RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
132 128 128 0 0 2 1000 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:31:20500:08:12100:14:304137.9300:22:42200:08:3800:00:0000:00:00
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:33:551400:08:501000:15:403829.7900:24:301300:09:2500:00:0000:00:00
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:34:472300:09:15900:15:393833.8700:24:542600:09:5300:00:0000:00:00
4 7009FRAN TORVISCO EREÑASLLICENCIA DE DIACDM00:35:522200:09:141600:16:343621.7300:25:482900:10:0400:00:0000:00:00
5 7014MARC ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDM00:37:143200:09:321800:16:583536.3500:26:305200:10:4400:00:0000:00:00
6 3435ERIC FERRANDO MOLINAC.N. SABADELLCDM00:37:213700:09:372000:17:053512.2000:26:424700:10:3900:00:0000:00:00
7 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:39:282900:09:244100:19:383056.0300:29:023900:10:2600:00:0000:00:00
8 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM00:40:531800:09:004000:19:373058.6200:28:379300:12:1600:00:0000:00:00
9 7013DIEGO CONDOMINES ROIG LLICENCIA DE DIACDM00:58:0610800:12:2611500:31:321902.7500:43:5811600:14:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM00:33:29300:08:001300:16:023742.2000:24:021500:09:2700:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:33:461200:08:41500:15:143938.7300:23:552500:09:5100:00:0000:00:00
3 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:36:08700:08:242700:18:283249.1000:26:521000:09:1600:00:0000:00:00
4 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM00:37:05000:00:00000:00:000.0000:26:235100:10:4200:00:0000:00:00
5 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM00:39:22000:00:00000:00:000.0000:29:212800:10:0100:00:0000:00:00
6 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:40:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:44:352000:09:089600:24:212464.0700:33:296600:11:0600:00:0000:00:00
8 7006PAU ARENAS PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM00:48:477900:11:009900:24:502416.1100:35:5010400:12:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:31:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:32:24200:07:591100:15:453809.5200:23:44300:08:4000:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:32:53800:08:26800:15:363846.1500:24:02400:08:5100:00:0000:00:00
4 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:36:46400:08:104200:19:403050.8500:27:50500:08:5600:00:0000:00:00
5 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUSUB23M00:43:004500:09:567900:22:352656.8300:32:314200:10:2900:00:0000:00:00
6 8002MIGUEL SÁNCHEZ RECHELLICENCIA DE DIASUB23M00:43:126200:10:247800:22:332660.7500:32:573000:10:1500:00:0000:00:00
7 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:47:019200:11:358400:23:082593.6600:34:439600:12:1800:00:0000:00:00
8 7004GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIASUB23M00:47:027400:10:5310300:25:292354.4800:36:224900:10:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001FRANCESC DE LANUZA GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:32:59000:00:00000:00:000.0000:23:411100:09:1800:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:33:561000:08:351400:16:103711.3400:24:45900:09:1100:00:0000:00:00
3 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M00:34:28000:00:00000:00:000.0000:24:432100:09:4500:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:36:27000:00:00000:00:000.0000:26:471900:09:4000:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:37:261600:08:583200:18:503185.8400:27:481700:09:3800:00:0000:00:00
6 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M00:38:382600:09:173500:18:583163.4400:28:153700:10:2300:00:0000:00:00
7 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2 - SURALV1M00:39:324300:09:463300:18:543174.6000:28:405800:10:5200:00:0000:00:00
8 8005ANDREU MARTINEZ MESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:39:354700:09:563100:18:483191.4900:28:445700:10:5100:00:0000:00:00
9 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:362700:09:195600:20:382907.9200:29:571800:09:3900:00:0000:00:00
10 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:39:392800:09:215200:20:222945.9900:29:432700:09:5600:00:0000:00:00
11 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:40:136100:10:212800:18:363225.8100:28:577200:11:1600:00:0000:00:00
12 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:43:283400:09:358800:23:262560.4600:33:014000:10:2700:00:0000:00:00
13 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:44:328100:11:086100:21:122830.1900:32:209100:12:1200:00:0000:00:00
14 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:45:086300:10:267300:22:252676.5800:32:519500:12:1700:00:0000:00:00
15 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:45:107500:10:556800:22:042719.0300:32:598800:12:1100:00:0000:00:00
16 7012RUBEN GARCIA CALVOLLICENCIA DE DIAV1M00:46:087300:10:478100:22:422643.1700:33:2910000:12:3900:00:0000:00:00
17 8003JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV1M00:56:0610500:12:2311700:32:181857.5900:44:417500:11:2500:00:0000:00:00
18 7007OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:58:0611400:14:3710900:26:462241.5900:41:2312200:16:4300:00:0000:00:00
19 7002DANI ESCUIN VISOLLICENCIA DE DIAV1M00:59:2211000:12:4811600:32:111864.3200:44:5911700:14:2300:00:0000:00:00
20 956F. JAVIER DIAZ-GONZALEZ MCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:5911800:17:2711800:33:001818.1800:50:2712500:17:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:38:173100:09:312200:17:583339.5200:27:295500:10:4800:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:39:575300:10:053900:19:353063.8300:29:403200:10:1700:00:0000:00:00
3 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:40:523500:09:365000:20:122970.3000:29:486400:11:0400:00:0000:00:00
4 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:44:509600:11:495300:20:282931.6000:32:179900:12:3300:00:0000:00:00
5 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:45:178500:11:147200:22:232680.5700:33:377700:11:4000:00:0000:00:00
6 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:48:519400:11:4410000:25:042393.6200:36:488400:12:0300:00:0000:00:00
7 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V2M00:51:5110400:12:2010700:26:362255.6400:38:5610200:12:5500:00:0000:00:00
8 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:01:1111600:15:0411400:29:532007.8100:44:5712000:16:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:47:249700:11:548700:23:152580.6500:35:099200:12:1500:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:309100:11:3310800:26:452242.9900:38:189000:12:1200:00:0000:00:00
3 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:55:50000:00:00000:00:000.0000:42:0111400:13:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:38:286500:10:312100:17:223454.8900:27:534400:10:3500:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:42:257100:10:454600:19:583005.0100:30:437800:11:4200:00:0000:00:00
3 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:45:327200:10:469000:23:302553.1900:34:167000:11:1600:00:0000:00:00
4 7015PAULA ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDF00:52:0511300:13:209500:24:192467.4400:37:3911800:14:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:44:288000:11:026300:21:172819.1100:32:198700:12:0900:00:0000:00:00
2 7005LAURA FABREGAS CUADRASLLICENCIA DE DIAJNF00:45:4810600:12:244800:20:062985.0700:32:3011100:13:1800:00:0000:00:00
3 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF00:47:188400:11:139400:24:042493.0700:35:178300:12:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:35:562100:09:101700:16:583536.3500:26:082300:09:4800:00:0000:00:00
2 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23F00:40:116400:10:302900:18:373222.9200:29:076300:11:0400:00:0000:00:00
3 7008MONTSERRAT ESTANY DE POUPLLICENCIA DE DIASUB23F00:43:585600:10:078600:23:122586.2100:33:194800:10:3900:00:0000:00:00
4 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:47:2910200:12:077100:22:132700.6800:34:2010600:13:0900:00:0000:00:00
5 6183ESTER MONFORT RUIZPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:54:5911500:14:598200:22:522623.9100:37:5112400:17:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:316600:10:322300:18:003333.3300:28:326000:10:5900:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:41:005800:10:134300:19:433043.1100:29:566200:11:0400:00:0000:00:00
3 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:43:145700:10:088000:22:392649.0100:32:474100:10:2700:00:0000:00:00
4 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F00:43:396000:10:168500:23:082593.6600:33:243100:10:1500:00:0000:00:00
5 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F00:44:528800:11:296400:21:202812.5000:32:498500:12:0300:00:0000:00:00
6 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F00:48:0711200:12:576600:21:412767.1000:34:3811200:13:2900:00:0000:00:00
7 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F00:50:5210000:12:0110400:25:552315.1100:37:5610300:12:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:44:319300:11:386000:21:072841.3600:32:458100:11:4600:00:0000:00:00
2 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F00:48:589800:11:569700:24:452424.2400:36:419400:12:1700:00:0000:00:00
3 8004CONCHITA DE ALOS ESPINOSLLICENCIA DE DIAV2F00:55:5910700:12:2511300:29:402022.4700:42:0511500:13:5400:00:0000:00:00
4 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:01:1111700:16:0911200:28:472084.5400:44:5612100:16:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:25100:07:43300:14:344118.9900:22:17100:08:0800:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:31:52600:08:13200:14:334123.7100:22:46800:09:0600:00:0000:00:00
4 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:33:15900:08:281200:15:463805.5000:24:14600:09:0100:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM00:33:321100:08:38700:15:333858.5200:24:111200:09:2100:00:0000:00:00
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:33:351900:09:02400:14:494049.4900:23:512000:09:4400:00:0000:00:00
7 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:34:12000:00:00000:00:000.0000:24:471400:09:2500:00:0000:00:00
8 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:35:141700:08:591500:16:243658.5400:25:232400:09:5100:00:0000:00:00
9 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:35:171500:08:51600:15:173925.8500:24:086700:11:0900:00:0000:00:00
10 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:552500:09:171900:17:033519.0600:26:204300:10:3500:00:0000:00:00
11 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:37:441300:08:493800:19:193106.1300:28:081600:09:3600:00:0000:00:00
12 7003JOSEP SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:38:493300:09:343000:18:393217.1600:28:134500:10:3600:00:0000:00:00
13 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:38:593800:09:383400:18:583163.4400:28:363600:10:2300:00:0000:00:00
14 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:39:144900:10:022500:18:223266.7900:28:245600:10:5000:00:0000:00:00
15 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM00:39:395500:10:062400:18:193275.7100:28:256900:11:1400:00:0000:00:00
16 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:525400:10:063600:19:053144.1000:29:115000:10:4100:00:0000:00:00
17 4718FRANCISCO OSUNA MOYAINDEPENDENTABM00:40:265000:10:034500:19:463035.4100:29:494600:10:3700:00:0000:00:00
18 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:40:296800:10:412600:18:243260.8700:29:057400:11:2400:00:0000:00:00
19 8001ORIOL BONASTRE CABALLELLICENCIA DE DIAABM00:40:314000:09:425400:20:312924.4500:30:133300:10:1800:00:0000:00:00
20 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:40:335100:10:043700:19:183108.8100:29:226800:11:1100:00:0000:00:00
21 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:41:164200:09:455500:20:322922.0800:30:175900:10:5900:00:0000:00:00
22 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:41:233000:09:267000:22:122702.7000:31:382200:09:4500:00:0000:00:00
23 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:42:015200:10:044900:20:122970.3000:30:168000:11:4500:00:0000:00:00
24 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:42:124400:09:556200:21:142825.7500:31:096100:11:0300:00:0000:00:00
25 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:43:242400:09:169300:23:502517.4800:33:063400:10:1800:00:0000:00:00
26 3888NACHO PARERA RUIZT3R TRIATLOABM00:43:486700:10:396700:21:532741.8100:32:327100:11:1600:00:0000:00:00
27 7011ESTEFANO DANIEL PEREZ ALOLLICENCIA DE DIAABM00:44:344600:09:569100:23:332547.7700:33:296500:11:0500:00:0000:00:00
28 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:44:378600:11:256500:21:252801.5600:32:508200:11:4700:00:0000:00:00
29 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM00:44:394100:09:445100:20:212948.4000:30:0511900:14:3400:00:0000:00:00
30 7010ELIAS ACEÑA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:44:477800:10:586900:22:072712.8900:33:057900:11:4200:00:0000:00:00
31 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM00:47:097700:10:5610200:25:292354.4800:36:255300:10:4400:00:0000:00:00
32 4586RAFAEL FERNÁNDEZ PAIZTRIDIRABM00:47:438300:11:119200:23:432529.8700:34:5410100:12:4900:00:0000:00:00
33 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:49:226900:10:4210100:25:272357.5600:36:0910900:13:1300:00:0000:00:00
34 3292LUIS ENRIQUE RAMOS FERRERTRIDIRABM00:49:305900:10:1511000:27:562147.9700:38:117300:11:1900:00:0000:00:00
35 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:51:1710100:12:037600:22:292668.6400:34:3212300:16:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF00:39:473600:09:374400:19:453037.9700:29:223800:10:2500:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:254800:10:014700:20:032992.5200:30:043500:10:2100:00:0000:00:00
3 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF00:42:583900:09:407700:22:312664.6900:32:115400:10:4700:00:0000:00:00
4 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:44:178200:11:095700:20:482884.6200:31:579700:12:2000:00:0000:00:00
5 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:44:597600:10:567400:22:292668.6400:33:257600:11:3400:00:0000:00:00
6 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:328700:11:265800:20:592859.4100:32:2510500:13:0700:00:0000:00:00
7 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:46:119000:11:317500:22:292668.6400:34:008900:12:1100:00:0000:00:00
8 1861OLGA NIKOLAEVACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF00:46:157000:10:4410600:26:272268.4300:37:11700:09:0400:00:0000:00:00
9 6142ADRIANA QUINTANILLA NISTAPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:4210900:12:275900:20:592859.4100:33:2611000:13:1600:00:0000:00:00
10 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:48:3210300:12:188300:23:052599.2800:35:2310700:13:0900:00:0000:00:00
11 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:48:389500:11:469800:24:462422.6100:36:328600:12:0600:00:0000:00:00
12 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF00:50:038900:11:3010500:26:062298.8500:37:369800:12:2700:00:0000:00:00
13 1828RAQUEL MARTIN FERNANDEZC.N. MATAROABF00:50:0611100:12:578900:23:272558.6400:36:2411300:13:4200:00:0000:00:00
14 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF00:53:349900:11:5911100:28:222115.1600:40:2110800:13:1300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32