RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 179 173 4 2 2 1000 2 18 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:32:184200:08:32900:15:004000.0000:23:323100:08:4600:00:0000:00:00
2 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM00:32:243900:08:31200:14:284147.4700:22:597500:09:2500:00:0000:00:00
3 7314MARC ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDM00:32:285600:08:42700:14:514040.4000:23:334600:08:5500:00:0000:00:00
4 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM00:33:122100:08:024100:16:553546.8000:24:571400:08:1500:00:0000:00:00
5 183ÀLEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:283000:08:202300:16:093715.1700:24:295100:08:5900:00:0000:00:00
6 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM00:34:281600:08:006200:17:563345.7200:25:562200:08:3200:00:0000:00:00
7 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM00:34:574700:08:355800:17:403396.2300:26:152900:08:4200:00:0000:00:00
8 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:264500:08:345400:17:333418.8000:26:077000:09:1900:00:0000:00:00
9 4518JOEL HURTADO MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:38:1810500:09:428100:18:463197.1600:28:289100:09:5000:00:0000:00:00
10 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:43:4811700:10:0413100:21:532741.8100:31:5715900:11:5100:00:0000:00:00
11 8008JOSÉ GAÑÁN CASTELLANOLLICENCIA DE DIACDM00:44:216700:08:5616000:25:452330.1000:34:418700:09:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:30:41800:07:38400:14:434077.0100:22:211700:08:2000:00:0000:00:00
2 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:32:431200:07:512600:16:113707.5200:24:022700:08:4100:00:0000:00:00
3 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM00:33:161000:07:494500:17:063508.7700:24:551900:08:2100:00:0000:00:00
4 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:33:362600:08:133900:16:473574.9800:25:002500:08:3600:00:0000:00:00
5 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:37:505500:08:428500:19:023152.3600:27:4410100:10:0600:00:0000:00:00
6 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:38:008200:09:109200:19:133122.2900:28:238600:09:3700:00:0000:00:00
7 253CHRISTIAN TORRES GONZALEZVILADECANS TRIATLOJNM00:39:1512200:10:176400:18:023327.1700:28:1913400:10:5600:00:0000:00:00
8 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM00:40:389900:09:3411500:20:292929.2100:30:0312100:10:3500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:30:06600:07:27600:14:484054.0500:22:15500:07:5100:00:0000:00:00
2 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:25400:07:212200:16:093715.1700:23:30700:07:5500:00:0000:00:00
3 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:31:541900:08:021200:15:253891.8900:23:272000:08:2700:00:0000:00:00
4 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:32:171100:07:493700:16:423592.8100:24:31400:07:4600:00:0000:00:00
5 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:32:41500:07:235300:17:263441.6800:24:49600:07:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:31:151300:07:511100:15:193917.3000:23:101000:08:0500:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M00:32:252200:08:081900:16:013746.1000:24:091500:08:1600:00:0000:00:00
3 8007ALBERT PUJAL PUIGLLICENCIA DE DIAV1M00:33:111700:08:014700:17:073505.3600:25:08900:08:0300:00:0000:00:00
4 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:34:554900:08:364800:17:113491.7600:25:476000:09:0800:00:0000:00:00
5 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M00:34:553800:08:314900:17:173471.5500:25:485800:09:0700:00:0000:00:00
6 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:34:562900:08:196100:17:483370.7900:26:073700:08:4900:00:0000:00:00
7 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:35:538800:09:213600:16:403600.0000:26:019300:09:5200:00:0000:00:00
8 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:128300:09:104600:17:073505.3600:26:179500:09:5500:00:0000:00:00
9 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M00:36:229100:09:225500:17:333418.8000:26:557800:09:2700:00:0000:00:00
10 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:37:003700:08:3010000:19:393053.4400:28:094100:08:5100:00:0000:00:00
11 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:37:024800:08:359600:19:313074.3000:28:064700:08:5600:00:0000:00:00
12 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:37:396800:08:5610300:19:483030.3000:28:444500:08:5500:00:0000:00:00
13 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:38:008500:09:139100:19:123125.0000:28:258400:09:3500:00:0000:00:00
14 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:3511200:09:567200:18:213269.7500:28:1711400:10:1800:00:0000:00:00
15 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:38:4011300:09:576900:18:173281.6800:28:1411600:10:2600:00:0000:00:00
16 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M00:38:478700:09:1810600:20:042990.0300:29:227700:09:2500:00:0000:00:00
17 2149JORDI ALSINA APARICIOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M00:40:225100:08:3714000:22:572614.3800:31:343500:08:4800:00:0000:00:00
18 3100RAFAEL SANCHEZ PISTONPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:3213400:10:299300:19:163114.1900:29:4512700:10:4700:00:0000:00:00
19 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:41:0013800:10:379400:19:253090.1300:30:0213600:10:5800:00:0000:00:00
20 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M00:41:199800:09:2613700:22:282670.6200:31:547400:09:2500:00:0000:00:00
21 7311ORIOL LANAU GASSETLLICENCIA DE DIAV1M00:41:3313000:10:2512400:21:022852.6100:31:2710300:10:0600:00:0000:00:00
22 4515RALPH BIRKECLUB NATACIO SITGESV1M00:42:1311500:09:5912900:21:442760.7400:31:4311700:10:3000:00:0000:00:00
23 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAV1M00:43:2614400:10:4912000:20:452891.5700:31:3416000:11:5200:00:0000:00:00
24 7305ANTONI ALSINA SIMALLLICENCIA DE DIAV1M00:45:3314600:10:5214200:23:112588.0700:34:0314800:11:3000:00:0000:00:00
25 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M00:45:4814500:10:5015200:24:042493.0700:34:5413200:10:5400:00:0000:00:00
26 7309OTGER FERRER PORTALLICENCIA DE DIAV1M00:45:5113100:10:2615700:24:402432.4300:35:0612500:10:4500:00:0000:00:00
27 8002CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M00:48:5010300:09:4016800:28:252111.4400:38:0512400:10:4500:00:0000:00:00
28 8011JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M00:49:5915900:11:3916400:26:432245.7900:38:2215200:11:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:33:474600:08:342900:16:153692.3100:24:494900:08:5800:00:0000:00:00
2 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:34:477500:09:062400:16:103711.3400:25:168000:09:3100:00:0000:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:36:428400:09:127300:18:283249.1000:27:405600:09:0200:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:37:147000:08:588300:18:573166.2300:27:556900:09:1900:00:0000:00:00
5 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:37:217200:09:018200:18:573166.2300:27:587200:09:2300:00:0000:00:00
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:38:2811000:09:507500:18:343231.6000:28:2410000:10:0400:00:0000:00:00
7 8004PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV2M00:42:499300:09:2314400:23:252562.2800:32:489900:10:0100:00:0000:00:00
8 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M00:45:1012500:10:2115400:24:172470.8300:34:3812000:10:3200:00:0000:00:00
9 4340VICENTE ITURAT HERNÁNDEZINDEPENDENTV2M00:55:0913200:10:2717200:33:451777.7800:44:1213500:10:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:2013900:10:3815600:24:342442.3300:35:1214100:11:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:36:068900:09:214000:16:473574.9800:26:089800:09:5800:00:0000:00:00
2 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF00:36:2110900:09:503000:16:213669.7200:26:1110900:10:1000:00:0000:00:00
3 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:40:4911600:10:0111700:20:332919.7100:30:3411200:10:1500:00:0000:00:00
4 6110CLARA PESO DOMINGUEZPRAT TRIATLO 1994CDF00:41:0413600:10:339000:19:123125.0000:29:4514300:11:1900:00:0000:00:00
5 7302SÒNIA SANS BADIALLICENCIA DE DIACDF00:42:1512300:10:1913000:21:502748.0900:32:0910200:10:0600:00:0000:00:00
6 7304LORENA GÓMEZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIACDF00:42:2414100:10:4310900:20:172958.0900:31:0014500:11:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF00:33:495400:08:402500:16:103711.3400:24:505000:08:5900:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF00:34:577700:09:083200:16:253654.8200:25:337300:09:2400:00:0000:00:00
3 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF00:40:1610100:09:3910400:19:523020.1300:29:3112600:10:4500:00:0000:00:00
4 1885LAURA NORIA SANTAMARIACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNF00:44:2315300:11:2812600:21:222808.1100:32:5015100:11:3300:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:33:253400:08:241800:15:523781.5100:24:166200:09:0900:00:0000:00:00
2 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23F00:35:077300:09:023400:16:323629.0300:25:348300:09:3300:00:0000:00:00
3 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F00:37:369600:09:267900:18:393217.1600:28:058100:09:3100:00:0000:00:00
4 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:43:2615200:11:2011100:20:192953.2400:31:3915600:11:4700:00:0000:00:00
5 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F00:47:0315000:11:1915000:24:002500.0000:35:1915400:11:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:35:189500:09:243100:16:253654.8200:25:497900:09:2900:00:0000:00:00
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:38:0713700:10:344400:17:033519.0600:27:3711800:10:3000:00:0000:00:00
3 7307EVA INGLADA ESTRUCHLLICENCIA DE DIAV1F00:40:5511800:10:0411900:20:422898.5500:30:4610600:10:0900:00:0000:00:00
4 8013ANA REDONDO MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1F00:42:5915500:11:299700:19:363061.2200:31:0516100:11:5400:00:0000:00:00
5 8012MARIONA BUSQUETSLLICENCIA DE DIAV1F00:46:5116500:12:0813900:22:422643.1700:34:5016300:12:0100:00:0000:00:00
6 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAC.N. CATALUNYAV1F00:46:5914900:11:1715300:24:152474.2300:35:3214600:11:2700:00:0000:00:00
7 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:47:0215700:11:3415500:24:262455.6600:36:0013700:11:0200:00:0000:00:00
8 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:47:1216200:12:0514600:23:302553.1900:35:3515300:11:3700:00:0000:00:00
9 6091MARIA JESUS SERRANO RODRITG TRIATLO SITGESV1F00:47:5016100:12:0414900:23:572505.2200:36:0115700:11:4900:00:0000:00:00
10 8005MARIBEL MARTÍNEZ DOMÍNGUELLICENCIA DE DIAV1F00:50:2314800:11:0516700:28:122127.6600:39:1713900:11:0600:00:0000:00:00
11 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:55:2116800:12:1117100:30:571938.6100:43:0816700:12:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:39:5313300:10:278900:19:113127.7200:29:3811100:10:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:29:21300:07:21100:14:154210.5300:21:36300:07:4500:00:0000:00:00
2 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM00:30:26700:07:35800:14:554022.3500:22:30800:07:5600:00:0000:00:00
3 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:03100:07:162800:16:143696.1000:23:30200:07:3300:00:0000:00:00
4 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:31:07900:07:401000:15:133943.0400:22:531200:08:1400:00:0000:00:00
5 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:422300:08:08500:14:474058.6200:22:553400:08:4700:00:0000:00:00
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:31:473300:08:23300:14:334123.7100:22:564000:08:5100:00:0000:00:00
7 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:31:541800:08:011400:15:393833.8700:23:401300:08:1400:00:0000:00:00
8 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:32:09200:07:195000:17:183468.2100:24:37100:07:3200:00:0000:00:00
9 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:32:232400:08:101500:15:413825.7200:23:512300:08:3200:00:0000:00:00
10 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM00:32:352800:08:141300:15:273883.5000:23:414400:08:5400:00:0000:00:00
11 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:32:581500:07:553800:16:463578.5300:24:411600:08:1700:00:0000:00:00
12 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:33:114300:08:321700:15:473801.4800:24:194200:08:5200:00:0000:00:00
13 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:33:143600:08:241600:15:473801.4800:24:115700:09:0300:00:0000:00:00
14 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:33:214000:08:312100:16:083719.0100:24:393000:08:4200:00:0000:00:00
15 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM00:33:294400:08:332000:16:073722.8500:24:403800:08:4900:00:0000:00:00
16 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:33:413500:08:243500:16:363614.4600:25:002800:08:4100:00:0000:00:00
17 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:33:561400:07:546000:17:413393.0300:25:351800:08:2100:00:0000:00:00
18 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:34:025900:08:472700:16:143696.1000:25:015500:09:0100:00:0000:00:00
19 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM00:34:134100:08:314200:16:563543.3100:25:273300:08:4600:00:0000:00:00
20 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:35:052700:08:146500:18:053317.9700:26:193200:08:4600:00:0000:00:00
21 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:136100:08:495600:17:353412.3200:26:243600:08:4900:00:0000:00:00
22 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:35:326000:08:495200:17:233451.5800:26:127100:09:2000:00:0000:00:00
23 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:35:472000:08:029800:19:373058.6200:27:391100:08:0800:00:0000:00:00
24 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:36:0511100:09:554300:16:593532.8800:26:546300:09:1100:00:0000:00:00
25 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:36:066200:08:506800:18:173281.6800:27:075200:08:5900:00:0000:00:00
26 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM00:36:337100:08:597600:18:343231.6000:27:335400:09:0000:00:0000:00:00
27 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM00:36:363100:08:219500:19:263087.4800:27:473900:08:4900:00:0000:00:00
28 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:405200:08:388600:19:023152.3600:27:405300:09:0000:00:0000:00:00
29 7312SERGIO CRUZ JORQUERALLICENCIA DE DIAABM00:36:576900:08:578000:18:453200.0000:27:426600:09:1500:00:0000:00:00
30 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:37:169400:09:246300:17:573342.6200:27:219600:09:5500:00:0000:00:00
31 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:37:193200:08:2211300:20:252938.7800:28:472400:08:3200:00:0000:00:00
32 882ANTONI CASANOVAS BERGESCERDANYOLA CHABM00:37:225800:08:4310500:20:012997.5000:28:442600:08:3800:00:0000:00:00
33 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:37:307800:09:086700:18:083308.8200:27:1611000:10:1400:00:0000:00:00
34 4674DAVID GARCÍA JIMÉNEZVILADECANS TRIATLOABM00:37:342500:08:1112200:20:532873.1000:29:042100:08:3000:00:0000:00:00
35 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:37:419200:09:225900:17:413393.0300:27:0312200:10:3800:00:0000:00:00
36 7315JORDI MANCHON BARREIRALLICENCIA DE DIAABM00:38:0310600:09:497800:18:393217.1600:28:288500:09:3500:00:0000:00:00
37 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM00:38:1110700:09:497400:18:293246.1700:28:189400:09:5300:00:0000:00:00
38 7303IGNASI GIMENO FIGUERASLLICENCIA DE DIAABM00:38:2610400:09:417000:18:203272.7300:28:0111500:10:2500:00:0000:00:00
39 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM00:38:315300:08:4011800:20:392905.5700:29:196400:09:1200:00:0000:00:00
40 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:38:435000:08:3711200:20:232943.5800:29:008900:09:4300:00:0000:00:00
41 4930MIGUEL ANGEL DE PABLO MADCLUB ESPORTIU BTEAM SPORTABM00:39:369000:09:2110800:20:062985.0700:29:2710500:10:0900:00:0000:00:00
42 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM00:39:448100:09:0912100:20:472886.9300:29:569000:09:4800:00:0000:00:00
43 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM00:39:5011400:09:579900:19:373058.6200:29:3411300:10:1600:00:0000:00:00
44 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM00:40:069700:09:2612300:20:582861.6900:30:248800:09:4200:00:0000:00:00
45 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM00:40:226600:08:5513200:22:182690.5800:31:136100:09:0900:00:0000:00:00
46 1386JOSE MANUEL PEREZ GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:40:478000:09:0913400:22:242678.5700:31:336500:09:1400:00:0000:00:00
47 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM00:40:536500:08:5213800:22:292668.6400:31:218200:09:3200:00:0000:00:00
48 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:41:106400:08:5113600:22:282670.6200:31:199200:09:5100:00:0000:00:00
49 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM00:41:365700:08:4315100:24:002500.0000:32:434300:08:5300:00:0000:00:00
50 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:41:3812000:10:0910700:20:052987.5500:30:1414400:11:2400:00:0000:00:00
51 7313IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM00:43:4810800:09:5014500:23:282556.8200:33:1811900:10:3000:00:0000:00:00
52 7308ROGER SAN GILLLICENCIA DE DIAABM00:44:5514200:10:4314300:23:162578.8000:33:5913300:10:5600:00:0000:00:00
53 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM00:46:2114300:10:4715900:25:242362.2000:36:1110700:10:1000:00:0000:00:00
54 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:47:2916900:12:3812700:21:302790.7000:34:0817300:13:2100:00:0000:00:00
55 8003SALVADOR MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:49:4612800:10:2316500:27:522153.1100:38:1514900:11:3100:00:0000:00:00
56 8010JORDI MIRÓ ACEDOLLICENCIA DE DIAABM00:50:4216600:12:0916200:26:202278.4800:38:2916600:12:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF00:34:286300:08:503300:16:303636.3600:25:205900:09:0800:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:467900:09:097100:18:213269.7500:27:306700:09:1600:00:0000:00:00
3 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:37:1110200:09:405100:17:213458.2100:27:0110800:10:1000:00:0000:00:00
4 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:37:3811900:10:065700:17:353412.3200:27:419700:09:5700:00:0000:00:00
5 6052SANDRA FUENTESECA BLANCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:37:408600:09:178400:18:583163.4400:28:157600:09:2500:00:0000:00:00
6 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:38:2210000:09:377700:18:383220.0400:28:1510400:10:0700:00:0000:00:00
7 6200MONTSE FREGINALS BENAVENTCERDANYOLA CHABF00:39:1812400:10:206600:18:063314.9200:28:2613100:10:5200:00:0000:00:00
8 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:39:467400:09:0612800:21:432762.8500:30:494800:08:5700:00:0000:00:00
9 6086PATRICIA TORRES MILLACERDANYOLA CHABF00:40:1212900:10:248700:19:083135.8900:29:3212300:10:4000:00:0000:00:00
10 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF00:40:2012700:10:238800:19:083135.8900:29:3112800:10:4900:00:0000:00:00
11 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF00:40:487600:09:0713300:22:222682.5600:31:296800:09:1900:00:0000:00:00
12 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:41:4412600:10:2211600:20:322922.0800:30:5413000:10:5000:00:0000:00:00
13 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:42:3413500:10:3112500:21:132827.9700:31:4412900:10:5000:00:0000:00:00
14 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:43:2815800:11:3411400:20:252938.7800:31:5914700:11:2900:00:0000:00:00
15 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF00:43:3415100:11:1911000:20:192953.2400:31:3816200:11:5600:00:0000:00:00
16 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:45:0217300:13:1010100:19:423045.6900:32:5216400:12:1000:00:0000:00:00
17 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF00:45:2312100:10:1614800:23:502517.4800:34:0614200:11:1700:00:0000:00:00
18 7316LIDIA SERRA SORIANOLLICENCIA DE DIAABF00:45:4017000:12:4810200:19:433043.1100:32:3117100:13:0900:00:0000:00:00
19 7310MONTSE GRANEL MORALESLLICENCIA DE DIAABF00:45:5514700:10:5914100:23:062597.4000:34:0515800:11:5000:00:0000:00:00
20 1924MÒNICA TORRA PÉREZCERRR IGUALADAABF00:46:2416000:11:4113500:22:272672.6100:34:0816800:12:1600:00:0000:00:00
21 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF00:47:0314000:10:4115800:25:152376.2400:35:5614000:11:0700:00:0000:00:00
22 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF00:47:3616400:12:0614700:23:442528.0900:35:5015500:11:4600:00:0000:00:00
23 8009JESS SANCHEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABF00:50:4216700:12:0916300:26:202278.4800:38:2916500:12:1300:00:0000:00:00
24 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF00:50:5516300:12:0516100:25:582310.6500:38:0316900:12:5200:00:0000:00:00
25 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABF00:51:0615400:11:2916600:28:062135.2300:39:3515000:11:3100:00:0000:00:00
26 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3115600:11:3217300:33:531770.7800:45:2513800:11:0600:00:0000:00:00
27 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF00:56:5117200:13:0916900:30:221975.8500:43:3117200:13:2000:00:0000:00:00
28 8006ANA ISABEL MARIN BLANCOLLICENCIA DE DIAABF00:56:5217100:13:0917000:30:351961.8500:43:4417000:13:0800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32