RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 195 195 0 0 2 1000 2 23 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:30:33000:00:00000:00:000.0000:23:17600:07:1600:00:0000:00:00
2 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM00:31:261700:08:181000:15:243896.1000:23:422600:07:4400:00:0000:00:00
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:31:313100:08:411100:15:253891.8900:24:06900:07:2500:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:31:371800:08:201500:15:463805.5000:24:061300:07:3100:00:0000:00:00
5 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:31:501100:07:582100:16:363614.4600:24:34500:07:1600:00:0000:00:00
6 7005ALEX PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIACDM00:32:481600:08:182800:16:483571.4300:25:062400:07:4200:00:0000:00:00
7 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:001500:08:164000:17:233451.5800:25:39700:07:2100:00:0000:00:00
8 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:012300:08:292300:16:393603.6000:25:083500:07:5300:00:0000:00:00
9 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:33:473400:08:482000:16:293640.0400:25:177200:08:3000:00:0000:00:00
10 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:18000:00:00000:00:000.0000:26:213600:07:5700:00:0000:00:00
11 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:34:334800:09:063800:17:153478.2600:26:214900:08:1200:00:0000:00:00
12 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:423300:08:445000:17:463377.1100:26:304800:08:1200:00:0000:00:00
13 7026MARC DÒNIGA MARTINEZLLICENCIA DE DIACDM00:37:338100:09:397800:19:083135.8900:28:478600:08:4600:00:0000:00:00
14 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM00:38:578000:09:389500:20:062985.0700:29:4411500:09:1300:00:0000:00:00
15 7027ALEX HURTADO ESPINOLALLICENCIA DE DIACDM00:38:5714000:10:585200:17:533355.0800:28:5115300:10:0600:00:0000:00:00
16 7025ARNAU CASTRO GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:39:1110000:10:0210200:20:442893.8900:30:466500:08:2500:00:0000:00:00
17 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM00:39:2515900:11:304700:17:393399.4300:29:0916000:10:1600:00:0000:00:00
18 7006ISAAC RUIZ GUIRAOLLICENCIA DE DIACDM00:41:1812100:10:2910100:20:422898.5500:31:1115400:10:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:091000:07:571300:15:363846.1500:23:331800:07:3600:00:0000:00:00
2 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:32:30500:07:483900:17:183468.2100:25:06800:07:2400:00:0000:00:00
3 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:083600:08:514300:17:323422.0500:26:232900:07:4500:00:0000:00:00
4 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:171200:08:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:35:593000:08:388600:19:353063.8300:28:133000:07:4600:00:0000:00:00
6 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:36:085200:09:097100:18:493188.6600:27:584600:08:1000:00:0000:00:00
7 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:41:3111000:10:1511100:21:132827.9700:31:2815100:10:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:27:50300:07:41400:13:374406.3600:21:18100:06:3200:00:0000:00:00
2 7016POL GILLLICENCIA DE DIASUB23M00:28:03700:07:52100:13:014609.4800:20:53400:07:1000:00:0000:00:00
3 7014RAUL SANTIAGOLLICENCIA DE DIASUB23M00:30:436300:09:24300:13:344422.6000:22:582800:07:4500:00:0000:00:00
4 7015MIGUEL DURALLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:048200:09:41600:14:044265.4000:23:455500:08:1900:00:0000:00:00
5 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:352200:08:277000:18:413211.4200:27:081100:07:2700:00:0000:00:00
6 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:36:539500:09:526700:18:353228.7000:28:276700:08:2600:00:0000:00:00
7 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:38:148300:09:438400:19:323071.6700:29:159600:08:5900:00:0000:00:00
8 7004ADRIÀ MATEOS RIBERALLICENCIA DE DIASUB23M00:41:5213200:10:4411500:21:342782.0700:32:1812800:09:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:32:061400:08:161900:16:173684.7500:24:331500:07:3300:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:102000:08:231700:16:113707.5200:24:341900:07:3600:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:32:543800:08:561600:15:513785.4900:24:474400:08:0700:00:0000:00:00
4 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:32:552400:08:302500:16:443585.6600:25:142100:07:4100:00:0000:00:00
5 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:33:212500:08:333300:17:043515.6300:25:372700:07:4400:00:0000:00:00
6 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:33:313200:08:433400:17:063508.7700:25:492300:07:4200:00:0000:00:00
7 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:34:394200:09:024800:17:453380.2800:26:473400:07:5200:00:0000:00:00
8 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:35:099100:09:493100:16:563543.3100:26:456400:08:2400:00:0000:00:00
9 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M00:35:349400:09:503600:17:103495.1500:27:007500:08:3400:00:0000:00:00
10 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:36:145800:09:186800:18:383220.0400:27:565400:08:1800:00:0000:00:00
11 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:36:373900:08:568700:19:393053.4400:28:354100:08:0200:00:0000:00:00
12 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:37:173500:08:499800:20:272933.9900:29:164000:08:0100:00:0000:00:00
13 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M00:37:3411200:10:196300:18:223266.7900:28:419400:08:5300:00:0000:00:00
14 768GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:38:2411800:10:236100:18:083308.8200:28:3114200:09:5300:00:0000:00:00
15 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:38:2510800:10:117900:19:113127.7200:29:2210500:09:0300:00:0000:00:00
16 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:5611700:10:229900:20:342917.3400:30:569900:09:0000:00:0000:00:00
17 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M00:40:5311400:10:2012000:21:532741.8100:32:138200:08:4000:00:0000:00:00
18 7018RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M00:42:036700:09:2814800:24:152474.2300:33:435700:08:2000:00:0000:00:00
19 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:43:1112200:10:3113500:23:232565.9300:33:5412000:09:1700:00:0000:00:00
20 7010FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:43:1417000:11:5210800:21:082839.1200:33:0015900:10:1400:00:0000:00:00
21 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:5515400:11:2212900:22:392649.0100:34:0114300:09:5400:00:0000:00:00
22 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M00:44:5115300:11:2013300:23:202571.4300:34:4015600:10:1100:00:0000:00:00
23 8011ROBERT FERRI MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:0116200:11:3313700:23:282556.8200:35:0114700:10:0000:00:0000:00:00
24 8008JAUME HUGAS CANELALLICENCIA DE DIAV1M00:45:0213600:10:4614500:24:052491.3500:34:5115500:10:1100:00:0000:00:00
25 8004OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M00:45:2415200:11:1514600:24:102482.7600:35:2514600:09:5900:00:0000:00:00
26 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M00:46:0016000:11:3115500:24:502416.1100:36:2113200:09:3900:00:0000:00:00
27 1681JAVIER LOSADA CARBALLOINDEPENDENTV1M00:46:2415500:11:2216100:25:022396.8000:36:2414900:10:0000:00:0000:00:00
28 7022DAVID CEBALLOS PERAMAULLICENCIA DE DIAV1M00:47:0417800:12:1914100:23:572505.2200:36:1617000:10:4800:00:0000:00:00
29 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:47:5515100:11:1416800:26:192279.9200:37:3316100:10:2200:00:0000:00:00
30 8016RUBEN VENTURA MASIPLLICENCIA DE DIAV1M00:50:0416300:11:3317700:28:522078.5200:40:2513300:09:3900:00:0000:00:00
31 7008JUAN REMÓN MAYAYOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:0416100:11:3217800:28:542076.1200:40:2613100:09:3800:00:0000:00:00
32 8019L CORREDERA FLOTATSLLICENCIA DE DIAV1M00:51:3418400:13:3716700:26:162284.2600:39:5317900:11:4100:00:0000:00:00
33 8007OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:51:5518500:13:5016400:25:392339.1800:39:2918300:12:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:32:564300:09:031800:16:133699.9000:25:162000:07:4000:00:0000:00:00
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:424700:09:062600:16:453582.0900:25:513300:07:5100:00:0000:00:00
3 7007DAVID CAMPS I RUSSINÉSLLICENCIA DE DIAV2M00:36:09000:00:00000:00:000.0000:27:0510800:09:0400:00:0000:00:00
4 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:36:338700:09:465800:18:083308.8200:27:548100:08:3900:00:0000:00:00
5 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:36:445900:09:227200:19:003157.8900:28:226000:08:2200:00:0000:00:00
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:37:108900:09:497500:19:013155.1300:28:505600:08:2000:00:0000:00:00
7 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:37:327900:09:388000:19:203103.4500:28:587600:08:3400:00:0000:00:00
8 7009AVEL.LÍ MARTORELL ESTRENJLLICENCIA DE DIAV2M00:41:3510600:10:0712200:22:082710.8400:32:1512300:09:2000:00:0000:00:00
9 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M00:42:009000:09:4914200:24:002500.0000:33:494700:08:1100:00:0000:00:00
10 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M00:43:3211100:10:1814900:24:212464.0700:34:399300:08:5300:00:0000:00:00
11 8015XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:43:5513700:10:5512800:22:342658.7900:33:2916400:10:2600:00:0000:00:00
12 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:44:0414300:11:0413100:23:122586.2100:34:1613900:09:4800:00:0000:00:00
13 2597FRANCISCO DAMASO GOMERAA.D. RUNNING VIGIAV2M00:44:2314600:11:0613400:23:212569.5900:34:2714400:09:5600:00:0000:00:00
14 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:44:3212300:10:3215300:24:452424.2400:35:1711900:09:1500:00:0000:00:00
15 8010JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M00:45:0216500:11:3513600:23:272558.6400:35:0214800:10:0000:00:0000:00:00
16 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:47:23000:00:00000:00:000.0000:36:5516600:10:2800:00:0000:00:00
17 8003JOAQUIM ESCOBAR PRATSLLICENCIA DE DIAV2M00:48:4116600:11:3816500:26:102292.9900:37:4817100:10:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:1717100:11:5410600:20:512877.7000:32:4516700:10:3200:00:0000:00:00
2 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M00:50:1014900:11:0917900:29:242040.8200:40:3313000:09:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7012MARIA CASALS MOJICALLICENCIA DE DIACDF00:34:436200:09:233200:16:573539.8200:26:206300:08:2300:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:097600:09:372900:16:493567.8900:26:268400:08:4300:00:0000:00:00
3 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:36:185700:09:175600:18:003333.3300:27:1710100:09:0100:00:0000:00:00
4 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:5312600:10:373700:17:133485.0000:27:5010400:09:0300:00:0000:00:00
5 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0013000:10:385100:17:533355.0800:28:3112600:09:2900:00:0000:00:00
6 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0011900:10:285700:18:033324.1000:28:3112700:09:2900:00:0000:00:00
7 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:086400:09:249600:20:222945.9900:29:466100:08:2200:00:0000:00:00
8 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:1515700:11:264100:17:243448.2800:28:5016300:10:2500:00:0000:00:00
9 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:3011600:10:209200:19:593002.5000:30:1911300:09:1100:00:0000:00:00
10 8005EMMA COTONAT DONATLLICENCIA DE DIACDF00:42:2814200:11:0013000:22:402647.0600:33:408900:08:4800:00:0000:00:00
11 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:3318000:12:338900:19:483030.3000:32:2117600:11:1200:00:0000:00:00
12 7024MAR FONT DEL POZOLLICENCIA DE DIACDF00:47:5917900:12:3313900:23:542510.4600:36:2717800:11:3200:00:0000:00:00
13 1803SHEILA GOMEZ PEREZCERDANYOLA CHCDF00:59:0318700:18:3215400:24:452424.2400:43:1718600:15:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:32:595000:09:071200:15:313866.8100:24:385800:08:2100:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:37:269800:09:586400:18:233263.8300:28:2110900:09:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:137200:09:343500:17:103495.1500:26:447100:08:2900:00:0000:00:00
2 7017JIMENA PEREZLLICENCIA DE DIASUB23F00:36:0515000:11:12900:15:113951.7000:26:2313500:09:4200:00:0000:00:00
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:36:126500:09:245500:18:003333.3300:27:249000:08:4800:00:0000:00:00
4 7002NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:059700:09:565900:18:083308.8200:28:0410000:09:0100:00:0000:00:00
5 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:37:3114400:11:042200:16:393603.6000:27:4313700:09:4800:00:0000:00:00
6 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:4110300:10:056600:18:333234.5000:28:3810600:09:0300:00:0000:00:00
7 8002NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:5510400:10:066900:18:403214.2900:28:4611200:09:0900:00:0000:00:00
8 7003LÚA BUSTOS PEDRAGOSALLICENCIA DE DIASUB23F00:42:4616400:11:349400:20:052987.5500:31:3917400:11:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:35:099900:09:592700:16:473574.9800:26:466200:08:2300:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:36:4910900:10:115400:17:563345.7200:28:078300:08:4200:00:0000:00:00
3 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:39:0513300:10:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8013ELISABET SANZ GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1F00:41:2113800:10:5610400:20:502880.0000:31:4612900:09:3500:00:0000:00:00
5 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:33000:00:00000:00:000.0000:32:1212400:09:2100:00:0000:00:00
6 7021MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:3711300:10:2017200:27:172199.1400:37:379700:09:0000:00:0000:00:00
7 8009EVA CASTRO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:5717600:12:0815000:24:262455.6600:36:3416200:10:2300:00:0000:00:00
8 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:47:5316900:11:5216300:25:332348.3400:37:2516500:10:2800:00:0000:00:00
9 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:52:3018200:13:1017600:28:202117.6500:41:3017200:11:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:40:1414500:11:069100:19:543015.0800:31:0011700:09:1400:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:47:1814800:11:0917000:26:262269.8600:37:3513600:09:4300:00:0000:00:00
3 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:52:4018300:13:3117500:27:512154.4000:41:2217700:11:1800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:27:48100:07:19500:13:574301.0800:21:16200:06:3200:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:27:53800:07:56200:13:154528.3000:21:11300:06:4200:00:0000:00:00
3 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:28:31200:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:07400:07:48700:14:364109.5900:22:242500:07:4300:00:0000:00:00
5 8021RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:22900:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47600:07:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:32:024000:08:59800:15:053977.9000:24:043700:07:5800:00:0000:00:00
8 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:33:062700:08:373000:16:553546.8000:25:321700:07:3400:00:0000:00:00
9 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:551300:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:34:074400:09:054400:17:353412.3200:26:401000:07:2700:00:0000:00:00
11 7001MANUEL GONZALEZ SANTOSLLICENCIA DE DIAABM00:34:072800:08:385300:17:563345.7200:26:341600:07:3300:00:0000:00:00
12 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM00:34:406000:09:222400:16:413596.4000:26:037900:08:3700:00:0000:00:00
13 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM00:34:424500:09:054900:17:463377.1100:26:513200:07:5100:00:0000:00:00
14 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:35:474100:09:026200:18:193275.7100:27:216800:08:2600:00:0000:00:00
15 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:562600:08:348100:19:223098.1100:27:563800:08:0000:00:0000:00:00
16 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:36:062900:08:388800:19:413048.2600:28:193100:07:4700:00:0000:00:00
17 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:36:255100:09:087400:19:013155.1300:28:095300:08:1600:00:0000:00:00
18 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:315400:09:119000:19:523020.1300:29:031200:07:2800:00:0000:00:00
19 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:37:254600:09:068200:19:233095.4400:28:299500:08:5600:00:0000:00:00
20 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:37:269600:09:526500:18:263254.9700:28:1811100:09:0800:00:0000:00:00
21 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:37:395500:09:139700:20:232943.5800:29:364300:08:0300:00:0000:00:00
22 8006GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM00:37:4011500:10:206000:18:083308.8200:28:2811400:09:1200:00:0000:00:00
23 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:592100:08:2711900:21:512746.0000:30:182200:07:4100:00:0000:00:00
24 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:38:016800:09:298300:19:293079.5600:28:5810300:09:0300:00:0000:00:00
25 4347FRANCISCO JOSÉ JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:38:497000:09:3310300:20:482884.6200:30:216900:08:2800:00:0000:00:00
26 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:38:529200:09:509300:20:022995.0100:29:529800:09:0000:00:0000:00:00
27 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM00:39:057500:09:3510700:20:572863.9600:30:327400:08:3300:00:0000:00:00
28 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:39:237800:09:3811300:21:232805.9200:31:015900:08:2200:00:0000:00:00
29 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM00:39:335300:09:1012100:21:542739.7300:31:047000:08:2900:00:0000:00:00
30 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM00:39:356600:09:2512300:22:092708.8000:31:343900:08:0100:00:0000:00:00
31 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:39000:00:00000:00:000.0000:31:314500:08:0800:00:0000:00:00
32 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:567700:09:3811700:21:422764.9800:31:207700:08:3600:00:0000:00:00
33 8017JAVIER SÁNCHEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM00:40:277300:09:3412500:22:172692.6000:31:517800:08:3600:00:0000:00:00
34 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM00:40:3313900:10:578500:19:343066.4400:30:3115000:10:0200:00:0000:00:00
35 7023RAMÓN ESTRADA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:40:406900:09:3312600:22:192688.5700:31:528800:08:4800:00:0000:00:00
36 8018IVAN RUIZ MONJOLLICENCIA DE DIAABM00:40:4210200:10:0511800:21:492750.1900:31:548700:08:4800:00:0000:00:00
37 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:41:035600:09:1513200:23:172576.9500:32:327300:08:3100:00:0000:00:00
38 1614ALEJO ANDRE RIOS IGLESIATRI+9 EL MASNOUABM00:41:2913100:10:4112400:22:102706.7700:32:518000:08:3800:00:0000:00:00
39 8012DAVID ANDREU CAPÓLLICENCIA DE DIAABM00:41:368800:09:4713800:23:332547.7700:33:205200:08:1600:00:0000:00:00
40 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:3612400:10:3510900:21:122830.1900:31:4714100:09:4900:00:0000:00:00
41 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:3814100:11:0011200:21:192814.7000:32:1912200:09:1900:00:0000:00:00
42 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM00:42:2814700:11:0810000:20:382907.9200:31:4616900:10:4200:00:0000:00:00
43 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:2915600:11:2211600:21:382773.5000:33:0012500:09:2900:00:0000:00:00
44 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:43:207400:09:3516000:24:552408.0300:34:309100:08:5000:00:0000:00:00
45 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:43:207100:09:3415900:24:552408.0300:34:299200:08:5100:00:0000:00:00
46 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994ABM00:44:2913500:10:4614000:23:552508.7100:34:4114000:09:4800:00:0000:00:00
47 2848JULIÁN MARTÍNEZ FRÍASINDEPENDENTABM00:44:4112700:10:3715600:24:502416.1100:35:2711800:09:1400:00:0000:00:00
48 1262ANGEL CANO AUÑONCLUB BTT MONTBIKEABM00:44:5410100:10:0215800:24:552408.0300:34:5714500:09:5700:00:0000:00:00
49 859JOAQUIN ALVAREZ INGLESINDEPENDENTABM00:44:5915800:11:2615100:24:292450.6500:35:5510700:09:0400:00:0000:00:00
50 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM00:45:3213400:10:4415200:24:362439.0200:35:2015700:10:1200:00:0000:00:00
51 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:46:3112500:10:3617100:26:372254.2300:37:1312100:09:1800:00:0000:00:00
52 8001DAVID PASTOR COMALLICENCIA DE DIAABM00:47:1512800:10:3816900:26:232274.1600:37:0115800:10:1400:00:0000:00:00
53 7020XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAABM00:49:0716700:11:4017300:27:222192.4500:39:0215200:10:0500:00:0000:00:00
54 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:49:1417200:11:5516600:26:112291.5300:38:0617500:11:0800:00:0000:00:00
55 7028FRANCESC GARCIA MASANETLLICENCIA DE DIAABM00:49:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 7019TOMÁS COBO MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:49:3718100:12:4014400:24:042493.0700:36:4418500:12:5300:00:0000:00:00
57 7013RICARDO CABALLEROLLICENCIA DE DIAABM00:51:3317300:11:5517400:27:402168.6700:39:3518100:11:5800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:073700:08:511400:15:433817.6000:24:341400:07:3300:00:0000:00:00
2 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:211900:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7029MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:34:2412900:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:34:494900:09:074600:17:393399.4300:26:464200:08:0300:00:0000:00:00
5 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:35:156100:09:224200:17:283435.1100:26:506600:08:2500:00:0000:00:00
6 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:36:338500:09:434500:17:363409.0900:27:1911600:09:1400:00:0000:00:00
7 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:018400:09:437700:19:043146.8500:28:475100:08:1400:00:0000:00:00
8 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:028600:09:447600:19:043146.8500:28:485000:08:1400:00:0000:00:00
9 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:339300:09:507300:19:003157.8900:28:508500:08:4300:00:0000:00:00
10 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:42:5817400:11:5711000:21:132827.9700:33:1013800:09:4800:00:0000:00:00
11 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:2210700:10:1014700:24:112481.0500:34:2110200:09:0100:00:0000:00:00
12 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:1212000:10:2814300:24:032494.8000:34:3113400:09:4100:00:0000:00:00
13 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:44:2116800:11:4711400:21:272797.2000:33:1417300:11:0700:00:0000:00:00
14 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:44:3810500:10:0616200:25:252360.6600:35:3111000:09:0700:00:0000:00:00
15 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONAABF00:45:0517500:12:0310500:20:502880.0000:32:5318200:12:1200:00:0000:00:00
16 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF00:47:3917700:12:0915700:24:542409.6400:37:0316800:10:3600:00:0000:00:00
17 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:50:2418600:14:5812700:22:342658.7900:37:3218400:12:5200:00:0000:00:00
18 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:02000:00:00000:00:000.0000:39:1418000:11:4800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32