RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
295 335 324 11 0 5 20 2 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM00:58:431700:15:523300:35:1434.0600:51:063300:07:3700:00:3100:00:37
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:044600:16:375800:35:4533.5700:52:224100:07:4200:00:4100:00:38
3 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:00:328600:17:342400:34:4934.4700:52:238100:08:0900:00:3300:00:38
4 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:04:2011200:18:089900:37:2132.1300:55:2915500:08:5100:00:4600:00:48
5 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:04:3615200:18:377800:36:4232.7000:55:1919100:09:1700:00:4100:00:43
6 1405MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:3413100:18:2319500:41:5528.6301:00:1825800:10:1600:00:5600:01:31
7 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:10:4817400:19:1321300:42:3228.2101:01:4517000:09:0300:00:4600:00:46
8 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:10:4816700:19:0519100:41:3928.8101:00:4424400:10:0400:01:1700:01:01
9 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:4820700:20:0918700:41:0729.1901:01:1621100:09:3200:01:0300:00:48
10 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:12:4622900:20:3820300:42:1328.4201:02:5123700:09:5500:00:5100:00:52
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:56:501000:15:43400:33:5835.3300:49:41800:07:0900:00:3300:00:35
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:17800:15:423800:35:1933.9800:51:019800:08:1600:00:4900:00:45
3 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:296500:17:094700:35:3433.7400:52:434800:07:4600:00:3400:00:00
4 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:00:415400:16:545400:35:4433.5800:52:387100:08:0300:00:3500:00:34
5 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:02:457500:17:1710300:37:3032.0000:54:476300:07:5800:00:3700:00:45
6 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:03:2710600:18:029600:37:1532.2100:55:178300:08:1000:00:3900:00:39
7 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:057600:17:1912600:38:2831.2000:55:4710400:08:1800:00:4000:00:49
8 5408MARC MEDEL BALBOAC.A. IGUALADAJNM01:04:168700:17:348300:36:5832.4600:54:3222600:09:4400:00:3800:00:45
9 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:07:0215600:18:4614100:39:0330.7300:57:4918400:09:1300:00:4700:00:45
10 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROJNM01:07:3717300:19:1314700:39:2130.5000:58:3416900:09:0300:00:4000:00:48
11 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:5917800:19:1815900:39:4430.2000:59:0216400:08:5700:00:5400:00:45
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:56:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:56:471600:15:50300:33:5235.4300:49:42600:07:0500:00:3700:00:34
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:111200:15:453600:35:1833.9900:51:03700:07:0800:00:3600:00:36
4 7018TOMASZ BREMBORLLICENCIA DE DIASUB23M00:58:152100:16:052800:34:5734.3300:51:021100:07:1300:00:3300:00:38
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:171900:16:042900:35:0034.2900:51:041200:07:1300:00:3400:00:37
6 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:58:182000:16:043000:35:0234.2500:51:061000:07:1200:00:3300:00:34
7 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:58:403800:16:261600:34:3534.7000:51:013600:07:3900:00:3200:00:40
8 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:00:084500:16:356100:35:5333.4400:52:283900:07:4000:00:3800:00:37
9 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:00:142800:16:187100:36:1833.0600:52:363500:07:3800:00:5100:00:45
10 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:00:165200:16:525900:35:4633.5500:52:383400:07:3800:00:4300:00:50
11 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:00:246200:17:064100:35:2533.8800:52:315600:07:5300:00:3700:00:38
12 2151ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:00:348300:17:313200:35:1334.0700:52:445200:07:5000:00:3900:00:46
13 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:00:355500:16:556300:35:5533.4100:52:504500:07:4500:00:4300:00:52
14 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:064200:16:3010200:37:3032.0000:54:007800:08:0600:00:3700:00:39
15 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:302400:16:1612800:38:3131.1600:54:474200:07:4300:00:3900:00:43
16 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:03:398800:17:369300:37:1232.2600:54:4815400:08:5100:00:4300:00:46
17 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTSUB23M01:04:067700:17:2112700:38:3031.1700:55:519100:08:1500:00:3800:00:55
18 1210PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:04:0911100:18:0710400:37:3032.0000:55:3713100:08:3200:00:3800:00:48
19 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:04:2014100:18:2610100:37:2632.0600:55:5212100:08:2800:00:5100:00:58
20 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:05:0614400:18:2811900:38:1431.3900:56:4211200:08:2400:00:3900:00:43
21 5230MARC FRAGOSO BRUIXCERDANYOLA CHSUB23M01:05:299700:17:5013700:39:0130.7600:56:5113800:08:3800:01:0000:00:54
22 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:07:1013800:18:2618200:40:4529.4500:59:116600:07:5900:00:4600:00:49
23 1358ADRIA JIMENEZ ANILLOC.N. MATAROSUB23M01:08:4115300:18:3817400:40:3129.6200:59:0920900:09:3200:00:4400:00:45
24 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:11:1625600:21:3115800:39:4230.2301:01:1324300:10:0300:00:3400:00:44
25 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:0220800:20:1220600:42:2028.3501:02:3220500:09:3000:01:0300:00:50
26 2857MARC SUSAN CHILABSOLUT SPORTSUB23M01:12:3415000:18:3124700:45:2026.4701:03:5114600:08:4300:00:3300:00:41
27 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:13:0123400:20:4318000:40:4029.5101:01:2329300:11:3800:00:5000:00:51
28 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:16:0426100:21:4623600:44:2227.0501:06:0823900:09:5600:00:4300:00:51
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7016MAREK SZEWCZYKLLICENCIA DE DIAV1M00:58:261400:15:474300:35:2833.8300:51:15900:07:1100:00:3800:00:47
2 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M00:58:391800:16:033100:35:0934.1400:51:122400:07:2700:00:3800:00:43
3 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:00:064800:16:426000:35:4733.5400:52:293100:07:3700:00:3500:00:39
4 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M01:00:183900:16:277000:36:1633.0900:52:432800:07:3500:00:3800:00:44
5 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:00:287300:17:164200:35:2733.8500:52:434600:07:4500:00:4200:00:42
6 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:466900:17:133900:35:1933.9800:52:328900:08:1400:00:5600:00:50
7 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:01:138000:17:234000:35:2533.8800:52:4811500:08:2500:00:4500:00:52
8 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:01:317900:17:224500:35:3133.7900:52:5314100:08:3800:00:3900:00:46
9 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:179100:17:377300:36:2832.9100:54:058800:08:1200:00:4200:00:49
10 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:03:039600:17:507900:36:5132.5600:54:4110900:08:2200:00:4100:00:47
11 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:03:057100:17:1511800:38:0631.5000:55:214300:07:4400:00:3600:00:41
12 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:079200:17:389800:37:2032.1400:54:588000:08:0900:00:4000:00:53
13 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:1913900:18:268600:37:0132.4200:55:275400:07:5200:00:4800:00:42
14 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:249900:17:518500:37:0032.4300:54:5113200:08:3300:00:3900:00:51
15 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:379000:17:3711700:38:0231.5500:55:396400:07:5800:00:4900:00:52
16 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:03:4213700:18:258900:37:0532.3600:55:308500:08:1200:00:4400:00:00
17 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:03:5113600:18:258000:36:5632.4900:55:2112600:08:3000:00:4000:00:44
18 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:5514800:18:299100:37:1132.2700:55:409400:08:1500:00:4600:00:49
19 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:04:009800:17:5011500:37:5831.6100:55:488700:08:1200:00:4300:00:53
20 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:04:0215100:18:319200:37:1132.2700:55:4210700:08:2000:00:5000:00:47
21 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:0612200:18:169500:37:1532.2100:55:3113500:08:3500:00:4300:00:50
22 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:04:1312400:18:1810500:37:3032.0000:55:4811700:08:2500:00:5300:01:03
23 1207JOSE AÑÓ BÁEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:04:2211700:18:1411400:37:5331.6800:56:079200:08:1500:00:4600:01:20
24 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:04:2411500:18:0911200:37:5031.7200:55:5911600:08:2500:00:5400:01:10
25 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:04:5511900:18:1512300:38:2431.2500:56:399600:08:1600:00:4800:00:46
26 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:3517000:19:0911100:37:4331.8200:56:5214700:08:4300:00:4400:00:52
27 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:05:4513200:18:2312500:38:2831.2000:56:5116100:08:5400:01:0000:00:58
28 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:06:2712900:18:2215700:39:3830.2800:58:0012000:08:2700:00:5800:00:57
29 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:06:3316800:19:0613200:38:4330.9900:57:4914800:08:4400:00:4700:00:46
30 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:08:0419300:19:3715000:39:2730.4200:59:0416500:09:0000:00:4300:00:47
31 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:08:1114500:18:2818400:40:5229.3600:59:2015300:08:5100:00:5200:00:54
32 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:1418300:19:2716700:40:2129.7400:59:4811900:08:2600:00:4600:00:56
33 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESV1M01:09:2023100:20:4114600:39:1730.5500:59:5819700:09:2200:00:4300:00:46
34 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M01:09:3119100:19:3617900:40:3729.5401:00:1319400:09:1800:00:4700:00:57
35 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:3214300:18:2719400:41:4828.7101:00:1519200:09:1700:00:4600:00:54
36 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:10:0520100:20:0018800:41:1129.1401:01:1116000:08:5400:01:0200:00:40
37 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:10:3523200:20:4217700:40:3629.5601:01:1819300:09:1700:00:4600:00:57
38 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1019500:19:4719700:42:0028.5701:01:4719800:09:2300:00:4500:00:53
39 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:2325300:21:2616200:40:0529.9401:01:3123400:09:5200:01:1000:00:59
40 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:12:1522100:20:2820800:42:2428.3001:02:5219900:09:2300:00:5200:00:55
41 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:12:2321200:20:1820500:42:1728.3801:02:3523100:09:4800:00:4900:00:53
42 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M01:12:3021100:20:1721100:42:3128.2201:02:4822400:09:4200:01:0100:00:58
43 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:12:4820500:20:0521000:42:2728.2701:02:3225900:10:1600:00:5200:01:19
44 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:5522500:20:3322300:43:0127.9001:03:3419500:09:2100:00:4600:01:06
45 1243RAMON SOLER SALAC.N. VIC-ETBV1M01:13:1721400:20:1822500:43:1427.7601:03:3222700:09:4500:01:0700:01:07
46 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3523700:20:4822900:43:3027.5901:04:1826000:10:1700:00:4400:00:51
47 7002RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0022700:20:3724100:44:4426.8301:05:2122100:09:3900:00:4900:00:58
48 5589JOAN BARBANY BUFÍC.A. LES TORTUGUESV1M01:15:5425800:21:3623500:44:2127.0601:05:5724100:09:5700:00:4500:00:48
49 7011JORDI HERREROS PAGÈSLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5926800:21:5825600:45:5426.1401:07:5225100:10:0700:01:2300:01:15
50 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:5728900:23:4023300:44:0227.2501:07:4228300:11:1500:00:5200:00:57
51 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M01:19:4627500:22:3925900:46:1725.9301:08:5627400:10:5000:01:2300:01:04
52 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:3627900:22:5427100:47:3025.2601:10:2425600:10:1200:01:0300:01:28
53 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:20:5328300:23:0226700:47:1625.3901:10:1826600:10:3500:00:5900:01:12
54 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:21:5130300:24:5624800:45:2626.4101:10:2229200:11:2900:00:4600:01:02
55 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:1828500:23:3228500:50:0523.9601:13:3727100:10:4100:00:5900:01:18
56 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:25:5928800:23:3728700:50:1523.8801:13:5230200:12:0700:00:5700:01:16
57 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:26:2929600:24:2228900:50:3923.6901:15:0129000:11:2800:00:5600:01:19
58 5873SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:29:3930000:24:5030200:52:4222.7701:17:3230300:12:0700:01:1800:01:21
59 8001DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5228400:23:1831400:56:4121.1701:19:5927600:10:5300:02:4900:01:31
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7006JOSEP MARIA ROURA CODONYLLICENCIA DE DIAV2M01:03:036300:17:0711600:38:0031.5800:55:076100:07:5600:00:5000:01:12
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:03:4713500:18:248800:37:0532.3600:55:2910300:08:1800:00:4400:00:50
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:4519000:19:3513800:39:0130.7600:58:3617800:09:0900:00:4800:00:50
4 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:2820200:20:0016400:40:1329.8401:00:1318500:09:1500:01:0400:01:08
5 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:12:1519800:19:5422200:42:5927.9201:02:5319600:09:2200:01:1800:01:06
6 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:12:5825000:21:1521200:42:3128.2201:03:4618200:09:1200:00:5700:01:01
7 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:13:1422800:20:3721800:42:4628.0601:03:2323200:09:5100:00:5300:00:56
8 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:15:5927300:22:3223100:43:5327.3501:06:2521300:09:3400:01:0900:01:09
9 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:0420400:20:0426000:46:2525.8501:06:2921500:09:3500:01:0600:01:10
10 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:4623900:20:4925800:46:0626.0301:06:5523300:09:5100:01:3000:01:16
11 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV2M01:18:1924800:21:1327500:47:3925.1801:08:5220300:09:2700:01:0100:01:04
12 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:18:5829000:23:4023200:44:0127.2601:07:4128700:11:1700:00:4900:01:00
13 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:19:1626900:22:0027200:47:3625.2101:09:3622300:09:4000:01:2200:01:04
14 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:20:5926700:21:5327900:48:5924.5001:10:5225000:10:0700:00:5200:00:58
15 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:25:3229300:24:0128300:49:4824.1001:13:4929800:11:4300:01:0600:01:10
16 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:26:2329200:23:4129300:51:2023.3801:15:0128800:11:2200:01:0500:01:22
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:27:3029700:24:3529800:52:1722.9501:16:5226900:10:3800:01:2900:01:26
2 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:34:0931600:26:5530800:53:5722.2401:20:5231400:13:1700:01:0600:01:26
3 5520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV3M01:39:2832300:31:0131200:54:3921.9601:25:4031500:13:4800:01:3700:01:46
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:15:3820300:20:0325300:45:4826.2001:05:5122900:09:4700:00:5400:00:56
2 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:23:0029400:24:0327700:48:0124.9901:12:0427800:10:5600:00:4600:00:51
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:11:5516400:19:0023900:44:3926.8801:03:399700:08:1600:00:5100:00:00
2 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:22:0727400:22:3827800:48:2924.7501:11:0727900:11:0000:00:4600:00:55
3 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:2027700:22:5228000:49:1824.3401:12:1025200:10:1000:00:5400:00:53
4 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:30:2730200:24:5330700:53:5522.2601:18:4829400:11:3900:01:0300:01:20
5 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF01:45:2932200:30:3631500:58:5020.4001:29:2631800:16:0300:01:0200:00:54
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:06:4814000:18:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:10:0418700:19:3019000:41:2728.9501:00:5717600:09:0700:00:4600:00:46
3 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:16:2120900:20:1226200:46:3825.7301:06:5020700:09:3100:01:1300:01:05
4 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:17:0819900:19:5527300:47:3725.2001:07:3221800:09:3600:01:0200:00:56
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:1423800:20:4820100:42:1128.4501:02:5918600:09:1500:00:4800:00:50
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:13:3125500:21:2920900:42:2428.3001:03:5322000:09:3800:00:4500:00:57
3 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:22:1928600:23:3327400:47:3925.1801:11:1228200:11:0700:01:0900:01:07
4 6287TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:23:4328100:22:5528600:50:0823.9401:13:0327000:10:4000:00:4800:00:52
5 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:27:1130800:25:2628800:50:2823.7801:15:5428400:11:1700:01:0200:00:59
6 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F01:29:5531100:25:5929500:51:3923.2301:17:3830600:12:1700:01:2300:01:07
7 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:30:2731400:26:1229900:52:3322.8401:18:4529700:11:4200:01:2900:01:11
8 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:32:5331900:28:0229700:52:0423.0501:20:0631000:12:4700:01:1000:01:09
9 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:39:2632000:28:4431300:56:0621.3901:24:5031700:14:3600:01:1000:01:01
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:16:2224200:20:5525400:45:5126.1701:06:4621700:09:3600:00:5800:01:01
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:25:4829800:24:4328400:50:0223.9801:14:4528000:11:0300:01:0800:01:08
3 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:0030100:24:5130600:53:4622.3201:18:3728900:11:2300:01:1400:01:11
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM00:55:37200:15:02500:33:5935.3100:49:01100:06:3600:00:3500:00:31
2 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:57100:15:01600:34:0235.2600:49:03300:06:5400:00:3600:00:32
3 5954ARNAU TURONPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:17300:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
4 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:39700:15:38900:34:0235.2600:49:40400:06:5900:00:3700:00:35
5 7017LUKASZ KALASZCZYNSKILLICENCIA DE DIAABM00:56:54500:15:371400:34:2634.8500:50:03200:06:5100:00:3600:00:46
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM00:56:59900:15:43800:34:0235.2600:49:451300:07:1400:00:3500:00:33
7 7019JENS ROTHLLICENCIA DE DIAABM00:57:033500:16:22200:33:2535.9100:49:471500:07:1600:00:3500:00:00
8 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:57:061100:15:441000:34:0535.2100:49:491600:07:1700:00:3700:00:43
9 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM00:57:131300:15:46700:34:0235.2600:49:482200:07:2500:00:4400:00:42
10 7012MATEUSZ KAZMIERCZAKLLICENCIA DE DIAABM00:57:183700:16:26100:33:1536.0900:49:413200:07:3700:00:3500:00:37
11 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:02600:15:381300:34:2434.8800:50:026800:08:0000:00:3900:00:48
12 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:02400:15:371200:34:1335.0700:49:508600:08:1200:00:3700:00:38
13 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:091500:15:481900:34:4234.5800:50:303700:07:3900:00:4500:01:05
14 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:154300:16:312000:34:4434.5500:51:15500:07:0000:00:3800:00:44
15 2172JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:58:202200:16:102600:34:5234.4200:51:021700:07:1800:00:3600:00:42
16 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM00:58:253100:16:191800:34:4234.5800:51:012100:07:2400:00:3100:00:35
17 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM00:58:262700:16:182300:34:4734.5000:51:051900:07:2100:00:3600:00:36
18 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM00:58:304100:16:301700:34:4134.6000:51:111800:07:1900:00:3300:00:42
19 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM00:58:333000:16:182500:34:5034.4500:51:082300:07:2500:00:3500:00:40
20 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:343400:16:222700:34:5634.3500:51:181400:07:1600:00:3900:00:48
21 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:58:352900:16:182100:34:4534.5300:51:032700:07:3200:00:3600:00:42
22 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:58:432500:16:172200:34:4634.5200:51:033800:07:4000:00:3400:00:00
23 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:514000:16:281500:34:3534.7000:51:035000:07:4800:00:3700:00:38
24 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:023300:16:216800:36:1333.1300:52:342500:07:2800:00:3800:00:41
25 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:064900:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
26 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:00:094400:16:336400:36:0033.3300:52:333000:07:3600:00:5500:00:47
27 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:00:105700:16:585300:35:4133.6300:52:392600:07:3100:00:3400:00:41
28 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:163200:16:206500:36:0633.2400:52:265100:07:5000:00:4100:00:39
29 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:00:185600:16:555000:35:3633.7100:52:314900:07:4700:00:4500:00:47
30 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:275900:16:594800:35:3433.7400:52:335700:07:5400:00:3600:00:38
31 5423DAVID ADÁN FREIXESCERRR IGUALADAABM01:00:285300:16:535200:35:3933.6600:52:326000:07:5600:00:5900:00:43
32 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:00:335800:16:595600:35:4433.5800:52:435300:07:5000:00:4000:00:46
33 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:00:387400:17:163700:35:1833.9900:52:347300:08:0400:00:3700:00:41
34 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:00:393600:16:256700:36:1333.1300:52:386900:08:0100:00:3800:00:42
35 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:00:415100:16:514900:35:3533.7200:52:269300:08:1500:00:3900:00:40
36 2807CARLES RIBOT BERNABÉTGCBINNABM01:00:447000:17:144600:35:3433.7400:52:485900:07:5600:00:3600:00:00
37 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:00:495000:16:506600:36:0633.2400:52:565500:07:5300:00:3100:00:55
38 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:00:536000:17:006200:35:5433.4300:52:546700:07:5900:00:3800:00:54
39 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:01:046700:17:105100:35:3733.6900:52:479900:08:1700:00:4700:00:00
40 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:108100:17:243500:35:1734.0100:52:4112400:08:2900:00:3800:00:43
41 7020PETER SCHERMANNLLICENCIA DE DIAABM01:01:1812300:18:181100:34:1135.1000:52:2915200:08:4900:00:3600:00:47
42 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:218200:17:263400:35:1634.0300:52:4214400:08:3900:00:4500:00:45
43 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:01:357200:17:155500:35:4433.5800:52:5913600:08:3600:00:4500:00:41
44 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM01:01:402300:16:1210000:37:2232.1100:53:347600:08:0600:00:4700:00:40
45 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:01:4110100:17:524400:35:2933.8200:53:2110600:08:2000:00:3800:00:40
46 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:01:554700:16:398100:36:5632.4900:53:3510500:08:2000:00:3500:00:47
47 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:02:118500:17:335700:35:4533.5700:53:1815700:08:5300:00:3500:00:40
48 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:02:198400:17:326900:36:1333.1300:53:4513400:08:3400:00:4200:00:55
49 2806XAVIER VILLASEVIL PAUTGCBINNABM01:02:339300:17:387700:36:3732.7700:54:1510200:08:1800:00:3700:00:48
50 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:406600:17:108700:37:0432.3700:54:1411800:08:2600:00:3700:00:49
51 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:02:427800:17:2210600:37:3531.9300:54:574700:07:4500:00:3600:00:48
52 7005JORDI ROURA CAPDEVILA LLICENCIA DE DIAABM01:02:462600:16:1712900:38:3431.1100:54:515800:07:5500:00:4700:00:56
53 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:4813000:18:227200:36:2332.9800:54:457200:08:0300:00:4400:00:49
54 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:03:0310900:18:067500:36:3332.8300:54:3911300:08:2400:00:3500:00:42
55 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:066400:17:0910900:37:3731.9000:54:4610800:08:2000:00:3500:00:39
56 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:126800:17:1012100:38:2031.3000:55:304000:07:4200:00:4600:00:47
57 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:1813300:18:248200:36:5732.4800:55:216200:07:5700:00:4400:00:39
58 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:03:1910300:17:5710800:37:3731.9000:55:344400:07:4500:00:3800:00:00
59 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:2810200:17:5210700:37:3731.9000:55:296500:07:5900:00:3700:00:45
60 5681ROGER GUAL RUIZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:298900:17:3711300:37:5131.7000:55:287000:08:0100:00:3800:00:39
61 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:369400:17:4811000:37:4331.8200:55:317500:08:0500:01:0100:00:44
62 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:3711000:18:077600:36:3632.7900:54:4316200:08:5400:00:4300:00:40
63 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:4314600:18:288400:36:5832.4600:55:2610100:08:1700:00:4300:00:41
64 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:03:4711300:18:097400:36:3032.8800:54:3917700:09:0800:00:4100:00:46
65 7007JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:03:5412100:18:169400:37:1532.2100:55:3111000:08:2300:00:5100:00:38
66 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:0214900:18:309000:37:0832.3200:55:3811400:08:2400:00:4500:00:49
67 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:2414700:18:299700:37:1832.1700:55:4713700:08:3700:00:4800:00:59
68 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:05:1012000:18:1512200:38:2431.2500:56:3913000:08:3100:00:4600:00:45
69 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM01:05:2011400:18:0912400:38:2631.2200:56:3514900:08:4500:00:3600:00:43
70 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:05:5915400:18:4014000:39:0230.7400:57:4210000:08:1700:00:4600:00:48
71 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:06:0112800:18:2115300:39:3230.3500:57:537900:08:0800:01:1000:00:48
72 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:06:0110400:17:5814800:39:2430.4600:57:2214200:08:3900:00:4200:00:43
73 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:06:1310000:17:5114400:39:1630.5600:57:0717400:09:0600:00:4700:01:15
74 1285GUNTHER ELOY BLEY CEREROC.E.T. DISTANCEABM01:06:1712700:18:1915400:39:3430.3300:57:5311100:08:2400:00:4900:00:52
75 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:1916200:18:5713400:38:5230.8700:57:4912700:08:3000:00:5300:00:48
76 1398PAU FONT DE RUBINATTGCBINNABM01:06:2415500:18:4513300:38:5230.8700:57:3715100:08:4700:00:4000:00:49
77 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:06:2615800:18:4714300:39:1030.6400:57:5712500:08:2900:00:4200:00:53
78 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:06:2815900:18:5113500:38:5430.8500:57:4514500:08:4300:00:4100:00:55
79 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:07:0516900:19:0813100:38:4131.0200:57:4918800:09:1600:00:4600:00:47
80 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:07:2118400:19:2813900:39:0130.7600:58:2915600:08:5200:00:4600:00:50
81 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:07:2118900:19:3412000:38:1831.3300:57:5220400:09:2900:00:4000:00:56
82 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:07:2418000:19:1815600:39:3630.3000:58:5412900:08:3000:00:4200:00:42
83 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:07:2611800:18:1417500:40:3429.5800:58:4814000:08:3800:00:5200:00:55
84 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:2616000:18:5513000:38:3931.0500:57:3423500:09:5200:00:4300:00:44
85 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:07:2614200:18:2714500:39:1730.5500:57:4422500:09:4200:00:5000:00:50
86 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:3018200:19:2615200:39:3130.3700:58:5713300:08:3300:00:4500:00:46
87 7009MARC CARRERAS SALINASLLICENCIA DE DIAABM01:07:3717100:19:1214900:39:2530.4400:58:3716600:09:0000:00:5400:00:58
88 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:129500:17:4920400:42:1428.4101:00:038200:08:0900:00:5700:00:49
89 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:08:2317900:19:1816900:40:2629.6800:59:4414300:08:3900:01:0600:00:53
90 1171RAMON PEREZ LINDECERDANYOLA CHABM01:08:2517600:19:1516800:40:2329.7200:59:3815000:08:4700:00:5700:00:47
91 5695ABEL CASTRO AGUILARTRI+9 EL MASNOUABM01:08:2611600:18:1118500:40:5829.2900:59:0918900:09:1700:00:4500:00:49
92 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:08:4816600:19:0316500:40:1829.7800:59:2120200:09:2700:00:4900:00:55
93 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:08:5815700:18:4719300:41:4228.7801:00:2912300:08:2900:01:0100:01:01
94 2090GIL SERRAT ANGLADAC.N. VIC-ETBABM01:09:0522200:20:2815500:39:3430.3301:00:0216800:09:0300:00:5400:00:53
95 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:09:0819600:19:4916100:39:4730.1600:59:3621000:09:3200:00:4100:00:51
96 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:09:1017500:19:1418600:41:0229.2401:00:1615800:08:5400:01:1400:01:08
97 5932NICOLAS MADRID HERNANDEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:09:1319700:19:4917000:40:2829.6501:00:1716300:08:5600:00:5500:00:57
98 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:09:1818600:19:2917800:40:3729.5401:00:0618300:09:1200:01:0700:00:56
99 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:3518500:19:2918300:40:5029.3901:00:1918700:09:1600:00:5000:00:50
100 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:10:1617700:19:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
101 1204JORGE CASTRO ALVAREZCLUB TRIATLO ATLESABM01:10:1817200:19:1219800:42:0228.5501:01:1417200:09:0400:00:5700:00:58
102 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:11:0022300:20:3016000:39:4630.1801:00:1627200:10:4400:00:3700:01:00
103 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:11:0125200:21:2216300:40:0829.9001:01:3020800:09:3100:00:3900:00:57
104 7010JORDI VILA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:11:0421300:20:1819200:41:4028.8001:01:5817500:09:0600:00:5700:01:03
105 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:0618100:19:2519900:42:0228.5501:01:2722200:09:3900:00:5700:01:03
106 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:11:1119400:19:4119600:41:5728.6101:01:3821200:09:3300:00:5700:00:54
107 8003DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:4424100:20:5317200:40:3129.6201:01:2426100:10:2000:00:4800:00:56
108 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLO ATLESABM01:12:2118800:19:3223000:43:4327.4501:03:1517300:09:0600:00:5500:01:26
109 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:13:0720000:19:5623400:44:0727.2001:04:0317100:09:0400:01:0700:01:06
110 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:1024000:20:5220700:42:2128.3401:03:1324000:09:5700:00:5200:00:47
111 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:13:1421000:20:1621900:42:4728.0501:03:0325400:10:1100:01:1900:01:20
112 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:13:1524500:21:0120000:42:0428.5301:03:0525300:10:1000:00:5300:01:02
113 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:2923000:20:3922400:43:0427.8601:03:4322800:09:4600:01:2700:01:02
114 5359GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:13:4025700:21:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
115 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:4222600:20:3522600:43:1427.7601:03:4923600:09:5300:01:0300:01:07
116 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:13:4321700:20:1922700:43:1827.7101:03:3724800:10:0600:00:4700:00:53
117 2046DANIEL DOMÈNECH RODRIGUEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:13:5213400:18:2426800:47:2425.3201:05:487400:08:0400:01:0600:01:18
118 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:14:1325400:21:2821400:42:3228.2101:04:0025700:10:1300:01:0500:01:09
119 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM01:14:3322400:20:3123700:44:2627.0101:04:5721600:09:3600:00:4700:00:53
120 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:15:0927000:22:0122100:42:5727.9401:04:5825500:10:1100:00:5200:01:05
121 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:15:4724700:21:0926600:47:1625.3901:08:252000:07:2200:00:5900:01:26
122 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:16:3126000:21:3923800:44:2826.9901:06:0726200:10:2400:00:4900:00:52
123 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:16:4925100:21:1724200:44:5526.7201:06:1226800:10:3700:01:0000:01:03
124 1151DAVID BERROZPE RIVASCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:1424900:21:1424000:44:4326.8401:05:5728600:11:1700:01:0900:00:47
125 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:17:506100:17:0429100:50:5823.5401:08:0223000:09:4800:00:3800:01:00
126 1531FRANCESC CASTAN ESPINOSADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:19:0226500:21:4924900:45:3326.3401:07:2229500:11:4000:00:4800:00:57
127 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:19:1623500:20:4626900:47:2525.3101:08:1128100:11:0500:01:0900:01:20
128 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM01:19:2227600:22:5224400:45:0126.6601:07:5329100:11:2900:01:1600:01:23
129 3462KARLOS VIANA CATALÁNTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:21:5926400:21:4828200:49:2224.3101:11:1027300:10:4900:00:5300:00:55
130 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:22:0529900:24:4425000:45:4126.2701:10:2529600:11:4000:00:4500:00:48
131 2625AITOR MORATA PERAC.N. MATAROABM01:25:5728700:23:3729400:51:2623.3301:15:0327700:10:5400:00:5700:01:03
132 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:26:1130400:25:0628100:49:2024.3201:14:2629900:11:4500:00:5300:00:58
133 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:28:2829100:23:4130000:52:3422.8301:16:1530500:12:1300:01:1800:01:04
134 2668JOAN BALLESCA VILERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:41:3631800:27:3631701:01:3619.4801:29:1230700:12:2400:00:5200:01:42
135 7001ORIOL BLANCH RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:50:3730600:25:0731801:13:2816.3301:38:3530100:12:0200:01:1000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:05:1810700:18:0314200:39:0930.6500:57:127700:08:0600:00:3800:00:00
2 7013HANNA KAZMIERCZAKLLICENCIA DE DIAABF01:05:4910800:18:0515100:39:2930.3900:57:349500:08:1500:00:3600:00:41
3 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:05:5710500:18:0116600:40:2029.7500:58:212900:07:3600:00:5400:00:47
4 7015PAULINA KOTFICALLICENCIA DE DIAABF01:06:2416100:18:5513600:39:0030.7700:57:5512200:08:2900:00:3500:00:43
5 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:06:5812600:18:1917100:40:2929.6400:58:488400:08:1000:00:5600:00:44
6 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:0312500:18:1817300:40:3129.6200:58:499000:08:1400:00:5500:00:46
7 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:08:5016300:18:5918900:41:1329.1101:00:1213900:08:3800:00:5500:00:52
8 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:10:1021900:20:2517600:40:3529.5701:01:0018100:09:1000:00:4200:00:43
9 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:10:1416500:19:0021700:42:4428.0801:01:4412800:08:3000:00:4000:00:46
10 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:10:1921600:20:1918100:40:4329.4701:01:0219000:09:1700:00:4200:00:45
11 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:0019200:19:3720200:42:1328.4201:01:5018000:09:1000:00:4700:00:49
12 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:12:0121500:20:1921500:42:4028.1301:02:5916700:09:0200:00:5800:00:49
13 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:3120600:20:0822800:43:2927.6001:03:3715900:08:5400:00:4700:00:43
14 1894SARA CARMONA HERNANDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF01:13:1223600:20:4822000:42:5028.0201:03:3821400:09:3400:00:5500:00:48
15 2021SANDRA CASELLAS ROMEROINDEPENDENTABF01:14:0324300:20:5721600:42:4128.1101:03:3826300:10:2500:01:0200:00:56
16 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:15:0022000:20:2524600:45:1026.5701:05:3520100:09:2500:00:5900:00:46
17 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:15:0423300:20:4324300:44:5626.7101:05:3920000:09:2500:01:0200:00:53
18 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:2321800:20:2125500:45:5326.1501:06:1417900:09:0900:00:4600:00:41
19 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:1127200:22:0224500:45:0226.6501:07:0424900:10:0700:00:4700:00:53
20 2778BEGOÑA DE LA ROCHA MURTGCBINNABF01:17:2024600:21:0826100:46:3525.7601:07:4321900:09:3700:00:5900:00:53
21 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:2624400:20:5926400:46:5725.5601:07:5620600:09:3000:00:4800:00:49
22 6096LAIA CALVET SOTOC.A. LES TORTUGUESABF01:17:3025900:21:3925700:45:5526.1301:07:3423800:09:5600:01:0000:00:48
23 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:17:3726300:21:4725200:45:4526.2301:07:3224600:10:0500:00:4500:00:46
24 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:1426600:21:4927000:47:2525.3101:09:1424200:10:0000:01:0200:00:55
25 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:20:0028000:22:5526300:46:3925.7201:09:3426400:10:2600:00:4500:00:58
26 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:20:0127800:22:5326500:47:0325.5001:09:5624700:10:0500:01:0900:01:06
27 5031TERESA PASCUAL GODALLC.A. LES TORTUGUESABF01:20:2427100:22:0227600:47:4625.1201:09:4826700:10:3600:00:5500:00:55
28 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:23:3330700:25:1125100:45:4426.2401:10:5530900:12:3800:00:5500:00:52
29 7008ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:24:4128200:22:5829200:51:1223.4401:14:1026500:10:3100:01:4400:01:05
30 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:24:4126200:21:4630300:52:5122.7101:14:3724500:10:0400:01:0000:01:02
31 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:25:5129500:24:0329000:50:5523.5701:14:5827500:10:5300:00:5700:02:01
32 6150MIRIAM PASCUAL FERNANDEZABSOLUT SPORTABF01:29:0930500:25:0629600:51:5523.1101:17:0130400:12:0800:01:1100:01:09
33 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:31:1030900:25:3031100:54:2322.0701:19:5328500:11:1700:01:0800:01:26
34 6297JENIFER LIZANA BARRANCOCEMEABF01:31:1931200:26:0230100:52:4122.7801:18:4330800:12:3600:01:0500:01:11
35 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:32:3531000:25:5630500:53:3222.4201:19:2831300:13:0700:00:5900:01:00
36 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:32:5431500:26:4531000:54:0922.1601:20:5430000:12:0000:01:2500:01:00
37 1807NURIA NOGUER FIGUERASGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:33:1231700:27:2530400:52:5422.6801:20:1931100:12:5300:01:1200:01:11
38 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:33:1731300:26:1230900:54:0322.2001:20:1531200:13:0200:01:2500:01:15
39 6193VIVIANA GARCIA MANZANILLADIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:41:5132100:29:1031600:58:5120.3901:28:0131600:13:5000:01:2400:01:15

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32