RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
146 132 10 4 5000 2000 5000 24 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM01:09:291500:18:431200:31:283813.5600:50:111300:19:1800:00:2400:00:30
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:09:381900:19:20700:30:463900.3300:50:061500:19:3200:00:2900:00:32
3 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM01:13:121600:18:523300:33:323578.5300:52:242700:20:4800:00:1800:00:27
4 4857XAVIER ROS BORRELLC.N. TARRACOCDM01:17:532000:19:206100:37:563163.4400:57:162400:20:3700:00:4300:01:03
5 4719SERGI RONDON ROCHCLUB TRIATLO BLANESCDM01:20:137000:22:223500:33:463553.8000:56:088300:24:0500:00:3500:00:45
6 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM01:20:353600:20:316000:37:533167.6200:58:245100:22:1100:00:3100:00:36
7 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:20:544000:20:357500:39:393026.4801:00:142500:20:4000:00:4500:00:41
8 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:25:418100:22:395600:37:283202.8501:00:0710000:25:3400:00:3800:00:39
9 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESCDM01:26:305000:21:069200:42:082848.1001:03:147000:23:1600:00:4000:00:58
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM01:07:10900:18:10400:29:484026.8500:47:581000:19:1200:00:2700:00:23
2 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM01:10:061800:19:091300:31:423785.4900:50:511100:19:1500:00:2000:00:23
3 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:11:182100:19:211100:31:223825.7200:50:432300:20:3500:00:2400:00:28
4 7009CARLOS CERVERA GARCIALLICENCIA DE DIAJNM01:24:191700:19:0110200:43:452742.8601:02:464000:21:3300:00:2200:00:39
5 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOJNM01:24:557700:22:367600:39:413023.9401:02:176100:22:3800:00:5300:00:55
6 6004PAU BRUNET ESCOBARLLICENCIA DE DIAJNM01:42:178500:23:0112700:53:262245.7901:16:2710200:25:5000:00:4900:02:09
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:43500:17:361400:31:473775.5600:49:23400:18:2000:00:3000:00:42
2 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:10:55300:17:214000:35:093413.9400:52:30500:18:2500:00:1900:00:28
3 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:021200:18:383000:33:183603.6000:51:56800:19:0600:00:2700:00:26
4 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:12:461100:18:353900:34:563435.1100:53:311200:19:1500:00:2500:00:27
5 844DANIEL LUCENA BUSTOSFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:16:102300:19:543200:33:183603.6000:53:126600:22:5800:00:3400:00:41
6 2913FERNANDO ALONSO DEL CORRAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:22:352900:20:058600:41:262896.2201:01:313000:21:0400:00:3700:00:40
7 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:24:5612500:27:00500:29:514020.1000:56:5111800:28:0500:00:3900:00:48
8 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:26:305400:21:309900:43:122777.7801:04:424500:21:4800:00:4500:00:42
9 6003IGNACIO BAENALLICENCIA DE DIASUB23M01:28:386400:21:549700:42:532798.2901:04:478000:23:5100:00:5500:01:11
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:11:49600:17:494100:35:093413.9400:52:58600:18:5100:00:2900:00:34
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:13:202200:19:472900:33:123614.4600:52:592100:20:2100:00:2900:00:33
3 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:18:563100:20:195100:36:443266.7900:57:034600:21:5300:00:4200:00:36
4 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:20:336200:21:504800:36:163308.8200:58:065900:22:2700:00:4100:00:48
5 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:23:027900:22:385500:37:273204.2701:00:056500:22:5700:00:3000:00:37
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:23:106100:21:497400:39:243045.6901:01:134800:21:5700:00:4300:00:40
7 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV1M01:24:088900:23:165300:37:113227.2501:00:277600:23:4100:00:4300:00:56
8 7006CLAUDI RAMOS AGUILERALLICENCIA DE DIAV1M01:25:147800:22:378400:41:202903.2301:03:573500:21:1700:01:0900:01:42
9 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARSPINNINGDELBUENOV1M01:25:196800:22:137900:40:132983.8401:02:266300:22:5300:00:3800:01:04
10 3100RAFAEL SANCHEZ PISTONPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:459800:24:106600:38:453096.7701:02:557800:23:5000:00:4000:00:40
11 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV1M01:29:219000:23:229400:42:322821.3201:05:547200:23:2700:00:3300:00:38
12 7002MIQUEL PASCUAL TORRESLLICENCIA DE DIAV1M01:29:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 467DAVID CERVERA MARTINEZGAVA TRIATLOV1M01:30:409700:24:068800:41:492869.6701:05:559100:24:4500:00:3700:00:43
14 7003MIGUEL RODRIGUEZ NINLLICENCIA DE DIAV1M01:30:485300:21:2010900:45:462622.0001:07:067700:23:4200:00:4200:00:48
15 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:588200:22:4210700:44:552671.6101:07:377100:23:2100:00:5100:00:53
16 2714MANUEL CERRA LLAVATSPINNINGDELBUENOV1M01:32:159500:23:5010300:43:532734.5201:07:438900:24:3200:01:0900:01:18
17 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:32:2010500:24:389300:42:212833.5301:06:599700:25:2100:00:5600:01:00
18 7004ISRAEL JIMÉNEZ LIETORLLICENCIA DE DIAV1M01:32:444700:20:5212200:50:082393.6201:11:004400:21:4400:00:4300:00:52
19 7010ALEX FIGUERA GELILLICENCIA DE DIAV1M01:32:458600:23:0211300:46:332577.8701:09:356900:23:1000:01:0000:01:53
20 6018CONNOR MCCRYSTALLLICENCIA DE DIAV1M01:43:528800:23:0612900:55:502149.2501:18:569300:24:5600:01:0100:01:44
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:13:363400:20:222100:32:263699.9000:52:482800:20:4800:00:3200:00:40
2 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M01:14:024100:20:421500:31:483773.5800:52:303900:21:3200:00:3000:00:40
3 6006XAVIER TORRENTS CERVERALLICENCIA DE DIAV2M01:18:225900:21:412300:32:373679.1000:54:188200:24:0400:00:5200:00:46
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:274500:20:504400:35:233391.4300:56:135300:22:1400:00:3600:00:40
5 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M01:29:585600:21:3111100:46:052603.9801:07:365600:22:2200:01:2400:01:16
6 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:31:496300:21:5011400:47:352521.8901:09:255700:22:2400:00:0000:01:28
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:32:5011300:25:447300:39:223048.2601:05:0611600:27:4400:00:3300:01:22
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:44:4011400:25:4812500:52:132298.1201:18:0110900:26:3900:01:0900:01:24
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:34:4011100:25:238500:41:232899.7201:06:4611700:27:5400:00:3300:00:38
2 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994CDF01:36:199900:24:2111200:46:302580.6501:10:519900:25:2800:00:5800:00:39
3 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF01:38:1612900:28:448000:40:172978.9001:09:0112300:29:1500:01:0200:01:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:14:102700:19:582700:33:073623.5500:53:053200:21:0500:00:3000:00:38
2 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANAJNF01:16:105700:21:322200:32:323688.5200:54:045000:22:0600:00:2600:00:38
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:11:552600:19:581700:32:033744.1500:52:011900:19:5400:00:2900:00:34
2 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:58:0513000:29:0912800:55:152171.9501:24:2413100:33:4100:00:5700:00:50
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:15:396000:21:471800:32:103730.5700:53:574100:21:4200:00:4100:00:32
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:26:2211500:25:593600:33:463553.8000:59:4510800:26:3700:00:4300:00:54
3 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:26:316700:21:599100:42:062850.3601:04:055800:22:2600:00:3900:00:37
4 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:29:3410400:24:356400:38:303116.8801:03:0510600:26:2900:00:3300:00:53
5 1967ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F01:41:2111200:25:4211500:48:252478.4901:14:0711300:27:1400:00:0000:00:00
6 6020CLARE MCCRYSTALLLICENCIA DE DIAV1F01:46:4210000:24:2313100:57:372082.7301:22:009000:24:4200:01:5000:01:19
7 7011ARANTXA ABILLAR ENJUANESLLICENCIA DE DIAV1F01:47:5612400:26:5312600:52:242290.0801:19:1711900:28:3900:00:5800:01:05
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:45:3512800:27:5811700:48:532454.8201:16:5112100:28:4400:00:4800:01:02
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:03:58200:17:20200:28:504161.8500:46:10100:17:4800:00:1700:00:29
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:06:02700:17:55100:28:184240.2800:46:131700:19:4900:00:2900:00:28
3 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:27100:17:20800:30:523887.6900:48:12300:18:1500:00:2500:00:24
4 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM01:06:43400:17:311000:31:063858.5200:48:37200:18:0600:00:2600:00:29
5 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:53800:17:56900:30:523887.6900:48:48700:19:0500:00:2300:00:30
6 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:10:311300:18:391900:32:113728.6400:50:501600:19:4100:00:2500:00:30
7 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM01:10:381400:18:402500:32:473660.4000:51:27900:19:1100:00:2500:00:34
8 2521MARIO GUILLEN MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:11:244600:20:51300:29:334060.9100:50:242900:21:0000:00:3900:00:47
9 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:12:533800:20:33600:30:083982.3000:50:415200:22:1200:00:3300:00:32
10 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:13:002800:19:582800:33:083621.7300:53:061800:19:5400:00:3600:00:37
11 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:13:553500:20:262400:32:463662.2600:53:122600:20:4300:00:4300:00:53
12 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM01:14:253300:20:212600:32:563643.7200:53:173300:21:0800:00:4200:00:48
13 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM01:15:033000:20:113700:33:473552.0500:53:583100:21:0500:00:3400:00:34
14 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMÍREZC.N. SANTA PERPETUAABM01:15:054800:20:531600:31:543761.7600:52:475500:22:1800:00:3600:00:40
15 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:481000:18:306200:37:583160.6700:56:281400:19:2000:00:3300:00:37
16 6008DAVID SÁNCHEZ MARTÍNLLICENCIA DE DIAABM01:16:054900:20:592000:32:223707.5200:53:216200:22:4400:00:5000:01:04
17 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:18:002500:19:574900:36:363278.6900:56:333700:21:2700:01:0000:00:44
18 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:18:104300:20:464300:35:203396.2300:56:064900:22:0400:00:3100:00:31
19 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM01:18:214400:20:464500:35:383367.6300:56:244700:21:5700:00:3300:00:37
20 579JESUS SOLANA BENETINDEPENDENTABM01:20:053700:20:325800:37:503171.8100:58:224200:21:4300:00:5200:00:53
21 6016GUILLE GARCIA MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:085200:21:195200:37:063234.5000:58:254300:21:4300:00:4400:00:54
22 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:20:102400:19:567800:40:052993.7601:00:012000:20:0900:00:3300:00:40
23 3610JUAN PABLO MARTÍN LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:20:315100:21:126300:37:583160.6700:59:103600:21:2100:00:2900:00:41
24 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:20:513900:20:346700:38:463095.4400:59:203800:21:3100:00:4100:00:41
25 7001ANTONIO PEREZ DURANINDEPENDENTABM01:20:594200:20:447100:38:593078.2400:59:433400:21:1600:00:3600:00:43
26 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:21:075500:21:315400:37:213212.8500:58:525400:22:1500:00:3400:00:28
27 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:23:325800:21:346800:38:513088.8001:00:256700:23:0700:00:4000:00:41
28 6011EDGAR MARCOS RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:25:167100:22:234700:35:583336.4200:58:2111200:26:5500:00:3500:00:36
29 6005JONATHAN RAIMBAULTLLICENCIA DE DIAABM01:25:186900:22:198100:40:212973.9801:02:406000:22:3800:00:3400:01:03
30 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM01:25:218300:22:427200:39:043071.6701:01:467400:23:3500:00:3600:00:34
31 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:25:233200:20:1910600:44:422684.5601:05:012200:20:2200:00:2700:00:40
32 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:25:558400:23:006500:38:393104.7901:01:398600:24:1600:00:3600:00:28
33 6012JORDI FABREGAT SUMALLALLICENCIA DE DIAABM01:25:577200:22:297700:39:513011.2901:02:207500:23:3700:00:5000:00:52
34 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:26:2311600:26:033400:33:453555.5600:59:4810700:26:3500:00:3800:00:41
35 7005SERGIO CUEVAS LUJÁNLLICENCIA DE DIAABM01:26:496600:21:578900:41:582859.4101:03:556400:22:5400:00:3700:01:38
36 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:27:117500:22:338200:40:302962.9601:03:038400:24:0800:00:5600:01:18
37 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM01:27:3710300:24:335700:37:423183.0201:02:159800:25:2200:00:4800:00:46
38 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:28:359200:23:346900:38:573080.8701:02:3110300:26:0400:00:4900:00:55
39 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM01:28:416500:21:579800:42:532798.2901:04:507900:23:5100:00:4700:01:09
40 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:30:267300:22:3310100:43:222767.1001:05:558800:24:3100:00:5700:01:03
41 6014RICARDO ARAMBARRILLICENCIA DE DIAABM01:32:369600:23:5210500:44:172709.8201:08:098700:24:2700:00:4000:00:34
42 1678ESAU PEREZ GUTIERREZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:33:4010700:25:018700:41:452874.2501:06:4611100:26:5400:01:0300:01:32
43 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:34:219300:23:4110000:43:192770.3001:07:0011400:27:2100:00:3900:00:38
44 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAABM01:34:5710800:25:169600:42:472804.8301:08:0311000:26:5400:01:2000:01:01
45 6009MIGUEL PACHON FERNANDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:38:5512300:26:488300:41:002926.8301:07:4812900:31:0700:01:1300:02:46
46 6007FERNANDO TEJERA FOIXENCHLLICENCIA DE DIAABM01:41:4511800:26:2410800:45:462622.0001:12:1012500:29:3500:01:1200:02:09
47 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:42:587400:22:3312000:49:252428.3301:11:5812800:31:0000:00:4800:01:00
48 4741MARCIAL ROSADO FARRETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:45:3412100:26:4611900:49:142437.3701:16:0012400:29:3400:00:5600:01:13
49 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:45:5212000:26:3312100:49:412415.3001:16:1412600:29:3800:00:4400:01:03
50 6017IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM01:48:2712600:27:0012400:51:312329.3401:18:3112700:29:5600:01:0700:01:56
51 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:52:1311700:26:1713000:56:452114.5401:23:0212200:29:1100:00:5400:01:08
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON CLUBABF01:19:068000:22:383100:33:183603.6000:55:566800:23:1000:00:2600:00:32
2 1938MIREIA GARCIA SANCHEZILLUSION TRIATLON ABF01:20:358700:23:043800:34:003529.4100:57:047300:23:3100:00:4400:00:43
3 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:22:057600:22:354200:35:173401.0400:57:528500:24:1300:00:4200:00:36
4 6019BRENDA BERNARDLLICENCIA DE DIAABF01:23:329400:23:484600:35:513347.2800:59:398100:23:5300:00:3900:00:46
5 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF01:26:5810900:25:195000:36:423269.7501:02:019400:24:5700:00:4900:00:38
6 29CLARA CANOVAS SANTOSC.N. BADALONAABF01:27:2010100:24:245900:37:523169.0101:02:169600:25:0400:00:3800:00:49
7 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF01:28:0910200:24:257000:38:583079.5601:03:239200:24:4600:00:4400:00:50
8 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:30:369100:23:339000:42:012856.0101:05:349500:25:0200:00:5600:01:00
9 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:38:3012200:26:4710400:44:012726.2401:10:4811500:27:4200:00:5700:01:17
10 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:38:3411900:26:2511000:45:552613.4301:12:2010400:26:1400:01:1000:01:09
11 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF01:39:1010600:24:4611600:48:382467.4401:13:2410100:25:4600:00:5600:01:08
12 7012ROCIO DELGADO GARRIDO LLICENCIA DE DIAABF01:42:5811000:25:2012300:51:212336.9001:16:4110500:26:1700:00:5900:00:58
13 6015MONTSE FREGINALS BENAVENTLLICENCIA DE DIAABF01:43:4113100:29:389500:42:452807.0201:12:2313000:31:1800:00:5100:01:56
14 3513RAQUEL SÁNCHEZ TIENDACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:45:0912700:27:1511800:49:102440.6801:16:2512000:28:4400:01:0300:01:15

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32