:13:324200:32:143902:56:3630.5803:28:505901:44:4200:00:0000:00:00
32 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM05:13:365900:34:055603:04:4929.2203:38:543301:34:4200:00:0000:00:00
33 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM05:13:511000:29:314803:01:4629.7103:31:174901:42:3400:00:0000:00:00
34 4194RUBEN OTERO VIÑALSINDEPENDENTABM05:15:207000:35:035703:05:0229.1803:40:053601:35:1500:00:0000:00:00
35 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM05:16:101200:29:323502:55:0330.8503:24:358101:51:3500:00:0000:00:00
36 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM05:18:099500:37:316203:06:1229.0003:43:433001:34:2600:00:0000:00:00
37 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM05:18:472000:29:456403:07:3328.7903:37:184701:41:2900:00:0000:00:00
38 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:24:128800:36:507103:09:1628.5303:46:064001:38:0600:00:0000:00:00
39 4291JOSEP BLASCO ARIASCLUB ATLETIC CASTELLARABM05:25:029100:37:016003:05:3929.0903:42:404801:42:2200:00:0000:00:00
40 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM05:27:197600:35:524502:58:2030.2803:34:128901:53:0700:00:0000:00:00
41 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNABM05:27:306200:34:075303:03:0329.5003:37:107701:50:2000:00:0000:00:00
42 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:27:445100:33:207203:09:5528.4303:43:155801:44:2900:00:0000:00:00
43 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM05:28:327800:35:584102:57:2330.4403:33:219501:55:1100:00:0000:00:00
44 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM05:30:5514300:43:058403:13:0527.9703:56:103401:34:4500:00:0000:00:00
45 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:34:352800:31:005003:02:2629.6003:33:2611302:01:0900:00:0000:00:00
46 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:37:139300:37:048703:14:5227.7103:51:566301:45:1700:00:0000:00:00
47 5318IVAN FERNANDEZ PONFERRADAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM05:37:229200:37:029403:17:0427.4003:54:065101:43:1600:00:0000:00:00
48 4550PAULO PORTILLO SEVAIOTRIATLO JOVENT 79ABM05:37:469900:37:449203:16:3927.4603:54:235301:43:2300:00:0000:00:00
49 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM05:40:4710600:38:366503:07:4428.7603:46:209301:54:2700:00:0000:00:00
50 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM05:42:243300:31:129503:17:1227.3803:48:249101:54:0000:00:0000:00:00
51 327XAVI PERDIGUER ROVIRAC.A. IGUALADAABM05:47:468000:36:1511803:27:1126.0604:03:265701:44:2000:00:0000:00:00
52 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM05:48:038400:36:2211603:26:4226.1204:03:046101:44:5900:00:0000:00:00
53 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM05:48:0911600:39:438203:12:3928.0303:52:229701:55:4700:00:0000:00:00
54 7106JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM05:51:1311000:39:139903:18:2627.2103:57:399001:53:3400:00:0000:00:00
55 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM05:51:4012300:39:5811903:27:2426.0404:07:225501:44:1800:00:0000:00:00
56 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM05:55:434700:32:5111003:23:3726.5203:56:2810701:59:1500:00:0000:00:00
57 7103CARLOS ESTRADA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM05:55:516800:34:419703:17:3327.3303:52:1411602:03:3700:00:0000:00:00
58 7104MIQUEL ANGEL BASELGA DIAZLLICENCIA DE DIAABM05:59:2113300:41:0410303:21:1326.8404:02:1710001:57:0400:00:0000:00:00
59 708MARC ANDRÉS CABREROITRIATLETES SOLIDARISABM06:01:484100:31:588103:12:3528.0403:44:3314202:17:1500:00:0000:00:00
60 8015ÁLVARO TORNERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM06:02:1911400:39:4211403:25:4926.2404:05:319801:56:4800:00:0000:00:00
61 1133MARC ESTEVE I GARCIAINDEPENDENTABM06:11:1714400:43:4212403:29:1225.8104:12:5410301:58:2300:00:0000:00:00
62 8002JORDI LEÓN CUELLASLLICENCIA DE DIAABM06:11:2313800:42:2010003:20:0326.9904:02:2312702:09:0000:00:0000:00:00
63 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM06:14:183000:31:058003:12:3228.0503:43:3715402:30:4100:00:0000:00:00
64 8018PEP ZAMORA BURGUESLLICENCIA DE DIAABM06:14:2812700:40:0912103:28:3425.8904:08:4311902:05:4500:00:0000:00:00
65 1757LLUIS BORRAS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM06:15:119700:37:3812203:28:5825.8404:06:3612402:08:3500:00:0000:00:00
66 8012VICTOR PALOMAR ASENJOLLICENCIA DE DIAABM06:15:4912800:40:2211303:25:2326.2904:05:4513002:10:0400:00:0000:00:00
67 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:30:2915800:48:5614703:42:1024.3104:31:0610801:59:2300:00:0000:00:00
68 433CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM06:34:4311500:39:4315103:48:4123.6104:28:2412102:06:1900:00:0000:00:00
69 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM06:38:3510300:37:5714103:38:1224.7504:16:0914602:22:2600:00:0000:00:00
70 8007RUBÉN ALBUIXECH GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM06:47:0214600:43:4515203:49:2723.5304:33:1213902:13:5000:00:0000:00:00
71 8008JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM06:57:4615300:45:0315804:02:3822.2604:47:4113102:10:0500:00:0000:00:00
72 8001PEP TARRAGONA SALALLICENCIA DE DIAABM07:06:1615600:47:5515603:53:0223.1704:40:5714902:25:1900:00:0000:00:00
73 8005MIKHAIL KUBASOVCLUB TRIATLO BLANESABM07:09:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF04:58:496500:34:132802:51:2531.5003:25:382501:33:1100:00:0000:00:00
2 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF05:03:101700:29:413602:55:2630.7803:25:073801:38:0300:00:0000:00:00
3 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:32:084500:32:307403:11:1628.2303:43:467101:48:2200:00:0000:00:00
4 8017MERCÈ SEGURA GIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABF06:00:458500:36:2713303:32:5725.3604:09:247801:51:2100:00:0000:00:00
5 4023DIANA LOPEZ MARTINEZCLUB ATLETIC CASTELLARABF06:06:528300:36:2112603:30:2825.6604:06:4911002:00:0300:00:0000:00:00
6 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF06:11:3314800:44:2714403:39:5124.5604:24:186601:47:1500:00:0000:00:00
7 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF06:14:1114000:42:4212803:31:3025.5304:14:1210901:59:5900:00:0000:00:00
8 6284OLGA PORRO MARTORELLTGCBINNABF06:22:3910000:37:4514303:39:1224.6404:16:5711802:05:4200:00:0000:00:00
9 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF06:25:4613100:40:4914603:41:2524.3904:22:1411502:03:3200:00:0000:00:00
10 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF06:30:266900:34:4511103:23:5126.4903:58:3615502:31:5000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32