RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
404 376 355 9 12 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:594600:10:592400:33:0036.3600:43:591100:18:0000:00:0000:00:00
2 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:03:222800:10:153300:33:3835.6800:43:535500:19:2900:00:0000:00:00
3 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:303000:10:162900:33:2735.8700:43:436500:19:4700:00:0000:00:00
4 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:413700:10:404100:34:0535.2100:44:456900:19:5600:00:0000:00:00
5 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:05:253300:10:323000:33:2735.8700:43:5914300:21:2600:00:0000:00:00
6 4388EUDALD BOSCH CARREIRASINDEPENDENTCDM01:06:024700:11:007500:35:5033.4900:46:503900:19:1200:00:0000:00:00
7 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:06:021900:10:049100:36:4732.6200:46:513700:19:1100:00:0000:00:00
8 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:4911100:12:153200:33:3435.7500:45:4911500:21:0000:00:0000:00:00
9 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:08:519200:12:088700:36:4032.7300:48:487600:20:0300:00:0000:00:00
10 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:10:001600:10:0216400:39:3230.3500:49:348900:20:2600:00:0000:00:00
11 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:1116300:12:5711100:37:2932.0100:50:2610200:20:4500:00:0000:00:00
12 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:11:5916900:13:0310600:37:2232.1100:50:2515100:21:3400:00:0000:00:00
13 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:13:3411600:12:2019700:40:4529.4500:53:059100:20:2900:00:0000:00:00
14 1117RUBÉN REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM01:14:499700:12:1020100:40:5029.3900:53:0017400:21:4900:00:0000:00:00
15 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:15:0419400:13:3818800:40:2329.7200:54:0112300:21:0300:00:0000:00:00
16 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:16:1813100:12:3122000:41:3628.8500:54:0719500:22:1100:00:0000:00:00
17 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:16:5523000:14:2019900:40:4629.4400:55:0617200:21:4900:00:0000:00:00
18 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:17:0817500:13:0520900:41:0929.1600:54:1422400:22:5400:00:0000:00:00
19 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:17:0918800:13:2719500:40:4529.4500:54:1222700:22:5700:00:0000:00:00
20 292ALBERT TRAVERIA ESTANYC.E.T. DISTANCECDM01:20:2019900:13:4328400:44:5026.7700:58:3316900:21:4700:00:0000:00:00
21 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:21:1415300:12:4629200:46:0126.0800:58:4720800:22:2700:00:0000:00:00
22 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:36:5726300:15:0334700:53:2022.5001:08:2334200:28:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:151100:09:541200:31:5437.6200:41:48400:17:2700:00:0000:00:00
2 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:324200:10:54200:30:4838.9600:41:42600:17:5000:00:0000:00:00
3 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:01:325500:11:10400:31:2538.2000:42:353100:18:5700:00:0000:00:00
4 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:03:576400:11:194300:34:1035.1200:45:291800:18:2800:00:0000:00:00
5 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:04:387500:11:515000:34:3134.7700:46:221700:18:1600:00:0000:00:00
6 8031ASIER CHAVARREN CORUJODISA HOSPITAL PERPETUO SOJNM01:04:392400:10:076900:35:2933.8200:45:363400:19:0300:00:0000:00:00
7 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:196200:11:193500:33:4935.4900:45:087900:20:1100:00:0000:00:00
8 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:479000:12:075300:34:3534.7000:46:423600:19:0500:00:0000:00:00
9 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:072100:10:058500:36:3132.8600:46:365600:19:3100:00:0000:00:00
10 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:348000:11:545200:34:3334.7300:46:2712800:21:0700:00:0000:00:00
11 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:08:379600:12:1011400:37:3931.8700:49:492600:18:4800:00:0000:00:00
12 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:08:396700:11:3010800:37:2432.0900:48:546100:19:4500:00:0000:00:00
13 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:10:4218200:13:1310300:37:1432.2300:50:278500:20:1500:00:0000:00:00
14 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:11:02900:09:5314700:38:4630.9500:48:3920400:22:2300:00:0000:00:00
15 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:12:1412700:12:2912600:37:5731.6200:50:2617000:21:4800:00:0000:00:00
16 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:12:228600:12:0216700:39:3530.3200:51:3710400:20:4500:00:0000:00:00
17 2963NIL MARTINEZ CASTELLSCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:14:1313700:12:3523600:42:0528.5100:54:405700:19:3300:00:0000:00:00
18 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:14:4421700:13:5914300:38:3731.0700:52:3619000:22:0800:00:0000:00:00
19 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:16:5722500:14:1616500:39:3230.3500:53:4824100:23:0900:00:0000:00:00
20 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:23:0122200:14:1128700:45:2026.4700:59:3125200:23:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:58:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:16700:09:511100:31:5237.6600:41:43500:17:3300:00:0000:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:031000:09:531400:31:5937.5200:41:521400:18:1100:00:0000:00:00
4 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M01:01:05800:09:521500:31:5937.5200:41:514200:19:1400:00:0000:00:00
5 8034ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:01:2911400:12:18700:31:4737.7600:44:05300:17:2400:00:0000:00:00
6 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:05:128400:11:584600:34:2434.8800:46:222800:18:5000:00:0000:00:00
7 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:244800:11:016100:35:0234.2500:46:034800:19:2100:00:0000:00:00
8 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M01:05:382600:10:124800:34:2634.8500:44:3811400:21:0000:00:0000:00:00
9 7216LUKE HOWARD LLICENCIA DE DIASUB23M01:06:161300:10:0013100:38:1831.3300:48:18900:17:5800:00:0000:00:00
10 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:06:4710800:12:144400:34:2134.9300:46:358000:20:1200:00:0000:00:00
11 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:5114900:12:455700:34:5234.4200:47:378200:20:1400:00:0000:00:00
12 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M01:07:5810900:12:148400:36:2732.9200:48:414500:19:1700:00:0000:00:00
13 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:10:1320300:13:506300:35:1634.0300:49:0612900:21:0700:00:0000:00:00
14 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:10:3815000:12:467700:36:0333.2900:48:4917300:21:4900:00:0000:00:00
15 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:11:5113900:12:3714200:38:3731.0700:51:149800:20:3700:00:0000:00:00
16 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:5211800:12:2118000:40:0129.9900:52:2214700:21:3000:00:0000:00:00
17 590ERIK CUEVAS MASSAGUÉCLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:14:0317600:13:0615500:39:0230.7400:52:0818000:21:5500:00:0000:00:00
18 5781MARC RIBERA I TRAVESETINDEPENDENTSUB23M01:17:2718000:13:1016600:39:3430.3300:52:4429100:24:4300:00:0000:00:00
19 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOSUB23M01:17:3412400:12:2720000:40:4929.4000:53:1628100:24:1800:00:0000:00:00
20 7214DALMAU COLL BAGUÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:3329800:15:4718900:40:3029.6300:56:1719600:22:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:02:386000:11:17500:31:3537.9900:42:526400:19:4600:00:0000:00:00
2 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:04:082700:10:143700:33:5435.4000:44:087500:20:0000:00:0000:00:00
3 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:04:469800:12:113600:33:5035.4700:46:012500:18:4500:00:0000:00:00
4 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:1710100:12:111900:32:2736.9800:44:389900:20:3900:00:0000:00:00
5 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:07:312900:10:166500:35:1933.9800:45:3518200:21:5600:00:0000:00:00
6 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:08:0212600:12:295500:34:4134.6000:47:1011100:20:5200:00:0000:00:00
7 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:08:4810300:12:127800:36:0433.2700:48:169300:20:3200:00:0000:00:00
8 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:5313200:12:319200:36:4732.6200:49:185800:19:3500:00:0000:00:00
9 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:09:237700:11:538900:36:4432.6700:48:3710600:20:4600:00:0000:00:00
10 8013IÑAKI CUSCO RAMENTOLLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0314100:12:389400:36:4832.6100:49:2621200:22:3700:00:0000:00:00
11 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:12:4231500:16:146600:35:2533.8800:51:3912200:21:0300:00:0000:00:00
12 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:12:4930500:15:529600:36:5932.4500:52:517200:19:5800:00:0000:00:00
13 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:597900:11:5416000:39:1230.6100:51:0617900:21:5300:00:0000:00:00
14 252ABEL SIMONA MOLINACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:214400:10:5617900:39:5830.0300:50:5420700:22:2700:00:0000:00:00
15 8027MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:13:3320200:13:4912500:37:5431.6600:51:4317600:21:5000:00:0000:00:00
16 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:3630800:15:5911500:37:3931.8700:53:387100:19:5800:00:0000:00:00
17 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:14:0721800:14:0413800:38:3331.1300:52:3714800:21:3000:00:0000:00:00
18 2061ALEXANDRE ROMEO COMASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:2315400:12:4714000:38:3531.1000:51:2223300:23:0100:00:0000:00:00
19 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:14:289300:12:0913500:38:2731.2100:50:3626700:23:5200:00:0000:00:00
20 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:14:4312900:12:3017700:39:5230.1000:52:2220300:22:2100:00:0000:00:00
21 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:14:5421100:13:5419400:40:4529.4500:54:398400:20:1500:00:0000:00:00
22 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M01:15:0523900:14:2813200:38:1931.3200:52:4719800:22:1800:00:0000:00:00
23 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1123500:14:2517100:39:4230.2300:54:0712400:21:0400:00:0000:00:00
24 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1614500:12:4115000:38:5330.8600:51:3426000:23:4200:00:0000:00:00
25 647RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:4318900:13:2920200:40:5629.3200:54:2513700:21:1800:00:0000:00:00
26 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:15:557300:11:5025300:43:0427.8600:54:5411700:21:0100:00:0000:00:00
27 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:16:5216600:13:0017300:39:5030.1300:52:5027300:24:0200:00:0000:00:00
28 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:5916700:13:0214100:38:3531.1000:51:3730700:25:2200:00:0000:00:00
29 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:18:198300:11:5727700:44:3126.9600:56:2817700:21:5100:00:0000:00:00
30 4887XAVIER DIEZ BERTRANCLUB TRIATLO PALAFRUGELLV1M01:18:2215500:12:4722800:41:5428.6400:54:4125800:23:4100:00:0000:00:00
31 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:3032500:16:4118300:40:0929.8900:56:5015700:21:4000:00:0000:00:00
32 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:19:0219300:13:3723800:42:0728.4900:55:4424700:23:1800:00:0000:00:00
33 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M01:19:5226400:15:0425500:43:0927.8100:58:1315600:21:3900:00:0000:00:00
34 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:20:099900:12:1122500:41:5028.6900:54:0132400:26:0800:00:0000:00:00
35 5856JOSEP MARIA GISBERT ROVIRCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:20:2930100:15:4826000:43:2827.6100:59:1613400:21:1300:00:0000:00:00
36 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:20:3416400:12:5828100:44:3726.9000:57:3522900:22:5900:00:0000:00:00
37 929XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M01:20:3632600:16:4320700:41:0629.2000:57:4922100:22:4700:00:0000:00:00
38 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M01:20:5518100:13:1326600:43:5727.3000:57:1026200:23:4500:00:0000:00:00
39 1252GERMÁN CARAVIA SUÁREZC.N. VIC-ETBV1M01:21:0316500:12:5927100:44:1827.0900:57:1726300:23:4600:00:0000:00:00
40 5642DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:21:1632300:16:3022400:41:5028.6900:58:2022600:22:5600:00:0000:00:00
41 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:21:2028300:15:3123900:42:0928.4700:57:4025600:23:4000:00:0000:00:00
42 8005ADOLFO PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5224600:14:4226100:43:2927.6000:58:1125700:23:4100:00:0000:00:00
43 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M01:22:1324800:14:4823700:42:0728.4900:56:5530400:25:1800:00:0000:00:00
44 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:22:1631200:16:1027500:44:3126.9601:00:4115200:21:3500:00:0000:00:00
45 636FRANCISCO JAVIER JAIME NOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:22:2020600:13:5125100:43:0127.9000:56:5231100:25:2800:00:0000:00:00
46 4888XAVIER FARRÀS MUÑOZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:22:2028100:15:2729400:46:0326.0601:01:3010800:20:5000:00:0000:00:00
47 8006XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M01:23:1224700:14:4525800:43:1927.7000:58:0430100:25:0800:00:0000:00:00
48 8017JUANVI MIÑANA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4730200:15:4827800:44:3126.9601:00:1925100:23:2800:00:0000:00:00
49 8029SANTI BUSCARONS GELABERTÓLLICENCIA DE DIAV1M01:23:528900:12:0532500:48:2924.7501:00:3424600:23:1800:00:0000:00:00
50 1991ALEXANDRE GOLSA PRIEGONATS SPORT SAV1M01:24:1829300:15:4328900:45:5626.1201:01:3921400:22:3900:00:0000:00:00
51 1762XAVIER CERVANTES CASADOCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:24:3131600:16:1827300:44:2027.0701:00:3826900:23:5300:00:0000:00:00
52 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:24:4921000:13:5230900:47:0625.4801:00:5826600:23:5100:00:0000:00:00
53 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:24:5628400:15:3326700:43:5727.3000:59:3030900:25:2600:00:0000:00:00
54 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:25:1929400:15:4327000:44:0827.1900:59:5131200:25:2800:00:0000:00:00
55 293NACHO NADAL PÉREZTRIDIRV1M01:25:2724900:14:4929600:46:1425.9601:01:0328700:24:2400:00:0000:00:00
56 8015ISMAEL SANTACRUZ VERALLICENCIA DE DIAV1M01:26:2820500:13:5131500:47:3425.2301:01:2529900:25:0300:00:0000:00:00
57 2224JUAN FERNANDEZ ORTIZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:27:2333100:16:5934900:53:4122.3501:10:40100:16:4300:00:0000:00:00
58 2952DAVID XUCLÀ MARTÍNEZINDEPENDENTV1M01:27:2914800:12:4433800:50:0123.9901:02:4529200:24:4400:00:0000:00:00
59 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:27:5412000:12:2233500:49:4224.1401:02:0431900:25:5000:00:0000:00:00
60 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:27:5433900:17:2729800:46:1625.9401:03:4327900:24:1100:00:0000:00:00
61 625ALVARO LAFORET VIVESTRIDIRV1M01:28:1926800:15:1130400:46:5125.6101:02:0232800:26:1700:00:0000:00:00
62 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:28:2827200:15:1532300:48:1624.8601:03:3129500:24:5700:00:0000:00:00
63 568XAVIER MOR FIGUERASITRIATLETES SOLIDARISV1M01:28:5833300:17:0031300:47:2925.2701:04:2928900:24:2900:00:0000:00:00
64 4407ANTONI SANCHEZ LAPLAZACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:29:5225500:14:5532400:48:2624.7801:03:2133100:26:3100:00:0000:00:00
65 643MARK ANTHONY BELTRAN WALSTGCBINNV1M01:30:3230700:15:5433000:48:5924.5001:04:5331600:25:3900:00:0000:00:00
66 3687PEDRO BORGEO MATEOC.E. PICORNELLV1M01:30:5127700:15:2130200:46:4425.6801:02:0534400:28:4600:00:0000:00:00
67 7209JOAN CARLES MARTINEZ CHINLLICENCIA DE DIAV1M01:31:5535200:20:3730700:47:0025.5301:07:3728200:24:1800:00:0000:00:00
68 7222RAÚL CASADO GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1934400:17:4933300:49:3124.2301:07:2029700:24:5900:00:0000:00:00
69 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:33:0230900:16:0433100:49:0924.4201:05:1334000:27:4900:00:0000:00:00
70 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍINDEPENDENTV1M01:37:1835100:20:2832800:48:4824.5901:09:1634100:28:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:426800:11:323900:34:0135.2800:45:337800:20:0900:00:0000:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:0015800:12:497300:35:4933.5000:48:385000:19:2200:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:08:1412200:12:244000:34:0335.2400:46:2716800:21:4700:00:0000:00:00
4 7215KERNAN HEINZLLICENCIA DE DIAV2M01:10:1611700:12:218100:36:1633.0900:48:3715500:21:3900:00:0000:00:00
5 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:4016000:12:518600:36:3832.7600:49:2919300:22:1100:00:0000:00:00
6 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:13:1414400:12:4012200:37:4931.7300:50:2922000:22:4500:00:0000:00:00
7 7208WILLEM VAN BREUKELENLLICENCIA DE DIAV2M01:13:2418600:13:2513300:38:2231.2800:51:4715400:21:3700:00:0000:00:00
8 2751JOAN MARZO CLUSELLASINDEPENDENTV2M01:13:3018300:13:1515600:39:0430.7200:52:1913200:21:1100:00:0000:00:00
9 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M01:13:4525200:14:519000:36:4632.6400:51:3718900:22:0800:00:0000:00:00
10 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:14:0514300:12:3915800:39:0630.6900:51:4520200:22:2000:00:0000:00:00
11 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:14:2028600:15:3513700:38:3131.1600:54:068300:20:1400:00:0000:00:00
12 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:14:3421600:13:5814900:38:5330.8600:52:5116300:21:4300:00:0000:00:00
13 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:17:3427000:15:1220500:40:5929.2800:56:1114000:21:2300:00:0000:00:00
14 8011JAUME ALTIMIRAS GALMÉSLLICENCIA DE DIAV2M01:17:4519000:13:3417400:39:5130.1100:53:2528400:24:2000:00:0000:00:00
15 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:18:4832100:16:2418100:40:0129.9900:56:2520500:22:2300:00:0000:00:00
16 8028JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV2M01:22:3032400:16:3625600:43:1327.7700:59:4921600:22:4100:00:0000:00:00
17 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:4422700:14:1724900:42:5927.9200:57:1633000:26:2800:00:0000:00:00
18 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M01:25:5715600:12:4919300:40:4329.4700:53:3235200:32:2500:00:0000:00:00
19 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:26:4228000:15:2528300:44:5026.7701:00:1532900:26:2700:00:0000:00:00
20 8014OSCAR ROMEO COMASLLICENCIA DE DIAV2M01:26:4726000:14:5931700:47:4025.1701:02:3927800:24:0800:00:0000:00:00
21 8018JOAQUIM SEBASTIÁN I MONTLLICENCIA DE DIAV2M01:29:0528200:15:2931900:47:4525.1301:03:1432000:25:5100:00:0000:00:00
22 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:31:0223200:14:2131200:47:2925.2701:01:5034700:29:1200:00:0000:00:00
23 2067CARLOS FONTGAVA TRIATLOV2M01:32:3634300:17:4332600:48:3724.6801:06:2032700:26:1600:00:0000:00:00
24 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:33:3629600:15:4534500:52:2122.9201:08:0631300:25:3000:00:0000:00:00
25 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:36:4231100:16:0531600:47:3725.2001:03:4235300:33:0000:00:0000:00:00
26 8024XAVIER CARBO FRESNEDALLICENCIA DE DIAV2M01:43:1135300:21:0435200:55:5521.4601:16:5932500:26:1200:00:0000:00:00
27 7201MANEL ORDAZ BRIALLICENCIA DE DIAV2M01:46:0935000:19:0535401:03:2718.9101:22:3225400:23:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:1627400:15:1917800:39:5330.0900:55:1227500:24:0400:00:0000:00:00
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:22:0815200:12:4624500:42:4928.0300:55:3533200:26:3300:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:22:1531900:16:2125200:43:0127.9000:59:2222200:22:5300:00:0000:00:00
4 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:35:1234900:18:5632900:48:5724.5101:07:5333700:27:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:09:163800:10:4112700:38:0331.5400:48:449400:20:3200:00:0000:00:00
2 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:527600:11:5310200:37:1332.2400:49:0610700:20:4600:00:0000:00:00
3 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:11:173600:10:3716900:39:3930.2600:50:1611900:21:0100:00:0000:00:00
4 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISACDF01:12:126300:11:1912100:37:4631.7700:49:0523800:23:0700:00:0000:00:00
5 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:12:162000:10:0421700:41:2728.9500:51:3110300:20:4500:00:0000:00:00
6 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:12:283100:10:2812900:38:0731.4800:48:3526800:23:5300:00:0000:00:00
7 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:12:503200:10:2919100:40:3929.5200:51:0816000:21:4200:00:0000:00:00
8 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:13:083500:10:3718200:40:0529.9400:50:4220600:22:2600:00:0000:00:00
9 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:16:2717400:13:0422300:41:4028.8000:54:4416200:21:4300:00:0000:00:00
10 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:17:587800:11:5424000:42:1028.4600:54:0427000:23:5400:00:0000:00:00
11 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:21:0011000:12:1524400:42:3128.2200:54:4632600:26:1400:00:0000:00:00
12 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:21:0920900:13:5221900:41:3428.8700:55:2631700:25:4300:00:0000:00:00
13 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:21:195900:11:1629000:45:5926.1000:57:1527400:24:0400:00:0000:00:00
14 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:23:226100:11:1829700:46:1425.9600:57:3231800:25:5000:00:0000:00:00
15 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:32:416500:11:2234300:51:3623.2601:02:5834800:29:4300:00:0000:00:00
16 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:33:417400:11:5134400:51:5823.0901:03:4935000:29:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:13:4712800:12:2916200:39:1430.5900:51:4318700:22:0400:00:0000:00:00
2 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:22:124300:10:5529900:46:2125.8900:57:1629400:24:5600:00:0000:00:00
3 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB NATACIO CORNELLAJNF01:22:2527600:15:2026400:43:5427.3300:59:1424300:23:1100:00:0000:00:00
4 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:23:228100:11:5529300:46:0326.0600:57:5830800:25:2400:00:0000:00:00
5 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UJNF01:26:5425400:14:5431800:47:4425.1401:02:3828000:24:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:11:524900:11:0116800:39:3730.2900:50:3813500:21:1400:00:0000:00:00
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:17:0821200:13:5521200:41:1429.1000:55:0918500:21:5900:00:0000:00:00
3 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:18:2122000:14:0524200:42:1928.3600:56:2418300:21:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:10:507100:11:4610700:37:2332.1000:49:0915900:21:4100:00:0000:00:00
2 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOV1F01:25:2331300:16:1228800:45:5026.1801:02:0224900:23:2100:00:0000:00:00
3 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:25:5134100:17:3627200:44:1827.0901:01:5427200:23:5700:00:0000:00:00
4 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F01:27:5833500:17:0428500:44:5826.6901:02:0232100:25:5600:00:0000:00:00
5 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZINDEPENDENTV1F01:31:5134700:18:3032100:48:0025.0001:06:3030600:25:2100:00:0000:00:00
6 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:33:4133400:17:0234200:51:0423.5001:08:0631400:25:3500:00:0000:00:00
7 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:35:0033200:17:0034100:50:5523.5701:07:5533500:27:0500:00:0000:00:00
8 8035ROSAR RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:39:3432700:16:4634600:53:0422.6101:09:5034900:29:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1797MARIBEL MORILLAS FERNANDEGRUP ESPORTIU ESTEVEV2F01:17:1417100:13:0415400:39:0230.7400:52:0630200:25:0800:00:0000:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:22:1617800:13:0828200:44:4526.8200:57:5328600:24:2300:00:0000:00:00
3 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2F01:26:2925800:14:5729500:46:1225.9701:01:0930500:25:2000:00:0000:00:00
4 1411MARIA CONCEPCION DE ALOS TRIDIRV2F01:31:0731700:16:1933600:49:4724.1001:06:0629800:25:0100:00:0000:00:00
5 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:33:2034600:18:2832200:48:1324.8901:06:4133400:26:3900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:42:5533700:17:1735000:53:5722.2401:11:1435100:31:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:35400:09:08100:30:2239.5200:39:30200:17:0500:00:0000:00:00
2 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:24500:09:29300:30:5238.8800:40:211200:18:0300:00:0000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:46200:09:00800:31:4837.7400:40:481000:17:5800:00:0000:00:00
4 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:49600:09:331800:32:2137.0900:41:54800:17:5500:00:0000:00:00
5 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:09100:08:572300:32:5736.4200:41:541500:18:1500:00:0000:00:00
6 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:00:592200:10:051300:31:5837.5400:42:033000:18:5600:00:0000:00:00
7 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:324500:10:581000:31:5137.6800:42:492400:18:4300:00:0000:00:00
8 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:01:345800:11:16600:31:3837.9300:42:542100:18:4000:00:0000:00:00
9 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:01:361400:10:003400:33:4435.5700:43:44700:17:5200:00:0000:00:00
10 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:01:394100:10:52900:31:4937.7200:42:413200:18:5800:00:0000:00:00
11 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:02:013400:10:332100:32:4736.6000:43:202200:18:4100:00:0000:00:00
12 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:02:365200:11:041600:32:0937.3300:43:135100:19:2300:00:0000:00:00
13 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:1012300:12:262000:32:3836.7700:45:041300:18:0600:00:0000:00:00
14 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM01:03:224000:10:492800:33:1136.1600:44:004900:19:2200:00:0000:00:00
15 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:267000:11:452500:33:0036.3600:44:452300:18:4100:00:0000:00:00
16 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:4410400:12:131700:32:1937.1300:44:323800:19:1200:00:0000:00:00
17 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM01:03:592500:10:093100:33:2835.8600:43:378700:20:2200:00:0000:00:00
18 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:04:399100:12:072600:33:0436.2900:45:115400:19:2800:00:0000:00:00
19 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:04:567200:11:484900:34:3034.7800:46:182000:18:3800:00:0000:00:00
20 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:2913600:12:342700:33:0836.2200:45:426600:19:4700:00:0000:00:00
21 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:05:418500:12:014700:34:2534.8700:46:264300:19:1500:00:0000:00:00
22 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:05:461500:10:015900:34:5934.3000:45:0010500:20:4600:00:0000:00:00
23 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:05:469500:12:102200:32:5536.4600:45:0510000:20:4100:00:0000:00:00
24 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:569400:12:095400:34:3534.7000:46:444100:19:1200:00:0000:00:00
25 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:0410700:12:144500:34:2334.9000:46:375300:19:2700:00:0000:00:00
26 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:046900:11:433800:33:5935.3100:45:428800:20:2200:00:0000:00:00
27 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:5910600:12:136000:35:0034.2900:47:136200:19:4600:00:0000:00:00
28 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:09300:09:0514800:38:4630.9500:47:514700:19:1800:00:0000:00:00
29 4248IVAN ROCA TORRENTEINDEPENDENTABM01:07:245100:11:038200:36:2233.0000:47:257400:19:5900:00:0000:00:00
30 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:07:4922800:14:185600:34:4334.5700:49:012700:18:4800:00:0000:00:00
31 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:07:5118500:13:257000:35:3033.8000:48:552900:18:5600:00:0000:00:00
32 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:5518700:13:266800:35:2733.8500:48:533300:19:0200:00:0000:00:00
33 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:07:571200:09:5711800:37:4131.8400:47:388600:20:1900:00:0000:00:00
34 4354ISAAC GOMEZ LATORRETRICBMABM01:08:0811300:12:178300:36:2532.9500:48:425200:19:2600:00:0000:00:00
35 2665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:08:0915700:12:497100:35:3433.7400:48:236300:19:4600:00:0000:00:00
36 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:08:538700:12:046200:35:1334.0700:47:1715300:21:3600:00:0000:00:00
37 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:5710500:12:138000:36:1233.1500:48:259500:20:3200:00:0000:00:00
38 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:08:5714200:12:399700:37:0232.4000:49:414400:19:1600:00:0000:00:00
39 995ROBERT JUANOLA JUANOLAINDEPENDENTABM01:09:0019100:13:356700:35:2633.8700:49:017300:19:5900:00:0000:00:00
40 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:09:1711500:12:207900:36:0633.2400:48:2610900:20:5100:00:0000:00:00
41 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:09:3315900:12:5010000:37:0732.3300:49:575900:19:3600:00:0000:00:00
42 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:09:3711900:12:225800:34:5634.3500:47:1820000:22:1900:00:0000:00:00
43 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:4428800:15:377600:35:5233.4600:51:291600:18:1500:00:0000:00:00
44 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:09:5019700:13:426400:35:1634.0300:48:5811000:20:5200:00:0000:00:00
45 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:10:265300:11:0810100:37:0832.3200:48:1619200:22:1000:00:0000:00:00
46 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:4014000:12:3814600:38:4430.9800:51:224600:19:1800:00:0000:00:00
47 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:10:5112500:12:2711200:37:3131.9900:49:5811300:20:5300:00:0000:00:00
48 1572PAU FAJOL PRATSTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:5210200:12:129300:36:4832.6100:49:0017800:21:5200:00:0000:00:00
49 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:10:5715100:12:4611300:37:3631.9100:50:229700:20:3500:00:0000:00:00
50 771OSCAR ARNALOT PORTELLACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:1313300:12:3210500:37:1732.1900:49:4914100:21:2400:00:0000:00:00
51 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:11:1911200:12:1611700:37:4131.8400:49:5713900:21:2200:00:0000:00:00
52 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:11:2513500:12:3311000:37:2632.0600:49:5914400:21:2600:00:0000:00:00
53 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:11:341800:10:0316100:39:1430.5900:49:1719700:22:1700:00:0000:00:00
54 8001TONI PUIG CANALLLICENCIA DE DIAABM01:12:0113000:12:3012800:38:0431.5200:50:3414600:21:2700:00:0000:00:00
55 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:0829100:15:4010400:37:1632.2000:52:564000:19:1200:00:0000:00:00
56 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:12:3325300:14:539900:37:0732.3300:52:009600:20:3300:00:0000:00:00
57 659EDUARD ARADASC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:12:3522300:14:1313900:38:3431.1100:52:476700:19:4800:00:0000:00:00
58 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:12:4016800:13:0213600:38:2931.1800:51:3113000:21:0900:00:0000:00:00
59 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM01:12:468200:11:5615300:39:0130.7600:50:5717500:21:4900:00:0000:00:00
60 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:13:0213800:12:3614400:38:4131.0200:51:1716500:21:4500:00:0000:00:00
61 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:13:1025600:14:559500:36:5032.5800:51:4514200:21:2500:00:0000:00:00
62 7206MARIU RIERA ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:13:2029500:15:447400:35:5033.4900:51:3416700:21:4600:00:0000:00:00
63 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:13:2014600:12:4112000:37:4531.7900:50:2622500:22:5400:00:0000:00:00
64 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:13:2516100:12:5216300:39:2830.4100:52:2012600:21:0500:00:0000:00:00
65 8025PAU BASART CASELLASLLICENCIA DE DIAABM01:13:4526600:15:0510900:37:2532.0700:52:3013600:21:1500:00:0000:00:00
66 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:13:5418400:13:2315100:38:5830.8000:52:2115000:21:3300:00:0000:00:00
67 7220JORDI VILA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:13:545600:11:1220400:40:5829.2900:52:1016400:21:4400:00:0000:00:00
68 2459ALFONS SANCHIS COTCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:14:0226700:15:098800:36:4232.7000:51:5119400:22:1100:00:0000:00:00
69 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:14:0417000:13:0318600:40:1729.7900:53:2010100:20:4400:00:0000:00:00
70 4763JON SANCHEZ VILLABAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:1522100:14:069800:37:0332.3900:51:0923600:23:0600:00:0000:00:00
71 8033JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:14:2519200:13:3617200:39:4730.1600:53:2312100:21:0200:00:0000:00:00
72 8026SERGI GARCIA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:14:5227900:15:2213000:38:0831.4700:53:3013800:21:2200:00:0000:00:00
73 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:14:5621500:13:5711900:37:4531.7900:51:4224500:23:1400:00:0000:00:00
74 7205IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM01:15:0819800:13:4221100:41:1329.1100:54:558100:20:1300:00:0000:00:00
75 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM01:15:1012100:12:2315900:39:1030.6400:51:3325300:23:3700:00:0000:00:00
76 1677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:15:3120400:13:5119200:40:3929.5200:54:3011800:21:0100:00:0000:00:00
77 642SIMON BACKESCLUB NATACIO BANYOLESABM01:15:3420000:13:4619000:40:3729.5400:54:2313100:21:1100:00:0000:00:00
78 4962ANDREU JAILE ANDRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:15:4125900:14:5813400:38:2431.2500:53:2220100:22:1900:00:0000:00:00
79 7221DAVID CASRTO MUNTANELLICENCIA DE DIAABM01:16:0220800:13:5218400:40:0929.8900:54:0118600:22:0100:00:0000:00:00
80 287SERGI IGLESIAS CLAPÉSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:16:2332000:16:2215200:38:5930.7800:55:2112000:21:0200:00:0000:00:00
81 5881AMADEU SANCHO PEREZINDEPENDENTABM01:16:3527100:15:1421600:41:2428.9900:56:387000:19:5700:00:0000:00:00
82 7223CARLOS ARDANAZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:408800:12:0522200:41:3828.8200:53:4322800:22:5700:00:0000:00:00
83 8021GIOVANNI JURADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:4824000:14:3121000:41:1129.1400:55:4212700:21:0600:00:0000:00:00
84 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:17:045700:11:1424600:42:5128.0000:54:0523000:22:5900:00:0000:00:00
85 653SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM01:17:3029000:15:3923300:42:0328.5400:57:426800:19:4800:00:0000:00:00
86 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLINDEPENDENTABM01:17:4023100:14:2024300:42:1928.3600:56:3911600:21:0100:00:0000:00:00
87 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:4927500:15:1920600:41:0329.2300:56:2214500:21:2700:00:0000:00:00
88 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:17:5527300:15:1620300:40:5729.3000:56:1316100:21:4200:00:0000:00:00
89 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:18:1228700:15:3723400:42:0428.5300:57:419200:20:3100:00:0000:00:00
90 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:18:2029700:15:4517500:39:5130.1100:55:3621900:22:4400:00:0000:00:00
91 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:18:2521300:13:5621500:41:2428.9900:55:2023500:23:0500:00:0000:00:00
92 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:18:3225700:14:5622600:41:5028.6900:56:4616600:21:4600:00:0000:00:00
93 8020POL RUDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:18:3626900:15:1219800:40:4629.4400:55:5821300:22:3800:00:0000:00:00
94 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:4229900:15:4718700:40:2029.7500:56:0721000:22:3500:00:0000:00:00
95 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:19:0224100:14:3220800:41:0729.1900:55:3925000:23:2300:00:0000:00:00
96 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:19:1332900:16:4917600:39:5230.1000:56:4120900:22:3200:00:0000:00:00
97 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:19:1523600:14:2722100:41:3828.8200:56:0524200:23:1000:00:0000:00:00
98 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:19:2124500:14:3921400:41:2329.0000:56:0224800:23:1900:00:0000:00:00
99 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:19:3223400:14:2223200:42:0328.5400:56:2523700:23:0700:00:0000:00:00
100 8016XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:20:0931000:16:0525000:43:0027.9100:59:0512500:21:0400:00:0000:00:00
101 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:20:3019500:13:3824700:42:5627.9500:56:3427100:23:5600:00:0000:00:00
102 1073JAUME SOLÀ MORENOC.E. RAYOTEAMABM01:20:3721400:13:5726200:43:4627.4200:57:4322300:22:5400:00:0000:00:00
103 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:20:4026100:15:0024800:42:5827.9300:57:5821800:22:4200:00:0000:00:00
104 8003MIQUEL NOVELL BARDAJILLICENCIA DE DIAABM01:20:4430400:15:5124100:42:1728.3800:58:0821100:22:3600:00:0000:00:00
105 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM01:21:023900:10:4831100:47:1425.4100:58:0223200:23:0000:00:0000:00:00
106 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM01:21:0413400:12:3325400:43:0427.8600:55:3731000:25:2700:00:0000:00:00
107 7211ALEX FERRIZ GRACIA LLICENCIA DE DIAABM01:21:3620700:13:5126800:43:5927.2800:57:5026400:23:4600:00:0000:00:00
108 7207MARCO BRAVO MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:21:5723300:14:2126300:43:5227.3600:58:1326100:23:4400:00:0000:00:00
109 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM01:21:5923700:14:2827600:44:3126.9600:58:5923100:23:0000:00:0000:00:00
110 631JORDI ESPANYOL MARTININDEPENDENTABM01:22:1617300:13:0426900:44:0827.1900:57:1230000:25:0400:00:0000:00:00
111 8022MARIANO MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:22:3532200:16:2423500:42:0528.5100:58:2927700:24:0600:00:0000:00:00
112 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:23:0516200:12:5431400:47:3125.2501:00:2521500:22:4000:00:0000:00:00
113 2812RICARD AVELLÍ SABALLSCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:23:3829200:15:4123100:42:0128.5600:57:4232200:25:5600:00:0000:00:00
114 7202VICTOR RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:23:4720100:13:4830300:46:5125.6101:00:3923900:23:0800:00:0000:00:00
115 8002IVAN CALCERADA MUNOZLLICENCIA DE DIAABM01:24:1824300:14:3728600:45:1826.4900:59:5528500:24:2300:00:0000:00:00
116 8023FERNANDO MUÑOZ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2430600:15:5430100:46:4225.7001:02:3617100:21:4800:00:0000:00:00
117 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:24:3030300:15:4927400:44:2227.0501:00:1128300:24:1900:00:0000:00:00
118 8010JOSE MIGUEL MERCEDES DE LLLICENCIA DE DIAABM01:25:1135400:23:4012400:37:5031.7201:01:3025900:23:4100:00:0000:00:00
119 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM01:25:3524200:14:3630000:46:2725.8301:01:0329000:24:3200:00:0000:00:00
120 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:26:2028900:15:3932700:48:4524.6201:04:2418100:21:5600:00:0000:00:00
121 1689FRANCISCO TORRES VERÓNCLUB NATACIO CORNELLAABM01:27:0225000:14:5030600:47:0025.5301:01:5030300:25:1200:00:0000:00:00
122 7212LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM01:27:2634000:17:3531000:47:1025.4401:04:4521700:22:4100:00:0000:00:00
123 7204MIGUEL LOPEZ FONTALBALLICENCIA DE DIAABM01:31:4030000:15:4730500:46:5525.5801:02:4234600:28:5800:00:0000:00:00
124 8019ALEX MENDOZA PALATSILLICENCIA DE DIAABM01:32:3834800:18:4133900:50:1023.9201:08:5126500:23:4700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:04:171700:10:027200:35:4133.6300:45:431900:18:3400:00:0000:00:00
2 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:04:316600:11:234200:34:0535.2100:45:283500:19:0300:00:0000:00:00
3 7218EWA KOMANDERLLICENCIA DE DIAABF01:06:025000:11:025100:34:3234.7500:45:349000:20:2800:00:0000:00:00
4 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:262300:10:0611600:37:4031.8600:47:466000:19:4000:00:0000:00:00
5 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:11:3314700:12:4114500:38:4330.9900:51:247700:20:0900:00:0000:00:00
6 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:555400:11:0915700:39:0530.7000:50:1415800:21:4100:00:0000:00:00
7 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:13:2521900:14:0412300:37:5031.7200:51:5414900:21:3100:00:0000:00:00
8 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:13:3710000:12:1118500:40:1429.8300:52:2513300:21:1200:00:0000:00:00
9 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:16:0217900:13:0819600:40:4529.4500:53:5319100:22:0900:00:0000:00:00
10 3517CRISTINA SOLÉ MARCÉ TRIDIRABF01:16:4222600:14:1721800:41:3228.8900:55:4911200:20:5300:00:0000:00:00
11 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:17:1117200:13:0423000:41:5928.5800:55:0318800:22:0800:00:0000:00:00
12 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:18:0917700:13:0722900:41:5428.6400:55:0124000:23:0800:00:0000:00:00
13 650DELIA MONTERRUBIO SERRANOVILADECANS TRIATLOABF01:18:2522400:14:1622700:41:5028.6900:56:0619900:22:1900:00:0000:00:00
14 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:20:4219600:13:4017000:39:3930.2600:53:1933800:27:2300:00:0000:00:00
15 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF01:21:3524400:14:3726500:43:5527.3200:58:3223400:23:0300:00:0000:00:00
16 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:22:2326500:15:0421300:41:1629.0800:56:2032300:26:0300:00:0000:00:00
17 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:23:0328500:15:3325900:43:2527.6400:58:5827600:24:0500:00:0000:00:00
18 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:24:1523800:14:2832000:47:4925.1001:02:1718400:21:5800:00:0000:00:00
19 1868TANIA RODENAS PARES INDEPENDENTABF01:24:2431400:16:1425700:43:1327.7700:59:2729600:24:5700:00:0000:00:00
20 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:5133600:17:0527900:44:3226.9501:01:3724400:23:1400:00:0000:00:00
21 632LAURA MORCILLO RODRÍGUEZINDEPENDENTABF01:25:3125100:14:5030800:47:0225.5101:01:5225500:23:3900:00:0000:00:00
22 1807NURIA NOGUER FIGUERASGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:29:2931800:16:2029100:45:5926.1001:02:1933600:27:1000:00:0000:00:00
23 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:30:2333000:16:5528000:44:3626.9101:01:3134500:28:5200:00:0000:00:00
24 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:31:4926200:15:0233200:49:1324.3801:04:1533900:27:3400:00:0000:00:00
25 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRI5UABF01:32:2422900:14:1934800:53:3722.3801:07:5628800:24:2800:00:0000:00:00
26 7213EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:34:0834200:17:4234000:50:4923.6101:08:3131500:25:3700:00:0000:00:00
27 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:34:4934500:18:1233700:49:5924.0101:08:1133300:26:3800:00:0000:00:00
28 7224MAITE MIR PONS LLICENCIA DE DIAABF01:35:4433800:17:2333400:49:3624.1901:06:5934300:28:4500:00:0000:00:00
29 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZ RÚIZCLUB NATACIO BARCELONAABF01:40:3232800:16:4835300:58:5320.3801:15:4129300:24:5100:00:0000:00:00
30 8030ALBA PORTALES CASASLLICENCIA DE DIAABF01:43:1527800:15:2235100:54:4621.9101:10:0835400:33:0700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32