RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
110 109 1 0 1000 20 6 18 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:22:582100:16:502100:42:5028.0200:59:401700:23:1800:01:2500:00:32
2 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:29:155000:20:003600:44:5226.7501:04:522800:24:2300:01:3200:00:44
3 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:41:508400:24:325500:48:2024.8301:12:527500:28:5800:01:2400:00:29
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:14:10100:13:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
2 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:16:31900:14:59800:39:5430.0800:54:53500:21:3800:00:4700:00:29
3 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:26:433800:19:042600:43:1127.7901:02:153100:24:2800:01:0800:00:22
4 6013KILIAN ARRUDI CARRESLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:23000:00:00000:00:000.0001:27:1010000:39:1300:00:0000:00:52
5 6005ADRIAN MIHÍ CARDERA LLICENCIA DE DIASUB23M02:09:089500:27:008901:09:4217.2201:36:428900:32:2600:05:2700:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIÀ CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:19:252400:17:19600:39:3330.3400:56:521100:22:3300:01:0500:00:00
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:19:471500:16:24700:39:3630.3000:56:002000:23:4700:00:5500:00:36
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:21:031200:15:581200:40:4729.4200:56:452600:24:1800:01:0200:00:33
4 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M01:23:261600:16:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3800:00:00
5 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:26:522800:17:542300:42:5227.9901:00:464700:26:0600:01:4700:00:44
6 6002MARC MAJOS CULLELLLLICENCIA DE DIAV1M01:27:50000:00:00000:00:000.0001:02:353600:25:1500:00:0000:00:41
7 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV1M01:27:59000:00:00000:00:000.0001:01:475100:26:1200:00:0000:00:46
8 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:28:173000:17:562400:42:5227.9901:00:486300:27:2900:01:2200:00:44
9 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:28:305100:20:013400:44:3526.9201:04:362200:23:5400:01:2500:00:49
10 5667MARC LUENGO BLANCOC.E. 3DREAMV1M01:28:392700:17:523900:45:1626.5101:03:083800:25:3100:02:1700:01:01
11 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:30:295800:20:463200:44:0527.2201:04:514100:25:3800:01:3700:00:47
12 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:30:324500:19:344000:45:2226.4501:04:564000:25:3600:01:5600:00:43
13 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:31:42000:00:00000:00:000.0001:04:525500:26:5000:00:0000:00:48
14 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:33:427200:22:265000:47:0225.5101:09:282500:24:1400:01:3500:00:43
15 6016QUIM BASSOLS DACHSLLICENCIA DE DIAV1M01:35:073300:18:456000:48:4224.6401:07:276500:27:4000:01:3500:00:59
16 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M01:35:107500:23:024400:46:2325.8701:09:254400:25:4500:01:2500:00:45
17 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:35:163100:18:024900:46:5925.5401:05:018200:30:1500:02:0900:00:49
18 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:36:288000:23:494300:46:0926.0001:09:585300:26:3000:02:2300:00:44
19 7008ALBERT VALLS MOLISTLLICENCIA DE DIAV1M01:37:078300:24:213700:44:5326.7401:09:146900:27:5300:03:1400:00:48
20 1008MIQUEL PASCUAL FARRERONSINDEPENDENTV1M01:37:387300:22:306100:48:4524.6201:11:155200:26:2300:02:1500:00:00
21 7004JOSE MARIA CASTELLS GUILELLICENCIA DE DIAV1M01:43:118900:25:264500:46:3025.8101:11:568500:31:1500:02:1300:01:15
22 2964RAUL LOPEZ RODRIGUEZINDEPENDENTV1M01:45:366900:22:047200:54:5621.8401:17:007200:28:3600:01:5400:00:55
23 6015DAVID RIBÉ MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:49:336700:21:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0800:00:00
24 7001LLUÍS NEGRE PIGEMLLICENCIA DE DIAV1M01:59:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:29:326300:20:573000:43:5027.3801:04:473300:24:4500:01:2800:00:47
2 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:33:184700:19:385300:47:3125.2501:07:094800:26:0900:01:3200:01:08
3 6018AGUSTIN LÓPEZ AUBESOLLICENCIA DE DIAV2M01:34:502500:17:316400:49:4324.1401:07:146400:27:3600:01:4300:01:12
4 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:38:171800:16:455700:48:2324.8001:05:089100:33:0900:02:0500:00:58
5 6009JOSEP VENTURA FARRESLLICENCIA DE DIAV2M01:40:31000:00:00000:00:000.0001:07:139200:33:1800:00:0000:01:11
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6008PERE BALCELLS PRATLLICENCIA DE DIAV3M01:34:212000:16:486700:50:1623.8701:07:046100:27:1700:02:3300:00:51
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:54:269300:26:478501:00:3719.8001:27:245800:27:0200:02:1200:01:01
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF01:52:417400:22:487800:56:3521.2101:19:239300:33:1800:01:3300:00:49
2 6011ANNA CODORNIU BENEYTOLLICENCIA DE DIAJNF02:00:518800:25:038701:04:0318.7401:29:068800:31:4500:03:5400:00:00
3 6014JULIA MULITERNO DESCALZOLLICENCIA DE DIAJNF02:01:068700:25:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:5800:00:00
4 6020LIDIA AYUSTE PIQUETLLICENCIA DE DIAJNF02:09:089600:27:038801:09:0517.3701:36:089000:33:0000:04:5400:00:58
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 73MERITXELL FIGUERAS GARANGC.N. REUS PLOMSSUB23F01:35:081300:16:056300:49:3324.2201:05:387700:29:3000:01:2200:00:57
2 7002CLAUDIA BAUS SAMARANCHLLICENCIA DE DIASUB23F01:43:503900:19:067900:56:5621.0801:16:026700:27:4800:01:5500:00:59
3 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F01:52:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:58:288500:24:518100:57:4720.7701:22:389900:35:5000:01:4500:01:06
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:33:005200:20:075200:47:1325.4101:07:204300:25:4000:01:2800:00:55
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:34:095900:20:494600:46:3325.7801:07:225400:26:4700:01:5500:01:00
3 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:47:388200:24:137100:54:3521.9801:18:487400:28:5000:02:0000:00:54
4 104MONICA GURT DAVÍFASTTRIATLON CLUBV1F01:58:557600:23:158601:01:0619.6401:24:219800:34:3400:01:4800:00:49
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:42:585500:20:277400:55:3221.6101:15:595700:26:5900:01:5600:00:53
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:13:51500:14:25200:38:3631.0900:53:01100:20:5000:00:4700:00:32
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:13:57200:13:52300:39:0030.7700:52:52300:21:0500:00:4800:00:27
3 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:04800:14:59100:37:5331.6800:52:52400:21:1200:00:3900:00:27
4 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:15:401100:15:40400:39:0130.7600:54:41200:20:5900:00:5800:00:26
5 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:34000:00:00000:00:000.0000:54:41700:21:5300:00:0000:00:25
6 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:43300:14:151100:40:3929.5200:54:54600:21:4900:00:5900:00:28
7 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:17:40700:14:591000:39:5830.0300:54:571200:22:4300:00:4800:00:30
8 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:18:101000:15:35500:39:2130.5000:54:561400:23:1400:01:0500:00:28
9 363ALEX ZANUY FANALSPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:51000:00:00000:00:000.0000:56:451300:23:0600:00:0000:00:32
10 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:20:14000:00:00000:00:000.0000:55:073500:25:0700:00:0000:00:38
11 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:21:091400:16:221700:41:3128.9000:57:531600:23:1600:01:0500:00:35
12 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:21:11600:14:551900:42:2128.3400:57:162300:23:5500:01:0600:00:00
13 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:593400:18:491300:40:4729.4200:59:361000:22:2300:01:2500:00:00
14 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:442200:16:51900:39:5430.0800:56:454600:25:5900:01:2200:00:30
15 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:444900:19:511400:40:4829.4101:00:39800:22:0500:01:1900:00:31
16 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:443700:19:031600:41:2528.9701:00:28900:22:1600:01:1700:00:31
17 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:23:472600:17:352500:42:5627.9501:00:311500:23:1600:01:1000:00:36
18 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:573200:18:321500:41:0029.2700:59:323000:24:2500:01:1400:00:28
19 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:24:041900:16:473100:43:5527.3201:00:421800:23:2200:01:0600:00:41
20 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:25:094200:19:141800:41:3428.8701:00:482700:24:2100:01:2800:00:42
21 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:26:154400:19:262700:43:2027.6901:02:461900:23:2900:01:4400:00:44
22 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:26:36000:00:00000:00:000.0001:02:432100:23:5300:00:0000:00:42
23 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:26:474800:19:462200:42:5227.9901:02:382400:24:0900:01:3100:00:31
24 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:27:23400:14:195900:48:3924.6701:02:582900:24:2500:01:1500:00:41
25 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:27:283500:18:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4900:00:00
26 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:27:302900:17:562000:42:3828.1501:00:345600:26:5600:01:1900:00:32
27 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:27:432300:17:103500:44:3826.8901:01:484500:25:5500:01:0500:00:42
28 1072PABLO DANIEL CAMPOS MARTIC.N. REUS PLOMSABM01:28:174300:19:162800:43:3027.5901:02:463900:25:3100:01:4300:00:42
29 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:29:206200:20:552900:43:4627.4201:04:413200:24:3900:01:5300:00:39
30 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:541700:16:375600:48:2124.8201:04:583400:24:5600:01:1900:00:40
31 6001JAVIER OLIVER ALEJOSLLICENCIA DE DIAABM01:30:565400:20:143800:45:0326.6401:05:174200:25:3900:01:2800:01:13
32 480EDUARD COLLADO ALSINATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:32:354000:19:084200:45:3826.3001:04:466800:27:4900:01:0900:00:26
33 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:32:406800:22:013300:44:2926.9801:06:304900:26:1000:01:2700:01:01
34 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:33:517100:22:164100:45:2526.4201:07:415000:26:1000:01:4300:00:34
35 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM01:36:355700:20:425800:48:3824.6701:09:206000:27:1500:02:1000:00:59
36 6017FRANCISCO JAVIER RAMOS HELLICENCIA DE DIAABM01:38:094100:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3500:00:00
37 6019PAU LASO SANCHISLLICENCIA DE DIAABM01:39:497700:23:214700:46:3825.7301:09:597800:29:5000:02:5000:00:00
38 4887XAVIER DIEZ BERTRANC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:41:22000:00:00000:00:000.0001:10:188400:31:0400:00:0000:01:21
39 3994ROBERT MALE PASCUALCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:42:008600:24:544800:46:5225.6001:11:468100:30:1400:02:3400:01:09
40 6004JOEL MOYANO HERREROLLICENCIA DE DIAABM01:42:448100:23:595100:47:0625.4801:11:058700:31:3900:02:3400:00:58
41 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:43:266600:21:387000:54:0722.1701:15:456600:27:4100:05:2700:01:02
42 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:43:269200:26:286500:49:4324.1401:16:115900:27:1500:01:5500:01:19
43 6007JOSEP PUIGDOMENECH CANETLLICENCIA DE DIAABM01:43:333600:18:527600:55:5921.4301:14:517300:28:4200:02:0000:00:49
44 7006MANEL SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:43:566500:21:108000:57:2920.8801:18:393700:25:1700:03:1900:00:44
45 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:44:229100:26:196600:49:4724.1001:16:067000:28:1600:02:0200:01:16
46 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:44:424600:19:366800:51:2623.3301:11:029600:33:4000:01:4500:00:00
47 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:46:155600:20:387500:55:3721.5801:16:158000:30:0000:02:3200:00:00
48 7005MARC PUEYO SALÓLLICENCIA DE DIAABM01:50:557800:23:278300:58:5520.3701:22:227100:28:3300:03:4000:01:12
49 6003MARCELO CHAN ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:55:469400:26:538400:58:5820.3501:25:517900:29:5500:04:4600:00:58
50 6012JORDI CARRES GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:56:459000:25:537700:56:2321.2801:22:169700:34:2900:02:4800:01:05
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:36:415300:20:096200:49:0724.4301:09:166200:27:2500:01:4800:00:53
2 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:41:107000:22:105400:48:0724.9401:10:178300:30:5300:01:4500:00:46
3 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:44:526400:21:066900:52:1822.9401:13:248600:31:2800:01:1800:00:48
4 1828RAQUEL MARTIN FERNANDEZC.N. MATAROABF01:47:14000:00:00000:00:000.0001:13:409500:33:3400:00:0000:01:01
5 5176ESTELA VALERO RÓDENASPRAT TRIATLO 1994ABF01:48:046100:20:538200:58:0820.6401:19:017600:29:0300:01:5700:00:57
6 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:49:316000:20:527300:55:0821.7701:16:009400:33:3100:01:5500:00:57
7 6010LAIA SAURA TORRESLLICENCIA DE DIAABF02:10:317900:23:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:5700:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32