RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
143 136 7 0 2 1000 2 26 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:31:171200:09:23300:12:064958.6800:21:29600:09:4800:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM00:33:541900:09:401300:13:164522.6100:22:562900:10:5800:00:0000:00:00
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:34:124600:10:30800:12:564639.1800:23:262400:10:4600:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:34:133800:10:191200:13:164522.6100:23:352100:10:3800:00:0000:00:00
5 1221ORIOL MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDM00:34:434300:10:29500:12:254832.2100:22:546300:11:4900:00:0000:00:00
6 4915GERARD BOU CAPDEVILAC.N. VIC-ETBCDM00:35:054900:10:351500:13:304444.4400:24:053000:11:0000:00:0000:00:00
7 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:35:404500:10:302900:14:064255.3200:24:363100:11:0400:00:0000:00:00
8 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM00:35:412900:10:064500:15:004000.0000:25:061900:10:3500:00:0000:00:00
9 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:35:55800:09:225200:15:433817.6000:25:052600:10:5000:00:0000:00:00
10 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM00:36:114400:10:294000:14:484054.0500:25:172700:10:5400:00:0000:00:00
11 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:36:406500:10:552600:14:014280.6200:24:565900:11:4400:00:0000:00:00
12 3435ERIC FERRANDO MOLINAC.N. SABADELLCDM00:38:286800:10:594700:15:293875.1300:26:286800:12:0000:00:0000:00:00
13 4998JOEL BOSCH GUERREROCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3CDM00:39:155300:10:436600:16:223665.9900:27:057200:12:1000:00:0000:00:00
14 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:342200:09:538700:17:493367.6300:27:426500:11:5200:00:0000:00:00
15 6017AXEL LEKUONA PUEYOLLICENCIA DE DIACDM00:41:178800:11:495700:15:493793.4700:27:3810500:13:3900:00:0000:00:00
16 5285MARCELO CAIRO ASSENZAC.N. REUS PLOMSCDM00:41:346400:10:559100:18:143290.6800:29:097400:12:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:29:45300:08:42100:11:525056.1800:20:34200:09:1100:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:32:22900:09:221000:13:094562.7400:22:31700:09:5100:00:0000:00:00
3 6003ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELCLUB TRIATLÓN CÁCERESJNM00:35:123500:10:162300:13:484347.8300:24:043400:11:0800:00:0000:00:00
4 6008NIL RODÉS I LLORENSLLICENCIA DE DIAJNM00:38:082100:09:498500:17:433386.6400:27:322000:10:3600:00:0000:00:00
5 6016SERGI ARASIL TORROELLALLICENCIA DE DIAJNM00:40:408200:11:416200:16:093715.1700:27:508500:12:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7020LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:29:23100:08:20600:12:254832.2100:20:45100:08:3800:00:0000:00:00
2 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M00:32:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:32:27600:09:121900:13:404390.2400:22:52400:09:3500:00:0000:00:00
4 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:33:09200:08:404400:14:584008.9100:23:38300:09:3100:00:0000:00:00
5 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:33:561300:09:293100:14:184195.8000:23:471200:10:0900:00:0000:00:00
6 6010MARC GUERRERO PLAZALLICENCIA DE DIASUB23M00:38:551500:09:318800:17:543351.9600:27:254900:11:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:33:561100:09:223600:14:364109.5900:23:58900:09:5800:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:34:151800:09:392800:14:044265.4000:23:431700:10:3200:00:0000:00:00
3 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M00:34:27700:09:203300:14:254161.8500:23:452200:10:4200:00:0000:00:00
4 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M00:34:513300:10:102500:13:584295.9400:24:082300:10:4300:00:0000:00:00
5 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:35:401700:09:374800:15:353850.2700:25:121500:10:2800:00:0000:00:00
6 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M00:35:595400:10:452700:14:024275.5300:24:473500:11:1200:00:0000:00:00
7 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:433900:10:194600:15:173925.8500:25:363200:11:0700:00:0000:00:00
8 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:37:083000:10:076100:16:063726.7100:26:132800:10:5500:00:0000:00:00
9 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:37:202700:10:035900:16:013746.1000:26:043800:11:1600:00:0000:00:00
10 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M00:38:146300:10:545800:15:533777.5400:26:474600:11:2700:00:0000:00:00
11 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:38:377300:11:074300:14:584008.9100:26:057900:12:3200:00:0000:00:00
12 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M00:40:113200:10:089700:18:443202.8500:28:524100:11:1900:00:0000:00:00
13 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV1M00:41:2810800:12:296800:16:333625.3800:29:027500:12:2600:00:0000:00:00
14 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:42:297700:11:338900:18:053317.9700:29:388600:12:5100:00:0000:00:00
15 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD GARCLUB TRITRAININGV1M00:44:018500:11:4510500:19:153116.8800:31:009100:13:0100:00:0000:00:00
16 7013JULIAN MATESANZ COPADOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:059300:11:5910800:19:283082.1900:31:278100:12:3800:00:0000:00:00
17 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:039000:11:5311100:20:003000.0000:31:539500:13:1000:00:0000:00:00
18 7016DAVID MEDINA SERRALLICENCIA DE DIAV1M00:45:5811400:12:4510400:19:093133.1600:31:5410900:14:0400:00:0000:00:00
19 7014SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M00:49:0410100:12:1412700:23:582503.4800:36:128700:12:5200:00:0000:00:00
20 7003JOSE MARIA GARCIA SALASLLICENCIA DE DIAV1M00:54:1212800:14:1912900:24:152474.2300:38:3412600:15:3800:00:0000:00:00
21 2054PATRICIO COBO LEONCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M00:55:2912700:14:1812800:24:152474.2300:38:3313200:16:5600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:36:035800:10:511400:13:234483.1900:24:146200:11:4900:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:37:076100:10:543800:14:444072.4000:25:384800:11:2900:00:0000:00:00
3 7012XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:42:597000:11:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M00:44:067100:11:0611800:20:552868.5300:32:017100:12:0500:00:0000:00:00
5 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M00:45:475700:10:4912500:23:222567.7600:34:115500:11:3600:00:0000:00:00
6 7005ANGEL BORDAS ARNAULLICENCIA DE DIAV2M00:46:4712300:13:249800:18:503185.8400:32:1411700:14:3300:00:0000:00:00
7 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:50:1410700:12:2112300:22:252676.5800:34:4612400:15:2800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:43:259800:12:039000:18:133293.6900:30:169400:13:0900:00:0000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHALESTRIATLO OLESAV3M00:45:289700:12:0311200:20:122970.3000:32:159700:13:1300:00:0000:00:00
3 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:53:5612600:13:3613200:25:482325.5800:39:2411600:14:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF00:37:085200:10:393200:14:244166.6700:25:037000:12:0500:00:0000:00:00
2 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:39:047800:11:343400:14:254161.8500:25:599200:13:0500:00:0000:00:00
3 6018CARLA MARTI MONTSERRATLLICENCIA DE DIACDF00:39:249400:12:014200:14:584008.9100:26:597300:12:2500:00:0000:00:00
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF00:42:228600:11:467700:17:093498.5400:28:5510200:13:2700:00:0000:00:00
5 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF00:43:3211800:12:566400:16:193677.2200:29:1511200:14:1700:00:0000:00:00
6 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:44:4711900:12:588100:17:253444.9800:30:2311400:14:2400:00:0000:00:00
7 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994CDF00:47:0110400:12:1911900:21:262799.3800:33:459800:13:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANAJNF00:36:126200:10:542000:13:444368.9300:24:385300:11:3400:00:0000:00:00
2 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF00:46:3311000:12:3510100:18:593160.6700:31:3412300:14:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F00:33:362300:09:531100:13:134539.7200:23:061600:10:3000:00:0000:00:00
2 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F00:43:1710900:12:307200:16:433589.2300:29:1311000:14:0400:00:0000:00:00
3 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F00:48:2112000:13:0111400:20:362912.6200:33:3711900:14:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:597200:11:063000:14:084245.2800:25:146100:11:4500:00:0000:00:00
2 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:39:246700:10:597500:17:013525.9500:28:004300:11:2400:00:0000:00:00
3 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:41:1410500:12:205600:15:483797.4700:28:089300:13:0600:00:0000:00:00
4 1967ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:44:0310000:12:0810700:19:213100.7800:31:298000:12:3400:00:0000:00:00
5 28ROSA MARIA GIBERNA CONDECERRR IGUALADAV1F00:56:1813000:14:5113100:25:412336.1500:40:3212700:15:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:42:5811200:12:378300:17:283435.1100:30:058800:12:5300:00:0000:00:00
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F00:49:3611600:12:5012400:22:302666.6700:35:2011100:14:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:30:20400:08:43200:11:575020.9200:20:40500:09:4000:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:31:17500:09:04400:12:224851.7500:21:26800:09:5100:00:0000:00:00
3 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:32:591000:09:221800:13:384400.9800:23:001000:09:5900:00:0000:00:00
4 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM00:34:114000:10:20700:12:314793.6100:22:514200:11:2000:00:0000:00:00
5 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM00:34:351400:09:313900:14:474058.6200:24:181400:10:1700:00:0000:00:00
6 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM00:34:544700:10:32900:13:094562.7400:23:413600:11:1300:00:0000:00:00
7 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:002400:09:543500:14:334123.7100:24:271800:10:3300:00:0000:00:00
8 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:35:312000:09:464900:15:413825.7200:25:271100:10:0400:00:0000:00:00
9 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:311600:09:355300:15:433817.6000:25:181300:10:1300:00:0000:00:00
10 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:324100:10:271600:13:314438.9600:23:585400:11:3400:00:0000:00:00
11 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMÍREZC.N. SANTA PERPETUAABM00:35:475000:10:372100:13:454363.6400:24:224400:11:2500:00:0000:00:00
12 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM00:36:085500:10:472200:13:474353.0800:24:345200:11:3400:00:0000:00:00
13 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:36:213400:10:114100:14:524035.8700:25:034000:11:1800:00:0000:00:00
14 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:36:353100:10:075000:15:423821.6600:25:492500:10:4600:00:0000:00:00
15 6007RAUL FRANCO GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:36:486600:10:592400:13:504337.3500:24:496700:11:5900:00:0000:00:00
16 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM00:37:005600:10:483700:14:444072.4000:25:324700:11:2800:00:0000:00:00
17 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 - SURALABM00:37:052500:09:575100:15:423821.6600:25:394500:11:2600:00:0000:00:00
18 1438XAVI GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESABM00:38:123700:10:187300:16:463578.5300:27:043300:11:0800:00:0000:00:00
19 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM00:38:342600:09:597900:17:183468.2100:27:173900:11:1700:00:0000:00:00
20 6011JAN FREDERIC ANYÓ GERLACHLLICENCIA DE DIAABM00:38:383600:10:177000:16:393603.6000:26:565800:11:4200:00:0000:00:00
21 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM00:38:414200:10:287100:16:423592.8100:27:105000:11:3100:00:0000:00:00
22 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:39:004800:10:346700:16:323629.0300:27:066600:11:5400:00:0000:00:00
23 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:39:335900:10:537400:16:593532.8800:27:525700:11:4100:00:0000:00:00
24 7009ENRIC MIQUEL PICÓLLICENCIA DE DIAABM00:40:085100:10:378600:17:473373.9500:28:246000:11:4400:00:0000:00:00
25 6004NICKY JOOSTENLLICENCIA DE DIAABM00:40:242800:10:049600:18:403214.2900:28:445600:11:4000:00:0000:00:00
26 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM00:41:486900:11:039200:18:153287.6700:29:187800:12:3000:00:0000:00:00
27 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM00:41:588000:11:388200:17:263441.6800:29:048900:12:5400:00:0000:00:00
28 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:018300:11:416500:16:213669.7200:28:0210700:13:5900:00:0000:00:00
29 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:43:227900:11:3610600:19:163114.1900:30:527700:12:3000:00:0000:00:00
30 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM00:43:288700:11:499500:18:283249.1000:30:179600:13:1100:00:0000:00:00
31 6005ALBERT GALLARDO SINUESLLICENCIA DE DIAABM00:44:0811100:12:365400:15:453809.5200:28:2112800:15:4700:00:0000:00:00
32 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM00:45:278100:11:3911700:20:502880.0000:32:299000:12:5800:00:0000:00:00
33 7004ALBERTO OLIVERAS FERNANDELLICENCIA DE DIAABM00:46:318400:11:4211600:20:482884.6200:32:3010800:14:0100:00:0000:00:00
34 5648FERRAN BUJ JULIÀINDEPENDENTABM00:47:219600:12:0212100:21:462756.5100:33:4810300:13:3300:00:0000:00:00
35 7006SANTIAGO CANALS ARCILLALLICENCIA DE DIAABM00:47:278900:11:5111500:20:472886.9300:32:3812100:14:4900:00:0000:00:00
36 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM00:47:3610600:12:2012200:21:542739.7300:34:1410000:13:2200:00:0000:00:00
37 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM00:49:0311300:12:4312000:21:362777.7800:34:1912000:14:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON CLUBABF00:35:476000:10:541700:13:374406.3600:24:313700:11:1600:00:0000:00:00
2 6015CARMEN MARÍA RODRÍGUEZ GLLICENCIA DE DIAABF00:38:487500:11:106000:16:053730.5700:27:155100:11:3300:00:0000:00:00
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:40:127600:11:187600:17:043515.6300:28:226400:11:5000:00:0000:00:00
4 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:377400:11:098000:17:243448.2800:28:336900:12:0400:00:0000:00:00
5 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:40:489100:11:546300:16:103711.3400:28:048300:12:4400:00:0000:00:00
6 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:41:209900:12:075500:15:483797.4700:27:5510100:13:2500:00:0000:00:00
7 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:42:459200:11:549300:18:213269.7500:30:157600:12:3000:00:0000:00:00
8 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:43:5211500:12:467800:17:143481.6200:30:0010600:13:5200:00:0000:00:00
9 7007MONTSE GÓMEZ RAMÍREZLLICENCIA DE DIAABF00:43:5510200:12:169900:18:543174.6000:31:108400:12:4500:00:0000:00:00
10 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF00:44:309500:12:0210900:19:463035.4100:31:488200:12:4200:00:0000:00:00
11 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF00:45:0912100:13:088400:17:423389.8300:30:5011300:14:1900:00:0000:00:00
12 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:45:3210300:12:1811000:19:533017.6000:32:119900:13:2100:00:0000:00:00
13 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:45:3211700:12:5510200:19:023152.3600:31:5710400:13:3500:00:0000:00:00
14 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:47:0112200:13:1410300:19:053144.1000:32:1911800:14:4200:00:0000:00:00
15 7017CRISTINA FRANCO GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:48:3313300:15:276900:16:333625.3800:32:0013000:16:3300:00:0000:00:00
16 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:48:5612500:13:3211300:20:282931.6000:34:0012200:14:5600:00:0000:00:00
17 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:49:0912900:14:3510000:18:593160.6700:33:3412500:15:3500:00:0000:00:00
18 1979ANA SICILIA COROMINASFASTTRIATLON CLUBABF00:49:5413200:15:049400:18:253257.9200:33:2912900:16:2500:00:0000:00:00
19 7001REBECCA DESCARREGA CANALINDEPENDENTABF00:54:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7011ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABF00:54:3412400:13:2513300:26:432245.7900:40:0811500:14:2600:00:0000:00:00
21 7010SILVIA ROQUETA LOPEZLLICENCIA DE DIAABF00:56:3813100:14:5713000:24:592401.6000:39:5613100:16:4200:00:0000:00:00
22 7018MARIA BELTRAN TORRESLLICENCIA DE DIAABF00:56:5813400:15:3112600:23:472522.7800:39:1813300:17:4000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32