RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
512 450 439 9 2 6 18 3 7 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:59:244200:19:181100:30:3735.2700:49:553700:09:2900:00:3500:00:38
2 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:01:3610100:20:531700:30:4235.1800:51:358200:10:0100:00:3400:00:38
3 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:02:0111500:20:57800:30:3535.3100:51:3212600:10:2900:00:3200:00:38
4 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:199300:20:366000:31:1334.6000:51:4913100:10:3000:00:3400:00:38
5 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:2711800:20:5911100:32:3733.1100:53:3616800:10:5100:00:4200:00:42
6 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:04:3516800:21:4611300:32:3733.1100:54:239400:10:1200:00:4100:00:38
7 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:05:036400:19:5720700:34:3731.2000:54:3412700:10:2900:00:3300:00:37
8 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:05:189500:20:3817200:33:5531.8400:54:3316100:10:4500:00:3900:00:43
9 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:05:2412100:20:5918100:34:0131.7500:55:0012000:10:2400:00:4000:00:48
10 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:05:4717000:21:5114400:33:1632.4600:55:0715400:10:4000:01:0300:01:01
11 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:06:1412900:21:1217700:33:5831.8000:55:1020100:11:0400:00:4200:00:56
12 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONACDM01:06:5315500:21:3519700:34:2331.4100:55:5817900:10:5500:00:4900:00:45
13 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:09:2910200:20:5329000:37:3128.7900:58:2420400:11:0500:00:5200:01:03
14 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:09:2914800:21:2629400:37:4228.6500:59:0811500:10:2100:00:4100:00:44
15 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:09:4422600:22:4823700:35:4230.2500:58:3021600:11:1400:00:5800:01:00
16 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:12:2922300:22:4630600:37:5428.5001:00:4028000:11:4900:00:5100:00:58
17 2139GENÍS LLORETA SALVADORCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:13:5936100:25:1918000:34:0131.7500:59:2041900:14:3900:00:0000:01:03
18 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:15:0434700:25:0529200:37:3628.7201:02:4132000:12:2300:00:4300:01:02
19 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:15:5934600:25:0425800:36:1229.8301:01:1642200:14:4300:00:5500:01:11
20 2595ALEXANDER AMILL GARCIACLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:3130700:24:0640600:44:2824.2901:08:3435800:12:5700:00:0000:00:00
21 2475POL MONTANER MINGUETTG TRIATLO SITGESCDM01:21:4940100:26:4435800:40:3626.6001:07:2041400:14:2900:01:2900:01:25
22 1475RAFAEL FORCADELL FARELLC.E. RAYOTEAMCDM01:28:5820500:22:2643500:54:3419.7901:17:0029000:11:5800:00:4500:00:55
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:141500:18:33900:30:3535.3100:49:081900:09:0600:00:3000:00:34
2 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM00:58:553400:19:062300:30:5234.9900:49:581300:08:5700:00:3400:00:41
3 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:454100:19:17700:30:3435.3300:49:517200:09:5400:00:3500:00:36
4 2610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROABSOLUT SPORTJNM01:00:593800:19:149100:31:5233.8900:51:067100:09:5300:00:4200:00:43
5 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:114300:19:199600:32:0133.7300:51:206800:09:5100:00:4900:00:52
6 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADAJNM01:01:284800:19:2111000:32:3433.1600:51:554400:09:3300:00:3600:00:48
7 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:209200:20:335600:31:1134.6300:51:4414800:10:3600:00:4200:00:39
8 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:3510400:20:5416600:33:4731.9700:54:417600:09:5400:00:0000:00:45
9 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLJNM01:04:5122100:22:439500:31:5933.7700:54:428900:10:0900:00:3600:00:38
10 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:05:1316400:21:4213100:33:0232.6900:54:4412900:10:2900:00:3900:00:44
11 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:06:3622700:22:4813900:33:1232.5300:56:0014600:10:3600:00:3700:00:37
12 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:06:4017200:21:5214600:33:1932.4200:55:1123800:11:2900:00:4900:00:47
13 8008ALBERT SOLE SALCEDOLLICENCIA DE DIAJNM01:07:0814000:21:2021100:34:4431.0900:56:0420300:11:0400:00:5100:00:51
14 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:11:0018300:22:0328700:37:2128.9200:59:2425500:11:3600:00:5600:00:58
15 2474GABRIEL DE LA MATTA FARRATG TRIATLO SITGESJNM01:13:3032000:24:3026700:36:3629.5101:01:0632100:12:2400:01:0100:01:03
16 4948JAVIER IGLESIAS LÓPEZABSOLUT SPORTJNM01:15:4831000:24:1333800:39:0427.6501:03:1733300:12:3100:00:5700:01:00
17 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:17:4827700:23:3038300:42:1225.5901:05:4230200:12:0600:01:1500:01:31
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M00:55:12300:17:10200:29:3636.4900:46:46300:08:2600:00:2900:00:32
2 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:06800:18:075500:31:1034.6500:49:17900:08:4900:00:3100:00:35
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:58:393100:19:022800:30:5534.9300:49:57600:08:4200:00:4000:00:39
4 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M00:59:023300:19:051900:30:4635.1000:49:512200:09:1100:00:3200:00:40
5 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:59:071400:18:167800:31:3434.2100:49:502500:09:1700:00:3500:00:34
6 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:182400:18:502900:30:5634.9100:49:464200:09:3200:00:3600:00:37
7 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNSUB23M01:00:325700:19:495900:31:1334.6000:51:023900:09:3000:00:4200:00:48
8 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:00:568100:20:25400:30:2735.4700:50:528400:10:0400:00:3400:00:39
9 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.N. TARRACOSUB23M01:02:036900:20:018600:31:4534.0200:51:4610800:10:1700:00:3700:00:40
10 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:03:4711400:20:5710800:32:3133.2100:53:2811100:10:1900:00:0000:00:36
11 343MARC PALLARÈS BERTRANC.A. IGUALADASUB23M01:03:579400:20:3814200:33:1432.5000:53:528500:10:0500:00:4900:00:50
12 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:07:0914600:21:2421000:34:4131.1400:56:0520200:11:0400:00:3600:00:38
13 5537ALEX GONZALEZ RAMIREZABSOLUT SPORTSUB23M01:07:5419300:22:1322000:35:0030.8600:57:1315500:10:4100:00:4200:00:42
14 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADASUB23M01:08:1517500:21:5321300:34:4731.0500:56:4025200:11:3500:00:5800:00:47
15 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:09:0926900:23:2419800:34:2531.3800:57:4922300:11:2000:00:5200:00:48
16 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBSUB23M01:10:2123000:22:5121200:34:4431.0900:57:3534900:12:4600:00:4000:00:54
17 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:14:3526600:23:2131800:38:1328.2601:01:3436200:13:0100:00:5300:01:04
18 8012XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:5233700:24:5528600:37:2028.9301:02:1539600:13:3700:00:4900:00:59
19 7008SALVA IBAÑEZ VARGASLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:3230600:24:0237300:41:3725.9501:05:3935500:12:5300:01:2300:00:57
20 8017GERARD SABATÉ ARROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:25:4841100:27:1940300:44:0924.4601:11:2840800:14:2000:00:5500:00:50
21 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:5243900:36:3442800:49:0122.0301:25:3543500:18:1700:00:4500:01:10
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:541200:18:152600:30:5434.9500:49:09800:08:4500:00:3000:00:28
2 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:58:583000:19:011600:30:4235.1800:49:432400:09:1500:00:3300:00:35
3 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M00:59:162100:18:494700:31:0534.7500:49:543000:09:2200:00:5400:00:43
4 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M00:59:213600:19:11500:30:2735.4700:49:385400:09:4300:00:3500:00:38
5 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:00:383500:19:099400:31:5933.7700:51:083800:09:3000:00:4600:00:42
6 3764IÑIGO LAMBARRI YAGÜECLUB NATACIO SITGESV1M01:01:216300:19:535700:31:1234.6200:51:0510700:10:1600:00:3400:00:42
7 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:01:257000:20:027900:31:3634.1800:51:386100:09:4700:00:4700:00:37
8 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:01:297800:20:137200:31:2934.3000:51:426200:09:4700:00:4000:00:38
9 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M01:01:519000:20:315100:31:0834.6900:51:399500:10:1200:00:4800:00:44
10 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:01:539600:20:407100:31:2834.3200:52:085800:09:4500:00:5100:00:56
11 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:219100:20:325800:31:1334.6000:51:4514700:10:3600:00:4600:00:42
12 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:229800:20:523000:30:5634.9100:51:4814100:10:3400:00:3500:00:39
13 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M01:04:2710000:20:5215100:33:2232.3700:54:149900:10:1300:00:4400:01:09
14 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:04:398400:20:2818800:34:1131.5900:54:398100:10:0000:01:0000:00:48
15 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. PICORNELLV1M01:04:4316100:21:3912400:32:5732.7800:54:368700:10:0700:00:4600:00:41
16 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:05:0211100:20:5616400:33:4731.9700:54:4311200:10:1900:01:1400:00:42
17 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:05:0615700:21:3812800:32:5932.7400:54:3712500:10:2900:00:3500:00:40
18 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:05:2215200:21:3014700:33:2032.4000:54:5013500:10:3200:00:3800:00:49
19 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:05:2516000:21:3913600:33:0932.5800:54:4814900:10:3700:00:4000:00:50
20 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M01:05:4618600:22:0812900:33:0032.7300:55:0815200:10:3800:00:3800:00:45
21 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:05:4717400:21:5214500:33:1832.4300:55:1015000:10:3700:00:4500:00:48
22 2705DAVID MONTERO POYATOGAVA TRIATLOV1M01:05:4717100:21:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0700:00:00
23 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:06:1013300:21:1617100:33:5531.8400:55:1119200:10:5900:01:1200:01:00
24 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:06:2320400:22:2411500:32:4233.0300:55:0621800:11:1700:00:4300:00:53
25 1047FELICIANO GARCIA BAUTISTACLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:5910500:20:5423000:35:2230.5400:56:1616000:10:4300:00:4900:00:54
26 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:07:1319200:22:1317500:33:5831.8000:56:1119800:11:0200:01:0200:00:49
27 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:07:2224700:23:0813000:33:0132.7100:56:0921400:11:1300:00:4100:00:45
28 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:07:4324600:23:0712100:32:5432.8300:56:0126400:11:4200:00:4500:00:55
29 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M01:07:4723300:22:5315700:33:2632.3000:56:1923600:11:2800:00:4600:00:56
30 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:4820800:22:3116500:33:4731.9700:56:1824300:11:3000:01:0600:01:02
31 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:07:5315800:21:3825300:36:0229.9700:57:409800:10:1300:01:0600:01:00
32 8013OSCAR MENDEZ VIVARLLICENCIA DE DIAV1M01:08:1013500:21:1726000:36:2029.7200:57:3713600:10:3300:00:5600:00:50
33 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:08:1923800:22:5620400:34:3631.2100:57:3216400:10:4700:01:0100:01:03
34 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:08:2023700:22:5519900:34:2631.3600:57:2119100:10:5900:00:5000:00:48
35 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:08:2027100:23:2617900:34:0131.7500:57:2717500:10:5300:00:4700:00:48
36 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:08:2918500:22:0823200:35:2530.4900:57:3318300:10:5600:00:4800:01:01
37 4195DAVID PASTOR CAMPANOCEMEV1M01:08:4325200:23:1217800:33:5931.7800:57:1124800:11:3200:00:5200:00:43
38 2897FRANCISCO REYES RAMIREZVILADECANS TRIATLOV1M01:08:4825500:23:1320200:34:2831.3300:57:4120600:11:0700:00:4700:01:07
39 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:08:5226100:23:1619300:34:1731.5000:57:3322000:11:1900:00:4700:00:58
40 4791BRUNO RODRIGUEZ SUAREZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:0424900:23:0919000:34:1631.5200:57:2526000:11:3900:00:4300:00:41
41 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:0820100:22:2222700:35:1430.6500:57:3624700:11:3200:00:3800:00:48
42 8029FEDE MARTINEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:09:3437300:25:464800:31:0634.7300:56:5234600:12:4200:01:2700:01:19
43 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:5921900:22:4223400:35:3330.3800:58:1526500:11:4400:01:0000:01:00
44 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:10:0429800:23:5120100:34:2731.3500:58:1827200:11:4600:00:4100:00:50
45 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:10:3028400:23:4022800:35:1630.6200:58:5625000:11:3400:01:0300:00:46
46 3916DAVID SABARIEGOS CANOCLUB ATLETISME OLESAV1M01:10:4927500:23:2922300:35:0830.7400:58:3731400:12:1200:00:4100:00:54
47 7003FRANCESC CABEZA REINALLICENCIA DE DIAV1M01:10:5123600:22:5527300:36:4829.3500:59:4320800:11:0800:01:3100:01:12
48 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:10:5322400:22:4726200:36:2229.7000:59:0926700:11:4400:01:1500:01:04
49 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:11:0130300:23:5422100:35:0530.7800:58:5929500:12:0200:01:0200:00:56
50 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:11:0230000:23:5321800:34:5830.8900:58:5130800:12:1100:00:5300:00:48
51 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:11:4117800:21:5932100:38:2128.1601:00:2022500:11:2100:00:5300:01:11
52 2295CARLOS LACORT ARTEROCLUB ATLETISME OLESAV1M01:12:0316900:21:4834000:39:1727.4901:01:0518700:10:5800:02:2700:01:00
53 241MIGUEL RODRIGUEZ NINVILADECANS TRIATLOV1M01:12:1325400:23:1330100:37:4828.5701:01:0121100:11:1200:01:1800:01:05
54 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLV1M01:12:2233800:24:5623600:35:4130.2701:00:3726900:11:4500:01:0000:00:58
55 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:12:2623100:22:5229900:37:4728.5801:00:3927600:11:4700:00:5500:00:55
56 5986VÍCTOR HERNÁNDEZ AZNARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:12:3536600:25:3520300:34:3231.2701:00:0732900:12:2800:01:2300:01:15
57 8032MARC CASAS SEGURALLICENCIA DE DIAV1M01:12:3621800:22:4234100:39:2027.4601:02:0214300:10:3400:01:2100:01:15
58 2561MANEL ELIZARI VIVANCOSCERRR IGUALADAV1M01:12:4926500:23:2029800:37:4528.6101:01:0526800:11:4400:00:5800:01:07
59 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:12:5427800:23:3328300:37:1728.9701:00:5030000:12:0400:00:4400:01:04
60 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:13:0527900:23:3629100:37:3528.7401:01:1128800:11:5400:00:4700:00:59
61 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:13:2229900:23:5331700:38:0828.3201:02:0122400:11:2100:01:0700:01:15
62 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:13:3430400:23:5530300:37:5228.5201:01:4727500:11:4700:01:2700:01:03
63 3973BRUNO JOURDANINDEPENDENTV1M01:13:3630100:23:5430900:37:5628.4701:01:5027000:11:4600:01:2200:01:11
64 8031ANTONIO RENTERO MORALLICENCIA DE DIAV1M01:13:5033200:24:4926900:36:3829.4801:01:2731800:12:2300:01:0100:00:54
65 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:15:0031200:24:1632000:38:1828.2001:02:3432800:12:2600:01:1000:00:57
66 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:15:1533900:24:5631200:38:0028.4201:02:5631700:12:1900:01:0000:00:51
67 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:15:1933600:24:5430400:37:5328.5101:02:4733400:12:3200:01:1800:01:03
68 4909LUIS PEREA LUNACERRR IGUALADAV1M01:15:2229200:23:4734300:39:2627.3901:03:1330500:12:0900:01:1600:00:57
69 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:5937800:25:5327200:36:4729.3601:02:4038200:13:1900:00:4200:00:53
70 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MTRIATLO PALLEJAV1M01:16:0334400:25:0130500:37:5428.5001:02:5536900:13:0800:00:4700:01:04
71 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:0735500:25:1429600:37:4428.6201:02:5837100:13:0900:00:5300:00:54
72 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:1534900:25:0833400:38:5227.7901:04:0031600:12:1500:01:0600:01:08
73 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:16:5234000:24:5733500:38:5227.7901:03:4936300:13:0300:01:0900:01:14
74 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:2339300:26:2932200:38:2828.0801:04:5732600:12:2600:01:0100:01:28
75 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:17:2938700:26:2031400:38:0228.4001:04:2236600:13:0700:01:0900:00:57
76 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:17:5037500:25:4734700:39:4027.2301:05:2731900:12:2300:01:0000:01:01
77 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:18:5043500:31:1511900:32:5332.8401:04:0842100:14:4200:00:5500:01:56
78 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M01:18:5838000:25:5534600:39:3427.3001:05:2939100:13:2900:01:1300:01:10
79 2141MATEU CRESPI ALEMANYINDEPENDENTV1M01:19:1137600:25:4837500:41:5125.8101:07:3924600:11:3200:01:2900:01:14
80 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:19:2635300:25:1337100:41:2726.0601:06:4035000:12:4600:02:0300:01:31
81 4767CARLOS MALDONADO ESTBANTG TRIATLO SITGESV1M01:20:1236900:25:3636600:41:2226.1101:06:5837500:13:1400:01:2600:01:17
82 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:20:1940300:26:5435300:40:1626.8201:07:1037200:13:0900:01:0300:01:44
83 8003JORDI GAMBIN GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:20:5834100:24:5839000:43:0125.1101:07:5935900:12:5900:01:4800:01:36
84 2951ANTONIO TRIBALDOS HURTADOVILADECANS TRIATLOV1M01:21:0640500:26:5735900:40:4126.5501:07:3839000:13:2800:00:5600:01:22
85 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M01:21:5237700:25:5238600:42:3525.3601:08:2738800:13:2500:01:0300:01:03
86 3330JOSE DOMINGUEZ CUÑEVILADECANS TRIATLOV1M01:22:5941200:27:2037900:41:5825.7301:09:1839800:13:4100:01:3000:01:59
87 8024MIGUEL ANGEL LAS HERAS PELLICENCIA DE DIAV1M01:24:1340000:26:4139800:43:3224.8101:10:1340100:14:0000:01:2300:01:15
88 8025BLAI LUJAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:24:5437900:25:5440900:44:4424.1401:10:3840700:14:1600:02:0200:01:47
89 7012DAVID GAVIRA VILLARRUBIA LLICENCIA DE DIAV1M01:27:0542600:28:4839600:43:1824.9401:12:0642500:14:5900:01:4400:01:45
90 8007SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:0842300:27:5443100:49:5121.6601:17:4538700:13:2300:02:3000:01:42
91 8005JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3040700:26:5943300:50:2921.3901:17:2840200:14:0200:02:1900:01:14
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:01:389700:20:405400:31:0934.6700:51:496600:09:4900:00:4200:00:41
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:598900:20:316200:31:1434.5800:51:4510200:10:1400:00:4300:00:41
3 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV2M01:03:5911300:20:5612500:32:5732.7800:53:538600:10:0600:00:3900:00:50
4 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:1911000:20:5616700:33:4931.9400:54:4514000:10:3400:00:4800:00:42
5 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:05:5116500:21:4213700:33:1032.5600:54:5219000:10:5900:00:3400:00:37
6 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:07:0420300:22:2416800:33:5031.9200:56:1416700:10:5000:00:4600:00:50
7 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:07:1019400:22:1318200:34:0331.7200:56:1617800:10:5400:00:4500:00:53
8 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:07:1524100:23:0214300:33:1532.4800:56:1718800:10:5800:00:4400:00:49
9 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:07:4221200:22:3616200:33:3732.1300:56:1324000:11:2900:00:4000:00:46
10 3260JOAN JOSEP ALBALADEJO CABCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:4117900:22:0023800:35:4330.2400:57:4318600:10:5800:00:5900:01:00
11 3305MANUEL MORENO CADENASINDEPENDENTV2M01:10:5432100:24:3020900:34:4031.1500:59:1026600:11:4400:00:4000:00:43
12 308JORDI COROMINAS PAGESCLUB TRI-BUV2M01:11:1521400:22:3928000:37:0629.1100:59:4524400:11:3000:01:0400:01:05
13 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:12:2231400:24:1726500:36:2529.6601:00:4226100:11:4000:01:0100:00:51
14 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:12:5728300:23:3929300:37:4028.6701:01:1925900:11:3800:01:0700:00:47
15 335JOSEP ROCA CENTELLASC.A. IGUALADAV2M01:13:4826700:23:2132800:38:3927.9401:02:0027900:11:4800:01:0700:01:12
16 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:3429000:23:4633300:38:5027.8101:02:3628900:11:5800:01:0200:01:01
17 8021JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:14:4334800:25:0630000:37:4728.5801:02:5328300:11:5000:01:5000:01:14
18 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:15:1537200:25:4128200:37:0829.0801:02:4932700:12:2600:01:0100:01:03
19 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈSC.E. INEF LLEIDAV2M01:15:3933300:24:5030700:37:5528.4801:02:4535600:12:5400:01:1500:01:05
20 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:15:4035000:25:1132700:38:3627.9801:03:4728400:11:5300:01:2100:01:23
21 247EUGENIO DEL OLMO MANZANOVILADECANS TRIATLOV2M01:15:5332200:24:3234500:39:3327.3101:04:0527800:11:4800:01:3500:01:38
22 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:4128200:23:3736400:41:0226.3201:04:3929300:12:0200:01:1800:01:06
23 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M01:19:0931600:24:2438200:42:0925.6201:06:3333900:12:3600:00:5600:01:12
24 8010XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:23:1939800:26:3739300:43:0725.0501:09:4439500:13:3500:01:0500:01:38
25 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:3841300:27:2738800:42:5525.1701:10:2237900:13:1600:01:1300:01:08
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:12:0428500:23:4127400:36:5729.2301:00:3823100:11:2600:00:5500:00:49
2 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:14:5740200:26:4521700:34:5530.9301:01:4038000:13:1700:01:1500:01:05
3 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:20:0739900:26:4035500:40:2026.7801:07:0036700:13:0700:01:1400:01:11
4 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:35:1143300:30:1342200:47:3222.7201:17:4543200:17:2600:01:4900:01:56
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:13:2827600:23:2931500:38:0528.3601:01:3428600:11:5400:00:3600:00:41
2 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONACDF01:23:2540800:27:0339500:43:1824.9401:10:2136400:13:0400:01:0000:00:48
3 6210IRINA ANGLADA GARCIACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:27:2736800:25:3642700:48:5122.1101:14:2736000:13:0000:00:5400:00:51
4 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:31:1642700:28:5042100:47:3122.7301:16:2142400:14:5500:00:4300:00:47
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:07:5112200:20:5926800:36:3829.4800:57:3710300:10:1400:00:4200:00:42
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:08:3815600:21:3724900:35:5630.0600:57:3320500:11:0500:00:4100:00:40
3 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:13:0628800:23:4630200:37:5028.5501:01:3624200:11:3000:00:5800:00:49
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:19:2736400:25:2437400:41:3825.9401:07:0232400:12:2500:01:1200:00:58
5 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBJNF01:21:1241600:27:3534200:39:2327.4201:06:5840600:14:1400:00:4100:00:52
6 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:21:5532700:24:4241100:45:1023.9101:09:5229700:12:0300:00:0000:00:00
7 1868CLAUDIA MAYNE CUSELLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:22:5236500:25:3540400:44:1624.4001:09:5136100:13:0100:00:4000:00:47
8 6209ANNA CAPELLERA MALAGONCLUB NATACIO BANYOLESJNF01:40:5243800:33:3542900:49:1021.9701:22:4543400:18:0700:01:0400:01:14
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:04:1012300:20:5915400:33:2532.3200:54:245900:09:4600:00:3800:00:36
2 3576PAULA LOPEZ CASTILLOPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:10:3223500:22:5425400:36:0429.9400:58:5825100:11:3400:00:3900:00:45
3 8018CARLA PALOMAR RIVASLLICENCIA DE DIASUB23F01:21:4235400:25:1340500:44:1724.3901:09:3031300:12:1200:01:0700:01:05
4 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:31:1743100:29:2041800:47:2422.7801:16:4441800:14:3300:00:5400:00:54
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:05:3212700:21:0915900:33:2832.2700:54:3718000:10:5500:00:3800:00:42
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:10:3426400:23:1924700:35:5630.0600:59:1522100:11:1900:00:4100:00:45
3 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZPRAT TRIATLO 1994V1F01:11:1825700:23:1426600:36:3229.5600:59:4624500:11:3200:00:5000:01:03
4 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F01:14:5531500:24:2033100:38:4527.8701:03:0528200:11:5000:01:0500:01:05
5 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:16:1534200:24:5833000:38:4027.9301:03:3834200:12:3700:01:1300:00:54
6 4072VERONICA KAREN DELGADOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:16:2130500:23:5835200:40:1426.8401:04:1230600:12:0900:01:0400:01:00
7 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:18:0529600:23:5138100:42:0625.6501:05:5730400:12:0800:00:4600:00:47
8 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F01:19:1736700:25:3635700:40:3226.6401:06:0837000:13:0900:01:0100:01:10
9 6048PAT PERPINYÀ COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:19:2335700:25:1537200:41:2926.0301:06:4434500:12:3900:01:0300:01:02
10 6059DOLORS HERNANDEZ GARCIACERRR IGUALADAV1F01:21:2937000:25:3739200:43:0525.0701:08:4235100:12:4700:01:1800:02:42
11 8022CRISTINA REBULL SANTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:26:3238300:26:0042500:47:4422.6301:13:4435200:12:4800:01:3600:01:43
12 3593MARA MONTOYA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1F01:27:2639000:26:2542300:47:4022.6601:14:0538600:13:2100:01:4000:01:18
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:13:5431700:24:2628900:37:2528.8601:01:5129600:12:0300:00:4700:00:48
2 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:14:5331300:24:1731300:38:0028.4201:02:1734000:12:3600:00:3900:00:40
3 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:21:4636000:25:1739900:43:5124.6301:09:0834300:12:3800:01:1000:01:16
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASUNIVERSIDAD DE ALICANTEABM00:54:59200:17:10100:29:3436.5300:46:44100:08:1500:00:3100:00:31
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:05100:17:09300:29:3936.4200:46:48200:08:1700:00:2900:00:36
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:46400:17:396500:31:2534.3800:49:04500:08:4200:00:2800:00:31
4 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM00:57:50500:18:064200:31:0034.8400:49:06700:08:4400:00:3000:00:33
5 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:58600:18:073800:30:5934.8600:49:061000:08:5200:00:3500:00:29
6 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:05900:18:092700:30:5434.9500:49:031400:09:0200:00:3000:00:32
7 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:58:13700:18:074400:31:0434.7600:49:111700:09:0200:00:3300:00:34
8 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:58:151300:18:163300:30:5734.8900:49:131500:09:0200:00:3100:00:37
9 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM00:58:361000:18:138800:31:4634.0000:49:59400:08:3700:00:3700:00:38
10 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:58:371700:18:463400:30:5834.8800:49:441100:08:5300:00:3100:00:34
11 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:481800:18:483700:30:5834.8800:49:461600:09:0200:00:3200:00:35
12 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:58:522200:18:503100:30:5634.9100:49:461800:09:0600:00:3200:00:34
13 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:541600:18:336800:31:2634.3600:49:591200:08:5500:00:4600:00:42
14 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:58:551100:18:134600:31:0434.7600:49:175000:09:3800:00:3100:00:37
15 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:58:593700:19:121300:30:3835.2600:49:502000:09:0900:00:3500:00:36
16 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM00:59:012600:18:524300:31:0034.8400:49:522100:09:0900:00:3300:00:37
17 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:042500:18:504100:31:0034.8400:49:502300:09:1400:00:3700:00:36
18 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:59:051900:18:492100:30:5035.0300:49:393200:09:2600:00:3400:00:34
19 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM00:59:082300:18:503900:30:5934.8600:49:492800:09:1900:00:3100:00:34
20 1564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:173200:19:043200:30:5634.9100:50:002600:09:1700:00:4600:00:42
21 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:252800:18:552400:30:5234.9900:49:474900:09:3800:00:3300:00:37
22 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:263900:19:15600:30:3135.3900:49:465200:09:4000:00:3400:00:38
23 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:59:322000:18:495300:31:0934.6700:49:584600:09:3400:00:3000:00:00
24 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:59:352700:18:524500:31:0434.7600:49:565100:09:3900:00:3500:00:43
25 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:384500:19:201200:30:3735.2700:49:575300:09:4100:00:3200:00:37
26 2004ALBERT JOSE GONZALVOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:394600:19:201000:30:3635.2900:49:565500:09:4300:00:3400:00:37
27 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:572900:18:572200:30:5135.0100:49:488800:10:0900:00:3100:00:35
28 5603ORIOL VILAPLANA VILARCERRR IGUALADAABM01:00:114000:19:167400:31:3034.2900:50:463100:09:2500:00:3800:00:39
29 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. TARRACOABM01:00:205900:19:515000:31:0834.6900:50:592900:09:2100:00:3500:00:37
30 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:206700:20:002000:30:4735.0800:50:474300:09:3300:00:3700:00:35
31 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:225300:19:347500:31:3034.2900:51:042700:09:1800:00:5700:00:43
32 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:00:254700:19:208200:31:3934.1200:50:593300:09:2600:01:0400:00:39
33 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:00:265200:19:317000:31:2734.3400:50:583400:09:2800:00:3400:00:39
34 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZTRIATLO PALAFRUGELLABM01:00:265000:19:257700:31:3234.2500:50:573600:09:2900:01:4400:00:38
35 5635RICARD ALVAREZ HERMSABSOLUT SPORTABM01:00:275800:19:494000:31:0034.8400:50:494800:09:3800:00:3500:00:38
36 8033EDUARDO RIBERA CHALERC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM01:00:335600:19:396700:31:2634.3600:51:053500:09:2800:00:3700:00:42
37 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:00:335100:19:287600:31:3234.2500:51:004500:09:3300:00:3900:00:41
38 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:425500:19:386300:31:1534.5600:50:536500:09:4900:00:3500:00:37
39 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:00:444900:19:238400:31:4434.0300:51:074700:09:3700:00:3400:00:42
40 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:506200:19:534900:31:0634.7300:50:596700:09:5100:00:3300:00:37
41 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:517900:20:161400:30:4135.2000:50:577400:09:5400:00:3600:00:39
42 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:527600:20:062500:30:5234.9900:50:587300:09:5400:00:3600:00:38
43 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:526000:19:516100:31:1334.6000:51:046400:09:4800:00:3400:00:46
44 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:00:547300:20:033600:30:5834.8800:51:017000:09:5300:00:4000:00:40
45 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:205400:19:3510000:32:1533.4900:51:504000:09:3000:00:4700:00:41
46 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:01:267100:20:028100:31:3734.1600:51:396000:09:4700:00:3300:00:38
47 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZTRI+9 EL MASNOUABM01:01:3410800:20:551500:30:4135.2000:51:368000:09:5800:00:3800:00:35
48 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:366500:19:598300:31:4034.1100:51:397800:09:5700:00:4000:00:38
49 1712ALBERT RIBA OCHOACLUB TRI5UABM01:01:377700:20:109300:31:5633.8200:52:064100:09:3100:00:5900:00:55
50 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:407500:20:068000:31:3734.1600:51:437900:09:5700:00:5000:00:00
51 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:408500:20:293500:30:5834.8800:51:2710100:10:1300:00:3200:00:34
52 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:01:418200:20:277300:31:2934.3000:51:565700:09:4500:00:3600:00:43
53 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM01:01:456600:19:599700:32:0233.7100:52:015600:09:4400:00:4700:00:48
54 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:468700:20:316400:31:2334.4100:51:546900:09:5200:00:5300:00:41
55 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:477200:20:039000:31:4933.9400:51:527700:09:5500:00:3900:00:45
56 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:01:4810900:20:551800:30:4235.1800:51:379100:10:1100:00:3100:00:37
57 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:506800:20:019200:31:5533.8400:51:567500:09:5400:00:4000:00:41
58 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:02:068800:20:315200:31:0934.6700:51:4012300:10:2600:00:4300:00:42
59 7002GERARD MOLIST PALOMERASLLICENCIA DE DIAABM01:02:077400:20:048900:31:4733.9800:51:5110600:10:1600:00:5600:00:42
60 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:158300:20:286600:31:2634.3600:51:5411400:10:2100:00:3700:00:41
61 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM01:02:198000:20:186900:31:2634.3600:51:4414500:10:3500:00:5300:00:48
62 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:584400:19:208500:31:4434.0300:51:0428500:11:5400:00:4400:00:40
63 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:03:1211200:20:568700:31:4634.0000:52:4213000:10:3000:00:3700:00:41
64 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:03:2913200:21:149900:32:1333.5200:53:278300:10:0200:00:3500:00:40
65 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:338600:20:3010700:32:2933.2500:52:5914200:10:3400:00:3400:00:42
66 3925CARLOS MOLINA GUISADOABSOLUT SPORTABM01:03:4411700:20:5810600:32:2933.2500:53:2710900:10:1700:00:4100:00:42
67 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:4812800:21:1010300:32:2333.3500:53:3310500:10:1500:00:4000:00:38
68 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:5114400:21:229800:32:0433.6800:53:2612200:10:2500:00:3100:00:34
69 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:03:5813900:21:2010400:32:2533.3200:53:4510000:10:1300:00:3900:00:43
70 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:04:059900:20:5212200:32:5532.8100:53:4711000:10:1800:00:4800:00:40
71 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:0913800:21:1910100:32:1633.4700:53:3513900:10:3400:00:4200:00:44
72 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:04:1013000:21:1310900:32:3433.1600:53:4711600:10:2300:00:4000:00:42
73 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:04:126100:19:5218500:34:0931.6300:54:019000:10:1100:00:4500:00:53
74 2620MARTÍ BOSCH VILAMALAC.N. VIC-ETBABM01:04:1810600:20:5414000:33:1232.5300:54:069300:10:1200:00:5600:01:08
75 2376JOSEP NIETO PEDESCOLLCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:04:2014200:21:2010500:32:2633.3000:53:4614400:10:3400:00:4400:00:43
76 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:04:2514300:21:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
77 531XAVIER HERENCIA SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:04:3411600:20:5813800:33:1232.5300:54:1012100:10:2400:00:3900:01:14
78 4404SISCU HERNANDEZ SALAZARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:04:4013400:21:1711200:32:3733.1100:53:5416200:10:4600:00:5400:00:53
79 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:04:5615900:21:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
80 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:04:5914500:21:2314900:33:2132.3800:54:4410400:10:1500:00:3700:00:49
81 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:05:0014900:21:2615000:33:2232.3700:54:489700:10:1200:00:5000:00:43
82 5950JOSE GARCIA CUENCACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:0414100:21:2014800:33:2132.3800:54:4111700:10:2300:00:5700:00:45
83 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:05:1718000:22:0110200:32:2033.4000:54:2118400:10:5600:00:3400:00:39
84 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:05:1710300:20:5418700:34:1131.5900:55:059600:10:1200:00:4500:00:41
85 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:05:2013700:21:1916000:33:3032.2400:54:4913200:10:3100:00:3800:00:40
86 1560JORDI DOMENECH ANDREUC.A. IGUALADAABM01:05:2417300:21:5213300:33:0332.6800:54:5512800:10:2900:00:3600:00:47
87 1653ALBERT TRULLAS JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:05:3517700:21:5813400:33:0432.6600:55:0213700:10:3300:00:4200:00:42
88 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:05:3518400:22:0411700:32:4932.9100:54:5315900:10:4200:00:4700:00:47
89 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:05:3517600:21:5413200:33:0232.6900:54:5615300:10:3900:00:4400:00:45
90 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:3610700:20:5517000:33:5531.8400:54:5016300:10:4600:00:4800:00:47
91 5579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:05:5620600:22:2711400:32:3733.1100:55:0417000:10:5200:00:4700:00:46
92 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:0016600:21:4315200:33:2232.3700:55:0518100:10:5500:00:4100:00:47
93 2370JAVIER YUS COBOC.E. VILA OLIMPICAABM01:06:1820000:22:2112000:32:5432.8300:55:1519900:11:0300:00:0000:00:50
94 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROTRIATLO PALAFRUGELLABM01:06:2215400:21:3319100:34:1631.5200:55:4913800:10:3300:00:5700:01:47
95 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:06:2419900:22:2011600:32:4532.9800:55:0522200:11:1900:00:4600:00:44
96 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:2413100:21:1312600:32:5932.7400:54:1231200:12:1200:00:4600:01:03
97 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:06:2515100:21:2920800:34:3731.2000:56:0611300:10:1900:00:4100:00:40
98 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:06:3018800:22:0913500:33:0832.6000:55:1721300:11:1300:01:0300:00:55
99 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOW3TRIBCNABM01:06:4616700:21:4419600:34:2131.4400:56:0515600:10:4100:00:5100:00:53
100 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:06:4623200:22:5312700:32:5932.7400:55:5217700:10:5400:00:0000:00:51
101 2148TONI GARCIA CUENCAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:06:4623400:22:5414100:33:1432.5000:56:0815100:10:3800:00:5000:00:47
102 4180ALEX BUITRAGO FIGOLSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:06:4718100:22:0118900:34:1431.5500:56:1513400:10:3200:00:4400:00:50
103 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:06:5814700:21:2421400:34:4731.0500:56:1116500:10:4700:00:5400:00:54
104 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:07:0618700:22:0918300:34:0531.6900:56:1417200:10:5200:00:5900:00:45
105 2977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZCERRR IGUALADAABM01:07:0619600:22:1517300:33:5531.8400:56:1018200:10:5600:00:4200:00:45
106 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:07:1921500:22:3916300:33:4032.0800:56:1919300:11:0000:00:5200:00:54
107 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:2118900:22:1216900:33:5331.8700:56:0521700:11:1600:00:4900:00:39
108 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:07:2519700:22:1619400:34:1831.4900:56:3416900:10:5100:01:0100:00:49
109 7009DAVID ABAD CULLERESLLICENCIA DE DIAABM01:07:2825000:23:1011800:32:5332.8400:56:0322900:11:2500:00:0000:00:00
110 3450CESAR CLARIANA BLANCOINDEPENDENTABM01:07:5222500:22:4815800:33:2732.2900:56:1525600:11:3700:00:4500:00:51
111 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:5420700:22:2917600:33:5831.8000:56:2723400:11:2700:00:4700:01:06
112 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM01:08:1225100:23:1018600:34:0931.6300:57:1917300:10:5300:01:0100:00:51
113 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:08:1520200:22:2322400:35:1030.7100:57:3315800:10:4200:01:0700:00:58
114 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:1521000:22:3421600:34:4931.0200:57:2317100:10:5200:00:3600:00:44
115 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:08:1725800:23:1512300:32:5632.7900:56:1130300:12:0600:00:3900:00:52
116 2502GUSTAVO COLLADO CÁRDENASA.D. RUNNING VIGIAABM01:08:1716200:21:4024800:35:5630.0600:57:3615700:10:4100:01:0200:00:57
117 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM01:08:2315300:21:3224600:35:5230.1100:57:2418900:10:5900:00:5800:00:42
118 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:2821700:22:4121500:34:4731.0500:57:2819500:11:0000:00:4800:00:52
119 7006SERGIO CRUZ JORQUERALLICENCIA DE DIAABM01:08:3521100:22:3522200:35:0630.7700:57:4117600:10:5400:00:4600:01:04
120 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:08:4326200:23:1819500:34:1831.4900:57:3620700:11:0700:01:0100:00:59
121 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:08:4418200:22:0225900:36:1529.7900:58:1712400:10:2700:00:4200:00:57
122 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:08:4425600:23:1418400:34:0631.6700:57:2022600:11:2400:00:5000:00:55
123 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:08:4619000:22:1223500:35:3330.3800:57:4519700:11:0100:00:5200:01:03
124 3827ANTONI NAVAS MONTEROUNIO ATLETICA RUBIABM01:08:4913600:21:1826400:36:2329.6800:57:4120900:11:0800:01:0300:00:47
125 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:08:4922900:22:5020000:34:2631.3600:57:1624900:11:3300:00:4900:00:52
126 2209ADRIÀ NOGALES SÁNCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:08:5027200:23:2617400:33:5631.8300:57:2223500:11:2800:00:5500:00:52
127 4617SERGI PASTOR CAPELLASC.A. IGUALADAABM01:08:5021300:22:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
128 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:0319500:22:1522900:35:1930.5800:57:3423700:11:2900:00:4700:00:58
129 4666JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:09:0926000:23:1620600:34:3631.2100:57:5221900:11:1700:01:1800:00:00
130 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM01:09:1925300:23:1219200:34:1731.5000:57:2928100:11:5000:00:4900:00:53
131 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:2824400:23:0523100:35:2330.5200:58:2819400:11:0000:00:4500:00:49
132 3340FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:09:3725900:23:1622500:35:1130.7000:58:2721000:11:1000:00:5300:00:56
133 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM01:09:3921600:22:4125200:36:0129.9900:58:4218500:10:5700:01:0600:01:07
134 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM01:09:4826300:23:1921900:35:0030.8600:58:1923900:11:2900:00:4600:00:46
135 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:09:5724200:23:0324500:35:5130.1300:58:5420000:11:0300:00:4400:00:52
136 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:10:0524300:23:0422600:35:1430.6500:58:1827700:11:4700:00:4600:00:54
137 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:10:3324000:23:0124100:35:4630.2000:58:4727300:11:4600:01:2100:01:03
138 5916JORDI TRAVESSET SANCHEZTRI+9 EL MASNOUABM01:10:4327400:23:2823900:35:4530.2100:59:1324100:11:3000:00:4600:00:47
139 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. NO TE PARESABM01:10:5719100:22:1330800:37:5528.4801:00:0816600:10:4900:01:1600:01:05
140 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:0429700:23:5123300:35:3230.3900:59:2326200:11:4100:00:4700:00:51
141 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:0416300:21:4031000:37:5828.4500:59:3823200:11:2600:01:0000:01:23
142 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM01:11:0823900:23:0026100:36:2229.7000:59:2227100:11:4600:01:3500:00:54
143 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:11:5528100:23:3724000:35:4630.2000:59:2333500:12:3200:00:0000:00:53
144 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:11:5928900:23:4628500:37:2028.9301:01:0617400:10:5300:01:0300:00:52
145 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:2829400:23:4924400:35:5030.1400:59:3935400:12:4900:01:1300:01:14
146 7014FRANCISCO OSUNA MOYALLICENCIA DE DIAABM01:12:2820900:22:3231900:38:1528.2401:00:4726300:11:4100:01:0500:01:02
147 365JERO FERRER MARQUEZINDEPENDENTABM01:12:3412600:21:0934800:39:5027.1101:00:5925400:11:3500:01:0900:00:59
148 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:3828600:23:4127500:36:5829.2201:00:3929200:11:5900:00:4300:01:04
149 3914JOEL MOYANO HERREROINDEPENDENTABM01:13:2232500:24:3825500:36:0729.9001:00:4534100:12:3700:01:1100:01:15
150 216RICARDO QUINTANA CARRASCOVILADECANS TRIATLOABM01:13:2722000:22:4233900:39:0727.6101:01:4925800:11:3800:01:1200:01:02
151 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:13:2819800:22:1932600:38:3527.9901:00:5433600:12:3400:00:4600:00:44
152 2554DAVID SALA CASELLERASC.A. IGUALADAABM01:13:3733100:24:4828800:37:2328.8901:02:1123000:11:2600:00:0000:01:02
153 7011NICOLAS MADRID HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:4831100:24:1427900:37:0329.1501:01:1733200:12:3100:01:0900:01:20
154 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM01:13:5532800:24:4527600:36:5929.2001:01:4430900:12:1100:01:0000:01:00
155 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM01:14:0026800:23:2432400:38:3428.0001:01:5829400:12:0200:01:3300:01:34
156 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:14:0832300:24:3629700:37:4528.6101:02:2127400:11:4700:01:0600:00:55
157 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:14:2329100:23:4733700:39:0127.6801:02:4825300:11:3500:01:1500:01:12
158 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:14:2839600:26:3320500:34:3631.2101:01:0938300:13:1900:00:3300:00:43
159 3068ÁNGEL LÁZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM01:14:3427300:23:2832500:38:3527.9901:02:0333100:12:3100:00:4000:01:02
160 2135FRANC LLAMBRICH JARDICAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:14:3635200:25:1228400:37:1928.9401:02:3130100:12:0500:00:5500:01:13
161 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM01:14:4824500:23:0735600:40:2826.6901:03:3521200:11:1300:01:0400:01:53
162 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:15:1030200:23:5434900:39:5127.1001:03:4522800:11:2500:00:3700:00:46
163 8019JOSE MANUEL RACERO ORTEGALLICENCIA DE DIAABM01:15:1936300:25:2328100:37:0729.1001:02:3035300:12:4900:00:5100:00:45
164 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:15:3830800:24:1127700:37:0029.1901:01:1141100:14:2700:01:2000:01:05
165 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM01:15:3831800:24:2727100:36:4129.4401:01:0841500:14:3000:00:5800:01:14
166 8004VICTOR HERRERO FRANCOLLICENCIA DE DIAABM01:15:3830900:24:1127800:37:0229.1601:01:1341000:14:2500:01:1500:01:03
167 2293JUAN MORIANA NAVARROINDEPENDENTABM01:15:4132600:24:4029500:37:4228.6501:02:2238100:13:1900:01:1800:01:11
168 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:15:5439500:26:3224300:35:4830.1701:02:2039400:13:3400:00:4100:00:57
169 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:16:1533500:24:5431100:38:0028.4201:02:5438500:13:2100:00:5700:01:00
170 2291DANIEL FABREGA COLOMER CLUB NATACIO OLOTABM01:16:1738100:25:5731600:38:0828.3201:04:0531000:12:1200:01:0100:01:05
171 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:16:3535100:25:1233600:38:5827.7201:04:1032500:12:2500:00:5700:01:15
172 5612ROGER CASTILLO GARCIACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:16:4034500:25:0334400:39:2727.3801:04:3030700:12:1000:01:4000:01:01
173 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:16:4138500:26:1227000:36:3929.4701:02:5139900:13:5000:00:5800:00:55
174 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:1038200:26:0033200:38:4627.8601:04:4632200:12:2400:01:3000:01:18
175 2232JUAN JIMENEZ GRANADOSCLUB ATLETISME OLESAABM01:17:4234300:24:5935100:40:0426.9601:05:0334400:12:3900:01:0500:00:57
176 8009RUBEN LOPEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3831900:24:2738500:42:1725.5401:06:4428700:11:5400:01:0600:01:18
177 3095XAVI SANCHEZ PONSTG TRIATLO SITGESABM01:19:2638600:26:1436100:40:4426.5101:06:5833000:12:2800:01:0400:00:46
178 8027FERRAN SELVA FÍGULSLLICENCIA DE DIAABM01:19:4832400:24:3737700:41:5825.7301:06:3537400:13:1300:00:4300:00:44
179 8016JUAN FRANCISCO LOPEZ ROMELLICENCIA DE DIAABM01:20:0024800:23:0940700:44:3924.1901:07:4831100:12:1200:01:4000:01:37
180 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:20:3233000:24:4736000:40:4426.5101:05:3142600:15:0100:01:2900:01:22
181 8014DELFÍ LOPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAABM01:21:4142200:27:5436500:41:2226.1101:09:1632300:12:2500:01:5300:01:03
182 7005RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM01:21:5835900:25:1639700:43:2724.8601:08:4337600:13:1500:01:3000:01:18
183 8020GUILLEM CANALS LLOPARTLLICENCIA DE DIAABM01:22:2342400:27:5436700:41:2326.1001:09:1736500:13:0600:01:4500:01:02
184 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM01:23:0036200:25:2240800:44:4124.1701:10:0335700:12:5700:01:2900:01:13
185 7001IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM01:23:3940400:26:5537600:41:5325.7901:08:4842300:14:5100:01:0700:01:43
186 8001ENRIQUE PEÑA GODOYLLICENCIA DE DIAABM01:23:5241000:27:0538700:42:4525.2601:09:5040300:14:0200:01:0500:01:33
187 4935FERRAN ARNALDO MAROTOINDEPENDENTABM01:25:5741700:27:4341000:44:4824.1101:12:3138900:13:2600:01:1700:01:10
188 7010EUGENIO GOMEZ GAMIRLLICENCIA DE DIAABM01:26:2939700:26:3541200:45:2323.8001:11:5841700:14:3100:02:2000:01:32
189 8002LUIS JOSE SARRION VILLANULLICENCIA DE DIAABM01:30:2242500:28:0242400:47:4122.6501:15:4342000:14:3900:01:4100:01:19
190 8006MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:35:1843200:29:5143200:49:5621.6301:19:4742800:15:3100:01:2400:00:54
191 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:37:1043600:31:2643000:49:2021.8901:20:4643100:16:2400:01:1600:01:19
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:04:1112000:20:5915300:33:2432.3400:54:236300:09:4800:00:3200:00:38
2 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:04:3812500:21:0015600:33:2632.3000:54:269200:10:1200:00:3300:00:38
3 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:04:5012400:21:0015500:33:2632.3000:54:2611900:10:2400:00:3300:00:41
4 7015ELIASE MAURYLLICENCIA DE DIAABF01:04:5511900:20:5916100:33:3232.2100:54:3111800:10:2400:00:0000:00:00
5 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:08:0615000:21:2725600:36:0729.9000:57:3413300:10:3200:00:4200:00:42
6 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:10:0722200:22:4426300:36:2329.6800:59:0719600:11:0000:00:5100:00:48
7 8028MÍRIAM RODRÍGUEZ HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABF01:10:2422800:22:4925700:36:1029.8600:58:5922700:11:2500:00:4500:00:49
8 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:10:3627000:23:2525000:35:5730.0400:59:2221500:11:1400:00:4200:00:44
9 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:1128000:23:3625100:35:5730.0400:59:3325700:11:3800:00:3900:00:49
10 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:11:3428700:23:4224200:35:4830.1700:59:3029900:12:0400:00:3800:00:50
11 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:15:2432900:24:4532900:38:4027.9301:03:2529100:11:5900:00:5300:00:47
12 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:15:3329500:23:4935400:40:1726.8101:04:0623300:11:2700:01:0000:00:51
13 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:16:1829300:23:4835000:39:5627.0501:03:4433700:12:3400:01:0600:00:58
14 4037MIRIAM OLIVARES POUSC.E. PICORNELLABF01:16:3335800:25:1632300:38:3228.0301:03:4834800:12:4500:01:0400:01:03
15 2519OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:17:5633400:24:5436300:40:5926.3501:05:5329800:12:0300:01:0200:01:09
16 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:19:3438400:26:0136200:40:5026.4501:06:5134700:12:4300:00:4100:00:46
17 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF01:21:2037400:25:4736800:41:2426.0901:07:1140400:14:0900:01:0300:01:08
18 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:21:3235600:25:1439400:43:1025.0201:08:2436800:13:0800:01:1500:01:14
19 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB TRI5UABF01:21:4437100:25:4040000:43:5124.6301:09:3131500:12:1300:00:5000:00:57
20 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:21:5638800:26:2037000:41:2626.0701:07:4640500:14:1000:00:5900:00:55
21 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:22:0140600:26:5736900:41:2526.0801:08:2239700:13:3900:01:1200:01:02
22 6216MARINA MARTÍNEZ RASCÓNCERDANYOLA CHABF01:22:4841400:27:2738000:42:0625.6501:09:3337800:13:1500:01:0900:01:15
23 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF01:22:5838900:26:2140200:44:0224.5301:10:2333800:12:3500:01:3700:01:04
24 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:23:0541500:27:3437800:41:5825.7301:09:3239300:13:3300:01:0000:01:06
25 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:23:2740900:27:0439100:43:0325.0901:10:0738400:13:2000:01:0300:00:56
26 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:23:3442000:27:5238400:42:1225.5901:10:0439200:13:3000:01:0300:00:59
27 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:24:0139400:26:3138900:43:0125.1101:09:3241300:14:2900:00:5700:00:55
28 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:24:2139100:26:2940100:43:5924.5501:10:2840000:13:5300:01:2700:01:12
29 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:26:4239200:26:2941600:47:0322.9501:13:3237300:13:1000:01:1600:01:13
30 6037ARIADNA MARTIN MARCETG TRIATLO SITGESABF01:27:1041800:27:5041400:46:0523.4401:13:5537700:13:1500:01:0100:01:01
31 8011MARLENE OVEJERO LAINLLICENCIA DE DIAABF01:30:1342800:29:1141500:46:4023.1401:15:5140900:14:2200:01:0500:01:13
32 8015HENRIETTA MEYER SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:31:1642900:29:1742000:47:3122.7301:16:4841200:14:2800:01:0300:01:03
33 8030ELISABETH FERRER CORBETOLLICENCIA DE DIAABF01:31:1643000:29:2041900:47:2522.7801:16:4541600:14:3100:00:5800:00:58
34 6056MÒNICA MOLINA MORANTECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:31:2842100:27:5341700:47:2122.8101:15:1443000:16:1400:01:0700:01:16
35 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:32:5543700:31:4441300:45:2823.7501:17:1242900:15:4300:00:5400:01:06
36 1854MARIA JOSE TABOADA GOMEZCLUB NATACIO RUBIABF01:36:4241900:27:5143400:53:2920.1901:21:2042700:15:2200:01:1800:01:28
37 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:36:5043400:31:1142600:48:0422.4701:19:1543300:17:3500:01:2500:01:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32