RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
214 189 177 12 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:56:341700:20:375701:26:2214.5901:46:59800:09:3500:00:4000:00:34
2 1407ALEIX PUIG NONELLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:58:456800:22:354901:24:4714.8601:47:228400:11:2300:00:5700:00:39
3 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:59:445100:21:465401:25:5814.6601:47:4410400:12:0000:00:5000:00:47
4 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESJNM02:05:054000:21:228501:33:0813.5301:54:305400:10:3500:00:4400:00:40
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:41:381500:20:141001:11:5717.5101:32:11600:09:2700:00:3800:00:36
2 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:52:033900:21:212601:19:5815.7601:41:196000:10:4400:00:3900:00:47
3 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:53:244200:21:253001:20:5515.5701:42:207200:11:0400:00:4300:00:35
4 3853JOSEP RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKESUB23M01:55:223800:21:214201:24:0514.9901:45:261900:09:5600:01:0300:00:44
5 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M02:00:491800:20:387001:29:5214.0201:50:303900:10:1900:00:3100:00:44
6 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M02:06:435000:21:379401:35:1013.2401:56:472300:09:5600:00:5400:00:41
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:38:19500:19:32301:09:0618.2301:28:381300:09:4100:00:4200:00:42
2 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:43:45800:19:441501:14:1716.9601:34:011400:09:4400:00:4700:00:46
3 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:45:083200:21:101101:13:5117.0601:35:013100:10:0700:00:4500:00:40
4 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:172500:20:542001:17:1716.3001:38:112900:10:0600:00:5100:00:50
5 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:122100:20:512501:19:2615.8601:40:171800:09:5500:00:5200:00:52
6 709GERMÀ BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:52:042700:21:022801:20:2215.6801:41:245800:10:4000:00:4700:00:41
7 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:52:243400:21:133101:20:5915.5601:42:123700:10:1200:00:4600:00:41
8 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:54:394400:21:323401:22:0215.3601:43:347300:11:0500:00:3500:00:40
9 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:55:127300:22:413301:22:0115.3601:44:425000:10:3000:00:5800:00:40
10 2016ALBERTO GÓMEZ MOTACLUB GASSS TRIATLOV1M01:55:132000:20:474801:24:4514.8701:45:321200:09:4100:01:0500:00:57
11 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M01:55:282300:20:524601:24:3514.9001:45:272600:10:0100:00:4700:00:46
12 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:57:293500:21:155601:26:1414.6101:47:292400:10:0000:00:4200:00:44
13 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:57:484500:21:334301:24:1814.9501:45:5110100:11:5700:00:4800:00:58
14 3641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA SOC ATLETICA CORBERAV1M01:59:308500:23:105001:25:1214.7901:48:227400:11:0800:00:5000:00:46
15 3269ABEL BLANQUE PARCERISAINDEPENDENTV1M01:59:4812200:24:273701:23:2215.1101:47:4910300:11:5900:01:0600:00:57
16 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M02:00:475300:21:486501:29:2814.0801:51:16700:09:3100:01:1200:01:03
17 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:01:294100:21:247201:29:5514.0101:51:193400:10:1000:00:5200:00:50
18 8003XEVI RAMÍREZ TORRENSLLICENCIA DE DIAV1M02:01:4012000:24:254501:24:3414.9001:48:5912400:12:4100:01:1100:01:11
19 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:02:155900:21:576801:29:4014.0501:51:375600:10:3800:00:5100:00:45
20 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. PICORNELLV1M02:05:357600:22:508101:32:2313.6401:55:134100:10:2200:01:0900:00:49
21 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:05:407000:22:387301:30:4913.8701:53:2711200:12:1300:01:0600:01:07
22 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M02:06:297800:22:528201:32:2613.6301:55:187700:11:1100:00:5800:00:51
23 619OSCAR PUNTI FIESTASCLUB NATACIO RUBIV1M02:06:3510500:23:467701:31:2513.7801:55:118500:11:2400:00:5500:00:49
24 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:07:2311500:24:177401:30:5813.8501:55:1511000:12:0800:00:5000:00:49
25 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:08:008700:23:119001:34:0113.4001:57:126300:10:4800:00:5300:01:07
26 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:08:06200:19:0810601:39:0212.7201:58:102200:09:5600:01:0900:01:49
27 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M02:10:5711200:24:079501:35:4013.1701:59:477600:11:1000:01:3200:01:19
28 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M02:11:029100:23:149701:36:3013.0601:59:448100:11:1800:00:5100:00:51
29 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M02:13:016700:22:2311001:39:4812.6302:02:116500:10:5000:01:2000:00:49
30 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:14:5711300:24:0810701:39:1212.7002:03:209100:11:3700:01:0900:00:57
31 3173DAVID NEIRA PLAW3TRIBCNV1M02:15:158600:23:1011601:41:0312.4702:04:136900:11:0200:00:5500:01:04
32 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M02:15:3412100:24:2610401:38:4612.7602:03:1211600:12:2200:01:3700:01:44
33 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:16:259200:23:1511801:41:1812.4402:04:3310000:11:5200:01:1700:01:06
34 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:16:3810300:23:4011901:41:5612.3602:05:367000:11:0200:01:0500:00:56
35 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:16:4111100:24:0410901:39:2612.6702:03:3014500:13:1100:01:0900:01:00
36 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:16:4813800:25:109801:36:4413.0302:01:5416900:14:5400:01:2700:00:57
37 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:18:359700:23:3011401:40:4712.5002:04:1716500:14:1800:01:1600:01:22
38 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT TRIATLO 1994V1M02:19:408400:23:0912801:45:3911.9302:08:486600:10:5200:01:1500:00:45
39 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:21:5110400:23:4213001:45:4911.9102:09:3111500:12:2000:00:5600:00:50
40 1570FELIX CARMONA POUC.E. PICORNELLV1M02:23:5313200:24:5012901:45:4811.9102:10:3814700:13:1500:01:1200:01:06
41 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M02:26:5013600:24:5713801:49:2211.5202:14:1912100:12:3100:01:0000:01:06
42 8006MANOLO HINOJOSA GARCIAFEECV1M02:27:075800:21:5514601:54:4310.9802:16:384500:10:2900:00:4600:01:28
43 7004DAVID CALLES EXPÓSITOLLICENCIA DE DIAV1M02:28:2515800:27:0913301:46:4911.8002:13:5816700:14:2700:02:1000:01:49
44 4339JOSEBA IMANOL ZABALA RUIZCLUB VO2 - SURALV1M02:29:4513400:24:5414101:51:5111.2702:16:4513500:13:0000:01:0400:00:57
45 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALV1M02:30:2013500:24:5614201:52:5411.1602:17:5011900:12:3000:01:2200:01:19
46 3643ESTEBAN MARIN PERISVILADECANS TRIATLOV1M02:32:0613000:24:3314801:54:5010.9702:19:2312600:12:4300:01:3800:01:09
47 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:33:3715500:26:5714301:53:2511.1102:20:2214800:13:1500:01:2600:01:07
48 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:38:0015700:27:0615201:57:3110.7202:24:3715400:13:2300:01:1700:01:03
49 2964RAUL LOPEZ RODRIGUEZINDEPENDENTV1M02:39:0614700:26:2915602:00:5710.4202:27:269600:11:4000:00:5700:00:55
50 3858RICKY FERRE CARDUSCLUB TRI5UV1M02:42:1816200:27:5015902:01:2710.3702:29:1713700:13:0100:01:1900:01:39
51 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:47:4514800:26:2916302:07:559.8502:34:2415100:13:2100:01:1100:01:05
52 7015SERGIO LAVILLA SABANDOLLICENCIA DE DIAV1M02:48:2815000:26:3916102:05:4110.0302:32:2017500:16:0800:01:2900:01:41
53 8004JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M02:58:3914600:26:1117002:19:469.0202:45:5712500:12:4200:01:5800:01:33
54 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M03:03:3816300:28:0917102:20:418.9602:48:5016800:14:4800:01:3400:01:42
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:54:102900:21:033601:22:3415.2601:43:375100:10:3300:00:4700:00:46
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:55:564900:21:354001:23:5215.0201:45:274600:10:2900:00:4500:00:42
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:59:227400:22:455101:25:3614.7201:48:216800:11:0100:00:4800:00:41
4 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:2810200:23:395801:26:2414.5801:50:038700:11:2500:00:5200:00:49
5 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M02:03:0211700:24:226001:27:1714.4401:51:398300:11:2300:00:5400:00:51
6 4765JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV2M02:06:409900:23:357501:31:1513.8101:54:509900:11:5000:00:5300:02:05
7 7012XAVIER DIAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV2M02:09:1311800:24:248601:33:0913.5301:57:339700:11:4000:01:5100:01:13
8 7001ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M02:13:1814500:26:038801:33:5013.4301:59:5315500:13:2500:00:0000:00:00
9 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M02:19:3712300:24:2910801:39:1612.6902:03:4517300:15:5200:01:0300:00:53
10 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:20:049600:23:2912301:44:0712.1002:07:3611800:12:2800:00:4900:01:07
11 5864ANTONIO SERRANO MOYANAC.N. MATAROV2M02:37:1815900:27:2714901:56:0210.8602:23:2916100:13:4900:01:0400:00:58
12 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:44:2615100:26:4016402:09:319.7302:36:11100:08:1500:00:5300:00:49
13 2340FERNANDO PRUÑONOSA GUILLECLUB VO2 - SURALV2M02:54:0316600:28:2516502:12:329.5102:40:5714300:13:0600:02:0800:01:44
14 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV2M03:15:3116800:28:3317602:34:088.1703:02:4113000:12:5000:01:5700:01:18
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:10:306600:22:219901:37:2512.9301:59:466100:10:4400:01:1800:00:56
2 7019FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV3M02:21:3816100:27:4511701:41:0712.4602:08:5212800:12:4600:01:0500:01:24
3 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:22:0616000:27:3611501:40:5912.4802:08:3515700:13:3100:01:1700:01:11
4 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:41:2117600:30:1015101:57:1110.7502:27:2116300:14:0000:01:1400:01:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:17:5014100:25:3610201:38:2412.8002:04:0016200:13:5000:00:5600:00:50
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F03:15:0416500:28:2017502:33:598.1803:02:1912700:12:4500:00:5500:01:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:08:0912700:24:318001:32:1213.6701:56:438800:11:2600:01:3900:00:43
2 1810PILAR GUTÉS NAVARROPRAT TRIATLO 1994V1F02:38:3611600:24:2215702:00:5910.4102:25:2114600:13:1500:01:2000:01:06
3 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:40:0917300:29:1515301:57:3210.7202:26:4715200:13:2200:01:0900:01:04
4 7006NURIA SANCHEZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F02:47:0417500:30:0715502:00:4910.4302:30:5617400:16:0800:01:2400:02:00
5 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:10:1017700:32:1817302:21:238.9102:53:4117600:16:2900:01:2800:01:14
6 5153M.ANGELES CHAMORRO VILLANCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F03:15:3116700:28:3217702:34:098.1703:02:4112900:12:5000:01:5700:01:17
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:41100:19:07101:03:4919.7401:22:561500:09:4500:00:3900:00:36
2 5997ISMAEL VENTURA SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:33:14600:19:34201:03:5919.6901:23:331100:09:4100:00:4000:00:41
3 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:39:291200:19:58401:09:4618.0601:29:441600:09:4500:00:3600:00:36
4 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:48300:19:28801:10:5317.7801:30:21500:09:2700:00:3600:00:33
5 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:061100:19:50701:10:5017.7901:30:40400:09:2600:00:3600:00:32
6 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:40:18900:19:45901:11:3117.6201:31:16200:09:0200:00:3500:00:37
7 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:40:401300:20:13601:10:4817.8001:31:011000:09:3900:00:3700:00:37
8 5908ALBERT MENDOZA SILLEROCLUB TRI-BUABM01:42:053000:21:06501:10:2917.8801:31:354900:10:3000:00:5000:00:49
9 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:42:531000:19:451301:14:0417.0101:33:49300:09:0400:00:3600:00:24
10 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:38700:19:431601:14:4516.8601:34:283300:10:1000:00:5400:00:41
11 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:40400:19:311401:14:0517.0101:33:367100:11:0400:00:3400:00:35
12 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:45:463700:21:201201:14:0017.0301:35:204400:10:2600:00:4700:00:37
13 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:47:361600:20:251901:17:1016.3301:37:352500:10:0100:00:4100:00:35
14 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:522400:20:531701:16:5016.4001:37:433200:10:0900:00:4600:00:33
15 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:48:511400:20:132401:18:3416.0401:38:472800:10:0400:00:4300:00:39
16 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:003300:21:122201:17:2316.2801:38:354200:10:2500:00:5200:00:42
17 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZINDEPENDENTABM01:49:112800:21:032301:17:4816.2001:38:514000:10:2000:00:4500:00:48
18 4957FABIÁN HUERTAS JUDERIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:234300:21:271801:17:0916.3301:38:366200:10:4700:00:4200:00:39
19 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:50:295500:21:502101:17:2216.2901:39:128000:11:1700:00:3300:00:37
20 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:50:542600:20:552701:20:0315.7401:40:582100:09:5600:00:4600:00:35
21 3322JOAN QUINTANA CASANOVASCLUB TRI-BUABM01:53:105600:21:512901:20:5015.5901:42:414700:10:2900:00:4200:00:38
22 2982XAVI MARÍN MORATRI2WINABM01:53:506200:22:183201:21:0715.5301:43:254300:10:2500:00:5800:00:37
23 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:55:324600:21:333901:23:4515.0401:45:183800:10:1400:00:4300:00:48
24 3925CARLOS MOLINA GUISADOABSOLUT SPORTABM01:56:025200:21:474101:24:0414.9901:45:513500:10:1100:00:4700:00:38
25 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:56:466100:22:123501:22:1815.3101:44:3011300:12:1600:01:0400:01:05
26 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:57:115400:21:494701:24:4314.8701:46:325700:10:3900:00:4300:00:41
27 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMARESME TRIATLO CLUBABM01:58:371900:20:455901:26:2814.5701:47:138600:11:2400:00:5600:01:00
28 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:58:406300:22:185301:25:4914.6801:48:075200:10:3300:00:5100:00:37
29 170RUBEN SANTERVAS NUÑEZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:59:1312500:24:303801:23:3215.0801:48:027800:11:1100:01:2400:01:25
30 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:59:587100:22:395201:25:4214.7001:48:219200:11:3700:00:4700:00:55
31 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:00:003100:21:086101:28:4014.2101:49:483600:10:1200:00:4500:00:40
32 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:00:284700:21:346201:28:4714.1901:50:213000:10:0700:00:5400:00:51
33 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:01:245700:21:536401:29:2714.0901:51:202700:10:0400:00:3700:00:31
34 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM02:04:058200:23:046601:29:2914.0801:52:339000:11:3200:01:0400:00:49
35 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM02:04:126900:22:366301:29:0514.1401:51:4112000:12:3100:00:5900:00:37
36 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM02:04:204800:21:348401:33:0713.5301:54:41900:09:3900:00:5100:01:04
37 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:277900:22:577101:29:5214.0201:52:499400:11:3800:00:5100:00:53
38 3016ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM02:05:419500:23:237601:31:2513.7801:54:486700:10:5300:00:4300:00:49
39 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:503600:21:159201:34:3913.3101:55:542000:09:5600:00:3900:00:40
40 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM02:07:449000:23:148901:33:5013.4301:57:045900:10:4000:01:1200:00:41
41 8007XAVI CLUA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM02:07:588300:23:056901:29:4714.0301:52:5217000:15:0600:01:2300:01:15
42 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:08:2110100:23:378301:32:4313.5901:56:2010500:12:0100:01:0500:00:54
43 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:08:368800:23:129101:34:1613.3701:57:287500:11:0800:01:0300:00:44
44 7013BERNAT COSTA PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM02:08:4710700:23:557901:31:4813.7301:55:4314000:13:0400:01:1300:01:37
45 3660CARLES MITJÀ PUIGDENGOLASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:169800:23:318701:33:3713.4601:57:0811100:12:0800:01:2400:01:03
46 4721PACO GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:10:518900:23:139301:34:4413.3001:57:5713200:12:5400:00:5900:01:15
47 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:11:102200:20:5211301:40:2812.5402:01:201700:09:5000:01:0700:00:51
48 7011SERGIO OCETE CLAVIJOLLICENCIA DE DIAABM02:11:157500:22:4810101:37:5312.8702:00:415300:10:3400:01:5200:01:33
49 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM02:11:436400:22:1910501:38:5412.7402:01:134800:10:3000:00:4300:00:50
50 7014JORDI RUBIO RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:11:5613100:24:367801:31:4013.7501:56:1617100:15:4000:01:3100:01:49
51 7002OSCAR PARDO BENGOALLICENCIA DE DIAABM02:12:257700:22:5110301:38:4412.7602:01:356400:10:5000:00:4700:00:33
52 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM02:13:428100:23:0110001:37:3712.9102:00:3813900:13:0400:00:5300:00:40
53 7018SERGI SANCHEZ RIVASLLICENCIA DE DIAABM02:17:4513300:24:5111201:40:2212.5502:05:1312300:12:3200:01:3100:01:44
54 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM02:18:078000:23:0012101:43:2912.1802:06:299300:11:3800:01:3500:00:54
55 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:19:0014300:25:5311101:40:0612.5902:05:5913600:13:0100:01:0500:00:50
56 3857OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:19:086500:22:2112601:44:4312.0302:07:0410800:12:0400:00:5700:00:59
57 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM02:20:1511400:24:1612201:43:5612.1202:08:1210700:12:0300:00:5900:00:58
58 3752JAVIER GONZÁLEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:20:1813700:24:5812001:43:0312.2302:08:0111400:12:1700:01:1100:01:20
59 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:20:3410000:23:3612401:44:3312.0502:08:0911700:12:2500:01:0700:01:06
60 3745JOSEP ORIOL CANALS RODONCLUB VO2 - SURALABM02:23:1411900:24:2513201:46:1711.8602:10:4212200:12:3200:01:1200:01:19
61 3315JOAQUIM VIURA BERENGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:25:0315400:26:5512501:44:3512.0502:11:3015800:13:3300:00:4000:00:33
62 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:25:5614000:25:2213401:47:1211.7502:12:3415300:13:2200:01:0700:00:51
63 1473ALFRED BALLABRIGA MILLAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:26:1213900:25:1713601:47:5111.6802:13:0814100:13:0400:01:0400:00:59
64 7007ALBERT MIRÓ LEÓNLLICENCIA DE DIAABM02:26:2215600:27:0313101:46:0311.8802:13:0614900:13:1600:01:4600:02:11
65 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:27:1714400:26:0213501:47:4211.7002:13:4415900:13:3300:01:0500:01:17
66 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:30:0110900:24:0313701:48:0411.6602:12:0717700:17:5400:01:0900:01:04
67 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM02:30:097200:22:4014501:54:3111.0002:17:1113400:12:5800:01:2200:01:04
68 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM02:30:1512900:24:3214401:53:4511.0802:18:1710200:11:5800:00:5200:00:42
69 2190ANDY KEPPENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:32:119300:23:1715001:56:5310.7802:20:1010600:12:0100:00:5900:01:30
70 860URKO ELORZA LERACLUB TRI5UABM02:32:359400:23:2114701:54:4810.9802:18:0916600:14:2600:00:4800:01:17
71 7010JOSE MANUEL PEÑA ARROYOLLICENCIA DE DIAABM02:38:3114900:26:3715401:57:3910.7102:24:1616400:14:1500:01:2500:01:48
72 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM02:41:2216400:28:1115802:01:0410.4102:29:1510900:12:0700:01:1100:00:51
73 8008DAVID ACEDO PEREZLLICENCIA DE DIAABM02:43:3112600:24:3116202:06:0310.0002:30:3413300:12:5700:00:5600:01:11
74 1603FRANCISCO MARTÍNEZ LÓPEZINDEPENDENTABM02:56:4710800:24:0117202:21:078.9302:45:089500:11:3900:02:0400:01:49
75 2997DAVID SOLER RABASACLUB ESPORTIU DUETTRIABM03:10:4316900:28:3417402:29:158.4402:57:4913100:12:5400:01:1900:01:45
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:57:036000:21:584401:24:2814.9201:46:265500:10:3700:00:4700:00:44
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:01:2210600:23:545501:26:0614.6301:50:008200:11:2200:00:4900:00:41
3 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:09:2815300:26:506701:29:3014.0801:56:2014400:13:0800:01:0000:00:48
4 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF02:11:1811000:24:049601:35:4313.1601:59:478900:11:3100:01:0600:00:45
5 1897EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:21:5312400:24:3012701:45:3611.9302:10:069800:11:4700:00:5500:00:57
6 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:29:4114200:25:4914001:50:4611.3802:16:3514200:13:0600:01:0000:00:49
7 1801MERITXELL OBRADORS BARONSCERRR IGUALADAABF02:34:5917400:29:2213901:49:5011.4702:19:1217200:15:4700:01:0000:00:52
8 70NEUS ESTRANY RIERAT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:43:4617100:28:4016002:01:4910.3402:30:2915000:13:1700:01:5700:01:16
9 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF02:52:2312800:24:3116802:16:359.2302:41:067900:11:1700:01:1000:01:17
10 1821SILVIA BIELSA RUIZT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:55:0117000:28:3816602:12:579.4802:41:3515600:13:2600:01:0600:00:48
11 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF02:55:3417200:28:4816702:13:059.4702:41:5316000:13:4100:01:2600:01:08
12 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:57:0815200:26:4216902:17:249.1702:44:0613800:13:0200:01:0900:00:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32