RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
261 237 233 3 1 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8008MIQUEL VALLS ALEMANYA.E. ENTRENAMIENTOGLOBAL.CDM01:07:241100:16:17400:42:3433.8300:58:51900:08:3300:00:3100:00:30
2 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:08:311700:16:301700:43:1333.3200:59:431500:08:4800:00:2800:00:29
3 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:574100:17:23200:42:1934.0300:59:424100:09:1500:00:2800:00:27
4 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:132100:16:391800:43:1733.2700:59:564300:09:1700:00:3900:00:33
5 5938SERGI ALVAREZ CARACUELCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:424300:17:266600:46:1031.1901:03:363100:09:0600:00:5900:00:44
6 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:14:346100:17:587500:46:4330.8201:04:417300:09:5300:00:3500:00:33
7 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:14:483600:17:049700:47:4830.1301:04:527700:09:5600:00:3900:00:37
8 1002PAU PÉREZ ESPINOSACLUB NATACIO BARCELONACDM01:24:2515600:20:3115200:51:3927.8801:12:1019600:12:1500:01:1900:00:48
9 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:25:0611900:19:1118700:55:2026.0201:14:3111900:10:3500:01:2400:00:41
10 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:25:1217100:21:0517500:53:2726.9401:14:3212300:10:4000:00:5300:00:48
11 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:40:5817700:21:1322501:06:0421.8001:27:1722000:13:4100:01:1100:00:51
12 1896RODRIGO GUERRERO JIMÉNEZINDEPENDENTCDM01:50:1122900:27:3622801:07:4721.2401:35:2322700:14:4800:01:2700:01:09
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8011MIQUEL RIUSECH CARDONADUET-CICLISMOENMALLORCAJNM01:07:25600:15:411500:43:0533.4200:58:461100:08:3900:00:2700:00:30
2 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:251000:16:162100:43:2233.2100:59:381400:08:4700:00:3000:00:28
3 8015ALBERT RUZ QUADRADALLICENCIA DE DIAJNM01:08:471800:16:381600:43:0633.4100:59:442700:09:0300:00:3100:00:31
4 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:12:242900:16:577000:46:3030.9701:03:271900:08:5700:00:2600:00:27
5 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:12:567000:18:154800:45:0531.9401:03:205900:09:3600:00:3300:00:30
6 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:13:163100:16:577600:46:4330.8201:03:406000:09:3600:00:3900:00:38
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:07:01400:15:401200:43:0333.4500:58:43400:08:1800:00:2900:00:28
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:07:55500:15:402800:43:5932.7400:59:39300:08:1600:00:2800:00:29
3 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOSUB23M01:08:11700:15:442500:43:5632.7800:59:40600:08:3100:00:3200:00:28
4 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:08:581600:16:301900:43:1833.2600:59:483500:09:1000:00:3400:00:32
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:10:271500:16:295200:45:0931.8901:01:381600:08:4900:00:2800:00:27
6 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:454500:17:293400:44:1632.5301:01:452400:09:0000:00:3500:00:34
7 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:11:073000:16:573900:44:4532.1801:01:425100:09:2500:00:3000:00:30
8 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:12:527100:18:155400:45:1131.8701:03:265300:09:2600:00:3100:00:36
9 1344ORIOL GURI PÉREZTGCBINNSUB23M01:13:226300:18:055700:45:2831.6701:03:337000:09:4900:00:4200:00:41
10 1212MARC BASSA I GÓMEZTGCBINNSUB23M01:14:107700:18:225000:45:0731.9201:03:2912700:10:4100:00:4200:00:37
11 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:14:223800:17:126500:46:0831.2101:03:2015200:11:0200:00:3400:00:29
12 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:21:264400:17:2717400:53:2027.0001:10:4712100:10:3900:00:4100:00:47
13 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:23:0215100:20:1714900:51:3427.9301:11:5115900:11:1100:00:3800:00:35
14 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:27:288500:18:3720900:59:1024.3401:17:476400:09:4100:01:1100:00:44
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:07:20800:15:451400:43:0433.4400:58:49500:08:3100:00:3100:00:30
2 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:08:533300:16:58500:42:4733.6600:59:453300:09:0800:00:3000:00:33
3 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:10:432600:16:514500:44:5232.1001:01:432500:09:0000:00:3500:00:32
4 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:125600:17:452700:43:5932.7401:01:445500:09:2800:00:3600:00:32
5 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:384600:17:323500:44:2132.4701:01:536600:09:4500:00:3400:00:37
6 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:11:585400:17:443300:44:1132.5901:01:558500:10:0300:00:3300:00:38
7 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:575200:17:436100:45:4731.4501:03:305400:09:2700:00:3300:00:35
8 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:13:018000:18:254600:44:5632.0501:03:216300:09:4000:00:3000:00:33
9 7210JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:14:037800:18:235900:45:3431.6001:03:578700:10:0600:01:0000:00:59
10 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:1610800:19:073600:44:2932.3701:03:3612400:10:4000:00:3400:00:37
11 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:454000:17:2110900:49:0929.3001:06:304200:09:1500:00:4500:00:33
12 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:16:138800:18:439200:47:4330.1801:06:266800:09:4700:00:3600:00:35
13 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:16:278100:18:349500:47:4830.1301:06:228600:10:0500:00:3800:00:36
14 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUINDEPENDENTV1M01:16:4510700:19:068600:47:1930.4301:06:2510200:10:2000:00:5000:00:33
15 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:16:509000:18:459300:47:4430.1701:06:2910300:10:2100:00:3500:00:35
16 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:17:029800:18:579400:47:4630.1501:06:4310000:10:1900:00:4900:00:43
17 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:17:1213200:19:328400:47:1230.5101:06:4410900:10:2800:00:4100:00:48
18 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M01:17:1414600:19:587100:46:3030.9701:06:2813300:10:4600:00:4100:00:39
19 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M01:18:286800:18:1213500:50:4528.3701:08:575700:09:3100:00:5400:00:49
20 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:18:5413000:19:3110100:48:2229.7701:07:5315000:11:0100:00:3400:00:43
21 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 TEAMV1M01:19:0410200:19:0412800:50:0028.8001:09:048200:10:0000:00:5100:01:01
22 5860XAVIER VILLANUEVA NUÑEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMV1M01:19:0810600:19:0612600:49:5128.8901:08:579500:10:1100:00:5700:00:51
23 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:19:4514300:19:5211000:49:0929.3001:09:0113200:10:4400:00:5900:00:53
24 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:19:5015200:20:2510000:48:1829.8101:08:4315500:11:0700:00:5300:00:45
25 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:5612700:19:2111900:49:4128.9801:09:0214100:10:5400:00:4800:00:42
26 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3017800:21:149100:47:3730.2401:08:5117200:11:3900:00:4900:00:47
27 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:21:3414200:19:5113600:50:4828.3501:10:3914400:10:5500:00:3900:00:42
28 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M01:21:5016700:21:0112200:49:4528.9401:10:4615300:11:0400:00:5700:01:04
29 8001RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:22:2114800:19:5913700:50:5128.3201:10:5016600:11:3100:00:4900:00:45
31 5766CESAR OCHOA DIEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:22:2613600:19:4215700:51:5527.7401:11:3713700:10:4900:00:3700:00:33
32 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:22:3010300:19:0517000:52:5427.2201:11:5911400:10:3100:00:4100:00:53
33 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:24:1416600:20:5014500:51:1328.1201:12:0319400:12:1100:00:5300:00:49
34 4507DAVID GARRIDO VALENTÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:24:1617000:21:0514300:51:0828.1601:12:1319100:12:0300:01:0000:01:00
35 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:24:3019200:21:4714000:50:5828.2501:12:4517700:11:4500:00:4200:00:46
36 5924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:24:3019000:21:4615900:52:0227.6701:13:4812800:10:4200:00:5700:00:58
37 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:25:0416800:21:0216600:52:2427.4801:13:2617100:11:3800:00:3600:00:42
38 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:25:5419800:22:0516400:52:2027.5201:14:2516500:11:2900:00:4400:00:44
39 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M01:26:2517500:21:0817900:53:4526.7901:14:5316700:11:3200:01:0700:01:06
40 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:28:3818000:21:1519200:56:0425.6801:17:1916100:11:1900:01:1500:00:53
41 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:29:0820100:22:1817700:53:3026.9201:15:4821700:13:2000:01:0400:01:00
42 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:29:2319900:22:0719000:55:3925.8801:17:4616800:11:3700:01:0000:01:22
43 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:29:3018900:21:4419900:56:4925.3401:18:3314600:10:5700:01:3000:00:47
44 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:31:0622000:24:2317300:53:1927.0101:17:4221900:13:2400:01:0000:00:55
45 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:33:1819500:21:5221000:59:3624.1601:21:2818300:11:5000:01:3300:01:22
46 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:34:1118400:21:3221501:00:5523.6401:22:2717600:11:4400:01:4100:01:17
47 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:34:1817200:21:0621901:01:3023.4101:22:3617500:11:4200:00:5800:00:59
48 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M01:34:2820500:22:3720800:59:0524.3701:21:4220900:12:4600:00:5100:00:49
49 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:35:4120800:23:0121301:00:1723.8901:23:1819900:12:2300:01:2100:00:51
50 7211CHRISTIAN ANDRÉ VIGILLLICENCIA DE DIAV1M01:36:3721000:23:2521701:01:0823.5601:24:3319200:12:0400:01:4500:01:25
51 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:37:0921500:24:0721100:59:5124.0601:23:5821600:13:1100:00:5300:01:06
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:12:545300:17:446200:45:5131.4101:03:354500:09:1900:00:3500:00:36
2 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:13:086600:18:085500:45:2131.7501:03:296200:09:3900:00:3500:00:31
3 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:18:449300:18:5412000:49:4328.9601:08:378900:10:0700:00:3400:00:35
4 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:19:0110500:19:0611600:49:3229.0701:08:3810500:10:2300:00:3800:00:42
5 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:19:0711400:19:1012400:49:4828.9201:08:589200:10:0900:00:5800:00:55
6 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:19:3312100:19:1511700:49:3529.0401:08:5012900:10:4300:00:3700:00:45
7 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:3413300:19:3910800:49:0129.3801:08:4014300:10:5400:00:4800:00:40
8 8014JOAN BUXEDA TORRENTLLICENCIA DE DIAV2M01:24:069500:18:5518500:54:3926.3501:13:3411500:10:3200:00:0000:00:00
9 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:24:2016300:20:4615600:51:4927.7901:12:3517800:11:4500:00:3900:00:41
10 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:24:5616400:20:4717200:52:5927.1801:13:4615800:11:1000:00:4500:00:42
11 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:26:5013900:19:4819300:56:0525.6801:15:5314700:10:5700:01:3300:01:01
12 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:27:5220600:22:4616700:52:2827.4501:15:1420300:12:3800:01:0600:01:08
13 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:29:4520700:22:4918100:54:0926.5901:16:5821000:12:4700:00:4300:00:39
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:24:3721200:23:3010200:48:2629.7301:11:5620500:12:4100:01:0300:01:02
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:26:0320300:22:2114100:51:0028.2401:13:2120600:12:4200:00:5900:00:57
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:28:2220000:22:1517800:53:3726.8601:15:5220200:12:3000:00:5400:01:01
4 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:34:0322200:24:4520100:57:0525.2301:21:5019500:12:1300:01:0800:01:41
5 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:49:5422600:26:2923001:08:2121.0701:34:5023000:15:0400:00:5200:00:58
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8013PAULA MARIA OLIVER VIVESFERRER HOTELS - M3TCDF01:19:1713700:19:4310500:48:5029.4901:08:3313100:10:4400:00:3200:00:31
2 8012ANDREA TOMAS MORCILLOA.E. ENTRENAMIENTOGLOBAL.CDF01:21:1911500:19:1014400:51:1128.1301:10:2114800:10:5800:00:3400:00:32
3 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:21:3211300:19:0916000:52:0427.6601:11:1310100:10:1900:00:3000:00:31
4 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:23:1614900:20:0013300:50:3628.4601:10:3620400:12:4000:00:3400:00:42
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:17:206400:18:0612500:49:5028.9001:07:564800:09:2400:00:3600:00:35
2 8007LAIA RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TJNF01:18:4011600:19:1011200:49:2029.1901:08:309400:10:1000:00:3100:00:28
3 6024MIRIAM NAVARRO RAMOSL´3SCOLA SANT JUSTJNF02:00:2823100:29:0123201:16:4518.7601:45:4622600:14:4200:00:4300:00:41
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:37:4021600:24:1121801:01:1123.5401:25:2219700:12:1800:00:5200:00:42
2 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:50:1723000:27:4822601:06:5521.5201:34:4323100:15:3400:00:5900:00:50
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 81VIRGINIE FRERETRIATHLON CATALANV1F01:22:4216000:20:3814200:51:0328.2101:11:4114900:11:0100:00:5000:00:54
2 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:28:5116900:21:0519400:56:0725.6601:17:1217300:11:3900:00:5700:00:44
3 126BLANCA TRENAS HINOJOSAW3TRIBCNV1F01:37:4721800:24:1521601:01:0323.5901:25:1820100:12:2900:01:0600:01:04
4 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:40:0922300:24:5522201:02:3223.0301:27:2720700:12:4200:00:4900:00:54
5 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:44:1922700:26:4822101:02:2923.0501:29:1722900:15:0200:01:0300:00:49
6 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:49:1022800:27:0722901:08:0121.1701:35:0822300:14:0200:01:1000:00:53
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:25:5919700:21:5716200:52:1527.5601:14:1218000:11:4700:00:3600:00:34
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:37:2122400:25:4120700:58:4924.4801:24:3021200:12:5100:00:4800:00:33
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:58:5923200:30:4523101:11:2920.1401:42:1423200:16:4500:01:2600:01:45
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM01:06:06100:15:21700:42:5133.6100:58:12100:07:5400:00:2800:00:26
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:06:53200:15:391300:43:0433.4400:58:43200:08:1000:00:2700:00:26
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:07:16900:15:45900:43:0033.4900:58:45700:08:3100:00:2800:00:29
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:21300:15:393200:44:1032.6000:59:49800:08:3200:00:2600:00:38
5 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM01:08:301200:16:172200:43:2633.1500:59:431300:08:4700:00:3700:00:30
6 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:08:311300:16:282000:43:1833.2600:59:461200:08:4500:00:3100:00:33
7 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:08:432400:16:421100:43:0233.4600:59:442100:08:5900:00:3300:00:30
8 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:08:501900:16:38800:42:5833.5100:59:363900:09:1400:00:2700:00:26
9 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:08:522500:16:461000:43:0233.4600:59:482900:09:0400:00:3200:00:32
10 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:553700:17:11300:42:3233.8600:59:433800:09:1200:00:3300:00:29
11 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:08:583400:17:02600:42:5033.6200:59:523000:09:0600:00:4200:00:40
12 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:09:294800:17:42100:42:0434.2300:59:466500:09:4300:00:3000:00:31
13 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:282700:16:534700:44:5732.0401:01:501000:08:3800:00:4200:00:36
14 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:10:341400:16:295300:45:0931.8901:01:381800:08:5600:00:3800:00:32
15 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:10:393200:16:584200:44:4832.1401:01:461700:08:5300:00:3600:00:33
16 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:10:443500:17:033800:44:3732.2701:01:402800:09:0400:00:3200:00:33
17 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:10:442200:16:394400:44:5132.1101:01:304000:09:1400:00:2800:00:35
18 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM01:10:445700:17:462900:43:5932.7401:01:452300:08:5900:00:3500:00:35
19 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:524900:17:432600:43:5832.7501:01:413700:09:1100:00:3200:00:30
20 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:10:535500:17:452400:43:4932.8601:01:344400:09:1900:00:4500:00:39
21 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:532800:16:564300:44:4832.1401:01:443400:09:0900:00:3300:00:30
22 5665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:553900:17:153700:44:3432.3101:01:493200:09:0600:00:3500:00:34
23 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:11:014700:17:343100:44:0732.6401:01:414600:09:2000:00:3700:00:32
24 5895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZCLUB NATACIO BARCELONAABM01:11:045100:17:433000:44:0132.7101:01:444700:09:2000:00:3100:00:36
25 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:11:136000:17:572300:43:4732.8901:01:445600:09:2900:00:3000:00:30
26 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:12:282000:16:388000:46:5130.7401:03:292000:08:5900:00:3300:00:35
27 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:12:415000:17:435800:45:3331.6101:03:164900:09:2500:00:3700:00:29
28 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:12:422300:16:417800:46:5030.7501:03:313600:09:1100:00:3300:00:38
29 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:474200:17:236300:45:5931.3201:03:225200:09:2500:00:3200:00:31
30 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:12:588200:18:344100:44:4732.1501:03:216100:09:3700:00:3200:00:35
31 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:13:176900:18:125100:45:0831.9101:03:207800:09:5700:00:3300:00:32
32 2827PERE LLADÓ SUREDATGCBINNABM01:13:368400:18:364900:45:0631.9301:03:427400:09:5400:00:3700:00:42
33 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:13:509700:18:564000:44:4732.1501:03:438800:10:0700:00:4700:00:43
34 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:007300:18:197300:46:4230.8401:05:012200:08:5900:00:5100:00:43
35 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:295800:17:537900:46:5030.7501:04:436700:09:4600:00:3600:00:35
36 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:14:447500:18:218100:46:5130.7401:05:125800:09:3200:00:3900:01:01
37 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:14:5010400:19:056000:45:3631.5801:04:419300:10:0900:00:4000:00:37
38 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:516200:18:057700:46:4830.7701:04:538000:09:5800:00:4100:00:41
39 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:14:527900:18:246900:46:2631.0101:04:508400:10:0200:00:3800:00:38
40 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:14:558700:18:406400:46:0731.2301:04:479000:10:0800:00:3800:00:37
41 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:15:1012900:19:265600:45:2731.6801:04:539900:10:1700:00:3400:00:40
42 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:368300:18:368300:47:0430.5901:05:407600:09:5600:00:4400:00:38
43 7206JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:15:456700:18:099600:47:4830.1301:05:576900:09:4800:01:0500:00:40
44 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:517600:18:219800:48:0529.9501:06:265000:09:2500:00:5400:00:33
45 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:15:5212200:19:167400:46:4330.8201:05:597200:09:5300:00:5200:00:47
46 5889MARC VILAMANYA LOPEZCLUB NATACIO OLOTABM01:15:5412400:19:177200:46:3930.8701:05:567900:09:5800:00:5200:00:43
47 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:558600:18:388700:47:2330.3901:06:017500:09:5400:00:3800:00:43
48 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:587400:18:209000:47:3030.3201:05:509100:10:0800:00:4900:00:43
49 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:16:0513100:19:326800:46:1731.1101:05:499700:10:1600:00:3900:00:34
50 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:118900:18:446700:46:1431.1501:04:5816000:11:1300:00:4600:00:55
51 3495CARLOS CRUZ GALLEGOCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM01:16:2110100:18:598200:46:5330.7101:05:5211000:10:2900:00:5400:00:37
52 3111FABIEN MARTIGNOLESTRIATHLON CATALANABM01:17:0710900:19:078900:47:3030.3201:06:3711100:10:3000:00:4300:00:39
53 2977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZC.A. IGUALADAABM01:17:0911000:19:088800:47:2530.3701:06:3312000:10:3600:00:4000:00:39
54 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:17:146500:18:079900:48:1629.8301:06:2313900:10:5100:00:3800:00:36
55 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:18:0911100:19:0810400:48:4529.5401:07:539800:10:1600:00:4100:00:40
56 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:18:109200:18:5310600:48:5229.4701:07:4510700:10:2500:00:3100:00:39
57 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:18:2312600:19:2010300:48:3029.6901:07:5011700:10:3300:00:5400:00:48
58 287SERGI IGLESIAS CLAPÉSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:18:389400:18:5412100:49:4528.9401:08:398100:09:5900:01:0400:00:48
59 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:18:4011200:19:0811500:49:3129.0801:08:398300:10:0100:00:3700:00:32
60 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM01:19:0010000:18:5911300:49:2229.1701:08:2112200:10:3900:00:5900:00:58
61 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:2311700:19:1112700:50:0028.8001:09:119600:10:1200:00:4800:00:54
62 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:19:2813500:19:4011100:49:1829.2101:08:5811300:10:3000:00:3800:00:39
63 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:3111800:19:1112300:49:4628.9401:08:5711800:10:3400:00:4000:00:51
64 1028XEVI COLLELL COLOMERCLUB NATACIO OLOTABM01:19:3912500:19:2011400:49:3129.0801:08:5113400:10:4800:00:4900:00:51
65 2666MARC CASADEMONT FONTC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:20:3618300:21:318500:47:1430.4901:08:4518600:11:5100:00:4000:00:40
66 5996MARC PANEDAS SUBIRATSC.N. VIC-ETBABM01:21:229100:18:5215500:51:4227.8501:10:3413500:10:4800:00:4600:00:39
67 5538MARC SERNA MEDIELC.A. IGUALADAABM01:21:2612800:19:2314600:51:2228.0301:10:4512600:10:4100:01:0100:00:50
68 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:21:3214000:19:5013800:50:5228.3101:10:4213800:10:5000:00:4100:00:44
69 2316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:21:599600:18:5516300:52:2027.5201:11:1513000:10:4400:01:0900:01:23
70 3777GERARD MUÑOZ CASTROG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:22:0814700:19:5815100:51:3827.8901:11:3611600:10:3200:01:0100:00:45
71 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:22:2415400:20:2813200:50:1928.6201:10:4716900:11:3700:00:4500:00:47
72 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:22:3913800:19:4616100:52:1327.5801:11:5912500:10:4000:00:5900:00:50
73 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:22:5714400:19:5615300:51:4127.8601:11:3716200:11:2000:00:4200:00:34
74 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:23:0014500:19:5715800:51:5527.7401:11:5215700:11:0800:01:0000:00:41
75 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:23:0412300:19:1716500:52:2327.4901:11:4016400:11:2400:00:3500:00:32
76 5951EDUARDO SANTAMARÍA JUANCLUB TRIATLO MALGRATABM01:23:0615300:20:2515000:51:3527.9201:12:0015400:11:0600:00:4700:00:48
77 2842ALBERT LOPEZ FAUDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:23:1316500:20:5013400:50:4428.3801:11:3417400:11:3900:00:4400:00:36
78 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:24:0715500:20:3016900:52:4227.3201:13:1214500:10:5500:01:1200:00:59
79 8004ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:24:1218200:21:2913900:50:5628.2701:12:2518100:11:4700:01:1600:01:02
80 2419DANI LOPEZ FITÓTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:25:0312000:19:1218900:55:2126.0201:14:3311200:10:3000:00:5400:00:44
81 7209ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:1819600:21:5514800:51:2528.0101:13:2018800:11:5800:01:0300:01:03
82 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:27:1717300:21:0718300:54:3226.4101:15:3917000:11:3800:00:5300:00:51
83 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:2014100:19:5119100:55:4125.8601:15:3218200:11:4800:01:0200:00:46
84 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:27:5020400:22:3117100:52:5927.1801:15:3019800:12:2000:00:5100:00:43
85 5911DIEGO PRECIADO BORREGUEROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:1418800:21:4118000:53:4926.7601:15:3020800:12:4400:00:4000:00:44
86 7204MARC GALLEGO TRIGOLLICENCIA DE DIAABM01:28:4517600:21:1118400:54:3726.3701:15:4821500:12:5700:00:4300:01:03
87 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:2015800:20:3320400:58:2024.6901:18:5310800:10:2700:00:5800:00:49
88 8002JULIO LÓPEZ LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:3317900:21:1519500:56:1925.5701:17:3418900:11:5900:01:0900:00:54
89 279JORDI GRAU VILLAESCUSAC.N. VIC-ETBABM01:30:1218600:21:3419800:56:4725.3601:18:2118400:11:5100:01:0500:00:58
90 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:30:3321100:23:3018200:54:1026.5801:17:4021400:12:5300:00:4100:00:57
91 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:31:1918500:21:3420300:57:5824.8401:19:3217900:11:4700:01:4500:01:06
92 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:31:2917400:21:0720600:58:3124.6101:19:3818500:11:5100:01:0600:01:11
93 2347RICARD SARGATAL SORIANOG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:31:3118700:21:3520200:57:4624.9301:19:2119300:12:1000:01:1100:00:51
94 2029MIQUEL MARTORELL SANSOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:33:1319100:21:4720000:56:5425.3101:18:4122500:14:3200:01:0600:00:57
95 4797CARLOS MOYANO CARAVACADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:34:1220900:23:1520500:58:2924.6201:21:4420000:12:2800:01:1500:00:51
96 8005VICTOR VALVERDE RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:35:0721900:24:2219700:56:4725.3601:21:0922200:13:5800:01:0800:01:06
97 7208JOSEP MATEU YUBEROLLICENCIA DE DIAABM01:38:3118100:21:1922001:02:2023.1001:23:3922800:14:5200:01:0100:01:07
98 7205RAÜL URGELL PRIETOLLICENCIA DE DIAABM01:44:4521400:23:4922701:07:1121.4301:31:0022100:13:4500:01:2400:01:37
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 19MONTSERRAT MAS SANZCERRR IGUALADAABF01:16:565900:17:5512900:50:0128.7901:07:562600:09:0000:00:4600:00:31
2 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:477200:18:1811800:49:4028.9901:07:587100:09:4900:00:4700:00:36
3 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:18:5913400:19:4010700:48:5429.4501:08:3410600:10:2500:00:4600:00:39
4 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:21:009900:18:5715400:51:4127.8601:10:3810400:10:2200:00:5300:00:39
5 2021SANDRA CASELLAS ROMEROINDEPENDENTABF01:21:3315900:20:3713000:50:0228.7801:10:3914200:10:5400:00:5100:00:44
6 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:22:5719300:21:4913100:50:1628.6501:12:0514000:10:5200:00:4700:00:38
7 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:23:0516100:20:4014700:51:2328.0201:12:0315100:11:0200:00:4300:00:38
8 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:2215000:20:1318800:55:2026.0201:15:3313600:10:4900:00:5300:00:58
9 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:26:3115700:20:3218600:54:5226.2501:15:2415600:11:0700:00:4500:00:48
10 1456AGATA COLOMER CABARROCASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABF01:27:1819400:21:5017600:53:2926.9201:15:1919000:11:5900:01:0300:00:41
11 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:28:2816200:20:4119600:56:2525.5201:17:0616300:11:2200:00:5400:00:41
12 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:30:2322100:24:3016800:52:3027.4301:17:0021800:13:2300:00:4500:00:33
13 7207ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:36:3021300:23:4121200:59:5824.0101:23:3921100:12:5100:00:5900:00:57
14 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:37:2920200:22:1822301:03:1822.7501:25:3618700:11:5300:00:4900:00:46
15 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:37:5721700:24:1221401:00:5323.6501:25:0521300:12:5200:01:1100:00:51
16 6297JENIFER LIZANA BARRANCOCEMEABF01:43:4122500:25:4722401:03:2622.7001:29:1322400:14:2800:01:0100:00:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32