RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
117 104 98 6 0 1900 90 21 15 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M05:31:236700:38:318603:01:0129.8303:39:329501:51:5100:02:1000:01:12
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M04:00:08500:30:11302:18:1939.0402:48:30301:11:3800:01:2200:00:57
2 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉCLUB TRIATLO PROSANV1M04:00:49200:28:14602:21:5738.0402:50:11101:10:3800:01:1500:00:30
3 1152RAMON FARGUES GIMENOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:11:372400:32:56702:22:5937.7702:55:551001:15:4200:01:5200:01:01
4 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M04:12:441500:31:52802:23:4637.5602:55:381201:17:0600:02:0300:00:41
5 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:21:331100:31:211902:31:0835.7303:02:291601:19:0400:02:4300:00:55
6 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:21:515400:36:011202:25:0337.2303:01:042101:20:4700:02:2800:00:47
7 1533LLUIS ALBERT VILAGINES I C.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:25:421200:31:361402:28:2436.3903:00:004201:25:4200:02:2300:00:52
8 2523RUBEN NAVARRO GARCIAPRAT TRIATLO 1994V1M04:30:091000:31:142902:34:2734.9603:05:413601:24:2800:02:2800:01:38
9 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:30:452000:32:392802:34:1934.9903:06:583201:23:4700:02:2800:00:56
10 8003RAMON ULLDEMOLINS SANTISLLICENCIA DE DIAV1M04:35:244100:35:233002:34:5734.8503:10:203901:25:0400:02:1000:01:03
11 918ERNEST BAIGET VIDALCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:36:151600:31:534102:38:0334.1703:09:564401:26:1900:01:3100:01:07
12 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:37:405200:35:535102:41:5933.3403:17:521801:19:4800:02:5000:02:28
13 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:41:124800:35:425902:45:5132.5603:21:331701:19:3900:03:0900:01:01
14 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:41:167400:40:026502:48:4332.0103:28:45501:12:3100:03:1400:01:07
15 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDENTV1M04:41:563500:35:083102:35:0434.8203:10:126101:31:4400:02:2900:01:21
16 7105JOSEP SEGUES SEGUESLLICENCIA DE DIAV1M04:42:449200:45:323302:35:3534.7103:21:072501:21:3700:05:5500:01:12
17 3361JORDI MARTI HORCAJADAINDEPENDENTV1M04:42:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 4487LLUIS XAVIER GARRETA CASACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M04:43:154200:35:245202:42:2833.2403:17:524001:25:2300:04:4800:02:13
19 8004XAVIER GONZÁLEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M04:44:402200:32:514702:41:2533.4503:14:165701:30:2400:01:5300:00:47
20 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M04:44:424600:35:324402:40:4333.6003:16:154901:28:2700:03:4800:01:27
21 3069SALVADOR GALLOFRÉ FIGUEROCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:45:153600:35:106402:48:1632.0903:23:262701:21:4900:04:1400:01:41
22 7103OSCAR DIEZ MAESTROC.D.CICLISTA VIBIKEV1M04:48:183800:35:163502:36:0634.5903:11:227701:36:5600:02:0500:01:08
23 7107MANUEL HEREDIA VELALLICENCIA DE DIAV1M04:53:498200:41:464602:40:4833.5803:22:345901:31:1500:03:3800:02:21
24 5358JORDI PELEGRI CUENCACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M04:56:006300:38:157002:51:0731.5603:29:224601:26:3800:02:4100:00:57
25 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M04:56:235700:36:436002:46:1132.4903:22:546401:33:2900:03:5800:01:40
26 440JOSE ANTONIO GOMEZ VIGARACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:58:434300:35:266302:47:2232.2603:22:487301:35:5500:03:3500:01:09
27 5953MARIO PERALTA CALDERONCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M04:58:566200:38:135702:44:5432.7503:23:077201:35:4900:03:0200:00:54
28 8002SERGI BUYOLO FREITASLLICENCIA DE DIAV1M04:59:118100:41:335002:41:5133.3603:23:247101:35:4700:03:1500:01:28
29 2996ALBERT AUSAS CORTADAA.E. EKKE V1M05:08:506600:38:287402:52:5331.2303:31:217901:37:2900:03:0600:01:31
30 8009PERE SEGURA GARSABALLLLICENCIA DE DIAV1M05:17:339300:45:337302:52:4331.2703:38:168101:39:1700:03:0500:01:25
31 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M05:19:516500:38:208202:57:5730.3503:36:178801:43:3400:05:1000:02:38
32 7101FRANCISCO JAVIER MARTIN MCLUB TRANSIZIONV1M05:20:223900:35:179203:05:3629.0903:40:538201:39:2900:04:5600:01:34
33 5541FREDERIC SIMÓ CASTELLÓCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M05:30:188300:42:048703:01:1529.7903:43:199101:46:5900:03:3600:01:54
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M04:30:342700:33:021602:30:2435.9003:03:264701:27:0800:02:1200:00:53
2 4277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCCLUB TRIATLO PROSANV2M04:35:346900:38:522202:31:5735.5403:10:493801:24:4500:02:5000:01:07
3 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M04:43:237900:41:244002:37:5834.1803:19:223301:24:0100:05:2500:02:19
4 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M04:46:231800:32:244202:38:4034.0303:11:046901:35:1900:01:5700:00:54
5 609BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M04:58:367800:40:547102:51:1431.5403:32:084501:26:2800:03:5900:03:09
6 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M05:01:175300:35:587702:54:3630.9303:30:345801:30:4300:03:3200:01:18
7 1085RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V2M05:03:108700:44:075802:45:2032.6603:29:276601:33:4300:02:5400:00:53
8 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRI2WINV2M05:15:047200:39:527602:53:4531.0803:33:378601:41:2700:02:3900:01:45
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M04:57:038600:43:245602:44:0332.9203:27:275401:29:3600:04:0200:02:53
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F04:44:025600:36:096102:46:3232.4303:22:412401:21:2100:02:4300:01:08
2 621TIPHAINE ANDERBOUHRC.A. LES TORTUGUESV1F05:30:208400:42:359403:12:2028.0803:54:557001:35:2500:03:5100:01:17
3 2894PATRICIA JÁUREGUI PIÑEIROCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1F05:51:089400:46:559503:15:4827.5804:02:439401:48:2500:03:5600:01:29
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASGRUP ESPORTIU ESTEVEABM03:53:40300:28:32102:11:1541.1402:39:47601:13:5300:01:1200:00:48
2 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM03:59:14700:30:38202:17:5139.1702:48:29201:10:4500:02:0300:00:44
3 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM04:07:05100:28:05402:20:1938.4802:48:241401:18:4100:02:3100:00:59
4 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:08:09400:29:31502:20:4038.3902:50:111301:17:5800:01:3400:00:47
5 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:09:58800:30:591102:24:2937.3702:55:28701:14:3000:01:4600:00:53
6 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:12:302500:32:561002:23:5537.5202:56:51901:15:3900:01:5900:01:10
7 4128PERE BIFET VERGEC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:15:381900:32:331702:30:4935.8103:03:22401:12:1600:02:3700:00:57
8 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM04:18:06600:30:242002:31:2535.6603:01:491101:16:1700:02:0200:00:36
9 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:23:273300:34:281302:28:1636.4203:02:442001:20:4300:01:5600:00:33
10 8008JORDI GIL PAULSLLICENCIA DE DIAABM04:25:124400:35:272702:34:1535.0103:09:42801:15:3000:02:5000:00:53
11 671JORDI PUIGFEL PALACINC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM04:26:384700:35:382302:32:1535.4703:07:531501:18:4500:02:2600:00:55
12 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM04:27:21900:31:11902:23:5437.5302:55:056301:32:1600:01:5000:01:08
13 8007ALBERTO JOSE GONZALEZ BARC.D.CICLISTA VIBIKEABM04:29:472900:33:143202:35:3134.7203:08:452301:21:0200:01:3700:01:14
14 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM04:30:251400:31:513802:37:3334.2703:09:242201:21:0100:02:2600:00:55
15 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:32:095800:36:451502:29:1836.1703:06:034301:26:0600:02:4200:00:50
16 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM04:35:006000:36:533902:37:4534.2303:14:381901:20:2200:02:3500:01:05
17 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLO PROSANABM04:35:063000:33:442102:31:5635.5403:05:405101:29:2600:02:0800:00:51
18 7102FERNANDO ROMIA JOVÉTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM04:35:413700:35:113702:37:1234.3503:12:233001:23:1800:03:0300:01:57
19 617XAVIER MARTINEZ VILASPASAA.E. EKKE ABM04:35:565000:35:472402:32:3935.3803:08:264801:27:3000:02:2500:00:44
20 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM04:36:052300:32:544302:38:4434.0203:11:383501:24:2700:02:0500:01:03
21 3062BORJA LÓPEZ VILACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM04:36:452800:33:124502:40:4533.5903:13:572901:22:4800:01:5000:00:47
22 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:39:501700:32:131802:30:5735.7703:03:107601:36:4000:02:2700:00:49
23 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:40:223100:34:093402:35:5634.6303:10:055601:30:1700:02:1200:02:40
24 613FRANCESC PUJADES LLOMBARTCLUB TRIATLO PROSANABM04:42:211300:31:423602:36:5834.4003:08:406501:33:4100:02:0500:00:54
25 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:42:417000:39:142602:33:5835.0703:13:125201:29:2900:02:1100:00:43
26 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM04:45:066400:38:155302:43:0633.1103:21:213101:23:4500:02:4900:01:05
27 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM04:46:373200:34:276202:46:4732.3803:21:144101:25:2300:03:0900:01:26
28 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:51:085100:35:495502:43:4232.9903:19:316001:31:3700:03:3000:01:08
29 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM04:59:087100:39:455402:43:1933.0603:23:047401:36:0400:02:1800:00:44
30 4154DIEGO CUERDA BRIONGOSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM05:02:447300:40:007502:53:1531.1703:33:155301:29:2900:02:4900:01:58
31 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLINDEPENDENTABM05:03:197500:40:078302:58:3930.2303:38:463701:24:3300:04:4400:01:23
32 720JOSEP LLANO TOURÍSCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:03:549000:44:314902:41:4933.3703:26:208001:37:3400:03:5800:01:10
33 8001SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM05:04:109600:47:497802:54:4230.9103:42:312601:21:3900:03:1600:01:01
34 3888NACHO PARERA RUIZC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:04:292600:33:006802:50:0931.7403:23:098501:41:2000:02:3000:01:14
35 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM05:06:306100:36:598402:59:2230.1103:36:215501:30:0900:03:5100:01:50
36 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM05:09:058800:44:118002:55:4430.7303:39:555001:29:1000:03:5100:03:02
37 2886MOISES MEZCUA GOMEZA.E. EKKE ABM05:15:008900:44:296702:49:2931.8603:33:588401:41:0200:03:2300:01:46
38 7104JORDI ALAMAN BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM05:15:219700:48:566602:49:1631.9003:38:127801:37:0900:02:0800:01:13
39 615SERGI MIRANDA BERTRANA.E. EKKE ABM05:19:513400:34:558803:01:2229.7703:36:178901:43:3400:03:5900:01:28
40 8005ALBERT ALONSO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM05:20:197700:40:269103:03:3929.4003:44:057501:36:1400:03:5000:00:56
41 4550PAULO PORTILLO SEVAIOTRIATLO JOVENT 79ABM05:21:075500:36:039003:03:2629.4403:39:298701:41:3800:03:4200:02:17
42 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM05:25:317600:40:208502:59:2930.0903:39:499001:45:4200:03:0900:01:32
43 3692ERIK TORNER ALTIMIRAC.N. SABADELLABM05:26:588500:43:137902:55:2330.7903:38:369301:48:2200:03:3500:02:50
44 1586AMADEU CASSANYE SALAC.E. TREVOL LLEIDAABM05:29:284500:35:309303:06:1029.0103:41:409201:47:4800:03:5000:01:40
45 7109JOSEP RIBESLLICENCIA DE DIAABM05:33:469100:44:458102:55:5430.7003:40:399601:53:0700:03:2700:03:19
46 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM05:38:015900:36:516902:50:4231.6303:27:339702:10:2800:02:3400:01:46
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF04:30:422100:32:512502:33:4735.1103:06:383401:24:0400:01:4600:00:31
2 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF04:39:224000:35:184802:41:4833.3703:17:062801:22:1600:02:0000:00:53
3 110SILVIA GUZMAN GARCIACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABF05:01:574900:35:467202:51:4031.4603:27:266701:34:3100:03:0700:01:38
4 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF05:20:536800:38:498903:02:3329.5803:41:228301:39:3100:02:4700:01:26
5 2228LAURA ABELLA GUZMANCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABF05:32:318000:41:289703:19:1627.1004:00:446201:31:4700:04:4500:01:15
6 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF05:40:179500:47:279603:17:4927.3004:05:166801:35:0100:03:3200:02:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32