RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
120 109 101 4 4 1500 38 10 35 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM02:37:083100:29:233501:14:5530.4301:44:186900:52:5000:00:3000:00:25
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4475POL GIMENO FONQUERNIEC.N. CATALUNYASUB23M02:06:39100:23:21101:02:5236.2701:26:13400:40:2600:00:2400:00:42
2 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M02:18:251000:26:21701:08:0633.4801:34:271300:43:5800:00:2700:00:39
3 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:23:34300:24:051701:10:4832.2001:34:534500:48:4100:00:2100:01:56
4 343MARC PALLARÈS BERTRANC.A. IGUALADASUB23M02:40:286800:33:115401:19:1228.7901:52:234100:48:0500:00:5500:00:47
5 2668JOAN BALLESCA VILERTA.D. RUNNING VIGIASUB23M02:51:231500:27:128301:28:5125.6601:56:037600:55:2000:01:0100:00:42
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M02:25:212300:28:452701:13:2331.0701:42:081000:43:1300:00:4800:00:42
2 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M02:27:292700:29:002601:13:0331.2101:42:032200:45:2600:01:0000:01:56
3 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M02:27:403800:30:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:47
4 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M02:27:412800:29:102201:11:5031.7401:41:003000:46:4100:00:3500:01:38
5 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M02:27:534500:31:043101:14:1530.7101:45:19800:42:3400:01:1700:00:36
6 4762RAFAEL NAVARRO ALVAREZCLUB ESPORTIU WEFEELV1M02:27:568100:35:102101:11:3231.8701:46:42600:41:1400:01:1900:00:53
7 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M02:30:451800:28:062001:11:2131.9601:39:275900:51:1800:00:3400:00:57
8 4770CARLES SENDRA MANAUTC.E. SISTRELLSV1M02:31:214800:31:353201:14:2630.6301:46:012100:45:2000:00:5900:00:46
9 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:31:395000:31:445301:18:5328.9001:50:37500:41:0200:01:0100:00:39
10 2510JAVI BARRERA TOROINDEPENDENTV1M02:35:567100:33:193401:14:3330.5801:47:524000:48:0400:01:2500:00:47
11 8011GUSTAVO ALCALÁ ORDÓÑEZLLICENCIA DE DIAV1M02:36:211700:27:535101:18:4228.9701:46:355100:49:4600:01:1900:00:42
12 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:37:063000:29:183901:15:4330.1101:45:016300:52:0500:01:1200:01:07
13 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M02:37:396100:32:504901:17:4929.3001:50:393200:47:0000:00:4800:00:41
14 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:38:095400:32:034301:16:3029.8001:48:334900:49:3600:01:0800:00:53
15 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:40:172400:28:465501:19:4628.5801:48:326100:51:4500:01:2900:00:32
16 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:40:547000:33:193601:15:0630.3601:48:256500:52:2900:01:1100:00:24
17 8026ALBERT DOMENECH LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M02:41:007200:33:225601:20:0228.4901:53:243800:47:3600:01:5000:01:12
18 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:41:492100:28:386501:21:5527.8301:50:335800:51:1600:00:4100:00:50
19 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 - SURALV1M02:43:298600:35:545701:20:1328.4201:56:073500:47:2200:01:0000:01:56
20 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M02:43:346600:33:056701:23:1527.3901:56:203400:47:1400:02:0700:01:38
21 8022LLUÍS SALLENT COSTALLICENCIA DE DIAV1M02:44:084700:31:325001:18:0729.1901:49:397300:54:2900:01:1300:01:15
22 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M02:48:367700:34:317401:25:2026.7201:59:514600:48:4500:00:3900:02:15
23 8001OSCAR MENDEZ VIVARLLICENCIA DE DIAV1M02:49:139700:39:144601:17:2729.4401:56:416700:52:3200:01:1800:00:41
24 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:49:243900:30:308201:28:4025.7101:59:105400:50:1400:01:0200:00:52
25 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:52:525200:31:518101:27:5925.9101:59:507100:53:0200:01:1700:01:01
26 7149JAUME ESTEBANELL PICHLLICENCIA DE DIAV1M02:54:108700:36:314401:16:5229.6601:53:238801:00:4700:01:4400:01:12
27 8021RUBÉN CALAVIA GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M02:54:129900:41:066901:23:2927.3102:04:355000:49:3700:02:1400:02:13
28 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANW3TRIBCNV1M02:55:027400:34:017901:27:1326.1402:01:147200:53:4800:01:5100:01:19
29 8012JESÚS NAVARRO HERENCIALLICENCIA DE DIAV1M02:59:133200:29:279001:31:5824.7902:01:258300:57:4800:02:1800:01:35
30 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M03:02:439100:38:037001:23:3727.2702:01:408901:01:0300:00:5100:01:00
31 2943RAMON SUAREZ RAYACEMEV1M03:03:203600:30:168601:29:2125.5201:59:379401:03:4300:01:5100:01:59
32 7142XAVIER SUNYER VILAFRANCALLICENCIA DE DIAV1M03:04:149600:39:076801:23:2127.3502:02:289001:01:4600:02:4700:01:59
33 8020JUANVI MIÑANA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M03:06:359400:38:288501:29:1025.5702:07:388600:58:5700:01:5400:01:04
34 8004JOSE ANTONIO CABALLERO FULLICENCIA DE DIAV1M03:07:066000:32:479501:35:2323.9002:08:108500:58:5600:01:5500:01:30
35 7143ALBERT ROVIRA CAUSLLICENCIA DE DIAV1M03:07:289500:39:069301:33:1624.4502:12:227500:55:0600:02:3000:02:14
36 8005AARON BOSCH GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M03:12:4210100:43:188801:31:4324.8602:15:018200:57:4100:01:5400:01:33
37 8013VICENTE GARCÍA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M03:13:278200:35:139401:35:0923.9602:10:229101:03:0500:02:3700:01:27
38 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M03:14:339200:38:069201:33:1324.4602:11:199201:03:1400:01:3900:01:28
39 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M03:14:349300:38:079101:33:0724.4902:11:149301:03:2000:01:3600:01:24
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 299CARLES LERÍN MARTÍNFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M02:24:08800:25:352501:12:4231.3601:38:172600:45:5100:01:0900:00:39
2 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M02:33:452600:28:585201:18:4228.9701:47:402800:46:0500:02:4000:00:41
3 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:39:138500:35:514001:15:4830.0801:51:393700:47:3400:01:4400:01:13
4 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:42:566900:33:176301:21:3127.9701:54:484200:48:0800:01:1400:01:06
5 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M03:23:343500:30:149601:35:3523.8502:05:4910001:17:4500:00:5800:01:05
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6074ANNA BOFARULL BALLÚSCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F02:49:455300:31:537301:25:1726.7301:57:106800:52:3500:00:5400:00:30
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3568MAITE MARZO GOMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F03:00:358300:35:188401:28:5325.6502:04:117900:56:2400:01:3100:00:42
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003CHARI GONZALEZ CORTESLLICENCIA DE DIAV2F02:42:394000:30:326101:21:2827.9901:52:005700:50:3900:01:1800:00:43
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:13:351400:27:07401:07:1033.9501:34:17100:39:1800:00:3600:01:12
2 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM02:13:381100:26:56301:07:0134.0201:33:57200:39:4100:00:3400:00:52
3 4117CARLES SOLÀ BARDERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:16:23900:25:56501:07:3433.7401:33:30900:42:5300:00:4300:01:56
4 4248IVAN ROCA TORRENTEINDEPENDENTABM02:16:31400:24:441001:09:3532.7701:34:19700:42:1200:00:4500:01:49
5 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:17:41500:24:49801:08:2933.2901:33:181700:44:2300:00:3500:00:41
6 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:18:131300:27:04201:06:5034.1101:33:541600:44:1900:00:3200:01:56
7 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM02:20:11700:25:09901:09:1732.9101:34:262500:45:4500:00:3600:00:52
8 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:21:51200:23:551501:10:2532.3801:34:203600:47:3100:00:3200:00:42
9 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM02:22:252200:28:431301:10:1532.4601:38:581100:43:2700:00:4100:00:39
10 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM02:22:522500:28:541201:09:5432.6201:38:481400:44:0400:00:5500:00:39
11 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:23:282000:28:381401:10:2032.4201:38:581900:44:3000:00:3300:00:39
12 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:373300:29:303001:13:5030.8801:43:20300:40:1700:00:3100:00:30
13 8009DAVID DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:24:144100:30:37601:08:0433.5001:38:412300:45:3300:01:4000:00:42
14 3932JULIÀ BERNABE FELIU3DYNAMICABM02:25:481600:27:432901:13:3930.9601:41:221800:44:2600:01:3200:00:47
15 5248JACINT CAROL BRUGUERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:25:504300:30:431901:11:2031.9601:42:031200:43:4700:00:4000:00:52
16 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:27:494400:30:561801:11:1532.0001:42:112400:45:3800:00:4800:00:39
17 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM02:28:191900:28:371601:10:3532.3001:39:124700:49:0700:00:4600:01:08
18 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM02:29:246200:32:512301:12:0031.6701:44:512000:44:3300:00:4000:01:02
19 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:30:445100:31:492401:12:2831.4601:44:172900:46:2700:01:1200:01:33
20 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM02:30:582900:29:173301:14:3330.5801:43:503300:47:0800:00:4900:00:57
21 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM02:31:586400:33:001101:09:5132.6401:42:514800:49:0700:00:5200:00:24
22 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROTRIATLO PALAFRUGELLABM02:32:446700:33:082801:13:3530.9901:46:432700:46:0100:00:5200:00:58
23 4614MARC GUINDO FALCOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:32:54600:25:033801:15:2030.2701:40:236600:52:3100:01:0600:01:08
24 8023JOAN PAU ORTEGOLLICENCIA DE DIAABM02:34:503400:29:435901:20:5028.2101:50:331500:44:1700:01:0500:00:47
25 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:35:141200:27:033701:15:1630.2901:42:197000:52:5500:00:3700:01:15
26 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:35:593700:30:174501:17:0129.6001:47:184300:48:4100:00:3800:00:40
27 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:37:035900:32:474701:17:3229.4101:50:193100:46:4400:00:3400:00:23
28 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM02:38:074900:31:394101:15:5330.0501:47:325600:50:3500:01:0400:00:30
29 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM02:39:056500:33:014201:16:0329.9801:49:045300:50:0100:00:4400:00:39
30 8025JOAQUIN DE ABREU NAVASLLICENCIA DE DIAABM02:43:057300:33:384801:17:4129.3501:51:196200:51:4600:01:1900:00:50
31 7141ALBERTO RAMÍREZ AMAT LLICENCIA DE DIAABM02:43:474600:31:317101:24:1427.0701:55:453900:48:0200:01:1900:00:57
32 7145DAVID ESTELA RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:45:087800:34:555801:20:2228.3701:55:175200:49:5100:01:2000:00:47
33 7144ARNAU CONTEL CASTELLSLLICENCIA DE DIAABM02:46:167600:34:256401:21:3127.9701:55:565500:50:2000:01:1300:01:08
34 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM02:46:565600:32:306601:22:5927.4801:55:296000:51:2700:00:5400:00:43
35 1386JOSE MANUEL PEREZ GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:47:078900:36:566201:21:3027.9801:58:264400:48:4100:01:2500:00:54
36 4577CARLES VILADEMUNT AGÜERACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:51:425500:32:196001:21:1228.0801:53:318400:58:1100:00:5600:00:45
37 7147OSCAR URRUTIA CAELLASLLICENCIA DE DIAABM02:55:458400:35:367201:25:1426.7502:00:507400:54:5500:01:3100:00:31
38 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:55:555800:32:437501:25:5226.5501:58:358100:57:2000:01:4300:01:04
39 8002SANTI JOVE ORTEGALLICENCIA DE DIAABM02:56:537500:34:197801:26:5826.2202:01:177700:55:3600:02:0100:00:46
40 7150JOEL ERES RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:58:298000:35:018001:27:4325.9902:02:447800:55:4500:02:0900:01:16
41 7148VICTOR RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM03:06:506300:32:5810001:37:2523.4002:10:238000:56:2700:01:4000:01:09
42 8018MANEL HIDALGO CORTÉSLLICENCIA DE DIAABM03:08:119000:37:568701:31:0425.0402:09:008700:59:1100:02:1000:01:49
43 8024TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM03:09:138800:36:327701:26:5226.2502:03:249701:05:4900:01:3900:01:29
44 8010DÍDAC CAMPS SALAMEROLLICENCIA DE DIAABM03:10:015700:32:368901:31:5524.8102:04:319601:05:3000:01:3100:01:39
45 8008MARC FONT GIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM03:21:109800:39:369701:36:0823.7202:15:449501:05:2600:01:3700:02:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:53:257900:34:567601:26:0226.5002:00:586400:52:2700:01:1900:00:59
2 8017MARISA ESPINOSA BORREGOLLICENCIA DE DIAABF03:14:304200:30:419801:36:1223.7002:06:539901:07:3700:00:4100:00:43
3 6011MARTA SIMON ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF03:24:4610000:41:139901:36:3823.5902:17:519801:06:5500:01:0700:00:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32