RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 52 50 2 0 2 1000 2 19 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:591100:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:001500:05:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:30:032400:06:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19900:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:26:21700:04:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:36:324400:07:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:23:28100:04:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:24:381200:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:26:402600:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:30:293300:06:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:30:323400:06:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2280DAVID PRESAS GUTIÉRREZTGCBINNV1M00:27:021400:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:27:082500:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:29:073600:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:34:544800:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:374600:07:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:28:051600:05:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:30:023800:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:30:293900:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:31:203700:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:36:073100:06:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M00:43:015000:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:31:024500:07:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:31:072100:05:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:33:042000:05:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:38:063000:06:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:29:181000:05:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:32:152300:05:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:34:273500:06:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:28:511900:05:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:30:011700:05:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:33:591800:05:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:31:434000:06:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:18400:04:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:43500:04:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:24:30300:04:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:25:03200:04:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:26:11800:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:27:142900:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:27:461300:05:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:30:252800:06:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:30:432200:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:30:542700:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:324700:08:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:36:404900:09:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:26:43600:04:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:28:333200:06:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:31:004200:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:31:324100:06:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:114300:06:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32