RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
137 130 128 2 0 2 1000 2 25 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:33:352400:08:33300:15:543773.5800:24:271400:09:0800:00:0000:00:00
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:12700:08:001600:17:123488.3700:25:121100:09:0000:00:0000:00:00
3 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:35:052300:08:321100:16:433589.2300:25:153600:09:5000:00:0000:00:00
4 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:35:482000:08:272600:18:113299.7300:26:381500:09:1000:00:0000:00:00
5 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:473800:09:212100:17:423389.8300:27:033300:09:4400:00:0000:00:00
6 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM00:38:201900:08:275800:20:122970.3000:28:393200:09:4100:00:0000:00:00
7 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:42:408400:10:324400:19:093133.1600:29:4111500:12:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:33:291400:08:22500:16:183680.9800:24:40800:08:4900:00:0000:00:00
2 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:33:511200:08:161000:16:433589.2300:24:59900:08:5200:00:0000:00:00
3 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:221600:08:25900:16:333625.3800:24:582200:09:2400:00:0000:00:00
4 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:34:50800:08:002000:17:393399.4300:25:391600:09:1100:00:0000:00:00
5 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:37:15300:07:515100:19:483030.3000:27:392700:09:3600:00:0000:00:00
6 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:47:526000:09:5710700:27:122205.8800:37:096100:10:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 806GARCIA ROMERA JOAQUIMPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:32:40400:07:51800:16:223665.9900:24:13100:08:2700:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:32:46500:07:51700:16:223665.9900:24:13200:08:3300:00:0000:00:00
3 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:33:34100:07:501500:17:103495.1500:25:00300:08:3400:00:0000:00:00
4 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M00:36:573100:08:532900:18:263254.9700:27:192900:09:3800:00:0000:00:00
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:37:091100:08:104800:19:373058.6200:27:472100:09:2200:00:0000:00:00
6 7010ROGER ESPIELL CANALLLICENCIA DE DIASUB23M00:40:005300:09:446600:20:412900.8900:30:252600:09:3500:00:0000:00:00
7 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:41:185400:09:456500:20:382907.9200:30:236500:10:5500:00:0000:00:00
8 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:43:128200:10:288100:22:022723.1500:32:305900:10:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:34:471800:08:261300:16:473574.9800:25:132500:09:3400:00:0000:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:382800:08:481900:17:373405.8700:26:251700:09:1300:00:0000:00:00
3 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:37:191700:08:264300:19:073138.6200:27:333500:09:4600:00:0000:00:00
4 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M00:37:552700:08:485200:19:523020.1300:28:401800:09:1500:00:0000:00:00
5 8005JORDI SANCHIS I DOMÈNECHLLICENCIA DE DIAV1M00:38:227200:10:022400:17:463377.1100:27:485500:10:3400:00:0000:00:00
6 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:39:156300:09:592700:18:183278.6900:28:176600:10:5800:00:0000:00:00
7 8011ANDREU MARTINEZ MESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:40:006200:09:584000:18:493188.6600:28:477200:11:1300:00:0000:00:00
8 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:40:493200:08:558000:22:012725.2100:30:563700:09:5300:00:0000:00:00
9 768GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:41:538800:10:384700:19:363061.2200:30:148800:11:3900:00:0000:00:00
10 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:42:138000:10:216200:20:292929.2100:30:507800:11:2300:00:0000:00:00
11 8008PERE FRANCITORRALLICENCIA DE DIAV1M00:43:268900:10:397400:21:122830.1900:31:518300:11:3500:00:0000:00:00
12 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:536500:09:598700:22:542620.0900:32:536800:11:0000:00:0000:00:00
13 546VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M00:45:586400:09:599800:24:452424.2400:34:447400:11:1400:00:0000:00:00
14 7006FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:48:0510800:11:359500:24:172470.8300:35:529900:12:1300:00:0000:00:00
15 7003PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:48:3212100:12:438500:22:412645.1100:35:2411900:13:0800:00:0000:00:00
16 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:48:449300:10:4910300:26:182281.3700:37:078500:11:3700:00:0000:00:00
17 8017DANIEL REYERO GILLLICENCIA DE DIAV1M00:50:599400:10:5111300:28:042137.7700:38:559700:12:0400:00:0000:00:00
18 7008LLUIS CORBELLA JORDILLICENCIA DE DIAV1M00:53:0111600:12:1011200:27:492156.9800:39:5911600:13:0200:00:0000:00:00
19 8010XAVIER DOMÈNECH VILARLLICENCIA DE DIAV1M00:55:0812400:12:5511400:28:182120.1400:41:1312200:13:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:36:593500:09:042300:17:453380.2800:26:494200:10:1000:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:39:405200:09:444600:19:293079.5600:29:135100:10:2700:00:0000:00:00
3 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:157300:10:035400:20:022995.0100:30:054300:10:1000:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:40:325000:09:436400:20:372910.2700:30:204400:10:1200:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:40:525600:09:506800:20:472886.9300:30:374500:10:1500:00:0000:00:00
6 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:44:2810100:11:146700:20:432896.2200:31:5710700:12:3100:00:0000:00:00
7 7012ANTONIO BENADUCELLICENCIA DE DIAV2M00:53:459800:11:0312700:30:481948.0500:41:519400:11:5400:00:0000:00:00
8 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M00:59:5312700:14:1112500:30:191979.1100:44:3012700:15:2300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:45:0811200:11:457300:21:092836.8800:32:5410000:12:1400:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:52:2210400:11:1912100:29:302033.9000:40:498200:11:3300:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRION I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:38:364600:09:362800:18:203272.7300:27:565700:10:4000:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:39:014900:09:403400:18:353228.7000:28:156200:10:4600:00:0000:00:00
3 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF00:39:344500:09:316100:20:262936.3800:29:572800:09:3700:00:0000:00:00
4 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF00:41:207900:10:203300:18:343231.6000:28:5410200:12:2600:00:0000:00:00
5 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:41:545700:09:506000:20:262936.3800:30:168700:11:3800:00:0000:00:00
6 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:579100:10:405000:19:403050.8500:30:2010900:12:3700:00:0000:00:00
7 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:42:595900:09:578300:22:222682.5600:32:195600:10:4000:00:0000:00:00
8 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF00:44:049200:10:477200:21:072841.3600:31:549800:12:1000:00:0000:00:00
9 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:45:128700:10:369000:23:072595.5300:33:438000:11:2900:00:0000:00:00
10 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:48:1112200:12:447800:21:222808.1100:34:0612300:14:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:36:534700:09:371200:16:453582.0900:26:225300:10:3100:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:42:007500:10:115700:20:092977.6700:30:209000:11:4000:00:0000:00:00
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:42:598500:10:356900:20:472886.9300:31:228600:11:3700:00:0000:00:00
4 7001CRISTINA BAREAS EGEALLICENCIA DE DIAJNF00:52:2612500:13:289600:24:332443.9900:38:0112400:14:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7004NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:41:417600:10:195500:20:022995.0100:30:217700:11:2000:00:0000:00:00
2 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:42:5410900:11:363700:18:483191.4900:30:2410300:12:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:287100:10:022500:18:023327.1700:28:045000:10:2400:00:0000:00:00
2 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:44:177800:10:208800:22:552618.1800:33:157000:11:0200:00:0000:00:00
3 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:44:286900:10:009400:23:402535.2100:33:406400:10:4800:00:0000:00:00
4 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:47:4911400:12:069300:23:232565.9300:35:2910100:12:2000:00:0000:00:00
5 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F00:50:2510000:11:0510900:27:182197.8000:38:239600:12:0200:00:0000:00:00
6 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:50:369500:10:5411100:27:462160.8600:38:409500:11:5600:00:0000:00:00
7 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:52:2910700:11:3511500:28:232113.9200:39:5810600:12:3100:00:0000:00:00
8 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:53:4911100:11:4312600:30:231974.7700:42:069300:11:4300:00:0000:00:00
9 7011VERÓNICA OLLÉ SESÉLLICENCIA DE DIAV1F00:55:3611300:11:5312800:31:121923.0800:43:0510400:12:3100:00:0000:00:00
10 8004RAQUEL OLMOS MESA LLICENCIA DE DIAV1F00:55:4611900:12:3512400:30:071992.2500:42:4211700:13:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:44:5110500:11:228200:22:162694.6100:33:387300:11:1300:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:51:4111500:12:0810600:27:022219.4800:39:1010500:12:3100:00:0000:00:00
3 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:00:4912800:15:4611900:28:592070.1600:44:4512800:16:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:32:16200:07:50200:15:473801.4800:23:37500:08:3900:00:0000:00:00
2 8018RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:55900:08:06400:16:123703.7000:24:18400:08:3700:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:33:00600:07:59600:16:203673.4700:24:19600:08:4100:00:0000:00:00
4 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:082200:08:31100:15:423821.6600:24:131000:08:5500:00:0000:00:00
5 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:34:421300:08:171400:17:063508.7700:25:232000:09:1900:00:0000:00:00
6 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:35:152500:08:371800:17:343415.5600:26:111300:09:0400:00:0000:00:00
7 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM00:35:351000:08:083500:18:413211.4200:26:49700:08:4600:00:0000:00:00
8 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:35:463400:09:031700:17:123488.3700:26:152400:09:3100:00:0000:00:00
9 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:101500:08:223800:18:483191.4900:27:101200:09:0000:00:0000:00:00
10 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:36:252600:08:383200:18:303243.2400:27:081900:09:1700:00:0000:00:00
11 4462CARLOS MANCERA ROBLESC.N. MATAROABM00:36:393300:08:592200:17:433386.6400:26:423900:09:5700:00:0000:00:00
12 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM00:36:423000:08:493000:18:283249.1000:27:172300:09:2500:00:0000:00:00
13 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:184000:09:225300:20:003000.0000:29:223800:09:5600:00:0000:00:00
14 8016GERARD FLORIACH BIGORRALLICENCIA DE DIAABM00:39:314400:09:314900:19:373058.6200:29:084700:10:2300:00:0000:00:00
15 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:39:342100:08:277900:21:292792.8600:29:563000:09:3800:00:0000:00:00
16 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:39:525800:09:544500:19:273084.8300:29:215200:10:3100:00:0000:00:00
17 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM00:39:534800:09:375900:20:182955.6700:29:554000:09:5800:00:0000:00:00
18 412SERGI SÁNCHEZ CORDEROC.A. IGUALADAABM00:40:097700:10:203900:18:493188.6600:29:096700:11:0000:00:0000:00:00
19 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:40:146100:09:574200:19:073138.6200:29:047100:11:1000:00:0000:00:00
20 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:40:444300:09:256300:20:332919.7100:29:586300:10:4600:00:0000:00:00
21 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:42:428100:10:227100:21:052845.8500:31:277600:11:1500:00:0000:00:00
22 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:303700:09:209200:23:102589.9300:32:306900:11:0000:00:0000:00:00
23 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM00:43:576700:10:008400:22:292668.6400:32:297900:11:2800:00:0000:00:00
24 653SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM00:44:242900:08:499900:25:562313.6200:34:453100:09:3900:00:0000:00:00
25 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:44:468600:10:357700:21:162821.3200:31:5111300:12:5500:00:0000:00:00
26 5913JUAN FERNÁNDEZ PEÑAC.E. RAYOTEAMABM00:45:1010300:11:177500:21:152823.5300:32:3211000:12:3800:00:0000:00:00
27 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:46:187400:10:039700:24:332443.9900:34:369200:11:4200:00:0000:00:00
28 8002GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM00:46:444200:09:2310400:26:402250.0000:36:035800:10:4100:00:0000:00:00
29 8013VICTOR VIÑAS PONSLLICENCIA DE DIAABM00:46:463900:09:2210500:26:422247.1900:36:046000:10:4200:00:0000:00:00
30 8006MARCOS MOIX RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:5610200:11:158900:23:042601.1600:34:1910800:12:3700:00:0000:00:00
31 8009POL CHERTÓ SARRETLLICENCIA DE DIAABM00:48:083600:09:0711600:28:412091.8100:37:484600:10:2000:00:0000:00:00
32 7002ELOI CAÑAMERO GIRÓLLICENCIA DE DIAABM00:49:379000:10:4010000:26:012306.2100:36:4111400:12:5600:00:0000:00:00
33 7007MARC GIL ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAABM00:51:599900:11:0412000:29:162050.1100:40:208900:11:3900:00:0000:00:00
34 8015ALAN MOLINA SALAZARLLICENCIA DE DIAABM00:55:4611800:12:3512300:30:061993.3600:42:4111800:13:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:37:364100:09:233100:18:283249.1000:27:513400:09:4500:00:0000:00:00
2 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:39:065100:09:434100:19:003157.8900:28:434900:10:2300:00:0000:00:00
3 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:247000:10:013600:18:473194.3200:28:488400:11:3600:00:0000:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:41:125500:09:497600:21:162821.3200:31:054100:10:0700:00:0000:00:00
5 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:41:126800:10:007000:20:492882.3100:30:494800:10:2300:00:0000:00:00
6 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:41:498300:10:325600:20:032992.5200:30:357500:11:1400:00:0000:00:00
7 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONAABF00:47:3310600:11:339100:23:092591.7900:34:4211100:12:5100:00:0000:00:00
8 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:48:319700:10:5710100:26:022304.7400:36:598100:11:3200:00:0000:00:00
9 7009ALICE VICTORIA TOZERLLICENCIA DE DIAABF00:49:266600:10:0011700:28:532077.3200:38:535400:10:3300:00:0000:00:00
10 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:49:4311700:12:318600:22:462635.4300:35:1712500:14:2600:00:0000:00:00
11 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:50:049600:10:5411000:27:282184.4700:38:229100:11:4200:00:0000:00:00
12 8003MARINA RINCONLLICENCIA DE DIAABF00:51:4111000:11:3810800:27:122205.8800:38:5011200:12:5100:00:0000:00:00
13 8012ESTHER SALGADO BAEZALLICENCIA DE DIAABF00:54:3712600:13:3010200:26:152285.7100:39:4512600:14:5200:00:0000:00:00
14 8007ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTLLICENCIA DE DIAABF00:54:4712000:12:3811800:28:542076.1200:41:3212000:13:1500:00:0000:00:00
15 8001MARTA SANCHO NAVARROLLICENCIA DE DIAABF00:56:2912300:12:4712200:30:031996.6700:42:5012100:13:3900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32