RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
247 224 219 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:00:293100:11:11200:30:4838.9600:41:594800:18:3000:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:01:41500:09:506200:34:0735.1700:43:573000:17:4400:00:0000:00:00
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:03:051700:10:249200:35:3333.7600:45:571900:17:0800:00:0000:00:00
4 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:112600:10:585900:34:0035.2900:44:584500:18:1300:00:0000:00:00
5 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM01:03:576300:12:286500:34:1235.0900:46:402300:17:1700:00:0000:00:00
6 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:04:572100:10:487200:34:2834.8200:45:168400:19:4100:00:0000:00:00
7 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:05:51800:10:1210200:35:5433.4300:46:068700:19:4500:00:0000:00:00
8 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:06:595800:12:249000:35:2433.9000:47:486900:19:1100:00:0000:00:00
9 1117RUBÉN REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM01:08:2910400:13:358500:35:1734.0100:48:528200:19:3700:00:0000:00:00
10 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:027000:12:426400:34:1135.1000:46:5314700:22:0900:00:0000:00:00
11 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:10:487200:12:4314800:39:1630.5600:51:595500:18:4900:00:0000:00:00
12 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:12:2512900:14:2213100:38:1831.3300:52:408600:19:4500:00:0000:00:00
13 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:14:3111900:13:5311800:36:5132.5600:50:4417200:23:4700:00:0000:00:00
14 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:15:049400:13:2315600:39:3830.2800:53:0114300:22:0300:00:0000:00:00
15 1088ROGER HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:17:459900:13:3217200:40:5629.3200:54:2816400:23:1700:00:0000:00:00
16 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:20:518800:13:1118800:42:3628.1700:55:4719400:25:0400:00:0000:00:00
17 1099VÍCTOR CABRERA RODRÍGUEZGAVA TRIATLOCDM01:23:447400:12:4717800:41:4128.7900:54:2821700:29:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:57:291300:10:201000:31:1138.4800:41:31200:15:5800:00:0000:00:00
2 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:341000:10:161400:31:1638.3800:41:321500:17:0200:00:0000:00:00
3 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:59:554800:12:071300:31:1638.3800:43:231000:16:3200:00:0000:00:00
4 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:02:575200:12:163300:32:4336.6800:44:593700:17:5800:00:0000:00:00
5 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:04:476900:12:404200:33:0036.3600:45:406500:19:0700:00:0000:00:00
6 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:05:063600:11:167300:34:3134.7700:45:477500:19:1900:00:0000:00:00
7 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:05:37600:09:528300:35:1334.0700:45:0511200:20:3200:00:0000:00:00
8 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:06:1311600:13:506600:34:1435.0500:48:044000:18:0900:00:0000:00:00
9 2973CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINAC.N. REUS PLOMSJNM01:07:055700:12:2210800:36:2332.9800:48:454600:18:2000:00:0000:00:00
10 2963NIL MARTINEZ CASTELLSCLUB TRIATLO PREMIAJNM01:07:447500:12:4710600:36:0733.2300:48:545600:18:5000:00:0000:00:00
11 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:08:4812200:13:5610500:36:0533.2600:50:015300:18:4700:00:0000:00:00
12 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:08:5312300:14:119800:35:4133.6300:49:526100:19:0100:00:0000:00:00
13 2964ANTONI BOSCH LLONCHCLUB NATACIO VALLDOREIXJNM01:12:4614400:15:0911900:36:5232.5500:52:0111700:20:4500:00:0000:00:00
14 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXJNM01:23:477100:12:4321800:51:5523.1101:04:386700:19:0900:00:0000:00:00
15 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOJNM01:24:0914600:15:1119700:44:1527.1200:59:2618800:24:4300:00:0000:00:00
16 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM01:25:5419600:18:0618500:42:1028.4601:00:1620400:25:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:57:231200:10:191200:31:1438.4200:41:33100:15:5000:00:0000:00:00
2 8081YAGO URRUTIA LOPEZ COMABEA.D. ECOSPORT TRIATLON ALSUB23M00:57:461500:10:221100:31:1338.4400:41:35500:16:1100:00:0000:00:00
3 3825JAN MISSE XANDRIMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23M00:59:103900:11:20100:30:3139.3200:41:512500:17:1900:00:0000:00:00
4 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:172700:10:59700:30:5538.8100:41:542600:17:2300:00:0000:00:00
5 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M00:59:472400:10:55900:31:1038.5000:42:052800:17:4200:00:0000:00:00
6 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M00:59:48700:10:111800:31:2938.1200:41:403900:18:0800:00:0000:00:00
7 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:01:265900:12:252800:32:1437.2300:44:391400:16:4700:00:0000:00:00
8 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:01:522800:11:015600:33:4535.5600:44:461800:17:0600:00:0000:00:00
9 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:01:564300:11:452200:32:0037.5000:43:454100:18:1100:00:0000:00:00
10 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:331900:10:264000:32:5836.4000:43:246800:19:0900:00:0000:00:00
11 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:355400:12:193100:32:3136.9000:44:503100:17:4500:00:0000:00:00
12 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:0110900:13:413600:32:4836.5900:46:29900:16:3200:00:0000:00:00
13 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:05:308200:12:594400:33:0536.2700:46:047800:19:2600:00:0000:00:00
14 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:06:0410500:13:378700:35:2333.9100:49:001700:17:0400:00:0000:00:00
15 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:08:5112400:14:118900:35:2433.9000:49:357200:19:1600:00:0000:00:00
16 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:14:4315400:15:2714200:39:0130.7600:54:2810200:20:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M00:58:01200:09:222300:32:0537.4000:41:271100:16:3400:00:0000:00:00
2 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:00:133500:11:14300:30:4838.9600:42:024200:18:1100:00:0000:00:00
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:323400:11:13500:30:5238.8800:42:054700:18:2700:00:0000:00:00
4 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:042500:10:563700:32:5136.5300:43:472400:17:1700:00:0000:00:00
5 1131LUIS DIOGO SILVA SANTOSC.N. MATAROV1M01:02:055300:12:193400:32:4336.6800:45:021600:17:0300:00:0000:00:00
6 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:02:374200:11:354500:33:1036.1800:44:453300:17:5200:00:0000:00:00
7 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:03:483200:11:115300:33:4035.6400:44:515900:18:5700:00:0000:00:00
8 322ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M01:03:503700:11:165500:33:4335.5900:44:595700:18:5100:00:0000:00:00
9 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:195500:12:204800:33:1936.0200:45:395100:18:4000:00:0000:00:00
10 2640CARLES GARCIA DELGADOC.N. SANTA PERPETUAV1M01:04:217300:12:465400:33:4235.6100:46:283400:17:5300:00:0000:00:00
11 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:055000:12:145200:33:3635.7100:45:507100:19:1500:00:0000:00:00
12 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:077600:12:494100:33:0036.3600:45:497300:19:1800:00:0000:00:00
13 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:556400:12:314700:33:1836.0400:45:499800:20:0600:00:0000:00:00
14 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:1811400:13:496800:34:2434.8800:48:139600:20:0500:00:0000:00:00
15 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:356700:12:389400:35:3733.6900:48:1510500:20:2000:00:0000:00:00
16 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:08:476200:12:289600:35:3833.6800:48:0611500:20:4100:00:0000:00:00
17 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:11:0415500:15:338200:35:0534.2000:50:3811000:20:2600:00:0000:00:00
18 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:13:0613800:14:4513400:38:3231.1400:53:178900:19:4900:00:0000:00:00
19 8082CARLOS JOSE CORTINA VALZONA SPORT - CLUB CICLISTV1M01:13:2618500:17:2811100:36:3632.7900:54:047700:19:2200:00:0000:00:00
20 2845JOSE MANUEL GARCIA ASENSIFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:0813700:14:4512600:37:4431.8000:52:2913700:21:3900:00:0000:00:00
21 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:14:259700:13:3015300:39:3330.3400:53:0313000:21:2200:00:0000:00:00
22 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:15:1413200:14:3014000:38:5530.8400:53:2513800:21:4900:00:0000:00:00
23 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:15:1416300:15:5213500:38:3431.1100:54:2611800:20:4800:00:0000:00:00
24 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M01:15:1711500:13:5016800:40:1929.7600:54:0912600:21:0800:00:0000:00:00
25 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:16:2018700:17:3615700:39:3930.2600:57:156400:19:0500:00:0000:00:00
26 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0312600:14:1516100:39:5730.0400:54:1215800:22:5100:00:0000:00:00
27 2952DAVID XUCLÀ MARTÍNEZINDEPENDENTV1M01:20:129800:13:3119400:43:2227.6700:56:5316600:23:1900:00:0000:00:00
28 8084DAVID ÁLVAREZ GONZÁLEZA. D. TRIATLÓN AVILÉSV1M01:20:3420100:18:4315100:39:2030.5100:58:0315300:22:3100:00:0000:00:00
29 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:20:4619200:17:5319000:42:5727.9401:00:509200:19:5600:00:0000:00:00
30 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:22:0220000:18:2914300:39:0430.7200:57:3318600:24:2900:00:0000:00:00
31 3916DAVID SABARIEGOS CANOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:22:0820500:19:0616500:40:1229.8500:59:1815700:22:5000:00:0000:00:00
32 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:22:4121500:20:4114400:39:0530.7000:59:4615900:22:5500:00:0000:00:00
33 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV1M01:23:4313100:14:2419100:43:0427.8600:57:2820700:26:1500:00:0000:00:00
34 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:25:5213500:14:3719800:44:2027.0700:58:5721100:26:5500:00:0000:00:00
35 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:2321300:20:2217600:41:1629.0801:01:3818900:24:4500:00:0000:00:00
36 1681JAVIER LOSADA CARBALLOINDEPENDENTV1M01:27:1817200:16:3121300:47:0925.4501:03:4017000:23:3800:00:0000:00:00
37 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:27:3620400:18:5618400:42:1028.4601:01:0621000:26:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:06:019100:13:193500:32:4436.6600:46:039300:19:5800:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:415100:12:156100:34:0435.2300:46:1910800:20:2200:00:0000:00:00
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:09:3510000:13:3210100:35:5333.4400:49:2510000:20:1000:00:0000:00:00
4 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:11:5817300:16:438000:35:0234.2500:51:4510100:20:1300:00:0000:00:00
5 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:4511800:13:529700:35:4033.6400:49:3218100:24:1300:00:0000:00:00
6 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:15:1517800:16:5412000:36:5432.5200:53:4813300:21:2700:00:0000:00:00
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:16:3217500:16:4713900:38:5030.9000:55:3712200:20:5500:00:0000:00:00
8 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:17:3614200:15:0012700:37:5131.7000:52:5119000:24:4500:00:0000:00:00
9 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:19:2319100:17:5314100:38:5830.8000:56:5115500:22:3200:00:0000:00:00
10 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:19:2918900:17:4115800:39:4330.2100:57:2414400:22:0500:00:0000:00:00
11 554JUAN JOSÉ GUERRERO GÓMEZVILADECANS TRIATLOV2M01:20:2518300:17:2116700:40:1729.7900:57:3815600:22:4700:00:0000:00:00
12 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M01:21:0917100:16:2817100:40:3529.5700:57:0317800:24:0600:00:0000:00:00
13 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M01:25:5819900:18:1419900:44:2627.0101:02:4016500:23:1800:00:0000:00:00
14 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:29:2418200:17:1721500:48:2024.8301:05:3717100:23:4700:00:0000:00:00
15 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:37:2421900:23:2720600:45:5126.1701:09:1821500:28:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:14:3715200:15:2512200:37:0432.3700:52:2914500:22:0800:00:0000:00:00
2 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:20:3520300:18:5013800:38:4630.9500:57:3616000:22:5900:00:0000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:23:0819400:18:0118900:42:4728.0501:00:4814900:22:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:06:162200:10:538100:35:0434.2200:45:5710300:20:1900:00:0000:00:00
2 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:09:5110800:13:418600:35:2233.9300:49:0311900:20:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:35:3716100:15:3921200:47:0925.4501:02:4821800:32:4900:00:0000:00:00
2 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:39:3721100:20:0721700:51:0923.4601:11:1621600:28:2100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:17:028700:13:0716000:39:5230.1000:52:5917600:24:0300:00:0000:00:00
2 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:19:2514000:14:4816600:40:1329.8400:55:0118400:24:2400:00:0000:00:00
3 6119MARIA LLUELLES SANCHEZMARLINS TRIATLON MADRIDSUB23F01:20:4414300:15:0717400:41:0529.2100:56:1218700:24:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6116ESTER MATEOS PEDREÑOVILADECANS TRIATLOV1F01:22:2610700:13:4119200:43:0927.8100:56:5020300:25:3600:00:0000:00:00
2 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:23:3317000:16:1718200:41:5728.6100:58:1419900:25:1900:00:0000:00:00
3 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:3318100:17:0220400:45:3826.3001:02:4017400:23:5300:00:0000:00:00
4 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:28:4019700:18:0820100:45:1626.5101:03:2419800:25:1600:00:0000:00:00
5 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:29:1118800:17:3620200:45:2626.4101:03:0220600:26:0900:00:0000:00:00
6 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESV1F01:31:2321600:20:4319300:43:1027.8001:03:5321300:27:3000:00:0000:00:00
7 6095ALEXANDRA CARBALLO FLORIZCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:31:2619800:18:1120500:45:3826.3001:03:4921400:27:3700:00:0000:00:00
8 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:32:0421400:20:3620000:45:0226.6501:05:3820900:26:2600:00:0000:00:00
9 1802ESTER GONZALEZ MELEROVILADECANS TRIATLOV1F01:33:0921700:21:2321600:48:2124.8201:09:4416800:23:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:32:1820900:19:3821400:47:1325.4101:06:5120000:25:2700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:56:35400:09:41400:30:4938.9400:40:30400:16:0500:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:44100:09:192400:32:0637.3800:41:25600:16:1900:00:0000:00:00
3 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:57:491600:10:231600:31:2438.2200:41:47300:16:0200:00:0000:00:00
4 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:58:172300:10:54800:31:0138.6900:41:55700:16:2200:00:0000:00:00
5 8083BIEL OLIVER RAMÓNFERRER HOTELS - M3TABM00:58:401100:10:171900:31:3837.9300:41:551300:16:4500:00:0000:00:00
6 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:58:502000:10:461500:31:2238.2600:42:081200:16:4200:00:0000:00:00
7 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:59:143000:11:08600:30:5338.8600:42:012200:17:1300:00:0000:00:00
8 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:00:201800:10:252100:31:4237.8500:42:074400:18:1300:00:0000:00:00
9 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:00:45900:10:151700:31:2838.1400:41:436200:19:0200:00:0000:00:00
10 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:594900:12:072000:31:4037.8900:43:472000:17:1200:00:0000:00:00
11 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:01:094000:11:272600:32:0637.3800:43:332700:17:3600:00:0000:00:00
12 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:04300:09:257600:34:4134.6000:44:063600:17:5800:00:0000:00:00
13 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:236100:12:272700:32:1137.2900:44:383200:17:4500:00:0000:00:00
14 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:253300:11:123200:32:3136.9000:43:435200:18:4200:00:0000:00:00
15 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:02:466600:12:362500:32:0637.3800:44:423800:18:0400:00:0000:00:00
16 8085IGNACIO ORTIZ MARTINEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:03:0710300:13:343000:32:2137.0900:45:552100:17:1200:00:0000:00:00
17 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:03:352900:11:075000:33:2935.8400:44:366000:18:5900:00:0000:00:00
18 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:134400:11:464600:33:1836.0400:45:046600:19:0900:00:0000:00:00
19 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:165600:12:222900:32:1837.1500:44:408100:19:3600:00:0000:00:00
20 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:04:176800:12:394300:33:0336.3100:45:425000:18:3500:00:0000:00:00
21 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:203800:11:185100:33:3635.7100:44:547900:19:2600:00:0000:00:00
22 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:247900:12:535700:33:4835.5000:46:412900:17:4300:00:0000:00:00
23 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:04:377800:12:523800:32:5636.4400:45:485400:18:4900:00:0000:00:00
24 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:5611300:13:487400:34:3934.6300:48:27800:16:2900:00:0000:00:00
25 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:158500:13:026000:34:0135.2800:47:034300:18:1200:00:0000:00:00
26 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM01:05:174700:11:553900:32:5836.4000:44:5310900:20:2400:00:0000:00:00
27 2398JAVIER BELTRAN GARGALLOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:308300:13:014900:33:2635.8900:46:276300:19:0300:00:0000:00:00
28 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:05:404100:11:317100:34:2834.8200:45:598300:19:4100:00:0000:00:00
29 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:574600:11:546700:34:1535.0400:46:098800:19:4800:00:0000:00:00
30 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:149600:13:257700:34:5534.3700:48:203500:17:5400:00:0000:00:00
31 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:06:508000:12:555800:33:4935.4900:46:449700:20:0600:00:0000:00:00
32 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:06:569200:13:227800:35:0034.2900:48:224900:18:3400:00:0000:00:00
33 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:07:319300:13:227500:34:4034.6200:48:028000:19:2900:00:0000:00:00
34 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:07:416000:12:2710400:36:0033.3300:48:277000:19:1400:00:0000:00:00
35 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:08:0110200:13:347000:34:2634.8500:48:009400:20:0100:00:0000:00:00
36 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:08:407700:12:519100:35:2933.8200:48:2010400:20:2000:00:0000:00:00
37 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:09:1413300:14:338800:35:2333.9100:49:567400:19:1800:00:0000:00:00
38 4982DANI CAMPO FERNANDEZC.N. VIC-ETBABM01:09:171400:10:219900:35:4633.5500:46:0716200:23:1000:00:0000:00:00
39 4322PAU GALLART SIRVENTC.E. TREVOL LLEIDAABM01:09:278900:13:157900:35:0134.2700:48:1612700:21:1100:00:0000:00:00
40 4285ADRIA GARCIA FONTCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:09:3710100:13:3310700:36:2133.0100:49:548500:19:4300:00:0000:00:00
41 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:09:4412800:14:186900:34:2634.8500:48:4412500:21:0000:00:0000:00:00
42 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:524500:11:5010000:35:5133.4700:47:4114800:22:1100:00:0000:00:00
43 4763JON SANCHEZ VILLABAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:5512500:14:116300:34:0735.1700:48:1813600:21:3700:00:0000:00:00
44 1489JUAN TAJANC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:058100:12:5710900:36:2932.8900:49:2611400:20:3900:00:0000:00:00
45 2821RUBÈN SEGURA CASTELLINDEPENDENTABM01:11:0011700:13:5211000:36:3132.8600:50:2311300:20:3700:00:0000:00:00
46 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:11:0910600:13:4110300:36:0033.3300:49:4113400:21:2800:00:0000:00:00
47 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:11:1413400:14:379500:35:3833.6800:50:1512400:20:5900:00:0000:00:00
48 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:11:4416200:15:4211300:36:4232.7000:52:247600:19:2000:00:0000:00:00
49 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:12:1715000:15:199300:35:3433.7400:50:5313100:21:2400:00:0000:00:00
50 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM01:12:1814800:15:1412100:36:5732.4800:52:119900:20:0700:00:0000:00:00
51 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:3312100:13:5512500:37:4331.8200:51:3812100:20:5500:00:0000:00:00
52 1618ALBERT JIMENEZ CAMPOSC.E. TREVOL LLEIDAABM01:12:368600:13:0314600:39:1230.6100:52:1510600:20:2100:00:0000:00:00
53 5920RAFAEL BUCCIERO ARAUJOCLUB PROAMABM01:13:1116800:16:1312900:38:0431.5200:54:175800:18:5400:00:0000:00:00
54 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:13:2417400:16:448400:35:1634.0300:52:0013200:21:2400:00:0000:00:00
55 3980JORDI SANZ GARCIACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:3514500:15:1012800:38:0331.5400:53:1310700:20:2200:00:0000:00:00
56 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:14:3816500:16:0411200:36:3732.7700:52:4114100:21:5700:00:0000:00:00
57 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM01:14:3915700:15:3414500:39:1030.6400:54:449000:19:5500:00:0000:00:00
58 5725RAFAEL VICIANA MORALESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:15:1516900:16:1513000:38:1731.3500:54:3211600:20:4300:00:0000:00:00
59 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:15:3018600:17:2911700:36:5032.5800:54:1912800:21:1100:00:0000:00:00
60 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:3216000:15:3716200:39:5930.0100:55:369100:19:5600:00:0000:00:00
61 1586AMADEU CASSANYE SALAC.E. TREVOL LLEIDAABM01:16:128400:13:0115000:39:1830.5300:52:1917500:23:5300:00:0000:00:00
62 2032JUAN HIDALGO FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:16:1417900:16:5412300:37:1132.2700:54:0514600:22:0900:00:0000:00:00
63 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:3615300:15:2714900:39:1830.5300:54:4513900:21:5100:00:0000:00:00
64 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:16:529500:13:2413200:38:2931.1800:51:5319200:24:5900:00:0000:00:00
65 225ARNAUD BASSONCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:17:1615900:15:3713700:38:3931.0500:54:1616100:23:0000:00:0000:00:00
66 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:17:3513600:14:3915400:39:3530.3200:54:1416700:23:2100:00:0000:00:00
67 4312RAUL POZO ZAFRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:17:4912700:14:1615900:39:4430.2000:54:0017300:23:4900:00:0000:00:00
68 1460JORDI LOPEZ RODRIGUEZCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:18:1416400:15:5516900:40:2429.7000:56:1914000:21:5500:00:0000:00:00
69 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:18:3214900:15:1613300:38:3131.1600:53:4719100:24:4500:00:0000:00:00
70 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:5517600:16:4712400:37:3831.8900:54:2520100:25:3000:00:0000:00:00
71 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:20:4320200:18:4911600:36:4832.6100:55:3719500:25:0600:00:0000:00:00
72 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:21:3419300:17:5715200:39:2930.3900:57:2617900:24:0800:00:0000:00:00
73 2287JOSE FRANCISCO RUBIO SANCCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:22:0620800:19:2716400:40:0729.9100:59:3415400:22:3200:00:0000:00:00
74 5847CARLES ILA JUAREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:25:1319000:17:4218700:42:2228.3201:00:0419700:25:0900:00:0000:00:00
75 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:3820700:19:2521000:46:3825.7301:06:0313500:21:3500:00:0000:00:00
76 2443HECTOR SUAREZ CASEROCLUB NATACIO RUBIABM01:27:5318400:17:2320800:46:1125.9801:03:3418300:24:1900:00:0000:00:00
77 5883SAMUEL ESPARCIA MIELGOVILADECANS TRIATLOABM01:28:2416700:16:1120700:45:5326.1501:02:0420800:26:2000:00:0000:00:00
78 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:29:0120600:19:0920300:45:3726.3101:04:4618200:24:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:089000:13:1911400:36:4432.6700:50:039500:20:0500:00:0000:00:00
2 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:2311000:13:4211500:36:4532.6500:50:2712300:20:5600:00:0000:00:00
3 6256LAIA ROSELLO GARCIAC.E. PICORNELLABF01:15:1813900:14:4816300:40:0129.9900:54:4911100:20:2900:00:0000:00:00
4 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:15:2311100:13:4615500:39:3530.3200:53:2114200:22:0200:00:0000:00:00
5 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:276500:12:3417900:41:4128.7900:54:1512900:21:1200:00:0000:00:00
6 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:15:3011200:13:4614700:39:1430.5900:53:0015200:22:3000:00:0000:00:00
7 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF01:17:1016600:16:0813600:38:3631.0900:54:4415100:22:2600:00:0000:00:00
8 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:5413000:14:2317500:41:0729.1900:55:3015000:22:2400:00:0000:00:00
9 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:5712000:13:5417000:40:3429.5800:54:2816900:23:2900:00:0000:00:00
10 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:0915600:15:3318000:41:4728.7200:57:2012000:20:4900:00:0000:00:00
11 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:4415800:15:3618100:41:5728.6100:57:3316300:23:1100:00:0000:00:00
12 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:21:0014100:14:5117300:41:0029.2700:55:5119600:25:0900:00:0000:00:00
13 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:21:5215100:15:2218300:42:0628.5000:57:2818500:24:2400:00:0000:00:00
14 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:23:1918000:16:5618600:42:1328.4200:59:0918000:24:1000:00:0000:00:00
15 6236JORDINA ESTEVE ESTEVECLUB TRIATLO PROSANABF01:23:4614700:15:1219600:43:3127.5800:58:4319300:25:0300:00:0000:00:00
16 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:1717700:16:5019500:43:2327.6601:00:1317700:24:0400:00:0000:00:00
17 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:4421000:20:0417700:41:3528.8601:01:3920500:26:0500:00:0000:00:00
18 5120HANNA BRZOSTOWSKATRIATLO L´HOSPITALETABF01:30:2919500:18:0321100:46:5025.6201:04:5320200:25:3600:00:0000:00:00
19 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:35:5721800:22:3420900:46:1525.9501:08:4921200:27:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: T2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6220LAIA CASINO PUGGALÍPRAT TRIATLO 1994T2F01:59:3321200:20:1021900:58:4520.4301:18:5521900:40:3800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32