RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 99 99 0 0 1500 38 10 21 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM03:09:407600:32:039101:30:4425.1302:02:479801:06:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:10:371100:24:351601:08:2833.3001:33:03400:37:3400:00:0000:00:00
2 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M02:21:534000:27:592801:12:0531.6301:40:042400:41:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M02:07:18800:23:56501:05:0035.0801:28:56600:38:2200:00:0000:00:00
2 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:07:53500:23:17101:01:5636.8101:25:133300:42:4000:00:0000:00:00
3 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M02:11:371700:25:22801:07:3233.7601:32:541000:38:4300:00:0000:00:00
4 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M02:12:22300:22:581901:09:5532.6101:32:531100:39:2900:00:0000:00:00
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:16:342100:26:101301:08:0833.4601:34:182900:42:1600:00:0000:00:00
6 8015SERGI CINCA MORROSLLICENCIA DE DIAV1M02:16:502200:26:112501:11:0832.0501:37:191200:39:3100:00:0000:00:00
7 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M02:19:202000:25:333201:12:2731.4701:38:002000:41:2000:00:0000:00:00
8 1461BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV1M02:20:075100:29:072601:11:1731.9901:40:241300:39:4300:00:0000:00:00
9 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:20:164100:28:002701:12:0431.6401:40:041600:40:1200:00:0000:00:00
10 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:20:183300:27:232301:10:3132.3301:37:543100:42:2400:00:0000:00:00
11 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:21:342600:26:513301:12:5231.2901:39:432500:41:5100:00:0000:00:00
12 2510JAVI BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:24:495000:29:042901:12:1231.5801:41:163600:43:3300:00:0000:00:00
13 8013RAFA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M02:26:317400:31:483401:12:5531.2701:44:432300:41:4800:00:0000:00:00
14 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:27:234800:29:004601:16:3629.7701:45:362100:41:4700:00:0000:00:00
15 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:28:542800:27:083501:13:2431.0601:40:326600:48:2200:00:0000:00:00
16 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M02:29:065900:29:314401:15:1830.2801:44:493900:44:1700:00:0000:00:00
17 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:30:257800:32:214301:15:0330.3801:47:243500:43:0100:00:0000:00:00
18 8017ALBERT DOMENECH LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:475700:29:255001:17:3329.4001:46:583800:43:4900:00:0000:00:00
19 4397MANUEL RUIZ MOLINACLUB NATACIO MINORISAV1M02:32:294900:29:034801:16:4929.6801:45:525200:46:3700:00:0000:00:00
20 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:33:283100:27:225301:18:0729.1901:45:296200:47:5900:00:0000:00:00
21 8001LLUC MADUELLLLICENCIA DE DIAV1M02:34:234400:28:427801:25:2226.7101:54:041700:40:1900:00:0000:00:00
22 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M02:34:298000:32:365801:19:3528.6501:52:113000:42:1800:00:0000:00:00
23 8005VICTOR PLANAS BASLLICENCIA DE DIAV1M02:36:556600:30:396001:19:5928.5101:50:384900:46:1700:00:0000:00:00
24 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M02:38:117300:31:355901:19:5428.5401:51:295400:46:4200:00:0000:00:00
25 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M02:38:298400:33:005701:19:3328.6601:52:334500:45:5600:00:0000:00:00
26 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:38:437200:31:315201:17:5729.2501:49:287500:49:1500:00:0000:00:00
27 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M02:39:407500:31:526401:20:4428.2401:52:365700:47:0400:00:0000:00:00
28 7072RUBEN HENESTROSALLICENCIA DE DIAV1M02:41:585200:29:096801:21:2128.0301:50:308100:51:2800:00:0000:00:00
29 2996ALBERT AUSAS CORTADAA.E. EKKE V1M02:42:496400:30:217501:24:2127.0301:54:426400:48:0700:00:0000:00:00
30 8018JUAN VICENTE MIÑANALLICENCIA DE DIAV1M02:51:329000:34:448401:26:4226.3002:01:267700:50:0600:00:0000:00:00
31 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:52:449400:36:378301:26:3026.3602:03:077600:49:3700:00:0000:00:00
32 8006JORDI CONDAL CONGOSTLLICENCIA DE DIAV1M02:58:519600:38:108101:26:0426.4902:04:149000:54:3700:00:0000:00:00
33 8012PERE FERRER JUNCOSALLICENCIA DE DIAV1M02:59:377900:32:219601:38:2223.1802:10:437100:48:5400:00:0000:00:00
34 8021TOMAS RODRÍGUEZ SELLESLLICENCIA DE DIAV1M03:01:449800:45:037201:22:3127.6302:07:348900:54:1000:00:0000:00:00
35 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M03:03:023800:27:459401:36:3823.5902:04:239300:58:3900:00:0000:00:00
36 7074SERGEY MOSINLLICENCIA DE DIAV1M03:09:219700:42:138701:28:0225.9002:10:159400:59:0600:00:0000:00:00
37 7078PERE CAMPS OTEGUILLICENCIA DE DIAV1M03:27:368800:33:579901:46:2721.4202:20:249901:07:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M02:19:411200:24:381501:08:2133.3601:32:595300:46:4200:00:0000:00:00
2 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:25:302900:27:093001:12:1231.5801:39:214700:46:0900:00:0000:00:00
3 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:28:322300:26:143801:13:5630.8401:40:106700:48:2200:00:0000:00:00
4 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M02:28:571000:24:205101:17:3529.3901:41:555600:47:0200:00:0000:00:00
5 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M02:29:296100:29:383601:13:3830.9601:43:164800:46:1300:00:0000:00:00
6 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M02:32:102400:26:163701:13:5430.8501:40:108300:52:0000:00:0000:00:00
7 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:34:535300:29:096701:21:1728.0501:50:264000:44:2700:00:0000:00:00
8 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M02:36:116500:30:235601:19:2428.7201:49:475100:46:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7077MANEL BALET VILASECALLICENCIA DE DIAV3M02:46:288300:32:436901:21:2528.0001:54:088400:52:2000:00:0000:00:00
2 379MANUEL GARCIA ORTEGOINDEPENDENTV3M02:59:266300:30:127601:24:5026.8801:55:029701:04:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV1F02:53:386000:29:389201:31:0725.0202:00:458700:52:5300:00:0000:00:00
2 3568MAITE MARZO GÓMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F02:55:509100:35:049001:30:1425.2702:05:187800:50:3200:00:0000:00:00
3 8020SUSANNA CABRATOSA FUERISLLICENCIA DE DIAV1F03:01:549300:36:259501:37:4123.3402:14:066000:47:4800:00:0000:00:00
4 8016ALÍCIA BOFARULL I CASTROLLICENCIA DE DIAV1F03:09:508900:34:009801:40:4722.6202:14:479100:55:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7075SVETLANA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAV2F03:11:369500:38:088901:29:5225.3702:08:009501:03:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM02:02:52400:23:02201:02:4036.3801:25:42200:37:1000:00:0000:00:00
2 705DAVID RIVERO PEREZINDEPENDENTABM02:06:361300:24:39401:04:5835.0901:29:37100:36:5900:00:0000:00:00
3 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:07:10200:21:511101:08:0133.5201:29:52300:37:1800:00:0000:00:00
4 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM02:07:31100:21:26901:07:3433.7401:29:00900:38:3100:00:0000:00:00
5 388ELOY SERRANO RODRIGUEZFLOR DE TRIATLOABM02:10:44600:23:351701:09:0333.0201:32:38500:38:0600:00:0000:00:00
6 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:121600:25:18701:07:2733.8001:32:45800:38:2700:00:0000:00:00
7 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:12:571500:24:421401:08:1533.4101:32:571500:40:0000:00:0000:00:00
8 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM02:13:394200:28:09301:04:5635.1101:33:051800:40:3400:00:0000:00:00
9 2984SANTIAGO CANO MORATÓCLUB ESPORTIU Z5ABM02:15:251400:24:411201:08:0733.4701:32:483200:42:3700:00:0000:00:00
10 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM02:15:312500:26:28601:06:1334.4301:32:413400:42:5000:00:0000:00:00
11 8019JAUME AGUILERA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:15:421800:25:251801:09:2732.8301:34:521900:40:5000:00:0000:00:00
12 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:176200:29:392101:10:1532.4601:39:54700:38:2300:00:0000:00:00
13 1945DAVID DELGADO FERNANDEZINDEPENDENTABM02:18:413900:27:562401:10:5632.1401:38:521400:39:4900:00:0000:00:00
14 8011ISAAC ARGELICH MARINLLICENCIA DE DIAABM02:19:283600:27:352001:10:0532.5301:37:402200:41:4800:00:0000:00:00
15 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTGCBINNABM02:19:412700:27:051001:07:5333.5901:34:584100:44:4300:00:0000:00:00
16 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:21:533500:27:333101:12:1831.5401:39:512700:42:0200:00:0000:00:00
17 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:23:326700:30:522201:10:2432.3901:41:162800:42:1600:00:0000:00:00
18 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:24:27700:23:563901:14:1130.7301:38:075000:46:2000:00:0000:00:00
19 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM02:25:074300:28:184101:14:4930.4701:43:072600:42:0000:00:0000:00:00
20 8004FRANCESC SANCHIS EROLESLLICENCIA DE DIAABM02:27:453000:27:114901:16:5529.6401:44:063700:43:3900:00:0000:00:00
21 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM02:28:27900:24:054501:16:3629.7701:40:415900:47:4600:00:0000:00:00
22 8010DAVID ARJONA MASOTLLICENCIA DE DIAABM02:31:565500:29:124701:16:4329.7201:45:554600:46:0100:00:0000:00:00
23 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:33:188600:33:324201:14:5130.4601:48:234200:44:5500:00:0000:00:00
24 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:33:428500:33:294001:14:4130.5301:48:104400:45:3200:00:0000:00:00
25 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM02:34:475800:29:276301:20:2028.3801:49:474300:45:0000:00:0000:00:00
26 401ORIOL MACIA GARCIACEMEABM02:35:233200:27:235401:18:4828.9301:46:117300:49:1200:00:0000:00:00
27 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNABM02:36:063700:27:367001:21:3627.9401:49:125500:46:5400:00:0000:00:00
28 394MARC VILAR CARDELLACHFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:39:356800:30:546601:21:0428.1301:51:585800:47:3700:00:0000:00:00
29 7079GUILLEM VIDAL VILAROLLICENCIA DE DIAABM02:39:355600:29:235501:19:0128.8501:48:248000:51:1100:00:0000:00:00
30 7076GERARD ARGERICH SOLANELLELLICENCIA DE DIAABM02:40:027000:31:156501:20:5928.1501:52:146100:47:4800:00:0000:00:00
31 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM02:41:534600:28:546201:20:1928.3901:49:138600:52:4000:00:0000:00:00
32 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:43:108200:32:427101:21:4827.8701:54:306800:48:4000:00:0000:00:00
33 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:43:324700:28:567901:25:4726.5801:54:436900:48:4900:00:0000:00:00
34 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM02:43:333400:27:276101:20:1228.4301:47:399200:55:5400:00:0000:00:00
35 7071XAVIER CLEMENT I SERRALLICENCIA DE DIAABM02:43:535400:29:117401:24:0227.1301:53:137900:50:4000:00:0000:00:00
36 8002ARNAU SABATÉLLICENCIA DE DIAABM02:47:144500:28:478001:25:5226.5501:54:398500:52:3500:00:0000:00:00
37 395ALEIX ROJAS CALVERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:48:188100:32:418501:27:2026.1102:00:016500:48:1700:00:0000:00:00
38 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM02:48:447100:31:238801:28:2325.8001:59:467200:48:5800:00:0000:00:00
39 8008MÀRIUS SABATÉLLICENCIA DE DIAABM02:55:229200:35:198201:26:1126.4602:01:308800:53:5200:00:0000:00:00
40 8007ALEJANDRO NODA VILALLICENCIA DE DIAABM02:57:168700:33:509301:34:1224.2002:08:027400:49:1400:00:0000:00:00
41 7073MING XU LLICENCIA DE DIAABM03:02:309900:46:268601:28:0225.9002:14:286300:48:0200:00:0000:00:00
42 8009AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILLLICENCIA DE DIAABM03:14:437700:32:159701:38:2523.1702:10:409601:04:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4085NOELIA GONZALEZ PEREZCLUB TRIATLO SABADELLABF02:39:371900:25:267701:25:1926.7201:50:457000:48:5200:00:0000:00:00
2 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF02:46:326900:31:147301:23:4727.2101:55:018200:51:3100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32