RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
38 38 0 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:55:332300:16:29900:30:2137.5600:46:502600:08:4300:00:3400:00:39
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:55:03000:00:00000:00:000.0000:47:011000:08:0200:00:0000:00:45
2 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:56:493200:16:542600:31:1336.5200:48:072500:08:4200:00:4200:00:39
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M00:53:48300:15:45600:29:4638.3000:45:311500:08:1700:00:3300:00:38
2 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M00:54:461200:16:111100:30:3837.2100:46:49400:07:5700:00:3200:00:33
3 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:56:191300:16:121200:30:3937.1900:46:513700:09:2800:00:3300:00:34
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:56:442200:16:243400:31:4135.9800:48:052200:08:3900:00:3900:00:38
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:56:343500:17:051300:30:4037.1700:47:453000:08:4900:00:3900:00:41
2 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M00:56:532600:16:343200:31:3836.0400:48:122400:08:4100:00:3200:00:39
3 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:59:423400:17:013600:33:3433.9600:50:353400:09:0700:00:4300:00:41
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM00:52:59200:15:45200:29:3338.5800:45:18200:07:4100:00:3100:00:27
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:53:10100:15:45500:29:4538.3200:45:30100:07:4000:00:3200:00:39
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:53:13400:15:45300:29:4138.4100:45:26300:07:4700:00:3300:00:35
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:53:26500:15:45400:29:4238.3800:45:27600:07:5900:00:3300:00:38
5 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:53:44700:15:47100:29:3338.5800:45:201900:08:2400:00:3600:00:29
6 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:54:15600:15:46700:29:4938.2300:45:352300:08:4000:00:3600:00:41
7 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:54:542100:16:151500:30:4137.1500:46:56500:07:5800:00:3600:00:38
8 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:54:551600:16:131600:30:4237.1300:46:55800:08:0000:00:3800:00:37
9 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:54:561900:16:141400:30:4137.1500:46:55900:08:0100:00:3300:00:36
10 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:54:581800:16:131000:30:3837.2100:46:511100:08:0700:00:3600:00:36
11 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:54:59800:16:022300:30:5036.9700:46:521200:08:0700:00:3600:00:37
12 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:012000:16:142100:30:4837.0100:47:02700:07:5900:00:3500:00:42
13 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM00:55:111000:16:082400:30:5236.9300:47:001300:08:1100:00:3600:00:42
14 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:55:12900:16:082200:30:5036.9700:46:581400:08:1400:00:4400:00:45
15 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:55:161100:16:101800:30:4437.0900:46:541700:08:2200:00:3500:00:38
16 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM00:55:291700:16:131700:30:4337.1100:46:562000:08:3300:00:5000:00:36
17 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:55:341400:16:122000:30:4637.0500:46:582100:08:3600:00:3600:00:40
18 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:55:461500:16:131900:30:4637.0500:46:592900:08:4700:00:3600:00:44
19 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM00:55:562400:16:29800:30:0537.8900:46:343600:09:2200:00:3600:00:41
20 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM00:56:292900:16:492700:31:2236.3400:48:111600:08:1800:00:0000:00:00
21 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM00:56:312700:16:353000:31:3336.1300:48:081800:08:2300:00:4000:00:39
22 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM00:56:393100:16:532500:30:5236.9300:47:453200:08:5400:00:3800:00:39
23 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM00:56:563000:16:502800:31:2236.3400:48:122700:08:4400:00:3800:00:42
24 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:57:002500:16:333300:31:4036.0000:48:132800:08:4700:00:3600:00:43
25 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM00:57:453300:16:543100:31:3636.0800:48:303500:09:1500:00:3800:01:02
26 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:112800:16:482900:31:2636.2700:48:143800:09:5700:00:3800:00:43
27 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM00:59:253600:17:173500:33:1734.2500:50:343100:08:5100:00:3600:00:42
28 4342JAUME GONZALEZ INSENSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:063700:17:253700:33:4033.8600:51:053300:09:0100:00:4400:00:44

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32