RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 250 238 9 3 750 20 5 25 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:56:06000:00:00000:00:000.0000:40:05100:16:0100:00:0000:00:28
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM00:57:34000:00:00000:00:000.0000:41:12500:16:2200:00:0000:00:31
3 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM00:58:54700:09:521400:31:2438.2200:41:161500:17:3800:00:3500:00:32
4 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:59:142400:11:15400:30:0439.9100:41:192100:17:5500:00:3000:00:31
5 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:00:171000:10:352200:32:0037.5000:42:351800:17:4200:00:3300:00:36
6 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:071500:11:093900:33:1136.1600:44:204300:18:4700:00:3800:00:41
7 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:17000:00:00000:00:000.0000:44:145000:19:0300:00:0000:00:33
8 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:03:201200:11:03900:30:2439.4700:41:2712200:21:5300:00:4000:00:40
9 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM01:05:293900:12:074900:33:5435.4000:46:015700:19:2800:00:4200:00:45
10 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:08:138300:14:025100:33:5935.3100:48:017700:20:1200:00:4400:00:51
11 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:08:345800:12:506900:35:0434.2200:47:549300:20:4000:00:3800:00:35
12 7210BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOLLICENCIA DE DIACDM01:11:5615300:15:278400:35:3333.7600:51:009800:20:5600:01:1600:00:48
13 7209ENZO MONTEFUSCO DEL PINOLLICENCIA DE DIACDM01:11:5714400:15:178800:35:4233.6100:50:5910100:20:5800:01:2300:00:49
14 4110ALEX CATALÁN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:12:036100:12:5811600:37:1132.2700:50:0912400:21:5400:01:1500:00:00
15 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:12:195900:12:518700:35:3833.6800:48:2917400:23:5000:00:4100:00:57
16 2122ALBERT BASCUÑANA I BAREACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:12:4612600:15:029200:35:5433.4300:50:5612000:21:5000:01:1500:01:47
17 2868NIL PERA I SAGRERATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:15:369500:14:2613700:38:3331.1300:52:5914700:22:3700:01:1100:00:52
18 4694PAU VENTURA MONTAÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:17:264200:12:0917500:42:0928.4700:54:1815800:23:0800:01:0100:01:15
19 5536JANKEL PARADA CINTASU.C. SANT CUGATCDM01:21:549400:14:2613200:38:1131.4300:52:3722700:29:1700:01:2500:01:49
20 7207ABEL MORENO JUBANYLLICENCIA DE DIACDM01:26:1517000:16:1020100:46:0826.0101:02:1817900:23:5700:03:0400:00:49
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:58:31000:00:00000:00:000.0000:41:17800:17:1400:00:0000:00:32
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:59:002200:11:15300:30:0439.9100:41:191700:17:4100:00:3400:00:31
3 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:00:15000:00:00000:00:000.0000:41:284200:18:4700:00:0000:00:41
4 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:05:19300:09:475700:34:2534.8700:44:1210400:21:0700:00:3200:00:32
5 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:5413600:15:122800:32:3836.7700:47:502500:18:0400:00:4800:00:44
6 1293ALEX CARRERAS LORENZOCLUB TRIBANDA TRIATLOJNM01:09:5810200:14:434600:33:3935.6600:48:2211500:21:3600:01:0400:00:53
7 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADAJNM01:12:449600:14:378200:35:3033.8000:50:0714800:22:3700:01:1700:00:54
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M00:59:192800:11:22200:30:0139.9800:41:232300:17:5600:00:3200:00:36
2 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M01:00:24000:00:00000:00:000.0000:42:342000:17:5000:00:0000:00:34
3 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:00:304700:12:191900:31:5437.6200:44:13300:16:1700:00:3200:00:33
4 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIZINDEPENDENTSUB23M01:02:325300:12:321800:31:4837.7400:44:203300:18:1200:00:3700:00:00
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:02:323800:12:033200:32:5736.4200:45:001300:17:3200:00:4900:00:31
6 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:02:333200:11:452700:32:3736.7900:44:223200:18:1100:00:4900:00:53
7 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:02:50000:00:00000:00:000.0000:44:123900:18:3800:00:0000:00:33
8 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:02:57000:00:00000:00:000.0000:44:184000:18:3900:00:0000:00:40
9 8024CARLOS BUJALANCE LUNALLICENCIA DE DIASUB23M01:04:303500:11:552600:32:3136.9000:44:267200:20:0400:00:3900:00:50
10 697JAVIER GIL LIANESCENTRE ATLETIC LAIETANIASUB23M01:06:057500:13:255400:34:0735.1700:47:323800:18:3300:00:4700:00:46
11 7227RAUL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M01:06:12000:00:00000:00:000.0000:47:443700:18:2800:00:0000:00:40
12 8015ALEX VERA GUZMANLLICENCIA DE DIASUB23M01:07:073000:11:302900:32:4536.6400:44:1515300:22:5200:00:3200:00:40
13 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:098100:13:405900:34:3434.7200:48:1412500:21:5500:00:3600:00:53
14 7205XAVI FERNANDEZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:177100:13:157400:35:1034.1200:48:2512100:21:5200:01:4200:00:58
15 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS INDEPENDENTSUB23M01:11:5317400:16:238000:35:2633.8700:51:497400:20:0400:01:0900:00:54
16 8017JORDI CAMPAMALLICENCIA DE DIASUB23M01:16:1010600:14:4615500:40:1029.8800:54:5610700:21:1400:01:2100:00:49
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M00:58:45600:09:511300:31:2338.2400:41:141200:17:3100:00:3500:00:31
2 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:59:17000:00:00000:00:000.0000:41:222200:17:5500:00:0000:00:36
3 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:052100:11:13600:30:1539.6700:41:286000:19:3700:00:3700:00:32
4 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:02:132000:11:11800:30:2239.5200:41:339200:20:4000:00:4500:00:39
5 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:02:293400:11:492400:32:2437.0400:44:133400:18:1600:00:4200:00:37
6 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:02:591300:11:043500:33:0536.2700:44:094400:18:5000:00:3500:00:37
7 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:03:004100:12:092100:31:5937.5200:44:084500:18:5200:00:3400:00:35
8 322ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. REUS PLOMSV1M01:03:522600:11:163800:33:0836.2200:44:245800:19:2800:00:4100:00:40
9 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBV1M01:04:104400:12:135000:33:5835.3300:46:112400:17:5900:01:0400:00:53
10 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:04:234500:12:142300:32:0837.3400:44:227100:20:0100:00:4000:00:39
11 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M01:06:489800:14:383400:33:0236.3300:47:405100:19:0800:01:1400:00:35
12 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:07:1110900:14:483300:32:5836.4000:47:465500:19:2500:00:4100:00:50
13 8033ANDREU MARTÍNEZ MESTRELLICENCIA DE DIAV1M01:07:391600:11:108100:35:3033.8000:46:4010200:20:5900:01:1700:01:10
14 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:07:4214000:15:152500:32:3036.9200:47:457000:19:5700:00:4400:00:38
15 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:044300:12:117600:35:1434.0600:47:259000:20:3900:00:4800:00:50
16 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:08:5719500:17:414800:33:4135.6300:51:221400:17:3500:00:3600:00:40
17 8030CARLES RAMOS ABELLANLLICENCIA DE DIAV1M01:09:0516900:16:078500:35:3433.7400:51:411000:17:2400:01:0100:00:53
18 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3111000:14:495500:34:1235.0900:49:0111200:21:3000:00:5300:00:45
19 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:10:3716400:15:569100:35:4633.5500:51:424700:18:5500:00:4300:00:44
20 8032ANGEL SOLORES GIRONLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3013400:15:1110000:36:2233.0000:51:3312600:21:5700:01:2300:01:10
21 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M01:13:546600:13:0714200:38:5830.8000:52:0511900:21:4900:01:3000:01:03
22 7219CHRISTIAN RECODER SÀNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:039200:14:2012000:37:3431.9400:51:5413100:22:0900:02:0100:01:36
23 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:14:184600:12:1911200:36:5632.4900:49:1519800:25:0300:01:3000:00:59
24 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3019100:17:2710200:36:2732.9200:53:548700:20:3600:00:5100:00:49
25 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:14:3113300:15:1114000:38:4131.0200:53:528900:20:3900:01:2100:00:43
26 7216XAVIER MARTINEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M01:14:35000:00:00000:00:000.0000:46:5022300:27:4500:00:0000:01:30
27 7218JOSÉ ANTONIO APARICIO GARLLICENCIA DE DIAV1M01:15:04000:00:00000:00:000.0000:53:5210500:21:1200:00:0000:00:48
28 2290FRANCISCO MANUEL AGUILAR CLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:15:1214300:15:1710700:36:4632.6400:52:0315900:23:0900:01:0600:00:44
29 5575JAUME SIBERTA DURANINDEPENDENTV1M01:15:3816100:15:3912900:38:0131.5700:53:4012700:21:5800:00:5300:00:42
30 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:5615500:15:2810400:36:3632.7900:52:0417500:23:5200:00:5500:01:00
31 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M01:15:5716200:15:4714100:38:4730.9400:54:3410900:21:2300:01:2400:01:03
32 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:16:1615000:15:2313400:38:2131.2900:53:4414300:22:3200:01:1000:00:53
33 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:16:1612800:15:0511300:37:0432.3700:52:0918100:24:0700:01:3000:01:02
34 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M01:16:2017500:16:2512200:37:3631.9100:54:0114000:22:1900:01:2900:00:00
35 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M01:16:2310800:14:4616600:40:4229.4800:55:289700:20:5500:00:3500:00:48
36 8010MANEL HERMOSO DEL PINOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:528400:14:0412300:37:4031.8600:51:4419900:25:0800:01:2600:01:23
37 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:17:0820000:17:5711100:36:5232.5500:54:4913900:22:1900:00:4800:00:46
38 7215JORDI RIGUEIRO DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5019900:17:576700:35:0134.2700:52:5819200:24:5200:01:2400:00:56
39 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M01:18:0114900:15:2216400:40:3729.5400:55:5912900:22:0200:01:1600:00:48
40 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:1115800:15:3212400:37:4231.8300:53:1421000:25:5700:00:5600:00:49
41 8003ANGEL GARCIA DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2215600:15:2917600:42:2528.2900:57:5411100:21:2800:02:3400:00:00
42 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:19:245100:12:2516900:41:1329.1100:53:3820600:25:4600:02:1300:01:23
43 3473FRANCESC FONTANILLAS PUIGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:19:299700:14:3812100:37:3431.9400:52:1222000:27:1700:00:5700:01:05
44 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:20:2618700:17:0211900:37:3131.9900:54:3320900:25:5300:01:1700:01:30
45 8022DAVID MONJE MILLALLICENCIA DE DIAV1M01:20:3112000:14:5815100:39:4630.1800:54:4420700:25:4700:01:1100:01:05
46 8004SERGIO BAZÁN MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2717300:16:1919100:44:2427.0301:00:4311700:21:4400:02:5700:00:00
47 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:23:0020400:19:1615300:39:5430.0800:59:1017300:23:5000:01:2900:01:32
48 8013DAVID SABATA SALLESLLICENCIA DE DIAV1M01:23:479300:14:2519900:45:3526.3301:00:0017100:23:4700:03:3600:01:11
49 7204LLUIS RIGAT SALSELLICENCIA DE DIAV1M01:24:5817700:16:3618300:43:0427.8600:59:4020100:25:1800:01:4700:01:15
50 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:25:4320200:18:1918200:42:5227.9901:01:1118700:24:3200:00:5900:00:55
51 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:25:5918800:17:0617000:41:3328.8800:58:3922100:27:2000:02:0700:00:00
52 8027JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2619600:17:4318900:43:5127.3701:01:3419300:24:5200:02:2400:01:18
53 5598RAFA FORNÓS CABALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:33:3918100:16:5020000:46:0426.0501:02:5423000:30:4500:01:4400:01:16
54 8016JUAN CARLOS GONZALEZ ESTELLICENCIA DE DIAV1M01:39:2821100:23:5220800:51:2323.3501:15:1518400:24:1300:01:2100:01:50
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:06:174800:12:214300:33:3335.7700:45:548400:20:2300:00:5600:00:40
2 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:07:04000:00:00000:00:000.0000:46:079900:20:5700:00:0000:00:50
3 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:07:265200:12:308300:35:3133.7900:48:015600:19:2500:01:3400:00:43
4 5651JESUS CASANOVA MUÑOZCLUB NATACIO OLOTV2M01:09:56000:00:00000:00:000.0000:48:1511600:21:4100:00:0000:00:54
5 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:10:15000:00:00000:00:000.0000:48:1412800:22:0100:00:0000:00:58
6 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:10:2615100:15:236300:34:4634.5200:50:098200:20:1700:00:4000:00:57
7 426FRANCISCO GARCIA LASHERASCLUB INFERNO TRIATLONV2M01:10:4913700:15:137800:35:2033.9600:50:338100:20:1600:01:5000:00:49
8 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV2M01:14:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7222VICTOR CARRERAS UTRERALLICENCIA DE DIAV2M01:14:5116300:15:5110600:36:4532.6500:52:3613400:22:1500:01:4600:01:38
10 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:16:3920100:17:5813300:38:1631.3600:56:148500:20:2500:02:3600:00:50
11 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:26:3116500:15:5710300:36:3232.8500:52:2923400:34:0200:01:0600:01:10
12 7206ANDRÉS FERNÁNDEZ LÚQUEZLLICENCIA DE DIAV2M01:31:3620500:20:3719000:44:0327.2401:04:4021800:26:5600:02:4300:01:39
13 5929BASILIO BERNAL BERNALCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:35:0817900:16:4620400:48:0424.9701:04:5022900:30:1800:02:5500:01:54
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:13:067800:13:3011000:36:5232.5500:50:2215100:22:4400:01:3600:00:52
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:15:4811300:14:5113500:38:2131.2900:53:1214600:22:3600:01:2000:01:04
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:06:373100:11:346500:34:5734.3300:46:317500:20:0600:00:3600:00:37
2 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:08:111100:10:576200:34:4134.6000:45:3814400:22:3300:00:3900:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:221700:11:109700:36:1933.0400:47:2912300:21:5300:00:4000:00:33
4 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:10:291800:11:109600:36:1833.0600:47:2815600:23:0100:00:4100:00:33
5 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:13:243300:11:4914900:39:2030.5100:51:0913500:22:1500:00:5400:00:00
6 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:13:457900:13:3114500:39:0130.7600:52:3210600:21:1300:00:4300:00:38
7 7223ANNA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:15:583600:11:5916000:40:2129.7400:52:2016900:23:3800:01:1800:01:02
8 6071ESTEFANIA CHAMORRO I PADICLUB TRI-BUCDF01:19:2714100:15:1616700:40:4229.4800:55:5816400:23:2900:01:0100:00:43
9 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:21:369000:14:1519700:44:5426.7300:59:0914100:22:2700:01:0700:01:10
10 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:42:0116800:16:0720900:54:4521.9201:10:5223100:31:0900:01:0500:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:14:102500:11:1616500:40:3829.5300:51:5413600:22:1600:00:4400:00:43
2 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:16:005400:12:3516200:40:2529.6900:53:0015500:23:0000:01:0500:00:55
3 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:18:2210300:14:4515700:40:1629.8000:55:0116200:23:2100:00:4700:01:05
4 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:21:168800:14:1315800:40:2029.7500:54:3321700:26:4300:00:5600:01:15
5 6173LAIA NAVARRO ANGULOC.E. SISTRELLSJNF01:26:3110500:14:4618600:43:1627.7300:58:0222400:28:2900:01:2900:01:13
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:15:026200:13:0113900:38:3631.0900:51:3716300:23:2500:01:0600:00:51
2 7213CARLA PALOMAR RIVASLLICENCIA DE DIASUB23F01:16:2711500:14:5214800:39:1830.5300:54:1013700:22:1700:01:2500:01:02
3 8025MIRIAM MUÑOZ JUNYENTLLICENCIA DE DIASUB23F01:21:5417100:16:1315900:40:2129.7400:56:3420500:25:2000:01:0600:01:20
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:15:1510100:14:4211800:37:2532.0700:52:0715700:23:0800:00:5400:00:47
2 6130OLGA CANO ALIAGAU.C. SANT CUGATV1F01:19:109100:14:2015400:39:5530.0600:54:1519500:24:5500:01:5100:00:56
3 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:23:2918600:16:5817200:41:3728.8300:58:3519400:24:5400:00:5000:01:13
4 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIACLUB TRITRAININGV1F01:23:4411200:14:5118100:42:5128.0000:57:4221100:26:0200:01:2800:01:37
5 4060ROSER RUIZ VELASCOINDEPENDENTV1F01:26:3414800:15:2119600:44:5126.7601:00:1221400:26:2200:01:0700:01:02
6 8002VERONICA GORRIZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:31:3420900:21:4919300:44:2826.9901:06:1720000:25:1700:01:3500:01:36
7 6182ANA MARCO ESCUDEROCLUB TRI5UV1F01:33:2215900:15:3320700:50:0723.9401:05:4022200:27:4200:02:5100:01:13
8 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:35:2420600:20:4718500:43:0927.8101:03:5623200:31:2800:01:2700:01:16
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:17:097200:13:1916800:41:1129.1400:54:3014900:22:3900:01:1100:01:14
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F01:26:3320300:19:0717800:42:4528.0701:01:5218800:24:4100:01:2800:01:27
3 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:34:5018500:16:5819800:45:2126.4601:02:1923300:32:3100:01:5300:01:37
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:39:2217200:16:1820500:48:0724.9401:04:2523500:34:5700:02:1700:01:47
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:56:44100:09:211000:30:5538.8100:40:16600:16:2800:00:3000:00:38
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:19000:00:00000:00:000.0000:41:08200:16:1100:00:0000:00:29
3 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:41000:00:00000:00:000.0000:41:22400:16:1900:00:0000:00:32
4 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:19000:00:00000:00:000.0000:41:07700:17:1200:00:0000:00:29
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM00:59:07500:09:481600:31:4037.8900:41:281600:17:3900:00:3300:00:39
6 363ALEX ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM00:59:111900:11:10100:29:5640.0900:41:062700:18:0500:00:3500:00:29
7 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:59:282700:11:17500:30:0739.8500:41:242600:18:0400:00:3300:00:33
8 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:00:07900:09:551100:31:2038.3000:41:154600:18:5200:00:3400:00:35
9 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:00:221400:11:06700:30:1839.6000:41:244800:18:5800:00:4300:00:33
10 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:33400:09:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
11 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:16200:09:432000:31:5837.5400:41:415900:19:3500:00:3400:00:37
12 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:01:48800:09:541500:31:3837.9300:41:328000:20:1600:00:3700:00:36
13 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:085500:12:391200:31:2138.2800:44:002900:18:0800:00:3100:00:34
14 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:02:26000:00:00000:00:000.0000:44:192800:18:0700:00:0000:00:37
15 8021SES CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM01:02:26000:00:00000:00:000.0000:44:183000:18:0800:00:0000:00:45
16 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:304900:12:231700:31:4637.7800:44:093600:18:2100:00:4200:00:38
17 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:02:58000:00:00000:00:000.0000:43:594900:18:5900:00:0000:00:32
18 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM01:03:335600:12:413700:33:0736.2400:45:481900:17:4500:00:4400:00:33
19 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:50000:00:00000:00:000.0000:44:116200:19:3900:00:0000:00:37
20 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:04:25000:00:00000:00:000.0000:46:073500:18:1800:00:0000:00:47
21 2533HERIBERT CUBELLS I CUBELLG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:04:518200:13:544700:33:4035.6400:47:34900:17:1700:00:4700:00:33
22 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:06:043700:11:595200:34:0135.2800:46:007300:20:0400:01:0200:00:41
23 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:116500:13:073000:32:5136.5300:45:587900:20:1300:00:5300:00:43
24 4528FRAN CARRILLO SERRADELLASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:07:012900:11:229900:36:2033.0300:47:425300:19:1900:01:0100:00:00
25 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:106000:12:557000:35:0734.1700:48:025200:19:0800:00:5600:00:42
26 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:07:306300:13:044200:33:2835.8600:46:3210000:20:5800:00:4200:01:07
27 2811DAVID CARRIÓN FERNÁNDEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:07:3711900:14:583100:32:5436.4700:47:526700:19:4500:00:4200:00:44
28 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:07:4510400:14:453600:33:0736.2400:47:526800:19:5300:01:2800:00:44
29 8014JAVIER MARCO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:495000:12:257500:35:1134.1100:47:367800:20:1300:01:0500:01:01
30 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:07:568700:14:115300:34:0535.2100:48:166300:19:4000:01:1500:00:57
31 4674DAVID GARCÍA JIMÉNEZVILADECANS TRIATLOABM01:08:1413100:15:108600:35:3733.6900:50:471100:17:2700:01:1500:00:59
32 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:08:368500:14:109000:35:4333.6000:49:534100:18:4300:00:4900:00:38
33 4506J. MANEL TORRALBA SALADEFC.N. SABADELLABM01:08:4510700:14:464500:33:3735.7000:48:238300:20:2200:00:4700:01:03
34 5887XAVIER GRAELLS MONTEC.E.T. DISTANCEABM01:08:5012400:15:024000:33:1136.1600:48:138800:20:3700:00:5100:00:00
35 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:08:599900:14:394400:33:3435.7500:48:139500:20:4600:00:4500:00:58
36 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:0511100:14:496000:34:3634.6800:49:256400:19:4000:00:4700:01:10
37 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:09:092300:11:156800:35:0234.2500:46:1715400:22:5200:00:4300:00:53
38 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:118000:13:366400:34:5234.4200:48:289400:20:4300:00:4900:00:54
39 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:09:1413200:15:105800:34:2534.8700:49:356100:19:3900:01:0600:00:35
40 7202ELOI MASSÓ FONTLLICENCIA DE DIAABM01:09:3012100:14:594100:33:2735.8700:48:2610300:21:0400:00:5900:01:02
41 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:3413900:15:146100:34:4034.6200:49:546500:19:4000:00:5100:00:45
42 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:446400:13:069300:35:5933.3500:49:059100:20:3900:00:3800:00:47
43 4907MARC MORELL DOLSCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:0911800:14:555600:34:2234.9200:49:179600:20:5200:00:5100:01:03
44 7224PAU BOSCH JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:10:2513000:15:077300:35:0834.1600:50:157600:20:1000:01:4500:01:05
45 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:10:31000:00:00000:00:000.0000:48:1413800:22:1700:00:0000:01:02
46 7201ALBERTO RAMÍREZ AMAT LLICENCIA DE DIAABM01:10:427700:13:2810500:36:3932.7400:50:078600:20:3500:01:2800:00:53
47 7203ORIOL SANCHEZ ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:11:0616700:16:008900:35:4333.6000:51:435400:19:2300:01:4100:00:00
48 8034JORDI GRAELLS ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:12:0414600:15:2013800:38:3631.0900:53:563100:18:0800:01:4000:01:29
49 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:12:264000:12:077900:35:2433.9000:47:3119600:24:5500:01:0700:00:44
50 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:1511400:14:517200:35:0834.1600:49:5916100:23:1600:01:3000:00:51
51 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:1514200:15:177100:35:0734.1700:50:2415200:22:5100:01:0000:01:18
52 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:13:4711600:14:537700:35:2033.9600:50:1316600:23:3400:01:1300:00:54
53 8026MIGUEL ANGEL BUENO CORPASLLICENCIA DE DIAABM01:13:4812200:15:006600:34:5934.3000:49:5917200:23:4900:01:2800:00:48
54 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:597300:13:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1200:00:00
55 491JONATAN PÉREZ FERNÁNDEZTRIATLO PALLEJAABM01:13:596800:13:1410900:36:5232.5500:50:0617600:23:5300:01:1200:00:53
56 8020MIGUEL VIQUE GARROTELLICENCIA DE DIAABM01:14:397000:13:1511500:37:0632.3500:50:2118500:24:1800:01:0200:00:57
57 4402SERGIO FUENTES ROSALESC.E. SISTRELLSABM01:14:4414500:15:1912600:37:5331.6800:53:1211300:21:3200:01:4000:01:15
58 481TONI MIQUEL LLULL AMENGUAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:14:5215700:15:3112700:37:5631.6300:53:2711000:21:2500:01:3100:01:17
59 4637ISAAC FONTELLES CODERCHCLUB TRITRAININGABM01:15:3012900:15:069500:36:1633.0900:51:2218300:24:0800:01:3100:01:03
60 7212ALAIN LAZAR OSIPOVLLICENCIA DE DIAABM01:15:32000:00:00000:00:000.0000:53:2313200:22:0900:00:0000:00:57
61 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:16:00000:00:00000:00:000.0000:51:1819000:24:4200:00:0000:00:50
62 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:16:0116000:15:3612800:37:5831.6100:53:3414200:22:2700:01:1000:01:20
63 8018ALFREDO CARO HUESOLLICENCIA DE DIAABM01:16:2019400:17:3914300:39:0030.7700:56:396600:19:4100:01:5900:01:11
64 8019JORDI SALALLICENCIA DE DIAABM01:17:1018400:16:579800:36:2033.0300:53:1717800:23:5300:02:3900:00:51
65 5533RICARDO BERGARA ETXEBERRIINDEPENDENTABM01:17:5118000:16:4712500:37:5331.6800:54:4016000:23:1100:01:2900:01:33
66 8011FERRAN TOVAR ALBA LLICENCIA DE DIAABM01:19:1717800:16:4014400:39:0030.7700:55:4016700:23:3700:01:5300:01:32
67 4935FERRAN ARNALDO MAROTOINDEPENDENTABM01:19:4719700:17:4914700:39:1830.5300:57:0715000:22:4000:01:2300:01:13
68 4467JAVI FERNANDEZ VALVERDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:21:2315400:15:2717400:41:4928.7000:57:1618200:24:0700:02:4700:01:11
69 8031JESÚS MUÑOZ I VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:21:2619200:17:2816100:40:2429.7000:57:5216500:23:3400:01:0700:01:25
70 2208JORDI ALBA PEINADOU.C. SANT CUGATABM01:21:5313500:15:1216300:40:2529.6900:55:3721300:26:1600:02:3000:01:34
71 7214FRANCISCO TORRES VERÓNLLICENCIA DE DIAABM01:24:2114700:15:2117700:42:3428.1900:57:5521600:26:2600:02:1200:00:00
72 8029JUAN MARCOS INIESTA JIMENLLICENCIA DE DIAABM01:24:4219800:17:5618400:43:0827.8201:01:0416800:23:3800:03:0300:00:53
73 293NACHO NADAL PÉREZCLUB TRITRAININGABM01:25:0118300:16:5417900:42:4728.0500:59:4120300:25:2000:02:0000:01:15
74 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:25:2017600:16:3017300:41:4728.7200:58:1721900:27:0300:01:2500:00:58
75 4678JORDI HUCH GINESTAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:25:4018900:17:0818800:43:4127.4701:00:4919100:24:5100:01:4300:02:23
76 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:30:2619300:17:3418700:43:2127.6801:00:5522800:29:3100:01:4900:01:37
77 8005FRANCESC ROMANLLICENCIA DE DIAABM01:31:3118200:16:5220600:49:4124.1501:06:3319700:24:5800:02:3600:00:00
78 8023JAVIER ARTACHO BARROSOLLICENCIA DE DIAABM01:32:1915200:15:2720300:47:3725.2001:03:0422600:29:1500:02:2600:03:52
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4095EMANUELA VENTURELLIBARCELONA DRAGONS TRIATHLABF01:11:428600:14:109400:35:5933.3500:50:0911400:21:3300:01:1200:01:02
2 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:12:458900:14:1311700:37:1332.2400:51:2610800:21:1900:01:0500:00:51
3 6109CHARLOTTE MARTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:13:0312300:15:0113100:38:0631.5000:53:076900:19:5600:01:0700:01:04
4 5037SANDRA BORDA FORTUNYCLUB TRIATLO PROSANABF01:13:3610000:14:4110800:36:4732.6200:51:2813000:22:0800:00:4300:00:44
5 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:13:375700:12:4711400:37:0632.3500:49:5317000:23:4400:00:5500:00:49
6 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:14:267400:13:2210100:36:2332.9800:49:4518900:24:4100:00:4600:00:47
7 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:14:5212700:15:0413000:38:0231.5500:53:0611800:21:4600:00:4800:01:12
8 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:326700:13:1114600:39:0130.7600:52:1218600:24:2000:01:0000:01:17
9 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:16:576900:13:1415000:39:4530.1900:52:5918000:23:5800:01:1200:00:55
10 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:17:1311700:14:5313600:38:2731.2100:53:2017700:23:5300:01:1100:01:19
11 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOABF01:18:2616600:15:5715600:40:1629.8000:56:1313300:22:1300:01:1600:00:57
12 7220MARINA RINCÓN TORROELLALLICENCIA DE DIAABF01:19:0912500:15:0217100:41:3328.8800:56:3514500:22:3400:01:2900:01:14
13 4024SONIA MARTINEZ TIJERASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:19:347600:13:2715200:39:5130.1100:53:1821200:26:1600:01:0400:01:14
14 6169HELENA ARTACHO BARROSOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABF01:27:1913800:15:1418000:42:5128.0000:58:0522500:29:1400:01:2500:01:24
15 7221MILENA ZUBILLAGALLICENCIA DE DIAABF01:27:4919000:17:2419400:44:3726.9001:02:0120800:25:4800:01:3300:01:31
16 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:31:3420800:21:4919200:44:2527.0201:06:1420400:25:2000:01:3200:01:35
17 8007MAITE FERNANDEZ ALVAREZLLICENCIA DE DIAABF01:31:3420700:21:3419500:44:4126.8601:06:1520200:25:1900:01:4800:01:35
18 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:36:3521000:23:0520200:47:0725.4701:10:1221500:26:2300:01:2700:01:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32