RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
278 255 244 9 2 750 20 5 30 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:00:401200:10:243700:33:0536.2700:43:291300:17:1100:00:0000:00:00
2 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM01:01:241300:10:243900:33:0636.2500:43:302600:17:5400:00:0000:00:00
3 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM01:01:542400:11:102400:32:1737.1700:43:273900:18:2700:00:0000:00:00
4 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:03:277000:13:141700:32:0637.3800:45:203200:18:0700:00:0000:00:00
5 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:31800:10:214400:33:1736.0500:43:3811600:21:5300:00:0000:00:00
6 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:05:364300:12:155300:33:4935.4900:46:046700:19:3200:00:0000:00:00
7 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:07:576300:13:048700:36:0833.2100:49:124900:18:4500:00:0000:00:00
8 176SALVADOR GRAU GASCÓNCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:17000:00:00000:00:000.0000:49:118500:20:0600:00:0000:00:00
9 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:17000:00:00000:00:000.0000:48:0610500:21:1100:00:0000:00:00
10 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:09:363600:11:595500:34:0735.1700:46:0615500:23:3000:00:0000:00:00
11 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:11:555700:12:5411300:38:0931.4500:51:039800:20:5200:00:0000:00:00
12 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:12:099200:13:437900:35:4333.6000:49:2614100:22:4300:00:0000:00:00
13 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:16:23600:10:1915700:41:1829.0600:51:3717400:24:4600:00:0000:00:00
14 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:19:067500:13:2113200:39:4430.2000:53:0520100:26:0100:00:0000:00:00
15 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:19:189300:13:4514700:40:4229.4800:54:2717500:24:5100:00:0000:00:00
16 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:057800:13:2818800:44:2926.9800:57:5718100:25:0800:00:0000:00:00
17 8017EDUARD PARAREDA ROCALLICENCIA DE DIACDM01:27:5816200:16:3720600:47:0825.4601:03:4516900:24:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:59:09200:09:561500:32:0137.4800:41:571400:17:1200:00:0000:00:00
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:59:39700:10:20400:31:4137.8700:42:012300:17:3800:00:0000:00:00
3 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:00:02000:00:00000:00:000.0000:43:18500:16:4400:00:0000:00:00
4 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMJNM01:00:18000:00:00000:00:000.0000:43:24700:16:5400:00:0000:00:00
5 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:02:051700:10:433400:32:5436.4700:43:374100:18:2800:00:0000:00:00
6 8026ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELC.N. SABADELLJNM01:04:013100:11:313100:32:3736.7900:44:087800:19:5300:00:0000:00:00
7 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:05:133500:11:565000:33:3935.6600:45:357100:19:3800:00:0000:00:00
8 2474GABRIEL DE LA MATTA FARRATG TRIATLO SITGESJNM01:13:215600:12:515800:34:1635.0200:47:0720800:26:1400:00:0000:00:00
9 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM01:33:2018300:17:4920200:46:4925.6301:04:3823100:28:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M00:59:22500:10:16700:31:4337.8300:41:591800:17:2300:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:281400:10:25300:31:4037.8900:42:051900:17:2300:00:0000:00:00
3 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOSUB23M01:00:06000:00:00000:00:000.0000:41:503400:18:1600:00:0000:00:00
4 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:312600:11:121900:32:1037.3100:43:221100:17:0900:00:0000:00:00
5 8028ANTONI LLULL AMERINDEPENDENTSUB23M01:00:351900:10:582800:32:3236.8900:43:30800:17:0500:00:0000:00:00
6 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M01:00:543300:11:532200:32:1437.2300:44:07600:16:4700:00:0000:00:00
7 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:01:465500:12:493200:32:4736.6000:45:36100:16:1000:00:0000:00:00
8 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:03:088400:13:341400:31:5937.5200:45:332200:17:3500:00:0000:00:00
9 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.N. TARRACOSUB23M01:03:302800:11:213300:32:4836.5900:44:096200:19:2100:00:0000:00:00
10 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M01:03:388500:13:36500:31:4237.8500:45:183600:18:2000:00:0000:00:00
11 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:04:244500:12:186000:34:2234.9200:46:402400:17:4400:00:0000:00:00
12 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:08:287300:13:179600:36:3832.7600:49:554400:18:3300:00:0000:00:00
13 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:09:0810600:14:299200:36:2033.0300:50:493500:18:1900:00:0000:00:00
14 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:1011400:14:409400:36:2233.0000:51:0210400:21:0800:00:0000:00:00
15 8006XAVIER GRAU CLAPERSLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:4313700:15:237700:35:2833.8300:50:5111500:21:5200:00:0000:00:00
16 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBSUB23M01:16:5517500:17:1210500:37:3131.9900:54:4312500:22:1200:00:0000:00:00
17 8010OLIVER GALLEGO NAJARLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:5412100:14:5416700:41:5328.6500:56:4710300:21:0700:00:0000:00:00
18 7124MARC RIBERA TRAVESETLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:2613900:15:3113700:39:5430.0800:55:2519900:26:0100:00:0000:00:00
19 7123ADRIA OLLELLICENCIA DE DIASUB23M01:23:0118800:18:0716300:41:3828.8200:59:4515300:23:1600:00:0000:00:00
20 7139RAQUEL LOPEZ SEPULVEDALLICENCIA DE DIASUB23M01:35:0018600:18:0121100:48:3224.7301:06:3322900:28:2700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:02:397700:13:281100:31:5137.6800:45:191600:17:2000:00:0000:00:00
2 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:04:126000:13:013000:32:3736.7900:45:384500:18:3400:00:0000:00:00
3 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:264400:12:164100:33:1236.1400:45:285500:18:5800:00:0000:00:00
4 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:098300:13:33900:31:4937.7200:45:227500:19:4700:00:0000:00:00
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:05:188200:13:331600:32:0237.4600:45:357300:19:4300:00:0000:00:00
6 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:05:253900:12:034800:33:3835.6800:45:417400:19:4400:00:0000:00:00
7 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:05:346200:13:023500:32:5736.4200:45:596800:19:3500:00:0000:00:00
8 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:05:434000:12:084700:33:3335.7700:45:418200:20:0200:00:0000:00:00
9 7132ERNEST BAIGETLLICENCIA DE DIAV1M01:07:177600:13:222700:32:3236.8900:45:5410900:21:2300:00:0000:00:00
10 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:405400:12:415700:34:1235.0900:46:539700:20:4700:00:0000:00:00
11 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:07:5711900:14:536200:34:2434.8800:49:174700:18:4000:00:0000:00:00
12 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:3611200:14:356500:34:3734.6700:49:126500:19:2400:00:0000:00:00
13 7138GUILLEM BUJOSA PORTELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4913800:15:246900:34:5934.3000:50:233800:18:2600:00:0000:00:00
14 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:09:066600:13:084900:33:3935.6600:46:4713000:22:1900:00:0000:00:00
15 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:09:2414500:15:436700:34:5334.4000:50:365100:18:4800:00:0000:00:00
16 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:10:2314400:15:3910300:37:1332.2400:52:522100:17:3100:00:0000:00:00
17 2658JOSE RAMON MOTA MORENOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M01:11:0911100:14:358800:36:1133.1600:50:469100:20:2300:00:0000:00:00
18 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:11:409600:14:0210600:37:4531.7900:51:477700:19:5300:00:0000:00:00
19 5771F. XAVIER ALSINA FLETASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:13:4512700:15:105900:34:1635.0200:49:2617000:24:1900:00:0000:00:00
20 7105MARC LÓPEZ TALARNLLICENCIA DE DIAV1M01:14:0815000:16:129900:36:5232.5500:53:0410100:21:0400:00:0000:00:00
21 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:1310200:14:2010200:37:1032.2900:51:3014200:22:4300:00:0000:00:00
22 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:14:5011700:14:5012600:39:1730.5500:54:079500:20:4300:00:0000:00:00
23 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:15:005900:12:589000:36:1833.0600:49:1619100:25:4400:00:0000:00:00
24 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:15:0215900:16:3111400:38:2631.2200:54:578300:20:0500:00:0000:00:00
25 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:15:316500:13:0712400:39:1030.6400:52:1715200:23:1400:00:0000:00:00
26 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:0214600:15:4712800:39:3230.3500:55:199400:20:4300:00:0000:00:00
27 7117HECTOR ALABART ALCALALLICENCIA DE DIAV1M01:17:0312900:15:1211900:38:5330.8600:54:0514700:22:5800:00:0000:00:00
28 2048XAVI GARCIA TARRESINDEPENDENTV1M01:18:3520300:19:1312200:39:0630.6900:58:198900:20:1600:00:0000:00:00
29 8011JORDI LLAVERO ESTADELLALLICENCIA DE DIAV1M01:18:3517200:16:5013000:39:3730.2900:56:2712300:22:0800:00:0000:00:00
30 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:18:3922100:20:4312300:39:0830.6600:59:515000:18:4800:00:0000:00:00
31 3265FRANCISCO JAVIER CASAS MAINDEPENDENTV1M01:18:4010900:14:3514100:40:1129.8600:54:4616400:23:5400:00:0000:00:00
32 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:4613200:15:1613100:39:4230.2300:54:5819200:25:4800:00:0000:00:00
33 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:21:0616400:16:3914500:40:3429.5800:57:1316300:23:5300:00:0000:00:00
34 5569ALEX MORA ESTOPACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:23:09000:00:00000:00:000.0000:55:3422300:27:3500:00:0000:00:00
35 4144OSKAR GIL BARRIOA.E. EKKE V1M01:23:3615600:16:2917400:42:3928.1400:59:0817100:24:2800:00:0000:00:00
36 4326JULIÀ RODRÍGUEZ FONDEVILLINDEPENDENTV1M01:24:0519600:18:5414000:40:0729.9100:59:0118000:25:0400:00:0000:00:00
37 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:24:4722000:20:3416400:41:3928.8101:02:1313800:22:3400:00:0000:00:00
38 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:26:1021300:20:1017800:43:2727.6201:03:3713700:22:3300:00:0000:00:00
39 1592LLUIS JIMÉNEZ RUIZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:26:3617600:17:1417600:43:0227.8901:00:1620900:26:2000:00:0000:00:00
40 7122JORDI LARRUY CASADOLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2913100:15:1517100:42:1328.4200:57:2823600:30:0100:00:0000:00:00
41 8004JESUS IBARSLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4617100:16:4919100:45:0226.6501:01:5119400:25:5500:00:0000:00:00
42 7127TON ALSINA SIMALLLICENCIA DE DIAV1M01:30:0319300:18:3719900:45:5026.1801:04:2718800:25:3600:00:0000:00:00
43 7134LUIS BEGUER FRANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4620800:19:4820500:47:0325.5001:06:5119500:25:5500:00:0000:00:00
44 8020CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M01:32:5416600:16:4121300:49:0024.4901:05:4121700:27:1300:00:0000:00:00
45 8022CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:37:2022700:25:5720300:46:5025.6201:12:4717200:24:3300:00:0000:00:00
46 7131ABEL CORPA SARLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:37:2120100:19:1120400:46:5525.5801:06:0624200:31:1500:00:0000:00:00
47 8031JOSE IGNACIO GARCIA SECADLLICENCIA DE DIAV1M01:39:5421700:20:2221200:48:5324.5501:09:1523900:30:3900:00:0000:00:00
48 7111ALBERT ANAYA RUBIOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:3518000:17:4122700:56:3021.2401:14:1122700:28:2400:00:0000:00:00
49 7110JOSE MARIA GALLART ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:46:1322800:27:0422200:52:0623.0301:19:1021500:27:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:00:42900:10:211000:31:5137.6800:42:124200:18:3000:00:0000:00:00
2 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:09:14000:00:00000:00:000.0000:49:068700:20:0800:00:0000:00:00
3 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:09:1612800:15:117400:35:2133.9500:50:324800:18:4400:00:0000:00:00
4 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:11:065300:12:407600:35:2833.8300:48:0814800:22:5800:00:0000:00:00
5 4683JESUS GONZALEZ FARRESC.A. LES TORTUGUESV2M01:12:0210300:14:209300:36:2133.0100:50:4110800:21:2100:00:0000:00:00
6 284RICARD SOLE FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:18:5615100:16:1815300:41:0229.2400:57:2011100:21:3600:00:0000:00:00
7 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:19:4411500:14:4112000:38:5530.8400:53:3620600:26:0800:00:0000:00:00
8 8002XAVIER MONTAÑOLA CHANCHOLLICENCIA DE DIAV2M01:22:4018900:18:1115200:40:5329.3500:59:0416000:23:3600:00:0000:00:00
9 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV2M01:26:5022300:22:5616100:41:2928.9301:04:2513300:22:2500:00:0000:00:00
10 3686CARLOS IGNACIO CUVIELLA SGAVA TRIATLOV2M01:28:0515500:16:2719700:45:3926.2901:02:0619800:25:5900:00:0000:00:00
11 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:29:2417000:16:4819200:45:0226.6501:01:5022200:27:3400:00:0000:00:00
12 2452ANTONIO REYES GALVEZCLUB ATLETISME OLESAV2M01:35:5222400:23:1420100:46:4625.6601:10:0019300:25:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:2512300:14:5915100:40:4629.4400:55:4517300:24:4000:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:30:3520600:19:4419400:45:1826.4901:05:0218500:25:3300:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:15:234800:12:2511200:38:0531.5100:50:3017800:24:5300:00:0000:00:00
2 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONACDF01:18:467900:13:3015600:41:1729.0700:54:4716600:23:5900:00:0000:00:00
3 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:20:18000:00:00000:00:000.0000:54:2319600:25:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF01:06:112700:11:188500:35:5933.3500:47:175400:18:5400:00:0000:00:00
2 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:14:0010700:14:3010400:37:2732.0400:51:5712100:22:0300:00:0000:00:00
3 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:14:392000:11:0417300:42:3628.1700:53:409900:20:5900:00:0000:00:00
4 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:21:5910800:14:3116900:42:1028.4600:56:4118300:25:1800:00:0000:00:00
5 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:22:207400:13:1920000:46:0826.0100:59:2714400:22:5300:00:0000:00:00
6 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:22:298000:13:3114400:40:3329.5900:54:0422800:28:2500:00:0000:00:00
7 1885LAURA NORIA SANTAMARIACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNF01:25:1612500:15:0918500:44:0827.1900:59:1719700:25:5900:00:0000:00:00
8 5150IRINA CUVIELLA MÉNDEZGAVA TRIATLOJNF01:32:5313300:15:1721800:49:4724.1001:05:0422500:27:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:16:228700:13:3714600:40:3829.5300:54:1512200:22:0700:00:0000:00:00
2 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:23:0612400:15:0418400:44:0427.2300:59:0816500:23:5800:00:0000:00:00
3 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:40:2121200:20:0922300:53:0922.5801:13:1821400:27:0300:00:0000:00:00
4 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB TRITRAININGSUB23F01:48:5921500:20:1322500:55:3121.6201:15:4424300:33:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:13:293700:12:0014800:40:4429.4600:52:449600:20:4500:00:0000:00:00
2 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:24:1616800:16:4516000:41:2928.9300:58:1420300:26:0200:00:0000:00:00
3 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:26:5321900:20:2815000:40:4529.4501:01:1318900:25:4000:00:0000:00:00
4 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIACLUB TRITRAININGV1F01:27:0315200:16:2218900:44:4026.8701:01:0220200:26:0100:00:0000:00:00
5 8033MONTSE JAUSET MORANLLICENCIA DE DIAV1F01:31:1921000:20:0720700:47:0825.4601:07:1516700:24:0400:00:0000:00:00
6 6107SANDRA MOSQUERA PAZMIÑOCLUB TRITRAININGV1F01:33:0019100:18:2120900:47:3925.1801:06:0021300:27:0000:00:0000:00:00
7 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEZCERRR IGUALADAV1F01:36:4620000:19:0322100:51:3823.2401:10:4120400:26:0500:00:0000:00:00
8 8038ADA ANGLES LORCALLICENCIA DE DIAV1F01:36:4821600:20:2121500:49:1324.3801:09:3422000:27:1400:00:0000:00:00
9 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F01:40:2521800:20:2721600:49:2224.3101:09:4923800:30:3600:00:0000:00:00
10 8034MARIA JOSE CLARIANA BATLLLLICENCIA DE DIAV1F01:43:2722900:28:1321900:50:2223.8301:18:3517700:24:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:19:2510500:14:2117700:43:0727.8300:57:2811800:21:5700:00:0000:00:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F01:35:3621400:20:1021000:48:1224.9001:08:2221800:27:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:57:57300:10:11100:31:2938.1200:41:40200:16:1700:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:58:28100:09:551300:31:5637.5800:41:51400:16:3700:00:0000:00:00
3 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:321100:10:23800:31:4537.8000:42:08300:16:2400:00:0000:00:00
4 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:271500:10:26200:31:3737.9500:42:033700:18:2400:00:0000:00:00
5 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:00:392100:11:072600:32:2137.0900:43:281200:17:1100:00:0000:00:00
6 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:132300:11:092300:32:1537.2100:43:242500:17:4900:00:0000:00:00
7 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:272200:11:082100:32:1337.2500:43:213100:18:0600:00:0000:00:00
8 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:13400:10:151200:31:5237.6600:42:078400:20:0600:00:0000:00:00
9 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:02:153200:11:502000:32:1037.3100:44:003300:18:1500:00:0000:00:00
10 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:02:341000:10:224200:33:1336.1300:43:355600:18:5900:00:0000:00:00
11 4140JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁNC.N. TARRACOABM01:02:374600:12:204000:33:0936.2000:45:291000:17:0800:00:0000:00:00
12 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:02:541600:10:274300:33:1336.1300:43:406000:19:1400:00:0000:00:00
13 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:02:552900:11:246300:34:2534.8700:45:49900:17:0600:00:0000:00:00
14 8027IGNACIO ORTIZ MARTINEZINDEPENDENTABM01:03:198800:13:38600:31:4237.8500:45:202900:17:5900:00:0000:00:00
15 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:03:365100:12:343600:33:0336.3100:45:372800:17:5900:00:0000:00:00
16 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:03:441800:10:574500:33:1736.0500:44:146600:19:3000:00:0000:00:00
17 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:106700:13:092900:32:3336.8700:45:424000:18:2800:00:0000:00:00
18 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:313400:11:545100:33:4335.5900:45:375300:18:5400:00:0000:00:00
19 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM01:04:394200:12:124600:33:2435.9300:45:365800:19:0300:00:0000:00:00
20 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:04:524900:12:263800:33:0536.2700:45:316100:19:2100:00:0000:00:00
21 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:228600:13:361800:32:0937.3300:45:456900:19:3700:00:0000:00:00
22 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:05:232500:11:116600:34:5034.4500:46:016400:19:2200:00:0000:00:00
23 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:276400:13:045200:33:4435.5700:46:484600:18:3900:00:0000:00:00
24 513JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:06:063800:12:027000:35:0434.2200:47:065700:19:0000:00:0000:00:00
25 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:299500:13:537100:35:1534.0400:49:081700:17:2100:00:0000:00:00
26 7114ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTLLICENCIA DE DIAABM01:06:356800:13:112500:32:2037.1100:45:3110200:21:0400:00:0000:00:00
27 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:06:3710100:14:166800:34:5734.3300:49:132000:17:2400:00:0000:00:00
28 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM01:06:374700:12:2210100:37:0132.4200:49:231500:17:1400:00:0000:00:00
29 4413GUIFRÉ CIURANA MAURELC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:07:1011800:14:516100:34:2334.9000:49:142700:17:5600:00:0000:00:00
30 4322PAU GALLART SIRVENTINDEPENDENTABM01:07:476100:13:025600:34:1135.1000:47:139200:20:3400:00:0000:00:00
31 3157JORDI TOMÀS TARRAGÓCLUB TRIATLO PROSANABM01:07:565800:12:569500:36:2832.9100:49:244300:18:3200:00:0000:00:00
32 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:08:179800:14:117200:35:1634.0300:49:275200:18:5000:00:0000:00:00
33 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:09:157100:13:149100:36:2033.0300:49:347200:19:4100:00:0000:00:00
34 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:09:308900:13:408300:35:5633.4000:49:367900:19:5400:00:0000:00:00
35 2227ANTONIO MORILLA ESPÍC.A. RIBAGORÇANAABM01:09:3110000:14:157300:35:1634.0300:49:318000:20:0000:00:0000:00:00
36 8009FRANCESC GIL APARICIOLLICENCIA DE DIAABM01:09:5714100:15:346400:34:3534.7000:50:097600:19:4800:00:0000:00:00
37 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:085000:12:337500:35:2633.8700:47:5912400:22:0900:00:0000:00:00
38 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:10:1014900:16:115400:33:5135.4500:50:028600:20:0800:00:0000:00:00
39 8008ALBERT JIMENEZ CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM01:10:139000:13:418200:35:4933.5000:49:309300:20:4300:00:0000:00:00
40 7101CARLOS CORRAL ALFRANCALLICENCIA DE DIAABM01:10:4013500:15:178600:36:0133.3200:51:186300:19:2200:00:0000:00:00
41 8025ISRAEL TENA BRAVOCLUB CICLISTA MONZONABM01:11:089100:13:428000:35:4433.5800:49:2611200:21:4200:00:0000:00:00
42 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOABM01:12:035200:12:359700:36:4732.6200:49:2214000:22:4100:00:0000:00:00
43 8036JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:13:1614700:15:5012700:39:2630.4300:55:163000:18:0000:00:0000:00:00
44 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:13:199900:14:128100:35:4833.5200:50:0015400:23:1900:00:0000:00:00
45 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:13:4913600:15:197800:35:4133.6300:51:0014300:22:4900:00:0000:00:00
46 4180ALEX BUITRAGO FIGOLSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:13:5117700:17:248900:36:1333.1300:53:378800:20:1400:00:0000:00:00
47 5343OSCAR MIR PIQUECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:14:3813400:15:179800:36:5132.5600:52:0813400:22:3000:00:0000:00:00
48 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:15:2014300:15:3810900:37:5031.7200:53:2811400:21:5200:00:0000:00:00
49 8037CRISTIAN RUIZ PARDELLLLICENCIA DE DIAABM01:15:4610400:14:2111600:38:2931.1800:52:5014600:22:5600:00:0000:00:00
50 8035GERARD ROCA PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:15:4918200:17:4911800:38:4630.9500:56:355900:19:1400:00:0000:00:00
51 7119RICARD GIMENEZ CASTILLONLLICENCIA DE DIAABM01:15:564100:12:0916600:41:4628.7300:53:5511900:22:0100:00:0000:00:00
52 664CHECHU MUÑOZ DANIELC.A. RIBAGORÇANAABM01:15:5914000:15:3310000:36:5232.5500:52:2515700:23:3400:00:0000:00:00
53 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:16:0416100:16:3513500:39:5130.1100:56:267000:19:3800:00:0000:00:00
54 7129JAIME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM01:16:19000:00:00000:00:000.0000:54:0312700:22:1600:00:0000:00:00
55 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:16:5214800:16:0210700:37:4831.7500:53:5014900:23:0200:00:0000:00:00
56 2388XAVI XAMPENY RODRIGUEZCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:16:587200:13:1412900:39:3230.3500:52:4616800:24:1200:00:0000:00:00
57 7120IGNASI GIMENO FIGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:17:059400:13:4713300:39:4630.1800:53:3315600:23:3200:00:0000:00:00
58 8029LLUÍS COMPANYS FARRÉLLICENCIA DE DIAABM01:17:078100:13:3313800:39:5830.0300:53:3115900:23:3600:00:0000:00:00
59 8013EDUARD LOPEZ LAZCANOLLICENCIA DE DIAABM01:17:2211300:14:3616500:41:4328.7700:56:1910000:21:0300:00:0000:00:00
60 7130PABLO CANALES CANLLLICENCIA DE DIAABM01:17:5416000:16:3311500:38:2831.2000:55:0114500:22:5300:00:0000:00:00
61 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2517800:17:2912100:38:5930.7800:56:2811700:21:5700:00:0000:00:00
62 2975IVAN RODENAS GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:19:2418700:18:0611700:38:4131.0200:56:4713900:22:3700:00:0000:00:00
63 8018LLUIS PERE SURROCA ARDEVLLICENCIA DE DIAABM01:19:2915700:16:3113400:39:4630.1800:56:1715100:23:1200:00:0000:00:00
64 8023XAVI TORRENT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:19:5519000:18:1315800:41:2229.0100:59:359000:20:2000:00:0000:00:00
65 7116KIKO SOLSONA BONETLLICENCIA DE DIAABM01:21:0018500:17:5316200:41:3828.8200:59:3111000:21:2900:00:0000:00:00
66 7104IBAN CONESA LARALLICENCIA DE DIAABM01:21:1215800:16:3117200:42:1728.3800:58:4813100:22:2400:00:0000:00:00
67 7137JOEL ZAPATER DOLZLLICENCIA DE DIAABM01:21:1818100:17:4715400:41:1229.1300:58:5912900:22:1900:00:0000:00:00
68 7126ALBERT SEUBA ROTXESLLICENCIA DE DIAABM01:21:25000:00:00000:00:000.0000:55:2420000:26:0100:00:0000:00:00
69 8012SERGIO GARCIA ESPARDUCERLLICENCIA DE DIAABM01:21:3016700:16:4210800:37:4931.7300:54:3121200:26:5900:00:0000:00:00
70 8001FRANCESC ALMIRA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:21:5019800:18:5814300:40:2129.7400:59:1913500:22:3100:00:0000:00:00
71 7141ALBERTO LAX SABATELLICENCIA DE DIAABM01:23:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 7121ALBERT RIVERO ESTEVELLICENCIA DE DIAABM01:23:5817400:17:1013600:39:5130.1100:57:0121100:26:5700:00:0000:00:00
73 7140DANIEL CUESTA GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:25:2211600:14:4316800:42:0528.5100:56:4823000:28:3400:00:0000:00:00
74 781ALBERTO ALEO CORONADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:3717300:17:0318600:44:1627.1101:01:1922100:27:1800:00:0000:00:00
75 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:28:5120500:19:1718100:43:5827.2901:03:1518700:25:3600:00:0000:00:00
76 2150ALBERT ROCA ABELLÁNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:30:5419900:19:0219800:45:4126.2701:04:4320700:26:1100:00:0000:00:00
77 7113JUAN ANTONIO RUIZ VERGELLLICENCIA DE DIAABM01:32:1022600:24:4418000:43:3827.5001:08:2216100:23:4800:00:0000:00:00
78 8015CARLOS DIAZ-ALEJO VALVERDLLICENCIA DE DIAABM01:34:1020200:19:1321700:49:3824.1801:08:5118400:25:1900:00:0000:00:00
79 7118PEDRO VÉLEZ LANÁQUERALLICENCIA DE DIAABM01:36:12000:00:00000:00:000.0001:06:3223200:29:4000:00:0000:00:00
80 7115ÁLVARO MARTIN LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:36:44000:00:00000:00:000.0001:09:3021900:27:1400:00:0000:00:00
81 8007PABLO GUIRAO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:42:3418400:17:5222600:56:1921.3101:14:1122600:28:2300:00:0000:00:00
82 7109GERARD MOLINER JOAQUINLLICENCIA DE DIAABM01:46:1322200:21:1022400:53:5822.2401:15:0824100:31:0500:00:0000:00:00
83 7106AITOR ALBA BERNABEULLICENCIA DE DIAABM01:51:20000:00:00000:00:000.0001:21:3223400:29:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:08:343000:11:258400:35:5733.3800:47:2210600:21:1200:00:0000:00:00
2 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:31000:00:00000:00:000.0000:52:318100:20:0000:00:0000:00:00
3 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:16:1511000:14:3511100:38:0431.5200:52:3915800:23:3600:00:0000:00:00
4 3563MARI SANFELIUCLUB TRIATLO PROSANABF01:17:089700:14:0514900:40:4429.4600:54:4912800:22:1900:00:0000:00:00
5 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:2813000:15:1413900:40:0129.9900:55:1512600:22:1300:00:0000:00:00
6 8016JUDIT SANCHEZ CASTROLLICENCIA DE DIAABF01:17:476900:13:1317000:42:1028.4600:55:2313200:22:2400:00:0000:00:00
7 5037SANDRA BORDA FORTUNYCLUB TRIATLO PROSANABF01:17:5112000:14:5315500:41:1229.1300:56:0511300:21:4600:00:0000:00:00
8 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:0512200:14:5711000:37:5431.6600:52:5118200:25:1400:00:0000:00:00
9 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:18:4215400:16:2512500:39:1130.6300:55:3615000:23:0600:00:0000:00:00
10 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:19:1215300:16:2414200:40:1529.8100:56:3913600:22:3300:00:0000:00:00
11 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:19:1916500:16:4115900:00:000.0000:58:0710700:00:0000:00:0000:00:00
12 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:24:4819400:18:4718200:43:5927.2801:02:4612000:22:0200:00:0000:00:00
13 6115MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF01:25:1619200:18:2417500:42:5927.9201:01:2316200:23:5300:00:0000:00:00
14 7102MONTSE GRANEL MORALESLLICENCIA DE DIAABF01:27:0614200:15:3619000:44:4926.7801:00:2521000:26:4100:00:0000:00:00
15 6104LAURA MATA MUÑOZCLUB TRITRAININGABF01:27:1717900:17:3817900:43:3227.5701:01:1020500:26:0700:00:0000:00:00
16 6011MARTA SIMON ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:28:5220400:19:1618300:44:0127.2601:03:1718600:25:3500:00:0000:00:00
17 8024MERCÈ BADIA MORALLICENCIA DE DIAABF01:29:3516900:16:4719300:45:1226.5501:01:5922400:27:3600:00:0000:00:00
18 7125ANNA LLAVERIA MEDINALLICENCIA DE DIAABF01:29:4616300:16:3820800:47:2625.3001:04:0419000:25:4200:00:0000:00:00
19 8005EVA CARO BENETLLICENCIA DE DIAABF01:30:0120700:19:4619500:45:2326.4401:05:0917600:24:5200:00:0000:00:00
20 8030SERENA SERRA MASÓLLICENCIA DE DIAABF01:30:2819500:18:5218700:44:2926.9801:03:2121600:27:0700:00:0000:00:00
21 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF01:30:3420900:20:0019600:45:3826.3001:05:3817900:24:5600:00:0000:00:00
22 7133ELENA SANCHEZ ROCALLICENCIA DE DIAABF01:36:0912600:15:1022000:50:3423.7301:05:4423700:30:2500:00:0000:00:00
23 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:44:0622500:23:5121400:49:1324.3801:13:0424000:31:0200:00:0000:00:00
24 7128ESTER PRATS SABATELLICENCIA DE DIAABF01:46:1219700:18:5622800:57:3220.8601:16:2823300:29:4400:00:0000:00:00
25 7107ALBA MORAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABF01:51:2021100:20:0822901:01:1519.5901:21:2323500:29:5700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32