RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 204 197 7 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:06:232900:16:171600:40:4735.3100:57:046200:09:1900:00:2200:00:30
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:09:143800:16:375800:43:4932.8601:00:263500:08:4800:00:2500:00:32
3 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994CDM01:09:253200:16:195400:43:2433.1800:59:438700:09:4200:00:2400:00:33
4 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:09:537500:17:294500:43:0133.4801:00:306900:09:2300:00:2600:00:43
5 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:11:095000:17:007500:44:4232.2101:01:427200:09:2700:00:2700:00:29
6 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:11:275200:17:027800:44:4732.1501:01:498200:09:3800:00:2600:00:40
7 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:455600:17:0511400:47:2330.3901:04:286000:09:1700:00:2200:00:29
8 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:15:0714000:19:458700:45:2531.7101:05:109500:09:5700:00:2300:00:35
9 2125CRISTIAN PEREZ GARCIACERCLE SABADELLES 1856CDM01:16:1010700:18:3510900:47:0130.6301:05:3613400:10:3400:00:2300:00:32
10 2978PAU QUINTANA CASANOVASCLUB TRI-BUCDM01:17:1915200:20:068200:45:0731.9201:05:1317600:12:0600:00:3000:00:35
11 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:17:386400:17:1713900:49:5228.8801:07:0913000:10:2900:00:2500:00:32
12 2873PAU CLARÀ MARTÍTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:21:4812800:19:1815400:51:1428.1101:10:3215700:11:1600:00:2600:00:32
13 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:27:3716800:21:0417100:54:0926.5901:15:1318200:12:2400:00:2600:00:36
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:02:411300:15:24100:38:5836.9500:54:221900:08:1900:00:2000:00:21
2 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:08:053300:16:253600:42:4733.6600:59:124000:08:5300:00:2300:00:27
3 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:09:355400:17:043200:42:3133.8700:59:3510100:10:0000:00:3400:00:32
4 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTJNM01:10:003100:16:186300:44:0832.6301:00:267600:09:3400:00:3200:00:33
5 7004JOAN AURÉS CASTAÑOLLICENCIA DE DIAJNM01:12:495100:17:019600:46:0631.2401:03:078800:09:4200:00:5400:00:35
6 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:13:164500:16:519800:46:1131.1801:03:0211500:10:1400:00:2400:00:27
7 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:14:4511700:18:578300:45:0731.9201:04:0414100:10:4100:00:2600:00:24
8 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:16:1711000:18:408400:45:1731.8001:03:5717900:12:2000:00:3900:00:30
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:02:271000:15:09200:39:2736.5000:54:36500:07:5100:00:1900:00:19
2 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:08:041600:15:505700:43:4632.9000:59:362500:08:2800:00:2400:00:27
3 993LUIS ARIAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:594800:16:569500:46:0331.2701:02:594800:09:0000:00:5900:00:47
4 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:12:186300:17:177400:44:4132.2301:01:5812000:10:2000:00:2100:00:21
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:13:527900:17:3410300:46:3930.8701:04:138300:09:3900:00:3400:00:31
6 8004JORDI SADURNÍ SERRALLONGALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:2311500:18:5311900:48:0229.9801:06:5512400:10:2800:00:3500:00:33
7 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:20:4213700:19:3714400:50:1228.6901:09:4914600:10:5300:00:2600:00:32
8 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:21:3912400:19:1216500:52:4627.2901:11:588500:09:4100:00:4600:00:50
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:02:28600:15:05300:39:3436.3900:54:39400:07:4900:00:1800:00:21
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:04:251100:15:112100:40:5835.1500:56:091700:08:1600:00:2000:00:24
3 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:04:511700:15:531900:40:5535.1900:56:48700:08:0300:00:2200:00:25
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:05:455300:17:03700:39:4936.1700:56:524100:08:5300:00:2200:00:30
5 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:08:467300:17:253700:42:5033.6201:00:152600:08:3100:00:2800:00:37
6 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:278200:17:373300:42:3633.8001:00:135900:09:1400:00:2300:00:30
7 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:10:093500:16:298900:45:3231.6301:02:01900:08:0800:00:5300:00:46
8 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:10:265800:17:106800:44:2332.4401:01:333900:08:5300:00:2900:00:25
9 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:10:565900:17:117200:44:3532.3001:01:465600:09:1000:00:3500:00:32
10 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:128300:17:436000:44:0032.7301:01:437500:09:2900:00:2200:00:26
11 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:12:108600:17:577000:44:2632.4101:02:239100:09:4700:00:2800:00:35
12 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:12:3710200:18:296200:44:0732.6401:02:3610300:10:0100:00:4400:00:44
13 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:13:556100:17:1611100:47:1730.4501:04:336800:09:2200:00:3300:00:31
14 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:15:038800:18:0011500:47:4030.2101:05:407000:09:2300:00:3400:00:33
15 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0810400:18:3011000:47:0430.5901:05:347700:09:3400:00:3700:00:35
16 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M01:15:1010900:18:399900:46:1231.1701:04:5111900:10:1900:00:4000:00:40
17 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:15:3811600:18:5410400:46:4030.8601:05:3410700:10:0400:00:4800:00:45
18 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.N. VIC-ETBV1M01:16:1713800:19:3810200:46:3830.8801:06:1610200:10:0100:00:4700:00:46
19 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:17:4710000:18:2712500:48:3629.6301:07:0314400:10:4400:00:4300:00:44
20 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:17:5912300:19:1112200:48:1429.8501:07:2513300:10:3400:00:2500:00:36
21 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:18:2210100:18:2812900:49:1529.2401:07:4313700:10:3900:00:3400:00:34
22 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:18:3312500:19:1412000:48:0829.9201:07:2215400:11:1100:00:4100:00:50
23 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:19:3614300:19:5113700:49:4628.9401:09:379900:09:5900:00:3800:00:30
24 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:20:5114700:20:0212800:49:1529.2401:09:1716600:11:3400:00:2700:00:45
25 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBANC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:23:5917500:21:4815700:51:3227.9401:13:2013800:10:3900:00:3000:00:44
26 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:25:1417300:21:2316100:52:1727.5401:13:4016500:11:3400:00:5400:01:01
27 2141MATEU CRESPI ALEMANYINDEPENDENTV1M01:26:0016100:20:4517400:54:4426.3101:15:2913200:10:3100:00:5000:00:43
28 7002RUBEN CABRERA GALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2614600:20:0117900:56:0825.6501:16:0915900:11:1700:00:5600:00:54
29 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:53:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDERONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:11:507200:17:258600:45:2231.7401:02:475000:09:0300:00:4100:00:34
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:12:5011400:18:525500:43:2933.1201:02:2112800:10:2900:00:2500:00:32
3 3305MANUEL MORENO CADENASINDEPENDENTV2M01:16:3115700:20:269200:45:5231.4001:06:1811400:10:1300:00:2400:00:26
4 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:0015000:20:0511700:47:4630.1501:07:5115200:11:0900:00:4300:00:43
5 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:19:0811900:19:0413600:49:3829.0101:08:4212200:10:2600:00:5100:00:40
6 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:19:4812600:19:1614200:50:0328.7701:09:1912700:10:2900:00:5900:00:40
7 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:0512000:19:0717800:55:5525.7501:15:0215000:11:0300:00:4400:00:46
8 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:26:5914900:20:0317700:55:5325.7701:15:5615100:11:0300:00:3600:00:54
9 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:30:5418300:23:0917300:54:4326.3201:17:5218500:13:0200:00:2800:00:46
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:30:0517800:22:3417600:55:4625.8201:18:2017100:11:4500:01:0200:00:53
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:17:5612200:19:0812700:49:0829.3101:08:168400:09:4000:00:2400:00:26
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:20:3915900:20:4413200:49:2129.1801:10:0513500:10:3400:00:2500:00:25
3 6071ESTEFANIA CHAMORRO I PADICLUB TRI-BUCDF01:25:2715100:20:0617200:54:1026.5801:14:1615300:11:1100:00:3800:00:34
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:13:186000:17:1411200:47:1830.4401:04:323300:08:4600:00:2700:00:25
2 5080PAULA BATLLE I PLANTADACERDANYOLA CHJNF01:13:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6050ANDREA SOLDEVILA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:27:0017900:22:4916300:52:3527.3901:15:2416700:11:3600:00:4200:00:45
4 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBJNF01:28:5818700:23:3216600:53:0527.1301:16:3718000:12:2100:00:2700:00:39
5 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:30:0015800:20:3918400:57:3325.0201:18:1217200:11:4800:00:4200:00:52
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:12:129200:18:027900:44:5132.1101:02:536400:09:1900:00:2400:00:32
2 6204JÚLIA PASCUALCLUB PROAMSUB23F01:36:5618400:23:2719201:00:5223.6601:24:1918300:12:3700:00:5400:00:43
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F01:14:109400:18:0310000:46:2331.0501:04:269000:09:4400:00:2300:00:26
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:17:079100:18:0213500:49:3029.0901:07:327800:09:3500:00:2700:00:32
3 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F01:19:2413600:19:3513800:49:4728.9301:09:2210400:10:0200:00:4000:00:45
4 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:21:2514400:19:5715800:51:3327.9301:11:309300:09:5500:00:4400:00:45
5 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:33:1418000:22:5018800:58:4424.5201:21:3416900:11:4000:00:4800:00:49
6 8005ANNA VILADIU ILLANASLLICENCIA DE DIAV1F01:38:3419300:25:1818901:00:0323.9801:25:2118900:13:1300:00:5500:01:09
7 5088ADELA FONT LLORELLACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:38:3419100:25:1719001:00:0523.9701:25:2218800:13:1200:00:5800:01:06
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:20:1516000:20:4413000:49:1729.2201:10:0111600:10:1400:00:2500:00:24
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:36:5918800:23:4419301:01:0523.5701:24:4917700:12:1000:00:5700:00:53
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:02:04100:14:51500:39:4036.3000:54:31100:07:3300:00:1900:00:25
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:08400:14:53400:39:3636.3600:54:29200:07:3900:00:2300:00:25
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:23300:14:52600:39:4636.2100:54:38300:07:4500:00:1900:00:21
4 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:17900:15:09800:39:5136.1400:55:001800:08:1700:00:2000:00:25
5 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:33500:15:00900:40:0735.9000:55:072400:08:2600:00:1900:00:28
6 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:04:322200:15:581000:40:1135.8400:56:092100:08:2300:00:2400:00:33
7 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:38200:14:522600:41:3134.6800:56:231600:08:1500:00:2000:00:22
8 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:411200:15:221800:40:5535.1900:56:172200:08:2400:00:2200:00:36
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:04:591500:15:472200:41:0135.1100:56:481300:08:1100:00:2600:00:27
10 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM01:05:002000:15:552000:40:5635.1800:56:511000:08:0900:00:1900:00:22
11 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMABM01:05:171400:15:432500:41:2034.8400:57:031500:08:1400:00:2700:00:26
12 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:05:18800:15:082700:42:0034.2900:57:081200:08:1000:00:1800:00:25
13 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:213700:16:351300:40:2535.6300:57:002000:08:2100:00:2700:00:26
14 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:05:231800:15:532300:41:1734.8800:57:101400:08:1300:00:2400:00:26
15 8006MARCEL GUAL ANDÚJARLLICENCIA DE DIAABM01:05:262100:15:572400:41:1934.8500:57:161100:08:1000:00:2600:00:30
16 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:502700:16:161700:40:4835.2900:57:043400:08:4600:00:2400:00:33
17 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:05:532600:16:131500:40:4435.3500:56:574500:08:5600:00:3000:00:27
18 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:124400:16:511200:40:2435.6400:57:154600:08:5700:00:2300:00:39
19 2118JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM01:06:174000:16:431400:40:2635.6100:57:095500:09:0800:00:3000:00:32
20 2522ANDREU DE JUAN BARDESINDEPENDENTABM01:06:204200:16:461100:40:1535.7800:57:016300:09:1900:00:2600:00:34
21 5603ORIOL VILAPLANA VILARCERRR IGUALADAABM01:07:132300:16:005100:43:0833.3800:59:08800:08:0500:00:2500:00:24
22 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM01:07:23700:15:056900:44:2432.4300:59:29600:07:5400:00:2700:00:30
23 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:361900:15:544900:43:0833.3800:59:022800:08:3400:00:2500:00:26
24 517GUILLERMO GARCIA MARCOSCERDANYOLA CHABM01:07:513400:16:264000:42:5433.5700:59:202700:08:3100:00:4900:00:31
25 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:07:582400:16:064600:43:0433.4400:59:103600:08:4800:00:2200:00:32
26 5635RICARD ALVAREZ HERMSABSOLUT SPORTABM01:08:102800:16:164400:42:5833.5100:59:144300:08:5600:00:2500:00:24
27 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:08:134300:16:493100:42:2833.9100:59:174400:08:5600:00:2700:00:30
28 931ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:08:153600:16:334300:42:5833.5100:59:313000:08:4400:00:4600:00:47
29 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHABM01:08:192500:16:085600:43:3333.0700:59:412900:08:3800:00:3500:00:36
30 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:08:206700:17:202800:42:0234.2600:59:224700:08:5800:00:3000:00:37
31 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM01:08:293000:16:174800:43:0733.4000:59:245100:09:0500:00:2000:00:23
32 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:355500:17:042900:42:1234.1200:59:166500:09:1900:00:2700:00:28
33 2813XEVI GASAU FITATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:08:384100:16:465000:43:0833.3800:59:543100:08:4400:00:5800:01:03
34 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:08:396800:17:213900:42:5333.5801:00:142300:08:2500:00:3000:00:26
35 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:08:534600:16:523500:42:4433.7000:59:366100:09:1700:00:1900:00:29
36 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNCLUB MEDINA TRIATLOABM01:09:028000:17:363400:42:3833.7801:00:143700:08:4800:00:2600:00:32
37 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:09:054900:16:595300:43:2233.2101:00:213200:08:4400:00:2700:00:30
38 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:09:114700:16:553800:42:5033.6200:59:457100:09:2600:00:2300:00:34
39 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:206200:17:173000:42:1934.0300:59:368900:09:4400:00:2700:00:29
40 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:09:227700:17:304200:42:5733.5301:00:274200:08:5500:00:2100:00:27
41 602ENRIC TEIXIDOR BOSCHC.N. VIC-ETBABM01:09:307100:17:244700:43:0533.4201:00:294900:09:0100:00:2500:00:33
42 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:417000:17:224100:42:5733.5301:00:196700:09:2200:00:2900:00:30
43 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:185700:17:105200:43:0933.3701:00:199800:09:5900:00:2500:00:25
44 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:353900:16:428000:45:0231.9801:01:443800:08:5100:00:2700:00:33
45 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:10:406900:17:215900:43:5232.8301:01:137400:09:2700:00:3300:00:35
46 5259ANGEL GALVEZ LINEROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:10:497800:17:336400:44:1032.6001:01:435300:09:0600:00:3100:00:28
47 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:11:076500:17:187700:44:4332.2001:02:015200:09:0600:00:4200:00:35
48 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:096600:17:196500:44:1432.5501:01:338100:09:3600:00:3200:00:27
49 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT TRIATLO 1994ABM01:11:307400:17:277100:44:2732.4001:01:548000:09:3600:00:3400:00:40
50 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:11:309000:18:016600:44:2232.4601:02:235400:09:0700:00:3500:00:45
51 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:11:308500:17:566700:44:2332.4401:02:195800:09:1100:00:4000:00:34
52 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:13:008400:17:497600:44:4232.2101:02:3113100:10:2900:00:2500:00:36
53 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:13:008900:18:008500:45:1931.7801:03:198600:09:4100:00:2200:00:32
54 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:13:079700:18:256100:44:0432.6801:02:2913600:10:3800:00:2300:00:36
55 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:13:179800:18:257300:44:3732.2701:03:0211700:10:1500:00:2400:00:25
56 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:13:429500:18:139700:46:0831.2101:04:216600:09:2100:00:3900:00:37
57 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:439600:18:199000:45:3231.6301:03:519200:09:5200:00:2000:00:29
58 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:13:567600:17:3010800:46:5930.6501:04:297300:09:2700:00:2700:00:32
59 502SERGIO PEÑA RICOCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:13:5710600:18:338800:45:2831.6701:04:019400:09:5600:00:5400:00:34
60 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:169900:18:259100:45:4131.5201:04:0611300:10:1000:00:2600:00:28
61 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:14:3611200:18:488100:45:0531.9401:03:5314200:10:4300:00:3200:00:33
62 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:388100:17:3610700:46:5830.6601:04:3410600:10:0400:00:2400:00:39
63 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:478700:17:5910500:46:4330.8201:04:4210800:10:0500:00:3400:00:37
64 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:4910800:18:3710100:46:3730.8901:05:147900:09:3500:00:5400:00:43
65 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:15:0310500:18:329400:46:0231.2801:04:3412600:10:2900:00:2500:00:41
66 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:16:1212700:19:1710600:46:5530.6901:06:1210000:10:0000:00:2700:00:37
67 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOW3TRIBCNABM01:17:0511300:18:5112300:48:1629.8301:07:079700:09:5800:00:3900:00:40
68 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:17:0713300:19:2811600:47:4130.2001:07:099600:09:5800:00:3800:00:35
69 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:17:4111100:18:4612100:48:0929.9101:06:5514500:10:4600:00:3200:00:42
70 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:17:4215600:20:229300:45:5531.3601:06:1716100:11:2500:00:3000:00:29
71 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM01:17:4710300:18:2912400:48:3529.6401:07:0414300:10:4300:00:3200:00:44
72 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:18:379300:18:0214800:50:3028.5101:08:3210900:10:0500:00:4900:00:43
73 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:18:5113400:19:2811800:47:5630.0401:07:2416300:11:2700:00:3800:00:36
74 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:20:1113500:19:3414000:49:5728.8301:09:3114000:10:4000:00:2700:00:42
75 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZINDEPENDENTABM01:20:1713200:19:2714600:50:2828.5301:09:5512100:10:2200:00:3100:00:32
76 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:20:2313000:19:2114500:50:2328.5801:09:4413900:10:3900:00:2500:00:31
77 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:20:4914500:20:0013400:49:2329.1601:09:2316200:11:2600:00:4900:00:42
78 7005VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM01:21:0615300:20:0714900:50:4028.4201:10:4711800:10:1900:00:5800:00:49
79 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:21:3313100:19:2616000:51:5927.7001:11:2511200:10:0800:00:5700:00:43
80 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:21:4616400:20:5013300:49:2229.1701:10:1216400:11:3400:00:3300:00:30
81 3034DANIEL LOPEZ BENITEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:22:1315500:20:1014300:50:0928.7101:10:1917300:11:5400:00:4500:00:40
82 8002PAK GOMEZ CASTROLLICENCIA DE DIAABM01:22:1416200:20:4514700:50:2828.5301:11:1314900:11:0100:00:5900:00:51
83 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:22:2313900:19:4416400:52:3727.3701:12:2110500:10:0200:00:4100:00:41
84 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:22:5015400:20:0815600:51:2428.0201:11:3216000:11:1800:00:2800:00:34
85 5343OSCAR MIR PIQUECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:23:1117200:21:1814100:49:5828.8201:11:1617400:11:5500:00:4600:00:49
86 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:23:2014100:19:4716700:53:0527.1301:12:5212500:10:2800:00:3800:00:41
87 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:23:2314800:20:0316200:52:2027.5201:12:2314800:11:0000:00:5400:00:47
88 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:1416500:20:5715300:51:1228.1301:12:0917500:12:0500:00:3600:00:46
89 4540CARLES LORCA MOSCOSOW3TRIBCNABM01:31:1218500:23:2717500:55:0726.1301:18:3418400:12:3800:00:5100:00:39
90 7001DIDAC MARQUÈS ROZASLLICENCIA DE DIAABM01:33:4616300:20:4719101:00:3723.7601:21:2418100:12:2200:01:0400:01:34
91 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:34:1518200:23:0418200:57:1825.1301:20:2219300:13:5300:00:2300:01:11
92 8001JAVIER PIZARRO JODARLLICENCIA DE DIAABM01:34:1518100:23:0418100:57:1825.1301:20:2219400:13:5300:00:4700:01:07
93 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:35:4218900:24:0918600:58:0624.7801:22:1519000:13:2700:00:4200:00:53
94 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:52:2619500:29:4519501:06:4021.6001:36:2519500:16:0100:01:0100:00:57
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF01:16:3011800:19:0311300:47:2130.4101:06:2411000:10:0600:00:3700:00:35
2 6077ANNA SANTIDRIAN BOUCLUB TRI5UABF01:19:2112100:19:0715100:51:0428.2001:10:115700:09:1000:00:4600:00:34
3 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:21:1314200:19:5015500:51:1628.0901:11:0611100:10:0700:00:5100:00:36
4 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:21:4212900:19:2015900:51:5327.7501:11:1312900:10:2900:00:3200:00:38
5 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:4516900:21:0612600:49:0229.3701:10:0816800:11:3700:00:2600:00:29
6 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF01:22:4117700:22:1113100:49:1829.2101:11:2915500:11:1200:00:4100:00:41
7 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF01:23:2816600:21:0315200:51:0828.1601:12:1115800:11:1700:00:2900:00:34
8 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:25:1017600:22:0715000:50:5228.3101:12:5917800:12:1100:00:2300:00:31
9 6076OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:25:3617100:21:1017000:53:5926.6701:15:0912300:10:2700:00:4500:00:42
10 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:25:5217400:21:2416900:53:2926.9201:14:5314700:10:5900:00:2200:00:30
11 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:0617000:21:0918000:56:1325.6201:17:2217000:11:4400:00:3100:00:39
12 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB TRI5UABF01:29:4116700:21:0418300:57:2225.1001:18:2615600:11:1500:00:5200:00:55
13 8003CINDY ANGEL TRUJILLOLLICENCIA DE DIAABF01:33:3319400:26:2916800:53:2426.9701:19:5319200:13:4000:00:5000:01:13
14 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:34:1318600:23:2818500:57:3425.0101:21:0218700:13:1100:00:3000:00:43
15 78LAURA GIL CASQUETECLUB TRI5UABF01:37:2819200:25:1818700:58:3624.5701:23:5419100:13:3400:00:5000:00:44
16 3505NOEMI APARICIO CABANILLASC.N. SABADELLABF01:39:2019000:24:3419401:01:3923.3601:26:1318600:13:0700:01:0200:00:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32