RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
433 381 373 7 1 750 20 5 18 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:06:365700:11:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00
2 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:06:515800:11:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3700:00:00
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:06:574900:11:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
4 7233EDGAR RUESCAS URBINALLICENCIA DE DIACDM01:09:525000:11:305600:38:4430.9800:50:143700:19:3800:01:5200:00:57
5 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:5611000:13:092700:37:4631.7700:50:554800:20:0100:01:3900:01:07
6 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:10:593600:11:131700:37:2232.1100:48:3513500:22:2400:02:0100:00:00
7 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:12:534000:11:175900:38:5730.8100:50:1414500:22:3900:01:5100:01:01
8 1174VICTOR GOMEZ PEÑAABSOLUT SPORTCDM01:13:06600:09:591400:37:2032.1400:47:1925300:25:4700:01:4700:00:00
9 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:14:213000:11:0016000:44:1827.0900:55:182300:19:0300:01:5400:00:58
10 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM01:14:5521700:15:488600:40:0529.9400:55:532100:19:0200:02:3700:01:00
11 2504BERNAT MARCILLA JIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:14:586300:12:019300:40:2029.7500:52:2114300:22:3700:01:5100:01:12
12 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:15:1913800:13:457800:39:4530.1900:53:3010800:21:4900:02:0000:00:00
13 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:16:113500:11:0915200:43:4427.4400:54:539100:21:1800:02:1800:01:02
14 7206PAU CASAS SERRATSLLICENCIA DE DIACDM01:16:157200:12:1412100:42:1128.4500:54:2511200:21:5000:02:2800:01:36
15 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:18:427000:12:1115000:43:3327.5500:55:4416300:22:5800:01:3600:01:05
16 7228ENZO MONTEFUSCO DEL PINOLLICENCIA DE DIACDM01:19:4226600:16:3811200:41:4828.7100:58:268800:21:1600:02:4300:00:00
17 4782NIL MARTINEZ CASTELLSINDEPENDENTCDM01:20:0212500:13:2017000:45:0126.6600:58:2110400:21:4100:02:2800:00:00
18 4697NIL REY GARCIAINDEPENDENTCDM01:20:1117500:14:5113500:42:5527.9600:57:4613600:22:2500:02:4600:01:20
19 825SERGI DEL BARRIO AGUILARCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMCDM01:21:1529400:17:5410500:41:3928.8100:59:3310500:21:4200:01:4900:01:35
20 7229BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOLLICENCIA DE DIACDM01:23:5729700:18:0412200:42:1428.4101:00:1819000:23:3900:02:1800:00:00
21 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:24:1112900:13:2620700:46:5325.6001:00:1919800:23:5200:02:3400:00:00
22 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:25:5329500:17:5412600:42:2128.3401:00:1524900:25:3800:02:3600:02:23
23 7215GERARD SEMPERE MASANA LLICENCIA DE DIACDM01:29:4025000:16:2125800:50:2823.7801:06:4915500:22:5100:03:2100:01:21
24 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZINDEPENDENTCDM01:29:5433800:19:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4400:00:00
25 8060PAU GILI OLIVELLICENCIA DE DIACDM01:30:0822100:15:4919800:46:3225.7901:02:2128900:27:4700:04:0900:02:00
26 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:30:3317400:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0400:00:00
27 7258ROGER BUSOM CASADOLLICENCIA DE DIACDM01:30:5730500:18:1728100:52:2622.8901:10:435400:20:1400:02:5200:01:15
28 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMCDM01:33:2334700:19:3922700:48:2324.8001:08:0224100:25:2100:03:4400:02:03
29 7217MARC ÁVILA SANS LLICENCIA DE DIACDM01:34:5434900:19:4225900:50:3223.7501:10:1422900:24:4000:02:5400:01:12
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:04:40900:10:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:061000:10:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
3 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLJNM01:06:36800:10:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3200:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:294800:11:291200:37:1732.1900:48:461000:18:4300:01:4100:00:00
5 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:457700:12:291000:37:1132.2700:49:40300:18:0500:01:3000:00:55
6 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994JNM01:07:584100:11:183200:37:5031.7200:49:081700:18:5000:01:4800:00:00
7 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:08:35500:09:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5200:00:00
8 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:09:331200:10:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5500:00:00
9 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:10:0510000:12:512600:37:4431.8000:50:353300:19:3000:01:5200:01:02
10 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:12:2214000:13:456700:39:2030.5100:53:052700:19:1700:02:1200:01:01
11 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:13:1224800:16:194000:38:0431.5200:54:231300:18:4900:01:5500:01:04
12 8083SERGI ALIAGALLICENCIA DE DIAJNM01:15:0910600:12:559900:40:5629.3200:53:519000:21:1800:02:0400:00:00
13 8045CARLOS GATON RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAJNM01:23:3133700:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:2000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAC.N. TARRACOSUB23M01:03:22300:09:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3300:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:03:23700:10:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1800:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:04:001300:10:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00
4 8063ANTONI LLULL AMERINDEPENDENTSUB23M01:04:542500:10:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2300:00:00
5 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:212800:10:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3700:00:00
6 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:06:125200:11:40400:36:3932.7400:48:19200:17:5300:01:3100:00:00
7 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:07:404300:11:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4200:00:00
8 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:09:2611500:13:122000:37:2532.0700:50:371200:18:4900:01:4800:00:57
9 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M01:10:027400:12:223800:37:5631.6300:50:183800:19:4400:01:5500:01:00
10 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:10:059200:12:433000:37:4831.7500:50:313500:19:3400:02:0300:01:05
11 8079MARC MIRABALL GÓMEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:495500:11:485300:38:3731.0700:50:255700:20:2400:01:3000:00:00
12 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M01:11:406200:12:006200:39:0330.7300:51:036600:20:3700:02:1800:01:08
13 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:12:177500:12:254300:38:1331.4000:50:3810100:21:3900:01:4700:01:10
14 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:13:2611100:13:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00
15 8066ADRIÀ GIRALDO VIVASLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:4315300:14:027900:39:4730.1600:53:494300:19:5400:02:1500:01:15
16 4831XAVIER CARMONA MANTASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:15:2620000:15:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2900:26:47
17 8074ALEX VERA GUZMANLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:039700:12:496500:39:1130.6300:52:0020400:24:0300:02:1100:01:06
18 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:17:0314600:13:537500:39:4130.2400:53:3418200:23:2900:01:5300:01:07
19 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUSUB23M01:17:2119900:15:2711600:42:0028.5700:57:274200:19:5400:02:1300:00:57
20 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBSUB23M01:20:4721900:15:4812500:42:1828.3700:58:0614800:22:4100:02:2000:01:14
21 7218MARC RIBERA TRAVESETLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:4323900:16:0712800:42:3928.1400:58:4616200:22:5700:02:1100:00:00
22 7260DIDAC MEMBRIVES BARNIOLLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:3232500:18:449200:40:1829.7800:59:0222200:24:3000:02:1300:01:50
23 7262JAUME VIDAL DAMASLLICENCIA DE DIASUB23M01:24:3021600:15:4518000:45:5826.1101:01:4315000:22:4700:02:4600:02:18
24 7252GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIASUB23M01:25:4120800:15:3723400:48:4724.6001:04:248900:21:1700:02:3400:01:49
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:05:211900:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4000:00:00
2 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:06:133400:11:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
3 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M01:07:232700:10:562500:37:3231.9700:48:282000:18:5500:02:0900:00:57
4 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:09:479600:12:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0500:00:00
5 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:514400:11:241500:37:2132.1300:48:458400:21:0600:01:5100:00:00
6 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:5511900:13:141100:37:1532.2100:50:293000:19:2600:01:4200:01:04
7 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:10:1511800:13:141800:37:2332.1000:50:373600:19:3800:01:4600:01:09
8 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:339300:12:434600:38:1731.3500:51:003400:19:3300:02:0300:01:16
9 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:514200:11:192800:37:4631.7700:49:0510700:21:4600:01:3100:00:00
10 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:11:1810900:12:574100:38:1231.4100:51:095200:20:0900:01:2600:01:38
11 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:11:267100:12:145100:38:2231.2800:50:367100:20:5000:02:0000:01:07
12 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:11:557300:12:221600:37:2232.1100:49:4412800:22:1100:01:3600:00:57
13 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:576900:12:086000:38:5830.8000:51:0611300:21:5100:02:0400:01:18
14 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:13:354600:11:259800:40:4329.4700:52:089400:21:2700:02:0000:01:06
15 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:13:5924900:16:207100:39:3430.3300:55:54400:18:0500:01:5600:01:05
16 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:14:169900:12:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3900:00:00
17 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:14:3916400:14:179100:40:1629.8000:54:335000:20:0600:02:0000:00:59
18 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:14:5314200:13:467700:39:4230.2300:53:289200:21:2500:01:5500:01:04
19 7251DANIEL CALVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1610800:12:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3900:00:00
20 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:15:2619100:15:176400:39:1130.6300:54:287600:20:5800:01:5900:01:04
21 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:15:3617600:14:537300:39:3930.2600:54:328000:21:0400:02:2100:01:02
22 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:0112400:13:206100:39:0230.7400:52:2218800:23:3900:01:5500:01:09
23 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:16:2110500:12:547000:39:3330.3400:52:2720100:23:5400:01:5600:01:11
24 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:0312200:13:1910800:41:4328.7700:55:0212200:22:0100:01:5200:01:23
25 8090OSCAR QUILES CLOSALLICENCIA DE DIAV1M01:17:0818200:14:5712300:42:1428.4100:57:114500:19:5700:02:2500:01:20
26 7256DAVID LLOP ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:17:289100:12:4213200:42:4928.0300:55:3111500:21:5700:02:1600:01:25
27 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:17:388700:12:3810100:41:0229.2400:53:4020200:23:5800:02:2400:01:19
28 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:18:0316900:14:3014600:43:2827.6100:57:584900:20:0500:02:5000:01:17
29 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UV1M01:18:0622700:15:579400:40:3029.6300:56:2710300:21:3900:02:3900:01:23
30 8014DANIEL MATARÓ MARSALLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1321200:15:4311100:41:4828.7100:57:3110600:21:4200:02:1100:01:23
31 4419JOSEP Mª ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M01:19:1715200:14:0112000:42:1028.4600:56:1116500:23:0600:02:1000:01:11
32 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:19:1829900:18:077600:39:4230.2300:57:499500:21:2900:02:2300:01:02
33 8081CARLOS ALVAREZ CIVIDANESLLICENCIA DE DIAV1M01:20:0518800:15:0714300:43:2727.6200:58:349600:21:3100:02:1400:01:27
34 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:20:1320900:15:3714800:43:3227.5700:59:098100:21:0400:02:0100:01:08
35 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:3128200:17:0610200:41:1129.1400:58:1717200:23:1400:02:0500:01:27
36 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZC.N. SABADELLV1M01:21:4023700:16:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2300:00:00
37 2149JORDI ALSINA APARICIOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:21:5726200:16:2913600:43:0827.8200:59:3713100:22:2000:03:0400:01:53
38 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:22:1324700:16:1913700:43:1827.7100:59:3714200:22:3600:02:3100:01:19
39 777ANTONIO M. ARCO TORRESC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M01:22:2226800:16:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5900:00:00
40 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:22:2626000:16:2810900:41:4328.7700:58:1121300:24:1500:02:4600:01:17
41 7261CARLES POVEDANOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:5026700:16:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:0800:00:00
42 8016XAVIER VINUESALLICENCIA DE DIAV1M01:23:0423100:16:0116600:44:3126.9601:00:3214000:22:3200:02:4800:01:23
43 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:23:1117200:14:4717100:45:0526.6200:59:5217800:23:1900:02:1900:01:30
44 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M01:23:4113700:13:4320500:46:5125.6101:00:3416700:23:0700:03:0200:01:44
45 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:23:499800:12:4915400:43:5827.2900:56:4727700:27:0200:02:5100:01:28
46 8078DAVID FERNANDEZ CORTADALLICENCIA DE DIAV1M01:24:2118300:15:0019600:46:3025.8101:01:3015400:22:5100:02:5100:00:00
47 7216BERNAT CARRAU LLOVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3616500:14:1919900:46:4025.7101:00:5918700:23:3700:02:3500:02:12
48 7243ÀLEX GARCIA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2615500:14:0319100:46:2425.8601:00:2723300:24:5900:02:5400:01:11
49 4369JORGE RODRIGUEZ GARRIDOCLUB NATACIO RUBIV1M01:26:0828300:17:0916200:44:2127.0601:01:3022700:24:3800:02:2700:01:27
50 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:26:2820600:15:3616300:44:2227.0500:59:5827000:26:3000:02:3900:01:32
51 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:3922300:15:5018600:46:1525.9501:02:0522500:24:3400:02:2900:01:55
52 8034CARLOS CINALLILLICENCIA DE DIAV1M01:26:458500:12:3523000:48:3424.7101:01:0924600:25:3600:02:3800:02:05
53 7239XAVIER SAGRERA RIUSLLICENCIA DE DIAV1M01:26:5125100:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5600:00:00
54 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M01:27:0929800:18:0418400:46:0926.0001:04:1316000:22:5600:02:2900:01:24
55 4335JORDI ESCRIG I ESCODAINDEPENDENTV1M01:27:267800:12:3026200:50:5423.5801:03:2420300:24:0200:03:2700:02:03
56 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:27:4933100:18:5216500:44:2826.9901:03:2022100:24:2900:04:0300:01:59
57 8058SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4931900:18:3320600:46:5225.6001:05:2518100:23:2400:04:0600:02:04
58 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M01:28:5025300:16:2224300:49:0924.4201:05:3117600:23:1900:03:0100:00:00
59 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:28:5235800:21:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3500:00:00
60 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:29:0031100:18:2620300:46:4725.6501:05:1319500:23:4700:02:4600:01:26
61 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:29:4725600:16:2624200:49:0824.4201:05:3420900:24:1300:02:2900:02:13
62 8070JOAN LLUIS SOTO FUGASOTLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4732300:18:4222000:47:5225.0701:06:3421100:24:1300:03:3700:01:44
63 7234EDU FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAV1M01:31:1727100:16:4224800:49:3124.2301:06:1323600:25:0400:02:4500:02:04
64 7247XAVI GUIRAO CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1433400:18:5422800:48:2724.7701:07:2123100:24:5300:03:0600:01:58
65 8061DAVID VILLELLAS JUANLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1527900:16:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1500:00:00
66 7211JESUS LATORRE GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:4534600:19:3624100:49:0624.4401:08:4223500:25:0300:03:2700:01:42
67 8026DAVID MUÑOZ CUADROSLLICENCIA DE DIAV1M01:33:5734100:19:2826100:50:5423.5801:10:2218400:23:3500:02:5400:02:05
68 7242OSCAR DIAZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:34:0333300:18:5324400:49:1024.4101:08:0326100:26:0000:03:2800:02:53
69 8089LLUIS RIGAT SALSELLICENCIA DE DIAV1M01:35:1930900:18:2426000:50:4623.6401:09:1026400:26:0900:04:0400:01:37
70 8031PERE DAVID SAINZ FERRERLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3524300:16:1728800:53:3022.4301:09:4725400:25:4800:05:2300:02:53
71 8050JORDI COMI LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:36:4535300:20:2325400:50:0923.9301:10:3226500:26:1300:03:0300:01:58
72 7250OSCAR LOPEZ GILLLICENCIA DE DIAV1M01:37:5725900:16:2829100:53:4922.3001:10:1728600:27:4000:04:3900:02:26
73 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:39:0335600:20:5227400:52:0323.0501:12:5526300:26:0800:02:1900:02:08
74 8020XAVIER CAMPS VICENTELLICENCIA DE DIAV1M01:39:3733200:18:5227900:52:2222.9201:11:1429300:28:2300:04:1600:03:00
75 8028RAUL OLMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:39:4421800:15:4829300:53:5822.2401:09:4630200:29:5800:03:5600:02:11
76 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:43:3736300:22:5128000:52:2322.9101:15:1429200:28:2300:04:1300:03:01
77 8004QUIM PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:47:3135500:20:5229600:54:3521.9801:15:2730800:32:0400:03:5600:01:37
78 8022VICTORIANO MORENO GONZÁLELLICENCIA DE DIAV1M01:54:1236700:24:4130300:56:3521.2101:21:1630900:32:5600:03:3200:02:39
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:08:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:196500:12:036300:39:0530.7000:51:088700:21:1100:01:5800:01:16
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:12:3011300:13:112200:37:2932.0100:50:4011000:21:5000:02:0700:01:08
4 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:12:4810100:12:514800:38:2031.3000:51:1110000:21:3700:02:1200:01:26
5 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:5118100:14:576800:39:2830.4100:54:253100:19:2600:01:5200:01:03
6 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:198900:12:408000:39:4930.1400:52:2911100:21:5000:02:1700:01:12
7 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:16:3412600:13:219500:40:3429.5800:53:5514700:22:3900:02:0300:01:23
8 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:17:4123600:16:048400:40:0229.9800:56:069900:21:3500:02:1100:01:13
9 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:19:0811700:13:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2200:00:00
10 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:20:5416100:14:1211900:42:0328.5400:56:1522800:24:3900:02:2500:01:25
11 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:21:1414400:13:4713400:42:5427.9700:56:4122400:24:3300:02:2600:01:33
12 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:1623200:16:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1800:00:00
13 1008MIQUEL PASCUAL FARRERONSINDEPENDENTV2M01:21:2823300:16:0314700:43:2927.6000:59:3211400:21:5600:02:4500:01:25
14 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M01:24:2922400:15:5316100:44:1927.0801:00:1221600:24:1700:02:3200:01:27
15 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:25:0319500:15:2415800:44:1327.1400:59:3724300:25:2600:02:3800:01:37
16 7264HOWARD SAYERLLICENCIA DE DIAV2M01:25:5926900:16:4018200:46:0026.0901:02:4017700:23:1900:03:0100:01:49
17 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:1122600:15:5416400:44:2527.0201:00:1925700:25:5200:02:2300:01:30
18 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:28:0920100:15:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
19 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:28:4434500:19:3414400:43:2827.6101:03:0225200:25:4200:02:5400:01:50
20 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:31:0432900:18:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:5900:00:00
21 5520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2M01:31:5521300:15:4321000:47:0725.4701:02:5029700:29:0500:03:2600:02:06
22 8002DAVID PUENTE SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:32:2934300:19:2921500:47:1925.3601:06:4825100:25:4100:02:4400:01:25
23 8009JOAQUIM SEBASTIÁN MONTALLLICENCIA DE DIAV2M01:32:4233600:19:0323900:49:0424.4601:08:0722600:24:3500:03:4300:02:01
24 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:34:4332600:18:4424700:49:3024.2401:08:1426800:26:2900:03:0600:01:40
25 7224JOSEP ISERN ROVIRALLICENCIA DE DIAV2M01:36:1531200:18:2726900:51:1923.3801:09:4626900:26:2900:03:0500:02:11
26 8029PACO AGUADO CASTILLOLLICENCIA DE DIAV2M01:44:0836900:27:0628200:52:4622.7401:19:5221400:24:1600:03:3300:00:00
27 8011XAVIER GONZALEZ USTESLLICENCIA DE DIAV2M01:46:4636100:21:5529700:54:3921.9601:16:3430400:30:1200:04:0400:01:08
28 5915MIGUEL DEL AMO LOZANOTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:46:5136500:23:5929400:53:5922.2301:17:5829500:28:5300:03:2500:02:22
29 8065CARLOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAV2M01:48:0835900:21:2430901:03:0319.0301:24:2719200:23:4100:03:5500:01:54
30 8017MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:52:2537100:27:2830100:55:2521.6501:22:5329900:29:3200:02:4500:02:23
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:21:1724400:16:1714900:43:3327.5500:59:509300:21:2700:02:5200:01:29
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:5522800:15:5915500:44:0627.2101:00:0519700:23:5000:02:3500:01:10
3 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:26:0912100:13:1718500:46:1025.9900:59:2727300:26:4200:03:2100:01:15
4 7236JORDI LABORILLICENCIA DE DIAV3M01:32:4819400:15:2221400:47:1725.3801:02:3930300:30:0900:02:3600:02:00
5 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:41:5529200:17:4229000:53:4822.3001:11:3030600:30:2500:05:0500:02:53
6 8037NATULIO LUIS ENRECHLLICENCIA DE DIAV3M01:42:5836400:23:0427300:51:5623.1101:15:0029100:27:5800:04:2100:02:09
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:15:183900:11:1711800:42:0228.5500:53:1911800:21:5900:01:5500:00:59
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:15:565400:11:4411000:41:4328.7700:53:2713700:22:2900:01:4800:01:05
3 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:19:098400:12:3413900:43:2327.6600:55:5716900:23:1200:01:5500:01:19
4 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:20:2915700:14:0716900:44:3326.9400:58:4010900:21:4900:01:5600:01:12
5 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:20:296600:12:0516700:44:3226.9500:56:3719900:23:5200:02:0200:01:14
6 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:25:0218000:14:5620800:47:0125.5201:01:5716400:23:0500:01:5000:00:00
7 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:25:2021500:15:4421600:47:3025.2601:03:1412600:22:0600:02:1000:01:21
8 7240ANNA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:30:4213300:13:3724900:49:5424.0501:03:3127800:27:1100:02:2400:01:45
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:135300:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5300:00:00
2 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:27:5722000:15:4822600:48:2224.8101:04:1019600:23:4700:02:2700:01:25
3 6082EMMA PONS SERRAC.N. MATAROJNF01:32:5319000:15:1227600:52:1123.0001:07:2324400:25:3000:03:2100:01:42
4 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:34:2122200:15:5027000:51:3223.2901:07:2227600:26:5900:02:0300:01:39
5 6173LAIA NAVARRO ANGULOC.E. SISTRELLSJNF01:37:5328000:17:0228400:53:2022.5001:10:2228300:27:3100:02:4600:02:18
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:09:391700:10:258200:39:5730.0400:50:222600:19:1700:01:3200:01:07
2 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:25:0513400:13:3820900:47:0325.5001:00:4122000:24:2400:02:2800:01:35
3 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:26:2316700:14:2021200:47:1225.4201:01:3223000:24:5100:02:2500:01:20
4 6179CRISTINA TALARN FERRANDOCLUB TRITRAININGSUB23F01:31:3730100:18:0925000:49:5824.0201:08:0718300:23:3000:03:5500:02:06
5 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:33:2330800:18:2324500:49:1024.4101:07:3325500:25:5000:02:2800:01:26
6 7225MIRIAM MUÑOZ JUNYENTLLICENCIA DE DIASUB23F01:35:1729000:17:3626500:51:0223.5101:08:3827100:26:3900:03:2900:01:41
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:12:386700:12:057200:39:3630.3000:51:417500:20:5700:01:5000:01:04
2 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:22:2113200:13:3417200:45:0726.6000:58:4119100:23:4000:02:1700:01:17
3 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F01:25:1118600:15:0519200:46:2525.8501:01:3019300:23:4100:02:1200:01:23
4 8015SILVIA RESINO SOLERLLICENCIA DE DIAV1F01:28:2017800:14:5524000:49:0524.4501:04:0021800:24:2000:02:4900:01:53
5 6073M. VICTORIA LEON RODRIGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:28:2730200:18:1121100:47:0825.4601:05:1916800:23:0800:03:0600:01:49
6 5187MARTA COLODRÓN BELÍOC.E. SISTRELLSV1F01:29:3728700:17:2423200:48:3724.6801:06:0118500:23:3600:03:1600:01:24
7 8073BEL IGLESIAS CORTESLLICENCIA DE DIAV1F01:35:2822500:15:5427500:52:0523.0401:07:5928200:27:2900:03:2200:01:48
8 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIACLUB TRITRAININGV1F01:38:3328100:17:0527700:52:1123.0001:09:1629800:29:1700:03:0700:02:37
9 8068ALBA RUIZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1F01:43:0017700:14:5330600:57:2220.9201:12:1530700:30:4500:04:0100:02:25
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7246CHARI GONZÁLEZ CORTES LLICENCIA DE DIAV2F01:25:2119200:15:1920100:46:4525.6701:02:0417500:23:1700:03:2300:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:27:1218400:15:0223600:48:5424.5401:03:5617300:23:1600:02:1000:00:00
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:34:5128900:17:2627800:52:1222.9901:09:3823800:25:1300:03:0100:01:38
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:56100:09:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2300:00:00
2 8092LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:57400:09:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:03:27200:09:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3500:00:00
4 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM01:03:502000:10:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3000:00:00
5 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:581400:10:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2900:00:00
6 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:04:262200:10:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
7 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:282300:10:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2300:00:00
8 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:04:301600:10:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
9 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM01:04:431100:10:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3300:00:00
10 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:04:463100:11:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2800:00:00
11 363ALEX ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:04:583300:11:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
12 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:014500:11:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
13 8082RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:275100:11:36500:36:4032.7300:48:16500:18:1100:01:3500:00:48
14 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM01:07:051800:10:254200:38:1231.4100:48:37600:18:2800:01:4100:00:00
15 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:07:101500:10:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
16 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:07:143800:11:151300:37:1932.1600:48:34900:18:4000:01:3400:00:00
17 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:07:258000:12:31700:37:0432.3700:49:35100:17:5000:01:3900:00:52
18 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:07:263200:11:032300:37:3032.0000:48:331900:18:5300:01:3400:00:00
19 4462CARLOS MANCERA ROBLESC.N. MATAROABM01:08:033700:11:151900:37:2332.1000:48:382900:19:2500:01:4100:00:00
20 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:142900:10:582900:37:4831.7500:48:463200:19:2800:01:4100:00:00
21 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:146100:12:00200:36:1833.0600:48:184400:19:5600:01:3000:00:00
22 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:08:488100:12:32800:37:0532.3600:49:372400:19:1100:01:4200:00:54
23 2533HERIBERT CUBELLS I CUBELLG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:08:5015100:13:57300:36:2233.0000:50:19800:18:3100:01:5700:00:58
24 8093GABRIEL ALARCON SABARISCLUB CICLISMO-TRIATLON POABM01:09:076400:12:014500:38:1631.3600:50:171500:18:5000:01:3600:00:59
25 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:1016300:14:16100:36:0433.2700:50:201600:18:5000:01:3700:01:01
26 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:09:1510700:12:552400:37:3131.9900:50:261400:18:4900:02:0400:01:03
27 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:09:342100:10:413900:37:5831.6100:48:397400:20:5500:01:3200:00:00
28 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM01:09:4814300:13:47600:36:4132.7100:50:282800:19:2000:02:0200:01:03
29 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:10:269500:12:463500:37:5331.6800:50:393900:19:4700:01:4200:01:09
30 2176DAVID ALDEA PERONATRI PONS BCNABM01:10:2912700:13:23900:37:0932.3000:50:324600:19:5700:01:4700:01:07
31 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:10:448600:12:354700:38:1731.3500:50:524100:19:5200:01:3500:01:13
32 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:10:547600:12:264400:38:1431.3900:50:405500:20:1400:01:4100:01:03
33 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:5710400:12:533400:37:5231.6900:50:455300:20:1200:01:5400:01:09
34 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:11:045600:11:505200:38:2731.2100:50:176900:20:4700:01:5200:01:05
35 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:11:078800:12:394900:38:2031.3000:50:595100:20:0800:02:0800:01:09
36 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:11:1312800:13:242100:37:2532.0700:50:495800:20:2400:01:5800:01:08
37 4981CRISTIAN GUILLAMOT CAELLETRI PONS BCNABM01:11:222400:10:473600:37:5631.6300:48:4314400:22:3900:01:4600:00:00
38 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:11:287900:12:313700:37:5631.6300:50:277900:21:0100:01:3500:01:11
39 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:288200:12:335000:38:2031.3000:50:536500:20:3500:01:4200:01:16
40 2828XEVI GALLART GARANGOUTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:11:3110300:12:535400:38:4031.0300:51:334700:19:5800:02:0200:01:11
41 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:11:5211600:13:133100:37:4831.7500:51:017200:20:5100:01:5500:01:07
42 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:12:244700:11:288300:39:5730.0400:51:257700:20:5900:01:4400:00:00
43 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:2513000:13:298800:40:0929.8900:53:381100:18:4700:01:3500:01:05
44 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:12:266000:11:585800:38:5330.8600:50:519800:21:3500:01:5500:01:02
45 4638JOAN REBORDOSA SEGUIC.E. RAYOTEAMABM01:12:332600:10:556900:39:2830.4100:50:2312700:22:1000:02:1300:01:07
46 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:115900:11:576600:39:1330.6000:51:1012300:22:0100:01:3100:01:19
47 8007ENRIC ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:13:196800:12:069700:40:4229.4800:52:486200:20:3100:02:2600:01:31
48 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:2926500:16:363300:37:5031.7200:54:262200:19:0300:01:3100:01:17
49 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:5315000:13:557400:39:3930.2600:53:345600:20:1900:02:1300:01:04
50 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:13:5512300:13:198900:40:1129.8600:53:306000:20:2500:02:3100:01:13
51 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:14:3913500:13:398700:40:0629.9300:53:457300:20:5400:02:2700:01:13
52 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:14:4811200:13:119600:40:3629.5600:53:477800:21:0100:02:0200:01:12
53 2619JORDI SERRANO MOLEROC.N. MOLINS DE REIABM01:15:178300:12:348100:39:5330.0900:52:2715200:22:5000:02:0800:01:02
54 8080FRAN ARJONA MEJIASLLICENCIA DE DIAABM01:15:479400:12:4412900:42:3928.1400:55:235900:20:2400:02:3300:01:15
55 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:15:5714700:13:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1900:00:00
56 255CARLES DESCAMPS RIBASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:16:0116600:14:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2000:00:00
57 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:16:0813600:13:4211300:41:5128.6700:55:336400:20:3500:02:0800:01:04
58 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM01:16:1119700:15:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2800:00:00
59 8067TOMÁS ARIASLLICENCIA DE DIAABM01:17:1526100:16:295700:38:4530.9700:55:1412100:22:0100:02:3900:01:30
60 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:17:169000:12:415500:38:4330.9900:51:2425600:25:5200:02:1500:01:45
61 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:18:2418900:15:0814200:43:2727.6200:58:354000:19:4900:02:3500:01:32
62 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:18:2915600:14:0611500:42:0028.5700:56:0613400:22:2300:02:2200:01:23
63 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:18:3224100:16:1210300:41:3128.9000:57:437000:20:4900:02:0200:00:58
64 7222CARLOS ANGEL BERROCALLLICENCIA DE DIAABM01:18:3825700:16:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4800:00:00
65 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:18:4020400:15:3110400:41:3528.8600:57:069700:21:3400:02:0100:00:00
66 7227JONATHAN BERROCAL LOPEZ LLICENCIA DE DIAABM01:18:5927000:16:419000:40:1329.8400:56:5412400:22:0500:02:2300:01:13
67 8094JAVIER MARCO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:0712000:13:1513800:43:2227.6700:56:3713800:22:3000:02:2300:01:45
68 7253JORDI GUALLAR MORILLOLLICENCIA DE DIAABM01:19:1610200:12:5214500:43:2827.6100:56:2015800:22:5600:02:5000:01:51
69 8039BERNAT RAFEL PARÍSLLICENCIA DE DIAABM01:19:3125200:16:2211700:42:0228.5500:58:248500:21:0700:02:1300:01:20
70 8033BERNAT BAS PUJOLSLLICENCIA DE DIAABM01:19:3320700:15:3713300:42:5128.0000:58:288300:21:0500:02:1500:00:00
71 8087JORDI GRAELLS ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:19:4028500:17:1215100:43:3727.5101:00:491800:18:5100:02:3500:01:43
72 8046ALBERT COLL ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:21:0623800:16:0613100:42:4528.0700:58:5113000:22:1500:02:3900:01:33
73 8064ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:1424600:16:1812700:42:3428.1900:58:5213300:22:2200:02:5800:01:39
74 4930MIGUEL ANGEL DE PABLO MADCLUB ESPORTIU BTEAM SPORTABM01:21:3417300:14:4914000:43:2527.6400:58:1418000:23:2000:02:1300:01:14
75 8071DANIEL TEBAR BAUTISTALLICENCIA DE DIAABM01:21:4028600:17:2210600:41:3928.8100:59:0114600:22:3900:02:5300:01:43
76 8006SERGIO ÁLVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAABM01:22:0918500:15:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0200:00:00
77 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM01:22:1516200:14:1415600:44:0727.2000:58:2120000:23:5400:02:1100:01:30
78 4165MIQUEL MOLINA GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:22:1714800:13:5510700:41:4228.7800:55:3727200:26:4000:02:0600:01:07
79 4229OSCAR TORRADES LOPEZT3R TRIATLOABM01:22:1919800:15:2715300:43:5627.3100:59:2315900:22:5600:02:1800:01:07
80 8044MIGUEL VIQUE GARROTELLICENCIA DE DIAABM01:22:4214100:13:4616800:44:3326.9400:58:1921900:24:2300:02:1400:01:36
81 7255MARCIN NISKIEWICZLLICENCIA DE DIAABM01:23:0219300:15:2117600:45:4326.2501:01:0411600:21:5800:02:3100:01:32
82 7241FEDERICO IBAÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:1321000:15:3817400:45:3726.3101:01:1511700:21:5800:02:2400:01:31
83 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:23:2729600:18:0114100:43:2627.6301:01:2711900:22:0000:02:0400:00:00
84 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:3527800:16:5915900:44:1527.1201:01:1413200:22:2100:02:1700:00:00
85 8053SERGI BELLMUNT GUASCHLLICENCIA DE DIAABM01:23:4324000:16:0819700:46:3025.8101:02:388200:21:0500:02:0700:01:07
86 7214RICARDO VÁZQUEZ DOMÍNGUELLICENCIA DE DIAABM01:24:1825800:16:2720000:46:4025.7101:03:078600:21:1100:03:0100:01:52
87 8042MARIANO MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:24:1930700:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4500:00:00
88 8051GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:24:4817900:14:5622400:48:1324.8901:03:0910200:21:3900:03:4300:01:18
89 8048FERNANDO MUÑOZ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:2724500:16:1819000:46:2325.8701:02:4114900:22:4600:02:3000:01:08
90 8086JOSEP HERRERO NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:25:3027700:16:5417700:45:4526.2301:02:3915300:22:5100:03:1200:01:52
91 8052MAURICIO ANDRÉS PÉREZ SOTLLICENCIA DE DIAABM01:25:4928800:17:2518800:46:1925.9101:03:4412500:22:0500:02:4200:00:00
92 1401JORDI MONGAY HERNANDOINDEPENDENTABM01:25:5234200:19:2817500:45:4226.2601:05:106800:20:4200:02:1600:01:25
93 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:25:5221400:15:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2800:00:00
94 8049MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:27:0123500:16:0421300:47:1625.3901:03:2019400:23:4100:02:5600:00:00
95 8076TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:27:0931000:18:2517900:45:5526.1301:04:2015100:22:4900:02:5000:02:20
96 7212JOAN VILÀ SOTOLLICENCIA DE DIAABM01:27:1226400:16:3519500:46:2925.8201:03:0420700:24:0800:03:1400:01:33
97 431CRISTIAN MONTERO CLOPESCLUB TRI5UABM01:27:1620200:15:3119400:46:2925.8201:02:0023900:25:1600:02:5700:02:11
98 8027JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSLLICENCIA DE DIAABM01:27:2917000:14:3622200:47:5925.0101:02:3523200:24:5400:03:5400:01:39
99 7244SERGI ADRIÀ MARTELLLLICENCIA DE DIAABM01:27:3522900:15:5915700:44:0927.1801:00:0828000:27:2700:03:0500:01:46
100 8062XAVIER NAVARRO CIURANALLICENCIA DE DIAABM01:28:1520500:15:3625300:50:0823.9401:05:4413900:22:3100:03:2000:01:37
101 8085JORDI LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:4327300:16:4623500:48:5024.5701:05:3616600:23:0700:03:3500:00:00
102 7245KIM MENDIETA SALA-BELLSOLLLICENCIA DE DIAABM01:28:4433000:18:4821800:47:4525.1301:06:3312900:22:1100:02:3200:00:00
103 8056JORDI GUIJARRO VALEROLLICENCIA DE DIAABM01:29:2727400:16:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1200:00:00
104 7248JOSE MANUEL GARCIA ESPARCLLICENCIA DE DIAABM01:29:3732200:18:3919300:46:2625.8401:05:0522300:24:3200:03:0000:01:59
105 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:29:3930600:18:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:1000:00:00
106 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM01:29:4935100:19:4720200:46:4625.6601:06:3317400:23:1600:03:2700:01:52
107 8040MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:30:4020300:15:3121700:47:3725.2001:03:0828400:27:3200:03:5000:00:00
108 8075ALEX RIBAS RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:30:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 7213MANUEL CABRERA OLIVENCIALLICENCIA DE DIAABM01:30:5526300:16:3326600:51:0923.4601:07:4217100:23:1300:03:5000:01:40
110 7201JAVIER MARTINEZ GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAABM01:30:5630000:18:0922900:48:3024.7401:06:3921700:24:1700:02:1700:01:21
111 5293JOAN VALL CUBILLASCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:31:0131600:18:3022500:48:1424.8801:06:4421500:24:1700:03:0400:02:07
112 293NACHO NADAL PÉREZCLUB TRITRAININGABM01:31:1127200:16:4323100:48:3624.6901:05:1925800:25:5200:03:0300:00:00
113 2663JORDI NAVARRO MARTINCLUB TRI5UABM01:31:3327600:16:5423800:48:5924.5001:05:5325000:25:4000:02:5800:01:39
114 7231IBAN CONESA LARALLICENCIA DE DIAABM01:32:2529300:17:4826400:50:5823.5401:08:4618900:23:3900:02:4700:01:30
115 7221ANDRÉS ROGELIO ESPINOZA JLLICENCIA DE DIAABM01:32:2724200:16:1325500:50:1223.9001:06:2526200:26:0200:03:1600:02:05
116 8025IGNASI CERDÀ EMBUENALLICENCIA DE DIAABM01:32:5031500:18:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:2100:00:00
117 8054CARLES PORXAS GIBERTLLICENCIA DE DIAABM01:32:5121100:15:4226800:51:1623.4101:06:5825900:25:5300:03:2500:01:33
118 8030JAVI HERVAS MORALESLLICENCIA DE DIAABM01:33:0532000:18:3526700:51:1023.4501:09:4517900:23:2000:03:3500:02:20
119 7220SAM CUEVA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:33:5031400:18:2823300:48:3924.6701:07:0727400:26:4300:03:1700:01:34
120 8041MOISES PRAT SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:33:5935200:20:0123700:48:5824.5101:08:5923400:25:0000:03:2000:01:56
121 8043CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAABM01:34:2430300:18:1626300:50:5623.5601:09:1223700:25:1200:03:1200:01:33
122 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:35:0434000:19:2429900:55:0321.8001:14:276700:20:3700:05:0700:01:34
123 8018MARIO SERRANO LÁZAROLLICENCIA DE DIAABM01:35:0534800:19:4027200:51:4923.1601:11:2918600:23:3600:03:3200:02:05
124 1654ORIOL PORTA MAQUEDAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:35:1123400:16:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4200:00:00
125 8038JOAN ALTAMIRANO FABREGUESLLICENCIA DE DIAABM01:35:2636600:24:2221900:47:5125.0801:12:1317000:23:1300:02:2700:01:34
126 7219CARLES NAVARRO MONTOYALLICENCIA DE DIAABM01:35:4225500:16:2530000:55:1221.7401:11:3720600:24:0500:03:1900:01:42
127 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTABM01:37:1932100:18:3628300:53:1022.5701:11:4624500:25:3300:01:5200:02:19
128 7205ALEIX PIERA GISBERTLLICENCIA DE DIAABM01:37:2634400:19:3025100:50:0623.9501:09:3629000:27:5000:03:4500:00:00
129 8047FRANCESC ROMANLLICENCIA DE DIAABM01:38:1335000:19:4530800:59:5820.0101:19:43700:18:3000:04:4100:02:43
130 7263ALBERT NOLLA CLOPLLICENCIA DE DIAABM01:38:3927500:16:5329500:54:0722.1701:11:0028500:27:3900:04:3000:02:20
131 7238ORIOL SANSANO NADALLLICENCIA DE DIAABM01:41:2931700:18:3130500:57:2120.9201:15:5224700:25:3700:03:5300:03:01
132 7237PEDRO NOFRE ROMERALLICENCIA DE DIAABM01:41:2931800:18:3130400:57:2020.9301:15:5124800:25:3800:03:5300:00:00
133 7259JOSEP VIDAL DAMASLLICENCIA DE DIAABM01:41:5235400:20:4529200:53:5222.2801:14:3727900:27:1500:03:1100:02:31
134 7232ALEX FERNANDEZ BUCHLLICENCIA DE DIAABM01:42:3732400:18:4330200:55:2621.6501:14:0929400:28:2800:03:3500:01:56
135 8035NOEL GONZÁLEZ FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:48:3137000:27:1828700:53:2722.4501:20:4528800:27:4600:02:5300:02:00
136 8059ALAN VENTURA SÀNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:5636800:25:0930700:57:5620.7101:23:0530000:29:5100:04:3800:04:07
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7254ELISE MAURYLLICENCIA DE DIAABF01:13:2715800:14:088500:40:0329.9600:54:112500:19:1600:01:5100:01:10
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:4216000:14:1010000:40:5929.2800:55:096300:20:3300:01:4400:01:04
3 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:16:4713100:13:3313000:42:4328.0900:56:166100:20:3100:02:1600:01:15
4 6052SANDRA FUENTESECA BLANCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:5514900:13:5511400:41:5928.5800:55:5412000:22:0100:01:4800:01:04
5 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:19:0714500:13:5312400:42:1728.3800:56:1016100:22:5700:01:5800:01:16
6 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:23:0918700:15:0717300:45:0926.5801:00:1615700:22:5300:02:1100:01:35
7 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:24:1415400:14:0218300:46:0226.0701:00:0420800:24:1000:02:1600:00:00
8 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:25:3919600:15:2618100:46:0026.0901:01:2621000:24:1300:02:2700:01:29
9 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOABF01:25:5028400:17:1017800:45:4926.1901:02:5915600:22:5100:02:3300:00:00
10 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF01:26:2915900:14:0918900:46:2125.8901:00:3026000:25:5900:02:2600:01:29
11 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:27:0730400:18:1618700:46:1625.9401:04:3214100:22:3500:02:3600:02:00
12 8091MIRIAM SANCHEZ RIBALLICENCIA DE DIAABF01:27:5823000:16:0022100:47:5425.0501:03:5420500:24:0400:02:4100:01:10
13 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:29:1917100:14:4622300:48:0624.9501:02:5226700:26:2700:02:2100:01:23
14 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:29:2629100:17:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1600:00:00
15 7204LAUR GALÁN ABREGOLLICENCIA DE DIAABF01:30:5032700:18:4420400:46:4925.6301:05:3324000:25:1700:02:5200:01:21
16 8084ALBA MASSÓ PARRAMONLLICENCIA DE DIAABF01:33:5511400:13:1125700:50:2823.7801:03:3930500:30:1600:04:0600:00:00
17 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEC.E. SISTRELLSABF01:34:4525400:16:2424600:49:1924.3301:05:4329600:29:0200:03:0900:01:40
18 6012SANDRA SUBIRANA PARERACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:35:0031300:18:2725600:50:1423.8901:08:4126600:26:1900:03:0800:01:53
19 5032ELI SALA MARTÍNEZC.A. RIBAGORÇANAABF01:35:3235700:21:1225200:50:0723.9401:11:1921200:24:1300:02:2800:01:42
20 5110GEMMA ABAD MARTORELLCLUB VO2 - SURALABF01:36:0733500:18:5727100:51:4823.1701:10:4524200:25:2200:02:4700:01:48
21 8021MARTA SABATER MARTOS LLICENCIA DE DIAABF01:36:1413900:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:0400:00:00
22 8072LAURA JIMENEZ SIERALLICENCIA DE DIAABF01:36:5616800:14:2329800:54:5221.8701:09:1528700:27:4100:03:0600:01:55
23 7226ANA TURULL SERRATOSALLICENCIA DE DIAABF01:40:0933900:19:1828600:53:2322.4801:12:4128100:27:2800:02:4700:01:53
24 8057ANNA BLASCO RUBIOLLICENCIA DE DIAABF01:42:1236200:21:5928500:53:2322.4801:15:2227500:26:5000:04:2800:00:00
25 8024ARANTXA CLAVELL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:43:1232800:18:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:2600:00:00
26 7235CRISTINA SERRANOLLICENCIA DE DIAABF01:45:2536000:21:5128900:53:3922.3701:15:3030100:29:5500:02:5900:02:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32