RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
520 488 473 14 1 5 19 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:57:1711200:18:212500:29:4238.3800:48:0311400:09:1400:00:3700:00:38
2 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM00:58:315000:17:047600:30:2637.4600:47:3032700:11:0100:00:4300:01:01
3 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM01:00:05000:00:00000:00:000.0000:47:3742700:12:2800:00:0000:01:10
4 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:5711300:18:2118300:32:5834.5800:51:1915900:09:3800:01:0100:00:54
5 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:01:2017800:19:2410200:31:4036.0000:51:0424200:10:1600:00:3900:00:45
6 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:02:0324500:20:1613400:32:1535.3500:52:3114800:09:3200:00:4300:00:40
7 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:02:1716800:19:1022700:33:5033.6900:53:0011900:09:1700:00:5000:00:47
8 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:4013900:18:3823800:34:1033.3700:52:4831100:10:5200:00:4900:00:44
9 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:04000:00:00000:00:000.0000:53:5322900:10:1100:00:0000:00:56
10 2139GENÍS LLORETA SALVADORCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:05:0034500:21:489200:30:5636.8500:52:4442300:12:1600:00:5000:00:53
11 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:06:3311800:18:2230800:36:3431.1800:54:5637800:11:3700:00:5900:00:58
12 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:07:4929900:21:1529200:36:0831.5500:57:2326100:10:2600:00:4200:00:46
13 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:08:1629800:21:1431400:36:4531.0200:57:5924300:10:1700:00:4700:00:49
14 1360ALEX MORALES BOSCHC.N. MATAROCDM01:10:4033800:21:4134400:37:4630.1900:59:2734600:11:1300:01:0400:00:53
15 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTCDM01:11:2121200:19:5238300:39:3228.8400:59:2440500:11:5700:00:4800:00:45
16 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:14:0335300:21:5937200:39:0129.2201:01:0044300:13:0300:01:1300:00:54
17 1382MANEL GUITART GIMENEZC.N. MATAROCDM01:21:5519100:19:3546000:51:2222.1901:10:5732200:10:5800:01:0200:01:30
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:53:541700:16:20400:29:2238.8200:45:422300:08:1200:00:3600:00:35
2 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM00:54:07000:00:00000:00:000.0000:45:453600:08:2200:00:0000:00:36
3 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:54:381800:16:265900:30:0437.9200:46:301900:08:0800:00:4200:00:37
4 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMJNM00:54:421900:16:305800:30:0337.9400:46:332000:08:0900:00:3600:00:33
5 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:54:523900:16:493000:29:4638.3000:46:352700:08:1700:00:3900:00:40
6 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:55:224500:16:546100:30:1037.7900:47:043000:08:1800:00:4400:00:40
7 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:55:246100:17:212000:29:4138.4100:47:023300:08:2200:00:4000:00:34
8 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM00:55:404900:16:592400:29:4238.3800:46:418600:08:5900:00:3700:00:39
9 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:55:417000:17:25500:29:2438.7800:46:497400:08:5200:00:3500:00:00
10 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:56:218600:17:387500:30:2537.4800:48:032800:08:1800:00:4500:00:42
11 7103ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELC.N. SABADELLJNM00:57:3611000:18:204400:29:5438.1300:48:1412700:09:2200:00:4200:00:48
12 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM00:58:434800:16:5916400:32:4534.8100:49:448400:08:5900:00:3900:00:42
13 1407ALEIX PUIG NONELLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:59:3914100:18:399700:31:2936.2100:50:0814600:09:3100:00:5500:00:46
14 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:00:1510200:17:5819200:33:0734.4200:51:0510800:09:1000:00:4600:00:43
15 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOJNM01:05:1116700:19:1022900:33:5333.6400:53:0341800:12:0800:00:5700:00:58
16 3941TONI RUS FERNÁNDEZC.E. SISTRELLSJNM01:05:4814300:18:4335200:38:0629.9200:56:498300:08:5900:01:0400:00:50
17 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM01:05:5920600:19:4829300:36:1031.5200:55:5821200:10:0100:00:5700:01:02
18 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:07:1023800:20:1225700:34:4332.8400:54:5542200:12:1500:00:4700:01:15
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:52:45100:15:30100:29:1638.9500:44:461000:07:5900:00:4000:00:31
2 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M00:53:31600:15:484300:29:5338.1500:45:41400:07:5000:00:3500:00:35
3 277ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:53:371200:16:051600:29:3938.4500:45:44500:07:5300:00:3800:00:34
4 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:48900:15:495300:30:0137.9800:45:50900:07:5800:00:4200:00:41
5 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:54:361400:16:147700:30:2737.4400:46:41700:07:5500:00:4500:00:37
6 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAC.N. TARRACOSUB23M00:54:41000:00:00000:00:000.0000:46:341800:08:0700:00:0000:00:36
7 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:243200:16:481900:29:4138.4100:46:297700:08:5500:00:3700:00:41
8 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:55:243400:16:487400:30:2537.4800:47:132100:08:1100:00:4900:00:43
9 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:55:246200:17:212200:29:4238.3800:47:033200:08:2100:00:4000:00:38
10 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:55:265700:17:171800:29:4038.4300:46:574100:08:2900:00:4100:00:38
11 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:56:046400:17:221400:29:3838.4700:47:009200:09:0400:00:4100:00:41
12 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M00:57:5710300:17:596600:30:1837.6200:48:1716400:09:4000:00:4500:00:46
13 4903CARLOS JIMENEZ VEGACLUB ESPORTIU DUETTRISUB23M01:00:169500:17:5420300:33:1834.2300:51:129400:09:0400:00:5500:00:45
14 3412EDU GARCIA TORRALBOCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:00:3015300:18:5413100:32:1335.3900:51:0712900:09:2300:01:0400:00:44
15 343MARC PALLARÈS BERTRANC.A. IGUALADASUB23M01:01:5214600:18:4921300:33:3633.9300:52:2514300:09:2700:00:5400:01:05
16 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:01:546500:17:2228300:35:3432.0500:52:568200:08:5800:00:4600:00:52
17 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.N. TARRACOSUB23M01:02:0515000:18:5216200:32:4434.8300:51:3627200:10:2900:00:5400:00:52
18 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:02:1617700:19:2315800:32:4034.9000:52:0323400:10:1300:00:4600:00:48
19 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:05:1029200:21:0619400:33:0934.3900:54:1531600:10:5500:00:5500:01:03
20 1244IGNACIO GALLO FERRER C.E.T. DISTANCESUB23M01:09:0520000:19:4537900:39:2128.9700:59:0620700:09:5900:01:3100:01:30
21 2586GERARD JUAREZ ALMENDROSC.E. RAYOTEAMSUB23M01:10:4136700:22:1332400:37:1730.5800:59:3034400:11:1100:00:5500:00:57
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALICLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:54:432300:16:355000:29:5738.0600:46:322200:08:1100:00:3800:00:39
2 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M00:54:452800:16:462900:29:4538.3200:46:312500:08:1400:00:4300:00:33
3 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:55:003600:16:494100:29:5338.1500:46:423100:08:1800:00:4100:00:42
4 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:55:094100:16:531200:29:3638.5100:46:295100:08:4000:00:4000:00:40
5 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:55:184700:16:581500:29:3838.4700:46:365400:08:4200:00:4000:00:38
6 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:55:243700:16:493300:29:4738.2800:46:367100:08:4800:00:4400:00:40
7 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:55:416600:17:231700:29:4038.4300:47:035000:08:3800:00:4200:00:40
8 3764IÑIGO LAMBARRI YAGÜECLUB NATACIO SITGESV1M00:56:077600:17:291100:29:3638.5100:47:059000:09:0200:00:3900:00:00
9 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:038000:17:309000:30:4837.0100:48:186300:08:4500:01:0100:01:03
10 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:57:059600:17:546000:30:0437.9200:47:589900:09:0700:00:3700:00:37
11 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M00:57:4012500:18:254000:29:5238.1700:48:1713000:09:2300:00:3900:00:50
12 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:57:4114400:18:45300:29:2038.8600:48:0515400:09:3600:00:4200:00:43
13 485OSCAR MARTINEZ BAILACGAVA TRIATLOV1M00:59:149000:17:4417600:32:5234.6900:50:364900:08:3800:00:5900:00:54
14 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:59:2710500:18:0013200:32:1335.3900:50:1311600:09:1400:00:4500:00:43
15 2785OSCAR DONIGA FRAILETRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M00:59:2813700:18:3410700:31:4635.8900:50:2010300:09:0800:00:4400:00:52
16 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:3313800:18:379900:31:3636.0800:50:1312200:09:2000:00:4300:00:46
17 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M00:59:3413600:18:3211900:31:5935.6400:50:319100:09:0300:00:4400:00:53
18 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:59:4214000:18:3910400:31:4135.9800:50:2012600:09:2200:01:0300:00:43
19 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 - SURALV1M00:59:4512000:18:2311800:31:5835.6600:50:2113300:09:2400:00:4500:00:46
20 8013RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAV1M01:00:2215100:18:5210800:31:4735.8700:50:3917100:09:4300:00:4900:01:07
21 5721ALBERT BELLMUNT BELLMUNTC.A. LES TORTUGUESV1M01:01:0214500:18:4714500:32:2735.1300:51:1418700:09:4800:00:4900:00:51
22 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:01:4018300:19:2815400:32:3734.9500:52:0515200:09:3500:00:4900:00:51
23 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:01:4814800:18:5120900:33:2934.0500:52:2014500:09:2800:01:1300:00:58
24 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:02:0212900:18:2724700:34:2833.0800:52:5510100:09:0700:01:0000:00:46
25 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:02:2518000:19:2520500:33:2134.1800:52:4616300:09:3900:00:5900:00:43
26 1636CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:02:3618500:19:2920600:33:2134.1800:52:5018000:09:4600:01:1100:00:57
27 8017MANUEL FERNANDEZ CORELLALLICENCIA DE DIAV1M01:02:4021100:19:5118100:32:5634.6200:52:4720200:09:5300:00:5800:00:45
28 2323LLUIS ALMODOVAR PACIOSCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:4722700:20:0617100:32:4934.7400:52:5519900:09:5200:00:4900:00:52
29 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:02:4921400:19:5417900:32:5334.6700:52:4721300:10:0200:01:0800:00:47
30 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:02:5825600:20:3214600:32:2735.1300:52:5920800:09:5900:00:5000:00:51
31 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UV1M01:03:3324000:20:1321700:33:3933.8800:53:5216700:09:4100:00:5300:01:11
32 8003DAVID MONTERO POYATOLLICENCIA DE DIAV1M01:03:4023200:20:0921100:33:3034.0300:53:3921100:10:0100:01:1800:01:01
33 1738SIQUEM VIVANCOS RODRIGUEZC.N. CATALUNYAV1M01:03:4323500:20:1117500:32:5134.7000:53:0228900:10:4100:00:4600:00:56
34 1763XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:4520500:19:4823300:34:0033.5300:53:4820600:09:5700:01:0000:01:15
35 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:03:4719300:19:3824800:34:2933.0600:54:0716500:09:4000:01:1500:00:48
36 2549JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:03:5522300:20:0221200:33:3533.9500:53:3724400:10:1800:00:5200:00:57
37 2867JOAN GIL ARNAUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:5622000:19:5822800:33:5133.6800:53:4921700:10:0700:01:1600:01:11
38 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:1924400:20:1622500:33:4733.7400:54:0324000:10:1600:00:5400:00:49
39 3405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:3230700:21:2116000:32:4334.8400:54:0426600:10:2800:01:0400:00:48
40 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:04:3431300:21:2415900:32:4234.8600:54:0626700:10:2800:00:4800:01:00
41 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.N. VIC-ETBV1M01:04:5327000:20:4122300:33:4633.7600:54:2725900:10:2600:00:0000:00:00
42 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN RODRÍGGAVA TRIATLOV1M01:05:0124100:20:1425500:34:3632.9500:54:5023000:10:1100:01:1000:00:54
43 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 - SURALV1M01:05:1714700:18:4931700:36:5530.8800:55:4414900:09:3300:01:3800:01:09
44 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAV1M01:05:2525000:20:2326200:34:5032.7300:55:1323200:10:1200:00:4800:00:55
45 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:05:3719800:19:4427100:35:1432.3600:54:5828700:10:3900:00:5400:01:01
46 3797DAVID RODRIGUEZ GARCIACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:1719500:19:3929400:36:1131.5100:55:5026400:10:2700:01:1900:01:31
47 2754JOAQUIM SEVILLA SALAZARTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:06:2526100:20:3728600:35:3831.9900:56:1522600:10:1000:01:1900:01:10
48 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:06:5527400:20:4829800:36:2031.3800:57:0818200:09:4700:01:0500:00:55
49 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:0529400:21:0928700:35:4931.8300:56:5821800:10:0700:01:1000:01:04
50 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:07:3427200:20:4630400:36:2831.2600:57:1424800:10:2000:01:3800:01:06
51 5713SERGIO GARCIA MANZANO C.A. LES TORTUGUESV1M01:07:4436600:22:1221900:33:4333.8100:55:5538800:11:4900:01:1300:01:01
52 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M01:07:4737300:22:1823900:34:1333.3200:56:3135100:11:1600:00:5900:00:55
53 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:4827300:20:4730200:36:2631.2900:57:1328200:10:3500:01:0900:01:04
54 1191MARCOS SALAZAR SALGUEIROCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:08:0125200:20:2633400:37:2630.4500:57:5222200:10:0900:01:3100:01:28
55 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:08:2230200:21:1729600:36:1631.4300:57:3330500:10:4900:01:2600:01:28
56 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:08:3030400:21:2031200:36:4131.0800:58:0127300:10:2900:01:1400:00:53
57 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTV1M01:08:3224800:20:2234300:37:4630.1900:58:0825700:10:2400:00:5200:00:59
58 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M01:08:4128100:20:5631600:36:5430.8900:57:5031000:10:5100:00:4700:00:59
59 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:08:4638900:22:4427600:35:2032.2600:58:0429100:10:4200:00:5600:00:57
60 3348RAUL GUARDIOLA ROCACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:08:5335200:21:5729100:36:0331.6200:58:0031300:10:5300:01:2000:00:57
61 2938JOAN CIFRÉ CANALDACLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:08:5633900:21:4228500:35:3732.0100:57:1937700:11:3700:01:2300:01:08
62 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M01:09:1330000:21:1631500:36:5330.9100:58:0933300:11:0400:00:5700:00:52
63 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:09:4134900:21:5431000:36:3531.1600:58:2934500:11:1200:01:3700:01:06
64 4294ANTONIO FRANCO MATENCIOADDICT BIKES TEAM C.E.V1M01:09:5534600:21:5033300:37:2630.4500:59:1628800:10:3900:01:3900:01:02
65 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:10:0432700:21:3435300:38:1129.8600:59:4524700:10:1900:01:1400:01:19
66 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALV1M01:10:3334100:21:4534000:37:3830.2900:59:2334200:11:1000:01:1900:01:03
67 2770FERRAN SELLABONA BUCHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:11:0735400:22:0333800:37:3230.3700:59:3537000:11:3200:01:1600:01:11
68 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:11:3238300:22:3932700:37:1830.5600:59:5737500:11:3500:01:1100:01:05
69 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:11:3434400:21:4737700:39:1929.0001:01:0626900:10:2800:01:4500:01:39
70 141LLUIS FABRE DOLSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:11:3632900:21:3637100:39:0029.2301:00:3632600:11:0000:01:2300:01:06
71 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:11:4440600:23:1132100:37:0830.7001:00:1935900:11:2500:00:5300:00:59
72 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:12:0329700:21:1238700:39:4228.7201:00:5433900:11:0900:01:0500:01:04
73 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:12:0634800:21:5238200:39:2328.9501:01:1530900:10:5100:00:5200:00:53
74 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:12:3138100:22:3536800:38:5429.3101:01:2933000:11:0200:01:0400:00:57
75 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:4644100:25:0724000:34:1533.2800:59:2244800:13:2400:00:5100:00:51
76 8024JOAN MASSANA FISALLICENCIA DE DIAV1M01:13:0335900:22:0539500:40:0028.5001:02:0532300:10:5800:02:5700:02:16
77 1700JOAN RUBIROLA BOSCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:13:2828800:21:0142000:41:2527.5301:02:2633100:11:0200:01:1200:00:59
78 8006ROGER AVILES PAMIESLLICENCIA DE DIAV1M01:14:0637800:22:2839100:39:5428.5701:02:2238400:11:4400:01:2500:01:14
79 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:1638200:22:3838600:39:4128.7301:02:1940600:11:5700:01:3500:01:34
80 8028RAÚL ESTÉVEZ QUEVEDO LLICENCIA DE DIAV1M01:15:1140100:23:0539600:40:0128.4901:03:0641200:12:0500:02:1100:01:46
81 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV1M01:15:4640700:23:1941200:40:5727.8401:04:1636700:11:3000:01:1600:01:02
82 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOLCLUB NATACIO CALDESV1M01:16:1445000:26:1117800:32:5234.6900:59:0346500:17:1100:05:3300:03:07
83 7114CARLES IGLESIAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:16:3442500:24:2136300:38:3629.5301:02:5744900:13:3700:00:5200:00:58
84 2862FRANCISCO ÁLVAREZ DOMÍNGUTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:16:4239600:22:5940800:40:4527.9801:03:4444100:12:5800:01:4400:01:29
85 8005FELIX CAPELLA PORTISACHLLICENCIA DE DIAV1M01:16:5242400:24:0640600:40:3928.0401:04:4541600:12:0700:01:5000:01:31
86 8016FRANCISCO TORRES LLOPARTLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0644900:26:0930900:36:3531.1601:02:4445500:14:2200:02:0700:01:49
87 8004DANIEL ARREDONDO RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M01:18:2843100:24:2741400:41:0427.7601:05:3144000:12:5700:01:1700:01:00
88 8018ANDREU ARCOS MALDONADOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1041300:23:3644200:43:2826.2301:07:0441400:12:0600:01:2700:01:22
89 7115CORNELIS JACOBUS KROONLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1545300:26:2440000:40:2128.2501:06:4545700:14:3000:01:5000:01:52
90 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:22:3745700:28:2040300:40:3228.1301:08:5245000:13:4500:01:0600:01:07
91 8022JOAQUIM JOU VILALDACHLLICENCIA DE DIAV1M01:24:5544700:25:5744900:46:0324.7601:12:0043600:12:5500:01:2200:01:44
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M01:00:1311700:18:2212500:32:0435.5500:50:2618300:09:4700:00:5200:00:52
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:00:3212600:18:2516900:32:4834.7600:51:1312100:09:1900:00:5000:00:47
3 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:02:1219400:19:3914400:32:2635.1500:52:0521900:10:0700:00:5500:00:50
4 4683JESUS GONZALEZ FARRESC.A. LES TORTUGUESV2M01:03:0622900:20:0616500:32:4734.7700:52:5323300:10:1300:01:0700:00:52
5 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:03:5924300:20:1520200:33:1734.2500:53:3226500:10:2700:01:0600:01:00
6 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:04:5025300:20:2725200:34:3233.0100:54:5919800:09:5100:01:1300:01:10
7 3073FRANCISCO MARTORELLTRICBMV2M01:08:4737600:22:2225100:34:3133.0300:56:5340100:11:5400:01:1300:01:02
8 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:2838400:22:4126500:34:5232.7000:57:3340300:11:5500:01:0500:01:15
9 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:10:1839200:22:4927700:35:2232.2300:58:1141700:12:0700:00:4700:01:02
10 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:10:3739100:22:4829700:36:1831.4000:59:0636900:11:3100:01:2600:00:58
11 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:10:4331500:21:2536700:38:5129.3401:00:1626300:10:2700:02:0900:01:28
12 4882JORDI ZABALETA GASCOGAVA TRIATLOV2M01:10:4836300:22:1132000:37:0030.8100:59:1137900:11:3700:01:0900:00:55
13 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV2M01:12:2641000:23:3133600:37:3030.4001:01:0136000:11:2500:01:2200:01:25
14 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:14:5841800:23:4136100:38:3429.5601:02:1543400:12:4300:01:0300:01:17
15 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:15:0840900:23:2839000:39:5028.6201:03:1838900:11:5000:01:4000:01:01
16 8015SERAFIN GONZALEZ RAMIREZLLICENCIA DE DIAV2M01:17:0640500:23:1042500:42:0227.1201:05:1240000:11:5400:01:5100:01:53
17 478PEDRO JUAREZ BENAVENTEC.E. RAYOTEAMV2M01:17:4741400:23:3839800:40:0828.4101:03:4645100:14:0100:01:0900:01:15
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:02:3818200:19:2721400:33:3633.9300:53:0315300:09:3500:01:1700:01:06
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:09:3133000:21:3633000:37:2230.5100:58:5827800:10:3300:01:0700:01:05
3 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:35:2745600:28:0245700:49:5022.8801:17:5246700:17:3500:02:0500:02:34
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:04:3927500:20:4823500:34:0633.4300:54:5417500:09:4500:00:4800:00:41
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:05:0629500:21:1121800:33:4133.8400:54:5223800:10:1400:00:4100:00:40
3 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:05:1221700:19:5628100:35:3432.0500:55:3016800:09:4200:00:4300:00:42
4 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:13:4139700:22:5936600:38:5029.3601:01:4939300:11:5200:00:5300:00:46
5 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:14:0839300:22:5739700:40:0228.4801:02:5934000:11:0900:00:4700:00:55
6 1843BERTA CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDF01:14:5342600:24:2237400:39:0629.1601:03:2835800:11:2500:00:5100:01:03
7 6064LORENA RODRIGUEZ ESCOBARC. TRIATLO MONTORNESCDF01:31:3446100:29:0444600:44:5025.4301:13:5446800:17:4000:00:5800:01:05
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:01:4815500:18:5622100:33:4433.7900:52:4010400:09:0800:01:0000:00:43
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:02:2517300:19:2019900:33:1734.2500:52:3718800:09:4800:00:4700:00:41
3 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADAJNF01:10:0036200:22:0827400:35:1832.2900:57:2643000:12:3400:01:1200:01:19
4 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:14:0133300:21:3940200:40:3028.1501:02:0939400:11:5200:01:2700:01:03
5 6050ANDREA SOLDEVILA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:15:1541500:23:4038500:39:4028.7401:03:2040200:11:5500:01:1200:01:32
6 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBJNF01:15:5842100:24:0037600:39:1829.0101:03:1843300:12:4000:00:5300:00:54
7 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:24:3943300:24:2945100:47:3523.9601:12:0443200:12:3500:01:1700:01:01
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:00:4112100:18:2420800:33:2734.0800:51:517200:08:5000:00:4300:00:40
2 47MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:01:0413100:18:3020400:33:2034.2000:51:5011500:09:1400:00:3800:00:39
3 5200NOELIA RAMIREZ ARTIMEZCLUB PROAMSUB23F01:24:1245200:26:2144100:43:2326.2801:09:4445600:14:2800:01:1100:01:06
4 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:26:1045400:27:1344300:44:0525.8601:11:1846000:14:5200:01:1100:01:07
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F01:02:0818800:19:3318500:32:5834.5800:52:3115600:09:3700:00:3800:00:41
2 125MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F01:02:2717000:19:1321000:33:2934.0500:52:4217600:09:4500:00:4600:00:48
3 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:04:5127700:20:5122200:33:4433.7900:54:3524100:10:1600:00:4600:00:48
4 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:07:0829100:21:0528400:35:3632.0200:56:4126200:10:2700:01:0200:00:56
5 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F01:09:1830500:21:2032500:37:1730.5800:58:3729000:10:4100:01:1100:01:05
6 8011LOLA ESPINOSA RAYALLICENCIA DE DIAV1F01:09:1926600:20:4035600:38:1729.7800:58:5725500:10:2200:01:1100:01:05
7 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F01:09:3330600:21:2132600:37:1730.5800:58:3831700:10:5500:00:5200:01:03
8 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:10:5435800:22:0534700:37:5930.0101:00:0430700:10:5000:00:5800:00:54
9 4072VERONICA KAREN DELGADOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:10:5831000:21:2336400:38:4829.3801:00:1130100:10:4700:01:2000:00:54
10 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:11:1535700:22:0534900:38:0030.0001:00:0534300:11:1000:01:0900:00:52
11 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F01:12:1137700:22:2734100:37:4430.2101:00:1140700:12:0000:00:5000:00:57
12 5111EMMA BOSCH GAMISANSC.N. MATAROV1F01:12:2740800:23:2532200:37:0930.6901:00:3439500:11:5300:01:1000:00:59
13 6059DOLORS HERNANDEZ GARCIACERRR IGUALADAV1F01:13:3339000:22:4437800:39:2028.9801:02:0436600:11:2900:02:0600:01:24
14 5051ELISABET VILANOVA LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:13:3841700:23:4034600:37:5430.0801:01:3441000:12:0400:00:5400:00:58
15 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F01:14:0239400:22:5838000:39:2228.9601:02:2038200:11:4200:01:4000:01:56
16 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:14:4331400:21:2442800:42:1526.9801:03:3933400:11:0400:01:2400:01:01
17 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F01:15:3439800:23:0041100:40:5427.8701:03:5438100:11:4000:01:5100:01:22
18 6048PAT PERPINYÀ COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:15:5439900:23:0041700:41:1927.5901:04:1937400:11:3500:01:3900:01:00
19 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F01:16:4440400:23:0842200:41:4227.3401:04:5039800:11:5400:01:0500:01:07
20 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:16:5340200:23:0642300:41:5327.2201:04:5939700:11:5400:01:0900:01:03
21 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV1F01:19:1243600:24:3143300:42:4526.6701:07:1640400:11:5600:01:2300:01:07
22 7106MONTSE MALDONADO PINTOLLICENCIA DE DIAV1F01:19:3843400:24:3143500:42:5026.6101:07:2142400:12:1700:01:2000:01:17
23 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:20:4044000:24:5543800:43:1026.4101:08:0543100:12:3500:01:2500:01:21
24 8033ANNA COMASLLICENCIA DE DIAV1F01:30:2745500:27:3045400:48:4423.3901:16:1445400:14:1300:00:0000:01:35
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6057LAURA MERCEDES LUETICH FCAMBRILS CLUB TRIATLOV2F01:10:4836000:22:0633900:37:3430.3500:59:4033600:11:0800:01:0200:00:49
2 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:10:5833100:21:3635900:38:3029.6101:00:0631200:10:5200:01:2000:01:09
3 8009CRISTINA JIMENEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAV2F01:27:0942000:23:4745800:50:2722.6001:14:1443700:12:5500:01:1300:01:19
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:52:54200:15:31200:29:2038.8600:44:511500:08:0300:00:3800:00:35
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:53:16800:15:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
3 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:53:19300:15:464500:29:5438.1300:45:40100:07:3900:00:3500:00:33
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:23700:15:484200:29:5338.1500:45:41300:07:4200:00:3600:00:33
5 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:53:261000:15:495100:29:5738.0600:45:46200:07:4000:00:3900:00:35
6 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:53:40500:15:484600:29:5538.1100:45:43800:07:5700:00:3700:00:33
7 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:44400:15:475200:29:5738.0600:45:441200:08:0000:00:3500:00:35
8 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:521300:16:131000:29:3538.5400:45:481600:08:0400:00:3700:00:00
9 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:54:041600:16:16900:29:3138.6200:45:472600:08:1700:00:3700:00:36
10 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:362000:16:325500:30:0237.9600:46:341300:08:0200:00:4200:00:38
11 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:54:372600:16:424700:29:5538.1100:46:371100:08:0000:00:3900:00:38
12 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:54:423300:16:482300:29:4238.3800:46:302400:08:1200:00:3700:00:33
13 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM00:54:533500:16:482100:29:4138.4100:46:293800:08:2400:00:3700:00:37
14 2092RUBEN CASTRO ALGORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:551100:15:509400:31:1136.5600:47:01600:07:5400:00:4100:00:39
15 3362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:54:562500:16:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3700:00:00
16 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM00:54:584600:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
17 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:54:584000:16:503100:29:4638.3000:46:363500:08:2200:00:3700:00:37
18 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:54:592200:16:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
19 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:55:033800:16:493400:29:4838.2600:46:373900:08:2600:00:4200:00:42
20 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:55:074400:16:541300:29:3738.4900:46:314600:08:3600:00:3800:00:38
21 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:55:112700:16:466900:30:2037.5800:47:061700:08:0500:00:4700:00:45
22 5502XAVI TOMASA SERRANOCERRR IGUALADAABM00:55:142100:16:328900:30:4037.1700:47:121400:08:0200:00:3900:00:41
23 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:195100:17:04800:29:2938.6700:46:336700:08:4600:00:3500:00:37
24 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM00:55:194200:16:533800:29:4938.2300:46:424700:08:3700:00:3900:00:41
25 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:55:23000:00:00000:00:000.0000:47:052900:08:1800:00:0000:00:43
26 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. TARRACOABM00:55:295500:17:113500:29:4838.2600:46:594200:08:3000:00:4100:00:41
27 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:55:355800:17:173200:29:4638.3000:47:034400:08:3200:00:4300:00:42
28 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:55:366900:17:24700:29:2738.7100:46:516600:08:4500:00:3700:00:35
29 2004ALBERT JOSE GONZALVOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:385200:17:053700:29:4938.2300:46:545700:08:4400:00:3900:00:36
30 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM00:55:448300:17:33600:29:2638.7300:46:596500:08:4500:00:3600:00:33
31 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:55:463100:16:486400:30:1437.7100:47:026100:08:4400:00:3800:00:42
32 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:55:505300:17:104800:29:5638.0800:47:065900:08:4400:00:3900:00:42
33 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM00:55:522900:16:467100:30:2237.5400:47:086000:08:4400:00:5600:00:46
34 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:55:545400:17:105600:30:0237.9600:47:125600:08:4200:00:4800:00:52
35 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:586300:17:223900:29:5038.2100:47:126900:08:4600:00:4300:00:45
36 2118JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM00:56:156800:17:242800:29:4538.3200:47:099800:09:0600:00:4000:00:45
37 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:176000:17:183600:29:4838.2600:47:0610900:09:1100:00:4200:00:46
38 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:56:227900:17:298200:30:3137.3600:48:003400:08:2200:00:4400:00:39
39 631CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:267200:17:278400:30:3237.3400:47:594000:08:2700:00:4800:00:43
40 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:56:313000:16:478100:30:3037.3800:47:1711200:09:1400:00:4300:00:49
41 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:56:359200:17:454900:29:5638.0800:47:417600:08:5400:00:3900:00:31
42 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM00:56:357700:17:297900:30:2837.4200:47:574800:08:3800:01:0200:00:43
43 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:56:368900:17:446200:30:1237.7500:47:565300:08:4000:00:4900:00:41
44 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM00:56:407300:17:277800:30:2737.4400:47:546800:08:4600:00:4800:00:37
45 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM00:56:418800:17:388300:30:3137.3600:48:094300:08:3200:00:5000:00:46
46 5635RICARD ALVAREZ HERMSABSOLUT SPORTABM00:56:427800:17:298000:30:2937.4000:47:585800:08:4400:00:4400:00:39
47 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:56:489100:17:456700:30:1837.6200:48:036400:08:4500:00:3800:00:39
48 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:56:515900:17:189100:30:5136.9500:48:095500:08:4200:00:4500:00:43
49 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:539800:17:555400:30:0137.9800:47:568000:08:5700:00:3900:00:38
50 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:548100:17:327000:30:2137.5600:47:538900:09:0100:00:3800:00:40
51 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:582400:16:4111400:31:5435.7400:48:353700:08:2300:01:0400:01:07
52 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:56:588500:17:378600:30:3737.2300:48:146200:08:4400:00:4400:00:55
53 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM00:56:599300:17:505700:30:0337.9400:47:539700:09:0600:00:4300:00:37
54 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:57:006700:17:248800:30:4037.1700:48:047800:08:5600:00:4600:00:44
55 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLOABM00:57:018200:17:337300:30:2337.5200:47:569600:09:0500:00:4300:00:43
56 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:57:089900:17:566300:30:1337.7300:48:098500:08:5900:00:3900:00:48
57 2640CARLES GARCIA DELGADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:127400:17:288700:30:3937.1900:48:079500:09:0500:00:5300:00:49
58 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:57:149700:17:546800:30:2037.5800:48:148800:09:0000:00:4300:00:46
59 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM00:57:1510700:18:016500:30:1637.6700:48:178100:08:5800:00:4800:00:47
60 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM00:57:1611600:18:222700:29:4438.3400:48:0610600:09:1000:00:5800:00:40
61 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:57:257500:17:288500:30:3637.2500:48:0412400:09:2100:00:4600:00:40
62 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:381500:16:1412800:32:0735.5000:48:2111800:09:1700:00:3400:00:38
63 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM00:57:4411900:18:232600:29:4338.3600:48:0616000:09:3800:00:3700:00:41
64 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:30000:00:00000:00:000.0000:48:2022500:10:1000:00:0000:00:45
65 3925CARLOS MOLINA GUISADOABSOLUT SPORTABM00:58:5313000:18:2910000:31:3636.0800:50:057000:08:4800:00:4800:00:38
66 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM00:59:0512300:18:2410900:31:4735.8700:50:117500:08:5400:00:3800:00:42
67 7107FRANCESC CARMONALLICENCIA DE DIAABM00:59:117100:17:2616800:32:4834.7600:50:147900:08:5700:00:5200:00:42
68 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ PRAT TRIATLO 1994ABM00:59:1610900:18:2010100:31:3836.0400:49:5812000:09:1800:00:4200:00:36
69 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM00:59:2213200:18:3013700:32:1835.2900:50:484500:08:3400:00:5700:01:11
70 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:2413300:18:3110300:31:4135.9800:50:1211000:09:1200:00:4900:00:41
71 8020CARLOS ESPAÑA GADEALLICENCIA DE DIAABM00:59:2610600:18:0012200:32:0135.6100:50:0113400:09:2500:00:4400:00:42
72 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM00:59:2710100:17:5614300:32:2435.1900:50:2010000:09:0700:00:4900:00:47
73 3427ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:295600:17:1118000:32:5334.6700:50:0413700:09:2500:00:5300:00:39
74 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:2914200:18:429600:31:2236.3400:50:0413800:09:2500:00:4100:00:37
75 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:3112800:18:2711600:31:5635.7000:50:2310200:09:0800:00:4600:00:47
76 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM00:59:319400:17:5214000:32:2335.2000:50:1511700:09:1600:00:4300:00:45
77 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:3310800:18:1113000:32:1235.4000:50:2310500:09:1000:00:4000:00:47
78 5587MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:3313400:18:3211000:31:4735.8700:50:1911300:09:1400:00:3700:00:45
79 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM00:59:3515700:19:009300:31:0936.6000:50:0914000:09:2600:00:5800:00:43
80 2721JONATAN VILLALONGA VILLEGCLUB CICLISTA BANYOLESABM00:59:398700:17:3818200:32:5734.6000:50:359300:09:0400:01:0700:01:11
81 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEABM00:59:4313500:18:3211100:31:5035.8100:50:2212300:09:2100:01:0000:00:53
82 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:59:4411100:18:2012300:32:0235.5900:50:2212800:09:2200:00:3700:00:44
83 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:5510000:17:5617000:32:4934.7400:50:4510700:09:1000:00:4500:00:53
84 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM01:00:0612200:18:2411500:31:5435.7400:50:1818600:09:4800:00:4900:00:45
85 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM01:00:194300:16:5425900:34:4532.8100:51:395200:08:4000:00:3700:00:37
86 2136KIRIAN MARTORELL CARBONELA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:00:2814900:18:519500:31:1936.4000:50:1024500:10:1800:00:5200:00:45
87 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:00:3316000:19:0312700:32:0735.5000:51:1013100:09:2300:01:0500:00:50
88 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:3718100:19:2510600:31:4535.9100:51:1014200:09:2700:00:5400:00:48
89 2103ENRIC GARCIA ALDANACLUB ATLETIC CASTELLARABM01:00:3817600:19:2111200:31:5135.7900:51:1214100:09:2600:00:5200:00:51
90 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:00:3912700:18:2612400:32:0335.5700:50:2922700:10:1000:00:4500:00:57
91 7112ANDRATX BRUNET DEL CIDLLICENCIA DE DIAABM01:00:4219000:19:349800:31:2936.2100:51:0316100:09:3900:00:4100:00:43
92 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:00:4411400:18:2218400:32:5834.5800:51:2013200:09:2400:01:0300:00:56
93 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:4415900:19:0312600:32:0635.5100:51:0915000:09:3500:00:4700:00:43
94 2415CRISTIAN MARTÍNEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:00:4716200:19:0613800:32:2035.2600:51:2612500:09:2100:01:0900:01:01
95 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:5616500:19:1011300:31:5335.7600:51:0320000:09:5300:00:4400:00:38
96 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:01:0317200:19:1611700:31:5835.6600:51:1418900:09:4900:00:4200:00:47
97 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:0617900:19:2410500:31:4335.9400:51:0720900:09:5900:00:4500:00:44
98 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:01:1716900:19:1112100:32:0135.6100:51:1221500:10:0500:00:4400:00:46
99 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:01:1916600:19:1012900:32:0835.4800:51:1821000:10:0100:01:0700:00:48
100 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM01:01:2215600:18:5813900:32:2235.2200:51:2021400:10:0200:00:5900:00:52
101 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:01:2219700:19:4413300:32:1335.3900:51:5713900:09:2500:00:5800:00:48
102 3648SANTI CHINCHILLA CANOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:01:2517100:19:1514800:32:2735.1300:51:4217200:09:4300:00:4600:01:01
103 2959RAUL GUILLAMON VALERICLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:01:3211500:18:2220000:33:1734.2500:51:3920300:09:5300:00:4400:00:58
104 2807CARLES RIBOT BERNABÉTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:378400:17:3526700:35:0332.5200:52:388700:08:5900:00:4600:01:25
105 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:01:3917500:19:2115600:32:3934.9200:52:0016200:09:3900:00:5000:00:40
106 1508RICARDO BORRAJO CANALC.E. RAYOTEAMABM01:01:4620400:19:4713600:32:1835.2900:52:0516600:09:4100:00:5200:00:47
107 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. NO TE PARESABM01:01:5420200:19:4614200:32:2435.1900:52:1017400:09:4400:01:0300:00:54
108 4807EDGAR MANZANO PERARNAUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:5518900:19:3415300:32:3734.9500:52:1117300:09:4400:01:0400:01:01
109 1653ALBERT TRULLAS JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:02:1819900:19:4419300:33:0734.4200:52:5114400:09:2700:01:0800:00:44
110 2948JONATHAN VEGA SANCHEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:02:3720800:19:4919000:33:0634.4400:52:5516900:09:4200:01:1200:00:49
111 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:3822600:20:0317200:32:5034.7200:52:5317700:09:4500:00:4700:00:52
112 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:02:3925100:20:2514100:32:2435.1900:52:4919400:09:5000:00:4100:00:50
113 1698POL QUIÑONERO REIXACHSTRI+9 EL MASNOUABM01:02:3920900:19:5019100:33:0734.4200:52:5717000:09:4200:00:5700:00:49
114 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:4618700:19:3115700:32:3934.9200:52:1028400:10:3600:00:5000:00:51
115 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:02:4622400:20:0212000:32:0135.6100:52:0329400:10:4300:00:4200:00:52
116 4153EDUARD CAPDEVILA GUINARTT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:4920700:19:4919500:33:1034.3700:52:5919200:09:5000:01:0900:01:03
117 4990ADRIÁN ALCALÁ SAN MARTÍNITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:4920300:19:4719800:33:1534.2900:53:0218400:09:4700:00:5700:00:53
118 5952RUBEN FERNANDEZ ENCINASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:4921000:19:5019600:33:1034.3700:53:0019000:09:4900:01:0900:00:56
119 8001QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:02:5016300:19:0623100:33:5933.5500:53:0517800:09:4500:00:5400:00:57
120 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:02:5716100:19:0523600:34:0633.4300:53:1118100:09:4600:01:3900:00:47
121 2828XEVI GALLART GARANGOUTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:03:0415400:18:5625300:34:3233.0100:53:2815500:09:3600:01:0900:01:16
122 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:0521500:19:5516600:32:4734.7700:52:4225600:10:2300:00:4100:00:46
123 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:0719200:19:3814900:32:2835.1100:52:0632900:11:0100:00:5000:00:49
124 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:0722500:20:0319700:33:1334.3200:53:1619700:09:5100:00:5400:01:14
125 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:03:0825400:20:2815100:32:3435.0100:53:0221600:10:0600:01:1000:01:01
126 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:03:0921800:19:5621600:33:3833.8900:53:3415100:09:3500:01:1800:00:57
127 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:2020100:19:4622000:33:4333.8100:53:2919600:09:5100:01:1000:00:53
128 7101JOSEP GELPI MOYALLICENCIA DE DIAABM01:03:2323700:20:1117700:32:5234.6900:53:0325000:10:2000:00:5500:00:58
129 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAABM01:03:2415200:18:5426600:34:5332.6800:53:4715800:09:3700:00:5700:00:58
130 365JERO FERRER MARQUEZINDEPENDENTABM01:03:3715800:19:0023200:34:0033.5300:53:0028500:10:3700:01:3000:00:54
131 8008JOSEP RAMON PORTA PERALESLLICENCIA DE DIAABM01:03:3826000:20:3713500:32:1735.3100:52:5429900:10:4400:01:0400:00:58
132 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:4222100:19:5922400:33:4633.7600:53:4520500:09:5700:01:0100:00:53
133 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESABM01:03:4619600:19:4422600:33:4933.7100:53:3323500:10:1300:01:0700:01:00
134 2072ALBERTO DÍAZ MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:5017400:19:2024300:34:1933.2200:53:3923100:10:1100:00:5900:01:00
135 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESABM01:04:0427600:20:4918600:33:0134.5300:53:5023600:10:1400:00:4800:00:47
136 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:04:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
137 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:04:1927800:20:5518700:33:0234.5100:53:5725300:10:2200:00:4900:00:52
138 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:04:1926200:20:3820700:33:2234.1700:54:0024600:10:1900:00:5000:00:50
139 260JORDI FLORENSA GAMUNDICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:2032200:21:2915500:32:3734.9500:54:0623900:10:1400:01:0600:00:51
140 2772ADRIA VILLALON VELATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:04:3131900:21:2715000:32:3435.0100:54:0127500:10:3000:00:0000:00:00
141 4617SERGI PASTOR CAPELLASC.A. IGUALADAABM01:04:3223400:20:1023400:34:0233.5000:54:1224900:10:2000:01:0500:00:48
142 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:3228200:20:5718900:33:0534.4600:54:0227400:10:3000:00:4800:00:50
143 8014FREDERIC RABASA REGUANTLLICENCIA DE DIAABM01:04:3227100:20:4620100:33:1734.2500:54:0327100:10:2900:00:5700:00:51
144 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:3323900:20:1325000:34:3033.0400:54:4319300:09:5000:00:5800:00:51
145 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:3918400:19:2826100:34:4932.7400:54:1725400:10:2200:01:0100:00:51
146 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:4329300:21:0917300:32:5134.7000:54:0029500:10:4300:00:4300:00:52
147 7111JONATHAN BERROCAL LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:04:4625800:20:3521500:33:3833.8900:54:1327900:10:3300:01:1700:01:01
148 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:4833400:21:3914700:32:2735.1300:54:0629200:10:4200:00:5400:00:58
149 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:04:5931800:21:2616100:32:4334.8400:54:0930600:10:5000:01:0400:00:58
150 2936JAVIER RAMOS PEDRERACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:05:0022200:19:5926300:34:5032.7300:54:4922800:10:1100:01:1000:00:49
151 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:05:0021900:19:5827200:35:1632.3300:55:1417900:09:4600:01:4700:01:12
152 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:05:0221600:19:5528000:35:3032.1100:55:2515700:09:3700:01:0800:01:03
153 3756ALBERT MASIP GUASCHTG TRIATLO SITGESABM01:05:0432500:21:3216700:32:4734.7700:54:1930000:10:4500:01:0900:01:02
154 5916JORDI TRAVESSET SANCHEZTRI+9 EL MASNOUABM01:05:2229000:21:0423000:33:5733.5800:55:0125200:10:2100:00:4500:00:42
155 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:05:2723100:20:0826400:34:5132.7100:54:5926800:10:2800:00:3800:00:40
156 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB VO2 - SURALABM01:05:3425700:20:3224600:34:2733.0900:54:5928000:10:3500:01:1200:01:10
157 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:05:4128300:20:5723700:34:0933.3800:55:0628100:10:3500:00:4500:00:50
158 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:0331700:21:2615200:32:3435.0100:54:0040900:12:0300:00:4500:00:51
159 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:1224200:20:1526800:35:0332.5200:55:1831400:10:5400:01:0500:01:05
160 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:2032100:21:2926900:35:0332.5200:56:3218500:09:4800:01:1500:01:09
161 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:06:3223000:20:0730700:36:3231.2000:56:3920100:09:5300:00:4200:00:43
162 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESABM01:06:3624700:20:2130300:36:2631.2900:56:4719100:09:4900:00:5200:00:48
163 1414JOAN ARANDA ADÁNC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:06:4121300:19:5433100:37:2230.5100:57:1613500:09:2500:01:3900:01:19
164 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:06:5325500:20:2930600:36:2831.2600:56:5720400:09:5600:01:1300:00:57
165 3840JOSEP XAMPRÓ ENERIZINDEPENDENTABM01:07:1431600:21:2525400:34:3432.9800:55:5934800:11:1500:01:2900:01:21
166 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:1526300:20:3830500:36:2831.2600:57:0622400:10:0900:01:1000:00:58
167 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:1732400:21:3126000:34:4832.7600:56:1932100:10:5800:01:0600:00:59
168 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:2228700:21:0029500:36:1431.4600:57:1422100:10:0800:00:5100:01:02
169 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:3132000:21:2927900:35:2732.1600:56:5628300:10:3500:01:0800:01:01
170 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:07:3334700:21:5024200:34:1733.2500:56:0736100:11:2600:00:5200:00:50
171 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM01:07:3836500:22:1224100:34:1633.2700:56:2834100:11:1000:01:0700:00:56
172 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:4526400:20:3930000:36:2331.3300:57:0229700:10:4300:01:3600:01:01
173 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:08:0126500:20:4030100:36:2331.3300:57:0332400:10:5800:00:5600:00:57
174 3766JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:08:0234200:21:4627800:35:2732.1600:57:1330400:10:4900:00:5400:00:59
175 2842ALBERT LOPEZ FAUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:08:0931200:21:2427000:35:1032.4200:56:3437600:11:3500:01:0700:00:46
176 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:08:2128000:20:5631900:36:5930.8200:57:5526000:10:2600:00:5700:01:01
177 5330MARC HERNANDEZ GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:08:2228600:20:5929000:36:0131.6500:57:0035600:11:2200:00:5800:00:57
178 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:08:4836100:22:0827300:35:1832.2900:57:2635500:11:2200:00:5900:01:03
179 8025DANI LOPEZ FITÓLLICENCIA DE DIAABM01:09:1522800:20:0635400:38:1229.8400:58:1832000:10:5700:01:2700:01:06
180 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM01:09:1536900:22:1428800:35:5331.7700:58:0733700:11:0800:01:1200:00:54
181 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:09:4132800:21:3529900:36:2131.3600:57:5638600:11:4500:01:0700:00:59
182 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZINDEPENDENTABM01:09:4534000:21:4433200:37:2330.4900:59:0728600:10:3800:00:5500:00:49
183 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:09:5126800:20:4035800:38:2829.6400:59:0829600:10:4300:01:2000:00:44
184 3034DANIEL LOPEZ BENITEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:10:2732600:21:3334800:37:5930.0100:59:3231500:10:5500:01:2300:01:04
185 144SERGIO MÉNDEZ FERNÁNDEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:2726700:20:4035100:38:0429.9500:58:4438300:11:4300:01:2900:01:14
186 2084JAVIER INES GARCIAC.E. RAYOTEAMABM01:10:3230100:21:1735700:38:2729.6500:59:4430200:10:4800:01:0700:01:22
187 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:10:3641100:23:3328200:35:3432.0500:59:0736500:11:2900:00:5200:00:55
188 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUINDEPENDENTABM01:10:4430800:21:2133700:37:3230.3700:58:5339000:11:5100:01:0900:01:15
189 8023RAFAEL ANGEL CORONADO PERTG TRIATLO SITGESABM01:10:4637100:22:1731300:36:4531.0200:59:0238500:11:4400:00:4300:00:51
190 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:11:2733500:21:4037300:39:0329.1901:00:4329800:10:4400:01:0900:01:27
191 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:11:3124600:20:1940900:40:4827.9401:01:0725800:10:2400:01:3500:01:16
192 151MIGUEL MARTÍNEZ CHUECACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:11:4334300:21:4636500:38:4929.3701:00:3533800:11:0800:01:2800:01:20
193 7102EDUARDO SANTAMARIA JUANLLICENCIA DE DIAABM01:12:0528900:21:0336900:38:5729.2701:00:0041100:12:0500:01:1800:01:14
194 8029MIGUEL TRIGUERO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:12:0928500:20:5939200:39:5428.5701:00:5335000:11:1600:01:3700:01:58
195 8007OSCAR TORRUELLALLICENCIA DE DIAABM01:12:1237400:22:1936200:38:3629.5301:00:5535200:11:1700:01:1100:01:05
196 2129SERGIO GARCIA CALLEJAC.E. RAYOTEAMABM01:12:2136800:22:1336000:38:3429.5601:00:4737300:11:3400:01:4000:00:58
197 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:12:2133600:21:4140100:40:2628.1901:02:0723700:10:1400:01:2400:01:15
198 2135FRANC LLAMBRICH JARDICAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:5735100:21:5738800:39:4528.6801:01:4234900:11:1500:01:2400:01:12
199 1304ALBERTO OLIVERAS FERNANDECLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:2235600:22:0439900:40:1128.3701:02:1541500:12:0700:01:3400:01:22
200 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:14:2935000:21:5540400:40:3328.1101:02:2840800:12:0100:01:3300:03:32
201 3454JORDI NICOLAU LLEONARTITRIATLETES SOLIDARISABM01:14:5133200:21:3642600:42:1426.9901:03:5032800:11:0100:02:2200:02:44
202 1219SERGI RODRÍGUEZ CUSCÓCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:16:1445100:26:1117400:32:5134.7000:59:0246600:17:1200:01:4900:03:04
203 2386ISMAEL BARCELO SERRANOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:16:1943700:24:3438400:39:3928.7501:04:1341300:12:0600:01:1800:01:19
204 1444DANI ALBACETE GAVILÁNC.E. RAYOTEAMABM01:16:2435500:22:0443900:43:2126.3001:05:2532500:10:5900:01:1900:01:03
205 2997DAVID SOLER RABASACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:18:0442800:24:2343200:42:2226.9101:06:4535400:11:1900:01:2800:01:18
206 8031UNAI SANCHEZ GIBELLOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5542700:24:2342900:42:1926.9401:06:4242100:12:1300:01:3800:01:44
207 8021IVAN SANCHEZ GIBELLOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5542900:24:2343000:42:1926.9401:06:4242000:12:1300:01:3600:01:46
208 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:19:2844300:25:3139300:39:5528.5601:05:2645200:14:0200:00:5500:01:15
209 8034TONI HERRERA VERALLICENCIA DE DIAABM01:23:0841200:23:3645200:48:0623.7001:11:4236200:11:2600:01:5100:01:31
210 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:32:4346300:29:0645500:48:5623.3001:18:0245900:14:4100:01:2400:01:20
211 7109GABRIEL SARA BUENOLLICENCIA DE DIAABM01:32:5446400:29:2845300:48:1323.6401:17:4146200:15:1300:01:4600:02:41
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:01:1616400:19:0716300:32:4434.8300:51:5113600:09:2500:00:4300:00:45
2 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.N. MATAROABF01:01:3712400:18:2424400:34:2233.1700:52:467300:08:5100:00:4400:00:41
3 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:01:4518600:19:2918800:33:0334.4900:52:3211100:09:1300:00:4100:00:41
4 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:04:2723600:20:1124500:34:2533.1200:54:3619500:09:5100:00:5300:00:48
5 8036MÍRIAM RODRÍGUEZ HERNÁNDELLICENCIA DE DIAABF01:05:1323300:20:1025800:34:4332.8400:54:5325100:10:2000:00:5600:00:55
6 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:05:1826900:20:4124900:34:2933.0600:55:1022000:10:0800:00:4900:00:51
7 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:06:2528400:20:5825600:34:3932.9000:55:3730300:10:4800:00:4900:01:15
8 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:07:3729600:21:1128900:35:5431.7500:57:0527700:10:3200:00:4900:00:49
9 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:0433700:21:4127500:35:1832.2900:56:5933500:11:0500:00:4500:00:54
10 5082EVA GONZÁLEZ VILAITRIATLETES SOLIDARISABF01:08:3025900:20:3534200:37:4630.1900:58:2122300:10:0900:01:0700:00:53
11 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:08:5324900:20:2235000:38:0329.9600:58:2527000:10:2800:01:0000:01:00
12 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF01:09:0632300:21:3131100:36:3831.1200:58:0931900:10:5700:00:4800:00:48
13 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:09:0931100:21:2331800:36:5630.8700:58:1930800:10:5000:00:4800:00:53
14 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:11:2240300:23:0732900:37:1930.5501:00:2631800:10:5600:00:5100:00:53
15 3528JOANA PASCUAL   NICOLAUPRAT TRIATLO 1994ABF01:11:2638500:22:4132300:37:1730.5800:59:5836300:11:2800:00:5700:00:51
16 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:11:3237000:22:1734500:37:5030.1301:00:0735700:11:2500:01:1100:00:51
17 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:11:3537900:22:3333500:37:2830.4301:00:0137200:11:3400:00:5800:00:52
18 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:11:3838700:22:4232800:37:1930.5501:00:0138000:11:3700:00:5200:00:47
19 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:12:2027900:20:5540700:40:4328.0001:01:3829300:10:4200:01:0800:00:55
20 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF01:12:5638000:22:3335500:38:1329.8301:00:4641900:12:1000:01:0600:00:58
21 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:13:1136400:22:1237500:39:0729.1401:01:1939200:11:5200:00:5400:00:59
22 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:13:1137500:22:1937000:39:0029.2301:01:1939100:11:5200:01:0400:01:26
23 8002MIREIA PARÉS RIBASLLICENCIA DE DIAABF01:13:2930300:21:2042100:41:3827.3801:02:5827600:10:3100:01:2200:01:22
24 6011MARTA SIMON ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:13:5938800:22:4338100:39:2228.9601:02:0539600:11:5400:01:2100:01:20
25 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:14:0139500:22:5838900:39:4928.6301:02:4734700:11:1400:01:2100:01:19
26 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:4730900:21:2243100:42:2126.9201:03:4333200:11:0400:01:1900:01:06
27 7108XENIA MOURELO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:14:4838600:22:4141000:40:4927.9301:03:3035300:11:1800:01:1500:00:56
28 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:15:4940000:23:0441500:41:1627.6301:04:2036400:11:2900:01:0500:01:03
29 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:16:2043800:24:3539400:39:5828.5201:04:3338700:11:4700:01:0100:00:53
30 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:16:3242300:24:0340500:40:3528.0901:04:3839900:11:5400:01:0100:01:00
31 6063YOLANDA GARCÍA CABALLEROC. TRIATLO MONTORNESABF01:17:1337200:22:1844000:43:2226.2901:05:4037100:11:3300:01:0300:01:00
32 4008MIRIAM COMAS SERRATTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:17:1841900:23:4441300:41:0327.7701:04:4742800:12:3100:01:0000:01:08
33 6065ZAIDA JURADO SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABF01:17:2841600:23:4041900:41:2427.5401:05:0442500:12:2400:01:1100:01:07
34 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:18:1343000:24:2441800:41:2327.5501:05:4742600:12:2600:01:0400:01:05
35 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESABF01:18:3143200:24:2841600:41:1827.6001:05:4643500:12:4500:01:1100:01:04
36 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:0742200:24:0342400:41:5427.2101:05:5744500:13:1000:01:0800:00:54
37 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:20:2043500:24:3143400:42:4626.6601:07:1744200:13:0300:01:3900:01:08
38 1811EMMA PÉREZ CUERVACERRR IGUALADAABF01:21:0844400:25:3642700:42:1426.9901:07:5044700:13:1800:01:2500:01:18
39 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:2743900:24:3744500:44:1825.7301:08:5542900:12:3200:01:1300:01:10
40 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:21:31000:00:00000:00:000.0001:10:0036800:11:3100:00:0000:01:03
41 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:21:4644500:25:4443700:43:0626.4501:08:5043900:12:5600:01:1800:01:16
42 4099ANABEL PIMENTEL DEL RIOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:24:5544800:26:0844800:45:4224.9501:11:5044400:13:0500:01:0800:01:10
43 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF01:27:0245800:28:2243600:42:5826.5301:11:2046300:15:4200:01:1900:01:25
44 6030CRISTINA GARCIA ARANCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:2746200:29:0544400:44:1225.7901:13:1745300:14:1000:01:1300:01:15
45 7110MONICA LOPEZ CESARLLICENCIA DE DIAABF01:28:3144600:25:5545600:49:4022.9501:15:3543800:12:5600:00:5600:00:50
46 6067MERITXELL LÓPEZ CONDEC. TRIATLO MONTORNESABF01:28:4945900:28:4044700:45:2825.0701:14:0845800:14:4100:00:5800:01:10
47 6013LÍDIA PÉREZ RAMOSC.A. LES TORTUGUESABF01:28:5944200:25:1945900:50:2822.5901:15:4744600:13:1200:01:1800:01:03
48 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:30:2146000:28:4245000:46:4624.3801:15:2846100:14:5300:01:2300:01:07
49 7105LAURA RUIZ CARRANZALLICENCIA DE DIAABF01:47:4746500:31:3346100:59:3419.1401:31:0746400:16:4000:02:0600:01:52
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3794TONI SERRANO BARREIROC.A. LES TORTUGUEST2M00:57:5210400:17:597200:30:2237.5400:48:2114700:09:3100:00:4300:00:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32